Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajna

+12
afrodita
senka023
andjela pizelli
Čarobnica
-menora-
hajkula
DUH
Flora
smesko
Astrotanja
joki22
Tajna
16 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 8:39 pm

Tajna ::Nije nikoga branio, nije bilo napada, svadje, bio momenat iznenadjenja...

Ja sam hteo umesto tebe da odgovorim jer nisi bila tu ali nisam znao kako Flori da odgovorim idi malo i na našu muško žensku temu, ima šta i da pročitaš ali već sad počni sa samokontrolom svog MA
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 8:42 pm

DUH ::
Tajna ::Nije nikoga branio, nije bilo napada, svadje, bio momenat iznenadjenja...

Ja sam hteo umesto tebe da odgovorim jer nisi bila tu ali nisam znao kako Flori da odgovorim idi malo i na našu muško žensku temu, ima šta i da pročitaš ali već sad počni sa samokontrolom svog MA

Mozes i ti da odgovaras, samo pazi da ne otkrijes. Pomazi ako znas kako ja bolje od ovoga ne mogu.

Sto se te teme tice, odgovoricu ti, samo mi za to treba vise vremena, pa odlazem...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 8:45 pm

Tajna ::

Mozes i ti da odgovaras, samo pazi da ne otkrijes. Pomazi ako znas kako ja bolje od ovoga ne mogu.

Sto se te teme tice, odgovoricu ti, samo mi za to treba vise vremena, pa odlazem...


Ma neće ti ni svo vreme sveta pomoći jer činjenice su činjenice
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 8:47 pm

DUH ::
Tajna ::

Mozes i ti da odgovaras, samo pazi da ne otkrijes. Pomazi ako znas kako ja bolje od ovoga ne mogu.

Sto se te teme tice, odgovoricu ti, samo mi za to treba vise vremena, pa odlazem...


Ma neće ti ni svo vreme sveta pomoći jer činjenice su činjenice

Ako si ti siguran da si u pravu zasto imas toliku potrebu da ubedis jos nekoga?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 8:49 pm

Tajna ::

Ako si ti siguran da si u pravu zasto imas toliku potrebu da ubedis jos nekoga?

Zato što me zabavljaju vaši pokušaji
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Sub Avg 15, 2009 8:52 pm

DUH ::
Tajna ::

Ako si ti siguran da si u pravu zasto imas toliku potrebu da ubedis jos nekoga?

Zato što me zabavljaju vaši pokušaji

Duse, Tajna je li ovo nesto interno izmedji vas, jer ja ne razumem nista? confused
Duse, koja je to musko-zenska tema koju pominjes? affraid
Pogledajte Lutriju, nasla sam loto milionera... cheers
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 8:58 pm

Flora ::
DUH ::
Tajna ::

Ako si ti siguran da si u pravu zasto imas toliku potrebu da ubedis jos nekoga?

Zato što me zabavljaju vaši pokušaji

Duse, Tajna je li ovo nesto interno izmedji vas, jer ja ne razumem nista? confused
Duse, koja je to musko-zenska tema koju pominjes? affraid
Pogledajte Lutriju, nasla sam loto milionera... cheers

Da to je vezano za temu zene i muskarci pod Sinastrija; Razne teme: Mars i Venera pricaju o Merkuru.
Videla sam da si iskopala chart dobitnika i razocarala sam se, nema veze sa onim sto sam ja ocekivala. Kvadrata koliko hoces. Moram da detaljno pogledam i pisacu sigurno o tome kasno nocas...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 9:03 pm

Flora ::
Duse, Tajna je li ovo nesto interno izmedji vas, jer ja ne razumem nista? confused
Duse, koja je to musko-zenska tema koju pominjes? affraid
Pogledajte Lutriju, nasla sam loto milionera... cheers


U pitanju je tema razlika medju polovima ali je Tajna po svom starom običaju, dala svoj pečat i nazvala je VENERA I MARS PRIČAJU O MERKURU

Napravio sam natal te Amerikanke koja je dobila na lutriji i nije me na prvu loptu jasno ali ću pogledati još
...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 9:07 pm

DUH ::
Flora ::
Duse, Tajna je li ovo nesto interno izmedji vas, jer ja ne razumem nista? confused
Duse, koja je to musko-zenska tema koju pominjes? affraid
Pogledajte Lutriju, nasla sam loto milionera... cheers


U pitanju je tema razlika medju polovima ali je Tajna po svom starom običaju, dala svoj pečat i nazvala je VENERA I MARS PRIČAJU O MERKURU

Napravio sam natal te Amerikanke koja je dobila na lutriji i nije me na prvu loptu jasno ali ću pogledati još
...

Ja sam dala taj naslov jer mi ne pricamo o razlikama, to se provlaci a ono oko cega Duh i ja vec godinama diskutujemo je da on tvrdi izmedju ostalog da su muskarci INTELIGENTNIJI od zena. Otuda je Merkur u naslovu...
A ti Duse pocni temu sam, nemoj meni da govoris da je zapocnem, ako neces da vidis moj pecat... bom
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 9:20 pm

Tajna ::
Ja sam dala taj naslov jer mi ne pricamo o razlikama, to se provlaci a ono oko cega Duh i ja vec godinama diskutujemo je da on tvrdi izmedju ostalog da su muskarci INTELIGENTNIJI od zena. Otuda je Merkur u naslovu...
A ti Duse pocni temu sam, nemoj meni da govoris da je zapocnem, ako neces da vidis moj pecat... bom

Pa intelektualne razlike i priča o njima se podrazumeva jer je očigledno da smo mi jači a vi lepši a ne smeta mi tvoj pečat, nego proveravam da li si u formi ....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 9:29 pm

DUH ::
Tajna ::
Ja sam dala taj naslov jer mi ne pricamo o razlikama, to se provlaci a ono oko cega Duh i ja vec godinama diskutujemo je da on tvrdi izmedju ostalog da su muskarci INTELIGENTNIJI od zena. Otuda je Merkur u naslovu...
A ti Duse pocni temu sam, nemoj meni da govoris da je zapocnem, ako neces da vidis moj pecat... bom

Pa intelektualne razlike i priča o njima se podrazumeva jer je očigledno da smo mi jači a vi lepši a ne smeta mi tvoj pečat, nego proveravam da li si u formi ....

Opet ovde skreces sa teme... Ovde se trenutno pise o mom tati...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 9:48 pm

Tajna ::
Opet ovde skreces sa teme... Ovde se trenutno pise o mom tati...

OK evo izbrisaću moje gluposti a ti tvoje i ostaće čista tema
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 10:00 pm

DUH ::
Tajna ::
Opet ovde skreces sa teme... Ovde se trenutno pise o mom tati...

OK evo izbrisaću moje gluposti a ti tvoje i ostaće čista tema

Pa moze da se obrise samo poslednji post, ali nije ni bitno, samo predji tamo...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Ned Avg 16, 2009 12:22 am

Tajna ::Nije nikoga branio, nije bilo napada, svadje, bio momenat iznenadjenja...

Zasto mi se cini da dogadjaj lici na neku nezgodu u saobracaju i da je bio neciji zivot ugrozen!
Ako se dogadjaj desio na putovanju, tj. u toku voznje, da se nije izleteo covek ispred njegovih kola?
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  hajkula Ned Avg 16, 2009 3:41 am

prethodno pomracenje je islo preko riba i device, 4 i 10 kuce, zakacilo je natalnog saturna u 10, tu je i tranzitni saturn ... saturn je suvladar 4,
natalni mars je u kvadratu sa neptunom, koji je, rekla bih, u 12 kuci... a za taj dan su tranzitni mars i neptun u opoziciji, neptun je suvladar 4,
mesec i pluton na natalnom neptunu
ili je sreo duha ili (porodicnu) tajnu

PS
Da li je tvoj tata odrastao bez svog oca?
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Ned Avg 16, 2009 5:06 am

Flora ::
Tajna ::Nije nikoga branio, nije bilo napada, svadje, bio momenat iznenadjenja...

Zasto mi se cini da dogadjaj lici na neku nezgodu u saobracaju i da je bio neciji zivot ugrozen!
Ako se dogadjaj desio na putovanju, tj. u toku voznje, da se nije izleteo covek ispred njegovih kola?

Bravo Flora, kazem ti da znas... cheers cheers cheers

Bilo je u toku voznje, svi smo bili u kolima - tata, mama, sestra i ja, istrcalo je cetvorogodisnje dete na put, tata je zakocio tako naglo da smo i sestra i ja udarile glavom u prednja sedista ali ga je ipak udario, dete ozbiljno povredjeno. Utom je dotrcala majka deteta, moj otac ga podigao, stavio u kola, usla i majka detete, mi ostali na putu, dete umrlo na putu do bolnice... Katastrofa!!!! No No No

Bio u muriji na saslusnju, uzimali mu krv da nije pijan, nije pio i ne pije uopste, oslobodili ga svake odgovornosti... ali samo njegova dusa zna kako je to. Nikada o tome vise nije razgovarao, niti ga je neko pitao...

Flora stvarno si me iznenadila - pravo u metu, stvarno je istrcavanje ispred kola bilo u pitanju...

Hajkula otac mu je doziveo 82 godine i bio u braku sa babom ceo zivot. Bili su vrlo religiozni i posteni ljudi, neskolovani i siromasni, ali vrlo okrenuti porodici. Moj deda, tatin otac jeste bio u logoru 3 godine tokom nemacke okupacije, ali to je bilo pre rodjenja mog oca...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Ned Avg 16, 2009 10:50 am

Bila sam ubedjena da je necija smrt u pitanju zbog Plutona, ali bez obzira na to i iako znam da smem tebi to napisem, nekako sam se ustrucavala...
Zao mi je zbog tvog tate i tog deteta, ali ja mislim da je to sudbina.
Hvala ti sto si me pohvalila vec na temi Velikog krsta, vredno ucim, astrologija me interesuje puno..
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Ned Avg 16, 2009 11:28 am

Bravo Flora! Tvoj Mesec u Devici u konjukciji sa Saturnom daje i mogućnost da se dobro sagleda realnost, a Merkur u Ribama utiče i na intutivnu inteligenciju.

Flora, interesantno je da i ti imaš kao i Tajnin tata Mesec u konjukciji sa Saturnom, a ja u opoziciji i da smo se mi obe uključile u temu, da nas je to zainteresovalo, jer obe imamo Mesec u Devici i to još u aspektu sa Saturnom.

Mene je ovo dirnulo.Kakva tragedija, kakva sudbina.

Tajna pored Urana u osmoj u opoziciji sa Merkrurom, meni je jasno tek sada kakvu je tugu on doživeo na putu, jer je Mesec u konjukciji sa Saturnom i koliko je to promenilo i uticalo na njegov život. Saturn utiče na karmu, ili sudbinu, na stvari koje ne mogu da se promene,već samo da se prihvate i da se pokušaju razumeti i prihvatiti takve kakve su.

Flora i ja smo obe izgubile mamu, ja u 26., ne rano, mada je bila bolesna od moje 18. a ona i mnogo pre, a kod tate se to drugačije odrazilo, ali je i to bio udarac sudbine i doneo puno tugu i vraćenje u prošlost Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Avg 16, 2009 1:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty tajna

Počalji  senka023 Ned Avg 16, 2009 1:21 pm

Bravo Flora!
Moje citanje je bilo da je naisla ZENA , necim jaaako ugrozena, kao de je nju neko napao, udario, a da za nju velika opasnost i dalje traje, cak sta vise pretnja za jos vecu nevolju....i da je Tajnin otac nju negde odvezao da dobije pomoc.
Pa sam se zapitala OTKUD SAD DETE???
Pa da, daaaa, jeste dete Mesec, tako do 4. godine, (? ) posle ide simbolika Merkura.
Sad moze da bude..."Sta sad posle bitke general"?...kao i ona je nesto slicno mislilaaaaa, pa kad je mislilaaaa, sto nije pre pisalaaa....pa naravno, BOJI~BOJI...krenula ja sinoc da pisem post...pa sam elegantno dala sebi komentar "Idi, bre, begaj, nemo' da si smesna...!" Meni bitno, da su misli isle prema mogucem resenju...a mozda se okurazim pa drugi put i ranije, ja "sitna boranija" dam svoje misljenje...to jest za "vreme bitke".
A jeste, bas dogadjaj koji obelezi i oboji dusu ceo zivot.
Jedino vreme, koje je spominjano, ... 3 sata.... ostaje diskutabilno?
Mislim, sta ce malisa u 3 ujutru van kuce?
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Ned Avg 16, 2009 3:59 pm

Flora, pogrešila sam.
Mesec ti je u kvadratu sa Saturnom, a ne u konjukciji. Tranzitni Saturn ti se prikližava natalno i uskoro će biti u konjukciji sa natalnim Mesecom, to sam skoro videla kada sam gledala, pa mi je to izbilo u času kad sampisala poruku.

Senka ja nigde ne vidim vreme kada se to dogodilo,.Gde si ti videla da je to bilo u 03 sata?
Inače me je baš zanimalo kada se to dogodilo, u koliko sati.
Ono što mi je bilo jasno i što sam videla, da su Saturn 3. i 9. u konjukciji i kao što sam napisala da je to neka tuga koja se doživela na putu, ali da je to bilo dete koje je naletelo na kola to moja svest ne bi kakva je dopustila sebi da vidi, koliko je to meni strašno.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Ned Avg 16, 2009 5:55 pm

Senka, gledala si natal Tajninog tate koji je rodjen u 03.....
Tajna nam je rekla samo datum, nije vreme tog nesretnog dogadjaja...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Tajna

Počalji  senka023 Ned Avg 16, 2009 8:16 pm

Astrotanja
U pravu si... NIJE vrema dato,
pomesala sam vreme od rodjenja Tajninog oca sa datumom dogadjaja...
Da Tajna nije rekla sta je i kako bilo, ja bih i dalje povezivala zenu u nevolji...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  senka023 Ned Avg 16, 2009 8:20 pm

Flora ::Senka, gledala si natal Tajninog tate koji je rodjen u 03.....
Tajna nam je rekla samo datum, nije vreme tog nesretnog dogadjaja...

Jes, jes! U pravu si!
Imate oko sokolovom i ti i Astrotanja?!
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Ned Avg 16, 2009 8:27 pm

Tacno vreme ne znam, ali znam da je bilo posle rucka. Zavrsili smo rucak, sa ostatkom tatine porodice, koji je uglabnom bio oko 2-3 pm, jos malo posedeli i krenuli iz Mionice za Beograd, 10km od Mionice na magistralnom putu se to desilo, verovatno negde oko 4-5 pm.
Tragedija je strasna, to je bio sok za sve nas. Tata je samo cutao, kao i obicno, mama je u trenutku sudara skocila okrenuvsi se pozadi da vidi da li smo mi dobro i pocela panicno da vice da spustimo glave na sediste pozadi, ne bi li nas sacuvala od jezive scene. Onda su oni izasli napolje, mi smo i dalje lezali. Sekunde su u pitanju ali ja se secam kao da je trajalo vecnost. Mama je otvorila vrata od kola sa jedne strane izvela nas, a majka deteta sa druge strane da bi tata stavio dete na sediste, mislim da je bio decak. Dalje se ne secam, ali mama kaze da smo ostali u kuci tih ljudi i da je stric ili neko drugi dosao po nas i vratio u vikendicu.

Ti ljudi su cak bili fini prema nama, svesni tatine nevinosti u celoj situaciji ali to ne pomaze mnogo. Godinama kasnije sam pricala sa mamom i ona kaze da je stalno razmisljala o toj zeni koja je izgubila dete i koliko li je sebe krivila za taj trenutak nepaznje u kom je dozvolila da joj dete istrci na tako prometan put. Nesreca velika, kako za njihovu tako i za nasu porodicu. Nikada vise nismo nista culi o njima i to je u nasoj kuci bila tabu tema, bar pred ocem...
Da je bila odrasla osoba gotovo sam sigurna da posledice ne bi bile tako strasne jer tata nije brzo vozio, mama ne voli brzu voznju a i limiti na tim putevima nisu visoki, ali 4 godisnji decak nije imao snage da prezivi taj udar. Stvarno strasno.

Zato ja mislim da moj Mesec kaci Algol, jeste separacija i govori o dalekoj proslosti ali govori o ubistvu, sa dobrim aspektima i jakim dispozitorom, pa objasnjava okolnosti kao nenamerno i bez zakonskih posledica. A u 3 kuci mog oca, po vrtesci - u mojoj 6 je Saturn u Raku, malo dete 90 PL u 8 kuci sto je 5 kuca po vrtesci. Dete ubijeno... Kakva jeziva sudbina... No
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  hajkula Ned Avg 16, 2009 9:41 pm

Pitala sam te za dedu, jer ja znam coveka kome je otac bio u logoru u II sv ratu a posle i na Golom otoku. Taj covek ima slican horoskop kao tvoj tata. Zamisli, njemu je devojcica 7 godina je imala, izletela biciklom na pancevackom putu. On je bio u zatvoru 12 meseci. On je bio milicioner (vozio je nesto sporije od dozvoljene brzine, nije pio, nije bio kriv) i posle zatvora vise nije hteo u miliciju da se vrati. Da nije bio milicioner po profesiji, a mozda i da mu je istorija drugacija, ne bi dobio zatvor. A trauma je ostala. I mars u blizancima moze da ukaze na stradanje (necijeg deteta) u saobracaju, na ulici. Ovde kod nas puno radi taj mars u blizancima, posebno u 90 sa saturnom u devici.
Tom coveku su kazali da mu je otac umro, da ne bi zapitkivao, pricao, da ga zastite. Da bi zastitio i njega i jos sina i cerku, njegov otac je cim je video za sta ga optuzuju, trazio od zene da se razvedu i da deci kaze da je umro. Godinama kasnije se pojavio...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 4 Empty Re: Tajna

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu