Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekti osvete

+9
afrodita
DUH
hajkula
Tajna
Izida
golicava mašta
Strelica
Astrotanja
Čarobnica
13 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 3:57 am

hajkula ::Mesec u jarcu je ipak nesto drugo. Red jeste ali i puno zrtve majke za dete, za kucu. Gleda se i stanje, planete u raku ako ih ima, pa stanje u 4 kuci i onda se slaze prica. Mnogo zavisi od aspekata.
Taj mesec u jarcu - majka mnogo brine. Moze da se desi da je majka kasno rodila to dete pa onda moze da bude ekstrem, da dete razmazi. Ili razvod, ili iz nekog drugog razloga dete odrasta sa bakom, e to je lepa prica. Baka tradicionalna, ali ipak stroga, uliva sigurnost, ugadja ali na neki nacin disciplinuje prosto ne zelis da je sekiras da bi ti dugo trajala.
Mesec u jarcu - Ljubav od majke je nevidljiva to najcesce nisu majke koje maze decu sem kada su bolesna deca. Dete kao da ne oseca, kao da ne dobija neznost od majke. Ali to su najvise majke kada je dete u problemu. Da vidis to! Taj osecaj nedostatka ljubavi, paznje, od strane majke je vise u muskom horoskopu.

Možda je nešto slično ljubavi počela da pokazuje posle moje 14 godine kada mi je otac umro ali ne mogu da kažem da mi nije pomogla u svim situacijama u kojim je mogla a jajoj tražio pomoć
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  hajkula Sub Avg 01, 2009 4:01 am

Gledas 4 kucu, to je majka i njeno poreklo ona kao dete, devojka... sa kojim uzasom se srela venera? Tu saturn, aspekti... merkur u skorpionu to je smrtni strah o kom se ni rec ne progovara o kom se zauvek cuti. Tek kasnije, ona razgoni drugima strah. Pricao si o uzasu koji je kako si rekao, skrivio tvoj otac. Tvoja majka je takvu kolicinu, snagu uzasa dozivela u detinjstvu, mladosti.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 4:10 am

hajkula ::Gledas 4 kucu, to je majka i njeno poreklo ona kao dete, devojka... sa kojim uzasom se srela venera? Tu saturn, aspekti... merkur u skorpionu to je smrtni strah o kom se ni rec ne progovara o kom se zauvek cuti. Tek kasnije, ona razgoni drugima strah. Pricao si o uzasu koji je kako si rekao, skrivio tvoj otac. Tvoja majka je takvu kolicinu, snagu uzasa dozivela u detinjstvu, mladosti.

Pa kako nije preživela, prvo deda je bio strog, terao ih je da kleče na kukuruzi ili da teraju muve dok on spava u ladovini oraha, deda je pre Drugog rata držao kafanu Careva Ćuprija I Sokolac i svi su radili, čak i kada su dedu odveli u zarobljeništvo a baba ostala samo sa 6-oro dece jedno drugom do ušiju, da ne pričam o sva tri velika bombardovanja Beograda koje je preživela a ona najveća bomba koja srećom nije eksplodirala pala je samo 100 m od njihove kuće a onda su došli komunisti i sa njima moj otac udbaš koji je nastavio da je maltretira jer je bio stariji od nje 16 godina i bio patološki ljubomoran a ja sam sve to gledao i kao dete zakleo se da nikada neću maltretirati žene i tako je i bilo mada sam vratio šamar majci mog deteta pošto me je prva udarila, mislim morao sam da joj vratim da se ne navadi da me bije ali tada sam bio mlad, sada joj ne bi ni vratio.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  hajkula Sub Avg 01, 2009 4:30 am

da preskocim II sv. rat... Very Happy

u ovom bombardovanju, 100m od kuce, pala bomba i nije eksplodirala, zatresla se kuca, otpala vrata od regala... srecom ja gurnula lezaj uz regal pa vrata nisu imala zalet... cerki ostala modrica na nozi, kuku, zamisli da je stajao lezaj malo dalje
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 2:05 pm

hajkula ::da preskocim II sv. rat... Very Happy

u ovom bombardovanju, 100m od kuce, pala bomba i nije eksplodirala, zatresla se kuca, otpala vrata od regala... srecom ja gurnula lezaj uz regal pa vrata nisu imala zalet... cerki ostala modrica na nozi, kuku, zamisli da je stajao lezaj malo dalje

Slično, kada su počele bombe da padaju 1999 moj sin bled ko krpa, pita, šta ćemo da radimo, ja kažem, nemam pojma i meni je ovo prvi put ali da silazim u sklonište nemam nameru. Njega je par dana kasnije udario prozor u glavu kada se od vazdušnog udara otvorio a stalno se pitao kako znam kada će najžeće da bombarduju blizu nas i to baš kada ja negde izadjem, to je zaista bilo čudno ali istinito
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Tajna Sub Avg 01, 2009 6:56 pm

DUH ::
hajkula ::da preskocim II sv. rat... Very Happy

u ovom bombardovanju, 100m od kuce, pala bomba i nije eksplodirala, zatresla se kuca, otpala vrata od regala... srecom ja gurnula lezaj uz regal pa vrata nisu imala zalet... cerki ostala modrica na nozi, kuku, zamisli da je stajao lezaj malo dalje

Slično, kada su počele bombe da padaju 1999 moj sin bled ko krpa, pita, šta ćemo da radimo, ja kažem, nemam pojma i meni je ovo prvi put ali da silazim u sklonište nemam nameru. Njega je par dana kasnije udario prozor u glavu kada se od vazdušnog udara otvorio a stalno se pitao kako znam kada će najžeće da bombarduju blizu nas i to baš kada ja negde izadjem, to je zaista bilo čudno ali istinito

Ja bila kod Duha kuci kad su poceli da bombarduju, pozvala taksi, on me vozio donekle, pa kad je i on shvatio da je zagustio izbacio me napolje, pa sam isla peske do kuce. Sve ovako - bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 7:19 pm

Tajna ::
Ja bila kod Duha kuci kad su poceli da bombarduju, pozvala taksi, on me vozio donekle, pa kad je i on shvatio da je zagustio izbacio me napolje, pa sam isla peske do kuce. Sve ovako - bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Kad je ovo bilo, ne sećam se ? misliš taksista te izbacio, ne sećam se da si mi pričala ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Tajna Sub Avg 01, 2009 7:23 pm

DUH ::
Tajna ::
Ja bila kod Duha kuci kad su poceli da bombarduju, pozvala taksi, on me vozio donekle, pa kad je i on shvatio da je zagustio izbacio me napolje, pa sam isla peske do kuce. Sve ovako - bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Kad je ovo bilo, ne sećam se ? misliš taksista te izbacio, ne sećam se da si mi pričala ?

Kad je pocelo bombardovanje 24 marta, ja i ti smo igrali sah. Bila sak kod tebe sa Ivanom, zvali smo taksi... Pricala sam ti to nego si zaboravio a i nije nas toliko daleko od kuce izbacio vec je bio prosao Banjicu tako da nam je ostalo da prepesacimo samo deo Bulevara JNA, nije bilo strasno.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  golicava mašta Sub Avg 01, 2009 7:28 pm

Eh, moj Duše, znači tako djeluje stara beogradska škola...kad zagusti, curu na polje Basketball lol!
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Tajna Sub Avg 01, 2009 7:30 pm

golicava mašta ::Eh, moj Duše, znači tako djeluje stara beogradska škola...kad zagusti, curu na polje Basketball lol!

Ovo dobro zvuci lol! lol! , ali nije me on izbacio, ja sam brze bolje sa mojim Mo u 4, htela da idem kuci, a taksista me izbacio pre nego sto me je dovezao do kuce!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 7:52 pm

golicava mašta ::Eh, moj Duše, znači tako djeluje stara beogradska škola...kad zagusti, curu na polje Basketball lol!

A osim toga bila je sa dečkom a ne sama
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Astrotanja Sub Avg 01, 2009 8:13 pm

A da se mi vratimo na temu aspekti osvete, pa onda dajte promere vezane za temu. Sad
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 8:47 pm

Astrotanja ::A da se mi vratimo na temu aspekti osvete, pa onda dajte promere vezane za temu. Sad

Pa eto, uzmite moj horoskop, vrvi od osvetničkih aspekata a ja nisam osvetoljubiv, imate i svedoka Tajnu koja me godinama poznaje, kako to da nisam osvetoljubiv ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  golicava mašta Sub Avg 01, 2009 8:53 pm

Ooo itekako si ti osvetoljubiv, samo podmuklo Razz

Pakiraš da se ne vidi
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Tajna Sub Avg 01, 2009 8:54 pm

DUH ::
Astrotanja ::A da se mi vratimo na temu aspekti osvete, pa onda dajte promere vezane za temu. Sad

Pa eto, uzmite moj horoskop, vrvi od osvetničkih aspekata a ja nisam osvetoljubiv, imate i svedoka Tajnu koja me godinama poznaje, kako to da nisam osvetoljubiv ?

Zbog Lava u podznaku i SO u Strelcu. Te planete u Skorpiji tebe ne opisuju licno, pa kako su u 4 kuci mogu opisati nekog iz tvoje porodice, a vladaju 6 i 11 kucom, pa ce reci da su ti neki prijatelji Suspect i kolege takvi. Druga bi prica bila da ti je ME vladar, pa je to jos jedan dokaz da nisi.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Tajna Sub Avg 01, 2009 8:56 pm

golicava mašta ::Ooo itekako si ti osvetoljubiv, samo podmuklo Razz

Pakiraš da se ne vidi

A da umes verbalno, ali samo verbalno, da budes pakosan i da udaris nisko - umes!!! Jer ti je i vladar 3 kuce - VE u Sc, a i ME, kao prirodan dispozitor!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  hajkula Sub Avg 01, 2009 9:27 pm

zaboravljas da je jupiter u raku plus u dobrim aspektima a to je jako bitno, bilo bi drugacije da je jupiter u nekom drugom znaku, napadnut


Poslednji izmenio hajkula dana Sub Avg 01, 2009 9:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 9:27 pm

Tajna ::
golicava mašta ::Ooo itekako si ti osvetoljubiv, samo podmuklo Razz

Pakiraš da se ne vidi

A da umes verbalno, ali samo verbalno, da budes pakosan i da udaris nisko - umes!!! Jer ti je i vladar 3 kuce - VE u Sc, a i ME, kao prirodan dispozitor!

Pa kad brkaš objektivno i pakosno lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  hajkula Sub Avg 01, 2009 9:29 pm

objektivno? nije to objektivno
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Tajna Sub Avg 01, 2009 9:54 pm

DUH ::
Tajna ::
golicava mašta ::Ooo itekako si ti osvetoljubiv, samo podmuklo Razz

Pakiraš da se ne vidi

A da umes verbalno, ali samo verbalno, da budes pakosan i da udaris nisko - umes!!! Jer ti je i vladar 3 kuce - VE u Sc, a i ME, kao prirodan dispozitor!

Pa kad brkaš objektivno i pakosno lol!

Daj bre Duse, necu da se raspravljam oko osnovnih stvari, a pri tome te poznajem. Koliko puta si napravio pakostan i zajedljiv komentar na koji smo se smejali. Kao sto sam rekla kod tebe to ostaje samo na recim, ali postoji!
Ako te poznajem kad te hvalim, daj mi kredita i kad govorim nesto sto ti se ne svidja!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 10:10 pm

Tajna ::!

Vidiš da ako je NE umešan u PL i MA mogu i da oprostim i da se žrtvujem :lol!: lol! lol! lol!


Poslednji izmenio DUH dana Pon Avg 24, 2009 8:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  afrodita Pon Avg 24, 2009 5:39 pm

Astrotanja ::Kod Škorpija zavisi od Mars i Plutona da li će da se sveti, ili oprosti. Ukoliko su ove plante u kvadratu recimo i to ako je jedan u osmoj, nikad neće zaboraviti ukoliko je bila povređena, ako je umešan Neptun, umeće i da prašta i da se žrtvuje.

Akio je Mesec u Škorpiji napadnut, tu oprošataja nema.

Jako zanimljiva tema...Meni je Mesec u Skorpiji u 8p, napadnut Venerom-kvadrat, a pluton takodje u osmom polju u Vagi, u kvadratu sa Suncem. Saturn kvadrat Mars.Epilog je da sam bila zlopamtilo, zivela za osvetama, zivela da uzvratim udarac. Ali...To je je sve trajalo do 20 godine i onda preokret, pocela sam da se predajem duhovnim knjigama, redovni veliki postovi...i evo sada moze osoba da me povredi, skapirala sam da je hriscanski prastati, cak i kad nekog kunemo to nam se obije o glavu...Dodala bih da je jako bitno da covek upozna sebe, dosta sam sebe spoznala kroz astrologiju. Ali eto za preporod svoje duse pomogla mi vera..
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Gost Pon Apr 12, 2010 5:37 pm

Po ovome sto se navodi, a akcenat je na fiksnim znacima, Skorpiji posebno...ja spadam u ljude koji su spremni za "pakao" od kad su otvorili oci. Moj MO jeste u Skorpiji, u 7-moj, pa tu i ne zaboravljam, napadnut Suspect , Pl60Ne - e nemam snage da se bakcem smicalicama, "kaljam i ne valjam"..., pa i Me0Pl koji se navodi, uvek nadjem prave reci, ali kad puknem da izleti van onda definitivno stavljam tacku na nesto, ali cesce ni ne izgovorim jer se reci pamte dugo, i zloupotrebljavaju. Pa sta biste rekli za mene "osvetnika"?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  malamo Sub Jun 25, 2011 12:56 pm

vidim da niko odavno nije pisao o ovoj temu a vrlo je zanimljiva.
slazem se sa hajkulom da MO kvadrat UR daje zelju za uzvracanjem, ali UR nije zlopamtilo, uzvrati u sekundi i nastavi dalje.
ja imam MO u kvadratu sa UR, umem vrlo bolno da uzvratim ako mi neko cacne MO i to na vrlo ,reklo bi se, neocekivan i inteligentan nacin, najcesce verbalno, tu umem da budem jako teska. to opisuje dispozitor mog meseca sto je merkur u vodoliji (rekoh najcesce verbalno) u sekstilu sa uranom (intaligentno) i kvadratu sa plutonom (ciljam u najslabiju tacku).
takodje mi je venera aflikovana, u jarcu je ali je dispozitor saturn u vagi, za koji ne bih rekla da je osvetoljubiv. ne volim mogo da se svetim, vise volim samo da uzvratim ali je cinjenica da ne zaboravljam kad me neko jako povredi (al to zaista mora da bude bas podla povreda, jer nisam neko ko trazi dlaku u jajetu). kad bih cekala povoljan trenutak da se osvetim, do tad bi me zelja vec prosla.
tako da sa osobom koja me BAS, BAS povredi (kad je ugrozen MO) prvo mi se aktivira MO kvadrat UR a onda stavljam tacku na druzenje ili vezu i to me dugo drzi
(VE u jarcu).
inace, uz skorpije, mislim da i jarcevi jako dugo pamte a umeju i da se svete kad su povredjeni bas zbog svoje strogosti.
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  EMA66 Ned Jun 26, 2011 9:37 pm

malamo ::vidim da niko odavno nije pisao o ovoj temu a vrlo je zanimljiva.
slazem se sa hajkulom da MO kvadrat UR daje zelju za uzvracanjem, ali UR nije zlopamtilo, uzvrati u sekundi i nastavi dalje.
ja imam MO u kvadratu sa UR, umem vrlo bolno da uzvratim ako mi neko cacne MO i to na vrlo ,reklo bi se, neocekivan i inteligentan nacin, najcesce verbalno, tu umem da budem jako teska. to opisuje dispozitor mog meseca sto je merkur u vodoliji (rekoh najcesce verbalno) u sekstilu sa uranom (intaligentno) i kvadratu sa plutonom (ciljam u najslabiju tacku).
takodje mi je venera aflikovana, u jarcu je ali je dispozitor saturn u vagi, za koji ne bih rekla da je osvetoljubiv. ne volim mogo da se svetim, vise volim samo da uzvratim ali je cinjenica da ne zaboravljam kad me neko jako povredi (al to zaista mora da bude bas podla povreda, jer nisam neko ko trazi dlaku u jajetu). kad bih cekala povoljan trenutak da se osvetim, do tad bi me zelja vec prosla.
tako da sa osobom koja me BAS, BAS povredi (kad je ugrozen MO) prvo mi se aktivira MO kvadrat UR a onda stavljam tacku na druzenje ili vezu i to me dugo drzi
(VE u jarcu).
inace, uz skorpije, mislim da i jarcevi jako dugo pamte a umeju i da se svete kad su povredjeni bas zbog svoje strogosti.

joj... odlicna tema koja se ponovo otvorila...

sto se mene tice, mislim da nisam osvetoljubliva.... ali da zapatmtim sto bi hajkula rekla vodeni znaci dobro pamete heheheh Very Happy

uvek sam govorila mogu da oprostim jer i bog prasta, ali ... da zaboravim ... jako tesko...

pre dve godine.. sam zavrsila pricu sa dugogodisnjom drugaricom pa jedno 30 godina poznavanja...razlog.. nije umela da me ceni nije umela da ceni ono sto ima pored sebe... elme... nisam se svetila niti se svadjala .... ali do dana danasnjeg dana nisam progovorila ... ja prva necu ... a i da me ona nazove.. mislim da nema potrebe gubiti vreme...u razgovoru i mirenju

taj odnos.. izmedju ljudi osveta ... to sam najvise videla kod ljudi koji su se razveli... da li je bilo emotivne povrede... hm.. mozda kada je u pitanju preljuba... ali kada to nije u pitanju... kada su u pitanju konstantne svadje mislim da tu i nije bilo emocionale povrede ali zato osveta postoji.. tipa nedam ti decu da vidjas..ili trazim ti novac... itd... takvih slucajeva oko nas ima jako mnogo... E TAKVA VRSTA OSVETE MI NIKADA NIJE BILA JASNA....

pozdrav

ema66


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 2 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu