Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajna

+12
afrodita
senka023
andjela pizelli
Čarobnica
-menora-
hajkula
DUH
Flora
smesko
Astrotanja
joki22
Tajna
16 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Čet Avg 27, 2009 10:33 am

Evo uspela sam sve to da uradim i iz nekog razloga podatci koje si ti postavila su netacni, ja sam uradila isto to i dosla do istih podataka kao i ranije. Naime radi se o odnosu SO i MO, kao sto smo i mislili.
Napomena pred instalaciju softwear-a kaze da ima verzija u kojima ciklusi plodnosti nisu u redu, naime preskacu mesece. Ovo je poslednja verzija, mozda treba da ga update-ujes. Evo sta je meni dao i to je potpuno isto sa onim sto sam ja racunala na mom programu...

19 Feb 1975 TZ = -1.0 4.4300 A.M. 20e28 44n47

FERTILITY CYCLE DATES (natal distance = 88.05)

28 Jul 2009 18.05 (GMT) - difference = 88.05 deg.
27 Aug 2009 07.36 (GMT) - difference = 88.05 deg.
26 Sep 2009 12.35 (GMT) - difference = 88.05 deg.
25 Oct 2009 20.23 (GMT) - difference = 88.05 deg.
24 Nov 2009 17.23 (GMT) - difference = 88.05 deg.
24 Dec 2009 13.29 (GMT) - difference = 88.05 deg.
23 Jan 2010 06.57 (GMT) - difference = 88.05 deg.
21 Feb 2010 20.55 (GMT) - difference = 88.05 deg.
23 Mar 2010 07.21 (GMT) - difference = 88.05 deg.
21 Apr 2010 14.46 (GMT) - difference = 88.05 deg.
20 May 2010 20.11 (GMT) - difference = 88.05 deg.
19 Jun 2010 12.57 (GMT) - difference = 88.05 deg.
18 Jul 2010 06.33 (GMT) - difference = 88.05 deg.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty re

Počalji  IVA Čet Avg 27, 2009 1:25 pm

e super da smo to resili:) hvala


Poslednji izmenio Gloria dana Čet Avg 27, 2009 5:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Izida Čet Avg 27, 2009 1:29 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Pet Avg 28, 2009 10:23 am

pandora* ::Ja ne mogu da skinem taj program...

Kako ne mozes pa kakav problem ti prijavljuje, bas je neobiman program i lako se skida... Ima korisnih momenata, ako ne uspes da ga skines, uradicu ti ja ono sto te zanima...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Pet Avg 28, 2009 10:44 am

Tajna ::Vec danima me zeza automatska brava na kolima. Kliknem na dugmence sva vrata se zakljucaju sem mojih - vozacevih. Kilknem opet - proradi, tako 2-3 dana, juce i danas ne radi nikako, moram rucno da in zakljucam pa da upalim alarm, i obrnuto kod otkljucavanja. Zbunjena sam ne mogu da pronadjem koji tranzit mi je to doneo. Pitam se hoce li proraditi ili moram da vozim negde da mi to srede, sve nesto svojom ribljom verom idem na to, popravice se kako se i pokvarilo, samo od sebe...

Alarm - Uran

Brava - Mars a malo i Saturn ( to je u stvari moj MA u Jarcu)

Kljucevi - Merkur, Uran

Automatksa brava - Uran, Mars ili ajde nek i bude Me u Aq - automatski kljuc.

Zbunjena sam, jasno mi je da zbog opozicije Urana i Saturna, alarm malo zeza, ukljuci se nekad i bez razloga, a nekad ga gurkam (auto) i on nista.
Ajde da automatska brava bude isto UR 180 SA, ali zasto kad je to dobro sa mojim MA, koji vlada 3 kucom - kola. Merkur bio jos u Devici, kad je pocelo, pa to i razumem, kljucevi se koriste - Merkur sa Saturnom i bije po Veneri i Jupiteru, narusilo mi komfor, mnogo je covek lenj kad se na nesto navikne, ali sve to dobro ka mom Marsu - to me buni... A ni Merkur mi nije napadnut, ne vidim uopste zasto bih imala i najsitnije probleme sa kolima. Jedino ako kola nisu, sto tradicionalna astrologija kaze 2 kuca - pokretna imovina, onda je sve jasnije... Mada sam do sada uvek gledala 3 kucu i dobro mi islo.
Pada mi na pamet, ali ne verujem da to tako moze, kola su Toyota - Bik, a Venera mi ugrozena.
Sta vi mislite, jel moze to tako? Ima li neko nekih ideja?

Je se ovo zagubilu u kasnijim posovima ili niko nema ideju sta je sa mojim alarmom?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  senka023 Pet Avg 28, 2009 11:26 am

Tajna ::Vec danima me zeza automatska brava na kolima. Kliknem na dugmence sva vrata se zakljucaju sem mojih - vozacevih. Kilknem opet - proradi, tako 2-3 dana, juce i danas ne radi nikako,

Mada sam do sada uvek gledala 3 kucu i dobro mi islo.

Sta vi mislite, jel moze to tako? Ima li neko nekih ideja?

Nisam mislila da treba odgovor...ja rek'o , malo ogovaras rodjeni auto! Very Happy
Ako se to dogadja danima...ja bih povezala sa Saturn Merkur opozicija Uran...
a to sto sad ne radi nikako ...upucujem na odgovornost T kvadrata Merkur Mars Pluton!

a slaze se i ova tvoja 3. iz natalne...otis'o ti Mars kao vladar trece, u 6. tj.razboleo se i uzeo bolovanje!

Ne zezam, podsetila si me, moj fiksni je odjednom, u sred narucuvanja budjenja, UCUT'O... a ni jedna brojka~tipka nije funksionisala. Odnela sam ga u servis, bez nade za popravak, usput kupim drugi..kad me juce, JEDAN dan posle, zovu i kazu da kvara NEMA!!!
Sta se dogodilo, ne znam!
Odmah sam prikopcala ovaj stari jer jer ima dooobruuu zvonjavu koja cak i mene uspe da probudi!
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sub Avg 29, 2009 10:06 pm

Jao toliko sam srecna, srecna - skacem od srece ceo dan, kao malo dete. Naime uplatili smo letovanje izgleda ovako.

Krecemo kolima iz Jacksovilla i vozimo uz obalu 500km do Fort Lauderdale - a, jug Floride, tamo imamo prijatelje; malo se vidimo sa njima i posle ukrcavamo na brod koji plovi istocnim Karibima nedelju dana... Uzeli smo sobu sa terasom i nadam se predivnim pogledom... Prvi dan je u plovidbi, ceo dan, za to vreme cu da odem na masazu, bazen i da uzivam na dekovima sa casom sampanjca u ruci... Prvi izlet nam je Grand Turks island, ne znam ni kako se zove na srpskom, malo ostrvce u Bahamima, koralnog tipa, kazu nedirnute prirode, verovatno cu ploviti brodicem sa providnim dnom. Nocu se plovi, za to vreme zurcimo na brodu. Sutradan smo u Porto Riku, gde se manje vise setamo gradom i kupujemo suvenire... Naredno je ostrvo Sveti Tomas (ili ti neverni Toma) - Devicanska ostrva, po filmovima i slikama deluje fenomenalno. Planiram da idem na dubinsko ronjenje i da jasem konja kroz vodu... Verujem da ce moj muz ovde da otkine zbog pune mu Device...Sutradan smo ponovo na brodu ceo dan, mozda odem malo u kazino ili ponovim aktivnosti prvog dana... Poslednji izlet nam je Half Moon Cay, na Bahamima, po imenu bi ovo meni trebalo da se svidi, zbog mog Meseca... Zadnja noc na brodu, ima sigurno neki dobar program i ujutu se iskrcavamo.

Zatim smo resili da posto smo vec toliko juzno i ja nikada nisam bila, da odemo na Key-s, najuzniju Floridsku tacku poznatu po dobrim letovalistima, plazama i sve u svemu dobrom provodu. Poseticemo i Majami, pretpostavljam da cemo se zadrzati sve u svemu jos nekoliko dana.
Ovo mi je ulepsalo dan,i naredne nedelje preostale do puta... Kako cu samo docekati?

Objavicu chart kada planiram da krenem na put. ukoliko neko radi elekcione chartove i ima neku sugestiju, jer mi vreme nije pod moranje, svi uvidi su dobro dosli...

U stvari buni me da li da stavim vrh 12 u Vagu ili da ga ostavim u Devici, muci me Saturn kao i obicno ali ako ga pomerim u Vagu, vladar sata mi nije dobar, opet je Saturn... Znam da nije nista zivotno vazno i izvinjavam se ako vas davim glupostima, ali ja zelim da uradim sve u mojoj moci da mi vreme na odmoru bude nezaboravno.

Evo horoskopa:

Tajna - Page 6 CRUISE
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty re

Počalji  IVA Sub Avg 29, 2009 10:13 pm

divno je kad je neko tako sretan, zelim ti divan provod:)
uzivaj!!! flower sunny sunny sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Ned Avg 30, 2009 12:05 am

Tajnice, je si li napravičla poređnje sa tvojim natalom? Pretpostavljam da jesi. Nkako bi ja i na to obratila pažnju.


Kako je tebi ascednt u zemljanom znaku, mislim da bi ti više odgovaralo da vreme početka putovnja bude u zemljanom znaku i da pravi što bolje aspekte prema tvom asc i vl. ascedenta Saturnu, kao bi ti bilo što ugodnije.

Zavisi šta ti očekuješ i želiš da doživiš na putovanju.
Vidom da si ti stavila naglasak na 12. kuću, a ja bih stvila više ka petoj, jer meni deluje,po onom što si napisal da planiraš da bude dosta zabave, razonode,rekreacija, a ona je u domenu petice. Nekako 12. se po meni više odnosi na pasivni odmor, kada je o odmoru reč, na spavanje, odmaranje . Ovo ti je dobra ideja za postavljnje elekcionog, da bi putovanje koje puno toga pruža i obećava bilo što lepše i jedinstvenije. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 12:09 am

Astrotanja ::Tajnice, je si li napravičla poređnje sa tvojim natalom? Pretpostavljam da jesi. Nkako bi ja i na to obratila pažnju.


Kako je tebi ascednt u zemljanom znaku, mislim da bi ti više odgovaralo da vreme početka putovnja bude u zemljanom znaku i da pravi što bolje aspekte prema tvom asc i vl. ascedenta Saturnu, kao bi ti bilo što ugodnije.

Zavisi šta ti očekuješ i želiš da doživiš na putovanju.
Vidom da si ti stavila naglasak na 12. kuću, a ja bih stvila više ka petoj, jer meni deluje,po onom što si napisal da planiraš da bude dosta zabave, razonode,rekreacija, a ona je u domenu petice. Nekako 12. se po meni više odnosi na pasivni odmor, kada je o odmoru reč, na spavanje, odmaranje . Ovo ti je dobra ideja za postavljnje elekcionog, da bi putovanje koje puno toga pruža i obećava bilo što lepše i jedinstvenije. sunny

Nista ja od svega toga ne mogu da namestam. Kada sam rekla da mogu da pomerim vreme radi se o 30 min - gore dole. Brod krece predvece iz luke, znaci ja moram da krenem ujutro da bih stigla tamo... Lose sam objasnila...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Ned Avg 30, 2009 12:23 am

Dobro, a daAascedent bude na Veneri i time Merkur, Mesunce i Mesec u prvoj? To bi obećavalo zabavno i lepo putovanje. Question sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 5:56 am

Astrotanja ::Dobro, a daAascedent bude na Veneri i time Merkur, Mesunce i Mesec u prvoj? To bi obećavalo zabavno i lepo putovanje. Question sunny

Gledam nesto, znas nije ti to losa ideja... Nisam mislila da krenem tako rano, ali nece nista da mi fali... Svidja mi se... Jeste da je prva kuca mesto odakle polazimo, a sedma gde idemo, ali mi se svidja ova 5 kuca, i svidja mi se sto je vladar 7 polja u 5-oj od sebe... Jos ta prva kuca prestavlja 7 od odredista, pa su to lepi kontakti i javna desavnja... Dobro je to, dobro a i vladar sata je dobar, cak i da je MO nije lose. Da, vidis nije ti to losa ideja. Pogledacu jos malo, ali mislim da si mi ubola zgoditak... Hvala Tanjice!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Izvinjenje

Počalji  Tajna Sre Sep 02, 2009 5:33 am

Mnogima na forumu sam obecala odgovor i analizu sto putem privatnih poruka, sto javno. Ovom prilikom se izvinjavam zbog eventualnog kasnjenja. Pokusavam da gledam tenis, koji snimam ceo dan, a ciji sam veliki ljubitelj. Odgovarala sam uglavnom samo na Duhove postove, delimicno iznervirana zbog nerazumevanja medju nama, a delimicno zbog izprovociranosti, jer on zna koje dugme da mi pritisne, i onda se ja zapalim kao pegla.

Hocu reci - svima cu odgovoriti, samo molim za malo strpljenja, jer nista od toga ne zelim da otaljam, vec zelim da ulozim vreme i trud koji je potreban za svaku analizu ponaosob. Nisam zaboravila i necu preskociti, samo mi dajte malo vremena. Uz put je mom muzu i rodjendan sutra i moram priznati da sam delimicno i brak zapostavila, koliko mi je ucesce na ovom forumu prijatno...

Tako da se unapred i unazad izvinjavam za kasnjenje odgovora - ne postizavam, ali stvarno imam zelju da svima odgovorim, i odgovoricu! I love you
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty re

Počalji  IVA Sre Sep 02, 2009 5:45 am

sretan rodjendan muzu:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sre Sep 02, 2009 5:46 am

Gloria ::sretan rodjendan muzu:)

Hvala, hvala, nocna 'tico...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Sre Sep 02, 2009 1:24 pm

Tajnice, srećan ti rođendan mužu, a i tebi uz njega sve najbolje! sunny santa flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Izida Sre Sep 02, 2009 1:42 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Jane Sre Sep 02, 2009 8:47 pm

Sretan rođendan drugoj polovici. flower sunny
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Sre Sep 02, 2009 9:18 pm

Pa poželi i u moje ime Alletu sretan rodjendan i da te više voli
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  joki22 Čet Sep 03, 2009 9:27 am

Tajna srecan rodjendan tvom muzu i zelim Vam ostvarenje svih zelja i sve najlepse!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Čet Sep 03, 2009 5:32 pm

Tajna, srecan rodjendan tvom muzu i da ga jos dugo goddina slavi u zdravlju, veselju i sa tobom flower
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Pet Sep 04, 2009 8:05 am

Hvala svima na lepim zeljama!!!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  afrodita Pet Sep 11, 2009 3:12 pm

Tajna, nesto sam razmisljala o tome da ti kazem iskustva nekoliko svojih prijateljica, u pitanju su problemi sa trudnocom. Ne znam da li si ikada bila u manastir Ostrog? Ja sam prosto ostala zapanjena kada je jedna moja koleginica i super prijateljica pre tri godine ostala u drugom stanju, a pri tom operisala rak materice. Doktori su govorili da ne sme i nece moci da rodi, ali eto ona je uz Bozju pomoc uspela da dobije prelepog sina. Takodje , jedan par sam upoznala pre cetiri godine(sa njima se cujem i danas) i oni 15 godina nisu imali dece, a pri tom svuda se lecili, pa su te godine specijalno dosli na more zbog ostroga. Svastika mog brata je u 39 rodila dete tek kada je poslusala mene gde sam insistirala da se istinski pomoli u Ostrog da im tamo citaju molitve, da konace..Ne znam mozda je glupo sto ovo pisem, ali kazem ti da ne nabrajam sve te zene koje poznajem koje su bukvalno sve isprobala da bi se na kraju obratile Bogu i toj svetinji za pomoc...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  joki22 Pet Sep 11, 2009 5:22 pm

afrodita ::Tajna, nesto sam razmisljala o tome da ti kazem iskustva nekoliko svojih prijateljica, u pitanju su problemi sa trudnocom. Ne znam da li si ikada bila u manastir Ostrog? Ja sam prosto ostala zapanjena kada je jedna moja koleginica i super prijateljica pre tri godine ostala u drugom stanju, a pri tom operisala rak materice. Doktori su govorili da ne sme i nece moci da rodi, ali eto ona je uz Bozju pomoc uspela da dobije prelepog sina. Takodje , jedan par sam upoznala pre cetiri godine(sa njima se cujem i danas) i oni 15 godina nisu imali dece, a pri tom svuda se lecili, pa su te godine specijalno dosli na more zbog ostroga. Svastika mog brata je u 39 rodila dete tek kada je poslusala mene gde sam insistirala da se istinski pomoli u Ostrog da im tamo citaju molitve, da konace..Ne znam mozda je glupo sto ovo pisem, ali kazem ti da ne nabrajam sve te zene koje poznajem koje su bukvalno sve isprobala da bi se na kraju obratile Bogu i toj svetinji za pomoc...
Slazem sa Afroditom za Ostrog. Raspitala sam se kod prijateljice koja nije mogla da ostane trudna sta je pila. Pila je caj Macina trava i biljne preparate Vitex. Uz pomoc Macine trave i Vitexa je ostala trudna, pre toga je dve godine setala po lekarima. Dala mi je sledece linkove pa ako te interesuje pogledaj.
http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=8005
http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=19963

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Pet Sep 11, 2009 6:15 pm

Hvala vam na odgovorima.

Ostrog ce morati da saceka bar do sledece godine, jer sam daleko...

Joki pogledala sam za Vitex i mogu i ovde da ga kupim, jedino mi nije jasno koliko cesto i u kojoj kolicini se pije jer ima pilula od 350mg, 400mg, 500mg... Ajde pitaj prijateljicu, molim te.

Za macinu travu znam i stize mi sad kolicina iz Beograda, tako da sam to podmirila.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 6 Empty Re: Tajna

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu