Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merlin Monro

+8
mrs_r
Tajna
-menora-
Izida
hajkula
DUH
Astrotanja
Strelica
12 posters

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Astrotanja Pon Jul 27, 2009 3:26 pm

Duše, otkud ti to da Rak na vrhu 12. donosi stalno mislii o samoubistvu? Lav na Ascedentu je ljubav premaa životu, a 12. u Raku daje često kjaku intuciju, jako nesvesno, snove, maštu u detinjstvu.
Rak se odnosi na začeće, kolevku, a Mesec donosi plodnost, on se otnosi na rađanje, na porod, a ona je patila upravo zbog neostvarenja te svoje potrebe, što je i njen ugrožen Mesec u neplodnom znaku i Saturn u četvrtoj u kvadratu sa Mesecom, to je tuga neostvarenog materinstva, kao zbog nesrećnog detinjstva, zbog nedostatka ljubavi u tom periodu.
On je koji je stvorio njenu veliku potrebu da bude obožavana, voljena, ali ona nije nije bila zadovoljna ni svojim ljubavnim vezama, niti koliko je ljubavi dobijala.
Ona sebe nije mogla da prihvati , da voli i Neptun na Ascedntu je stvarao probleme sa sopstvenom indentifikacijom, sa relanim sagledavanjem same sebe i donosio da nesvesno radi sama protiv sebe i da ne može da pronađe sopstven mir. To je Neptun na vrhu prve, na ascdentu.
Rak u dvanestoj daje jako nesvesno i probleme sa spavenjam snovima, ukoliko je Mesec u lošim aspektima i ona je to imala i to je je oduzimalo vitalnost, iscrpljivalo je. Vl. 6. u 4. u Škorpiji u kvadratu sa Mesecom i Neptunom doneo joj je genetske predispozicije za psihičke bolesti i kako Saturnom vladaju Mars u Ribama, koji ne daje jaku volju i koji ume da se prepusti destruktivnosti, jer je u osmoj, ona se teško nosila sa tim i neminovno je išla ka samouništenju. Oni koji su joj pomagali lekari i svi ostali koji su radili za nju, nisu joj mogli pomoći, jer je vl. 6. upravo loše postavljen Saturn u Škorpiji. Sve to dovodillo je do njene prerane smrti.
Na njenoj misterioznoj smrti bilo je onih koji su zardili i zbog toga uvećali misteriju o njenoj smrti.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Jul 27, 2009 6:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Pon Jul 27, 2009 3:29 pm

DUH ::Navalili ste da se nije ubila, u redu evo mije se ubila i astrologija greši.....

Naravno da je njena smrt misterija i naravno da se to tvom Neptunu u 3 primamljivo...
A ovo sto sam boldovala je previse,ej !!!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 4:35 pm

Strelica ::
Naravno da je njena smrt misterija i naravno da se to tvom Neptunu u 3 primamljivo...
A ovo sto sam boldovala je previse,ej !!!

Ako je njen horoskop tačan po podatcima, onda je njena smrt misterija za onoga ko ne zna da čita simbole...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 4:46 pm

Astrotanja ::Duše, otkud ti to da Rak na vrhu 12. donosi stalno mislii o samoubistvu? Lav na Ascedentu je ljubav premaa životu, a 12. u Raku daje često kjaku intuciju, jako nesvesno, snove, maštu u detinjstvu.

Ne mislim da Rak na vrhu 12 polja stalno svaki dan nosi suicidne ideje ali u svakoj izazovnoj situaciji nosi, kao i MO u 12 jer to je opasna kuća puna ograničenja, a duša teži slobodi koja je ovde uskraćena pa sa lošim aspektima i smrt, odnosno suicid nosi oslobadjanje. I baš taj Lav na ASC koji nosi ljubav prema životu još više utiče na Mesec da se oseća zarobljen i da teži ka slobodi makar i kroz samoubistvo samo da dodje do olakšanja, medjutim, mekši znaci ili dobro postavljen MO u nekom polju života sa dobrim aspektima sigurno neće doneti pokušaj samoubistva ali će i tada pod nekim lošim godišnjim ili primarnim direkcijama a sve potpomognuto lošim tranzitima makar doneti koketiranje sa tom idejom ali ne i pokušaj.

Osim toga ovo za rak na vrhu 12 i MO u 12 sam pročitao i meni je logično, nisam ja to izmislio a proverio sam i na nekoliko primera.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Pon Jul 27, 2009 4:56 pm

DUH ::
Strelica ::
Naravno da je njena smrt misterija i naravno da se to tvom Neptunu u 3 primamljivo...
A ovo sto sam boldovala je previse,ej !!!

Ako je njen horoskop tačan po podatcima, onda je njena smrt misterija za onoga ko ne zna da čita simbole...

STA JE SMRT?! OVOZEMALJSKA. GDE DUSA NAPUSTA TELO?! JEL TO 8.KUCA ILI NIJE? DA LI TI POSTUJES DISPOZITORE?! I DA LI ZNAS DA CE BITI KAKO DISPOZITOR KAZE?! STA JE SA NEPTUNOM,KOJI VLADA 8.KUCOM I KOJI JE DISPOZITOR TOG MARSA I URANA?!
Jos nesto! Kazu da se redovno klistirala i da postoji mogunost da je putem klistiranja nesto bilo...
RECI NAM DUSE, POZNAVAOCE SIMBOLIKE,REINKARNACIJO DUPORA,NAMA NEUKIMA,KAKO SE TO KLISTIRANJE VIDI? KAKO GA JE NJEN NATAL PRETSTAVIO A KAKO GA TI VIDIS,PA DA POGLEDAMO I MI!!!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 6:02 pm

Strelica ::

STA JE SMRT?! OVOZEMALJSKA. GDE DUSA NAPUSTA TELO?! JEL TO 8.KUCA ILI NIJE? DA LI TI POSTUJES DISPOZITORE?! I DA LI ZNAS DA CE BITI KAKO DISPOZITOR KAZE?! STA JE SA NEPTUNOM,KOJI VLADA 8.KUCOM I KOJI JE DISPOZITOR TOG MARSA I URANA?!
Jos nesto! Kazu da se redovno klistirala i da postoji mogunost da je putem klistiranja nesto bilo...
RECI NAM DUSE, POZNAVAOCE SIMBOLIKE,REINKARNACIJO DUPORA,NAMA NEUKIMA,KAKO SE TO KLISTIRANJE VIDI? KAKO GA JE NJEN NATAL PRETSTAVIO A KAKO GA TI VIDIS,PA DA POGLEDAMO I MI!!!


To Za klistiranje, niti sam čuo niti čitao, niti ima veze sa samoubistvom, o samoubistvu više ne odgovaram jer nema ko da čuje a za tvoju informaciju, 8 polje pokaže način i uslove vezane za smrt a duša napušta telo kroz Severni Mesečev Čvor a ulazi putem rodjenja kroz Južni Mesečev Čvor a ne znam ni šta hoćeš da kažeš sa NE vladarem njene 8 kuće (NE 180 MO) a taj NE je na ASC (ona) znači sama je kriva, ma dosta više, ostavi me na miru sa ovom temom tebi očigledno nešto nije jasno valjda zbog subjektivnosti samo ne znam zbog čega i nemoj bez potrebe da me ubedjuješ, rekao sam ti raspitaj se kod drugih ljudi kojima više veruješ a ja sam sa ovom temom završio...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Pon Jul 27, 2009 6:19 pm

DUH ::To Za klistiranje, niti sam čuo niti čitao

Cudno...

DUH :: niti ima veze sa samoubistvom, 8 polje pokaže način i uslove vezane za smrt

Aha... pa jesi li cuo za nacin na koji se radi klistiranje?

DUH :: a taj NE je na ASC (ona) znači sama

Sta li je sa Suncem,kao vladarem asc-a,to je ona a Neptun "dopunjuje" sliku o njoj...

DUH :: ma dosta više, ostavi me na miru sa ovom temom

Ok! A tebe niko ne bije po usima da odgovaras...

DUH :: a ja sam sa ovom temom završio...

To si mogao odmah a ne da kukas kako te ja napadam i da trazis da te ostavim na miru!
Blago receno,ja sam u soku...
Je l' ti znas da si na forumu astroloskih diskusija?!Opusti se i diskutuj,niko nikog nece ni u sta da ubedi,samo diskutujemo i meni je super,ja volim da diskutujem o astrologiji i meni je to kanal. Nisam u grcu da donesem zakljucak,kako bi mogla da ga unovcim,ili ga prospem negde,vapeci za aplauzom... Opusti se i ne ljuti!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 6:23 pm

Rekao sam ti i da SO (ona) 90 MO (duša)
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Pon Jul 27, 2009 6:31 pm

DUH ::Rekao sam ti i da SO (ona) 90 MO (duša)

Ona ima Sunce u Blizancima a Mesec u Vodoliji. To je trigon (120),jel '? Mozda gresim,opet...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 6:42 pm

Strelica ::
DUH ::Rekao sam ti i da SO (ona) 90 MO (duša)

Ona ima Sunce u Blizancima a Mesec u Vodoliji. To je trigon (120),jel '? Mozda gresim,opet...


naravno da ne grešiš, to sam naveo samo kao razlog zašto je i toliko dugo živela ali me mrzi da kucam jer predpostavljam da znaš i ti neštom inače ne bi bila taj moderator
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Pon Jul 27, 2009 6:45 pm

DUH ::naravno da ne grešiš, to sam naveo samo kao razlog zašto je i toliko dugo živela ali me mrzi da kucam jer predpostavljam da znaš i ti neštom inače ne bi bila taj moderator

Evo,ja sam spremna da ti prepustim moju funkciju lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Izida Pon Jul 27, 2009 6:46 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 6:49 pm

Strelica ::
Evo,ja sam spremna da ti prepustim moju funkciju lol!

Ne znam ja toliko astrologiju da bih bio moderator ili administrator ali ono što znam to je provereno a kad ne znam onda pitam kao ono na eklipsama
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 6:55 pm

pandora* ::jao jebote al ste dosadni...MM se sada u grobu prevrce mame mi moje, gori ste bre od epidemije...

Rak na vrhu 12 nece bas svaki put da da samoubice i suicidne osobe tako da mislim da prerano donosite zakljucke...SO90MA-daje pre agresivnu osobu,borbenu i u neku ruku entuzijastu...i ako mi ne verujete pogledajte moj natal i jos je SO u 12A MA U 8 ali ja cu pre da roknem nekog drugog nego sebe...ma nemam bre pojma toliko ste ga zamrsili da vise nemoze ni da se prati jebote Mad

Prvo pogledaj dobro pa prokomentariši, tebi vladar 12p SA 60 SO, a takodje vladar SA je NE 60 SO i da ti ne nabrajam, proveri prvo sve
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Izida Pon Jul 27, 2009 7:01 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Pon Jul 27, 2009 7:06 pm

DUH ::Ne znam ja toliko astrologiju da bih bio moderator ili administrator ali ono što znam to je provereno a kad ne znam onda pitam kao ono na eklipsama

Ne sumnjam ja da ti znas,ali previdis dosta i brate mnogo si kategorican!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Astrotanja Pon Jul 27, 2009 7:08 pm

Strelice jeste trigon, koji joj je doneo popularnost i slavu, jer je Mesec u 7. , a Sunce u 10. i Mesec ide ka Jupiteru.
Što se tiče Neptuna on je opasn kad je na ascedentu upravo za droge, opijate, tablete sa smirenje: Neptun vlada biljkam kao što su: pečurke, pejotl, psilocibin, kanabis, mak, duvan. On je taj koji utiče na zavisnost i Merlinki je doneo. Da je ona izabral neki duhovni put, da je bila drugačija, onda bi se transformacije koje je doživel u izgledu i njena sposobnost da se trnformiše, da izgleda harizmatično, neizbežno, da se kamuflira bila druhgačije ispoljena. Ovako ona je tonula i bivala psihički sve slabija, što upravo može da donese Neptun na Ascedentu, a šta je bilo to da dovede da pređe granicu i dovede do smrti ona, ili neko drugi, a ja bih rekla da je to bila ona i ona nije imala nameru da se ubije, već da je slučajno unela više nekog opijata.

Bilo dobro da neko postvi horoskop dan kada je umrla, jer bi nam pomoglo da razjasnimo ovu dilemu.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Jul 27, 2009 7:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 7:11 pm

pandora* ::
Pa namerno sam rekla ovako kako jesam, ja znam ali ima neko ko ne znam i ko tek pocinje u astrologiji pa zamisli tog prepadanja..e tako sam se ja navatala straha od te 12 i jebenog SA pa eto vidis....netreba generalizovati stvari Smile

Ne skreći temu na svoj horoskop jer kod MM je sve drugačije a da sada poredim tvoje i njene aspekte ne mogu
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 7:15 pm

Strelica ::
DUH ::Ne znam ja toliko astrologiju da bih bio moderator ili administrator ali ono što znam to je provereno a kad ne znam onda pitam kao ono na eklipsama

Ne sumnjam ja da ti znas,ali previdis dosta i brate mnogo si kategorican!

Ti si stvarno tvrdoglavija od mene, prvo nigde ne priznaješ aspekte koje bi i početnik video posle dozvoljavaš sebi da sam nešto prevideo a ne navedeš šta i zašto je bitno to što sam navodno prevideo, pa mi ovde ne tumačimo ceo njen horoskop nego se raspravljamo oko očiglednog a to je je da se plavuša ubila ali izgleda ni crnke ne znaju zašto
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Izida Pon Jul 27, 2009 7:18 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 7:22 pm

Astrotanja :: šta je bilo to da dovede da pređe granicu i dovede do smrti ona, ili neko drugi, a ja bih rekla da je to bila ona i ona nije imala nameru da se ubije, već da je slučajno unela više nekog opijata.

Bilo dobro da neko postvi horoskop dan kada je umrla, jer bi nam pomoglo da razjasnimo ovu dilemu.


A po čemu, koji su to aspekti, zaključujete da osoba koja je imala par recidiva samoubistva najednom odluči da je neko drugi ubije ???

Ona je SO 90 MA, znači ona sama sebe uništava fizički jer MA je u 8 a vladar 8 polja NE na ASC (ona) znači opet vraćamo priču na vlasnika horoskopa odnosno MM
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Astrotanja Pon Jul 27, 2009 7:23 pm

Molim vas, samo staloženo i mirno, bez vređanja i uvreda, da ne bih morala da brišem. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 7:26 pm

pandora* ::

Koji ti je andrak keve ti, ja ne skrece, temu samo ti kazem...ma procitaj 100x pa onda izvuci zakljucak ako hoces a ako neces zabole me bas pravo da ti kazem
Ponasas se bre ko da si retardiran ili ti ili ja, nisam ja dete da me ti spustas na zemlju, samo sam rekla da netreba da generalizujes stvari jer ovo citaju i ljudi koji bas neznaju simboliku a ni astrologiju, nisu svi IZUCILI DUPORA...sveznajuci DUSE

Onaj ko ovo čita znači da ga astrologija interesuje, ako ga ofrlje interesuje, ništa neće povezati i razumeti a ako se posveti doći će i sam do ovih zaključaka tako da tvoja primedba nije na mestu a ja sam rekao samo da pišemo o MM i da ne mogu sad još da poredim neke tvoje slične aspekte sa njenim jer je važan ceo horoskop a to i sama znaš...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Izida Pon Jul 27, 2009 7:27 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Izida Pon Jul 27, 2009 7:28 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 3 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu