Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

+48
Buby30
Arijaaa
Formalhaut
Felikitas
oneandonly
malkav
Vodolijica/Dragana
RainyDay
magetto
Natasha-77
EMA66
Mahdia
Bellatrix986
Sha
DUH
alea
IVA
jenifer
jassna
zelena dolina
Kocka je bacena
Milica
Tajna
vedrana
smesko
BoSaNKa
Čarobnica
Strelica
ArijeL
Djomla
Zorica
Tratinčica
Izida
~Silk~
draganica
beskrajnost
zeka
SANDRA
-menora-
Jane
Lima
inja
LoSt_in_SpaCe
daniel astro
Supernova
Latica
Astrotanja
Darko
52 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Astrotanja Sre Feb 18, 2009 9:57 pm

Planeta koja prav aspekt na ascedenr i koja je u prvoj kući, na vrhu prve je ta koja najviše utiče na izgled.
Ali interesantno j koliko pored Venere, na lepotu žensku i Neptun, čak dajući neku suptilniju lepo, često hrizmatičnu.
Osobe koje rade na sebi, koji se razvijaju duhovnost, unutrašnju ravnotežu, poztivnu energiju, bez obzira na sve poteškoće i probleme zrače unutrašnjom lepotom, energijom koja privlači druge , pa deluju lepo, bez obzira koliko su im crte lica nesavršene, ili koliko lepše izgledaju za ljubljene osobe i one koje su raspoložene, ili zadovoljne sobom.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Strelica Uto Mar 03, 2009 3:27 pm

[quote="Darko"]... i da li ima pravila uopste? Ja sam cuo da npr zenske osobe sa venerom u ribama dobro izgledaju... Ima li istine u tome?[/quote
Darko,Darko... Tebi bi se ova Venera sigurno dopala,znamo zato Laughing
Mislim da bi se dopala vecini muskaraca,posto one ispunjavaju ocekivanja veceg dela muske populacije... "nezasticene" devojke Rolling Eyes
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Strelica Uto Mar 03, 2009 3:29 pm

Ja sam primetila da mi se dopada Mars na asc-u,iako ne volim misicavost Very Happy Pogotovo,ako je Mars u Blizancima.
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Čarobnica Uto Mar 03, 2009 3:34 pm

Strelica ::J Pogotovo,ako je Mars u Blizancima.

Very Happy Very Happy Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  BoSaNKa Uto Mar 03, 2009 11:04 pm

drugarica ima sunce i veneru u ribama Smile ja ljepsu osobu nisam vidjela!!!
moze li mi neko malo podrobnije opisati veneru u djevici (u trecoj), kvadrat sa saturnom, uranom.
Prevelika emotivnost, nervoza itd...ali konkretno za izgled takodjer nije nesto pozitivno koliko sam dosad citala
hvala!!!

natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Strelica Sre Mar 04, 2009 3:02 pm

Ja sam primetila,da kod zena jak Rak donosi lepotu...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  smesko Sre Mar 04, 2009 5:20 pm

STrelice, bicu subjektivna..dupli sam rak i mesec mi je u strelcu..i ono sto pre moje lepote padne u oci, jeste osmeh i vedrina..svakako, zahvalana sam na ovakvim aspektima i lepoti Wink
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Strelica Sre Mar 04, 2009 5:24 pm

smesko ::STrelice, bicu subjektivna..dupli sam rak i mesec mi je u strelcu..i ono sto pre moje lepote padne u oci, jeste osmeh i vedrina..svakako, zahvalana sam na ovakvim aspektima i lepoti Wink

Verovatno si lepo,zenski bas gradjena,a? Ali,sklona gojenju... Sto se toga tice,kako si prezivela 2007 god?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  smesko Sre Mar 04, 2009 5:34 pm

Strelice da, zenski gradjena..visoka sam 175cm, kilogrami mi variraju 60-65..
da, sklona sam gojenju..ali i nisam..
naime, naucila sam da se zdravo hranim..dosta toga iz detinjstav sam promenila..i dalje volim slatkise , testa..ali u ishrani mi dominira voce, povrce, kuvane corbice, jogurt..
a i pocela sam puno vode da pijem, ubrzala metabolizam.
ako me pitas kako sam 2007 prezivela..kilogrami su bili najamnji problem..bila sma cackalica..imala sam 57kg..bas mrsava..ali zbog drugih problema!sa svih strana..ali sam tada ojacala..
doduse..da ne odem off..jos od ulaska saturna u raka..pocela sam da ucim.
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Strelica Sre Mar 04, 2009 5:38 pm

Evo po ko zna koji put se potvrdjuje, da Jupiter preko asc-a ili vladara,moze da donese varijacije u kilazi... Sto bre mene nikad to ne odsljaka tako. Mozda zato sto mi je druga puna i to u Strelcu i to ukljestena...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Strelica Sre Mar 04, 2009 5:45 pm

Jesi li ostala bez neke bitne muske figure u 2007,ili sta? Je l' se desavalo nesto bitno? Jupiter ti bio u 7 u opoziciji sa Suncem i Jupiterom,kao vladarima Sunca i podznaka. Na poslu,autorieti? Bas me zanima,slicno kao moja Cjeca...(najbolja drugarica) Very Happy
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  smesko Sre Mar 04, 2009 5:51 pm

mozda bi trebala nekkao da ubrzas metabolizam..mada mislim da je tebi on vec dobar..mozda neku naviku da promenis?

da li ovaj prelazak jupitera preko asc trajno odredjuje promneu u kilazi? Laughing

***
u 2006 mi je tata umro, a 2007 je bila teska jer sam se zapetlajla psole 2006-tatine smrti, mamine boelsti, oeracija maminih..oporavaka..i u 2007 sam krenual da otpetljavam..pojavio se muskarac koji me je potpuno doveo do toga da treba da arzmsilim sta zelim u zivotu-potpuno bolestan covek..ali bas..i paralelno sam spasavala vezu..i daa..u 2007 sam zapocela projekat-zavrsicu poslednji ispit!to se tek realizovalo u oktobru 2008..i daa..i tu je bio problem autoriteta..nastao je velikk problem sa prof kod koje sma polagala..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Strelica Sre Mar 04, 2009 5:54 pm

Aaaa... interesantno! Dobro dosli bolesnici Very Happy Da li je moguce da nas bas oni uce pameti?! Kakav paradoks...
Tebe definitivno u zivotu sleduje neki mocan i uticajan tip,odmeren... Sa razvijenim osecajem za zenu i porodicu. Verovatno ce biti upadljiv. Intuitivan. Delovace mozda kruto,ali ustvari,daleko od toga... Lepooo... Smile
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  smesko Sre Mar 04, 2009 5:57 pm

svi mi privucemo ljude i lekcije koje trebamo da naucimo!
ja sam tog puta platila i naucila mnogo!
naucila sma da cenim sebe, svoje zdravlje..da odrzavam mentalnu higijenu..mnogo, mnogo sam radila, citala..da bih spoznala..i sada sam zahvalana svim tim okolnostima!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Apr 21, 2009 11:53 pm

Mene bas zanima,kakva je astroloski gledano moja lepota?A sto se tice muskaraca,izuzetno me privlace osobe
tamnog tena i tmanih,krupnih ociju

Wink
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Tajna Ned Avg 16, 2009 10:12 am

Evo horoskopa jedne prave lepotice - Angelina Jolie. Ve je na Asc, Mo na Mc. Deluje vlro zenstveno, a moze i dobro da se prerusi, gledala sam je kao ludacu. Igrala je Laru Croft, muskobanjastu i spretnu, sto joj je omogucio MO 0 MA, O JU u Ar. SO je u Ge, pa je mladolika i nasmejana...

Mesec je lice, Venera lepota, Mars seksipil, Blizanac mladolikost... ona ima sve... a i lepog muza (mislim na drugog).

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 ANGELINA
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  jowannas Sub Nov 07, 2009 4:11 am

volela bih da mi stvarno neko lepo objasni sta oznacavaju moji aspekti,bila bih zahvalna.Venera mi je u 8 kuci u lavu,konjukcija sa jupiterom,trigon asc,sextil mesec,kvadrat pluton.I ono sto me takodje interesuje su uran i neptun koji su mi u 1 kuci i oboje su u kvadratu sa suncem,a u medjusobnoj konjukciji.Inace sam vaga-strelac

jowannas
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Sub Nov 07, 2009 1:16 pm

Mislim da je fizički izgled, iz natala, jako teško proanalizirati.

Mislim, posebno kad je vladar Ascedenta jako aspektovan....mene ko god je na forumima opisivao, mislio je da sam svetle kose i očiju- asc. rak, mesec u 12. kući (kući riba) pa još u raku...a ja, eto, vidite kako izgledam u avataru... Neutral
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Astrotanja Sub Nov 07, 2009 1:55 pm

Milice, u pravu si, jer se fizički izgled ne opisuje samo vl. ascdenta, nego i plantea koja pravi aspekt sa Ascedentom, a to je kod tebe Pluton, koji je ako ti je tačno vreme u kvadratu sa Ascdentom.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Sub Nov 07, 2009 4:42 pm

Tačno mi je vreme rođenja, kaže mama da su upisali u knjigu da sam rođena malo kasnije, ali kako je imala jako lagan porošaj sa mnom, a sat joj u rađaoni bio preko puta nje, kaže da je bilo ravno pola dvanaest.


I Pluton u kvadratu i merkur, opet u Ribama u trigonu...istina, Venera u 8.polju opet 120 Pl- verovatno me je to potpuno zatamnilo...inače, ne farbam se.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Kocka je bacena Sub Nov 07, 2009 8:00 pm

Milica ::Mislim da je fizički izgled, iz natala, jako teško proanalizirati.

Mislim, posebno kad je vladar Ascedenta jako aspektovan....mene ko god je na forumima opisivao, mislio je da sam svetle kose i očiju- asc. rak, mesec u 12. kući (kući riba) pa još u raku...a ja, eto, vidite kako izgledam u avataru... Neutral

a,to si ti na slici!Pa,baš si lepa! Very Happy
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Sub Nov 07, 2009 9:09 pm

Kocka je bacena ::
Milica ::Mislim da je fizički izgled, iz natala, jako teško proanalizirati.

Mislim, posebno kad je vladar Ascedenta jako aspektovan....mene ko god je na forumima opisivao, mislio je da sam svetle kose i očiju- asc. rak, mesec u 12. kući (kući riba) pa još u raku...a ja, eto, vidite kako izgledam u avataru... Neutral

a,to si ti na slici!Pa,baš si lepa! Very Happy
Embarassed Hvala.
Embarassed
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Jane Sre Nov 11, 2009 11:31 am

Kažu da je ljepota u očima promatrača. Wink Ne čini mi se da su današnje zvijezde lijepe, barem ne većina. Osobito kad pogledam neki stari film u crno-bijeloj tehnici. Ti filmovi u sebi nose pravu ljepotu, nekako su mi glumice tada i danas potpuno neusporedive.

Natrag na temu. Very Happy Ve je bitna ali ne nosi samo u nekim znakovima određenu ljepotu. Škorpiona će oblikovati određenim dubokim pogledom i izgledom koji privlači iako ne znamo zašto, kod Ovna će istaknuti vatrenost i energiju pokreta i oka, Ribama daje određenu ljepotu koja kao da nije za ovaj svijet itd. Istaknuti će ono najbolje od znaka ovisno i o aspektima.

Moja je u 1. kući u Djevici, zemljani element prevladava iako mi koža uvijek djeluje svjetlije nego što ja mislim da bi mogla biti. Radi mnogo aspekata što me Mad i imam par lijepih ožiljaka od kojekakvih događaja. Ali tu je trigon sa Ne i Ma u 5. kući. E pa vjerujte ne donosi neki nevjerojatan uspjeh kod suprotnog spola. Laughing Ali mi donosi mogućnost kvalitetnog razgovora sa prijateljima muškog spola jer ne podliježem hihotanju i sl.

Vladar Asc Me0So u trigonu sa Sa = određena ozbiljnost u licu što mi svi kažu, trigon sa Ju = lepršavost. I kad spojim te aspekte nastupim ili preozbiljno ili se odmah nasmiješim, što ne znam kako će biti dok to ne napravim. A i ljudi koji me ne poznaju najbolje onda na kraju ne znaju kakva sam kao osoba. Ili barem nisu sigurni.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  zelena dolina Sre Dec 16, 2009 2:27 pm

po mom natalu tj aspektima moje venere koja je vladar mog Ac ja sam cudoviste a meni kazu da sam lepa...tj ja sad znam da jesam...mada trenutno imam jedno par kila viska ...misim zima je pa se mora Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Jane Pet Dec 18, 2009 12:36 pm

Astrotanja ::Milice, u pravu si, jer se fizički izgled ne opisuje samo vl. ascdenta, nego i plantea koja pravi aspekt sa Ascedentom, a to je kod tebe Pluton, koji je ako ti je tačno vreme u kvadratu sa Ascdentom.

Tanja može pitanje, ako mi je Asc u kvadratu sa Sa da li to daje izgledu ozbiljnost pretjeranu za te godine ili je oduzima?
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 3 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu