Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

+7
venerica
Izida
IVA
DUH
hajkula
Astrotanja
Tajna
11 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 8:36 pm

[quote="DUH"]

Ne, Mile Dupor je striktno rekao od 0 - 11 VI - uglavnom ili često znak prostitucije[b]

Duse stvarno je vrlo cesto u pitanju pocetak Device, jesi li pogledao ove primere?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 8:47 pm

[quote="Tajna"]
DUH ::

Ne, Mile Dupor je striktno rekao od 0 - 11 VI - uglavnom ili često znak prostitucije[b]

Duse stvarno je vrlo cesto u pitanju pocetak Device, jesi li pogledao ove primere?

Ma upravo gledam, pola sata sam se mučio da postavim onaj jedan natal, ti znaš čiji je, uostalom upoznala si je...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 8:51 pm

[quote="DUH"]
Tajna ::
DUH ::

Ne, Mile Dupor je striktno rekao od 0 - 11 VI - uglavnom ili često znak prostitucije[b]

Duse stvarno je vrlo cesto u pitanju pocetak Device, jesi li pogledao ove primere?

Ma upravo gledam, pola sata sam se mučio da postavim onaj jedan natal, ti znaš čiji je, uostalom upoznala si je...

Pa nism je upoznala, samo si mi pricao....
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 8:51 pm

[quote="Tajna"]
DUH ::

Ne, Mile Dupor je striktno rekao od 0 - 11 VI - uglavnom ili često znak prostitucije[b]

Duse stvarno je vrlo cesto u pitanju pocetak Device, jesi li pogledao ove primere?

Šta u većini, samo jedan natal nema ništa na početku Device a čak 3 imaju MO do 11st device ali će sada ostali to da uvuiju u celofan sa crvenom mašnicom umesto crvenog fenjera lol! lol! lol! lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 8:53 pm

Tajna :: Pa nism je upoznala, samo si mi pricao....

Ja mislim da si je upoznala ali si zaboravila, bilo je davno
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 8:56 pm

Ima jos primera ali ne mogu vise da objavljujem. Kada nisu VE i MO u Sc i Vi, imaju jaku aflikicju od malefika iz tih znaka, a cesto se pojavljuje i Vodolija i zenske planete u vatrenim znacima...
Aflikcije su uglavnom od PL, UR, NE, pa na kraju ponekad i SA. 3 kuca ama bas svima ugrozena...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 8:58 pm

Tajna ::Ima jos primera ali ne mogu vise da objavljujem. Kada nisu VE i MO u Sc i Vi, imaju jaku aflikicju od malefika iz tih znaka, a cesto se pojavljuje i Vodolija i zenske planete u vatrenim znacima...
Aflikcije su uglavnom od PL, UR, NE, pa na kraju ponekad i SA. 3 kuca ama bas svima ugrozena...

Sad da te pitam a jel znaš da i MA u CO u 1p takodje hoće da donese prostituciju ali sa lošim aspektima
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Astrotanja Sre Sep 16, 2009 8:58 pm

Tajna, ne mojo da se ljutiš, ali svako ozbiljno istraživanje zasnovano je na velikom broju primera koji se analiziraju.
U ovim do sada što je više, postoji više mogućnosti da se nešto izvuče. Istina, ne znam koliko su ti primeri tačni i kako si ih birala. Uočavam da su ovi poslednji svi sa Mesecom u Devici, a ostali koji si dala, bio je samo jedan sa Mesecom u Devici, a sada ih ima najednom mnogo više, što mi je priznajem čudno, kao da treba da me ubedi koliko Mesec u Devici utiče na prostituciju. Tako mi to deluje. Da li što ja imam Mesec u Devici za koji Dupor tvrdi da je dobar za bavljenje astrologijom, na temi šta bi trebao da ima dobar astroog) naziv nisam precizno navela), a koju ću pronaći kada budem imala vremena.

Istina u primerama koji su dati tu su i per svega loši aspektim Meseca i Venere u Devici sa Plutonom, pre svega, mada ima i primera gde je Mesec u Devici u kvadratu sa Venerom.

Vidim i ja da je do sadaVenera često u Vodoliji, Devici i Škorpiji, mada i u askpeketima sa Plutonom, ili Uranom, ili pak Marsom. Mesec je uglavnom loše aspektovan, mada ima primera gde je Mesec i u konjukciji sa Jupiterom, uglavnom u Škorpiji. Ovi poslednji u Devici su mi intresantni, jer su u konjukciji sa Plutonom,a jedan je i u opoziciji sa Jupiterom, tako da sigurno i to utiče na nemoral osobe. Aspekti su vrlo bitni, jer nije sve jedno da li je Mesec u Ribama u opoziciji sa Jupiterom u Devici. Sve to ima uticaja. Sigurno da i fiksne zvezde imaju svoje utuicaje, kao i položaj dipoztora i njegovi aspekti. Kao i kuće u kojima je Venera, Mesec, Mars itd.

Što se tiče vl. 3. i njgove umešenosti u to, slažem se da je to prisutno.
U sve to trba ući dublje, sa primerima koji su zaista istiniti. Pitam se ko je pronašao i postavio horoskope svih tih prostitki?Nekako mi čudno izgleda da su one to dobrovoljno.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 9:14 pm

Pogledaj brojeve na horoskopima pa ces videti da sam manje vise isla nizbrdo, od manjeg broja ka vecem, neke sam preskakala ne namerno, vec sto nije nije hteo iz nekog razloga da mi skine chart.

Ja ni ne mislim da je Mesec u Devici obavezno prostitucija. Kao sto i sama vidis uglavnom su u pitanju aflikcije preko tog Meseca.

Ja sam naucena da Venera i Mesec u debilitaciji to daju, sa dodatkom lose 3 kuce... Prvi cartovi to nisu imali, slucajno, ali isto tako ces zakljuciti da su oni sa manjim rednim brojem od ovih koje sam kasnije objavljivala.

U krajnjoj liniji nemam nista protiv da jos neko objavi svoje pronalaske.

Ima i chartova sa nedostatkom planeta u Skorpiji i Devici, ali kao sto sam vec rekla onda je u pitanju teska aflikcija malefika, bas iz tih znaka...

Cesto se pojavljuje i Venera u Vodoliji, sto nisam predvidela, a ima je i u Lavu...

Gledala sam i dalje znaci pojavi se nekoliko cartova sa nedostatkom Device i Skorpije i onda opet zaredjaju oni sa naglasenom Devicom i Skorpijom. Takodje se cesto pojavljuje i Ovan... zbog Venerine debilitacije, a ni Mesec tu nije srecan...


1. VE ili MO u Sc ili Vi

2. VE ili MO u aflikciji sa malefikom iz Sc ili Vi

3. lose 3 polje

4. VE ili MO u Ar ili vatrenim znacima u aflikciji

5. bar jedna planeta koja je vladar ugla u Devici i Skorpiji

6. Ako i nema MO ili VE u Devici, tu je SO ili MA ili vladar Asc, obicno na pocetku znaka

Ima jos puno toga ali 90% chartova ima nekoliko od gore navedenik pozicija ili aspekata.

Evo linka, ali idite redom pa brojte koliko puta se pojavi ovo o cemu sam pricala a koliko puta ne:

http://www.astro.com/astro-databank/Research:Prostitute_599 Kad dodjete do ove strane kliknite dole gde pise Vocation: Sex Business
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 9:23 pm

U stvari evo ga pravi link, nesto sam zabrljala... Mozete i onako isti je sajt, samo je ovo lakse...

http://www.astro.com/astro-databank/Category:Vocation_:_Sex_Business_:_Prostitute/_Pimp
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 9:27 pm

Astrotanja :: Da li što ja imam Mesec u Devici za koji Dupor tvrdi da je dobar za bavljenje astrologijom, na temi šta bi trebao da ima dobar astroog) naziv nisam precizno navela), a koju ću pronaći kada budem imala vremena.
Istina u primerama koji su dati tu su i per svega loši aspektim Meseca i Venere u Devici sa Plutonom, pre svega, mada ima i primera gde je Mesec u Devici u kvadratu sa Venerom.
Što se tiče vl. 3. i njgove umešenosti u to, slažem se da je to prisutno.
U sve to trba ući dublje, sa primerima koji su zaista istiniti. Pitam se ko je pronašao i postavio horoskope svih tih prostitki?Nekako mi čudno izgleda da su one to dobrovoljno.

Ne znam što ste se osetili prozvanom kada vaš MO 60 JU što znači da je duša (MO) moralna (JU) aimate i aspekt zdrave seksualnosti MO 120 MA VE

A već sam rekao da je Dupor rekao često MO u prvih 11st hoće da donese prostituciju a često nije stalno...
Osim toga vladar vašeg 2p je ME 120 ASC što liči na poštenu zaradu

Naći takve horoskope nije teško, ova moja prijateljica mi je to priznala kada sam je pitao da li je iskoristila taj aspekt i priznala je, verovatno su na sličan način došli i drugi astrolozi do podataka, osim toga sumnjam ako su svesno izabrale zanat da se stide da kažu datum rodjena kada verovatno svi koji ih poznaju kad tad saznaju ćime se bave
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 9:41 pm

Tajna ::Ima jos primera ali ne mogu vise da objavljujem. Kada nisu VE i MO u Sc i Vi, imaju jaku aflikicju od malefika iz tih znaka, a cesto se pojavljuje i Vodolija i zenske planete u vatrenim znacima...
Aflikcije su uglavnom od PL, UR, NE, pa na kraju ponekad i SA. 3 kuca ama bas svima ugrozena...

Pazi ona prva je mladja samo 3 dana od mene, znači ja bi bila kurva da sam žensko, da bila bih, što da dižem noge za džabe lol! lol! lol! lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 9:42 pm

DUH ::
Tajna ::Ima jos primera ali ne mogu vise da objavljujem. Kada nisu VE i MO u Sc i Vi, imaju jaku aflikicju od malefika iz tih znaka, a cesto se pojavljuje i Vodolija i zenske planete u vatrenim znacima...
Aflikcije su uglavnom od PL, UR, NE, pa na kraju ponekad i SA. 3 kuca ama bas svima ugrozena...

Sad da te pitam a jel znaš da i MA u CO u 1p takodje hoće da donese prostituciju ali sa lošim aspektima

Pa to moze biti logicno, ali moraju MO i VE da budu ugrozeni bar aspektom ako ne pozicijom...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 9:47 pm

Astrotanja,

Ja se ne ljutim a nije mi namera ni tebe da uvredim, kad sam ovo pisala nisam ni razmisljala ko ima kakve astroloske pozicije... Mozda bih trebala da pocnem... ne znam...

Ja sam iznela ono sto sam naucila u skoli i pokusala to da dokazem primerom...

Izvinjavam se svima koji ovo shvataju licno, ja tome prilazim striktno sa istrazivackog nivoa... Sigurna sam da se ni mom muzu ne bi svidelo ono sto sam napisala za Device, jer ih on visoko ceni i drzi da su to najbolji ljudi na svetu... Nekako se Device uvek drze zajedno, to sam primetila...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 9:47 pm

DUH ::

Pazi ona prva je mladja samo 3 dana od mene, znači ja bi bila kurva da sam žensko, da bila bih, što da dižem noge za džabe lol! lol! lol! lol!

To si ti sam rekao vise puta...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 9:52 pm

Tajna ::Astrotanja,

Ja se ne ljutim a nije mi namera ni tebe da uvredim, kad sam ovo pisala nisam ni razmisljala ko ima kakve astroloske pozicije... Mozda bih trebala da pocnem... ne znam...

Ja sam iznela ono sto sam naucila u skoli i pokusala to da dokazem primerom...

Izvinjavam se svima koji ovo shvataju licno, ja tome prilazim striktno sa istrazivackog nivoa... Sigurna sam da se ni mom muzu ne bi svidelo ono sto sam napisala za Device, jer ih on visoko ceni i drzi da su to najbolji ljudi na svetu... Nekako se Device uvek drze zajedno, to sam primetila...

Zato su Strelci najbolji, mi sve prihvatamo onakvi kakvi su a širi smo od širine lol! lol! lol! lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Astrotanja Sre Sep 16, 2009 10:08 pm

Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 10:21 pm


U čemu je ovde fazon, pa ovaj link već postoji, mislim jel hoćete da kažete nešto sa naslovnom kartom ? ništa ne razumem
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 10:25 pm

Pa i ovde Mo ima aflikciju sa planetom iz skorpije a Venera sa Uranom...

Sigurno da ce se desiti da su Venera i MO dobro postavljeni, ali kao sto sam vec rekla onda su u jakim aflikcijama... Drugo to je jedan primer...

Molim te Tanja, idi redom i broj u koliko primera sa ponavlja Scorpija, Devica, Ovan, aflikcije (mislim na pozicije VE i MO)... Broj je ogroman!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 10:31 pm


Ako je u pitanju ova karta na prvoj strani jedino interesantno je što su MO i VE dobro postavljeni ali aspekti ????? Verovatno je neka skuplja kurva na višem nivou sa uspešnim ljudima i ljudima od autoriteta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 10:35 pm

DUH ::

Ako je u pitanju ova karta na prvoj strani jedino interesantno je što su MO i VE dobro postavljeni ali aspekti ????? Verovatno je neka skuplja kurva na višem nivou sa uspešnim ljudima i ljudima od autoriteta

Ne verujem da je skuplja, ja mislim da su to sve brazilske ulicarke, nisam sigurna naravno i ja sam se pitala odakle ovoliko podataka a sve iz Brazila...

Ima jos nekoliko sa dobrom postavkom, ali je stvarno 90% njih sa losom. Ja sam stvarno ispregledala... Sad se meni cini kao da Tanja trazi kontra argument, ali to je ok, zato sam i objavila svoj izvor, nemam sta da krijem. Ja sam pogledala preko 100 sigurno i velika vecina potvrdjuje ono sto mislim. Mozda gresim, mozda ona nadje nesto drugo...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 10:50 pm

Tajna :: Ne verujem da je skuplja, ja mislim da su to sve brazilske ulicarke, nisam sigurna naravno i ja sam se pitala odakle ovoliko podataka a sve iz Brazila..

Pogledaj postoji veza sa 10p a to su uspešni a i dobro postavljena VE i MO će ipak malo više sebe ceniti
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  golicava mašta Sre Sep 16, 2009 11:05 pm

Tajna ::Ja sam eto pogresila i mislila da bi SA u bilo kom aspektu spasao stvar, ali bila sam u krivu, cak je vrlo ukljucen.... Treba prvo da pogledam pa onda da pisem, ali ne moze moj Mars, samo srlja...

Kad spominješ Saturn, samo da se ubacim, znaš li da sam negdje čitala kako najveću perverziju i seksualne devijacije u svim oblicima, dakle i prostituciju donosi jak Saturn ili općenito naglašen saturn?

Dvije krajnosti...astek ili seks.devijant lol!

ništa ne tvrdim, samo kažem što sam čitala:D
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Astrotanja Sre Sep 16, 2009 11:08 pm

Gledala sam natale prostitku i počela da kopiram, ali me je Alisa zbunila oko domaćeg , kojeg je zaboravila da napiše i otišla mi poruka sa 10 primeri koje sam htela da pošaljem., a sad nema vremena da ih ponavljam, pa ću to sutra.

Slučajno mi je taj jedan ostao. To je bio prvi na spisku bio, pa je u tome stvar, a ne u nečemu drugom Ove što sam do sad pogledala uočila sam da je Veneru u Vodoliji, Ovnu, Škorpiji, Devici, Lavu, najčešće. Vodolija, Devica su najčešće. Mesec najčešće u Škopropiji, ovaj prvi u Biku,pa eto ima i toga, ali u konjukciji sa Saturnom, što samo po sebi umanjuje njgov poztivan uticaj. Interesantno je da je u ovom primeru enera u Vagi, ali u šestoj, znaku koji se odnosi na Devi

Mesec u devici još nisam pronašla, ali nisam pregledala puno, tako da neću da žurim sa donešenjem zaključaka, jer nisam za ovo kratko vreme sve videla. Argumente tražim ne da bih tebe Tajna demantovala, nego da bih se sam uverila u to. Meni je važno da naučim uvek nešto novo i da se sama u to uverim.

Intuiciju takođe ima , pa osećam i neke stvari koje se ne kažu, ali su prisutne.



Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 11:18 pm

Astrotanja ::
Intuiciju takođe ima , pa osećam i neke stvari koje se ne kažu, ali su prisutne.

Pa ja sam postavio primer žene koju lično poznajem sa MO na 7st Device a i u Tajninim primerima ima mislim bar 3 - 4 MO u VI ali naravno nije pravilo ali Devica što je umešana je logično pošto simbolizuje i radno okruženje a i svakodnevnicu pa i okolnosti koje utiču na bolesti a one se bave opasnim poslom, bar po kusuru od plaćene ljubavi
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije - Page 3 Empty Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu