Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugi brak

+4
Camili
logos
Astrotanja
antonela
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Drugi brak Empty Drugi brak

Počalji  antonela Sub Nov 01, 2014 1:17 am

Ako je neko raspolozen da mi pogleda malo kartu... Interesuje me mogucnost drugog braka i odlazak u inostranstvo... Da li postoji mogucnost odlaska preko partnera i kada? Natalna karta

antonela

Broj poruka : 3
Datum upisa : 29.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  antonela Sub Nov 01, 2014 2:13 am

Solar za 2014-2015 i solar za 2015-2016.. Solar za 2015 -tu se skoro poklapa sa natalnim, 2011 - te je bilo slicno poklapanje i tada sam izasla iz prvog braka (vanbracna zajednica) koji je trajao skoro 12 godina, iz tog razloga mislim da ce 2015 -ta biti znacajna. Da li moze neko da mi pomogne u tumacenju?

antonela

Broj poruka : 3
Datum upisa : 29.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Astrotanja Sub Nov 01, 2014 1:46 pm

Antonela,  velike  promene  preko  ljubavi  prtredstoje  ti  već  sada u novembru.,u periodu od  22.11.-22.12. Tranzitni Pluton u 5, pravi  trigon  sa natallnim Suncem u  koji  donosi  mogućnost žiuvota u inostranstvu.   Biće  promena vezanih za  mesto življenja, dom, mogućnost većih  promena Mlad Mesec  22  je  tvojom 4. na  tvom natalnom Uranu. Nemam  vremena  za opširnije  tumačenje,ali uverana  sam da će  nekih  većih promena  biti  vezanoh  za  dom, porodicu ili mesto življenja.Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Nov 01, 2014 5:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  antonela Sub Nov 01, 2014 4:58 pm

Hvala Astrotanja na odgovoru Smile Moguce da ce i tranzitni Saturn kada bude dosao na natalni Uran doneti neke iznenadne ali trajnije promene vezane za dom, mesto boravka... Trenutno mi je na vrhu 4. i doneo je ulaganje u kucu, manje renoviranje koje je bilo neophodno.

antonela

Broj poruka : 3
Datum upisa : 29.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  logos Ned Nov 02, 2014 2:55 am

antonela ::Ako je neko raspolozen da mi pogleda malo kartu... Interesuje me mogucnost drugog braka i odlazak u inostranstvo... Da li postoji mogucnost odlaska preko partnera i kada?

Kad si stupila u vanbračnu zajednicu tranzitni Uran, vladar VII kuće (slobodna bračna veza) je bio u trigonu (povoljan aspekt) sa suvladarom Saturnom iz znaka Vage (brak, zajednica) a Neptun (opijeno, u zanosu) kao većinski vladar VII kuće (brak, zajednica) je bio u sekstilu sa natalnim Uranom (brzo, ishitreno) iz IV kuće (dom, porodica) a kada si istupila iz te zajednice tranzitni Neptun je bio na vrhu VII kuće u kvadratu (loš aspekt) sa natalnim Uranom a tranzitni Uran u kvadratu sa natalnim Neptunom.

Vrh IX kuće (drugi brak) je u znaku Ovna a vladar Mars je u skladnom trigonu sa Suncem (ti) iz IX kuće (drugi brak, inostranstvo) što ukazuje na bolju perspektivu druge bračne zajednice sa mogućnošću da se to desi u inostranstvu ili da to bude neka važna osoba (Sunce) koja je dobro situirana iz inostranstva (Sunce u Biku – novac, vrednosti). Sunce zajedno sa Merkurom je trenutno u tranzitu kroz tvoju III kuću (govoriti, pričati) pa ti o tome pričaš (Merkur, IIII kuća). Polovinom ovog meseca oni će biti u IV kući i u znaku Strelca (inostranstvo, stranac), polovinom decembra oba tela ulaze u V kuću (ljubav) a nešto kasnije će biti i u trigonu sa natalnim Suncem iz IX kuće pa to može biti dobar period za kontakte sa nekom osobom iz inostranstva. April mesec sledeće godine bi mogao biti povoljan period za boravak u inostranstvu i za zasnivanje nove zajednice jer će tada tranzitni Mars (vladar IX kuće – drugi brak, inostranstvo) biti u IX kući i na natalnom Suncu (ti) a tranzitni Merkur (vladar Asc – ti) i tranzitno Sunce (ti) biće, takođe, u istoj kući.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty drugi brak ili

Počalji  Camili Pon Avg 08, 2016 11:50 pm

Dobro veče,

Da li je neko raspolože da mi pogleda drugi brak.

Pomalo se i ja razumem. Evo šta sam otkrila :-). Vrh 9.k u ribama. Neptun vladar otišao u 5k a to možda znači da ima decu. Jupiter u 12 k. tajna veza na početku. Zanimanje može da ima veze sa medicinskim radnikom zbog 12. k i neptuna. Vrh. 3.k u devici. Merkur vladar otišao u 11 kuću znači prvo prijateljstvo pre veze. Biće devica u znaku, podznaku ili mesec ili čak nešto od strelca zbog vrha 9 k. 9. k završava se u ovnu a vladar otišao u 10. k. Znači može i upoznavanje preko posla, saradnja i sl.

Jesam li išta pogodila?

Hvala unapred na odgovorima

Drugi brak 34oo48h

Nisam bas sigurna kako se ubacuje natalna.

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  logos Uto Avg 09, 2016 1:35 am

Camili ::Dobro veče,

Da li je neko raspolože da mi pogleda drugi brak.

Pomalo se i ja razumem. Evo šta sam otkrila :-). Vrh 9.k u ribama. Neptun vladar otišao u 5k a to možda znači da ima decu. Jupiter u 12 k. tajna veza na početku. Zanimanje može da ima veze sa medicinskim radnikom zbog 12. k i neptuna. Vrh. 3.k u devici. Merkur vladar otišao u 11 kuću znači prvo prijateljstvo pre veze. Biće devica u znaku, podznaku ili mesec ili čak nešto od strelca zbog vrha 9 k. 9. k završava se u ovnu a vladar otišao u 10. k. Znači može i upoznavanje preko posla, saradnja i sl.

Jesam li išta pogodila?

Hvala unapred na odgovorima

IX kuća predstavlja drugog bračnog partnera a njegova deca se gledaju kroz njegovu V kuću a to je tvoja I kuća (V od IX). Jupiter u XII kući kao drugi vladar njegove I kuće i može ukazivati da ti tu vezu kriješ i da dosta vremena provodite u njegovom stanu (XII kuća je njegova IV). Neptun kao vladar njegove I kuće u tvojoj V kući može ukazivati na tvoju tajanstvenu ljubavnu vezu sa njim, da je on tajanstven, možda nešto krije i da voli da popije. Merkur je u njegovoj III kući u Blizancima a vladar je tvoje III kuće u Devici i to može ukazivati da je on komunikativan i inteligentan i da se možate upoznati u nekom klubu (tvoja XI kuća) pri nekom poslovnom razgovoru a možda je ti je on neki kolega (vrh tvoje III kuće u Devici). Mars je drugi vladar njegove prve kuće i nalazi se u tvojoj X kući u konjunkciji sa Venerom a zajedno su u skladnom trigonu sa konjunkcjijom Saturna koji vlada tvojom VI kućom i Meseca koji vlada tvojom XII kućom iz znaka Device što ukazuje na već rečeno, a Chiron na Marsu da je to možda karmička emotivna veza u zrelijim godinama sa finansijskim problemima (Saturn u tvojoj II kući a Chiron i Mars u njegovoj II kući).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Camili Uto Avg 09, 2016 9:39 am

Nesto i pogodih. Smile A koji bi horoskopski znak mogao biti, rekla bih devica ili bik? Cak i nesto od strelca da ima, mozda mesec? Koji bi ga aspekt opisivao fizicki?

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Camili Sre Avg 10, 2016 4:16 pm

Camili ::Nesto i pogodih. Smile A koji bi horoskopski znak mogao biti, rekla bih devica ili bik? Cak i nesto od strelca da ima, mozda mesec? Koji bi ga aspekt opisivao fizicki?

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Camili Sre Avg 10, 2016 4:19 pm

logos ::

IX kuća predstavlja drugog bračnog partnera a njegova deca se gledaju kroz njegovu V kuću a to je tvoja I kuća (V od IX). Jupiter u XII kući kao drugi vladar njegove I kuće i može ukazivati da ti tu vezu kriješ i da dosta vremena provodite u njegovom stanu (XII kuća je njegova IV). Neptun kao vladar njegove I kuće u tvojoj V kući može ukazivati na tvoju tajanstvenu ljubavnu vezu sa njim, da je on tajanstven, možda nešto krije i da voli da popije. Merkur je u njegovoj III kući u Blizancima a vladar je tvoje III kuće u Devici i to može ukazivati da je on komunikativan i inteligentan i da se možate upoznati u nekom klubu (tvoja XI kuća) pri nekom poslovnom razgovoru a možda je ti je on neki kolega (vrh tvoje III kuće u Devici). Mars je drugi vladar njegove prve kuće i nalazi se u tvojoj X kući u konjunkciji sa Venerom a zajedno su u skladnom trigonu sa konjunkcjijom Saturna koji vlada tvojom VI kućom i Meseca koji vlada tvojom XII kućom iz znaka Device što ukazuje na već rečeno, a Chiron na Marsu da je to možda karmička emotivna veza u zrelijim godinama sa finansijskim problemima (Saturn u tvojoj II kući a Chiron i Mars u njegovoj II kući).

Nesto i pogodih. Smile A koji bi horoskopski znak mogao biti, rekla bih devica ili bik? Cak i nesto od strelca da ima, mozda mesec? Koji bi ga aspekt opisivao fizicki?

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Astrotanja Čet Avg 11, 2016 12:13 pm

Za drugo partnerstvo bi bilo dobro da to bude osoba koja ima sunčani znak Ovna, a koja je rođena početkom aprila. Vatra i vazduh se slažu i često imaju neku ličnu planetu u Biku, ili Ribama. Povoljan period za poznanstva, nove veze je kada Jupiter uđe u vašu 3. kuću komunikacije, druženja, susreta, poznanstva, posebno od 30. 09, kada je Mlad Mesec u vašoj 3., pa u narednim danima u konjukciji sa Jupiterom i u trigonu sa vašim natalnim Suncem i Merkurom. Važne veze i poznanstva se često dešavaju kod ženskih osoba kada je Jupiter u dobrim aspektima sa Suncem. Oktobar 2016. izuzetno povoljan i za druženje, izlaske, sastanke, kretanje i veoma kratka putovanja, ili izlete. Biće lepih i ugodnih druženja itd. Jupiter u Vagi povoljno deluje na ljubavne veze, udruživanja, odnose sa drugima, a kod vas će uvećati broj kontakta, susreta i povoljno uticati na vaše raspolženje, doneti vas osećanje radosti i mogućnost izuzetno prijatnih i uspešnih dešavanja vezanih za odnose sa drugima iz svoje bliže okoline itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Camili Čet Avg 11, 2016 2:09 pm

Draga Astro Tanja,

Ja mislim i da bi devica baš odgovarala. Samo da nikako ne bude prava devica, sitničava .....  već skroz suprotno a mislim da ima šanse baš zbog vladar IX kuce, Jupitera i Neptuna.

Možete li ga fizički opisati i profesija otprilike, iz kojih oblasti? Drugi partner se izgleda već pojavio samo mi treba neka potvrda da je to on.

Hvala unapred

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  logos Pet Avg 12, 2016 12:15 am

Camili ::Draga Astro Tanja,

Ja mislim i da bi devica baš odgovarala. Samo da nikako ne bude prava devica, sitničava .....  već skroz suprotno a mislim da ima šanse baš zbog vladar IX kuce, Jupitera i Neptuna.

Možete li ga fizički opisati i profesija otprilike, iz kojih oblasti? Drugi partner se izgleda već pojavio samo mi treba neka potvrda da je to on.

Hvala unapred

Tema je DRUGI BRAK i Tanja ti je lepo, jasno i konkretno objasnila na primeru tvog horoskopa a tvoje "mišljenje" je da je to Devica sa potpuno suprotnim karakteristikama što se svodi na "okruglo pa na ćoše". Zna se šta je Devica a ako je nešto suprotno onda to nije Devica. "Pobrkala si lončiće". Inače, osobu ne opisuje samo znak u kome je Sunce već ceo horoskop jer svaka planeta, svaki znak i razni aspekti na svoj način oslikavaju samu osobu i po tome se osobe uglavnom razlikuju jer ima bezbroj kombinacija pa, samim tim, i različitih osoba.

Najčešće se prvo stupa u emotivnu (ljubavnu) vezu koja ne mora dovesti do formalne ili neformalne zajednice koju u osnovi predstavlja VII kuća i znak Vage a astrološki je to prva zajednica dva partnera koji su obično u emotivnoj vezi. Emotivne veze se analiziraju kroz V, VII, IX itd. kuću a bračne zajednice kroz VII, IX, XI itd. kuću. Ne daješ nam potrebne informacije i tražiš da "pogađamo" što nije korektno pa ako se "drugi partner izgleda već pojavio i samo ti treba neka potvrda da je to on" verovatno imaš njegove relevantne podatke i proveri da li je on ta "Devica koja nije prava, sitničava već skroz suprotno zbog Jupitera i Neptuna kao vladara IX kuće".

Ovim putem želim samo da vas zamolim da budete iskreni, konkretni i korektni u pitanjima jer samo tako možemo pokušati da vam astrološki kvalitetno odgovorimo i , nadam se, pomognemo što je uglavnom i cilj naših komunikacija, a ako poneko nešto i nauči (tu mislim i na one koji pitaju i na one koji daju odgovore) utoliko je veće zadovoljstvo jer je obostrano. Nemojte da u objavljenim kartama krijete podatke koji su bitni za izradu vaše karte koja je bitna za analizu, ime možete da sakrijete. Možete koristiti neke nadimke i reči kojima se krije vaš identitet.


logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Camili Pet Avg 12, 2016 12:39 am

Nikakav problem da dam i njegov datum rodjenja. Samo pokusavam da i ja protumacim svoju natalnu kartu. Zar ne moze iz mog natala da se vidi taj drugi muskarac, njegove moguce karakteristike i sve ostalo do detalja pa cak i moguca profesija i gde trenutno zivi, da li je u braku pa cak i koja kola vozi? Bas zato i pisem da po meni nije prava devica gledajuci i vladare gde su otisli i vrhove kuca itd... Kao sto ni ja nisam tipican blizanac, tako ni on ne mora biti tipicna devica. Uopste ne spominjete III kucu ili II koje daju opise partnera?

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Astrotanja Pet Avg 12, 2016 10:03 pm

Camilii, muškarce u natalu ženske osobe opisuje Mars i Sunca i na to treba obaratiti pažnju, jer su to najbolji pokazatelji koji tip muškarca se pojavljuje.Mars predstavlja mlađe muškarce, mladiće,a Sunce, kako oca, tako imuškarce kji su zreli, ili koji su i samo očevi. Vama je Sunce u Blizancima u konjukciji sa Merkurom i kvadratu sa Mesecom u 11. kući. To su muškarci koji mogu da bdu prijatelji, koji su komunikativni društveni, koji su kativni mentalno, dkloni grupni aktivnostima, ili timskom radu. Ako dobro vidi i postoji kvadrat sa Mesecom onda kada postanu očevi sukobljavaju se partnerkom, ima višekonflikta i razlike dolaze do izražaja.To je isto bilo kod vaših roditelja.To se može prevazii uz rad na sebi, uz poztivno razmišljanje i odlkanjanje briha i strahova.

Mars je u Biku u 10.kućiu konjukciji sa Venerom i trigonu sa Mesecom. On opisuje muškarce koji su okrenuti sticanju, zaradi, karijeri , da bi mogli da kada je ostvar vde lagodan,konforan život i prepuste se hedonizmu. Mladići mogu biti u zemljanim znacima Biku, ili Jarcu, jer je Mars u 10. , pa i Devici.Mesec koji je vama u Devici ukazuje da i vi imate odlike Device i ako bi on imao Wunce gde vi Mesec mogli bi se unekim stvarima dobro slagati i dopunjavati,ali bi postojale i razlike usled sukoba volja, različitih težnji, jer bi vam Sunca bila u kvadratu, ako je on rođen početkom septembra., itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Camili Pet Avg 12, 2016 11:18 pm

Da, slažem se sa opisima. Baš mi se takvi muškarci i dopadaju. Jedino što se moj sadašnji muž ne uklapa u sve te opise. Cak suprotno. Jedino po hedonizmu. Rekla bih da je on predstavljen tim uranom, vladarem VII k. koji je u IV k. i daje pasivne muškarce vezane za kucu, dom. A možda ga i opisuje aspekt Sunce opozicija Neptun. On je rak/škorpija.

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Astrotanja Sub Avg 13, 2016 11:39 am

Ha ha ha, da to je tako kada je Venera jača u Biku, onda ona "omekša" Marsa, te hedonizam, zadovoljstva i čulna uživanja su ta kojima se ovaj ne baš jak Mars prepusti. Čak ni Mars u 10, gde bi on trebao da je egzaltiran ne može to da umanji. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Camili Čet Avg 18, 2016 11:52 pm

Astrotanja ::Ha ha  ha,  da to je  tako  kada  je  Venera  jača   u Biku, onda  ona  "omekša" Marsa,   te  hedonizam, zadovoljstva  i čulna  uživanja  su  ta  kojima  se  ovaj   ne  baš  jak  Mars  prepusti.  Čak  ni  Mars  u 10, gde  bi  on  trebao  da je  egzaltiran  ne može  to  da umanji. Very Happy

Sad Voli i da popije. Jel to zbog Neptuna ili? Jel ovaj omeksan Mars znaci da kako god da okrenem naletim na nekog hedonistu? Ne smetaju meni hedonisti, i sama sam takva Smile. Smetaju mi oni koji hoce hedonizam a nisu radi da se bore da ga priuste.

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Astrotanja Pet Avg 19, 2016 12:19 am

Da,  svaka vrsta  zadovoljstva čulna,  bilo  vezana  za hranu, bilo  za  piće.Što se tiče novca  koji  dolazi preko partnera  tu se  gleda  8. kuća,  druga  od  7.  koja predstvalja  partnera. Vladar je  u 4., što je  partnerova  10.,  retrogradni Uran.  Karijera  nestabilna, kroz  uspone i padove, ili vezana  za  neku profesiju koja  je po nečemu   bilo  nova,  bilo  nešto što je  specifično,  ili neobično.  Najviše  novca  bi imao  kada   bi se ostvario  kroz karijeru, odnosno ostvario  svoje životne  težnje. Uran  donosi i preokrete, nagle ili neočekivane  promene  ili  novi pravac  u  karijeri. Veći  deo 8  kuće je  u  Ribama  i sada  je  tu Neptun, koji  donosi  promene  vezane  za partnerov  novac.     Tramnzitni  Saturn je  pravio  i  još uvek  je u kvadratu  sa  tranzitnim Saturnom,  što  će  biti  i  tokom  septembra,  a onda  tokom oktbra će  prestati  nepovoljan  uticaj.

Kada  tranzitni  Neprun  bude  bio u sekstilu sa  natalnim Marsom  trebalo  bi da  dođe do povoljnih  promena  na finansijskom  planu  za  partnera. Kako  ne vidim na kom je  tačno stepenu natalni Mars  ne  mogu  reći  kada  će  to biti. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Avg 19, 2016 12:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  logos Pet Avg 19, 2016 12:35 am

Astrotanja ::Kako  ne vidim na kom je  tačno stepenu natalni Mars  ne  mogu  reći  kada  će  to biti.

Natalni Mars je na 13°29' znaka Bika.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Astrotanja Pet Avg 19, 2016 12:49 am

Hvala. Smile Marta, aprila 2017. će  to biti.Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  logos Sub Avg 20, 2016 12:37 am

Uran (velike oscilacije, nagli prekidi, hirovitost) je vladar VII kuće (prvi bračni partner) i zajedno sa Neptunom (tajno, skriveno, lažno, nejasno, alkohol) vlada VIII (partnerovom II kućom - novac, vrednosti). Uran se nalazi u partnerovoj X kući (status, karijera, lični posao) u znaku Škorpije (stradanje i regeneracija, fatalno, krediti, tuđ novac) a Neptun je u njegovoj XI kući (klub, društvo, prijatelji) u znaku Strelca (stavovi, ubeđenja, strano) i na negativnoj fiksnoj zvezdi Sabik (rasipništvo, izopačen moral, zla dela) što može ukazivati na trošenje novca na piće verovatno strano po nekim klubovima sa prijateljima gde se dosta diskutuje pri čemu se možda i novčano zadužuje. Opozicija Urana sa konjunkcijom Marsa i Venere može simbolizovati da se novac troši i na ljubavne usluge, inkonjunkcija Urana sa konjunkcijom Merkura i Sunca (vladar I kuće) da to teško prikriva od svoje supruge a opozicija Neptuna sa Suncem i Merkurom iz znaka Blizanaca da on to verovatno lažima prikriva. Tranzitni Neptun iz znaka Riba kroz njegovu drugu kuću biće duže vreme u kvadratima sa svojim natalom i sa konjunkcijom Sunca i Merkura pri čemu se aktivira pomenuta natalna opozicija Neptuna i konjunkcije Sunca i Merkura što može samo potencirati već rečeno (laži, prevare, piće, ljubavne usluge, prikrivanje) jer se aktivira pomenuta natalna opozicija. Tome u prilog je i što će tranzitni Neptun ići preko Južnog čvora (linija manjeg otpora) a tu je i tranzitni Južni čvor. Tranzitni Uran (svađe, rastave) vladar VII kuće - prvi bračni partner) je u opoziciji sa natalnim Plutonom (stradanje i regeneracija, radikalne promene) iz znaka Vage (brak) može ukazivati na probleme i na potrebu radikalnih promena u braku a to naglašava kvadrat tranzitnog Plutona sa svojim natalom.

PS: Ovo je tema DRUGI BRAK i čini se da je osoba više okrenuta njemu nego očuvanju sadašnjeg.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Astrotanja Sub Avg 20, 2016 3:52 pm

Škorpija je znak i transformacije, preobražaja, regeneracije, pridobijanja podrške drugih, većeg novca, novca koji dolazi od drugih, seksulanosti i nije u njoj ni sve crno, tamno, zlo. Tu je Uran egzaltiran. On je u opozciji sa Venerom,te je zato došlo do razvoda prvog braka. Čime se bavi vaš suprug?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Camili Sub Avg 20, 2016 11:09 pm

logos ::Uran (velike oscilacije, nagli prekidi, hirovitost) je vladar VII kuće (prvi bračni partner) i zajedno sa Neptunom (tajno, skriveno, lažno, nejasno, alkohol) vlada VIII (partnerovom II kućom - novac, vrednosti). Uran se nalazi u partnerovoj X kući (status, karijera, lični posao) u znaku Škorpije (stradanje i regeneracija, fatalno, krediti, tuđ novac) a Neptun je u njegovoj XI kući (klub, društvo, prijatelji) u znaku Strelca (stavovi, ubeđenja, strano) i na negativnoj fiksnoj zvezdi Sabik (rasipništvo, izopačen moral, zla dela) što može ukazivati na trošenje novca na piće verovatno strano po nekim klubovima sa prijateljima gde se dosta diskutuje pri čemu se možda i novčano zadužuje. Opozicija Urana sa konjunkcijom Marsa i Venere može simbolizovati da se novac troši i na ljubavne usluge, inkonjunkcija Urana sa konjunkcijom Merkura i Sunca (vladar I kuće) da to teško prikriva od svoje supruge a opozicija Neptuna sa Suncem i Merkurom iz znaka Blizanaca da on to verovatno lažima prikriva. Tranzitni Neptun iz znaka Riba kroz njegovu drugu kuću biće duže vreme u kvadratima sa svojim natalom i sa konjunkcijom Sunca i Merkura pri čemu se aktivira pomenuta natalna opozicija Neptuna i konjunkcije Sunca i Merkura što može samo potencirati već rečeno (laži, prevare, piće, ljubavne usluge, prikrivanje) jer se aktivira pomenuta natalna opozicija. Tome u prilog je i što će tranzitni Neptun ići preko Južnog čvora (linija manjeg otpora) a tu je i tranzitni Južni čvor. Tranzitni Uran (svađe, rastave) vladar VII kuće - prvi bračni partner) je u opoziciji sa natalnim Plutonom (stradanje i regeneracija, radikalne promene) iz znaka Vage (brak) može ukazivati na probleme i na potrebu radikalnih promena u braku a to naglašava kvadrat tranzitnog Plutona sa svojim natalom.

PS: Ovo je tema DRUGI BRAK i čini se da je osoba više okrenuta njemu nego očuvanju sadašnjeg.

Hm, nema izlaska u klubove, trosenja na taj nacin. On je kucevan tip muskarca, posao-kuca. Jako retko izlazi, bas retko. Vise sam ja ta koja voli izlaske i druzenja, i vise prica. Smile Voli da popije uz kafu, posle rucka kod kuce, znaci nema izlazaka, velikog drustva i klubova kao sto je navedeno.

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Camili Sub Avg 20, 2016 11:15 pm

Astrotanja ::Škorpija  je znak  i  transformacije,  preobražaja,   regeneracije,  pridobijanja  podrške  drugih, većeg  novca,  novca koji  dolazi od  drugih,  seksulanosti i   nije u njoj  ni  sve  crno, tamno, zlo. Tu  je  Uran  egzaltiran.  On  je  u opozciji  sa Venerom,te  je zato došlo  do  razvoda  prvog  braka. Čime  se bavi  vaš  suprug?

On radi bzvz posao, u nekoj arhivi. A mogao je cudo od karijere da napravi. Al nista od toga kad je pasivan. Cak ima i stelijum u IX kuci, kuci karijere.
Meni potpis kao potpis nista ne znaci. Ja mogu da zivim nevencano i to mi je skroz ok. Nego je muz insistirao na potpisu. Tako da ja mislim na partnerstva a ne na brakove.

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Drugi brak Empty Re: Drugi brak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics
» Brak 2
» Brak
» Brak
» brak
» Brak

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu