Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

+13
lavpetra
Bambina
venus_pisces
sagitariusleone
DzindzerSumadinka
vilabezkrila
Milica
smajli
Tina
tanjica
Astrotanja
Alijatan
galaksija
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  oneandonly Sre Jun 29, 2011 9:13 pm

Neptun je divna planeta kada pravi dobre aspekte. Kod mene je obrnuto. Pravi kvadrat na natalno Sunce, pa malo na Marsa. Sad Nikome to ne zelim. Prezivela sam kada je kvadrirao natalni Mesec, sada prezivljavam na Sunce i Marsa, sledi na Merkur. Sta cu kada imam stelijum u 11. kuci. Sad
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  oneandonly Sre Jun 29, 2011 9:17 pm

Zaboravih sta si me pitao dok sam ti kucala odgovor. Very Happy Neptun...
Odgovoricu ti lepo samo da stavim moju bebu da spava.
do tada, cheers
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  oneandonly Sre Jun 29, 2011 10:49 pm

malkav ::nego zaboravih da pitam. da li je to u odnosu na vezu pozitivno ili ne?
a neptun je jedna divna planeta jocolor
Trebalo bi da kod tebe bude pozitivno!!
Trenutno ti Saturn pravi trigon sa natalnom Venerom, i u ovom periodu bi trebalo da dodje do neke ozbiljnije veze. Takodje, tranzitni Saturn u toku svog kretanja pravi divne trigone na Ascedent i Sunce, pa to po meni moze doneti stabilnost na poslu, dalje usavrsavanje, edukaciju. Zeleces da steknes sto vise iskustava. Mozda ces i biti ipak malo oprezniji i rezervisaniji u vezama( to ponekad donosi ovaj aspekt saturn trigon ascedent).
U narednom periodu ces zeleti da prekines sa mnogim stvarima i navikama koje su te sputavale. Zeleces da napokon budes ono sto jesi a ne sta drugi ocekuju od tebe. ne znam zasto, ali ako radis moze doci do promene na poslu. To ti sve opisujem aspekt Jupitera koji ce biti u opoziciji sa tvojim natalnim Uranom. Mnogi ce sada osetiti ovaj tranzit( posebno moja i tvoja generacija).
Eto... pa se ti nadji u svemu ovome. Ako mi objasnis situaciju, mozda bi nam bilo lakse u tumacenju.
Prijatno vece!!! cheers
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  malkav Čet Jun 30, 2011 12:50 am

e hvala. vec sam uspeo da zeznem stvar. prirodan talenat:). prijatno veche i tebi.
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  Astrotanja Čet Jun 30, 2011 12:00 pm

Saturn na Pluton u petoj, raščišćavanje odnosa ako si vezi, kriza i prekid onog što nije dobro. Često sam nailazila da se veza raskine, pre nego učvrsti sa ovim aspektom.Uopšte tranzit Saturna kroz petu donosi teškoće u ljubavi, često ima zastoja, problema,odugovlačenja, posebno kada ide retro. Ljubav se odvija pod otežanim okolnostima, pa ne ide lako ni kad su povoljno tranziti, a posebno nepovoljni.Pozitivno je što trigon Saturna sa vnerom donsoi da se objektivno sagleda situacija i da se lakše donose odluke.

Ako je veza posatojana ona može da opstane, ako nije često se prekida, jer Saturn u Vagi je zahtevan,pravdnost teži i traži odgovornost u vezi, ljubavi, nije raspoložen za neozbijnost i ljubavne igre, hoće da uvede red i smisao u odnos.Ti ćeš uvidete da li spreman za to. Smile sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  Milica Čet Jun 30, 2011 1:27 pm

A šta mislite, šta će meni tr. SA da donese kad sedne na nat. PL ? Smile

Subjektivna sam sama prema sebi....
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  malkav Pet Jul 01, 2011 8:24 pm

Astrotanja ::Saturn na Pluton u petoj, raščišćavanje odnosa ako si vezi, kriza i prekid onog što nije dobro. Često sam nailazila da se veza raskine, pre nego učvrsti sa ovim aspektom.Uopšte tranzit Saturna kroz petu donosi teškoće u ljubavi, često ima zastoja, problema,odugovlačenja, posebno kada ide retro. Ljubav se odvija pod otežanim okolnostima, pa ne ide lako ni kad su povoljno tranziti, a posebno nepovoljni.Pozitivno je što trigon Saturna sa vnerom donsoi da se objektivno sagleda situacija i da se lakše donose odluke.

Ako je veza posatojana ona može da opstane, ako nije često se prekida, jer Saturn u Vagi je zahtevan,pravdnost teži i traži odgovornost u vezi, ljubavi, nije raspoložen za neozbijnost i ljubavne igre, hoće da uvede red i smisao u odnos.Ti ćeš uvidete da li spreman za to. Smile sunny

hvala na informaciji. ova veza bi tek trebala da pocne:).
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  venus_pisces Sub Jul 02, 2011 12:44 pm

Milica ::A šta mislite, šta će meni tr. SA da donese kad sedne na nat. PL ? Smile

Subjektivna sam sama prema sebi....

Verovatno nesto po pitanju 11 i 4 kuce...od aspekata ce ti se pokrenuti Pl120Ve/Mo...mozda ce i neke emocije biti na testu...ali kod tebe su to lepi trigoni pa se ja ne bi mnogo uzrujavala Smile ... gadno bi bilo da su opozicije i kvadrati.... mada taj Mo je vladar tvog asc pa ce te verovatno ovaj tranzit i transformisati i terati na neke promene po pitanju licno tebe...

Ti imas natalno Pl0Sa, kako ti se manifestuje taj aspekat??... jako mi je ovo interesantno jer svi se mi pribojavamo kontakta Pl i Sa a ti to imas natalno...
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  malamo Sub Jul 02, 2011 2:16 pm

evo ja imam taj aspekt u natalu, pa milica moze da objasni kako joj se to manifestuje kroz lepe trigone, ja cu objasniti kako se manifestuje kroz lepe kvadarte Laughing

MA0SA0PL, MA u 4., SA u 5., PL u 5. sve to u vagi. SA vladar 7. uglavnom me startuju neki razvedeni sa po par komada dece. kad zavolim a to nije bas tako cesto (VE u jarcu) onda volim fatalno i do granica iznemoglosti (SA kao vladar 7. u konjukciji sa PL u 5.). e onda se aktiviraju ti lepi kvadari sa VE pa na kraju nastradam ko zuti mrav Very Happy

procitala sam da SA0PL (narocito u ovom slucaju kad je SA vladar 7) moze doneti neku fatalnu ljubav za ceo zivot.

inace jos mi tranzitni saturn nije dosao do SA (22 stepen vage) i PL (26 stepen vage), tek na jesen, ali kad to bude bilo, rado cu vam preneti utiske iz golgote kroz koju prodjem flower
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  venus_pisces Sub Jul 02, 2011 2:29 pm

Ja nekako pokusavam da mislim da Sa na Pl ne mora biti neka teska katastrofa jer sam cula da ljudi koji imaju dobro aspektovanog Pl ili Sa ne osete bas toliko tu golgotu Smile ... kod mene je Sa u karti dobro aspektovan ali i ja se pribojavam ovog tranzita (mene ceka u sledecu jesen) jer mi je Pl katastrofa ( osim sto je u sco i u 8 kuci, tu je kao svoj na svome), ali pravi 90So i 90Asc, nekako mislim da me nece zaobici... a moguce da ce biti nesto slicno kao kod tebe, jer tebi je Sa vladar 7-me...a meni je So vladar 7-me... kod mene ce verovatno biti ukljucene 7,8 i 12 kuca...nesto mi nije ovo mnogo primamljivo Smile

Pretpostavljam da ce biti desavanja po pitanju 7 kuce...jer mi So90Pl opisuje brak i bracnog partnera pa ce valjda taj tranzitni Sa nesto doneti, samo je pitanje dobro ili lose...al ipak je to kvadrat, pa se ne nadam nekoj romanticnoj prici hehehe Smile

Obavezno javi na jesen ako bude desavanja Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  malamo Sub Jul 02, 2011 2:49 pm

meni su ta desavanja vec pocela, ima par meseci. tacnije, ja sam cim je SA usao u vagu vec usla u emotivnu vezu opisanu mojim natalom.
obzirom da sam analizirala svoj natal pocev od planeta, kuca, preko tranzita, progresija, solara pa do fiksnih zvezda i arapskih tacaka Laughing odprilike znam sta ce da me zadesi, al necu da prejudiciram sada, javljam za koji mesec! bounce
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  sara Sub Jul 02, 2011 2:54 pm

malamo ::evo ja imam taj aspekt u natalu, pa milica moze da objasni kako joj se to manifestuje kroz lepe trigone, ja cu objasniti kako se manifestuje kroz lepe kvadarte Laughing

MA0SA0PL, MA u 4., SA u 5., PL u 5. sve to u vagi. SA vladar 7. uglavnom me startuju neki razvedeni sa po par komada dece. kad zavolim a to nije bas tako cesto (VE u jarcu) onda volim fatalno i do granica iznemoglosti (SA kao vladar 7. u konjukciji sa PL u 5.). e onda se aktiviraju ti lepi kvadari sa VE pa na kraju nastradam ko zuti mrav Very Happy

procitala sam da SA0PL (narocito u ovom slucaju kad je SA vladar 7) moze doneti neku fatalnu ljubav za ceo zivot.

inace jos mi tranzitni saturn nije dosao do SA (22 stepen vage) i PL (26 stepen vage), tek na jesen, ali kad to bude bilo, rado cu vam preneti utiske iz golgote kroz koju prodjem flower


malamo, Laughing s ovom venerom si me toliko nasmijala da se moram javiti, također venus-pices pozdrav, pošto smo sve tri u sličnim situacijama moja podrška... ah, teški tranziti u jarcu i (vagi), nadam se da neće imati jako djelovanje na mene, još ih tako ne osjećam......

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  venus_pisces Sub Jul 02, 2011 2:59 pm

malamo ::meni su ta desavanja vec pocela, ima par meseci. tacnije, ja sam cim je SA usao u vagu vec usla u emotivnu vezu opisanu mojim natalom.
obzirom da sam analizirala svoj natal pocev od planeta, kuca, preko tranzita, progresija, solara pa do fiksnih zvezda i arapskih tacaka Laughing odprilike znam sta ce da me zadesi, al necu da prejudiciram sada, javljam za koji mesec! bounce

Znaci cim Sa udje u znak gde ti je natalno, vec se osete promene i neki aspekti iz natala.... meni ce Sa povratak tek biti 2014, ali cim sledece godine udje u sco,seda mi na PL What a Face

Jao, i ja prevrcem moj natal uzduz i popreko, pokusavam da slozim neku pricu al mislim dok god mi se ne desi taj tranzit necu nista skontati Smile ... sledece godine ce se resiti ta misterija heheh.... ali jedno je sigurno, koliko citam ovde razne postove i uopste na netu, nikog nije zaobisao tranzit Sa na Pl, nekom je izuzetno los a nekom i ne toliko...
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  malamo Sub Jul 02, 2011 3:13 pm

cao sara, vidim da i ti imas VE u jarcu flower

venus_pisces, saturn je spora planeta tako da se njegov uticaj oseca i ranije, ne mora da stane na egzaktni stepen tvoje natalne planete da bi ti osetila efekat. narocito ako ti je natalni SA jako izrazen kao meni. nekad odradi i kasnije.
tako da ima da me maltretira do skorpije! Wink posle cu valjda da odahnem malo uz sekstile i trigone...
a mnogi moji prijatelji su osetili efekte SA0PL mozda i vise nego SA0SA, mada moram da kazem da se nisu bas hvalili svojim zivotom u tim trenucima. nadajmo se da cemo biti izuzeci.. Cool
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  venus_pisces Sub Jul 02, 2011 3:29 pm

malamo ::cao sara, vidim da i ti imas VE u jarcu flower

venus_pisces, saturn je spora planeta tako da se njegov uticaj oseca i ranije, ne mora da stane na egzaktni stepen tvoje natalne planete da bi ti osetila efekat. narocito ako ti je natalni SA jako izrazen kao meni. nekad odradi i kasnije.
tako da ima da me maltretira do skorpije! Wink posle cu valjda da odahnem malo uz sekstile i trigone...
a mnogi moji prijatelji su osetili efekte SA0PL mozda i vise nego SA0SA, mada moram da kazem da se nisu bas hvalili svojim zivotom u tim trenucima. nadajmo se da cemo biti izuzeci.. Cool

Meni je dosta izrazen u karti, ali kroz trigone i sextile...mada ni to mi nije bilo od neke velike pomoci dok je tranzitirao devicom...tad mi je bio u 7 polju pravio 180º na ve,mo i ma...tad je bilo zestoko ,pogotovo kad je isao retro...osetila sam ga samo tako...zato se i pribojavam kad sedne na pl sta ce biti jer tad pokrece kvadrate...ako mi je napravio dar mar dok je bio u devici, ovo ce biti zesce... Ja bi volela da se javi neko sa lepom pricom vezanom za Sa0Pl, ako ima takvih prica uopste heheh Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni - Page 2 Empty Re: Strah od Saturnovog tranzita na Pluton natalni

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu