Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

+48
Buby30
Arijaaa
Formalhaut
Felikitas
oneandonly
malkav
Vodolijica/Dragana
RainyDay
magetto
Natasha-77
EMA66
Mahdia
Bellatrix986
Sha
DUH
alea
IVA
jenifer
jassna
zelena dolina
Kocka je bacena
Milica
Tajna
vedrana
smesko
BoSaNKa
Čarobnica
Strelica
ArijeL
Djomla
Zorica
Tratinčica
Izida
~Silk~
draganica
beskrajnost
zeka
SANDRA
-menora-
Jane
Lima
inja
LoSt_in_SpaCe
daniel astro
Supernova
Latica
Astrotanja
Darko
52 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  jassna Pet Jan 08, 2010 2:49 am

Nikola Stojanovic kaze da je svako onaj ko ima ascedent na 5. stepenu bilo kog znaka fatalan za suprotni pol..
I Ve kontakt Pl daje "to nesto"

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty vedrana

Počalji  vedrana Pet Jan 08, 2010 1:21 pm

Gledajuci neke natalne karte osoba koje licno poznajem i zaista su lepe(po meni)imale su nesto od sledecih stvari - venereu na 5*,pluton na ascedentu Question
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Sub Jan 09, 2010 3:28 pm

Muškarci sa Plutonom u 1. polju- markantni, ozbiljni, zaista dobroizgledajući, bar oni primerci kojima sam gledala natal.

Kod žena već ne mora biti, odnosno imam tri sa Pl u 1. i ni jedna nije čak ni harizmatična.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  jassna Sub Jan 09, 2010 4:28 pm

Kažu da je taj 5. stepen jako moćan kada se radi o fizičkom izgledu..osoba i ne mora da ima savršeno lice i telo, ipak će se svi okretati za njom, jednostavno pleni pojavom i harizmom..

Jel hoće neko da pokuša mene da opiše na osnovu natala? Da se malo igramo Smile Smile bounce bounce bounce bounce I love you I love you I love you

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Sub Jan 09, 2010 7:56 pm

Evo, ja ću da probam i to sasvim svesna činjenice da je omaška zagarantovana. Laughing
Mislim da je opisati osobu iz natala jako teško.
Mene nikad niko nije opisao onako kako zaista izgledam.

Asc Škorpija- viša, Jupiter blizu Asc. krupnija + Venera u biku180 (Mo0Ju), naglašena Vaga- doterana i privlačna,crnka (ve180pl), za oči ne znam, kako ih simboliše Mesec i kako ti je najjači aspekt meseca Mo0Pl, rekla bih da su isto tamne.

Jesam pogodila nešto? sunny
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  jenifer Sub Jan 09, 2010 9:20 pm

ASC skorpija -visa nije pravilo ili bar ne kod mene ono 1.65m
Meni je Pl skoro na vrhu 12 na 90 od moje VE pa kazu da imam odredjenu moc nad muskarcima i seksipil koji ne moze da ih obuzda medjutim i ako cemo iskreno meni je to samo donelo probleme u smislu recimo veza iz kojih nikako izaci i nikako ih se resiti rado bih se odrekla ovog aspekta i svoje seksipilnosti....



[url=[IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img297/8697/solarkuce.th.gif][/IMG]][IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img297/8697/solarkuce.th.gif][/IMG][/url]
jenifer
jenifer

Broj poruka : 18
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  jassna Ned Jan 10, 2010 12:32 am

Milica ::Evo, ja ću da probam i to sasvim svesna činjenice da je omaška zagarantovana. Laughing
Mislim da je opisati osobu iz natala jako teško.
Mene nikad niko nije opisao onako kako zaista izgledam.

Asc Škorpija- viša, Jupiter blizu Asc. krupnija + Venera u biku180 (Mo0Ju), naglašena Vaga- doterana i privlačna,crnka (ve180pl), za oči ne znam, kako ih simboliše Mesec i kako ti je najjači aspekt meseca Mo0Pl, rekla bih da su isto tamne.

Jesam pogodila nešto? sunny

Odusevila si me.. Ve180 PL, jesam crnka, MoOPl, jesu mi tamne oci (izrazito), naglasena vaga--jesam u "vaga fazonu", imam lepu kozu, to mi se najvise svidja kod mene (jel to zbog vage?)
Jedino si omasila za ovo da sam krupna i visa, mada svi aspekti ukazuju na to da zaista jesam..Medjutim, nesto sam razmisljala..Mozda sam "umanjena" zato sto mi je ascedent na sestom stepenu, analognom devici, a devica je nesto malo, smanjeno (165, 52)..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  zelena dolina Pon Jan 11, 2010 11:28 am

ja imam drugaricu koja ima VE u ovnu 180 Pl i crnka je a ja imam VE90Pl i plavusa sam ali sam dugo bila crna...
Istina je da su zene sa VE i Pl u igri harizmaticne ali naravo sa malim aplikacionim orbisom.
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Pon Jan 11, 2010 6:39 pm

Čekaj, ovo si ti na avataru? Very Happy
Je l' ti kosa prirodno plava ili crna?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  zelena dolina Uto Jan 12, 2010 11:49 am

ja sam ovo na avataru, sad sam plava
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Uto Jan 12, 2010 5:21 pm

I ja sam dugo bila plavuša, ali farbana, razume se. S obzirom na to koliko me je Pluton ''obojio'' prirodno sam crnka.
Plavuša sam bila punih 6 godina, a onda mi se u solaru umetnuo Pluton u 1. polje, pa kad je tranzitni došao u egzaktnu opoziciju sa Mo opet sam se vratila u crno.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty re

Počalji  IVA Uto Jan 12, 2010 5:48 pm

kako ja izgledam?
affraid geek
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Uto Jan 12, 2010 7:46 pm

Hehe, Neptun vladar ASC. 120 Merkur- mladolika
Mesec ti je 180 Saturn- tamne oci
ali je i 90 So0Me u Raku...kod tebe su dosta izmiksovani vodeni znaci, i to jedni koji daju svetlu kosu i ten i skorpija koja daje tamno...znam, smedja si! Laughing

Ma Neptun zbunjuje...bar mene.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  IVA Uto Jan 12, 2010 8:39 pm

Milica ::Hehe, Neptun vladar ASC. 120 Merkur- mladolika
Mesec ti je 180 Saturn- tamne oci
ali je i 90 So0Me u Raku...kod tebe su dosta izmiksovani vodeni znaci, i to jedni koji daju svetlu kosu i ten i skorpija koja daje tamno...znam, smedja si! Laughing

Ma Neptun zbunjuje...bar mene.

He he he , tamne oci, smedja kosa, sad gotovo braon boje, i izlgedam mladoliko, i imam jako svetao ten. farbam se bakarno crveno:) geek cheers
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Sre Jan 13, 2010 12:21 am

Znaci licis na slicicu iz avatara. Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  IVA Sre Jan 13, 2010 2:13 am

Milica ::Znaci licis na slicicu iz avatara. Very Happy

da licim:) geek Smile Smile
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Astrotanja Sre Jan 13, 2010 3:27 pm

Meni je trenutno tranzitni Mars na ascedentu i boja kose mni je bakarno crvena. Ćerkica me je nagovorila da se ofarbam u tu boju, ali ću je dans posvetliti. Sunce vladar asc mi je trnutnu u tranzitu u 6. u konjukciji sa venerom i u sektilu sa natalnim Suncem, a Mars retrogradni je opet na mom ascdentu, kao i pre Nove godine kada sam od plavuše se promenila u riđokosu.Meni je ta transformacija veoma zabavna, poput neke avanture, verovatno zbog tranzitnog Marsa na ascedentu. Laughing
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  alea Čet Jan 14, 2010 11:50 am

Menora, čitam tvoje postove s početka i gledam sebe...

Ja imam koješta u karti, a između ostalog VE u jarcu 90 MA u ovnu ( na vrhu 5. kuće) i pitam se da li je moguće da ovaj moj kvadrat deluje slično kao tvoja konjukcija? I slobodno mogu da kažem da je VE u jarcu sve lepša što je starija, ali ne znam da li je to zbog toga što se sa godinama oslobađa kompleksa ili zato što se plaši starenja, pa želi što duže da bude lepa.

Ono što mene najviše opisuje je NE0ASC gde je i SO kome se prikrada MO u škorpiji iz 12. kuće ...dupli sam strelac, što znači da sam dosta mladolika i živahna, imam lepe nogice, i mogu da kažem da sam zgođušna Smile , a vladar JU mi je u vodoliji. Ali mene pored NE dosta boji PL na MC koji pravi 60ASC ali i 120 JU, tako da mogu zaista da kažem da ostavljam jak utisak na druge, iako sam ja prema sebi vrlo često prestroga...( to su verovatno kompleksi vezani za VE u jarcu) i često, onako iz daleka, pogotovo kada hodam Smile delujem nedostupno i arogantno, mada uopšte nisam takva. PL mi je obojio oči, koje su onako duboke i crne sa velikim trepavicama, a inače sam svetle, pepeljaste kose, farbam se u plavo, i sitnije sam građe. Mislio bi neko da bih zbog kombinacije strelca i vodolije trebala da budem visoka, ali nisam...mada nisam ni niska...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  DUH Uto Jan 26, 2010 3:46 am

jassna ::Nikola Stojanovic kaze da je svako onaj ko ima ascedent na 5. stepenu bilo kog znaka fatalan za suprotni pol..
I Ve kontakt Pl daje "to nesto"

To nije rekao Nikola Stojanović ali je prihvatio i ne odnosi se samo na ASC već na bilo koju planetu na 5*.

On sebi daje za pravo da je on autor teorije da svaki stepen ima sibol znaka :

1*AR, 2*TA, 3*GE, 4*CA. 5*LE, 6*VI, 7*LI, 8*SC, 9*SA, 10*CO, 11*AQ, 12*PI,
13*AR, 14*TA, 15*GE, 16*CA, 17*LE, 18*VI, 19*LI, 20*SC, 21*SA, 22*CO, 23*AQ, 24*PI,
25*AR, 26*TA, 27*GE, 28*CA, 29*LE

pa po toj logici 17*, kao i 29* ima simboliku Lava ili 5* bilo kog znaka.

Ipak iako ovo nije njegova teorija jedino priznajem da je dobro primetio da svi likovi koji su nešto učinili ili su poznati imaju neku planetu na 2*, a ovo za 5* bilo kog znaka su primetili strani astrolozi a on je samo prisvojio, posebno je opasan 18* i malo manje 22* bilo kog znaka ali sve treba proveriti u praksi.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  DUH Uto Jan 26, 2010 4:01 am

Milica ::Muškarci sa Plutonom u 1. polju- markantni, ozbiljni, zaista dobroizgledajući, bar oni primerci kojima sam gledala natal.

Kod žena već ne mora biti, odnosno imam tri sa Pl u 1. i ni jedna nije čak ni harizmatična.


Ovo za PL na ASC moram priznati da je tačno, baš sam bio lep kao mlad a sada su ostali samo tragovi, ali moram naglasiti da je to opasan aspekt, smrt je uvek negde oko vlasnika tog PL na ASC, ako nema zaštitu Very Happy
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  jassna Uto Jan 26, 2010 4:58 am

DUH ::
jassna ::Nikola Stojanovic kaze da je svako onaj ko ima ascedent na 5. stepenu bilo kog znaka fatalan za suprotni pol..
I Ve kontakt Pl daje "to nesto"

To nije rekao Nikola Stojanović ali je prihvatio i ne odnosi se samo na ASC već na bilo koju planetu na 5*.

On sebi daje za pravo da je on autor teorije da svaki stepen ima sibol znaka :

1*AR, 2*TA, 3*GE, 4*CA. 5*LE, 6*VI, 7*LI, 8*SC, 9*SA, 10*CO, 11*AQ, 12*PI,
13*AR, 14*TA, 15*GE, 16*CA, 17*LE, 18*VI, 19*LI, 20*SC, 21*SA, 22*CO, 23*AQ, 24*PI,
25*AR, 26*TA, 27*GE, 28*CA, 29*LE

pa po toj logici 17*, kao i 29* ima simboliku Lava ili 5* bilo kog znaka.

Ipak iako ovo nije njegova teorija jedino priznajem da je dobro primetio da svi likovi koji su nešto učinili ili su poznati imaju neku planetu na 2*, a ovo za 5* bilo kog znaka su primetili strani astrolozi a on je samo prisvojio, posebno je opasan 18* i malo manje 22* bilo kog znaka ali sve treba proveriti u praksi.


Da, u pravu si za 5. stepen, nisam se fino izrazila, izostavila sam nesto sto je trebalo napisati....
Ja imam Urana na 2. stepenu u 1. kuci...Po cemu cu biti poznata? Po rusenju same sebe? sunny
Upravo se sada rusim, prevarila sam se u jednoj velikoj nadi, pa ne mogu da spavam....A taj neko ima So u Ovnu na 2. stepenu, uspesan i poznat, ali stoka od coveka..Dzaba i 2. stepen ako nemas duse i ako si kompleksas..Dzaba i meni ovaj mozak kad ga ne koristim...
Izvinjavamo se na ovom izlivu emocija, ali nisam mogla da izdrzim da makar malo ne isprivatizujem ovaj post...nije mi dobro
pale

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  DUH Uto Jan 26, 2010 5:14 am

jassna :: Da, u pravu si za 5. stepen, nisam se fino izrazila, izostavila sam nesto sto je trebalo napisati.... Ja imam Urana na 2. stepenu u 1. kuci...Po cemu cu biti poznata? Po rusenju same sebe? sunny Upravo se sada rusim, prevarila sam se u jednoj velikoj nadi, pa ne mogu da spavam....A taj neko ima So u Ovnu na 2. stepenu, uspesan i poznat, ali stoka od coveka..Dzaba i 2. stepen ako nemas duse i ako si kompleksas..Dzaba i meni ovaj mozak kad ga ne koristim...
Izvinjavamo se na ovom izlivu emocija, ali nisam mogla da izdrzim da makar malo ne isprivatizujem ovaj post...nije mi dobro
pale

Pa kad teško zadovoljavaš želje, više brineš šta drugi očekuju od tebe nego za sebe, imaš i nepovoljnu sliku o sebi, dobrovoljno pružaš usluge, radiš i besplatno, a drugi tečesto koriste i sve ti zahvaljujući aspektu VE 150 MA (vladar ASC) a još te možda muče i kompleksi iz mladosti (SA vladar 3p) jer vladar 3p je otišao u 12p strahova i ograničenja ali to ćeš prevazići jer imaš SO 120 SO ME

A ljubav će doći i to ona fatalna jer vladar 5p NE 60 PL MO a i suvladar 5p ljubavi je JU 0 ASC, znači samo malo strpljenja
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  alea Uto Jan 26, 2010 12:10 pm

Moja drugarica ima PL u 1. kući i to 180VE u 7. i SO joj je u 7. u ovnu...
Ona i izgleda tako, fatalna crnka...
I zaista je imala jednu takvu, plutonovksu ljubav koja ju je skroz promenila, zbog koje je patila do najdublje dubine duše...da bi se ostvario taj njen fatalni aspekt, i posle njega je naprosto postala kao led...sada se ostvaruje priča o njenom MO0MA u jarcu...svima je nedostupna, a svi grebu za njom...nevarovatno te promeni taj PL kada je u 1. kući, ono, sudbinska ljubav koja menja čoveka iz korena.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  jassna Uto Jan 26, 2010 10:14 pm

DUH ::
jassna :: Da, u pravu si za 5. stepen, nisam se fino izrazila, izostavila sam nesto sto je trebalo napisati.... Ja imam Urana na 2. stepenu u 1. kuci...Po cemu cu biti poznata? Po rusenju same sebe? sunny Upravo se sada rusim, prevarila sam se u jednoj velikoj nadi, pa ne mogu da spavam....A taj neko ima So u Ovnu na 2. stepenu, uspesan i poznat, ali stoka od coveka..Dzaba i 2. stepen ako nemas duse i ako si kompleksas..Dzaba i meni ovaj mozak kad ga ne koristim...
Izvinjavamo se na ovom izlivu emocija, ali nisam mogla da izdrzim da makar malo ne isprivatizujem ovaj post...nije mi dobro
pale

Pa kad teško zadovoljavaš želje, više brineš šta drugi očekuju od tebe nego za sebe, imaš i nepovoljnu sliku o sebi, dobrovoljno pružaš usluge, radiš i besplatno, a drugi tečesto koriste i sve ti zahvaljujući aspektu VE 150 MA (vladar ASC) a još te možda muče i kompleksi iz mladosti (SA vladar 3p) jer vladar 3p je otišao u 12p strahova i ograničenja ali to ćeš prevazići jer imaš SO 120 SO ME

A ljubav će doći i to ona fatalna jer vladar 5p NE 60 PL MO a i suvladar 5p ljubavi je JU 0 ASC, znači samo malo strpljenja


Tnx Wink

Da, imam komplekse, tek sam ih skoro postala svesna, cini mi se da tek sada, u 27. godini zivota kapiram u kom grmu lezi zec..Ta spoznaja tako ume da izdeprimira coveka, da je to starsno, trenutno sam mnogo ljuta na sebe..Jednostavno ne mogu sebi da oprostim sto sam ispala naivna kada je rec o ovom Ovnu 2. stepen, namazanom svim bojama, tj. zatvarala sam oci, nisam poslusala intuiciju...Mada, odlicno sto mi se desio, dobra je lekcija...I dobro je to sto sam se iz cele price izvukla na vreme, neponizena, to tek ne bih oprostila sebi..
Za ovo iskoriscavanje si donekle u pravu, bilo je i toga dok sam bila mladja, sada ne, ipak ja nisam osoba koja moze da dozvoli sebi da je drugi gaze, buntovna sam...
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem, to je bitno
tongue bounce bounce bounce bounce bounce Smile Smile Smile Smile
Jao, Duh, bas je super ovo za fatalnu ljubav..Daj Boze

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Sha Čet Mar 04, 2010 10:25 am

AC konjukcija Pluton, kvadrat Jupiter Merkur i Sunce, sekstil Neptun.
AC Vaga, vladar Venera u 5. u konjukciji s Marsom u Ribama, Neptun u 3. . .

Sta bi rec ? ? Suspect albino !

Sha
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 4 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu