Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uran u ovnu

+37
sosaVa
medgirl85
tanjasuba
malamo
Aftrodita
draga
inja
jassna
alea
sara
orline
Ovan-Strelac
Sesi
roda26
katja1
venerica
Natasha-77
Mrvica
Formalhaut
Milica
wanja
Čarobnica
Milan.bombona
nena
nancy09
taurus13
Dunja
Aqua_
sagitariusleone
joki22
Astrotanja
EMA66
mira
Mahdia
remos
lado06
IVA
41 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Pet Feb 11, 2011 5:58 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 4:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Pet Feb 11, 2011 6:00 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 4:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  EMA66 Pet Feb 11, 2011 6:08 pm

MARINA ::
Mrvica ::Evo, Ema je objasnila.
Plus ja imam i robu i proizvodnju. Imam i reviziju i inspekcije i više od 100 zaposlenih.
Rolling Eyes
Imam porodilje, bolovanja, kredite, kreditne biznis kartice.... No ..i imam još mnogo toga.

Knjigovodstvo nikako......ali nikako. Shocked

Pa ljudi, sta onda da radim?? confused Laughing

A DA ... htedoh da ti kazem... kurs ... cisto bacanje para.... mislim da ce se MRVICA sloziti samnom.... ako zelis tim poslom da se bavis i ako to zelis... najbolje ti je da ucis kroz PRAKSU.. OSTALO bacanje para... i to da nadjes neku agenciju za vodjenje knjiga...pa da krenes polako sa ucenjem kroz praksu najbolje, najbrze i najkvalitetnije.... A KURS.... CISTO BACANJE PARA.. to sto ti oni... kazu... na kursu ja cu ti objasniti kad god pozelis.... a mogu da ti dam i jednu firmu za ucenje.... malu najmanju cheers

MRVICE

svaka... cast... neke stvari nisam htela da nabrajam... da je nebih uplasila... pozdrav koleginici Very Happy

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  IVA Pet Feb 11, 2011 9:13 pm

Meni ce ovaj uran u ovnu praviti trigone sa suncem , merkurom, i marsom.
Nesto ce da se pokrene.
Imam novu slicicu:) Very Happy Very Happy Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Sub Feb 12, 2011 12:47 am

U svakoj profesiji postoje problemi, poteškoće, dobre i loše strane, kao što poznata je stvar neki se lakše nose s problemi svoje struke, a drugi teže, odnosno neki se bolje prilagođavaju i u stanju su da se lakše odnose sa odgovornostima,koji posao donosi, a drugi teže, neki su zadovoljni zaradom, a drugi nisu. To je prilčno individauano.

Poznajem osobe koje nisu mogle da se zaposle i ne mogu u svojoj struci za koju su se školovali, a u nekima za koje nisu ni slutili da će se baviti prolaze i uspevaju da steknu zaradu, budu uspešne i sl.

avako ima svoj put i ti Marina svoj koji se bez obzira na istu struku razlikuje. Tvoj Merkur se razlikuje od Eminog i Mrvicinog, on je u Lavu, a signfikator je otišao je u Devicu, zamenili su mesta, kako je na Ascedentu donosi ti mogućnost da razmišljaš i sama donosiš odluke koje su odgovarajuće za tebe kada je u pitanju zarada i ono što ćeš raditi.



sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Mar 04, 2011 1:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Sub Feb 12, 2011 2:27 am

.


Poslednji put izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 5:00 pm, izmenio ukupno 2 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pet Mar 11, 2011 5:18 pm

12.03. Uran ulazi u Ovna i počinje novi period. Sedam godina Uran će boraviti u Ovna, donoseći drugačiji period nego do sada. Uran donosi promene,iznenadne, neočekivane, donosi uzbuđee, smelost, nova otkrića, u Ovnu nove aktivnosti. Planeta koja čovekovu težnju ka reformama, slobodi podstiče, koja je smela, a dobija i od Ovna inicijativu, kao i nametanje nečega, što ne mora biti borbeno, ali mora drugačije, sa izvesnom dozov ličnih težnji, sa izvesnom potrbom da to bude različito, novo, uvede u jedan još nedoživljeni period. Ovan je taj koji je predvodnik, pa će stoga Uran doneti nove predvodnike, nove inicijatore promena, reform, a kako je Saturn u Vagi ,dok je on tut neće moći staro, radicionalne vrednosti da bude porušeno,nego izmenjene.

Da li ste spremni za novine i šta očekujete od Urana u Ovnu?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pet Mar 11, 2011 5:21 pm

12.03. Uran ulazi u Ovna i počinje novi period. Sedam godina Uran će boraviti u Ovna, donoseći drugačiji period nego do sada. Uran donosi promene,iznenadne, neočekivane, donosi uzbuđenje, smelost, nova otkrića, u Ovnu nove aktivnosti.
Uran je planeta koja čovekovu težnju ka reformama, slobodi podstiče, koja je smela, a dobija i od Ovna inicijativu, kao i nametanje nečega, što ne mora biti borbeno, ali mora drugačije, sa izvesnom doze ličnih težnji, sa izvesnom potrebom da to bude različito, novo; uvede u jedan još nedoživljeni period. Ovan je taj koji je predvodnik, pa će stoga Uran doneti nove predvodnike, nove inicijatore promena, reforme, a kako je Saturn u Vagi ,dok je on tu neće moći staro, tradicionalne vrednosti da bude porušeno,nego izmenjene.

Da li ste spremni za novine i šta očekujete od Urana u Ovnu?


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Mar 11, 2011 6:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  venerica Pet Mar 11, 2011 5:55 pm

Draga Tanja,

Ne znam odakle mi podatak da je Japan u znaku Ovna, ali cini mi se da jeste....

Ako jeste, onda je Uran bas ''pompezno'' i na velika vrata najavio ulazak u Ovna, bas uranovski zemljotresno, naglo i bez najave.

Sta li mi mali obicni smrtnici tek da ocekujemo na licnom planu... Crying or Very sad

Nadam se ipak da ce nam svima ponaosob doneti vise hrabrosti za zivotne odluke u sadasnjosti i vise smelosti da gradimo buducnost po sopstvenim merilima.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Pet Mar 11, 2011 6:35 pm

Astrotanja ::12.03. Uran ulazi u Ovna i počinje novi period. Sedam godina Uran će boraviti u Ovna, donoseći drugačiji period nego do sada. Uran donosi promene,iznenadne, neočekivane, donosi uzbuđenje, smelost, nova otkrića, u Ovnu nove aktivnosti.
Uran je planeta koja čovekovu težnju ka reformama, slobodi podstiče, koja je smela, a dobija i od Ovna inicijativu, kao i nametanje nečega, što ne mora biti borbeno, ali mora drugačije, sa izvesnom dozov ličnih težnji, sa izvesnom potrebom da to bude različito, novo, uvede u jedan još nedoživljeni period. Ovan je taj koji je predvodnik, pa će stoga Uran doneti nove predvodnike, nove inicijatore promena, reform, a kako je Saturn u Vagi ,dok je on tut neće moći staro, tradicionalne vrednosti da bude porušeno,nego izmenjene.

Da li ste spremni za novine i šta očekujete od Urana u Ovnu?

Jedva čekam da mi razbuca sve postojeće i da napokon bude onako kako mislim da treba, uranovski sunny

Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Dunja Pet Mar 11, 2011 6:56 pm

Carobnice-divan ti je avatar:))
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pet Mar 11, 2011 7:05 pm

Čarobnice, ti si spremna za promene i već siih inicirala novim avantrom.

Uran, svakakao zahteva da budemo hrabrii otovreni za promene, prilagodljivi i što namje on izražniji i oztivanu natalu to će moći doneti buđenje nečeg novog.

Ma koliko da smo spremni da iznenađenja, on je spreman da nas iznenadi.

Promene su neophodnost kada Uran menja znak, promene ma kako stresne i strašne bile,one donose novine.

Venerice, užasno je, to što se dogodilo u Japanu, koji je u simbolici Ovna i jeste to rušenje i donosi Uran i stradanja, neočekivano i naglo, krajnje šokatno, sve u njegovoj simbolici.

Kardilani znaci će imati puno više sresnih i nepoželjnih događanja, posebno oni koji imaju neke planete u Ovnu,Jarcu i Raku,Vagi. Šo budemo spremniji i smireni budemo i prilagodimo se promenama koje nam individualno Uran donosi to bolje za nas. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Pet Mar 11, 2011 7:36 pm

Šta spremna, Tanjice? Zrela kao kruška za promene Very Happy Laughing sunny

Nije zgore da ponovim, jer to sam baš zapamtila, što mi je jednom Hajkula napisala i napisah baš danas na temi o Veneri...Uran je vir, kome se ne trebamo opirati ako hoćemo da isplivamo na površinu...znači, ma koliko promene bile bolne i neizvesne treba ih prihvatiti...Svako od nas teži ka nekoj stabilnosti, a Uran kao takav razbije postojeće a onda se vremenom (Saturn) ta promena učvršćuje...ili možda grešim, pošto sam ja ta dva povezala malo po tradicionalnoj po kojoj je Saturn vladar Vodolije... Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pet Mar 11, 2011 8:14 pm

Čarobnice, isparvo zboriš, ne grešiš. Very Happy


Moj pristup koji savetujem i vama je da se promena ne bojite, da ih prihvatite kao priliku za promenu, za rast, napredak, za stvaranje novog radosnijeg i boljeg. sunny sunny sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Mar 11, 2011 9:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Pet Mar 11, 2011 8:19 pm

Astrotanja ::Čarobnice, isparvo zboriš, ne grešiš. Very Happy


Moj pristup koji savetujem i vama je da se promena ne bojite, da ih prihvatite kao priluku za promenu, za rast, napredak, za svaranje novog radosnijeg i boljeg. sunny sunny sunny


E dobro je, hvala Tanjice:)

Još bih da dodam da svaku promenu prigrlite i dok je Jupiter u Ovnu jer je on taj koji je dodatno zadužen za rast, a onda kad udje u Bika u tim promenama da uživamo iako one možda i ne budu nekad u skladu sa našim očekivanjima, ali ću opet kao papagaj, Uran samo može da sruši sva naša očekivanja Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Pet Mar 11, 2011 8:49 pm

Dunja ::Carobnice-divan ti je avatar:))

Hvala Dunja, pravi uranovski, to mu je moja dobrodošlica u Ovnu, moj natalni Mesec ga željno očekuje sunny

Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pet Mar 11, 2011 10:14 pm

Uran, kao trascedentalna planeta utiče i na promenu svesti, na nove unutrašnje spoznaje, on se zalaže za slobodu.

Ako tranzitira 9., on će recimo menjati idelogiju,ili promeniti duhovne stavove, životnu filozofiju i slično. On nastoji da promeni naša uverenja u oblasti, natalnoj kući u kojom tranzitira. sunny sunny sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Mar 12, 2011 3:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Dunja Pet Mar 11, 2011 11:24 pm

Astrotanja ::Uran, kao trascedentalna planeta utiče i na promenu svesti, na nove unutrašnje spoznaje, on se zalaže za slobodu.

Ao trnzitira 9., on će recimo menjati idelogiju,ili promeniti duhovne stavove, životnu filozofiju i slično. On nastoji da promeni naša uverenja u oblasti, natalnoj kući u kojom tranzitira. sunny sunny sunny

TA SAM...Smile znaci,bice dobrog ciscenja..Smile)) Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  katja1 Sub Mar 12, 2011 12:41 am

izgleda da je uran u ovnu uticao i na zemljotres u japanu.... posto je i japan u znaku ovna Neutral mada izgleda da ce tu biti jos neceg na zalost ,buduci da ce pocetkom aprila vis eplaneta biti u znaku ovna,da uranu prave drustvo Neutral
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Sub Mar 12, 2011 4:37 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 5:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Dunja Sub Mar 12, 2011 2:08 pm

tako je Marina!!

ja sam bila sva hiperaktivna i srecna sinoc..Smile) divan osecaj!!Smile)
i drago nam je da si nam se vratila posle nekog vremena Very Happy
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Sub Mar 12, 2011 4:53 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 5:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Sub Mar 12, 2011 5:05 pm

Vrlo je važno pogledatii u kojem vam je kući tranzitni Mars, jer je on signifikator Urana u Ovnu, a takođe gde se nalazio Mesec, u kojoj natalnoj kući u času kada je Uran ušao u Ovna, jer Mesec je taj koji donosi trenutne promene i događanja.

Mesec koji je još uvek u fazi Mladog Mesec, do večeras 12.03. u 23.46 kada ulazi u fazu prve četvrti, što ukazuje da je dobar period za početke i novine kroz komunikacijaukoja bude otpočela u nekoj oblasti, zavisno kojom kućom vam je tranzitrao Mesec u vreme preaska Urana u ovnu. Da vas potsetim da je Mesec bio na 9. stepenu u Blizancima.

Primer meni je bio u 10. kući, koja se odnosi između ostalog na javno delovanje i komunikaciju sa više ljudi, što je kod mene i bilo. Jedna je bila na Fb, gde smo zajedno dočekali ulazak Urana u Ovana, a druga je bila kod mene u prvoj gde se razgovaralo, dogovaralo o promenama vezanim za rad i zaradu koje su se planirale. Komunicirala sam i sa jednom i sa drugom, razmenjujući informacije sa grupom na Facebookom,o predstojećim promenama koje Uran donosi i radost zbog dolaska, u atmosferi isčekivanja, vedroj i pričljivoj, dok se u mom domu bilo nešto malo ozbiljnije, ali i tu u prijatnoj atmosferi, takođe pozitivnoj, vedroj nakon odrađenog početnog razgovora i uspešne komunikacije.

Kako je bilo kod vas? sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  roda26 Sub Mar 12, 2011 7:46 pm

bok tanja! tek sam danas saznala za ulazak urana u znak ovna pa me zanima koliko bi to na mene moglo utjecati. Naime, jucer i prekjucer sam osjetila naglu pozitivnu promjenu na području vlastite svijesti, volje i raspolozenja. bila sam jedno vrijeme u nekoj vrsti depresiji zbog jednog ljubavnog kraha, no od jucer sam dobrom autosugestijom jednostavno osjetila da da se mogu nositi sama sa sobom i zaista biti dobro. ima li uran ikakv utjecaj na to obzirom da imam jako naglasenog ovna u natalnoj karti. mjesec, venera i mars su mu smjesteni u znaku ovna. venera i mars su smjesteni u 11. kući u ovnu i cine trigon sa uranom sa strijelcom u 7. kući.venera i mars u 11. kući cine sekstil s ascom u blizancima i mcom u vodenjaku. u 9.kući.venera u 11. kući u ovnu cini konjukciju s marsom u 11.kući u ovnu.mjesec mi je smjesten u 12. kući u ovnu , a cini opoziciju s plutonom u 6. kući škorpiona, konjukciju s venerom u 11.kući, kvadrat s jupiterom u vodenjaku u 9.kući, trigon s uranom u strijelcu 7.kući i trigon s neptunom u jarcu u 8. kući.

jel bi mi mogla objasniti malo ove aspektice ? nisam astroloski strucnjak,no astrologij proucavam u posljednje vrijeme i moje skromno znanje mi govori da bi uran u ovnu mogao dobro utjecati na strijelcev uran u mom natalnom horoskopu. jedino me mrvicu strah nadolazecih promjena obzirom da je strijelac promjenjiv znak . ono sto ja trazim, posebice u ljubavnom pogledu , jeste neku dinamicnu stabilnost, po prvi puta u svom zivotu obzirom da su sve moje veze uglavnom bile kratkotrajne i promjenjive, sto ocito mogu zahvaliti natalnom uranu u strijelcu te veneri u ovnu..

unaprijed hvala na odgovoru Wink


Poslednji izmenio roda26 dana Ned Mar 13, 2011 11:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
roda26
roda26

Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  roda26 Sub Mar 12, 2011 7:47 pm

ispricavam se, mislila sam na tebe tanja. ja i moja brzopletost Very Happy
roda26
roda26

Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 4 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu