Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merlin Monro

+8
mrs_r
Tajna
-menora-
Izida
hajkula
DUH
Astrotanja
Strelica
12 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Tajna Uto Jul 28, 2009 6:04 am

Zaboravila sam da se zahvalim za dobrodoslicu.... HVALA, HVALA! cheers
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Uto Jul 28, 2009 6:15 am

Tajna ::Sto se tranzita tice oni ce doneti trenutak ostvarenja ali ne mogu doneti, ni tranziti niti bilo koji drugi vid predikcija, nista sto ne postoji u natalu. Tranziti i ostale predikcije ce reci kada ali nikada sta, to je UVEK zapisano u natalu.

Naravno. I njoj je zapisano da ima emotivnih problema ali da bude izdrzljiva "u vodi" kao magarac! Pa vidi joj trigon veliki vodeni...
I da ne zaboravimo da je bila veliki egzibicionista,ali temu o egzibicionizmu cu da otvorim ispod arogancije,posto bi i ona mogla da se malo ozivi...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Tajna Uto Jul 28, 2009 6:23 am

Vidim mnogo dobrih aspekata, koje nisam obradjivala. Mozda sam ponesena vasom diskusijom stavila akcenat samo na smrt i nacin na koji je zavrsila. Ona ima mnogo dobrih aspekata, bila je vrlo kreativna, prijemciva, druzeljubiva i mozemo ponaosob analizarati svaki aspekt koji je nacinio legendom koja ona jeste. Mojim tumacenjem njene smrti nisam imala nameru da umanjim znacaj njene figure kao dive ili ikone u filmskoj industriji - i ako je mozda je to u osnovi bila tema. Ja sam samo dala svoj uvid po pitanju njene smrti a, slozices se samnom, vecina dobrih aspekata koje je imala nema mnogo veze sa onim sto je zavrsilo njen zivot. Ja imam odredjeno divljenje u odnosu na nju, ovo je bio samo astroloski pogled na njenu smrt, a sto se toga tice mislim da sam uzela u obzir sve sto je relevantno za tu temu.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Tajna Uto Jul 28, 2009 6:26 am

Vrlo sam voljna da diskutujemo aroganciju i egzibicionizam koje je posedovala, sa tobom sam tu! bounce
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Tajna Uto Jul 28, 2009 6:33 am

Izvini sto odgovaram iz vise navrata, to je priroda MA na Asc. - brzopletost. Njen vodeni trigon joj je dao mogucnos da oseca i saoseca sa drugim ljudima, duboku emotivnost, mogucnost da voli ali je nije mogao spreciti da uradi sto je uradila - bas zbog te prevelike mogucnosti da oseca je imala tolike depresije, takvi aspekti kao i sve drugo vredno u zivotu je istovremeno nagrada i kazna!

P.S. Pokusala sam da u svom potpisu uploadujem link za moj natalni chart i pokazuje mi pod my profile opcijama da jesam ali se ne pokazuje u mom potpisu. Da li znas zasto i sta treba da uradim?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Uto Jul 28, 2009 8:01 am

E,kad udjes u profil izaberi potpis i kad ga ubacis,obavezno stikliraj ono "uvek izbaci moj potpis" ili kako vec pise...
A sto se tice Merlinke,ona je bre zivela tu dramu,koju je osecala a zbog egzibicionizma je htela u glumu i zato je trazila te "ozbiljne" uloge,koje bi dobila na nije imala tu nemarnost prema svemu,pa i prema sebi i zato se "okliznula"...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Tajna Uto Jul 28, 2009 8:41 am

Strelica ::E,kad udjes u profil izaberi potpis i kad ga ubacis,obavezno stikliraj ono "uvek izbaci moj potpis" ili kako vec pise...
A sto se tice Merlinke,ona je bre zivela tu dramu,koju je osecala a zbog egzibicionizma je htela u glumu i zato je trazila te "ozbiljne" uloge,koje bi dobila na nije imala tu nemarnost prema svemu,pa i prema sebi i zato se "okliznula"...

Ma tu se potpuno slazem ona je zivela zescu dramu... ali niko je bas zbog nesigurnosti i preterane osecajnosti nije shvatao previse ozbiljno, ona je manjkala tu lavovsku nametljivost a to je taj predominiran NE, jer Lav bi nametnuo svoju volju, a ona to nije umela ili mogla zbog, na kraju krajeva mekoce duse i ostala je legenda ne u sveri glume koliko u lepoti i zenstvenosti a to je taj veliki vodeni trigon.
Hvala na informaciji za potpis, idem sad to da setujem!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Uto Jul 28, 2009 11:25 am

Tajna ::Ma tu se potpuno slazem ona je zivela zescu dramu... ali niko je bas zbog nesigurnosti i preterane osecajnosti nije shvatao previse ozbiljno, ona je manjkala tu lavovsku nametljivost a to je taj predominiran NE, jer Lav bi nametnuo svoju volju, a ona to nije umela ili mogla zbog, na kraju krajeva mekoce duse i ostala je legenda ne u sveri glume koliko u lepoti i zenstvenosti a to je taj veliki vodeni trigon.
Hvala na informaciji za potpis, idem sad to da setujem!

Bice da je ona mnogo veca faca,nego sto se pretstavila i sto je mi vidimo,ali mnogi su debelo zainteresovani za nju,pa cemo gledati sta se desava i sta ce jos otkriti...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Uto Jul 28, 2009 11:30 am

Tajna ::Zaboravila sam da se zahvalim za dobrodoslicu.... HVALA, HVALA! cheers

Najzad još neko ko čita dobro simbole, Tajna ima MA (vl. 3) na ASC u Jarcu, nju bar neće odvući subjektivnost ili emtivnost bar kada je mišljenje ili razmišljanje u pitanju
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Uto Jul 28, 2009 11:51 am

Strelica ::
Bice da je ona mnogo veca faca,nego sto se pretstavila i sto je mi vidimo,ali mnogi su debelo zainteresovani za nju,pa cemo gledati sta se desava i sta ce jos otkriti...

Teško da će posle toliko godina izaći na videlo bilo šta u vezi MM što već nije napisano, posebno u vezi DŽ. F. Kenedija jer oni ugled svojih predsednika čuvaju od Vašingtona na ovamo i o nikome se ništa nije posebno znalo osim ako muvaju sa porezom a danas više tek ljubavnice ne menjaju ništa, čak su poželjnne i dobra reklama, Klintonu ništa nije smetala afera sa Monikom Levinski., mada mislim da su je aktivirali da skrenu pažnju sa nečeg važnijeg, odnosno Srbije, tada je u Americi bilo interesantnije ljudima da čitaju o toj aferi nego o napadu na Srbiju
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Uto Jul 28, 2009 11:57 am

DUH ::Teško da će posle toliko godina izaći na videlo bilo šta u vezi MM što već nije napisano, posebno u vezi DŽ. F. Kenedija jer oni ugled svojih predsednika čuvaju od Vašingtona na ovamo i o nikome se ništa nije posebno znalo osim ako muvaju sa porezom a danas više tek ljubavnice ne menjaju ništa, čak su poželjnne i dobra reklama, Klintonu ništa nije smetala afera sa Monikom Levinski., mada mislim da su je aktivirali da skrenu pažnju sa nečeg važnijeg, odnosno Srbije, tada je u Americi bilo interesantnije ljudima da čitaju o toj aferi nego o napadu na Srbiju

Nisam mislila ni na sta spektakularno i nista u tom pravcu,mislila sam na nju samu...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Uto Jul 28, 2009 12:48 pm

Strelica ::
Nisam mislila ni na sta spektakularno i nista u tom pravcu,mislila sam na nju samu...

Kako misliš na nju samu, na nju kao osobu vezano za biografiju ili kakva je bila ili kako je završila i šta bi posle tranzita i tranzitnog ME na njenom natalnom ASC jel se ubila po tebi ili se slučajno predozirala ?

Nego čitam u tvom prvom postu, ...deda joj se ubio, pa eto ti još jedan dokaz za suicid, u ženskom horoskopu dedu simbolizije 1 polje, znači to polje već vuče sklonost samoubistvu...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Uto Jul 28, 2009 1:35 pm

DUH ::Kako misliš na nju samu, na nju kao osobu vezano za biografiju ili kakva je bila ili kako je završila i šta bi posle tranzita i tranzitnog ME na njenom natalnom ASC jel se ubila po tebi ili se slučajno predozirala ?

Pa neke "pikanterije", ja kontam da je bila drugacija,ja vidim nesto drugo u natalu,nego ono sto sam gledala na tv, mislim ne bitno sad za ovu temu,ali i dalje ostajem pri tome da je samoubistvo,ali bez predumisljaja Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Uto Jul 28, 2009 1:56 pm

Vencanje sa Di Madjom je bilo zakazano za 8. avgust, razmisljala je o vencanju, mastala. Zasto niko ne pise i o injekciji koju je tu noc dobila? Valjda je neko nesto procitao o njoj a injekcija se vidi i u njenom natalu.

CIA je, kako govore američki izvori, bila ljuta na Kenedija što pokušava da obnovi razgovore na Kubi, a pogotovo se nije slagala da u njima posreduje američka glumica i reporterka Ej-Bi-Sija atraktivna Liza Hauard. Američka obaveštajna služba bojala se da će njeni planovi za ubistvo Fidela Kastra procuriti u javnost. Ona ih je kovala, dok je politička elita pokušavala da ostvari dijalog.
Liza Hauard je nastavila da pravi velike reportaže o Kubi i da se sastaje sa najvišim funkcionerima na komunističkom ostrvu. Iste godine kada je ubijen Kenedi, ona je bila prva američka novinarka koja je intervjuisala tadašnjeg sovjetskog lidera Hruščova i kubanskog vođu Fidela Kastra. Kasnije je „zbog prekoračenja dužnosti” otpuštena iz Ej-Bi-Sija i, po zvaničnoj verziji, razočarana nerazumevanjem za svoje poduhvate, izvršila samoubistvo popivši sto Shocked tableta za spavanje.
http://www.novinar.de/2007/12/08/da-je-kenedi-poziveo.html

Bila epidemija samoubistava, a trovanje tabletama cest model...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Uto Jul 28, 2009 3:29 pm

Strelica ::Pa neke "pikanterije", ja kontam da je bila drugacija,ja vidim nesto drugo u natalu,nego ono sto sam gledala na tv, mislim ne bitno sad za ovu temu,ali i dalje ostajem pri tome da je samoubistvo,ali bez predumisljaja Laughing

Opet ti o ličnom utisku a šta ti govori tranzitni ME na njenom nartlnom ASC na dan samoubistva, jel to nesvesno uzela više tableta? Tebi ne bi bilo dovoljno ni da ostavila oproštajno pismo, rekla bi nameštaljka.

Preskačeš genetiku, preskačeš recidiv suicida, preskačeš zvaničnu verziju i na kraju preskačeš horoskop koji vrvi od namernih samoubilačkih aspekata, ma bravo ??????


Poslednji izmenio DUH dana Uto Jul 28, 2009 3:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Uto Jul 28, 2009 3:33 pm

hajkula ::
Bila epidemija samoubistava, a trovanje tabletama cest model...

Tebi su dva primera dovoljna da izvučeš generalni zaključak ????? Tražili ste svi tranzite za taj dan i sad vam ni tranziti nisu dovoljni ??
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Uto Jul 28, 2009 5:35 pm

DUH ::Opet ti o ličnom utisku a šta ti govori tranzitni ME na njenom nartlnom ASC na dan samoubistva, jel to nesvesno uzela više tableta? Tebi ne bi bilo dovoljno ni da ostavila oproštajno pismo, rekla bi nameštaljka.

Preskačeš genetiku, preskačeš recidiv suicida, preskačeš zvaničnu verziju i na kraju preskačeš horoskop koji vrvi od namernih samoubilačkih aspekata, ma bravo ??????

Ma koji je tebi andrak?! Kao prvo,vreme nije sigurno,ne znamo gde je asc. a drugo,oslanjas se na Merkur i njegov tranzit,jesi li ti odlepio pod stare dane?! Kakava namestaljka sta lupetas?! Kad sam ja rekla da je namestaljka,zadnji put te opominjem,veruj mi! Jer ovo je klasican da kazem bezobrazluk,necu ti ulaziti u natal i praviti analizu tvojih boljki,ali lista je oduga TVRDIM!
Nemas sta da radis inace,pa "zagrevas" teme... ZADNJI PUT! Mislim da je samoubistvo,ali nehoticno! Zasto mislim,objasnila sam na par strana ove teme,mislim da je to dovoljno. Jos jednom na temu,MISLIM,NE TVRDIM!!! Ti tvrdi i ako je tvoja "misija" da prosvetlis nekog na ovaj nacin,ja ti necu stajati na putu,naprotiv,kao da nisi "aktivan clan"
Ti si ziva prsotina,majke mi...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Uto Jul 28, 2009 6:51 pm

Strelica ::[q

Ma koji je tebi andrak?! Kao prvo,vreme nije sigurno,ne znamo gde je asc. a drugo,oslanjas se na Merkur i njegov tranzit,jesi li ti odlepio pod stare dane?! Kakava namestaljka sta lupetas?! Kad sam ja rekla da je namestaljka,zadnji put te opominjem,veruj mi! Jer ovo je klasican da kazem bezobrazluk,necu ti ulaziti u natal i praviti analizu tvojih boljki,ali lista je oduga TVRDIM!
Nemas sta da radis inace,pa "zagrevas" teme... ZADNJI PUT! Mislim da je samoubistvo,ali nehoticno! Zasto mislim,objasnila sam na par strana ove teme,mislim da je to dovoljno. Jos jednom na temu,MISLIM,NE TVRDIM!!! Ti tvrdi i ako je tvoja "misija" da prosvetlis nekog na ovaj nacin,ja ti necu stajati na putu,naprotiv,kao da nisi "aktivan clan"
Ti si ziva prsotina,majke mi...

Što si onda uopšte postavljala njen horoskop kada možda nije tačan, šta si time htela ??

Ako vreme MM nije sigurno, onda na osnovu čega ti tvrdiš suprotno, a što se tiče mojih bolesti skratiću ti postupak, jedina dijagnoza je bila SINDROM DEPRESIVA koje naravno nisam bio svestan dok nisam postao alkoholičar, napio sam se 1975 a istreznio 1985, i od tada ništa nisam popio, zato bolje nemoj da se trudiš jer gore od ovoga nećeš naći, ako ne računamo, 23 ožiljaka koje sam pokupio kroz život do 30 godine i polomljenog rebra i ključne kosti kada sam drugi put pao sa motora a ta lista o mojim bolestima samo govori o tvom znanju astrologije pogotovo što ne znam koji si moj horoskop izabrala, inače slobodno možeš javno da napišeš tu odugu listu mojih boljki pa da se svi smejemo jer Strelac ne ume da laže.

Osim toga ti si insistirala da se ne povlačim sa ove teme, pa me tvoja reakcija malo čudi, mislim izaberi šta hoćeš pa onda pucaj koliko hoćeš, ponašaš se ko dete, oće kaki, neće kaki.... Mislim...... ????????????

Mislim da je tvoj najveći problem sukob vladara 3 polja (ja mislim ) i 9 polja (mi mislimo) a mogao bih i disertaciju da napišem o Jarcu na vrhu 3 polja čiji je vladar otišao u 12 polje ali neću jer ja sa odužom listom bolesti ne želim iznositi ono što ti želiš da sakriješ....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Uto Jul 28, 2009 8:06 pm

[quote="DUH"]Što si onda uopšte postavljala njen horoskop kada možda nije tačan, šta si time htela ??

Nista! Znamo da je Lav a Neptun na asc ima sigurno. Da li je 8 ili 13,vidim da i nije neki problem...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Uto Jul 28, 2009 8:20 pm

Strelica ::

Nista! Znamo da je Lav a Neptun na asc ima sigurno. Da li je 8 ili 13,vidim da i nije neki problem...

Ništa ja tebe ne razumem, šta ti je to "8 ili 13" ????????
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Uto Jul 28, 2009 11:39 pm

DUH ::
hajkula ::
Bila epidemija samoubistava, a trovanje tabletama cest model...

Tebi su dva primera dovoljna da izvučeš generalni zaključak ????? Tražili ste svi tranzite za taj dan i sad vam ni tranziti nisu dovoljni ??

Basketball

Ono sto ti nisam stavila na tacnu, to ne postoji? Citala sam i druge knjige ne samo namenski pisane biografije.

tranziti... nisu dovoljni... ta recenica nema veze sa mnom, iako si je napisao ispod citata iz mog posta.

Astrotanja je lepo pomenula urana u ribama u 8 kuci, ja sam ga opisala kao pilota na tajnom zadatku da izazove rat (po planu - ostetili desni motor na avionu, on je preleteo i visoko sa sigurne udaljenosti iznad dogovorene teritorije trazio pomoc... To je trebalo da posluzi kao povod za kaznjavanje Kube, za bombardovanje aerodroma. ... Kenedi nije znao za veci deo plana za svrgavanje Kastra. Kada je saznao, prekinuo je operaciju odnosno nije dozvolio vazdusnu podrsku avionima-bombarderima invaziji - povratku naoruzanih izbeglica Kubanaca na Zaliv svinja...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Izida Uto Jul 28, 2009 11:47 pm


.....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 12:29 am

pandora* ::[


MO - 6
ME - 3,30
VE - 3,30
SO - 7,5
MA -3,30
JU - 4,30
SA - 4,30
UR - 3,30
NE - 2,30
PL - 1

Planete su orbisu kada brža dotakne orbis sporije (sabiranje poluorbisa)

Skini mi se majke ti, i za promenu nauci da razgovaras s ljudima mozda te neko i shvati.
Ja sam naucila orbise i dobro znam da sabiram pa mi je onda VE-NE na 7* ako ti je tesko uzmi digitron, znas to je ona spravica koja pomaze u racunskim operacijama i kada budes naucio a trebao si to VEC DA NAUCIS da sa nekim ljudima ne mozes razgovarati kako ti hoces bez obzira da li su stariji ili mladji od tebe onda mozda mozes i poraditi na svojoj komunikaciji ovako mi se cini da je s tobom razgovor gluvih.
Ovo podvuceno me bas pogodilo mada ni preostali deo TVOG UMNOG POSTA ne zaostaje tako da se ja povlacim sa foruma jer nevidim svrhu postovanja a mislila sam da nesto sto vec znam mogu da potvrdim a mnogo toga mogu i da naucim JOS,ostacu kao gost ali necu postovati...a sto se tice DUPORA voli ga koliko hoces, ja se nikoga ne bojim a kamoli jednog DUPORA koji je ziveo od kad sebe. Svaka cas coveku ali ti tako zloupotrebljavas njegovo znanje da to prosto boli..

I slobodno nastavi da kuckas i postujes sam sa sobom i Duporom.
Cao.

Razlika izmedju tvoje VE i NE je 6 stepeni ali ti slobodno šalji svoje postove.

Evo ja ti obećavam na tvoje postove neću davati komentare ne moraš zbog mene da ne pišeš, stavila si mi do znanja da ne ceniš Duporove aspekte i da ti se njegovo shvatanje astrologije ne svidja a kako se meni svidja ja neću više tebi smetati, budi sigurna da što se mene tiče više neću komentarisati tvoje postove i mislim da je ovo sa moje strane sasvim u redu.

Dakle, slobodno piši ja se više ne mešam i drago mi je što smo se upoznali.........
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 12:33 am

Astrotanja ::Mmoguće, uglavnom još neko postoji, a ko je to, da li diler,ili neko drugi. Ta osoba je ostala tajna i nekažnjena.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 12:41 am

hajkula ::
Ono sto ti nisam stavila na tacnu, to ne postoji? Citala sam i druge knjige ne samo namenski pisane biografije.

tranziti... nisu dovoljni... ta recenica nema veze sa mnom, iako si je napisao ispod citata iz mog posta.

Astrotanja je lepo pomenula urana u ribama u 8 kuci, ja sam ga opisala kao pilota na tajnom zadatku da izazove rat (po planu - ostetili desni motor na avionu, on je preleteo i visoko sa sigurne udaljenosti iznad dogovorene teritorije trazio pomoc... To je trebalo da posluzi kao povod za kaznjavanje Kube, za bombardovanje aerodroma. ... Kenedi nije znao za veci deo plana za svrgavanje Kastra. Kada je saznao, prekinuo je operaciju odnosno nije dozvolio vazdusnu podrsku avionima-bombarderima invaziji - povratku naoruzanih izbeglica Kubanaca na Zaliv svinja...

Istorija je jedno a naročito ne verujem u istoriju koja stigne do običnog čoveka, odnosno do nas, to služi za zabavu masa a horoskop MM je sasvim druga priča koja se može a ne mora uklopiti u bilo šta jer ona bi tako završila i da nije bila poznata ali oprosti ne mogu više da se ubedjujem, ovde svako veruje u svoju verziju i neka tako ostane, ja sam pisao o horoskopu koji je bio postavljen kao natal MM i osoba sa tim podatcima, bio njen ili ne, po meni izvršila je samoubistvo svojom odlukom i ne slučajno a najmanje su je ubili...

Dakle, što se mene tiče, ova tema je za mene gotova jer mogu samo da ponavljam ono što sam već izneo kroz aspekte kao moje mišljenje a neka svako veruje u njemu blisko razmišljanje.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 6 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu