Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

+45
Dafni
marijaS5
Marina N
Arijaaa
jassna
draga
Mrvica
Keti
vedrana
Mashtaradi
sladjana
bikskorpija
Bambina
Hocanka
malamo
lavpetra
AstroFortuna
golicava mašta
EMA66
Rubiel
galaksija
MamaIja
wanja
tanjica
IVA
katarina
Angie
hajkula
alea
zelena dolina
venerica
DUH
senka023
Flora
leticija
inja
Milica
Strelica
Snezana
gernica
beli lav
Astrotanja
Čarobnica
Izida
Bambola
49 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  alea Čet Dec 31, 2009 10:34 am

Angie ::jesam nova na forumu...ali ga dugo citam kao neregistrovani korisnik...i odlucila sam da se registrujem...
super ste...a neke clanove foruma znam od ranije...
ali vas molim da mi pomognete....naime...tranz. SA mi je na samo 2* od mog natalnog PL u vagi...ma bolje da kazem da otkako je taj tranz. SA u vagu usao i tako poceo stepen po stepen da se priblizava mom PL tako ja nailazim na sve vece teskoce i probleme...da prosto ne znam na kom planu vise udara Crying or Very sad ...emotivni plan je totalni krah!koga god upoznam posle par dana a da ni ne ostvarimo cestitu komunikaciju vec me covek ostavi...i to preko telefona..,doduse nista i ne bude vise od price!!na poslovnom planu...uzas!totalni uzas!...posao ne mogu da dobijem vec duze vreme...gde god da konkurisem samo odbijenice stizu!...a odnos s roditeljima je katastrofalan....nikako da nadjemo zajednicki jezik...a da ne pricam o finansijama....prazni dzepovi Crying or Very sad
ja sam stvarno mislila da kad SA udje u vagu da ce mi biti bolje....a meni jos gore!
moze mala pomoc!?? Embarassed
hvala!

Draga Angie,
unapred ti se izvinjavam ako pogrešim sada, ali ako ti je SA na 2* od PL ( kao i meni ) znači da ti je SA u raku?
Pitam jer ja ne mogu da otvorim kartu iz tehničkih razloga....
Ako je tako, onda je i ovaj aspekt kriv za tvoj osećaj. Jedna od osnovnih manifestacija je da teže stupamo u kontakte s druugima, veze se kidaju, ali prvenstveno one koje nisu ni valjale, a vreme nije za sklapanje novih veza. Ako si ovih godina išla uzlaznom linijom, ovaj aspekt može i da te vine, ali Više su to subjektivni osećaji naši, koji nas čine ranjivim ili nas jačaju. Sada nam neke stvari teže padaju nego što bi inače...

A druga stvar, tranzitni PL je u tom slučaju 180 sa tvojim SA plus što je tr. PL 90 nat.PL... ako je tako, reci da ispričam šta može da ti donese. U svakom slučaju, pogledaću kartu kada budem na kućnom kompjuteru, pa ću pokušati da pomognem Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Čet Dec 31, 2009 1:52 pm

alea ::Draga Angie,
unapred ti se izvinjavam ako pogrešim sada, ali ako ti je SA na 2* od PL ( kao i meni ) znači da ti je SA u raku?
Pitam jer ja ne mogu da otvorim kartu iz tehničkih razloga....
Ako je tako, onda je i ovaj aspekt kriv za tvoj osećaj. Jedna od osnovnih manifestacija je da teže stupamo u kontakte s druugima, veze se kidaju, ali prvenstveno one koje nisu ni valjale, a vreme nije za sklapanje novih veza. Ako si ovih godina išla uzlaznom linijom, ovaj aspekt može i da te vine, ali Više su to subjektivni osećaji naši, koji nas čine ranjivim ili nas jačaju. Sada nam neke stvari teže padaju nego što bi inače...

A druga stvar, tranzitni PL je u tom slučaju 180 sa tvojim SA plus što je tr. PL 90 nat.PL... ako je tako, reci da ispričam šta može da ti donese. U svakom slučaju, pogledaću kartu kada budem na kućnom kompjuteru, pa ću pokušati da pomognem Smile

Draga alea Smile ...puno ti hvala sto si se potrudila da ulozis snage i pogledas moj natal....ako ne mozes da otvoris moj natal onda cu pokusati da ga postavim kroz neki drugi program...mada se meni otvara ,..
elem....jeste ,u pravu si SA u raku mi je natalni na 19* bas kao i tebi s tim sto je tebi SA u raku na 3* raka...ja doduse lako sklapam prijateljstva jer sam poprilicno komunikativna (imam natal. R ME u blizancima pa jos na 15* =blizanci) ali si u pravu na neki nacin jer sam ove jesi "suzila" drustvo posle 17 godina...odbacila sam prijatelje koji su me svih ovih godina sputavali i cinili zlo meni iza ledja a ja bila slepa od ociju Crying or Very sad ...izlgeda mi je tu tranz. SA u vagi u 0 sa PL u vagi doneo tu korekciju...i osecam kako kao feniks padam u pepeo i da mi se rusi zivot i na profesionalnom,privatnom,drustvenom a pogotovo na emotivnom planu... Crying or Very sad Crying or Very sad ....molim te ako mozes pogledaj pa mi pokusaj neki savet da das...posto ja ne vidim izlaz niti resenje kako dalje u zivotu....evo me za Novu godinu sam sama,daleko su moji roditelji,a ja potpuno sama bez prijatelja i bez intimnog partnera...da se ubijes! Crying or Very sad
nisam imala vezu zadnjih godinu dana ali jesu bila tokom godine 2009. upoznavanja raznih profila muskaraca ali nisam mogla duze od 2 nedelje da trajem ni sa jednim prosto su naprasno odustajali od daljeg truda da sacuvaju dobru komunikaciju izmedju nas....ali jedino mogu da kazem da nisam bila iskoristena jer se sve svodilo na cistoj i jasnoj konverzaciji,dubljih emocija nije ni bilo..a kako je i moglo??
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  alea Čet Dec 31, 2009 2:37 pm

Jeste tvoj SA u raku, ali još se nije aktivirao kvadrat SA90SA, niti PL180SA.
Ono što se tebi najverovatnije polako aktivira je nešto drugo, jer mislim da je i za PL90PL još rano.

Ja ne otvaram tvoj natal jer moj kompjuter ne podržava a ne zato što ti nisi dobro posatavila kartu.

Kada je otvorim moći ću nešto više da ti kažem.
Uglavnom, ovako se ja osećam još od prošle godine kada je krenula aktivacija ovog T kvadrata preko mojih natalnih planeta, na liniji 1. - 7. a sada i 10. kuća.
Kod tebe ovo tek počinje, a kod mene se realizuje ono što je pripremano poslednjih 7 godina.
Uglavnom shvati to više kao neki subjektivan osećaj tvoj.

Pogledaću kartu kada budem kući jer je moguće da se nešto drugo aktiviralo a ovaj SA0PL samo pojačao dejstvo.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Čet Dec 31, 2009 2:40 pm

alea ::Jeste tvoj SA u raku, ali još se nije aktivirao kvadrat SA90SA, niti PL180SA.
Ono što se tebi najverovatnije polako aktivira je nešto drugo, jer mislim da je i za PL90PL još rano.

Ja ne otvaram tvoj natal jer moj kompjuter ne podržava a ne zato što ti nisi dobro posatavila kartu.

Kada je otvorim moći ću nešto više da ti kažem.
Uglavnom, ovako se ja osećam još od prošle godine kada je krenula aktivacija ovog T kvadrata preko mojih natalnih planeta, na liniji 1. - 7. a sada i 10. kuća.
Kod tebe ovo tek počinje, a kod mene se realizuje ono što je pripremano poslednjih 7 godina.
Uglavnom shvati to više kao neki subjektivan osećaj tvoj.

Pogledaću kartu kada budem kući jer je moguće da se nešto drugo aktiviralo a ovaj SA0PL samo pojačao dejstvo.

a ha...e hvala ti alea I love you ..samo bih te zamolila ukratko da neke pojedinosti izlozis cisto da ja znam sta si ti prosla pa da se ja na to psihicki pripremim do moje realizacije?! Rolling Eyes ...jer i ovako pshihicki tonem Crying or Very sad ..da
a koji je kod mene T kvadrat??koje planete i na kojon liniji kuca?
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  alea Čet Dec 31, 2009 2:50 pm

Kojom kućom ti vladaju PL i SA?
U koju kuću pada ova konjukcija sada?
Da li SA ili PL prave još neki aspekt?

Ukoliko to nisu na neki način važne planete za tebe ( vladari asc ili možda V ili VII možda i XI kuće i slično) onda ne znam da li je baš samo ovaj aspekt tako kriv za tvoj osećaj.
Jer je veliko pitanje koja polja ti se aktiviraju i šta može da donese. A ja ne bih htela da ti pričam napamet pa da kažem nešto pogrešno. Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Čet Dec 31, 2009 3:01 pm

alea ::Kojom kućom ti vladaju PL i SA?
U koju kuću pada ova konjukcija sada?
Da li SA ili PL prave još neki aspekt?

Ukoliko to nisu na neki način važne planete za tebe ( vladari asc ili možda V ili VII možda i XI kuće i slično) onda ne znam da li je baš samo ovaj aspekt tako kriv za tvoj osećaj.
Jer je veliko pitanje koja polja ti se aktiviraju i šta može da donese. A ja ne bih htela da ti pričam napamet pa da kažem nešto pogrešno. Smile

a ha..ok Wink
SA u raku je na vrhu 12.polja i vlada mojim 6.poljem a Pl u vagi je na vrhu 3.polja i vlada mojim 4.poljem... a tranz. SA u vagi 0 moj natal. PL u vagi je trenutno u 2.polju i krece ka 3.polju jer je PL u vagi na samom vrhu 3.polja!
E sad ..na koje si aspekte mislila???sama si rekla da mi je jos ne rade SA180tranz. PL niti tranz.PL90PL
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Ned Jan 24, 2010 5:36 pm

niti @alea meni odgovori a niti je meni bolje...
narode...pa ja vise ne znam sta da radim??????
znaci ..na poslu mi je haos!!!!optuzili su me za nesto sto nisam uradila ja vec neko drugi...a ne mogu da dokazem nikako!!
i sad mi se posao drma...jeste da mi je sve dopizdelo i da bih najradije JA dala otkaz....i zaista vise ne mogu da izdrzim..psihicki pucam po savovima!.. Crying or Very sad sve mi se srucilo na glavu...i posslovni zivot mi tone...kolege pricaju o meni najgore stvari...bukvalno sam ignorisana...emotivni plan je katastrofa!..a evo me i sa padom imuniteta..pijem silne lekove...krvna slika je katastrofa!!!
je li moguce da ovaj tranz. SA koji mi je na samo 2* razlike od mog PL u vagi ovoliko radi??????????????????????????
pa sta ce onda da mi radi ka dbude bas prolazio preko mog natal. PL tamo pocetkom jeseni????????
narode....ja cu da umrem...ja ovo psihicki ne mogu da izdrzim!...mislim da sam spremna za ludaru.... Crying or Very sad Crying or Very sad
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  IVA Ned Jan 24, 2010 6:20 pm

jest vala naporan je, udahni duboko, ipak nosi i neku snagu, mozda da se suocis sa svim poteskocama:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Ned Jan 24, 2010 6:34 pm

ja se vec Gloria suocavam sa poteskocama....ja trazim pomoc!!!...zato sam i pisala sta mi se desava...
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty re

Počalji  IVA Ned Jan 24, 2010 6:54 pm

Angie ::ja se vec Gloria suocavam sa poteskocama....ja trazim pomoc!!!...zato sam i pisala sta mi se desava...

Ma znam da je tesko, i meni je skoro bio, posandrcala sam sasvim, jedno mesec dana, mislim da sam ujedala,i imunitet mi je pao , a onda se sve smirilo , i pocele da se dogadjaju nove lepe pozitivne stvari:)
ja sam se opasno suprotstavila svima koji su me smarali! I pritom sam okrecila kuhinju !


Poslednji izmenio Gloria dana Ned Jan 24, 2010 7:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Ned Jan 24, 2010 6:56 pm

meni ovo deluje kao da se sav svet srucio meni direktno na glavu! Crying or Very sad Crying or Very sad

upravo sam progorela carsav Crying or Very sad ...znaci...ne pamtim kad sam nesto pregorela!!!...ne pamtim!..i evo..upravo malopre....
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  senka023 Ned Jan 24, 2010 7:00 pm

Angie ::niti @alea meni odgovori a niti je meni bolje...
narode...pa ja vise ne znam sta da radim??????
znaci ..na poslu mi je haos!!!!optuzili su me za nesto sto nisam uradila ja vec neko drugi...a ne mogu da dokazem nikako!!
i sad mi se posao drma...jeste da mi je sve dopizdelo i da bih najradije JA dala otkaz....i zaista vise ne mogu da izdrzim..psihicki pucam po savovima!.. Crying or Very sad sve mi se srucilo na glavu...i posslovni zivot mi tone...kolege pricaju o meni najgore stvari...bukvalno sam ignorisana...emotivni plan je katastrofa!..a evo me i sa padom imuniteta..pijem silne lekove...krvna slika je katastrofa!!!
je li moguce da ovaj tranz. SA koji mi je na samo 2* razlike od mog PL u vagi ovoliko radi??????????????????????????
pa sta ce onda da mi radi ka dbude bas prolazio preko mog natal. PL tamo pocetkom jeseni????????
narode....ja cu da umrem...ja ovo psihicki ne mogu da izdrzim!...mislim da sam spremna za ludaru.... Crying or Very sad Crying or Very sad

Pooolaaakoooo...niste jedini....stanite u red...prozvacemo vas.... Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Icon_smile Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Icon_smile

Mozda moze da pomogne.....?

1) ponovno iscitavanje ove teme...videti tudja iskustva...
2)procesljati secanje za prethodni prelazak Saturna preko Plutona..za koji jesi bila jako mlada i mala...ali, s obzirom da su to upecatljiva osecanja i dozivljaji, verujem da ces se setiti...
3) podsecati sebe da nikom Bog ne da veceg tereta....
4)vecina forumasa je dozivela i pregrmela transformaciju tranzita u prvom krugu, a nekoliko forumasa, medju kojima sam i ja doziveli smo i drugi...a s obzirom da ti pisem, znaci da sam ga i prezivala... Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Icon_cheers
i naravno, ..... "nisam ostala ista" ... Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Icon_bounce
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Ned Jan 24, 2010 7:16 pm

draga senka..ja sam ovu temu i sve postove iscitala nekoliko puta...i nisam nasla resenje..niti je iko potanko i detaljno ispricao taj cuveni tranz. SA preko PL...i zaista niko nije pisao da mu se na poslu desavaju takve katastrofe kao meni!!...zato sam i pisala sta se meni desava da bi iskusniji tumaci astrologije mogli da mi pomognu...
a da gledam kako je prosao prvi put kad sam ja bila jako mlada..mislim da je aspurdno..posto sam velika sada i vise mi se uzasnih stvari desava na poslu i emotivno tako da ne vidim svrhu gledanja necega sto je bilo pre 29 godina kada sam ja imala 6 god.???????????? Shocked
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Gost Ned Jan 24, 2010 8:25 pm

Angie ::draga senka..ja sam ovu temu i sve postove iscitala nekoliko puta...i nisam nasla resenje..niti je iko potanko i detaljno ispricao taj cuveni tranz. SA preko PL...i zaista niko nije pisao da mu se na poslu desavaju takve katastrofe kao meni!!...zato sam i pisala sta se meni desava da bi iskusniji tumaci astrologije mogli da mi pomognu...
a da gledam kako je prosao prvi put kad sam ja bila jako mlada..mislim da je aspurdno..posto sam velika sada i vise mi se uzasnih stvari desava na poslu i emotivno tako da ne vidim svrhu gledanja necega sto je bilo pre 29 godina kada sam ja imala 6 god.???????????? Shocked
Meni su natalno u konjukciji Saturn 15`Vage i Pluton 24`Vage. S tim sto je izmedju DC. pa ne znam od dolaska na natalni polozaj vrsice uticaj i na 6 i na 7 polje. A upravo zbog onoga sto si napisala gore ne mogu da se kao kod na pr.tranzit Marsa upravljam prema predjasnjem iskustvu.. Moze neka pomoc?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  senka023 Ned Jan 24, 2010 8:45 pm

Angie ::draga senka..ja sam ovu temu i sve postove iscitala nekoliko puta...i nisam nasla resenje..niti je iko potanko i detaljno ispricao taj cuveni tranz. SA preko PL...i zaista niko nije pisao da mu se na poslu desavaju takve katastrofe kao meni!!...zato sam i pisala sta se meni desava da bi iskusniji tumaci astrologije mogli da mi pomognu...
a da gledam kako je prosao prvi put kad sam ja bila jako mlada..mislim da je aspurdno..posto sam velika sada i vise mi se uzasnih stvari desava na poslu i emotivno tako da ne vidim svrhu gledanja necega sto je bilo pre 29 godina kada sam ja imala 6 god.???????????? Shocked

Morala sam da proverim...nasla sam moj post na 3. strani sa "skracenom verzijom" drugog tranzita...
Mislim, sada kada je proslo, mogu da pricam cak i kao anegdotu...ali TADA kad se dogadjalo, mogla bih da moje ime stavim ispod tvog teksta!
Ne u smisli dogadjaja...nego u smislu dozivljaja! Umiranje, najbolja rec! Pomoci niotkuda..."use i u svoje kljuse"...
Pa, sad, malo Saturn da vremena da se konsolidujemo, ali i da se istina spozna i dozna,,,na obe strane...a i Pluton ne drma i ne rusi u svim oblastima...
A malo ce da zavisi i da li ces SAMA SEBI pomagati i "govoriti" sa pozitivizmom i nadom i uverenjem...ajde da odradimo "zivotni pismeni" pa da OVU situaciju sledece godine pricamo kao anegdotu...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Ned Jan 24, 2010 8:50 pm

da...ali kako????koja simbolika??cega??kako da usmerim tu konjukciju planeta SA0PL na neku oblast zivota dok ovaj tranzit ne prodje!!
rado bih nesto radila pa da se ovaj tranzit "odradi" tako da ispadne jos i dobar i poucan???
e to mi treba!
da mi neko kaze...gledaju kroz moj natal i kuce kojim mi vladaju SA i PL pa da mi kazete cemu da se okrenem pa da skrenem ovaj tranzit na nesto drugo? Embarassed
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  senka023 Ned Jan 24, 2010 9:03 pm

Shocked[/quote]Meni su natalno u konjukciji Saturn 15`Vage i Pluton 24`Vage. S tim sto je izmedju DC. pa ne znam od dolaska na natalni polozaj vrsice uticaj i na 6 i na 7 polje. A upravo zbog onoga sto si napisala gore ne mogu da se kao kod na pr.tranzit Marsa upravljam prema predjasnjem iskustvu.. Moze neka pomoc?[/quote]

Mislim da kod ovih "zivotnih ispita" NEMA prepisivanja u smislu dogadjanja,
mogu biti slicni dozivljaji...
Kad kazemo transformacija...to nam lagano i pitko zvuci...ali kad dozivljavamo...treba nam Nojeva arka...

No, nekoliko puta ste i vi mladjane sladjane imale slicne dozivljaje, sve zavisi koliko je ko i kako doziveo i zapamtio?
Polazak u vrtic?
Prelazak iz vrtica u prvi razred....eeeej cooooveeece...
Pa u peti...gde mi je moja lepa uciteljicaaaaaa
Prijemni nakon osmog... ITD...

Naravno, sada imamo prelaze u neki drugi razred...ili skolu...sve spram godina zivota... Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Icon_smile

a ti vec znas da ces iskustvo sticati na polju seste...pa i tu nece biti na SVOJ sibolici 6. kuce...a isto tako i sto se tice sedme..
...konkretizovana dogadjanja ne bih znala da ti kazem...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  senka023 Ned Jan 24, 2010 9:14 pm

Angie ::da...ali kako????koja simbolika??cega??kako da usmerim tu konjukciju planeta SA0PL na neku oblast zivota dok ovaj tranzit ne prodje!!
rado bih nesto radila pa da se ovaj tranzit "odradi" tako da ispadne jos i dobar i poucan???
e to mi treba!
da mi neko kaze...gledaju kroz moj natal i kuce kojim mi vladaju SA i PL pa da mi kazete cemu da se okrenem pa da skrenem ovaj tranzit na nesto drugo? Embarassed

Pa...s obzirom na obzir da sam amater...ako oni sto znaju, ne ospore ideju.. Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Icon_smile
Posto se aspekt dogadja pred kraj druge...mozda ce ti neko ponuditi neki posao...a on ne mora biti u struci. niti u vezi skolske spreme koju imas...
...a na domaku je trece kuce..komunikacija...a vladar Venera otisla u 12. u skriveno, u "ne vidim te~ne vidis me"...mozda da odgovaras ovima sto nesto pitaju, pa, onoliko koliko znas...?
Mislim, zaista, da "recepta" nema...sta bude da ti "dodje"...tvoj osecaj i dozivljaj...to je onda taj nacin kako ces TI odraditi tvoj aspekt...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Ned Jan 24, 2010 11:58 pm

senka023 ::Pa...s obzirom na obzir da sam amater...ako oni sto znaju, ne ospore ideju.. Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Icon_smile
Posto se aspekt dogadja pred kraj druge...mozda ce ti neko ponuditi neki posao...a on ne mora biti u struci. niti u vezi skolske spreme koju imas...
...a na domaku je trece kuce..komunikacija...a vladar Venera otisla u 12. u skriveno, u "ne vidim te~ne vidis me"...mozda da odgovaras ovima sto nesto pitaju, pa, onoliko koliko znas...?
Mislim, zaista, da "recepta" nema...sta bude da ti "dodje"...tvoj osecaj i dozivljaj...to je onda taj nacin kako ces TI odraditi tvoj aspekt...

draga senka023..jesi amater ali ti zaista znas astrologiju Very Happy
jeste mi bio ponudjen posao ali ne u struci ..pisala sam vec na forumu o poslovnoj saradnji sa jednim tipom s kojem se osecala neka hemija u vazduhu..no ..niko nije hteo da baci pogled na sinastriju i da da neki komentar...
elem...to vise nije ni bitno!jer je taj tip odustao od otvaranja firme tako da je ta poslovna saradnja i zavrsena...a jes' dugo i trajala...da te Bog sacuva! Neutral
e tako je meni i sa emotivne strane...vala ne moze da potraje duze od par razgovora da li putem neta ili putem sms-a!i par poziva...i prosto se ne javi vise...vala,sta sam ja tako Bogu zgresila??
e sad ta VE u lavu u 12.polju....tacno tako i simbolise "ne vidim te,ne vidis me,a svidjas mi se" Very Happy Very Happy ...ali...sve je ostalo na svidjanju...
no ..mene zanima da li mogu nekako da SA0PL usmerim vise na promenu posla??..ali kako kad gde god da konkurisem niko me ne pozove ni na razgovor???
e jbg vise!!!!!!!!!!
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Gost Pon Jan 25, 2010 3:07 am

senka023 ::Shocked
Meni su natalno u konjukciji Saturn 15`Vage i Pluton 24`Vage. S tim sto je izmedju DC. pa ne znam od dolaska na natalni polozaj vrsice uticaj i na 6 i na 7 polje. A upravo zbog onoga sto si napisala gore ne mogu da se kao kod na pr.tranzit Marsa upravljam prema predjasnjem iskustvu.. Moze neka pomoc?[/quote]

Mislim da kod ovih "zivotnih ispita" NEMA prepisivanja u smislu dogadjanja,
mogu biti slicni dozivljaji...
Kad kazemo transformacija...to nam lagano i pitko zvuci...ali kad dozivljavamo...treba nam Nojeva arka...

No, nekoliko puta ste i vi mladjane sladjane imale slicne dozivljaje, sve zavisi koliko je ko i kako doziveo i zapamtio?
Polazak u vrtic?
Prelazak iz vrtica u prvi razred....eeeej cooooveeece...
Pa u peti...gde mi je moja lepa uciteljicaaaaaa
Prijemni nakon osmog... ITD...

Naravno, sada imamo prelaze u neki drugi razred...ili skolu...sve spram godina zivota... Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Icon_smile

a ti vec znas da ces iskustvo sticati na polju seste...pa i tu nece biti na SVOJ sibolici 6. kuce...a isto tako i sto se tice sedme..
...konkretizovana dogadjanja ne bih znala da ti kazem...[/quote]Xaxa..ovo je bilo zanimljivo s Tvoje strane..kod onog prvog prelaska sam imala naravno nepunu godinu..mucili me zubici. Ako je neka simbolika, i sad me muce,ali osmice.. Laughing A sad sam nedavno napunila 28god. U svakom slucaju.. Rolling Eyes ovo je ocigledno prvi povratak Saturna, nisam udata, nemam dece, karijiera nikako, a skola..zbog finansija stala. Vreme je za prekvalifikaciju..a ne znam, ako nije islo do sad. Kakva su iskustva uopste sa prvim povratkom Saturna? Jer ima neko mozda od posetilaca foruma slican broj godina..?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Sub Jan 30, 2010 9:37 pm

stvarno radi ovaj tranz. SA 0 Pl...nekako me svi zaobilaze u komunikaciji...sto u virtuelnom svetu sto u realnom Crying or Very sad
a i nije cudo..PL mi je na vrhu 3.polja....zaista me urnise ovaj tranz.SA!!
e dokle vise!???....18 godina cekam da mi se desi sreca!pa gde je ta sreca??kad pogledam tranz. SA tokom svih tih 18 god. taj tranz. SA u koji god znak da je usao,u koje god polje da je usao u mom natalu,koju god planetu da je zakacio,vala nista nije dobro doneo!..jedino eto prosle godine mi dade posao....ali brak i prvi put niti drugi put nije valjao,veze bile i prosle,nijedna ozbiljna,cekala toliko posao,dobila,mala plata, zivim u staroj kuci vec tih 11 godina (ako izuzmem godine kad sam zivela kod muza)...aman Boze dokle me vise mucis???????
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Astrotanja Ned Jan 31, 2010 4:21 pm

Malo je sada i ova Venera u opoziciji sa tvojom natalnom uticala nepovoljno na raspoloženje, druženje, ali i to prolazi.

Meni je tranzitni Saturn u konjukciji sa Plutonom pomagao da se oslobodim nekih loših navika vezanih za ishranu, dao mi je i upornost da se suočim sa nekim poteškoćama na finansijskom planu, da se odreknem od nekih željenih sitnica, radi ulaganja u krupnije i važnije stvari za egzistenciju moje porodice i sl. Pomogao mi je da izdržim teškoće koje su bile prisutne.

Sada kada tranzitira trećom doneo mi je izvesne probleme u komunikaciji sa sestrom, više nerazumevanje, ali i moju upornost da joj objasnim svoje mišljenje. Nekako i ozbiljnije razmišljam, trezvenije sagledavam stvari. Drugačije, zrelije razmišljam i više planiram neke stvari vezane za budućnost.

Ono što moram da naglasim je da imam mnogo više komunikacije i kontakte sa starim osobama, kao i sa osobama u znaku Jarca i to sa onim koji mi ponavljaju da ne mogu nešto više da izdrže, podnesu tuđepsihičko maltretiranje, i imaju probleme u komunikaciji, sukobe, konflikte sl. To mi se stalno ponavlja. To je uticaj i prisutnog tranzita kvadarta Saturna i Plutona.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Angie Ned Jan 31, 2010 6:32 pm

draga Astrotanja..mogu ti reci da su i meni u mom zivotu sve prisutnije osobe u znaku jarca,komsije ili neke kolege i prijatelji zele da budu prisniji sa mnom...a to mi se ne svidja!iskreno!...to su ljudi starii od mene po 20 i kusur godina...i naravno su zauzeti,ozenjeni..doduse ima jedan i razveden...i svi oni idu s ciljem da se meni dopadnu ne bi li sa mnom ostvarili kontakt intimnije prirode...u svakom momentu mogu da racunam na njih..mnogo su mi pomogli s obzirom da sam sama sa cerkom pa ima situacija u zivotu gde ti je zaista potrebna necija pomoc..ali to je sve sto ja i zelim..prijateljstvo i dobri komsijski odnosi!
medjutim..ne lezi vraze..ovo prevazilazi sve granice...te tako sam ih skoro onako arogantno odbila da smo sad na jedva jedvitom pozdravu ....zalosno!ali je tako!...kad ne shvataju da ne mogu nista vise da dobiju...onda iz mene mora da izadje ono arogantno ponasanje jer drugacije ne mogu da dokazem da ja ne zelim nista vise snjima!
otuda valjda i taj uticaj SA0Pl na vrhu 3.polja..bome..bas se pokazao..otezao mi komunikaciju na tom polju...
i nekako sam bas neshvacena...sta god kazem na bilo kom forumu nailazim na napadanje od osoba opet starijih mnogo od mene...izgleda da ovaj tranz. SA kroz 3.polje i na PL...donosi upravo to!...neslaganje sa starijim osobama!..a opet...ti sa sestrom a ja sa bratom!
moj brat Vaga..3.polje..taman kad smo izgledili odnose....ono opet nekakvo nerazumevanje..i kosidba u recima..
Sad

ma sta reci..tranz. SA je zaista tezak..pa u kom polju se nadje treba ga preziveti...ja ga evo cekam jos 5 meseci da mi se skine sa 2.polja!!...nenormalno trosim...nije mi dao posao toliko dugo godina..i sad kad je poceo da izlazi iz Device ,donese mi posao!..ali plata ne moze da traje ni 4 dana!....pojavljuju se neodlozno placanje nekih troskova koje naizgled nema ali se nenadani pojave!...sta da ti kazem!?..uzas!

samo se nadam da ce mi taj tranz. SA kroz moje 3.polje doneti i neko putovanje...volela bih da krenem da putujem po stranim zemljama...valjda ce..mada cisto sumnjam..radice tada tranz. SA 180 moj natal. JU0MA! Sad...grrrrrrrr....

ali ..znas Astrotanja..zaista se nadam da ce mi tranz. SA 0 moj PL doneti tog nekog sudjenog.. Rolling Eyes ..pokrenuce SO90PL...iz natala...a rekose da je to aspekt mog drugog braka!..jer sam vec 2x odradila SO120UR!...sta ti mislis?ako moze kratak komentar flower
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  tanjica Pon Feb 22, 2010 10:54 pm

flower cao svima!Ovih dana posmatram intenzivno svoju natalnu kartu i tranzite planeta preko nje.Sa mi se opasno priblizio Ic-u oko nove godine,hm,sta mi je tada doneo?Pa,tata mi se razboleo i to odjedanput,iz cista mira,ja bila povucena,melanholicna...onda se Sa vraca retro lagano u devicu i ja sa bratom pocinjem da imam losu komunikaciju Sad OPET! Sad sam u iscekivanju direktnog hoda i tada ce preci preko mog Ic-a,napraviti konjukciju sa natalnim plutonom(u vagi,generacijska planeta),a zajedno sa Pl ce praviti180 na moje So u 10.kuci i Mo takodje u 10.kuci.Eto,poceh da panicim zbog ovog groznog tranzita i brinem da ne donese neku bolest ili nesto jos gore mojim roditeljima...Uzgred,imam i So iMo u ovnu...a,upravo ce ga najteze podneti ovnovi.Ako ima nekog da bar kaze koju lepu rec?Hvala! flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Astrotanja Uto Feb 23, 2010 2:10 pm

Saturn će biti u direktnom hodu, kada bude pravio opoziciju sa tvojim natalnim Suncem što je dobro, jer bar neće dugo potrajati ono što on bude doneo.

Svakako je važno da se tvoji roditelji posvete više pažnje svom zdravlju, a ti da preuzmeš recimo neke odgovornosti i u kući i tako pomogneš svojim roditeljima. Saturn trazi odgovornost, ozbiljnost, discplinu,trud i red koja bi trebala da bude usmerena kod tebe na dom, porodicu, roditelje itd. Roditelj koji ti je bolestan bi trebao da takođe odgovorno pristupi lečenju, ne zanemaruje probleme. Kada se tako postupa onda se saturnovi tranziti nešto lakše prebrode. važno je biti relna i prihvatiti ono što se događa što realnije i shvatiti da problemi neće biti večni, da je to prolazni preiod, u kome će sigurno viti i nekih pozitivnih deogađanja, posebno jer teb iove godine iJupiter i praviti povoljne tranzite počev od Mars, pa Merkura planeta u Ribama, a iduće i u Ovnu.

Probleme koji nam život donosi ne možemo iizbeći, ali je važno kako ćemo se pripremiti da se sa njima suočimo i činiti u suočavanju onoliko koliko je u našoj mogućnosti . sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 4 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu