Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

+45
Dafni
marijaS5
Marina N
Arijaaa
jassna
draga
Mrvica
Keti
vedrana
Mashtaradi
sladjana
bikskorpija
Bambina
Hocanka
malamo
lavpetra
AstroFortuna
golicava mašta
EMA66
Rubiel
galaksija
MamaIja
wanja
tanjica
IVA
katarina
Angie
hajkula
alea
zelena dolina
venerica
DUH
senka023
Flora
leticija
inja
Milica
Strelica
Snezana
gernica
beli lav
Astrotanja
Čarobnica
Izida
Bambola
49 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Izida Pet Maj 22, 2009 2:15 pm

Pa jbga. ti stedi Vodoliju i nekukaj kad je to tvoje maslo i ideja...Vodolija moze da te nosi na rukama ali samo ako umes..ne cackaj mecku i sve je ok e sad kako tvoja Skorpija neda... onda draga klackalica, malo tamo, malo ovamo..pustis pa pritegnes lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Čarobnica Pet Maj 22, 2009 3:42 pm

Strelica ::
pandora* ::Pa u oba slucaja te vidim pred oltarom pa ti sad kako hoces...koji ti je tranz. drazi Razz
Sto Vodolija-Skorpija, Strelac-Blizanac...di je problem..na ovoj si temi ipak ustala na desnu nogu Very Happy

Sad cu i ovde na levu da se prebacim Twisted Evil Pred oltarom? Hmmm... I meni nesto na to smrdi,pogotovo sto mi je Jupiter u 4,pa kad se preseli u 5,ja sve vec odradila... Samo je problem sto je partner ostao ona Vodolija a ja cekala nekog finog Bikcica,da me ususka,da se valjuskam u svili i kadifi, a ne da se mlatim po cukama sa rancinama i satorima,iako je to sve moja ideja,ali on je kriv sto pristaje,Bik mi to nikada ne bi uradio lol!

Pa je l rekosmo beše neki dan da je boldovano iduće godine Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Bambola Uto Okt 20, 2009 11:54 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Čarobnica Uto Okt 20, 2009 12:10 pm

zorzet ::postala sam drzavljanin zapadno-evropske, vrlo pristojne drzave

Čestitamo cheers sunny flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Bambola Uto Okt 20, 2009 12:35 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Milica Uto Okt 20, 2009 12:53 pm

Dobro pitanje Žoržet...zsšto mi moramo da prolazimo neke stvari koje su drugima date od rođenja? Question

Ja sve više počinjem da verujem u karmu...
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Bambola Uto Okt 20, 2009 1:01 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  inja Uto Okt 20, 2009 1:29 pm

Uh, meni samo sto se nije desila ova konjukcija... cim Sa zakoraci u Vagu, ceka ga Pl. Sve to u 9.kuci... tesi me sto su natalno u trigonu...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  leticija Uto Okt 20, 2009 2:03 pm

pozdrav svima!
forum je odlican i duze vreme ga posecujem. Veliki pozdrav za astro Tanju, jako me podseca ne meni jednu dragu osoba.
Inace, astrologijom se ne bavim i ne znam mnogo mada se od svih vas na forumu moze jako mnogo nauciti.

Snezinu sudbinu na zalost delim jer sam ponosni vlasnik slicnih aspekata kao kod nje. Natal- uran i pluton u vagi u VIII kuci, asc u jarcu. Draga Snezo, potpuno te razumem. Konjukcija saturn pluton me bas muci a pri tome mi je tranzitni pluton jako blizu XII kuce i pravi mi kvadrat sa natalnom venerom-uzas! Emotivno dno! Ono sto je dobro je to da sam nastavila studije koje ozbiljno nameravam da zavrsim, verovatno je na to uticao satur-i on nesto dobro da donese!
Isto tako imam vidovite snove i to jako dugo, nekada mi jako pomazu da resim dilemu u zivotu ali nekada su toliko teski i prediktivni. Ne muce me sada snovi nego emocije, stalna sumnja, nezadovoljstvo, razocarenje, melanholija. I tranzitni pluton (na vrhu XII) ce mi jos dugo praviti kvadrat na natalnu veneru u II kuci. Treba izdrzati i nadati se Laughing

leticija

Broj poruka : 9
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Astrotanja Uto Okt 20, 2009 3:37 pm

Leticija pozdrav i tebi! Smile

Dobro nam ti došla! Very Happy sunny flower flower flower


Uh, taj Pluton u kvadratu sa Venerom, što ume da blokira,odvaja, otežava u ljubavi, ali mislim da pri tome dosta menja osobu i ako prihvati te promene kao neminovnost i radi na svojoj duhovnosti, bori se protvi ljubomore, posesivnosti, pa i sujete kod sebe, onda postoji načina da se nešto promeni i umanji ovaj nimalo prijatan tranzitan. Važno je videti i gde je signfikator Venere i da li je on trenutno pod uticajem poztivnih trnanzita.

Leticija očekujem da vidim tvoj natal. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Flora Uto Okt 20, 2009 5:18 pm

Sve cestitke za Zorzet I love you I pritegni bre tog udvaraca, moze biti da je on taj dugoooocekivani...upravo si prosla tranzit SA0MO, a ti ih natalno imas u dobrom aspektu I love you Ja ti nisam te srece! No

Sto se tice tog tranzita SA0PL i mene on ceka, cim pregrmim trenutno jakooo egzaktan SA90SA, sve u IV kuci, pa i na samu pomisao na sve to mi malo muka...Inace se od jutros osecam kao da ce neki virus gripa da me zakuca za krevet!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Milica Uto Okt 20, 2009 7:12 pm

zorzet ::
Milica ::Dobro pitanje Žoržet...zsšto mi moramo da prolazimo neke stvari koje su drugima date od rođenja? Question

Ja sve više počinjem da verujem u karmu...

da prostis, ja bas mislim da je u tome i problem, sto se kod nas vise vjeruje u karmu nego u demokratiju
Kako da verujemo u demokratiju Žoržet?
To nigde ne postoji, kao ni komunizam.
A kod nas posebno nije postojalo nikad. Neutral
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Milica Uto Okt 20, 2009 7:20 pm

Flora ::Sve cestitke za Zorzet I love you I pritegni bre tog udvaraca, moze biti da je on taj dugoooocekivani...upravo si prosla tranzit SA0MO, a ti ih natalno imas u dobrom aspektu I love you Ja ti nisam te srece! No

Sto se tice tog tranzita SA0PL i mene on ceka, cim pregrmim trenutno jakooo egzaktan SA90SA, sve u IV kuci, pa i na samu pomisao na sve to mi malo muka...Inace se od jutros osecam kao da ce neki virus gripa da me zakuca za krevet!
Floro, ja sam imala tu čast da proživim aspekt mo0sa u XII kući, pa tr. SA 90 natalni SA u IV kući...imala sam baš težak period, bila sam depresivna, plačljiva, jako sam se razočarala u moju veliku ljubav, onako, baš me je dobro izmleo Saturn u periodu od 2004. godine pa do kraja 2006. god.

I meni će još malo Saturn da ušeta i IV polje Laughing Biće veselo, znam. Wink Rolling Eyes
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  leticija Sre Okt 21, 2009 9:01 am

hvala Tanja na srdacnoj dobrodoslici! Ti si tako divan domacin☀
potpuno si u pravu sto se tice kvadrata pluton-venera. Treba dosta raditi na sebi, prvenstveno na kontroli svojih emocija odn. burnih izliva istih. Taj kvadrat u meni uvek trazi neku potvrdu ljubavi, kao da trazim dokaz da me neko voli Very Happy Hocu crno na belo napisano Laughing , mislim svi znamo da to u ljubavi ne ide tako I love you i taj osecaj da mi stalno treba potvrda me u stvari uvodi u sumnju i paranoju kojom opterecujem onu drugu stranu moje ljubavi. Ovaj kvadrat takodje povezujem sa roditeljima koje sam rano izgubila, pa me osecaj nedostatka paznje progoni. Ipak, mnogo radim na sebi i uspela sam mnoge stvari kod sebe promeniti na bolje i pozitivno.
Mislim da ce ti Tanja biti sve jasnije kada vidis natal-posebno T kvadrat u kojeg su izmedju ostalog ukljuceni venera i pluton. Jako me zanima tvoje misljenje u vezi mog T kvadrata I love you
Nisam sasvim sigurna kako treba da postavim natalnu kartu, nisam nikada to radila, da li mogu samo da kopiram link sa svojom kartom koju imam na www.astro.com? Da vas ne zamaram, procitacu upustva pa cu postaviti bounce

leticija

Broj poruka : 9
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Flora Sre Okt 21, 2009 5:41 pm

Milica ::Floro, ja sam imala tu čast da proživim aspekt mo0sa u XII kući, pa tr. SA 90 natalni SA u IV kući...imala sam baš težak period, bila sam depresivna, plačljiva, jako sam se razočarala u moju veliku ljubav, onako, baš me je dobro izmleo Saturn u periodu od 2004. godine pa do kraja 2006. god.

I meni će još malo Saturn da ušeta i IV polje Laughing Biće veselo, znam. Wink Rolling Eyes

Milice, tranzit SA0MO je tek iza mene, a SA90SA egzaktno aktuelan.O depresiji i usamljivanju necu ni da pisem...
Sve tri nas (Zorzet, ti i ja) imamo slican raspored kuca, ali pogledaj gde su tvoj i moj SA, MO...kao i aspekte koje SA gradi...i pogledaj kod nje
Tebi SA0Mo doneo kraj veze, meni (koja nisam u vezi vec dugoooo) jos vecu samocu i preispitivanje, a njom moze doneti zivotnu ljubav sunny
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  senka023 Sre Okt 21, 2009 10:49 pm

Kod prvog prelaska Saturna preko Plutona ( a meni je u i Uran u konjunkciji sa orbisom od 5 stepeni )
prvi put sam se susrela sa gubitkom osobe iz familije. Moj deda, koji me je odgajao od pelenaske, tromesecne bebice, pa... bas je bilo tesko...
Ala sam veeelikaaaa, mislim, imam iza sebe i drugi Saturnov tranzit,
... prosle godine, krenula je dinamicna transformacija od avgusta sa Uranom, pa Plutonom...a posledice osecam i danas...
Naime, pokrenulo se pitanje izmirenja poreza za kupovinu nekretnine, na "prenos apsolutnih prava" od hiljadu sto i kusur jevrica...
Onaj "kusur" sam nekako podnela, ali me je hiljadarka davila...i davila....ja uplatim koliko imam, do sledeceg uplacivanja, kamata (racuna se kao zatezna ) "pojede" ono sto sam uplatila...tako da sam, da ne duzim, na ime tog poreza, pojela 5 kila nerava i platila oko 500 eura vise nego sto je bio prvobitan i zvanican iznos.
Nisam nikad sela da tacno sracunavam...reko' ..."samo bi me slog strefio, kad bi vid'la iznos"...a toliko mi je vala dosta one presije, fuj je i za secati se... Kad god bih i pomislila, Jao, ima li JOS NESTO da me strefi?...za neverovati je da je bilo JOS koje kombinacije za strefljavanje...
Onda sam okrenula list...
..."Znas sta, dragi Boze, stvarno sam ti zahvalna na svim ovim iskustvima....ovooolikooo poverenja si imao u moje sposobnosti... Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Icon_smile ...'ajd' sad neka druga pitanja i zadatke postavljaj...po mogucstvu lakse"!!!!!!!! Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Icon_wink

Pluton ( i Uran ) je u 11, polju.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  leticija Čet Okt 22, 2009 8:00 am

joj Senka kako si me nasmejala sa tvojim textom Very Happy
Lepo je sto je u tebi ipak optimizam!
Evo jos jednog utiska prelaska saturna preko plutona ( u mojoj VIII).Juce u firmi-potpuni sok!
Iznenade i bez ikakve najave su nam smanjili plate ( da li to moze biti VIII kuca?) i to drasticno No onako zesce-meni smanjili za neverevotnih 30%..bez velikog objasnjenja-kazu kriza je. Podelili nam nove ugovore uz ljubaznu opasku-uzmi ili ostavi. Razumem ja to ali ovako drasticno,to stvarno nije humano confused
Mozete da zamislite kakav je to bio sok za sve nas. Nemam reci...i sada treba i dalje dolaziti na posao i maximalno profesionalno obavljati svoj posao.
Jos uvek ne mogu da dodjem sebi affraid

leticija

Broj poruka : 9
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  leticija Čet Okt 22, 2009 8:21 am

cao Tanja,

pokusavala sam da postavim svoju natalnu. Da li mozes da otvoris kartu? Sorry ali stvarno sam nevesta u ovome pale
Please, javi da li se vidi karta.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=5d8fileyUwC8a-u1248080048&lang=e&gm=a1&nhor=2&nho2=2&btyp=24&mth=gw&sday=22&smon=10&syr=2009&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

leticija

Broj poruka : 9
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Milica Čet Okt 22, 2009 1:08 pm

Flora ::
Milica ::Floro, ja sam imala tu čast da proživim aspekt mo0sa u XII kući, pa tr. SA 90 natalni SA u IV kući...imala sam baš težak period, bila sam depresivna, plačljiva, jako sam se razočarala u moju veliku ljubav, onako, baš me je dobro izmleo Saturn u periodu od 2004. godine pa do kraja 2006. god.

I meni će još malo Saturn da ušeta i IV polje Laughing Biće veselo, znam. Wink Rolling Eyes

Milice, tranzit SA0MO je tek iza mene, a SA90SA egzaktno aktuelan.O depresiji i usamljivanju necu ni da pisem...
Sve tri nas (Zorzet, ti i ja) imamo slican raspored kuca, ali pogledaj gde su tvoj i moj SA, MO...kao i aspekte koje SA gradi...i pogledaj kod nje
Tebi SA0Mo doneo kraj veze, meni (koja nisam u vezi vec dugoooo) jos vecu samocu i preispitivanje, a njom moze doneti zivotnu ljubav sunny
Ja mislim da će meni Saturn u ovom svom prvom povratku doneti neku sudbinsku ljubav, jer imam natalno sa120ve, a i Sa mi je vladar 7. polja....ali pošto sam u dugoj vezi, jasno je da će prvo to morati nekako da se prekine.
Ja znam da hoće, ali ne želim da čačkam ni kad ni zbog čega.
Spremna jesam, ali ipak... Neutral
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  DUH Pet Okt 23, 2009 11:43 am

Milica ::
Ja mislim da će meni Saturn u ovom svom prvom povratku doneti neku sudbinsku ljubav, jer imam natalno sa120ve, a i Sa mi je vladar 7. polja....ali pošto sam u dugoj vezi, jasno je da će prvo to morati nekako da se prekine.
Ja znam da hoće, ali ne želim da čačkam ni kad ni zbog čega.
Spremna jesam, ali ipak... Neutral

Pa NE ti se već duže vreme mota po natalnoj VE i tu se nešto dešava, moguće da krije novu ljubav a za staru staru će da se pobrine SA kada u tranzitu nagazi natalni MA
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  venerica Pet Okt 23, 2009 2:40 pm

U toku sledece godine i mene ceka ovaj tranzit a da stvar bude još "veselija" Pluton mi je natalno u konjunkciji sa Mesecom, sa orbisom od 2 stepena.
Već sam upozorena da skupim maksimum snage za predstojeći period jer ce mi itekako trebati.
Najviše brinem da će se tranzit Saturna preko ove konjunkcije odraziti na zdravlje moje majke, koje je vec narušeno. Naročito što mi je solar za narednu godinu jako loš i u njemu se ponavlja kvadratura Meseca i Plutona. Povrh svega, i tranzitni Pluton iz Jarca će praviti kvadrat na Mo0PL.
Ili je možda i moje zdravlje ugroženo?

Verovatno će se ovaj tranzit odraziti i na brak koji je vec uzdrman tranzitom Saturna preko Venere. Pluton mi je vladar sedme kuće, a dispozitor Venera da ne može biti jadnija... scratch
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Milica Pet Okt 23, 2009 4:31 pm

DUH ::
Milica ::
Ja mislim da će meni Saturn u ovom svom prvom povratku doneti neku sudbinsku ljubav, jer imam natalno sa120ve, a i Sa mi je vladar 7. polja....ali pošto sam u dugoj vezi, jasno je da će prvo to morati nekako da se prekine.
Ja znam da hoće, ali ne želim da čačkam ni kad ni zbog čega.
Spremna jesam, ali ipak... Neutral

Pa NE ti se već duže vreme mota po natalnoj VE i tu se nešto dešava, moguće da krije novu ljubav a za staru staru će da se pobrine SA kada u tranzitu nagazi natalni MA
Duše, nemam ja nikog. Ja sam jako verna, sečem svako iskušenje u korenu.
Neptun mi je dugo na Veneri i imala sam mnogo ponuda od tad, ali ja inače uvek imam puno ponuda, tako da ni to ne pripisujem Neptunu. Neutral
E sad, možda će se neko pojaviti, kad se još koji aspekt uklopi, jer Neptun će mi još dosta dugo ''sedeti'' na Veneri.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  DUH Pet Okt 23, 2009 4:47 pm

Milica ::
Duše, nemam ja nikog. Ja sam jako verna, sečem svako iskušenje u korenu.
Neptun mi je dugo na Veneri i imala sam mnogo ponuda od tad, ali ja inače uvek imam puno ponuda, tako da ni to ne pripisujem Neptunu. Neutral
E sad, možda će se neko pojaviti, kad se još koji aspekt uklopi, jer Neptun će mi još dosta dugo ''sedeti'' na Veneri.[/quote]

Nisam ja mislio da si ti neverne i da imaš duplu vezu, već da NE od tebe krije tog drugog dok ne dodje vreme


Poslednji put izmenio DUH dana Pet Okt 23, 2009 5:32 pm, izmenio ukupno 4 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Astrotanja Pet Okt 23, 2009 4:50 pm

Milice, misliš kad ti Jupiter u tranzitu dođe na Veneru, ili još bolje kada bude pravio trigon sa natalnim Mesecom. Taj trigon bi trebao da ti nešto dobro donese. sunny

Kada je meni tranzitni aaturn bio u konjukciji sa natalnim MArsom imala sam probelam u vezi,odnsno prepreka i osoba koji su bile protiv nje, ali nije došlo do raskida, a kada je posle Saturna i Uran tranzitirao Marsom, bila sam trudna i to u zadnjim mesecima trudnoće i imala opasno visok pritisak, tako da je bila rizična trudnoća i porođaj, a svako uzbuđenje, pa bila to i neka radost je nepovoljno uticalo na moj zdravlje, pritisak, ali se sve dobro završilo. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Milica Pet Okt 23, 2009 6:04 pm

DUŠE, javiću ti šta se desilo. Very Happy

AstroTanja, bio je meni Jupiter već na Veneri, negde oko maja meseca, kad je prvi put išao direktno.
Tad se zaista aktivirao jedan bivši momak u koga sam svojevremeno baš bila zatelebana, a ni dan danas mi nije svejedno kad ga vidim. Desio se susret neplanski i počeo je da me zivka ponovo.
Ja ga jesam odmah eliminisala, ali me je dobro se to protreslo nekih desetak dana.

Sad kad se vraćao retro, nije bilo ništa nekog većeg intenziteta.

Videćemo šta će biti kad ponovo ''sedne'' na Veneru u direktnom hodu. Smile

Pratiću Jupiter. I love you
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 2 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu