Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

+13
beli lav
inja
Doree
joki22
Zorica
Bambola
mesmerized
gernica
Izida
Čarobnica
smesko
Astrotanja
Snezana
17 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Sre Apr 22, 2009 10:19 pm

Ovo je aspekt koji se desava jako retko u jednom znaku. Neptunu treba oko 160 godina da obiđe zodijak a Jupiteru oko 12 godina. Ove 2009 ta konjunkcija je u Vodoliji.
Ju0Ne u astro simbolici predstavlja: fotografsku intuiciju, pravu dijagnozu, lek za bolest za koju se mislilo da leka nema i Nobelove nagrade za takav lek- pronalazak, ovo je slika svakog duhovnog lica, istaknutog sveštenika, stranca koji donosi duhovnost, obrazovanje koje donosi mrežu novih interesovanja. Ovo može biti važan put, put oprosta i brisanje svega lošeg što je vlasnik natala nosio, atmosfera za koju se mislilo da je nemoguće doživeti i sve u zavisnosti gde se u natalu nalazi Vodolija i kakve aspekte i sa kojim planetama pravi ova konjunkcija sunny


Poslednji izmenio Snezana dana Sre Apr 22, 2009 11:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Sre Apr 22, 2009 10:54 pm

Divno Snežo, što si otvorila ovaj post, koji mi baš ide uz tebe.

Biće zanimljivo uočiti šta će ovaj aspekt doneti, ne samo pojedinačno, nego uošte čovečanstvu. Ovo je aspekt koji će sigurno pokenti nešto značajno i za duhovni razvoj čovečanstva i doneti neke veće promene vezane i za humanost ,ljudska prava, verujem i za nauku, za pričavanje svega što je udaljeno, daleko, nepoznato.
Vera i nada će sigorno doživeti neku vrstu uzdizanja, egzaltacije.

Pojedinačno može takođe puno toga dobrog doneti, a šta će vama doneti, pišite.Meni je u 7. i ja vidim da mom suprugu već raste entuzijazam i inspiracija, neko nadahnuće, snažna pozitivna energija, koja prelazi i na mene i pitala sam se otkud u toj meri, kad se setihda njemu ova konjukcijapravi sekstil sa Jupiterom u Strelcu u 9., a inače je u natl. 12.





Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  smesko Sre Apr 22, 2009 11:03 pm

Snezana, obradovala me tvoja tema! cheers cheers
toliko me ovo raduje!
nisam znala za ovaj aspekt!
pa ovo je divno..slutim sta moze sve da se pokrene..a sta da se najednom ukoci.
da li jos mozete detaljnije da nam iskukcate sta moze da se ocekuje..i recimo po nekim periodima..nisma shvatila koliko ce trajati aspekt?

ako pogledate moju natalnu..sta mozemo zakljuciti o ovom aspektu..sta tacno d agledam..?bas sam se zainteresoavla! bounce cheers cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Sre Apr 22, 2009 11:30 pm

Astrotanja ::Divno Snežo, što si otvorila ovaj post, koji mi baš ide uz tebe Hvala Tanja, ja jesam verujuća, to je moj smisao i jedino sto me interesuje je život u skladu sa mojom ličnom verom- Ne u IX Smile .

Biće zanimljivo uočiti šta će ovaj aspekt doneti, ne samo pojedinačno, nego uošte čovečanstvu. Ovo je aspekt koji će sigurno pokenti nešto značajno i za duhovni razvoj čovečanstva i doneti neke veće promene vezane i za humanost ,ljudska prava, verujem i za nauku, za pričavanje svega što je udaljeno, daleko, nepoznato. Verujem da su to neka naučna dostignuća koja su vezana i za istraživanje svemira, kao i dostignuća na polju lečenja nekih bolesti za koje se mislilo da nema leka ili pak objavljiavanje još egzaktnijih znanja o psihi i mehanizmima za tačna merenja, procene nekih sposobnosti koje nisu uobičajene Vera i nada će sigorno doživeti neku vrstu uzdizanja, egzaltacije.

Pojedinačno može takođe puno toga dobrog doneti, a šta će vama doneti, pišite.Meni je u 7. i ja vidim da mom suprugu već raste entuzijazam i inspiracija, neko nadahnuće, snažna pozitivna energija, koja prelazi i na mene i pitala sam se otkud u toj meri, kad se setihda njemu ova konjukcijapravi sekstil sa Jupiterom u Strelcu u 9., a inače je u natl. 12.

Meni je ova konjunkcija u I kući, aspekte koje pravi su polukvadrati, sekstili i sekstili i polusekstili sa mojim svetlima So i Mo0Ve, kao i vladarem Asc Sa kao i Me. Smatram da mi je ovo važna godina, jer to je i druga godina novog Ju hoda kroz moju I kuću a kako i šta će biti videću, pisaću.

Za tebe Tanja, mislim, bez gledanja tvog natala, da sama postavka ovog foruma koja prvo znači bezuslovnu pomoć je dobar ulaz za darove ove konjunkcije, ali Neptun je to i tu treba biti pažljiv, to može biti i jako puno magle Smile.

Vladar ove konjunkcije je Uran on je u Ribama, preko puta njega u Devici Saturn, sve do oktobra meseca, a Saturn je strog, traži ozbiljnost, pa pažljivo Smile I ništa nije slučajno, evo ja obojih bez prethodne namere ovaj post, a ta konjunkcija znači i vrlo neobične farbe, sto na kosi, garderobi a i šire Smile




Very Happy
[/color]
Da dodam još nešto, ovaj aspekt nekom moze doneti besumučno igranje igrica i boravak na net-u, ali nadajmo se da i iz toga može da izađe nešto dobro, imaće vremena da se sabere Very Happy


Poslednji izmenio Snezana dana Čet Apr 23, 2009 12:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Čet Apr 23, 2009 12:17 am

smesko ::Snezana, obradovala me tvoja tema! cheers cheers
toliko me ovo raduje!
nisam znala za ovaj aspekt!
pa ovo je divno..slutim sta moze sve da se pokrene..a sta da se najednom ukoci.
da li jos mozete detaljnije da nam iskukcate sta moze da se ocekuje..i recimo po nekim periodima..nisma shvatila koliko ce trajati aspekt?

ako pogledate moju natalnu..sta mozemo zakljuciti o ovom aspektu..sta tacno d agledam..?bas sam se zainteresoavla! bounce cheers cheers

Smeško, tebi je već Tanja dosta pisala, a ova konjunkcija tebi pravi sekstil na Mo- vladara tvog Asc, pa to je dobra godina za tvoju sudbinu generalno, ide iz IX kuće, gotovo na MC- obrazovanje, posao- kako svakodnevni, tako i pitanje karijere, duža putovanja. Verovatno ćeš se družiti sa Pl u V, vladarem VI, da li je to profesura na državnom fakultetu ili je to moćni privatni fakultet? Konjunkcija je sada od maja do početka avgusta i novembar, decembar, u novu godinu ulazimo sa ovim aspektom a 19. januara 2010 Ju ulazi u Ribe, biće zanimljivo i radosno a ti dodaj i neki kamenčić da ne bude euforija sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Čet Apr 23, 2009 12:37 am

Astrotanja ::
Vera i nada će sigorno doživeti neku vrstu uzdizanja, egzaltacije.
Very Happy

Mene ovo raduje i kao da već osećam ovu konjunkciju kod mene u 3. kući...praviće trigon na mog vladara 5. Marsa u 8.kući i sekstil na Merkura vl.8 i 10 kuće u 2.kući... Very Happy

Kao da me čeka nekakva velika transformacija, takav osećaj imam... cheers
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Čet Apr 23, 2009 12:40 am

Čarobnica ::
Astrotanja ::
Vera i nada će sigorno doživeti neku vrstu uzdizanja, egzaltacije.
Very Happy

Mene ovo raduje i kao da već osećam ovu konjunkciju kod mene u 3. kući...praviće trigon na mog vladara 5. Marsa u 8.kući i sekstil na Merkura vl.8 i 10 kuće u 2.kući... Very Happy

Ma, stranac ti ne gine Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Čet Apr 23, 2009 12:46 am

Snezana ::
Ma, stranac ti ne gine Very Happy

Hvala ti Sneška Very Happy iz tvojih usta u Božje uši...samo da stranac govori naški a može i engleski i da nije zbog onog Saturna u 9. kući Kinez lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Čet Apr 23, 2009 12:53 am

Čarobnica ::
Snezana ::
Ma, stranac ti ne gine Very Happy

Hvala ti Sneška Very Happy iz tvojih usta u Božje uši...samo da stranac govori naški a može i engleski i da nije zbog onog Saturna u 9. kući Kinez lol!

a što Kinez Very Happy, Sa u Leo120Mo, i Sa90Ur, neki povratnik iz Nemačke, Britanije, Bliskog istoka ili se rodio u Nemačkoj....a ima i puno gradova u ovoj simbolici. I Balkan je Saturn Smile
Ili ti odeš tamo, pošto je u III Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Čet Apr 23, 2009 1:03 am

Snezana ::

a što Kinez Very Happy, Sa u Leo120Mo, i Sa90Ur, neki povratnik iz Nemačke, Britanije, Bliskog istoka ili se rodio u Nemačkoj....a ima i puno gradova u ovoj simbolici. I Balkan je Saturn Smile
Ili ti odeš tamo, pošto je u III Smile

Ma to je šala za Saturna od ranije, kao biće Kinez...e vidiš nisam znala da je Balkan u simbolici Saturna, pre će biti neki Balkanac nego gastarbajter Very Happy

Ako računamo da je Balkan sve ispod reke Save, onda se uklapa u simboliku da je na ovim prostorima Very Happy

Ajde molim te nabroj neki grad u toj simbolici da znam gde da idem sunny flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Čet Apr 23, 2009 9:16 am

Čarobnice, treća kuća su komšijske države, najbliže našim, pa bih pre rekla da taj nije iz daleka, a možda i putuje., a ti ćeš putovati sigurno.

Pored toga u trećoj kući komunikacije, kontakta, pisanja, pa i reklama, jer je i to Neptun, tebi bi mogla, ova lepa konjukcija doneti nešto od tih aktivnosti.
Raduje me što su obe planete u trigonu sa tvojim Marsom nat. , pa ćeš ti biti preduzimljiva i sklona da pprpavi komunikaciju, tamo gde je došlo do zastoja i problema, posebno jer će biti i u sekstilu sa Merkurom. Very Happy


Snežo, potpuno si u pravu što se tiče konjukcije Jupitera i Neptuna koji će meni ipak praviti kvadrat sa natalnim Suncem. Imam ja to na umu, ali Neptun je meni u kvadratim najviše i podsticao potrebu da radim nasvom duhovnog razvitku i uvek me više aktivira, podstakne da radim na sebi kada pravi neki izazovni aspekt. Da neće biti lako, na to sam već navikla, jer ja sam umem da sa mojom konjukcijom Neptuna i Sunca se dajem i žrtvujem i opraštam, verujući da kao što ti lepo kažeš " da neko od gore gleda sve to".

Tebi je ova konjukcija u prvoj i gradi većinu dobrih aspekata i tebe će se šanse za lični prosperitet povećati, a tvoja vera će ti biti veliki pokretač.Sve mi izgleda zbog povezanosti sa trećom da ćeš ti imati prilike da učiš i da će ova konjukcija usloviti tvoje duhovi rast, napredak.

sunny Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Čet Apr 23, 2009 9:49 am

Pa upravo sam i prvenstveno mislila na duhovni rast, nekako se to samo po sebi javilo i pre nego što je Snežana otvorila ovu temu Very Happy

A videćemo šta će da bude sa komšilukom, nešto se dešava i preko tarabe lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  smesko Čet Apr 23, 2009 9:52 am

draga snezo flower borimo se tanjica i ja od jeseni..i pre toga..probila sam sve blokade i kocnice..i zaista se otvaraju neke mogucnosti-sto kao prilika za ucenje sto za zaposlenje..ali nikako se nista nije konkretizovalo.
ovo o cemu sam kuckala prosle nedelje i sto se trenutno razvija jeste privatni fakultet iza koga stoji ogroman kapital i zaista mocna osoba, a planovi se da se razvijaju.
osetila sam neku sumnju od prekljuce i detaljno pribavljam informacije, pa mislim da cu pokusati da dodjem do inf kako i na drzavnom fakultetu nastaviti dalje ovo sto zelim.
svakako-do subote cu imati gro informacija i jos jedan sastanak-razgovor, pa cu moci da odlucim.
kako si kuckala..ja sam tako posmatrala moj natal..i kao sto ti rece-ceka nas zurka prava!
a necete verovati prekljuce sam birala sve kamencice koji se odnose za jacinu, poslovnost, biznis, samouverenost i odlucnost, zatim za guranje napred..tako da je nova postavka usla u moj zivot paralelno sa ovim tranzitima. cheers

carobnice, a da ubacimo neki kamicak za tu tarabu? Very Happy
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Čet Apr 23, 2009 12:01 pm

smesko ::
carobnice, a da ubacimo neki kamicak za tu tarabu? Very Happy

draga moja tu bi samo neka stena pomogla lol!

salim se, naravno, ajde reci šta bi pomoglo i hvala ti unapred sunny flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Izida Čet Apr 23, 2009 12:51 pm

Kod mene opet u 1..ahhaha, meni je ova godina luda totalno..jel to kod mene izgleda ovako 90na MO u Biku u 3,
90 na NE u Skorpiji u 9,...
Shocked
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  gernica Čet Apr 23, 2009 2:28 pm

Meni je Ne konacno otisao iz kavadrata sa nat Ma! cheers Mars je vl V (kakvih je tu likova bilo Shocked ),
kao i X (mnogo scena na radnom mestu, prebacivanje odgovornosti na mene).
Jupiter je jos uvek u kvadratu sa nat Ma, ali JuNe su u opoziciji sa nat Merkurom, pa
nikad konfuznije misli, mada mislim da tome vise doprinosi ovaj tranz Sa u III.
Imam natalno ovu konjukciju, JuNe u VI, a ona se sada smestila na sam vrh VIII.
Nadam se da dugo ocekivana pomoc drugih ljudi nece izostati.
Tranz JuNe su i u trigonu sa nat Plutonom koji je u IV, a vl je V.
Valjda ce i na tim poljima biti pomaka. Rolling Eyes
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  mesmerized Čet Apr 23, 2009 4:12 pm

jedino se nadam da ce prolaskom kroz 10. kucu doneti poboljsanja, jer aspekti i nisu neki. kvadrira Me, vladara Asc-a i Ur.
a Ju je vl. 7., kvadrira Me koji vlada 5. Sad pih...
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Sub Apr 25, 2009 7:52 am

Snezana ::
a što Kinez Very Happy, Sa u Leo120Mo, i Sa90Ur, neki povratnik iz Nemačke, Britanije, Bliskog istoka ili se rodio u Nemačkoj....a ima i puno gradova u ovoj simbolici. I Balkan je Saturn Smile
Ili ti odeš tamo, pošto je u III Smile

Snežana, a je l ovo možemo da gledamo i tako da je tom strancu neko od familije u Nemačkoj ili Velikoj Britaniji?
Meni je npr. tetka 4 godine radila u Nemačkoj...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Sub Apr 25, 2009 10:14 am

mesmerized ::jedino se nadam da ce prolaskom kroz 10. kucu doneti poboljsanja, jer aspekti i nisu neki. kvadrira Me, vladara Asc-a i Ur.
a Ju je vl. 7., kvadrira Me koji vlada 5. Sad pih...

Mesmmerize, ova konjukcija pravi kvadrat jedino sa tvojim Uranom, a sa Merkurom ne, jer se ne gledaju tranzitne planete u aspektima sa natalnim u tako velikom orbisu u kao kod natalnih.
Što se tiče kvadrata sa Uranom, on će biti podsticajan i to su promene, izazovi, a često ima tu i neke vrste preterane usrdnosti, ili neka vrsta pretervanja vezana za rad i napredovanje u karijeri koja može da bude poput fanatizma. Kvadrati podstiču i donose dinamiku, aktivnost, pa često je tu prisutno, ikada je Jupiter u pitanju i to tranzitni , kroz Vodoliju i neka vrste ekstravagancije, ili nekih ekstrema, prenaglašenosti i sl.

Konjukcija neptuna i Jupitera ima izvesne osobine karakteristične za Ribe, a to potred naglašenog idelaizma, kao i kreativnosti i neke vrste duhovne čistote, pa čak i sklonosti ka razočarenjima i obmana. Ne mislim kod tebe Mesmerized, nego uopšte sve što se uzdiše, idelaiše i gde ima mnogo nade i očekivanja može dovesti i do zabluda i rozačarenja. Ondnosno sve zavisi kako koristimo ovaj aspekt kako smo u stanju da sagledamo.

ecimo ovaj aspekt u 6. u povoljnim aspektima može doneti i samoizlečenje, ako je recimo u natalnoj 12. u povoljnim aspektima, Obično se osoba izuluje, postaje duhovnija, radi na sebe i vera i nada mogu da učine čuda.
Drugima, koji su skloni bolestima zavinosti i ova konjukcija tranzitira petom i pravi loše aspekte sa natalnim, a u natalu postoje predispozicije ka alkoholu, drog to može podstaći bekstvo od stvarnosti.

nNkada može da donese i ekscese, ali i spiritualni razvitak, ali tu treba biti obazriv kada su učitelji duhovnjaci u pitanju, da ne bi došlo do iluzija, prevara i sl.

Sa druge strane blago onima koji su kretivni i koji imaju naglašen Neptun, a umetničke su duše.Njima ovaj aspekt će pomoći da se izraze u muzici ,poeziji, filmu, stvaralaštvu.

Isto tako, osobe kojima su psiholigaja, religija, filozofija područija rada. Idelaizam će biti prisutan. Dobro će doći da im još Saturn u Devici pomogne da bude i praktičnosti i zdravog razuma, da mogu zamisli, ideje da se na neki način ostvare, zabeleže, primene, ili materijalizuju.

10. kuća je i autoriteta, pa to može da pokaže ponašanje nekog profesora, a ne tvoje. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pon Jun 01, 2009 2:56 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Bambola Sub Apr 25, 2009 10:29 pm

Hej, meni je ova konjukcija u natalu u V, u Strijelcu Very Happy.
Znaci da cu dobro osjetiti plavi talas ova dva vesela drugara. Pretpostavljam da im vodolija sipa vino u case a ne izvorsku vodu. Tranzitna konjukcija mi je u VIII,dobro je sto cini sekstil suncu, pa ocekujem pozitivan ishod mnogih zapocetih rabota i procesa koji trenutno ne mrdaju sa nulte tacke.
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Zorica Ned Apr 26, 2009 4:17 pm

meni je ova konjukcija u 5 polju , ali pravi kvadrat sa natalnim cvorovima -severnim u 8 i juznim u 2 polju. Sta mislite sta ce mene ovaj put da opali po drunken ...
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Pon Apr 27, 2009 1:17 am

Zorica ::meni je ova konjukcija u 5 polju , ali pravi kvadrat sa natalnim cvorovima -severnim u 8 i juznim u 2 polju. Sta mislite sta ce mene ovaj put da opali po drunken ...

Za tebe, mislim da je baš jako važano oprostiti svima, tako se lakše živi Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Pon Apr 27, 2009 10:16 am

Gernice i Žoržet vama je ova konjukcija u natalnoj 8. pa možete dobiti podršku, ili finansijsku pomoć od drugih. Gernice tebi bi ovo moglo doći od strane roditelja.

8. kuća se odnosi na novac koji dolazi os drugih, ali i na kredite , pozajmice i sl.
Gernice, kako je tebijjupter u opoziciji sa Merkurom nije povoljno vreme za tako nešto, dok tranzit ne prođe. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Jun 01, 2009 12:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Izida Pon Apr 27, 2009 10:59 am

Cemu ja da se nadam Embarassed
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Bambola Pon Apr 27, 2009 11:37 am

Astrotanja ::Gernice i Žoržet vama je ova konjukcija u ntalnoj 8. pa možete dobiti podršku, ili finasijsku pomoć od drugih. Gernice tebi bi ovo moglo doći od strane roditelja.

8. kuća se odnosi na novac koji dolazi os drugih, ali i na kredite , pozajmice i sl.
Gernice, kako je tebi jupter u opoziciji sa Merkurom nije povoljno vreme za tako nešto, dok tranzit ne prođe. sunny

Covjece, bas intenzivno razmisljam da trazim neki kredit jer ovako ne moze vise. Moram poceti ozboljnije razmisljati o novcu i investirati tamo gdje se mora. Usput, izgleda da cu dobiti pare od osiguranja, nakon kradje u stanu,itd..
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu