Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uran u ovnu

+37
sosaVa
medgirl85
tanjasuba
malamo
Aftrodita
draga
inja
jassna
alea
sara
orline
Ovan-Strelac
Sesi
roda26
katja1
venerica
Natasha-77
Mrvica
Formalhaut
Milica
wanja
Čarobnica
Milan.bombona
nena
nancy09
taurus13
Dunja
Aqua_
sagitariusleone
joki22
Astrotanja
EMA66
mira
Mahdia
remos
lado06
IVA
41 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Pon Feb 07, 2011 2:55 pm

Milan.bombona ::Mila ako sam te dobro razumeo,konacno cu postati pilot cheers cheers cheers wuhuooo Very Happy Very Happy
axaxa..misliš da sam ja ovo slagala redove i reči namerno? Laughing Javlja mi se..nesvesno.
Čini mi se da je neko rekao da radiš kao "taksista" ili da pokušaš? da li bi se pronašao tu..ili bi doslovce poludeo za volanom na zemlji?
Ti najbolje ipak znaš čemu težiš u životu, a otvorena vatra je više ono što te karakteriše nego zemljani automobil..e al` sam se navukla na priču. Pa možda zato što te pored dvojice taksista u svojoj kući ne mogu ni zamisliti u toj ulozi! Smile Možda mogu da te zamislim u zemljanom tenku..to je sve ili Batmobilu, xe Twisted Evil Exclamation
Stvarno, daj reci nešto..nemoj samo da baciš info! Koliko te drži ta željla, od malena ili je još samo jača od ulaska Urana u natalno 11 polje..? Uran, 11 i Strelac..¨¨pilot¨¨htedoh reći sve je aktivirano, otud i podudarnosti Wink
MIalne, kako to ide? Mislim za pilota..akademija..sve u svemu..provozaćemo se jedan krug po orbit-i! SUGAR FREE Laughing uf.nisam se vozila od "prošlog puta".. Wink


Poslednji izmenio mila2710 dana Pon Feb 07, 2011 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Pon Feb 07, 2011 4:01 pm

wanja ::

Sada kada razmisljam o novom poslu ne zban sta to moze biti????
Jer pocetkom prosle god tran Sa je radio 180 na Mc i doneo mi posao... Rolling Eyes
Zašto Rolling Eyes, kao prvo? A kao drugo: pa ne mora da bude NOVI posao, možda samo uvećan obim posla, ili u okviru iste organizacije drugi radni prostor(s tim imaš već iskustva, ako se ne varam, ali to i jeste bilo u polju 9, zar ne?)..a tebi se to ne svidi pa poželiš da promeniš? I šta onda..onda za Jupiterom ide Uran koji nosi promene, pa sve ono što smo pričali da se ne ponavljam. Šansa da, ali koja možda neće doći ponovo za ko zna koji period, ali samo što se kod Tebe dešava više puta prolazak Ur preko MC. sunny sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pon Feb 07, 2011 4:16 pm

Wanja Uran svakako donosi novine,posebno na MC može i nove težnje, odstupanje od dosadašnjih životnih ciljeva, a kako je on vl. tvoje osme i tvoj posao je vezan za novac drugih ljudi, on može doneti recimo uvođenje neke novine u radu sa novcem drugih ljudi , bilo kroz neki novi metod rada ili često i neku novu tehnologiju.
Stres, uzbuđenje su takođe vezani za tranzite Urana,jer novina ide uz izvestan stres, koji ne mora biti negativan, već podsticajan. Naravno da to ne mora biti nov posao, ali može biti nov pristup ostvarenju nečega, novu situaciju, koja sigurno donosi više aktivnosti i dinamike, posebno dok je Mars u Ovnu. Kako se na Uranov uticaj ne može uticati, on zahteva da se osoba prilagodi okolnostitima itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  wanja Pon Feb 07, 2011 4:32 pm

Astrotanja ::Wanja Uran svakako donosi novine,posebno na MC može i nove težnje, odstupanje od dosadašnjih životnih ciljeva, a kako je on vl. tvoje osme i tvoj posao je vezan za novac drugih ljudi, on može doneti recimo uvođenje neke novine u radu sa novcem drugih ljudi , bilo kroz neki novi metod rada ili često i neku novu tehnologiju.
Stres, uzbuđenje su takođe vezani za tranzite Urana,jer novina ide uz izvestan stres, koji ne mora biti negativan, već podsticajan. Naravno da to ne mora biti nov posao, ali može biti nov pristup ostvarenju nečega, novu situaciju, koja sigurno donosi više aktivnosti i dinamike, posebno dok je Mars u Ovnu. Kako se na Uranov uticaj ne može uticati, on zahteva da se osoba prilagodi okolnostitima itd. sunny

uvek je stres kada se radi sa tudjim novcima...Bitno mi je samo da promene ne budu negativne po mene...ja sam radoholik i posao koji radim je trentno MRTVO MORE ZA MENE..Volim tehnologiju,volim novine..A navikla sam da radim pod adrenalinom...sto si i doktori konstatovali..AMBICIOZNA SAM
Hvala jos jednom sunny

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Pon Feb 07, 2011 4:49 pm

mila2710 ::
Milan.bombona ::Mila ako sam te dobro razumeo,konacno cu postati pilot cheers cheers cheers wuhuooo Very Happy Very Happy
axaxa..misliš da sam ja ovo slagala redove i reči namerno? Laughing Javlja mi se..nesvesno.
Čini mi se da je neko rekao da radiš kao "taksista" ili da pokušaš? da li bi se pronašao tu..ili bi doslovce poludeo za volanom na zemlji?
Ti najbolje ipak znaš čemu težiš u životu, a otvorena vatra je više ono što te karakteriše nego zemljani automobil..e al` sam se navukla na priču. Pa možda zato što te pored dvojice taksista u svojoj kući ne mogu ni zamisliti u toj ulozi! Smile Možda mogu da te zamislim u zemljanom tenku..to je sve ili Batmobilu, xe Twisted Evil Exclamation
Stvarno, daj reci nešto..nemoj samo da baciš info! Koliko te drži ta željla, od malena ili je još samo jača od ulaska Urana u natalno 11 polje..? Uran, 11 i Strelac..¨¨pilot¨¨htedoh reći sve je aktivirano, otud i podudarnosti Wink
MIalne, kako to ide? Mislim za pilota..akademija..sve u svemu..provozaćemo se jedan krug po orbit-i! SUGAR FREE Laughing uf.nisam se vozila od "prošlog puta".. Wink

To je rekao "neko" ko je realan!! Very Happy lol! Necu da ga lozim da treba da postane pilot sa 29 godina! Kao da treba da zavrsi kurs od 6 meseci, i eto ga-pilot! Haha Laughing
Ta akademija je nenormalno skupa, i nenormalno je tesko upisati je. Ne znam da li postoji i limit sto se godina tice za upis. On verujem kao sportista, i s tolikim ovnom u 11. ima super predispozicije za to.. ali zar nemamo svi mi predispozicije za nesto, a nismo to postali? Naravno da imamo.
Taj decko o kome sam pisala ovan blizanac, sa sve ju0uran u 6. i 120 sa so u ovnu u 11. nije pilot:), ali moze da povremeno taksira i zaradi super kes-sto je realno!
I ja sam talentovana za tenis, ali sada bi bilo malo smesno da se zanosim s tim..
sunny
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Pon Feb 07, 2011 5:00 pm

wanja ::

uvek je stres kada se radi sa tudjim novcima...Bitno mi je samo da promene ne budu negativne po mene...ja sam radoholik i posao koji radim je trentno MRTVO MORE ZA MENE..Volim tehnologiju,volim novine..A navikla sam da radim pod adrenalinom...sto si i doktori konstatovali..AMBICIOZNA SAM
Hvala jos jednom sunny
Ma neeeeeeeeeeeeeeee....ti daj nekom da ti pridrži..haha..kad je stres nek je URNEBES!!! Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Mrvica Pon Feb 07, 2011 5:04 pm

mila2710 ::
wanja ::

uvek je stres kada se radi sa tudjim novcima...Bitno mi je samo da promene ne budu negativne po mene...ja sam radoholik i posao koji radim je trentno MRTVO MORE ZA MENE..Volim tehnologiju,volim novine..A navikla sam da radim pod adrenalinom...sto si i doktori konstatovali..AMBICIOZNA SAM
Hvala jos jednom sunny
Ma neeeeeeeeeeeeeeee....ti daj nekom da ti pridrži..haha..kad je stres nek je URNEBES!!! Laughing


Laughing Laughing Laughing

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milan.bombona Pon Feb 07, 2011 5:44 pm

Al ja cu biti pilot!!!! To je jedino sto sam ikada zeleo. Taxirao jesam,ali mi je posle godinu dana to postalo toliko dosadno da ne postoje pare za koje bi nastavi to da radim...bilo mi je interesantno jedino kada naletim na nekoga ko bi hteo da se trka Smile ...hm mozda bi mogao da vozim kola hitne pomoci?...? Akademija je jedno 50000e ali necu ja da vozim putnike, sportski avioni su mi privlacniji, a to moze da se zavrsi sa mnogo manje...nekih 7000e...nema starosne i polne granice...nije bas toliko nerealno. Hey...ja cu biti pilot Smile
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Pon Feb 07, 2011 5:49 pm

Milan.bombona ::Al ja cu biti pilot!!!! To je jedino sto sam ikada zeleo. Taxirao jesam,ali mi je posle godinu dana to postalo toliko dosadno da ne postoje pare za koje bi nastavi to da radim...bilo mi je interesantno jedino kada naletim na nekoga ko bi hteo da se trka Smile ...hm mozda bi mogao da vozim kola hitne pomoci?...? Akademija je jedno 50000e ali necu ja da vozim putnike, sportski avioni su mi privlacniji, a to moze da se zavrsi sa mnogo manje...nekih 7000e...nema starosne i polne granice...nije bas toliko nerealno. Hey...ja cu biti pilot Smile
Pa i meni je oduvek više sličila AIR MAX..haha
Poznate su mi cene, kad se setim..nekada je u Jat-u za stjuardesu, kao i u odnosu na ovo što pričaš spram mogućnosti, novac za obuku po meni bio da se smrzneš, ali je teže bilo ući! Tako da to jeste izazov..ali nije NEREALNO!
A kakvi su ti zubi, nemaš plombe Wink osećam da ti je pritisak ispod normale u NORMALNOM stanju Laughing(e ja ću biti kopilot!!!)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milan.bombona Pon Feb 07, 2011 5:56 pm

Zubi su mi ko kutija secera Very Happy
hehehe meni je puls 44 ada sam smiren...ali ume da bude 300...to je uran!
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Pon Feb 07, 2011 6:03 pm

Milan.bombona ::Zubi su mi ko kutija secera Very Happy
hehehe meni je puls 44 ada sam smiren...ali ume da bude 300...to je uran!
Zato ja padam u nesvest u ČEKAonici!!! Laughing
Zeznuo me Uran kontakt Mars..kontakt, kontakt..mislim kad ga nema puf. Embarassed
A vidite, ja sam mislila sa Uranom u 8-moj kako je postavljen, da će me iznenaditi nešto po pitanju trudnoće još davne 2003god., kada je Ur pravio i opoziciju na Mars, ali logično moj mozak se protivio, ali telo nije..i naročito zato što bih da se dogodilo, iznela, jer sam tada doživljavala najveću da kažem ljubav, ovaj razočarenje u životu. Mislim da kada kažemo sudbina nije htela, slobodno mogu da kažem da iako nisam "davila" nebeske zvezde da mi kažu šta bi bilo kad bi bilo, da jednostavno intuicija nije pogrešila. Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Natasha-77 Čet Feb 10, 2011 1:44 pm

A sta mislite kako ce taj Ur da utice na moj finansije(koje trenutno uopste nemam) i to pocinje bas da me izludjuje Neutral ...vladar moje 2 je Merkur koji je otisao u 5 strelca,a ovaj tranzitni Uran ga kvadrira,mada tranzitni Ne pravi trigon sa mojim Me a Ne je inace vladar moje 8...hmmm mozda da igram Loto pa da me to izvuce iz krize Question
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Čet Feb 10, 2011 2:05 pm

Kada nema posla, nema ni novca. Merkurov signfikator Jupiter je u 11. u Raku,što govori da prijatljice mogu da pomognu i to upravo one koje su u simbolici Jupitera u Raku, dobrodušne, imaju razumevanja, a i poštuju tvoj talenat, posebno ako takva prijatljica ima neku vezu vezanu za javnost, medije i sl, ako je imućna, ima kontakte i veze, jer je Jupiter u 11. Takođe kroz neku grupu, ili grupni rad dolazićeš do zarade i kroz javnost, rad sa decom, što si već bilo prisutno.

Uran koji je pred Saturna takođe utiče na tvoj posao kada uđe u Ovna zahteva novine, u načinu rada, zahteva primenu novog metoda u radu, novog znanja, jer će ti tranzitirati 9. kućo, ili pak rad u drugoj sredini, moguće ukontakte, rad vezan za strance, ili u inostranstvu. Saturn u trećoj ukazuje da je komunikacija bitna, sardnja s drgima, ali ona koja je zasnovana na odgovrnosti, ona koja zahteva ozbiljnost, red, smisao.

Ključna reč za rad je NOVINE za tebe, kao i za mene, jer imamo sličnosti i u položaju Mekrura, Jupitera, htele to mi , ili ne. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Natasha-77 Čet Feb 10, 2011 3:09 pm

Jao Tanja,kad ti to tako opises bas sve izgleda super,i negde imam i ja taj predosecaj jer znam da sigurno necu sedeti i cekati...Ali treba sve to docekati a ja sam TAKO nestrpljiva bounce
P.S...rekla si NOVINE...nesto mi palo na pamet,da li bi to mogla da budem ja u novoj sredini tj. to sto ja planiram da zapocnem tamo je za njih nesto sasvim novo,novi stil???
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Čet Feb 10, 2011 5:36 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 5:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Čet Feb 10, 2011 6:10 pm

Milan.bombona ::Al ja cu biti pilot!!!! To je jedino sto sam ikada zeleo. Taxirao jesam,ali mi je posle godinu dana to postalo toliko dosadno da ne postoje pare za koje bi nastavi to da radim...bilo mi je interesantno jedino kada naletim na nekoga ko bi hteo da se trka Smile ...hm mozda bi mogao da vozim kola hitne pomoci?...? Akademija je jedno 50000e ali necu ja da vozim putnike, sportski avioni su mi privlacniji, a to moze da se zavrsi sa mnogo manje...nekih 7000e...nema starosne i polne granice...nije bas toliko nerealno. Hey...ja cu biti pilot Smile

Nisam znala za te sportske avione, znala sam samo da je akademija ubitacna. 7000evra je vec mnogo realnije od 50000. Wink Posto to toliko zelis, samo napred, pogotovo sto imas dobre predispozicije. Ja sam za to da ljudi probaju ono sto ih inspirise, uspeli ili ne. Biti dosledan sebi je na prvom mestu, kakav god da je ishod.
Vidis da si ipak taksirao. tongue Ja sam ti to bila predlozila da radis usput, s vremena na vreme, kao i taj decko.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 5:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Čet Feb 10, 2011 8:18 pm

Natasha77, moglo bio kod tebe biti to o čemu si pričala, novi način rada u inostranstvu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Čet Feb 10, 2011 8:27 pm

Marina, od tebe, tvojih radnih i organizotorskih sposobnosti, tvog angažovanja, inicijative jer je u prvoj u Devici. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Čet Feb 10, 2011 8:39 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 5:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pet Feb 11, 2011 1:59 pm

Marina, šta si po obrazovanju,jer kod tebe Merkur vl. druge na Ascededntu govori koliko je znanje,kao tvoje veštine izražavanja, verbalne sposobnosti, izražavanje znanja su važno za tebe, pa iako zavisi od tebe, splet okolnosti, plantarni uticaje će uticati na tvoje ispoljavanje znanja i talenta.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Pet Feb 11, 2011 4:00 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 5:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Mrvica Pet Feb 11, 2011 4:48 pm

MARINA ::
Astrotanja ::Marina, šta si po obrazovanju,jer kod tebe Merkur vl. druge na Ascededntu govori koliko je znanje,kao tvoje veštine izražavanja, verbalne sposobnosti, izražavanje znanja su važno za tebe, pa iako zavisi od tebe, splet okolnosti, plantarni uticaje će uticati na tvoje ispoljavanje znanja i talenta.sunny

Jao Tanja, hvala Smile Bas cekam da se "pokazem na delu", nadam se da ce mi na prolece trigon jupitera to konacno doneti.
Zavrsila sam Pravno-birotehnicku, pa upisala Pravni fakultet, i posle god. dana se prebacila i zavrsila Visu poslovnu-smer menadzment. Sada sam kao "Visi ekonomista". Trenutno cekam da se oformi grupa za kurs knjigovodstva, pa dok trazim posao, da i to zavrsim. Mislim da bi kao devica (knjige)-lav (vodjenje).. trebalo da imam predispozicije za to. Bas me zanima Vase misljenje o tome.. sunny

Uh....samo to nemoj... Veruj na reč jednom knjigovođi.... affraid Very Happy

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Pet Feb 11, 2011 4:53 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 5:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  EMA66 Pet Feb 11, 2011 5:30 pm

MARINA ::
Mrvica ::

Uh....samo to nemoj... Veruj na reč jednom knjigovođi.... affraid Very Happy

Xaxaxa Laughing Sto? Very Happy

MARINA

poslusaj... mrvicu.... Very Happy i jos jednom knjigovođi : Very Happy

evo .. primera radi...radim ko konj... cele godine... a od 1 decembra do 15 jula dok mi nedodje revizija za srednje preduzece crkenem... pa inspekcija... stres... klijenti nezgodni... jedina sreca mi je sto radim usluge... sto nemam firme sa robom....

juce sam zavrsila pdv-e... nemam prava na godisnji odmor od 1do 10 u mesecu...

druge firme kada spajaju dane za bozic i uskrs.. ja radim
eto radim i 15 februar... a drzavni praznik....

moj savet....bezi od toga....ako mozes... dok mozes... Embarassed i ako mozes gledaj da nadjes neku dobru, jaku marketinsku agenciju u kojoj mozes da budes referent -pripremas dokumentaciju za knjigovodju.... nemas odgovornos... knjigovodja sve ti proverava... uzivas Laughing a plata za koju ja znam se krece od 50000 do 75000 dinara

pozdrav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Mrvica Pet Feb 11, 2011 5:54 pm

Evo, Ema je objasnila.
Plus ja imam i robu i proizvodnju. Imam i reviziju i inspekcije i više od 100 zaposlenih.
Rolling Eyes
Imam porodilje, bolovanja, kredite, kreditne biznis kartice.... No ..i imam još mnogo toga.

Knjigovodstvo nikako......ali nikako. Shocked

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 3 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu