Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekti osvete

+9
afrodita
DUH
hajkula
Tajna
Izida
golicava mašta
Strelica
Astrotanja
Čarobnica
13 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Aspekti osvete - Page 3 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Milica Pon Jun 27, 2011 11:26 am

Ja sam kolerik. Brzo planem i svašta mi prođe kroz glavu. Međutim, da planiram osvetu ne umem.
Umem da kažem da bih rado vratila ako mi se neko zgodno namesti. Ali kad malo razmislim, nisam ni to nikad uradila. A bilo je prilike.

Moj MO je u raku i 120 JU.I vladar je ascedenta. Još je u 12. kući.
Četvrta kuća mi je natrpana maleficima- ma0sa0pl u vagi, a VE u vodoliji 120 i SA i PL, a i MO.

E sad, da li pamtim počinjeno mi zlo- pamtim itekako. I na bazi toga odlučujem hoće li neko dobiti šansu ili neće. Nisam još uvek dostigla stepen hrišćanstva da ''ko mene kamenom, ja njega hlebom''. Suspect I verujem da je za to zalužna moja 4. kuća.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 3 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Jane Pon Jun 27, 2011 11:48 am

Ha ha ha Milice tvoji me postovi uvijek nasmiju Smile

Evo sa Mo u Vodenjaku, ne znam koji bih to aspekt trebala imati pa da budem osvetoljubiva. Istina radi 90 Sa pa eto razmislim dobro hoću li uzvratiti i zaslužuje li osoba to.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 3 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Milica Pon Jun 27, 2011 11:59 am

M znaš, ova tema je složena.
Dobro je to HAJKULA na početku objasnila.
Nije isto uzvratiti i svetiti se.
Aj' sad, napravi razliku u natalu. Laughing

Ali ono što sam sigurna to je da naglašena Sco- daje želju za osvetom. Samo želju!
Za realizaciju je , ipak, potrebna i slupana emocija.
Recimo, juče baš pričam sa dečkom. On ima PL, SA i MA u škorpiji i to u 8. kući. Ima ME u ovnu (dispozitor MA u sco-) 180 PL. I MO u ribama u 12. (asc. ribe)

Rekao je jednu zanimljivu stvar u toku razgovora ''ja da nisam osetljiv, do sad bih postigao mnogo više''.
Dakle, on tačno zna kako bi uzvratio. Tačno zna gde je slaba tačka. Čak čitav film razvije u glavi!
Ali ga emocija spreči u realizaciji. I love you

Dok eto, ja nemam škorpije ''ič'' u karti i totalni sam duduk za smisliti pakosni plan.
Ponekd me to i uplaši, jer sam okružena ljudskim hijenama i gledajući moj natal, biće podvala raznih. A ja neću umeti da uzvratim adekvatno, izgleda. silent
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 3 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  malamo Pon Jun 27, 2011 12:18 pm

jao, ja imam problem sto sam u stanju da smislim opasno pakosan plan! Laughing ali ako ga ne sprovedem u delo istog momenta, prodje me zelja (kazem MO kvadrat UR). s godinama sam naucila da se iskuliram po tom pitanju.
milice, mi nismo isto godiste? ja imam JU u skorpiji koja je ukljestena u 5. Twisted Evil , samo sto je drzim pod kontrolom
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 3 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Astrotanja Pon Jun 27, 2011 3:49 pm

Da li će se osoba svetiti, ili ne, govori i Jupiter. Jupiter je velikodušan, on utiče na mudrost, on je taj koji ume da presudnu reč, jer ume da sudi, zato je i vezan za Zakon. Ako je Jupiter dobro postavljen, u svom znaku Strelcu, ili u egzailtaciji u Raku,ili u ugaonim kućama, on će imati pravi osećaj za vrednosti, za dobro i loše.

Ljudi koji imaju naglašen, dobro postavljen Jupiterom, koji su pod njegoovim uticajem neće se prepušti olako niskim strastima i zloplamćenjem, već će biti u stanju da to prevaziđu.

Opraštanje će dati i Neptun, kao i kajanje. Što je osoba više u stanju da spozna dobro, što u njoj ima više ljubav, bilo unuverzalne, na koju utiče Neptun, ili lične,na koju Venera to će ta osoba biti sklona više dobru, davanju, zaboravljanju i opraštanju. Bez zaboravljanja nema ni istinskog opraštanja, a još više bez razumevanja da svako nije ne samo dobar,(jer niko nije stalno dobar), nego i da je neko naglašeno sebičan, ili da je krut ,ili je ograničen u svojim posmatranjima i merenjima vrednosti ili... sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Jun 27, 2011 7:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 3 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  malamo Pon Jun 27, 2011 6:34 pm

ne mogu bas da se pohvalim svojim jupiterom u skorpiji, ali to je generacijski. problem je dispozitor mars u vagi, u izgonu, stalno trazi neku svoju pravdu... naravno i jupiter i mars u natalu imaju i dobre i lose aspekte.
vremenom sam naucila da kontrolisem svoje emocije kad sam povredjena, da budem tolerantnija i da vise oprastam. inace sam u stanju dosta toga da shvatim, razumem i opravdam, narocito sto se mojih prijatelja tice. mozda zbog SO i ME u vodoliji flower
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 3 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Milica Pon Jun 27, 2011 6:49 pm

malamo ::jao, ja imam problem sto sam u stanju da smislim opasno pakosan plan! Laughing ali ako ga ne sprovedem u delo istog momenta, prodje me zelja (kazem MO kvadrat UR). s godinama sam naucila da se iskuliram po tom pitanju.
milice, mi nismo isto godiste? ja imam JU u skorpiji koja je ukljestena u 5. Twisted Evil , samo sto je drzim pod kontrolom
Pa ne znam koje si ti, ali ja sam '82. godište. Piše mi u karti. Laughing

Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 3 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  malamo Pon Jun 27, 2011 7:14 pm

ok, onda smo isto godiste. nisam ni otvarala kartu, mislila sam da ti JU nije u SCO Wink
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti osvete - Page 3 Empty Re: Aspekti osvete

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu