Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

+13
beli lav
inja
Doree
joki22
Zorica
Bambola
mesmerized
gernica
Izida
Čarobnica
smesko
Astrotanja
Snezana
17 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  inja Sre Jun 03, 2009 11:22 pm

Meni je ova konjukcija u 2.polju i odatle pravi 90 na Mo ( i 120 sa Ve), mada nije egzaktan aspekt (nesto malo preko 1* je orbis).
Jel moze ovaj tranzit delovati na mene il ne ? Natalno su u 180 sa Mo...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Sre Jun 03, 2009 11:29 pm

inja ::Meni je ova konjukcija u 2.polju i odatle pravi 90 na Mo ( i 120 sa Ve), mada nije egzaktan aspekt (nesto malo preko 1* je orbis).
Jel moze ovaj tranzit delovati na mene il ne ? Natalno su u 180 sa Mo...

Orbis je 2 i naravno da deluje, za orbise se gledaju celi stepeni Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  inja Čet Jun 04, 2009 12:13 am

Snezana ::

Orbis je 2 i naravno da deluje, za orbise se gledaju celi stepeni Smile
Hvala Snezo... Smile
Uh... jeste da kvadrat donosi promene, al ovaj mi se nesto i ne svidja zbog natalne opozicije!
Ju -vladar Asc, Ne -vladar 3., Mo u 5.,vlada 8. , pa jos i Ve koja vlada 5. , 6. i 10. i eto meni tumbanja! A nekako mi se ovaj tranzit uklapa sa tranzitom Ju i svim promenama koje ce uslediti sa selidbom...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Čet Jun 04, 2009 2:39 am

Drage moje, hvala vam...

i oprostite što se tek sad javljam...morala sam gostu da budem dobra domaćica pa pošto me je Venera koja se približava Biku naterala u kuhinju, onda sam ja od ranog jutra spremala, pa dočekala gosta, pa ga nahranila i napojila a onda ga prošetala po gradu Very Happy eto bila sam vredna što je bilo retko zadnjih meseci:)

Sneška, u pravu si, upoznala sam gosta preko interneta, negde zimus na famoznom Facebooku i sad ga prvi put uživo vidim...inače, nisam in love...on je sveže in love... I love you znači prijatelji smo...

Tanjice, ima Merkura koliko hoćeš...trgovac automobilima koji je mladji od mene i koji dolazi iz zemlje čiji je vladar Merkur Very Happy sunny
Inače, ima Tanja pravo, došao je u pravom momentu i jeste spasilac u neku ruku jer sam se malo razmrdala i ponovo sam na putu da budem ona stara Wink

Ostalo je još da pogodite koji je znak...nije teško Laughing
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Čet Jun 04, 2009 9:56 am

Grk, Devica Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Čet Jun 04, 2009 10:34 am

Divno bi bilo da je Ovan, ili Vodolija, a ako je u simbolici Merkura, onda tipujem na Blizanca. Za zemlju si mi već rekla, pa neću da pogađam. flower sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Čet Jun 04, 2009 6:19 pm

Snezana ::Grk, Devica Smile

Nije Grk Smile

Nije ni Ovan, ni Blizanac...Vodolija, hm, mogao bi da bude ali nije Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Čet Jun 04, 2009 6:51 pm

Nije valjda Jarac? Shocked
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Čet Jun 04, 2009 7:15 pm

Čekaj, država Merkur, dobro i Hrvatska i Italija mogu se gledati kao Merkur, Grčka jeste Merkur, može i Turska, mada je više Jarac, ostalo na Balkanu je sve Jarac- Saturn, osim ravnice na severu koji je Vaga, mada svaki grad u kome su jako razvijene uslužen delatnosti, ugostiteljstvo, turizam kao i svi gradovi koji su važni trgovački centri, važni Univerzitetski centri kao recimo Bolonja to je Merkur, moraš nam reći ipak flower
A Jarac je verovatno, ti pucaš na Jarca a i reče nam da je tra Ve bila u aspektu sa Sa flower
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  beli lav Čet Jun 04, 2009 9:33 pm

meni je ovaj aspekt caroban.verovatno zato sto sam Riba,pa mi prija.prvo sam se osetila malo uznemireno kada se priblizio Ju Ne,ali sam se onda opustila i prepustila.meni se to odvija u 7kuci.privlaci me literatura o samospoznaji,Novi zavet,i bas mi se ide u crkvu,meditacija,i nekako uspevam da se kontrolisem tako i da u teskim situacijama govorim smireno,pre bi me obuzele emocije pa cao kontrolo,a sada ne.bas taj neki visi duh osecam,lepo je.
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Čet Jun 04, 2009 9:39 pm

Beli Lave ovaj aspekt najviše će i uticati na Ribe, Vodolije, Strelce, kao i na one kojima ove planete prave tranzite na natalne planete. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Pet Jun 05, 2009 12:52 am

Snezana ::Čekaj, država Merkur, dobro i Hrvatska i Italija mogu se gledati kao Merkur, Grčka jeste Merkur, može i Turska, mada je više Jarac, ostalo na Balkanu je sve Jarac- Saturn, osim ravnice na severu koji je Vaga, mada svaki grad u kome su jako razvijene uslužen delatnosti, ugostiteljstvo, turizam kao i svi gradovi koji su važni trgovački centri, važni Univerzitetski centri kao recimo Bolonja to je Merkur, moraš nam reći ipak flower
A Jarac je verovatno, ti pucaš na Jarca a i reče nam da je tra Ve bila u aspektu sa Sa flower

Dobro, eto Hrvatska, ako je gledamo kao Devicu, ako Zagreb gledamo kao Strelca, eto Jupitera tranz. u 3. kući - grad u susednoj državi...ili sam nešto pomešala Question ...a zar ste mislile da ću da pucam na neku drugu životinju lol! ustvari nisam ja pucala, pucao je on prvi Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Pet Jun 05, 2009 1:05 am

Pogodila sam, ipak je Jarac! bounce bounce bounce
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Pet Jun 05, 2009 1:17 am

Pa ko o čemu, baba o džemu...a šta ću kad sam na kraju i sama zaključila da mi fali zemlje u natalu, e sad što se kače Jarčevi meni to govori jer su najbliži Strelcu i zato ih volem...znate koliko ima do Bika i Device Laughing , mogu još i s Bikovima ali mi Device ne leže...no dobro, odoh u off...

Znači, da rezimiramo...konjunkcija Ju0Ne dovede mi u goste stranca iz susedstva na par dana (i kretanje van kuće), koji je u simbolici Merkura ali i Saturna...to što tr. Venera kvadrira mog Sa u 9.kući samo pokazuje da postoji prepreka da bude nečeg više od druženja i prijateljstva...stranac je u vezi...od pre dva dana:) nema veze, dobro je i ovako... Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Pet Jun 05, 2009 9:53 am

neka je tebi lepo, uživaj flower sunny

Evo vratih se ponovo, znaš nikoga u naš život univerzum ne pošalje bez razloga, prati samo svoj osećaj sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Pet Jun 05, 2009 10:06 am

Dušo, Venera je bila u trigonu sa tvojim Merkurom u 5. natalnoj i nije pravila kvadrat sa Saturnom. Aspekti Venere se u tranzitima osećaju -1, a najviše egzaktno, ona je bila na 27 i 28. stepenu Ovna. Nije Venera još ni ušla u bika. Tebi je Veenra bila u trigonu sa Merkrom, vl tvoje 8. , a Mesec u 11 i 12, u kvadratu sa Saturnom, pa u konjukciji sa Venerom i Uranom. Ima ovde i tajni, nečeg skrivenog Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Pet Jun 05, 2009 10:59 am

Astrotanja ::Dušo, Venera je bila u trigonu sa tvojim Merkurom u 5. natalnoj i nije pravila kvadrat sa Saturnom. Aspekti Venere se u tranzitima osećaju -1, a najviše egzaktno, ona je bila na 27 i 28. stepenu Ovna. Nije Venera još ni ušla u bika. Tebi je Veenra bila u trigonu sa Merkrom, vl tvoje 8. , a Mesec u 11 i 12, u kvadratu sa Saturnom, pa u konjukciji sa Venerom i Uranom. Ima ovde i tajni, nečeg skrivenog Wink

Ima tajno Tanjice, krijem gosta od komšiluka...da baba ne sazna kad dodje da joj je nešto muško skrnavilo svojim prisustvom stan ili nedajbože "ukralo" stvar koju je ona zaturila ili umislila da je ima lol! Laughing
Ma nisam se ja još oporavila od svega...

Ne znam kako sam videla ja Ve u kvadratu sa Sa (proganja me natalni aspekt)...nema veze što nije Ve u Biku, ja se osećam kao da jeste, a što će tek da mi bude lepo kad napravi opoziciju sa drugarima u 12.kući...ih Laughing
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Angie Sre Jan 06, 2010 3:23 pm

mnogo sam ocekivala od ove konjukcije JU 0 NE u mojoj 7.kuci i to se smestila na moju arapsku tacku braka,a jos je JU vladar moje 5.kuce i jos ta konjukcija radi 120 na moje natalno SO i sextil sa JU0MA u 9.polju...i vala nista!...i nista!....ama ni V od veze..niti na vidiku nekog muskarca.. Crying or Very sad
kako pisu za te arapske tacke ..vala nista one ne valjaju..

izvinite...bab o ustipcima Very Happy Crying or Very sad
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Jane Sre Jan 06, 2010 8:28 pm

A kako je s obiteljskom domom, je li tu bilo promjena?

Meni se ispunila ta konjukcija nad natalnim Mo u 6. kući, jedva čekam da prođe. S time da mi je Mo vladar 11. a Ju i Ne suvladari 7. pa opet nisam nikog upoznala od koga bi mi klecala koljena. Very Happy
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Angie Sre Jan 06, 2010 8:33 pm

bilo je..promena se desila u smislu sto su se moji roditelji preselili kod brata u drugu drzavu...a ja sam ostala sama u kuci...
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Jane Sre Jan 06, 2010 9:03 pm

Simbolika se ne ispuni uvijek kako mi mislimo da hoće ili kako želimo, nažalost Smile

Pitala sam zbog nat. Ne u 4. kući ipak je u znaku koji mu pripada.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Angie Sre Jan 06, 2010 9:13 pm

Jane ::Simbolika se ne ispuni uvijek kako mi mislimo da hoće ili kako želimo, nažalost Smile

Pitala sam zbog nat. Ne u 4. kući ipak je u znaku koji mu pripada.

a ha...vidis...dobro mi rece...a cemu onda sluze one arapske tacke!??
ajde majke ti onda reci sta mi tranz. JU u ribama kroz 8.polje donosi ove godine?
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Sre Jan 06, 2010 11:07 pm

Jupiter i neptun se priblizavaju mom ACS, pojacan mi je apetit, dobro raspolozenje je prisutno. rendeer
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Jane Pet Jan 08, 2010 1:31 pm

Angie ::
Jane ::Simbolika se ne ispuni uvijek kako mi mislimo da hoće ili kako želimo, nažalost Smile

Pitala sam zbog nat. Ne u 4. kući ipak je u znaku koji mu pripada.

a ha...vidis...dobro mi rece...a cemu onda sluze one arapske tacke!??
ajde majke ti onda reci sta mi tranz. JU u ribama kroz 8.polje donosi ove godine?

Katkad idem nekom potpuno ludom logikom, vidi kako ti je Ne u 4. a Ju u 9., sve nekako vuče na obitelj i inozemstvo, samo treba shvatiti kako se to u Vodenjaku ispoljilo...

Ju preko Asc, pripaziti na kg, znaju porasti Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty RE>

Počalji  IVA Pet Jan 08, 2010 5:57 pm

Jene,
VIdim vec kilograme:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 3 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu