Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

+13
beli lav
inja
Doree
joki22
Zorica
Bambola
mesmerized
gernica
Izida
Čarobnica
smesko
Astrotanja
Snezana
17 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Ned Maj 31, 2009 2:58 pm

Konjukcija Jupiter Neptun u Vodoliji doneće najviše onima koji veruju u sebe i veruju u poztivni ishod onoga za šta se zalažu, čemu teže.


Što je veća vera i poztivan stav , što se više radi na svom duhovnm biću, kroz meditacije, afirmacije, molitve, pozitivnom autosugestijom i sl. to je vežća mogućnost da nadjača poztivna enertgija da dobro prevlada.
Činjenjea dobra drugima i plemenitost, humnanost je ono što će uvećati dobro i širiti se.

Kada je u pitanju lečenjem, onda će biti više prirodnih isceljenja, verovanje u bioenergiju, lečenja molitvom, verom, koja će biti čista, snažna i samim tim moćana. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  joki22 Pon Jun 01, 2009 9:30 am

Astrotanja i Snezo sta ce meni ovaj tranzit doneti meni je Jupiter u natalu u 12 kuci ali retro?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 3:04 pm

Jokki, 12. kuća je dobar za rad u samoći, učenje, ali i rad na sebi, odnonsno za duhovni razvoj. može povoljno da utiče na tvoju veru, ali i na intuiciju, snove. Neeke stvari možeš raščistiti iz prošlosti dok jupiter prolazi 12. verovatno se malo i osamiti i pripremati se za ulazak Jupitera u prvu.
Dok bude u 11.i ako pravi neki dobar aspekt sa natl. planetama , mogo bi ti pomoći u relizaciji neke tvoje težnje. Ne vidim natal, pa zato samo nabacujem , jer u potpisu ti je samo solar, a znak da je Ascedent u natalu u Ovnu, ali ne na početku, pa zato pominjem i 11. i 12. kuću. Dobro bi bilo da staviš natal. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 3:07 pm

Pandora treba da više veruješ u sebe, da nastojiš da razviaš optimizam (Jupiter i Neptun u prvoj), bez obzira na sve što ti se događa i da se lečiš, posvetiš više svom zdravlju, energiji, vitalnosti i veruje , veruj, veruj. Smile sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Izida Pon Jun 01, 2009 3:11 pm

Astrotanja ::Pandora treba da više veruješ u sebe, da nastojiš da razviaš optimizam (Jupiter i Neptun u prvoj), bez obzira na sve što ti se događa i da se lečiš, posvetiš više svom zdravlju, energiji, vitalnosti i veruje , veruj, veruj. Smile sunny sunny sunny

Da...prave mi 90na nat. NE,120MA,90MO...pijem lekove-bas sam disciplinovana a nakanjujem se da pocnem i neke cajeve..nadam se da ce mi to pomoci da dodjem do onoga sto zelim...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 3:22 pm

Pandora i to, ali i konjukciju sa Venerom i trigon sa Marsom. Malo dobrog, malo lošeg. Ipak čini mi se više dobrog, mada ti dopuštatš da ono loše se širi i potiskuje dobro.
Aktivnošću , kretanjem, druženjem, dolaženjem do novih informacijatokom juna nastoj da učiniš ovaj mesec boljim od prethodnog. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  joki22 Pon Jun 01, 2009 3:37 pm

Hvala Astrotanja. U potpisu kad se otvori je i natal.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Pon Jun 01, 2009 5:16 pm

Tranzitni Ju će biti retro od juna do oktobra ove godine u Vodoliji u tvom 11 polju, aktivna 11, 7 sa aspektom 120 na Uran u VII će prvo proći u retro hodu a onda u direktnom pred sam kraj 2009 godine, dobro za partnerske odnose. Obzirom da se aktivira Uran Jupiterom, astrosimbolika je velika, to može biti i interensantno putovanje avionom, intrigantna veza, ljubavna ili već neka druga, jer VII su svi oni nasuprot nas. A sledeće godine kada Ju uđe u Ribe onda je u tvojoj XII, obzirom da ti je XII u Ribama i Ovnu, Jupiter će ti biti tu u XII sve do 2012 godine, može to da bude zaista neki daleki put Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 6:50 pm

Joki22, vladar devete Jupiter i vl. tvoje 12. su u konjukciji u tvojoj 11. i prave tokom jednog dela godine sa Uranom vl. 12. u 7., što pored mogućnosti kao što Sneža reče da se nešto pokrene na emotivnom planu, je dobro i za realizaciju nečeg vezanog za studiranje i to kroz neku iznendnu, povoljnu srećnu okolnost, možda nekog drugog profesora, neke osobe koja će prijateljski da se ophodi prema tebi.
11. kuća je povolnjna i za prijateljstva, timski rad, učešće u nekoj grupi, kao što je i ova astrološka družina na forumu i sl, akonjukcija jupitera i Neptuna može doneti nadonuće, veru, zanos, koji će se razvijati unutra tebe dok su retrogradne, a kada ne budu nda će se više ispoljavati kroz tvoje aktivnoszt vezane za 11. k.

Joki22, budi spremna da nešto povoljno iskrsne ove kao grom iz vedrog neba i oduševi te. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  smesko Pon Jun 01, 2009 7:14 pm

Konjukcija Jupiter Neptun u Vodoliji doneće najviše onima koji veruju u sebe i veruju u poztivni ishod onoga za šta se zalažu, čemu teže.
ja nekako znam vec duze vremena da me ceka nesto ovakoc..nesto o cemu si kuckala tanjice..a pogotovo sto sma planirala da aktiviram vizulezaciju, afirmacije..
sta miogu da ocekujem od ovog aspekata, a da nije generalno..nesto sto je za moj natala specificno? I love you I love you
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 7:24 pm

Smeško, vladari tvoje 10. Neptun i Jupiter su u devetoj, pa će svakako uticati i na tvoj duhovni razvitak, jer to je 9, a ili i na uvećanje tvog znanja, kroz nastavak studiranja.
Zatim deveta kuća se odnosi i na one koje žive daleko na dobitke vezane za osobe koje žive u inostranstvu, na rodbinu, ili na partnerovu rodbinu.

Upravo u periodu kada su ove dve planete bile u sekstilu sa tvojim natalnim Mesecom stigla je i ta ponuda za pomoć iz daleka, koliko sam je uočila.
sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Jun 01, 2009 7:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  smesko Pon Jun 01, 2009 7:30 pm

tanjice, neverovatno!
a inace oni bas i ostaju duze u inostarnstvu jer zele jos dobiti da prisvoje koja im je ponudjena na radnim mestima-nekakvi bonusi i bolaj prodaja stana.

takodje, nabavila sam i pripremial za citanje nekoliko knjizica koje se odnsoe upravo na psihologiju, duhovni razvoj i krenula da ih cituckam.

i pripremam se da odem i kod profesorke, pa ako mogu uanpred da krenem za amster da ucim..

znaci, svakako kao sto sma i predosecala ovaj aspekt meni donosi ucenje, rad, zalaganje.

u toms mislu sam krenula i d abiram kamencice..ali sam se i pripremila ciscenjem na svim nivoima. cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 7:35 pm

Bravo smeško, ti baš radiš kako treba na sebi i ne dozvoli da te u tome nešto pokoleba! Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  smesko Pon Jun 01, 2009 7:50 pm

tanjice, danas sam se sebi nasmejala..cak sam u prevozu citalanesto..i smao mi je sliknula slika kako i sa bebicom u narucju ja vukljacim neku knjigu i ucim..kao sto rece moj deckojlo-pa ti ces izgleda celog zivota da ucis.. Laughing
a ovaj polozaj planetica mi svakako prija..daje mi snagu i odlucnost!
ako se to dobro iskombinuje sa organizacijom, voljom i kamencicima..javnucu rezultate.. cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 8:55 pm

Smeško, jedva čekam da nam to javiš. Smile
Znaš da može. Gutala sam astrološku literaturu dok je moj Filip bio bebica, a kad je prohodao, onda sam već o tome konkretno razmišljala i povezivala. Mnogo se može kad se hoće. Wink


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Jun 01, 2009 11:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  joki22 Pon Jun 01, 2009 11:42 pm

Snezo i Astrotanja hvala. Ovaj forum bas zraci pozitivno. Cimi se desi nesto iznenada pozitivno, javljam!
Inace pocela sam da pojacavam veru u sebe. To sa profesorom prijateljskim bi bilo fenomenalno, da vec jednom iz stanja stagnacije krenem napred i zavrsim sa faksom.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Čarobnica Sre Jun 03, 2009 3:17 pm

Sneška, Tanjice...stiže meni stranac u goste...nije Kinez iako tr Ve pravi kvadrat na Sa affraid šalim se naravno... Smile

E sad bih ja volela da se malo igramo pa da pogodite - odakle je stranac, kako sam ga upoznala i šta bi mogao da bude u horoskopu?
Nisam valjda prezahtevna cyclops alien

Inače, putovala sam i ja malo po Balkanu, kao što je Tanja napisala na početku teme...što na zapad, što na jug:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Doree Sre Jun 03, 2009 4:08 pm

zanimljivo ,a što bi meni mogao donijeti taj aspekt s obzirom da su mi neptun u jupiter u 9,a u natalu ne u 7,ju 3 Very Happy
Doree
Doree

Broj poruka : 35
Godina : 32
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Doree Sre Jun 03, 2009 4:13 pm

Doree
Doree

Broj poruka : 35
Godina : 32
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Sre Jun 03, 2009 5:52 pm

Carobnice, moraš nammalo pomoći. Ono što mi prvo pad na pmet je da ti je Merkur u konjukciji sa DC, što donosi surete, satanke.
Tranzitni Mesec je dns u 11. i to donosi susrete sa osobom koja ti je prijatelj.


Ipak, akcenat si stavila na Jupiter i Neptun koji su u tvojoj natalnoj trećoj, i u sekstilu sa Merkurom, a opet i Venera ti se u petoj u trigobnu sa Merkurom, pa si se sigurno obradovala ovoj osobi sa kojom možeš lepo da se družiš.
Kako je meni ovih dana, a danas naročito Merkur u opoziciji sa Suncem , to će me navesti na grešku, pa bolje pomozi malo.
Ono što mogu reći je da je spasilac za tebe, jer mi se nekako uklapa u konjukciju Jupitera i Neptuna, pa je to humana osoba, koja puno putuje. Ona bi mogla da bude a predstavljena i Merkurom koji je na vrhu tvoje sedme, da li mu je zanimanje u vezi sa Merkurom, ili je u pitanju mlađa osoba, ili je predstavljana Mesecom u 11. u Vagi? Možda i sve to zajedno. Kako je Merkur na Dc mogao bi dolaziti i sa zapada,mislim zapad u onnosu na tebe. alien
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Sre Jun 03, 2009 6:43 pm

Čarobnica ::Sneška, Tanjice...stiže meni stranac u goste...nije Kinez iako tr Ve pravi kvadrat na Sa affraid šalim se naravno... Smile

E sad bih ja volela da se malo igramo pa da pogodite - odakle je stranac, kako sam ga upoznala i šta bi mogao da bude u horoskopu?
Nisam valjda prezahtevna cyclops alien

Inače, putovala sam i ja malo po Balkanu, kao što je Tanja napisala na početku teme...što na zapad, što na jug:)

Draga, astrosimbolika je beskrajna, ali gde ti možeš da upoznaš Ju0Ne u Aqu gosta - u avionu, preko interneta, pretpostavljam. A odakle je, pa verovatno ima i simboliku Saturna Smile čini mi se da može da je ljubavni spoj Smile.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Astrotanja Sre Jun 03, 2009 9:53 pm

Dorre, tebi su Neptun i upiter tranzirni u 9. u opoziciji sa Merkurom. Nije povoljo vreme za donošenje odlulka, budi obazriva u davanju, i.i primanju obećanja,oprezno što se tiče dogovora, jer bi ono što se obeća bilo nemoguće ostvariti.
Putovanja i studiraneje, ako studiraš takođe se neće odvijati baš po planu. Moguće su konfuzije i nejasnoće, zablude,ili obmane i sl,, a budi obazrivija.
Ne znam šta radiš i čime se baviš, ali ako bilo šta što ima veze sa informacijama, komunikacijom, ili učenjem, studiranjem, razmenom je sada kod tebe prisutno, uloži malo više truda i reda u sve što radiš da bi bolje prošla. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Doree Sre Jun 03, 2009 9:59 pm

Hvala na odgovoru, Smile ,da trenutno sam zaokupirana učenjem najviše ,da već je bilo nekih konfuzija između mene i profesora ,ali valjda ću izgurat ovih par dana su mi najvažniji ,pogotovo petak kad pišem važan ispit Cool
Doree
Doree

Broj poruka : 35
Godina : 32
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  gernica Sre Jun 03, 2009 10:05 pm

Moj Me je na 20* Lava, a oko 20og bih trebala traziti novi stancic - tada je svasta nesto u Biku u trigonu sa Saturnom, pa valjda ovaj JuNe nece praviti neke vece probleme, hmm? bom
A, i ispite imam krajem juna, pa ce mi valjda tranzitno So u XII intuitivno sapnuti koja ce to pitanja
na ispitu biti, a mozda i neki kolega pripomogne - JuNe na vrhu VIII. study
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Snezana Sre Jun 03, 2009 10:59 pm

Čarobnica ::Sneška, Tanjice...stiže meni stranac u goste...nije Kinez iako tr Ve pravi kvadrat na Sa affraid šalim se naravno... Smile

E sad bih ja volela da se malo igramo pa da pogodite - odakle je stranac, kako sam ga upoznala i šta bi mogao da bude u horoskopu?
Nisam valjda prezahtevna cyclops alien

Inače, putovala sam i ja malo po Balkanu, kao što je Tanja napisala na početku teme...što na zapad, što na jug:)

Čarobnica je sigurno in love Smile , ne javalja se a traži da mi budemo čarobnjaci pogađajući ko, kako u kom znaku, ajd priznaj nam kad se pojaviš Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu - Page 2 Empty Re: Tranzit Jupitera i Neptuna, Ju0Ne u Aqu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu