Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uran u ovnu

+37
sosaVa
medgirl85
tanjasuba
malamo
Aftrodita
draga
inja
jassna
alea
sara
orline
Ovan-Strelac
Sesi
roda26
katja1
venerica
Natasha-77
Mrvica
Formalhaut
Milica
wanja
Čarobnica
Milan.bombona
nena
nancy09
taurus13
Dunja
Aqua_
sagitariusleone
joki22
Astrotanja
EMA66
mira
Mahdia
remos
lado06
IVA
41 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Uto Dec 14, 2010 5:36 pm

Aqua_ ::
Uran u Ribama zadnjih 7 godina najvise namucio Djevice
pa nije bilo lako ni onima sa licnim planetama u Devici, pa ni meni sa vladarem Asc.(na ovnu) Mars-em. Mars je tammo vec prilicno sputavan. Nemoj ovo, nemoj ono, ja ti kazem kako ne treba..i odose najbolje godine zivota(ali samo ako smatras da bolje nece doci).. Rolling Eyes
Mzda i svane, ko zna... sunny
Bolje da sam provela 7 godina na Tibetu, ali bas bukvalno. Em duhovno prosvetljena(ja i moj Strelac i 9 kuca) study i oslobodjena.
Onda sad narednih 8 godina ide skupljanje delica i slaganje, otprilike.. Suspect

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  nancy09 Sub Jan 22, 2011 12:46 am

I ja sam jedna od tih Djevica koje je uran namučio u posljednjih sedam godina, pogotovo na emotivnom planu...onda je ljetos došlo do izvjesnih promjena kada se bio u ovnu, tako da i ja jedva čekam taj mart da sve konačno bude na svom mjestu...
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Sub Jan 22, 2011 1:32 am

joki22 ::Uran je krajem maja 2010 ušao u znak Ovna.

Bilo je fenomenalno moras priznati sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  IVA Sub Jan 22, 2011 1:54 am

mila2710 ::
joki22 ::Uran je krajem maja 2010 ušao u znak Ovna.

Bilo je fenomenalno moras priznati sunny

DA mnogo toga se pokrenulo i zivnulo je taj uran je tad pravio konj sa jupiterom na pocetku ovna i pravio trigon prema mojem suncu merkuru i marsu:) veoma veoma ziva energija......tad sam pocela sa kik boksom:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Sub Jan 22, 2011 2:03 am

Lako je Tebi tu u 1 polju.. Wink ima nas koji se boxujemo iza scene Twisted Evil
~salim se, kod mene je samo nastupio period u kom sam obnovila "nesto" Cool Cisto sumnjam da ce ponoviti TO isto!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  IVA Sub Jan 22, 2011 2:08 am

mila2710 ::Lako je Tebi tu u 1 polju.. Wink ima nas koji se boxujemo iza scene Twisted Evil
~salim se, kod mene je samo nastupio period u kom sam obnovila "nesto" Cool Cisto sumnjam da ce ponoviti TO isto!

Gde bre lako:)))))) Dok je bio u ribama boksovala sam sebe,, a sad druge:) Very Happy Very Happy Very Happy sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Sub Jan 22, 2011 3:11 am

Emma ::
mila2710 ::Lako je Tebi tu u 1 polju.. Wink ima nas koji se boxujemo iza scene Twisted Evil
~salim se, kod mene je samo nastupio period u kom sam obnovila "nesto" Cool Cisto sumnjam da ce ponoviti TO isto!

Gde bre lako:)))))) Dok je bio u ribama boksovala sam sebe,, a sad druge:) Very Happy Very Happy Very Happy sunny
Pa ja jos uvek boxujem sebe(inkognito 12 Wink )...e znas li gde je 2017god.kad ce meni biti(tuci) po Asc.? Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  nena Ned Jan 23, 2011 12:15 am

Samo da se vec jednom desi taj mart..imam utisak da ce mi do kraja zivota sedeti na nesretnoj Veneri.Doduse gazice mi natalni Mesec,ali kako je mesec u trigonu sa dispozitorom tranzitnog Urana,nadam se konacno svetlosti na kraju tunela sunny
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milan.bombona Ned Jan 23, 2011 1:38 am

Vreme je za sebe! napijamo se strahovima, izgubila se ideja da zivot zivimo na svoj nacin bez ikakvog straha,sputavamo život strahovima...nas plase ratovima, teskim zivotom, nemastinom...sputavaju nam zelje strahovima...mi vise ne zelimo, mi vise ne zivimo.
Dosao je kraj, i dosao je novi pocetak...uran nije onaj koji seje smrt, on je ideja, sloboda, zato je i bunt protiv svakih stega... Covek je zaboravio ono sto ga cini covekom, gotovo je izbledela njegova vizija o zivotu , ovan daje hrabrost da ta vizija postaje jasnija, i da se za nju izbori!!! Brzina te promene je adrenalinsko ovnovska!!!nista od saturnove sigurice !!! I zato ne odustajte od sebe i svoje ideje, sada je cas!!!!!
REVOLUCIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Ned Jan 23, 2011 3:08 am

Da,Milanče, ali kako će i Neptun ući u Ribe, ja očekujem da će to biti duhovna,odnosno pre evolucija ljudske svesti od 2012. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milan.bombona Ned Jan 23, 2011 3:23 am

ja se nadam!!! a onda kada nas iziritirani uran probudi i pokrene, bice i drugih promena.
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Ned Jan 23, 2011 6:59 pm

Meni se čini da će Uran u Ovnu da pokrene neke "tektonske" promene koje će pre svega da nas nateraju upravo na duhovnu evoluciju, da shvatimo koliko je materija sama ustvari iluzija, da shvatimo koliko smo najmanje okrenuti sebi a pridajemo pažnju svemu drugome...otkriće se i mnoge verske i religijske zablude...Nedavno sam čula kako su ustvari 10 Božijih zapovesti naopako postavljenje od njihovog izvornog značenja...pa evo samo jednog primera: Ljubi bližnjeg svog kao sebe samoga u izvornom obliku glasi: Ljubi sebe da bi mogao da ljubiš svoje bližnje!

Gledala sam nedavno film o Mojsiju i vrlo mi je upečatljiv deo bio kad on izlazi sa pločama sa Božijim zapovestima u momentu dok se njegovo pleme opija i slavi, razuzdano ponaša...ploče padaju i razbijaju se jer je navodno njihovo ponašanje naljutilo Boga i Bog im šalje nove zapovesti! Elem, meni sve to ukazuje da se neko već dva i više milenijuma poigrava sa čovečanstvom...Dolazi vreme kada će prave vrednosti biti vraćene čoveku...

Iskreno se radujem novom vremenu koje dolazi Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Ned Jan 23, 2011 9:24 pm

Čarobnice, u pravu si. Smatram da će Uran u Ovnu ovoga puta doneti nove vrednosti, koji se razlikuju od prethodnih, koje će nas vratiti nama samima. Ujedno će doprineće i da će se brže shvati istina, a da će borba da se ogleda u sprovođenju novih idejama i da će dovesti do reforme, promena, posebno što će već početkom aprila i druga trancedentalna planeta Neptun promeniti znak, ući Ribe i uticati na razvitak unutrašnji život, psihičkog život, dok će Jupiter u prvoj jačati veru pojedinca, veru u samog sebe. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Feb 05, 2011 1:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  wanja Pet Feb 04, 2011 4:10 pm

Meni ce Uran biti na MC?sta on moze da mi donese?statusne promene?kakve?

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Sub Feb 05, 2011 2:12 pm

Wanja, ako je tvoj Mc tačno tu, na 3. stepenu Ovna, onda će te promene biti već tu krajem aprila,tokom maja, kada će biti više planeta u Ovnu i pre svega Mars vl. tvoje 10. Promene tvojih životnih težnji, novi ciljevi, moguće i nov posao, koji neće biti stalan, koji podrzumeva više individulanosti, samostalnosti, ali uključuje i više lične inicijative, hrabrosti, neke vrste zalaganja, borbe za neke nove ciljeve.

Paralalne sa ulaskom Urana prati i tranite Marsa, jer će on govoriti kako će se te promen aktivirati, kakva će biti tvoj inicijativa, delovanje, da li ćeš i koliko u kom periodu imati energije i hrabrosti da sprovodiš promene koje će Uran donositi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milica Sub Feb 05, 2011 2:24 pm

Sve napisano, Tanja, važi i za mene.
A ja sam toliko skeptična u te nadolazeće tranzite, posebno zbog istovremenog tranzitiranja Saturna kroz Vagu i opozicije koja će biti istovremena.
Meni UR neće baš dotaći MC, doćiće do 4* pa se se vratiti do 0* Ovna, ali ipak mi je MC na 5* Ovna, jedan stepen u tranzitima radi...i baš zbog tog Urana se plašim da li će mi se i desiti neki stalni posao.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Sub Feb 05, 2011 3:14 pm

Milice, razumem tvojo težnju da dođeš do stalnog posla, ali neke stvari moramo da prihvatamo, bez obzira što nisu po našoj volji, a što donosi upravo Uran. Dobro je što će tebi Jupiter kao vl. 6. ući desetu uskoro i što će doći u konjukciju sa tvojim Suncem i u opoziciju sa Marsom, pa će doneti prosperitet, ali i veću dinamiku, aktivnost,što će ti doneti mogućnost da napreduješ, pa je dobro to iskoristiti i usredsrediti se na to što će biti povoljno u ovoj godini za tebe.

Uran će kod tebe ako je Mc na 5. stepenu delovati iduće godine, tako da će biti drugačija situacija nego kod Wanje i on ti može doneti promene druge vrste, možda novo radno mesto, koje pruža neke nove šanse, posebno što će iduće godine situacija biti drugačija, tj, Jupiter vl. tvoje šeste će biti u stabilnom Biku, a i tranziti Marsa će preciznije govoriti o čemu je reč. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Feb 06, 2011 1:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milica Sub Feb 05, 2011 4:21 pm

Hvala Tanja. sunny

Sva sreća pa mi je UR natalno dobro aspektovan i u trigonu sa SO u 10. i u sekstilu sa MA kao vladarom 10 a i 120 MC. A kako je umešan i ME (ME120UR) u celu priču, nadam se da će se prvo zbog ovog Jupitera realizovati zaposlenje na željenom mestu (ovog proleća), a onda zbog tog Urana i veći stepen samostalnosti u poslu . scratch
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Ned Feb 06, 2011 7:10 pm

Milan.bombona ::Vreme je za sebe! napijamo se strahovima, izgubila se ideja da zivot zivimo na svoj nacin bez ikakvog straha,sputavamo život strahovima...nas plase ratovima, teskim zivotom, nemastinom...sputavaju nam zelje strahovima...mi vise ne zelimo, mi vise ne zivimo.
Dosao je kraj, i dosao je novi pocetak...uran nije onaj koji seje smrt, on je ideja, sloboda, zato je i bunt protiv svakih stega... Covek je zaboravio ono sto ga cini covekom, gotovo je izbledela njegova vizija o zivotu , ovan daje hrabrost da ta vizija postaje jasnija, i da se za nju izbori!!! Brzina te promene je adrenalinsko ovnovska!!!nista od saturnove sigurice !!! I zato ne odustajte od sebe i svoje ideje, sada je cas!!!!!
REVOLUCIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za koga Ti ono beše navijaš Wink ?
Ovo su malo duže vremenske relacije, pa neka Ti se nađu:
(svi volimo da budemo i malo "dalekovidi"..ja ne nešto posebno, ipak..)
~TRANZIT Urana(uticaj trajanja na 0° aspekta: 2-10 nedelja, u zavisnosti da li normalno kruži ili je u mirovanju. Godišnje ukupno može biti retro oko 5-6meseci)
* prema Merkuru daje trošenje energije, nervoz i brzopletost..naravno da svaki tranzit koji nosi određenu želju za promenom, a niste je spremni napraviti može da bude prilično neugodan, pa smo skloni greškama i smatramo sebe neupešnim. Naročito ako imamo zacrtane planove i oni nam se promene, poremeti ih nešto događa se sasvim prirodan osećaj uznemirenosti. Kako je Me vezan za pisano ali i glasovno, kaže se da nas očekuju tada i povećana ogovaranja, pa je sasvim logično za jednu prirodu koja nije deo malograđanskog sistema da mu se desi nervna smetnja na određene ljude koje i sam taj Merkur i Uran mogu osobno da predstavljaju u karti. Pa ajde da kažemo - čuvaj živce i ne podleži onom čime te priroda nije ni "nagradila".
*prema Marsu takođe pojačava trošenje energije a ovde kod tebe svakako da je i natalno prilično jasno gde je trošiš. Pa jednopstavno to je onaj period života kada ćeš najviše upotrebiti sve što se skupilo u Tebi na postigneš svoje snove(11)..samim tim prekidi prijateljstva zbog nervoze, netolerntnosti i brutalnog ponašanja pre prema sebi i zbog onog što čime te Mars upravlja, nisu neko čudo, a isto tako započinjanje i kasnije novih ili obnavljanje, prekidi&nastavci. Tvrdoglavost je izražena pa valja je iskoristiti pametno, ali ne i protiv sebe tako da se povećaju opasnosti od nezgoda i povređivanja, samog sebe a i izazivanje drugih. Kako su Uran mašine a Mars sečiva, ako se baviš u tom trenutku svime iz te oblasti - psihologija povređivanja ti nije nepoznata..ako ništa drugo bar znaš kada se sportisti povređuju..onda kada su umorni, prešli prag tolerancije i postali neoprezni Wink. Zbog toga, mogu se očekivati burne promene u životu, nekad nas na to primoravaju drugi a nekada sami dovedemo do toga. I uvek ako je moguće tih se nedelja ili te godine izbegavaju PUTOVANJA!!!
*prema Veneri ću pustiti tebi maštu na volju Very Happy
......
*prema Suncu:koliko je moguće iznenadnu želju za promenom i ostvariti, pretvoriti u svoje zamisli, utoliko je manja nervoza, manje se doživljava period kao kritičan period života, a krize sa stalnim partnerom su prisutne zbog uticaja nekog muškarca ili samo onog koga smatraš svojim Uranom u karti..
~Pritisak istovremeno ide i kroz opoziciju na Pluton(kada Uran bude najbliže 22°Ovna), prema polju 5. ne znam čemu će te odvesti naredni period od NEKOLIKO godina, možda budeš imao nešto svoje što se poimenjuje simbolikom polja 5 i 11..restorani i prijatelji(tom&jerry) primera radi, ali tako da i tu životne krize deluju na maximuim GEAR!, neko iz okruženja može biti i žrtva nasilja ili pretrpeti veliki i iznenadni gubitak, opet sa svim onim što se delimično naslućuje iz natalne karte osoba koja je podrška svojim prijateljima u zavisnoti od svog kapaciteta i mogućnosti odreagovaćeš onako kako budeš bio suočen sa momentom, ali je moguća dilema(ili ne?) Rolling Eyes
A tek što ti povlači i aktivira i trigone prema Neptunu i pre toga dosta ranije i prema Mesecu...uh..definitivno se vidi iz AVIONA(UR) koji deo života je naglašen. Pozz sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milan.bombona Pon Feb 07, 2011 11:40 am

Mila ako sam te dobro razumeo,konacno cu postati pilot cheers cheers cheers wuhuooo Very Happy Very Happy
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  wanja Pon Feb 07, 2011 11:52 am

Astrotanja ::Wanja, ako je tvoj Mc tačno tu, na 3. stepenu Ovna, onda će te promene biti već tu krajem aprila,tokom maja, kada će biti više planeta u Ovnu i pre svega Mars vl. tvoje 10. Promene tvojih životnih težnji, novi ciljevi, moguće i nov posao, koji neće biti stalan, koji podrzumeva više individulanosti, samostalnosti, ali uključuje i više lične inicijative, hrabrosti, neke vrste zalaganja, borbe za neke nove ciljeve.

Paralalne sa ulaskom Urana prati i tranite Marsa, jer će on govoriti kako će se te promen aktivirati, kakva će biti tvoj inicijativa, delovanje, da li ćeš i koliko u kom periodu imati energije i hrabrosti da sprovodiš promene koje će Uran donositi. sunny

Hvala Tanja.. meni je kao i Milici Jupiter vl6 polja. Prvo ce Ju zgaziti na Mc pa onda Uran..Sada kada razmisljam o novom poslu ne zban sta to moze biti????videcu da li moze biti neka bolja ponuda???da se ne zaletim i ne razmislim..posto umem tako naglo da donosim odluke..NE MERIM VEC ODMAH SECEM..A sada shvatam da treba tri puta da merim da ne bi bilo lose po mene..
Kakve ce promene biti??Sacekacu pa cu videti..Jer pocetkom prosle god tran Sa je radio 180 na Mc i doneo mi posao... Rolling Eyes

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pon Feb 07, 2011 1:32 pm

Jupiter u Ovnu za razliku od Urana u Ovnu sudi o novinama, novim aktivnostima, poslu, što je dobro za tebe. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milan.bombona Pon Feb 07, 2011 1:34 pm

Astrotanja ::Jupiter u Ovnu za razliku od Urana u Ovnu sudi o novinama, novim aktivnostima, poslu, što je dobro za tebe. sunny
za koga?jel za mene? znaci stvarno cu da postanem pilot???
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pon Feb 07, 2011 1:53 pm

Ne sudi Jupiter, nego osoba na koju deluje, u ovom slučaju Wanja, kojoj Jupiter vl. 6. je na Mc-u u Ovnu o prilikama koje će doći, a koje je mogu doneti napredak. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milan.bombona Pon Feb 07, 2011 2:00 pm

Znaci nista od pilotiranja? Sad Sad Sad Sad
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 2 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu