Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

+48
Buby30
Arijaaa
Formalhaut
Felikitas
oneandonly
malkav
Vodolijica/Dragana
RainyDay
magetto
Natasha-77
EMA66
Mahdia
Bellatrix986
Sha
DUH
alea
IVA
jenifer
jassna
zelena dolina
Kocka je bacena
Milica
Tajna
vedrana
smesko
BoSaNKa
Čarobnica
Strelica
ArijeL
Djomla
Zorica
Tratinčica
Izida
~Silk~
draganica
beskrajnost
zeka
SANDRA
-menora-
Jane
Lima
inja
LoSt_in_SpaCe
daniel astro
Supernova
Latica
Astrotanja
Darko
52 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty aspekti sa ascedentom

Počalji  SANDRA Pet Nov 07, 2008 9:57 pm

A udaljenost izmedju Plutona i Ac je -6.43
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  LoSt_in_SpaCe Pet Nov 07, 2008 11:39 pm

udaljenost izmedju Meseca i Ac je -0.02

Sandra, Sandra, a zashto su ti toliko velike ochi? Shocked
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Jane Sub Nov 08, 2008 12:17 am

menora u potpunosti se slažem s tobom. samo mi se katkad čini da nema mnogo istomišljenika oko nas. astrološki gledano ja sigurno djelujem kao osoba kojoj nije lako prići, par puta su mi to rekli. Very Happy
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty aspekti

Počalji  SANDRA Sub Nov 08, 2008 12:38 am

Lost in Space zasto kazes velike oci?Pa jesu onako velike ali ne bas toliko Very Happy
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  -menora- Sub Nov 08, 2008 9:43 am

SA BLOGA B92

autor Anjale


Lutka sa naslovne strane

Ako si devojče mora da budeš ubava.
Rečenica je na kojoj odrastaju generacije...To je mit koji forsiraju svi. Izbor najlepših žena sveta, najseksiplinijih glumica, pevačica sa najlepšom guzom, sportistkinja sa najdužim nogama...Većina časopisa forsira da moramo da budemo jednako lepe i preplanule u svako doba godine, sede kose da se stidimo, za bore zna se, dobar je Q10, retinol, kolagen, botoks...i ostale supstance koje ne umem pravilno ni da izgovorim, ni da napišem. Usne mora da izgledaju kao viršle rasečene na pola, žena posle porođaja treba da ima stomak ravan kao daska...Ako nismo razvijene kao Samatna Fox, obavezno da ugradimo implantante. Eventualno, da nam ih dečko ili muž pokloni za rođendan. A mi presrećno da to prihvatimo, i hvalimo se time. Malo prteno ide ako nemamo dobre noge, jer su te operacije komplikovane, ali nisu nemoguće.


Čini mi se da se sve svodi na fizički izgled, skupe krpice, markirane cipele, razmetanje zvučnim pojmovima.

Kada mi je prijateljica rekla da je videla fantastičan kaput, koji košta više od 80 000 din, ja sam rekla:
-Ma dodaću još toliko, pa ću kupiti polovna kola

Ona je dodala:
-Ima i za 40 000, ima i neki od 17 000

-E taj zadnji mi dođe džabe u odnosu na ostale-kažem, a znam sebe, otićiću da ih makar pogledam.

Obzirom da na mlađima svet ostaje, moram i njih da dotaknem. Kada odem kod frizera dođu curice, meni preslatke sa već sređenom kosom da se feniraju za školu i da im frizerka ugradi umetke u kosu. Ja u njihovim godinama nisam ni znala da postoje umetci za kosu, a ni mnoge druge pojmove. Ali znam da se u mom društvu pričalo o Jasenjinu, Balzaku, Heseu...da smo mnoge pesme znali napamet, da smo više vremena provodili nad knjigom, nego kod frizera, i da smo u životu pokušavala nešto da stvorimo sopstvenim radom.

Pitam se gde smo u celom tom svetu mi? Onaj naš lep, tanani deo, koji nas razdvaja od drugih. Onaj deo zbog koga smo mi za nekog posebni, baš takvi kakvi smo, sa svim našim vrlinama i manama. Kao bića sa osećanjima, željama, težnjama, patnjom. A kada smo kod patnje, to osećanje je posebno izopšteno iz društva. Kao da svako od nas treba da glumi uvek jednako dobro raspoloženog klovna, koji će zabavljati okolinu. Kao da ne smemo da potonemo u mrak, da tugujemo, bolujemo...

Podržavam stav da svako treba da bude negovan, i prijatan za oči i okolinu. Samo mi je muka od cifranja zvučnih imena krema, preparata, aparata, eliminatora, regeneratora, kamuflatora...Sve radimo da sebe fizički pretstavimo kao savršena bića. Fizička lepota postala je imperativ. Kada u časopisu vidim ženu od šezdeset godina, sa licem žene od trideset, i rukama i vratom starice, imam utisak da je neko našrafio pogrešnu glavu na telo. Koji znak šaljemo? Da ne starimo, za nas vreme stoji. Pokušavajući da prevarimo okolinu, varamo jedino sebe.

Da li možda naše sitne bore i sede nisu znak da smo u životu tugovali, plakali, smejali se, voleli, ludovali, leteli u visine, padali na dno...Ništa loše, ništa što nije ljudski, i čega treba da se stidimo.
I ako u godinama koje dolaze neko nađe lepotu u nama zato što smo baš takvi ljudi kakvi jesmo, prihvati našu svetlost i tamu, voli u nama osobu, a ne fasadu, onda smo na dobrom putu da lepo starimo.

I istinski lepi ostarimo...
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  -menora- Sub Nov 08, 2008 11:09 am

Jane ::menora u potpunosti se slažem s tobom. samo mi se katkad čini da nema mnogo istomišljenika oko nas. astrološki gledano ja sigurno djelujem kao osoba kojoj nije lako prići, par puta su mi to rekli. Very Happy

ej Jane pa u stvarnosti jel ti ljudi prilaze ili ne ???... meni na ovaj najgori najdirektniji nacin prilaze samo "kreteni -muzijaci " Very Happy a oni fini ljudi koji se meni svidjaju nikada ne prilaze, kontas - totalna zbrka ... moja prva kuca se nastavlja u ribama koja voli suptilno lagano,voli da se igra sa tajnama i sve dok je tajnovito i daleko onda je i interesantno("ne nemoj mi prici zelim iz daleka da gledam ta tvoja oka dva..." ) ...zato se meni ti muzijaci oma smuce - ova riba je jaca od mene
... a ta ista riba jeste kriva sto sam sitnije skladne gradje i mnogi kazu da imam onu neznu slovensku lepotu Embarassed i iako ja mozda nisam bas svesna toga izgleda da jesam zenstvena a to jesu ribe ?!...
... ali gde je tu moja vodolija na ASC- ona se samo nekad umesa u moj stil oblacenja koji ide od totalnog klasicnog sve u braon bojama do totalnog eksentricnog sa carapama na strafte na sve goruce-sljastece boje,kombinovanje strafti i leoparda itd. (sto jeste zbrka moje Ve u Sco i Mo u vodoliji na ASC)...
cyclops
... recimo meni je Olja Ivanjicki onako idol - spoj genijalnog uma,umetnicke suptilnosti,cudne-neobicne lepote,uvek drugacija od drugih u svemu , sa stilom odevanja koji uvek dodiruje granicu kicha ali to je prosto ONA i boli je briga za sve - ceo zivot gura svoje bez obzira na sve ( tu je i Sonja Savic slicna...) i evo gledam ovu malu kopiju njene slike- neopisivo je lepa
jesam li ja opet malo off ??? Embarassed
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Jane Sub Nov 08, 2008 11:20 am

menora, ne prilaze. vjerojatno ne djelujem pristupačno. Laughing pada u vodu teorija o trigonu.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  zeka Sub Nov 08, 2008 11:48 am

Jane ::menora, ne prilaze. vjerojatno ne djelujem pristupačno. Laughing pada u vodu teorija o trigonu.

Ko si ti govori vladar ascedenta a tvoj je brate mnogo blizu sunca pa ga prosto grli ,nemogu ljudi od bljeska da gledaju u tebe boje se da nisu dovoljno sjajni za tvoj ukus ,a i povlacis se u svoj svet i sjaj a tamo ljudi ne znaju sta da ocekuju i ima li mesta za njih.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty aspekti

Počalji  SANDRA Sub Nov 08, 2008 12:24 pm

Sta znaci kad je Ve u inkonjukciji sa Ac udaljenost je 1.25?Ve je u Raku a Ac u Lavu Hvala
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  zeka Sub Nov 08, 2008 12:32 pm

Inkonjukcija je aspekt prilagodjavanja ,a da bi se dobilo pravo znacenje trebalo bi pogledati kompletan natal i aspekte te venere- postavi kartu ili daj tacan datum ,mesto i vreme rodjenja.
I inkonjukcija je 150 stepeni tesko da je to tako kako ti navodis ako je as lav a venera u raku to je pre konjukcija a venera je u 12 kuci sto daje tajne ljubavi na prime
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  inja Sub Nov 08, 2008 12:37 pm

Ko sam ja... vladar Asc - meni je Jupiter u 12.kuci, pa verovatno zato delujem zatvoreno, a posto je u Strelcu - onda zbog toga delujem jako... Jel bi to tako islo? Posto je Jupiter u konjukciji sa Neptunom , sta bi to dalo u smislu ostavljanja utiska?
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  zeka Sub Nov 08, 2008 12:47 pm

To je devojka pod feradzom (nadam se da se tako zove ta odeca) ali ljupka devojka u svom svetu
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  inja Sub Nov 08, 2008 12:57 pm

mama ::To je devojka pod feradzom (nadam se da se tako zove ta odeca) ali ljupka devojka u svom svetu
Hm... hvala Mama, to mu dodje nesto kao nedostupna za vecinu... ima toga moram priznati.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  LoSt_in_SpaCe Ned Nov 09, 2008 2:13 am

SANDRA ::Lost in Space zasto kazes velike oci?Pa jesu onako velike ali ne bas toliko

Shta znam, obichno MO na ASC daje upadljive ochi, pa reko' mozhda i kod tebe.
Inache je meni ovo nekako najbizarnija stvar u Astrologiji, odredjivanje da li je neko lep ili ruzhan na osnovu karte. Recimo, one fraze VE/PL strastveno, fatalno, a oni uglavnom u real-life-y ko ispuVani baloni, ili VE u Ribama kao neka extra VE a ono zakopchano do grla bez ikakvog romatichno-morskog sexepila ili chega vec, chak na trenutke zamorno i dosadno sa "Mona-Liza-stilom"...
Sve se svodi na to da je lepota ipak u ochima posmatracha, i ako ja sa VE 180 UR gledam u nechiju kartu i vidim recimo taj isti aspekt, znam da je to opicheno do bola, da se cima ko da ima pundravce u gacama, i da svakako ima neshto upechatljivo u sebi, bilo loshe ili dobro, i meni je vec to simpa, dok ce neko treci na to da se zgrazhava. Eto tako, mala disertacija na ovu temu, odlazim u skokovima da ne remetim... Laughing
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Jane Ned Nov 09, 2008 1:04 pm

mama ::
Jane ::menora, ne prilaze. vjerojatno ne djelujem pristupačno. Laughing pada u vodu teorija o trigonu.

Ko si ti govori vladar ascedenta a tvoj je brate mnogo blizu sunca pa ga prosto grli ,nemogu ljudi od bljeska da gledaju u tebe boje se da nisu dovoljno sjajni za tvoj ukus ,a i povlacis se u svoj svet i sjaj a tamo ljudi ne znaju sta da ocekuju i ima li mesta za njih.

Vrlo vjerojatno istina. A zapravo je suprotno, nisam nikada mislila da ostavljam takav dojam.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  beskrajnost Sub Nov 22, 2008 9:29 pm

Ja imam sunce opozicija asc? dal je to moguce kako povezat?
posto sunce u biku a asc u skorpionu
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  draganica Sub Dec 20, 2008 1:33 am

VENERA U BLIZANCIMA = MLADOLIKOST

draganica

Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  ~Silk~ Sub Dec 20, 2008 7:12 pm

eto jos jedne sam MAoVE i to u Sco...dal da stavim Smile ili Sad ....

delujem privlacno na muskarce, ali samo na one koje ne zelim nazalost. Jednom prilikom mi je drugarica rekla kako je cula nekog decka koji mi se tada jako dopadao kako komentarise svojim drugarima da ne sme ni piće da mi pošalje jer se plaši da ne naručim nešto najskuplje ili da ga ne oteram... I to mi je stvaralo dosta problema kao devojcici, nisam umela i sada ne umem da se izborim sa tom energijom koju zracim ka muskarcima Sad Imala sam faze kada sam se sredjivala kao i svaka Vaga, ali i faze kada sam izgledala kao dečak Smile
Sebe ne smatram lepom ( zbog malo veceg i krivog nosica Smile ) ali mislim da zracim ono nesto... Inace VE i MA su mi u sekstilu sa ASC, SU i PL u kvadratu ( to ne znam sta bi moglo da znaci) Venera mi je u konjukciji sa UR ...mislim da mi to daje malo neobicnosti, ljudi cesto komentarisu da sam sva posebna, drugacija i da je moje ponasanje skroz "ubrzano" pa kada se iz nekog razloga ucutim i umirim onda bi svi zvali hitnu Smile
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Izida Čet Feb 12, 2009 11:13 pm

Pa neznam VE u Vodoliji u 1 kuci o ASC,SO u Jarcu 0 ME u Vodoliji u 12....ne mogu reci sama za sebe da sam lepa ali drugi kazu..
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Tratinčica Pet Feb 13, 2009 2:47 am

A npr. Venera u Lavu i ascedent u Djevici???
Tratinčica
Tratinčica

Broj poruka : 14
Godina : 37
Datum upisa : 30.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Zorica Pet Feb 13, 2009 11:26 am

Slazem se sa misljenjem da Venera u ribama daje lepotu. Ovaj spekt ima moj suprug i on je izuzetno lep muskarac ( podznak je strelac, sto mu daje visinu), inace je nekada bio sportista tako da mu uz lepo lice ide i zgodno telo ( ima taman ten i tamne oci kao arapi sa istoka).
Sto se tice mene, ja sam nekada iz gluposti i iz zelje da sve probam isla da se takmicim na takmicenju za miss ( verojatno sam se uklapala u tu semu jer sam kao i druge kokice tamo imala pileci mozak u to vreme Very Happy ) i osvojila titulu jedne nase bivse republike a drzavnom takmicenju bila pratilja. Inace moja venera je u ovnu i vladar mi je znaka i podznaka ( ja sam bik podznak vaga), nema nijedan dobar spekt ( imam kvadrat sa jupiterom i kvadrat sa saturnom ) ali ima sa marsom izmenjeno sediste ( mars u biku a venera u ovnu).
Lepota je prolazna stvar i jedno sam shvatila u zivotu, ne donosi srecu nego bas naprotiv tera coveka da bude samozaljubljen i ne daje duhovnu dubinu jer sujeta te tera na drugi kolosek.

Moja Marija , moja cerkica ima kao njen tata veneru u ribama na 5 stepen i u trigonu sa ascedentom tako da ce verojatno da bude lepa crnka sa plavim ocima ( ascedent joj je na 5 stepenu raka) a rodjena je u znaku jarca .
Venera u jarcu kod muskaraca daje klasicnu lepotu ovaj aspekt ima moj sin i on je visoki lepi plavi decko nordiskog tipa.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Djomla Pet Feb 13, 2009 4:21 pm

Zorica ::Slazem se sa misljenjem da Venera u ribama daje lepotu. Ovaj spekt ima moj suprug i on je izuzetno lep muskarac ( podznak je strelac, sto mu daje visinu), inace je nekada bio sportista tako da mu uz lepo lice ide i zgodno telo ( ima taman ten i tamne oci kao arapi sa istoka).
Moja Marija , moja cerkica ima kao njen tata veneru u ribama na 5 stepen i u trigonu sa ascedentom tako da ce verojatno da bude lepa crnka sa plavim ocima ( ascedent joj je na 5 stepenu raka) a rodjena je u znaku jarca .
Venera u jarcu kod muskaraca daje klasicnu lepotu ovaj aspekt ima moj sin i on je visoki lepi plavi decko nordiskog tipa.

А ако избацимо синчиће, ћерке. мужеве и вратимо се на објективност. Венера прво код мушкарца нема везе са лепотом, ако нема везе са асцедентом или нечим наглашеним.

Битно је на који Знак и природу особа вуче.
рецимо ако вуче на Раковску, оркугла глава не гине, одма мање шансе за лепоту, јарчинска исто, шкорпионска исто...

Али рецимо близанац, вага ... то већ вуче на лепоту. Девица такоће.

Е водолија је прави враг! Ил демонски ружан ил анћеоски лепа особа.

Наравно не причам о знаку и подзнаку већ о наглашеним природама.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Izida Pet Feb 13, 2009 4:40 pm

meni je samo MC u vatrenom znaku

nekako su pl. tako rasporedjene da mislim da sam fiksni/vazduh, mada sve je nekako izbalansirano tako da ne mogu tacno utvrditi.. Question koja je to priroda u pitanju...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  ArijeL Pon Feb 16, 2009 10:01 pm

jovana, bona, što ne kažeš da si ti, a Very Happy

mora ti Ve na ascedentu dati nesto fino, ono, ako ne ljepotu, onda neki šarm, pečat, pomalo neobičan, zbog vodolijanskog.
baš me zanima - pošalji jednom sliku, da te vidim cyclops
ArijeL
ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 38
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Izida Uto Feb 17, 2009 4:48 pm

ArijeL ::jovana, bona, što ne kažeš da si ti, a Very Happy

mora ti Ve na ascedentu dati nesto fino, ono, ako ne ljepotu, onda neki šarm, pečat, pomalo neobičan, zbog vodolijanskog.
baš me zanima - pošalji jednom sliku, da te vidim cyclops



cheers

nisam mislila samo na fizicku lepotu ali ima svega tu... Very Happy

poslacu ti sliku Wink


Poslednji izmenio pandora* dana Sre Feb 18, 2009 11:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 2 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu