Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

molim odg za posao

2 posters

Ići dole

molim odg za posao Empty molim odg za posao

Počalji  Tinaineda Ned Sep 10, 2017 9:24 pm

treba da nadjem posao,da li cu ga naci u skorije vrijeme ?i na koje zanimanje po natalu bi trebalo da se fokusiram ?04.07.1993.22:45h pg
Hvala

Tinaineda

Broj poruka : 11
Godina : 30
Локација : podgorica
Datum upisa : 23.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

molim odg za posao Empty Re: molim odg za posao

Počalji  Tinaineda Čet Sep 21, 2017 12:17 pm

Logos ocigledno mene zaobilazis u sirokom luku Smile

Tinaineda

Broj poruka : 11
Godina : 30
Локација : podgorica
Datum upisa : 23.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

molim odg za posao Empty Re: molim odg za posao

Počalji  logos Čet Sep 21, 2017 2:33 pm

Tinaineda :: treba da nadjem posao,da li cu ga naci u skorije vrijeme ?i na koje zanimanje po natalu bi trebalo da se fokusiram ? Logos ocigledno mene zaobilazis u sirokom luku.

Sajt nije moj, na njemu sam član kao i svi drugi. Javljam se kada mi se pitanje i tema učine interesantnim i gde mislim da odgovorom mogu nekome pomoći i u tom slučaju je zadovoljstvo obostrano. Tebi sam već astrološki nešto tumačio. Možda bi hteo i neko drugi da ti odgovori na pitanje?

Ali kada smo već tu gde jesmo, koje si struke, koju si školu (fakultet) završila, da li si negde radila kao i šta bi volela da radiš? Bitno je i gde živiš jer sredina itekako utiče na realizaciju poslovnog pitanja.




logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

molim odg za posao Empty Re: molim odg za posao

Počalji  Tinaineda Čet Sep 21, 2017 2:57 pm

Turisticku skolu,fakultet jos nisam,zivim u sredini gdje sam se i rodila,trenutno mi je bitno da nadjem posao,upisala sam i neke kurseve ovih dana.Mene zanima da li postoji u skorije vrijeme mogucnost zaposlenja?

Tinaineda

Broj poruka : 11
Godina : 30
Локација : podgorica
Datum upisa : 23.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

molim odg za posao Empty Re: molim odg za posao

Počalji  Tinaineda Čet Sep 21, 2017 2:59 pm

A inace me jako zanima novinarstvo.

Tinaineda

Broj poruka : 11
Godina : 30
Локација : podgorica
Datum upisa : 23.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

molim odg za posao Empty Re: molim odg za posao

Počalji  logos Čet Sep 21, 2017 9:39 pm

Tinaineda ::Turisticku skolu,fakultet jos nisam,zivim u sredini gdje sam se i rodila,trenutno mi je bitno da nadjem posao,upisala sam i neke kurseve ovih dana.Mene zanima da li postoji u skorije vrijeme mogucnost zaposlenja?

Vrh VI kuće (posao, prvi posao) je u znaku Raka a vladar Mesec je sa Uranom (povremeno, sezonski) i Neptunom (more) u stelijumu (udružena energija na malom prostoru) u znaku Jarca (planina, zima) koji je u opoziciji (partnerski izazov) sa Suncem (većinski vladar VI kuće, leto, provodi, zabave) iz V kuće (zabave, razonode, odmori) u znaku Raka (domaći) i sa Merkurom (putovanja, pisanje, izveštaji) drugim vladarom III kuće (komuniciranje, pisanje, novinarstvo), takođe iz znaka Raka. Merkur je u povoljnom sekstilu sa Venerom (sklad, lepota, kultura) iz III kuće koja je u lepom trigonu sa pomenutim stelijumom iz XI kuće (grupe) čiji je vladar Saturn na samom Asc (osoba). Sve ovo ukazuje na mogućnost rada u turizmu sa određenim grupama na moru i na planinama sezonski (leti na more a zimi na planine). Mogla bi pisati neke izveštaje sa tih putovanja ili neki propagandni materijal u vezi turizma.

molim odg za posao Tinaineda_tranziti

Prema tranzitima povoljan period bi mogao biti polovinom jenuara sledeće godine kada tranzitni Jupiter kao vladar tvoje X kuće (status, karijera) kao i Mars (rad, posao) budu u sekstilu sa Mesecom (vladar VI kuće - posao) a tranzitno Sunce bude na samom stelijumu, tj. na natalnom Mesecu.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

molim odg za posao Empty Re: molim odg za posao

Počalji  Tinaineda Čet Sep 21, 2017 10:08 pm

Sa mojim ljubomornim muzem tesko to ce ici Very Happy hvala logos,i izvini na ono danas znam da sajt nije tvoj ali sam morala da te bocnem jer si mi nesto simpatican Very Happy

Tinaineda

Broj poruka : 11
Godina : 30
Локација : podgorica
Datum upisa : 23.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

molim odg za posao Empty Re: molim odg za posao

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu