Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uran u ovnu

+37
sosaVa
medgirl85
tanjasuba
malamo
Aftrodita
draga
inja
jassna
alea
sara
orline
Ovan-Strelac
Sesi
roda26
katja1
venerica
Natasha-77
Mrvica
Formalhaut
Milica
wanja
Čarobnica
Milan.bombona
nena
nancy09
taurus13
Dunja
Aqua_
sagitariusleone
joki22
Astrotanja
EMA66
mira
Mahdia
remos
lado06
IVA
41 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Ned Mar 13, 2011 12:46 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 5:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Ned Mar 13, 2011 1:15 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 5:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Dunja Ned Mar 13, 2011 1:34 am

pa vidis,i ja sam cula da taj neki program kaze da je uso u 1:50..a ja imam informaciju da se desilo u 22:18!

e sad se ja pitam nesto drugo:
svi mi pricamo da Ur ulazi 12.03.u Ovna,jel tako???e,sad,ako je uso sinoc u 22:18 ili oko 22:30,TO ONDA NIJE 12.03!! onda po toj logici ispravno vreme je 1:50!!!

sad sam i ja u rebusu!!Smile
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sesi Ned Mar 13, 2011 2:44 am

E pa ja sam izgleda zbog ulaska Urana u Ovna dobila otkaz,iznenada! U 10.kuci imama Jupitera, Urana,Mars i Sunce! Da li bi ovo neko prokomentarisao? Hvala unapred,stvarno bi mi znacilo,jer nisam neki narociti poznavalac znacenja svih ovih tranzita.

moja natalna karta
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&cid=upcfileU0imtp-u1292612768&btyp=w2gw&stx2=s=outs=24/vshgmt=12&sday=14&smon=3&syr=2011]


Poslednji put izmenio Sesi dana Pon Mar 14, 2011 1:34 am, izmenio ukupno 2 puta

Sesi

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Ned Mar 13, 2011 12:42 pm

Sesi ::E pa ja sam izgleda zbog ulaska Urana u Ovna dobila otkaz,iznenada! U 10.kuci imama Jupitera, Urana,Mars i Sunce! Da li bi ovo neko prokomentarisao? Hvala unapred,stvarno bi mi znacilo,jer nisam neki narociti poznavalac znacenja svih ovih tranzita.

moja natalna karta:

[url][/url]http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&cid=upcfileU0imtp-u1292612768&btyp=w2gw&stx2=s=outs=24/vshgmt=12&sday=14&smon=3&syr=2011

Dobrodošla Sesi sunny

Eto ga Uran na delu, napravio je trigon sa tvojim Suncem u 2.kući zarade, pa te iznenada ostavio bez iste, Jupiter u isto vreme pravi trigon sa Venerom u 2. kući...po meni bar, možda ti iznenada uleti neki drugi posao...šta si radila?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Ned Mar 13, 2011 1:27 pm

Roda 26, pozdrav tebi.Dobro nam došla! Smile cheers flower


Osnovno pravilo, ili početna stvar za tumačenje je postavljanje natalne karte, pa molim te pronađe u rubrici Problemii, kako se to radi, ako ne ide konsultuj Darka, Čarobnicu, ili nekog od priostnih forumaša, koji su kada to radiš tu, da ti pomogu.

Kada vidimo tvoj natal u potpisu moći ćemo da ti odgovaramo sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milica Ned Mar 13, 2011 11:29 pm

Kod mene je UR doneo jednu zanimljivost.
Ušao u ovna, inače mi vlada 8. kućom (nasledstvo), i samim tim mi je napravio širu opoziciju na IC.
Rezultat je da je tata odlučio da na sestru i mene prepiše svu imovinu . Smile
Dakle, počelo je nenadano da se priča o tome, a verujem da će do realizacije doći kad Uran malko zagazi u ovna.
Samo da napomenem da je i sestri MC u ovnu tj. IC u vagi, a UR vladar 8. kuće. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  roda26 Ned Mar 13, 2011 11:45 pm

Astrotanja ::Roda 26, pozdrav tebi.Dobro nam došla! Smile cheers flower


Osnovno pravilo, ili početna stvar za tumačenje je postavljanje natalne karte, pa molim te pronađe u rubrici Problemii, kako se to radi, ako ne ide konsultuj Darka, Čarobnicu, ili nekog od priostnih forumaša, koji su kada to radiš tu, da ti pomogu.

Kada vidimo tvoj natal u potpisu moći ćemo da ti odgovaramo sunny


moze Smile
roda26
roda26

Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  roda26 Ned Mar 13, 2011 11:48 pm

roda26 ::bok tanja! tek sam danas saznala za ulazak urana u znak ovna pa me zanima koliko bi to na mene moglo utjecati. Naime, jucer i prekjucer sam osjetila naglu pozitivnu promjenu na području vlastite svijesti, volje i raspolozenja. bila sam jedno vrijeme u nekoj vrsti depresiji zbog jednog ljubavnog kraha, no od jucer sam dobrom autosugestijom jednostavno osjetila da da se mogu nositi sama sa sobom i zaista biti dobro. ima li uran ikakv utjecaj na to obzirom da imam jako naglasenog ovna u natalnoj karti. mjesec, venera i mars su mu smjesteni u znaku ovna. venera i mars su smjesteni u 11. kući u ovnu i cine trigon sa uranom sa strijelcom u 7. kući.venera i mars u 11. kući cine sekstil s ascom u blizancima i mcom u vodenjaku. u 9.kući.venera u 11. kući u ovnu cini konjukciju s marsom u 11.kući u ovnu.mjesec mi je smjesten u 12. kući u ovnu , a cini opoziciju s plutonom u 6. kući škorpiona, konjukciju s venerom u 11.kući, kvadrat s jupiterom u vodenjaku u 9.kući, trigon s uranom u strijelcu 7.kući i trigon s neptunom u jarcu u 8. kući.

jel bi mi mogla objasniti malo ove aspektice ? nisam astroloski strucnjak,no astrologij proucavam u posljednje vrijeme i moje skromno znanje mi govori da bi uran u ovnu mogao dobro utjecati na strijelcev uran u mom natalnom horoskopu. jedino me mrvicu strah nadolazecih promjena obzirom da je strijelac promjenjiv znak . ono sto ja trazim, posebice u ljubavnom pogledu , jeste neku dinamicnu stabilnost, po prvi puta u svom zivotu obzirom da su sve moje veze uglavnom bile kratkotrajne i promjenjive, sto ocito mogu zahvaliti natalnom uranu u strijelcu te veneri u ovnu..

unaprijed hvala na odgovoru Wink


evo i natalne k. Smile
roda26
roda26

Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sesi Pon Mar 14, 2011 1:01 am

U nekoj sportskoj radnji,istekao ugovor i nisu mi produzili. Rekli su mi da imam neki put u maju vezano za posao u inostranstvu. bounce Radujem se tome. Jel stvarno to znaci da mi je ova godina znacajna za karijeru, s obzirom na Jupiter u 10. kuci? Hvala puno na odgovoru! Ja sam od skoro u ovoj nekoj astroloskoj prici, do pre tri meseca nisam ni znala kako izgleda natalna karta.


http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=upcfileU0imtp-u1292612768;gm=a1;btyp=2;mth=gw;sday=13;smon=3;syr=2011;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=;lang=e;stx2=s%3Douts%3D24&nhor=1&nho2=2]

Sesi

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Pon Mar 14, 2011 11:03 am

Sesi :: U nekoj sportskoj radnji,istekao ugovor i nisu mi produzili. Rekli su mi da imam neki put u maju vezano za posao u inostranstvu. bounce Radujem se tome. Jel stvarno to znaci da mi je ova godina znacajna za karijeru, s obzirom na Jupiter u 10. kuci? Hvala puno na odgovoru! Ja sam od skoro u ovoj nekoj astroloskoj prici, do pre tri meseca nisam ni znala kako izgleda natalna karta.


http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=upcfileU0imtp-u1292612768;gm=a1;btyp=2;mth=gw;sday=13;smon=3;syr=2011;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=;lang=e;stx2=s%3Douts%3D24&nhor=1&nho2=2]

Šta god da ti Jupiter ponudi do kraja maja prihvati jer će to da bude osnov za nešto bolje što će vremenom da se iskristališe...Da li će to da bude inostranstvo - možda? Možda bude i firma koja posluje sa inostranstvom ili joj je sedište u inostranstvu, u svakom slučaju nešto novo Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sesi Pon Mar 14, 2011 5:18 pm

Čarobnica ::
Sesi :: U nekoj sportskoj radnji,istekao ugovor i nisu mi produzili. Rekli su mi da imam neki put u maju vezano za posao u inostranstvu. bounce Radujem se tome. Jel stvarno to znaci da mi je ova godina znacajna za karijeru, s obzirom na Jupiter u 10. kuci? Hvala puno na odgovoru! Ja sam od skoro u ovoj nekoj astroloskoj prici, do pre tri meseca nisam ni znala kako izgleda natalna karta.


http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=upcfileU0imtp-u1292612768;gm=a1;btyp=2;mth=gw;sday=13;smon=3;syr=2011;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=;lang=e;stx2=s%3Douts%3D24&nhor=1&nho2=2]

Šta god da ti Jupiter ponudi do kraja maja prihvati jer će to da bude osnov za nešto bolje što će vremenom da se iskristališe...Da li će to da bude inostranstvo - možda? Možda bude i firma koja posluje sa inostranstvom ili joj je sedište u inostranstvu, u svakom slučaju nešto novo Smile

Hvala na savetu! Ja vec prihvatila da radim u Grckoj preko sezone kao agencijski predstavnik,mozda je to taj put,jos samo da se realizuje. Laughing
Gde se vidi u natalu sta ce osoba raditi, kojim poslom ce se baviti,koja je to kuca i planeta? Recimo kod mene?

Sesi

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Pon Mar 14, 2011 7:00 pm

Sesi ::

Hvala na savetu! Ja vec prihvatila da radim u Grckoj preko sezone kao agencijski predstavnik,mozda je to taj put,jos samo da se realizuje. Laughing
Gde se vidi u natalu sta ce osoba raditi, kojim poslom ce se baviti,koja je to kuca i planeta? Recimo kod mene?

Onda je to verovatno to Smile

Za posao u natalu se gledaju 2., 6., i 10.kuća i gde su otišli njihovi vladari i kakve aspekte prave...Tebi je u 6. kući Uran koji i nosi povremene kratkotrajne poslove i kao iznenadne prekide posla, Neptun takodje u 6.kući i Jupiter koji se i odnosi na turizam, trgovinu, pa i na prodavnicu sportske opreme u kojoj si radila...

Jupiter u Jarcu je dobar i za privatan biznis, industriju - u 6.kući i sreću u zaposlenju, pa po meni znači da i kad ostaneš bez posla uvek ćeš ga naći, dok Neptun ukazuje na finansijske poslove i diplomatiju...

Uran u Strelcu je putnik, više okrenut filozofiji i religiji, a u 6.kući daje iznenadne poslovne puteve u inostranstvo...ti najbolje znaš čime se sve bavila i čime želiš da se baviš, podeli sa nama pa da probamo da sklopimo neku celinu sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sesi Uto Mar 15, 2011 1:29 pm

Da je cesta promena posla u pitanju, to je stvarno tacno. Prethodno sam radila godinu dana u nekoj prodavnici za bebe,pa sam dala otkaz u oktobru, odjednom mi je nastupilo toliko neko nezadovoljstvo a uslovi i nisu bili toliko strasni kako sam ih ja dozivela. Naravno kad pogledam sad iz ove perspektive, a tad mi je bilo nepodnosljivo, i nista nisam mogla da nadjem do februara i tu sam radila mesec dana i nisu mi produzili ugovor. Radila sam i u menjacnici tri meseca, pa su pokusali da je opljackaju i ja se istraumirala, i gazda video koliko je sati pa mi rekao da vise i nisam za taj posao. Radila sam i na nekom baru dve i po godine pa su ih onda izdali i svi smo dobili otkaz. Ima tu jos nekih sitnih stvari...a pri tom sam zavrsila hotelijerstvo i to me uopste ne zanima da radim. A volela bih da radim u turizmu, nekoj agenciji ili tako nesto, zavrsila sam srednju turisticku. Moram priznati da sam se izgubila malo u ovim svim promenama. Da li ovaj moj Uran znaci da cu imati kroz ceo zivot ceste promene na poslu ili ce to jednog dana stati? Pri tom zivim sa mamom kao podstanar 26 godina i sve ovo se stvarno jako odrazava na nas. Jel tacno da devica na vrhu 4. kuce ukazuje na podstanare? To sam negde procitala.

[url=http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=upcfileU0imtp-u1292612768;gm=a1;nhor=1;nho2=2;btyp=2;mth=gw;sday=15;smon=3;syr=2011;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&lang=e&stx2=s=outs=24]

Sesi

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Ovan-Strelac Sre Mar 16, 2011 1:23 am

Kada je Ur usao u Ovna 2010.,doneo mi je raskid trogodisnje veze,bio je 180Sa,sada je usao u 3.polje i pravice T-kvadrat sa Sa u 9.polju(fakultet) i Pl u 1.polju.Interesuje me,sta mislite,da li to znaci prekid studiranja(sto ne bih zelela,nikako) ili ovaj stelijum u 9.polju moze da se izbori sa Sa i Pl?Veliki pozdrav svima,nova sam na forumu!!!

Ovan-Strelac

Broj poruka : 15
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  roda26 Sre Mar 16, 2011 3:54 am

bok tanja! neki dan sam postavila pitanje vezano uz utjecaj urana u ovnu na moje znacajne planete u ovnu. znaci li uranovska priroda u tom znaku jos promjenjivije aspekte pd utjecajem određenih tranzita ili ce mi pak dati neku unutarnju dinamicnu stabilnost.? nisi mi dala odgovor jer nisam postavila natalnu kartu. naknadno sam je postavila no ne znam jesi li je primjetila, obzirom da nisam dobila odgovor. stoga, evo je jos jednputa Wink
roda26
roda26

Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  roda26 Sre Mar 16, 2011 4:00 am

evo, primjetila sam da mi potpis nije valjan Sad.. javim se kad rijesim problemcic Smile
roda26
roda26

Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Imam sjajne vesti!!!

Počalji  Mrvica Sre Mar 16, 2011 11:35 am

Ne znam da li je zaslužan Ur ili Ju….ali…juče sam dobila sjajne vesti. Mama je iznenada dobila neku ponudu, prihvatila je I obezbedila novac za učešće I obradu kredita.
Angažovala sam agenta, angažovala sam sebe…… I nadam se, uskoro…lepim vestima. Yeeeeeesssss !!!

Još samo da me opali neki tranzit koji donosi zaljubljivanje…..i……
cheers

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Sre Mar 16, 2011 12:06 pm

roda26 ::bok tanja! neki dan sam postavila pitanje vezano uz utjecaj urana u ovnu na moje znacajne planete u ovnu. znaci li uranovska priroda u tom znaku jos promjenjivije aspekte pd utjecajem određenih tranzita ili ce mi pak dati neku unutarnju dinamicnu stabilnost.? nisi mi dala odgovor jer nisam postavila natalnu kartu. naknadno sam je postavila no ne znam jesi li je primjetila, obzirom da nisam dobila odgovor. stoga, evo je jos jednputa Wink

Roda, Uran ruši sve što je staro sa težnjom da postavi nova pravila koja mogu da potraju...Kad rešiš problem s kartom onda ćemo da vidimo na koja se polja i planete promene odnose Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Sre Mar 16, 2011 12:17 pm

Ovan-Strelac ::Kada je Ur usao u Ovna 2010.,doneo mi je raskid trogodisnje veze,bio je 180Sa,sada je usao u 3.polje i pravice T-kvadrat sa Sa u 9.polju(fakultet) i Pl u 1.polju.Interesuje me,sta mislite,da li to znaci prekid studiranja(sto ne bih zelela,nikako) ili ovaj stelijum u 9.polju moze da se izbori sa Sa i Pl?Veliki pozdrav svima,nova sam na forumu!!!


Dobro nam došla Smile

Ne pravi ti Uran T-kvadrat sa Sa u 9. polju jer je tebi Sa u 10. polju, vladara 9. Me a dok do njega stigne nadam se da ćeš da završiš fakultet, odnosno dok ne dodje do Venere koja je dispozitor Merkura...praviće kvadrat sa Ne, a to može da dovede do prekida ili razrešenja nekih kontakata koji su te zbunjivali, sa nekim rodjacima ili ženskim osobama...ili problem sa nekim dokumentima...Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sesi Sre Mar 16, 2011 12:42 pm

Carobnice, sta kazes na ove moje promene? Da li je to stvarno uticaj planeta u natalu ili sam ja sama kriva za te promene?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=upcfileU0imtp-u1292612768;gm=a1;nhor=1;nho2=2;btyp=2;mth=gw;sday=16;smon=3;syr=2011;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&lang=e&stx2=s=outs=24

Sesi

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Sre Mar 16, 2011 5:17 pm

Sesi ::Carobnice, sta kazes na ove moje promene? Da li je to stvarno uticaj planeta u natalu ili sam ja sama kriva za te promene?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=upcfileU0imtp-u1292612768;gm=a1;nhor=1;nho2=2;btyp=2;mth=gw;sday=16;smon=3;syr=2011;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&lang=e&stx2=s=outs=24

Nekad nije samo do nas kad menjamo posao, nekad jeste ali mahom su okolnosti...Uran u 6. daje promene...Evo daću ti svoj primer, Meni je Venera vl.6 u konjunkciji sa Uranom...do sada sam promenila 4 firme:
1. u jednoj sam radila 10 meseci (bila preko studentske zadruge - otkaz zbog početka bombardovanja)
2. u drugoj 6 godina ( radila nešto o čemu sam celog života maštala pa sam dugo ostala - ja dala otkaz 2 meseca pre nego što su je zatvorili)
3. u trećoj opet 10 meseci (nakon mesec dana sam znala da ću da odem i odatle jer nisu ispunili ono što smo dogovorili - otišla kad se ukazala bolja prilika - i to baš na dan kad je Jupiter ušao u Strelca :-))
4. u četvrtoj godinu i po dana (opet ja dala otkaz - krenula u privatan biznis)

...koliko ćemo negde da se zadržimo i da li će nešto da nas zadrži nekad zavisi od nas samih - odnosno od iskustva koje imamo, od toga koliko smo spremni da učimo i napredujemo...

Po meni, tvoj Jupiter u Jarcu teži da nadje stalan posao, a Uran kaže promene - ili više poslića od jednom - Uran u Strelcu može da bude i trgovački putnik ili akviziter ili neki posao koji ne zahteva sedenje u kancelariji ili posao tipa prodaje poput Avona, Oriflejma, Zepter posudja, kurir i slično...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sesi Sre Mar 16, 2011 8:12 pm

Hvala ti, baš si se raspisala zbog mene. Smile Al ja sve nekako mislim da nemam srece kad je u pitanju posao, jednostavno mi se ne pruzaju prilike iako sam ja stvarno na sve nacine pokusavala i nisam izbirljiva.


Sesi

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Sre Mar 16, 2011 8:51 pm

Sesi ::Hvala ti, baš si se raspisala zbog mene. Smile Al ja sve nekako mislim da nemam srece kad je u pitanju posao, jednostavno mi se ne pruzaju prilike iako sam ja stvarno na sve nacine pokusavala i nisam izbirljiva.


Nema na čemu :-)

Svaku priliku kad god se pruži treba prihvatiti jer nikad ne znaš šta iz te prilike može da se izrodi...Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Ovan-Strelac Čet Mar 17, 2011 1:12 am

Čarobnica ::
Ovan-Strelac ::Kada je Ur usao u Ovna 2010.,doneo mi je raskid trogodisnje veze,bio je 180Sa,sada je usao u 3.polje i pravice T-kvadrat sa Sa u 9.polju(fakultet) i Pl u 1.polju.Interesuje me,sta mislite,da li to znaci prekid studiranja(sto ne bih zelela,nikako) ili ovaj stelijum u 9.polju moze da se izbori sa Sa i Pl?Veliki pozdrav svima,nova sam na forumu!!!


Dobro nam došla Smile

Ne pravi ti Uran T-kvadrat sa Sa u 9. polju jer je tebi Sa u 10. polju, vladara 9. Me a dok do njega stigne nadam se da ćeš da završiš fakultet, odnosno dok ne dodje do Venere koja je dispozitor Merkura...praviće kvadrat sa Ne, a to može da dovede do prekida ili razrešenja nekih kontakata koji su te zbunjivali, sa nekim rodjacima ili ženskim osobama...ili problem sa nekim dokumentima...Smile
Carobnice,hvala ti puno!Ucinilo mi se da imam T-kvadrat u solaru(ali Pl u 5.,Sa u 3.,Ma u 9.,a ne Ur),ako se uopste gleda u solaru?!U svakom slucaju,Sa ce mi preci preko nat.Mo i cini mi se bice 90 sa Pl,a i Sa ce praviti i pravi 180 na celu 9.Namuci me vise ovaj Sa!!!A i Pl me nesto ne stedi!

Ovan-Strelac

Broj poruka : 15
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 5 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu