Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vladri ukljestenih kuca u sinastriji

2 posters

Ići dole

Vladri ukljestenih kuca u sinastriji Empty Vladri ukljestenih kuca u sinastriji

Počalji  Tina Sre Jul 29, 2009 6:07 pm

Pozdrav svima Smile

Zanima me kako se tumaci kad kod osobe A vladari uklestenih kuca (nalaze se u prvom i sedmom polju) prave konjukcije sa vladarima asc-a i dc-a osobe B. Konjukcija sa vladorom asc je egzaktna, a sa vladarom dc-a je 1 stepen razlike, separacioni.

Evo sinastije

https://2img.net/r/ihimizer/img252/3001/sinastrija1.gif


Podatke sam izbrisala, jer mislim da nije u redu stavljati tudje podatke na netu, bez znanja tj. pristanka te osobe.
Plava osoba je musko (unutra)
Crvena osoba je zensko (spolja)
Tina
Tina

Broj poruka : 37
Godina : 52
Локација : Bgd
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vladri ukljestenih kuca u sinastriji Empty Re: Vladri ukljestenih kuca u sinastriji

Počalji  Tina Sre Avg 05, 2009 8:11 pm

Pa zar niko bas nista nece da prokomentarise Sad
Tina
Tina

Broj poruka : 37
Godina : 52
Локација : Bgd
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vladri ukljestenih kuca u sinastriji Empty Re: Vladri ukljestenih kuca u sinastriji

Počalji  Tajna Sre Avg 05, 2009 10:07 pm

Tina ::Pa zar niko bas nista nece da prokomentarise Sad

Osoba kojoj je probudjena ukljestena kuca ce (kako se radi o 1 kuci) osecati da po prvi put otkriva neke delove sebe jasno i javno, kako se radi o MA, a kod druge osobe VE, znaci da budi neke potisnute seksualne apetite. Mislim da je to vrlo dobar aspekt, za probudjenje licnosti osobe sa ukljestenom 1 kucom, narocito bitno jer je muskarac a u pitanju je MA. To moze da rezultira velikim vezivanjem za tu VE, koja moze vuci u seksualnu opsesiju ako to ostatak horoskopa nalaze. Ja dobro poznajem sinastriju, radila sam cak i na nekim knjigamo o sinastriji, ali nikada ne ucrtavam krug u krug jer mi je nepregledno. Vise volim 2 kruga pa gledam uporedo. Ukoliko imas jos neko pitanje postavi dva charta odvojeno.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vladri ukljestenih kuca u sinastriji Empty Re: Vladri ukljestenih kuca u sinastriji

Počalji  Tina Sre Avg 05, 2009 10:41 pm

Tajna ::
Tina ::Pa zar niko bas nista nece da prokomentarise Sad

Osoba kojoj je probudjena ukljestena kuca ce (kako se radi o 1 kuci) osecati da po prvi put otkriva neke delove sebe jasno i javno, kako se radi o MA, a kod druge osobe VE, znaci da budi neke potisnute seksualne apetite. Mislim da je to vrlo dobar aspekt, za probudjenje licnosti osobe sa ukljestenom 1 kucom, narocito bitno jer je muskarac a u pitanju je MA. To moze da rezultira velikim vezivanjem za tu VE, koja moze vuci u seksualnu opsesiju ako to ostatak horoskopa nalaze. Ja dobro poznajem sinastriju, radila sam cak i na nekim knjigamo o sinastriji, ali nikada ne ucrtavam krug u krug jer mi je nepregledno. Vise volim 2 kruga pa gledam uporedo. Ukoliko imas jos neko pitanje postavi dva charta odvojeno.


Hvala ti puno na odgovoru, sada izlazim, pa nemam vremena da dam komentar na tvoj post. Ukratko, tacno je to sto si napisala.

Sutra cu postaviti karte.
Tina
Tina

Broj poruka : 37
Godina : 52
Локација : Bgd
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vladri ukljestenih kuca u sinastriji Empty Re: Vladri ukljestenih kuca u sinastriji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu