Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

+13
beli lav
inja
Doree
joki22
Zorica
Bambola
mesmerized
gernica
Izida
Čarobnica
smesko
Astrotanja
Snezana
17 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 4 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Angie Pet Jan 08, 2010 6:25 pm

Jane ::
Angie ::
Jane ::Simbolika se ne ispuni uvijek kako mi mislimo da hoće ili kako želimo, nažalost Smile

Pitala sam zbog nat. Ne u 4. kući ipak je u znaku koji mu pripada.

a ha...vidis...dobro mi rece...a cemu onda sluze one arapske tacke!??
ajde majke ti onda reci sta mi tranz. JU u ribama kroz 8.polje donosi ove godine?

Katkad idem nekom potpuno ludom logikom, vidi kako ti je Ne u 4. a Ju u 9., sve nekako vuče na obitelj i inozemstvo, samo treba shvatiti kako se to u Vodenjaku ispoljilo...

Ju preko Asc, pripaziti na kg, znaju porasti Wink

Jane...pa nije meni JU preko ASC....odavno je vec prosao tranz. JU moj DSC...i grabi ka 8.polju....mora da si me s necijom tudjom natalnom kartom pomesala... Rolling Eyes Embarassed
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 4 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Jane Pet Jan 08, 2010 7:02 pm

Nisam Wink nego nisam odijelila da se to odnosi na post prije tvog moja greška Embarassed
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 4 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Angie Sub Jan 09, 2010 1:49 am

ma OK je Wink Laughing
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 4 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Jane Sub Jan 09, 2010 3:18 pm

Angie ::ma OK je Wink Laughing

vidim pitala si što će donijeti Ju u 8. sad vidjela, dok meni dođe do mozga Laughing

ne znam, zašto da lažem, svakako ne mora biti ništa loše, kad meni nešto prolazi kroz 8. onda se to najčešće tiče mene osobno i nekih neriješenih stvari. doduše tebi je Ju i vladar 5. pa možda i to ima neke veze...
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 4 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Angie Sub Jan 09, 2010 4:16 pm

pa ja bih i volela draga @Jane da mi se desi to sto ti sumnjas Very Happy ...trebalo bi vise!!od kad cekam...tolike godine...red je da i meni krene vec vise u zivotu.. Embarassed
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 4 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Jane Ned Jan 10, 2010 7:47 pm

Angie ::pa ja bih i volela draga @Jane da mi se desi to sto ti sumnjas Very Happy ...trebalo bi vise!!od kad cekam...tolike godine...red je da i meni krene vec vise u zivotu.. Embarassed

možda bi i moglo biti nešto ali više kroz strast i tjelesni odnos a hoće li doći i ljubav uz to tko zna. svi čekamo, bit će već nešto. Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 4 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Milica Ned Jan 10, 2010 9:15 pm

Ako će vam značiti moje iskustvo prolaska Jupitera kroz 8. kuću ( i još uvek je u istoj), a meni je i Venera tu i to baš lepo aspektovana- nije mi doneo ama baš ništa. Laughing
Osim, razume se, potrebe da više jedem, što sam napisala do sad nebrojeno puta.

Ustvari, da ne lažem, bila je više ponuda, ali sve od oženjenih i neodgovarajućih (verovatno je za to u velikoj meri kriv i Neptun koji je bio egzaktno na mojoj Veneri). I ni'ta više. I love you
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 4 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Izida Pon Jan 11, 2010 5:44 pm

Pa ne znam, meni je doneo da saznam sve i svasta i ako je to bilo bas skrivano od mene, ne znam da li je dobro sto sam saznala jer nekada je bolje nista ne znati Twisted Evil
E sad polako je JU blizu Riba ali NE ostaje u Vodoliji pa ce oni jos neko vreme praviti ovu konjukciju meni i dalje u 1 ali po pitanju solara upadose mi su 7 natalnu a to mi je ove godine 1 solarna, e sad nadam se da se necu udati Razz ahhaha..necu sigurno ali neznam sta bi mi moglo doneti ili nedaj boze sta bih jos mogla saznati nepovoljno po mene a da vec neznam..pp..daleko bilo smucilo mi se vise..ahhaha, majke mi mile ovo bas i nije normalno i nevalja ama bas sve da saznas onde se nekako i ubedacis pa cemu da se radujem ili nakoga da besnim ako sad odjednom sve saznam, vise volim to u etapama Embarassed hahah, pa jeste tako...moj solar NOVI je u potpisu nakacila sam ga pa cemo videti sta ce biti....solarno rekoh eto ih opet u 1 solarnoj a dolaze bogami JU iz 5 solarne a NE iz 8 solarne i sudar u 1 i to u Lavu a SO konjukcija VE...ma haos sve same konjukcije i sve na 1 strani solara ova druga prazna...cyclops
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 4 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Angie Pon Jan 11, 2010 9:42 pm

izgleda da radi JU0NE na mojoj tacki braka Very Happy ..trenutno sam u fazi muvanja sa jednim tipom.. Embarassed ...mozda nesto i bude..?? Rolling Eyes ...mozda mi upravo tranz. JU u ribama donese iznenada vezu ili mozda cak brak???bice mi u solarnom 3.polju ovog solara 2010/2011 i to JU0UR u ribama....sta vi kazete??
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 4 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu