Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajna

+12
afrodita
senka023
andjela pizelli
Čarobnica
-menora-
hajkula
DUH
Flora
smesko
Astrotanja
joki22
Tajna
16 posters

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Čet Avg 13, 2009 11:14 pm

Tajna ::
DUH ::
Tajna ::

Znaci i ti si mislio na srednjih 10 dana ciklus i to je tacno. NIje od kraja menstruacije nego od pocetka - 10-og do 20-og dana od pocetka ciklusa... Netacno je da smo mi plodne 2 dana, samo je jedan u pitanju i to ne ceo dan, radi se o satima, zato je priroda napravila da spermatozoidi zive duze....

Normalno da sam mislio na 10 srednjih dana a znam i da ste u srednjih nekih 2 dana samo par ili više sati plodne ali su zato tu punoglavci koji su izdržljiviji pa duže traju, osim ako ne zalutaju u drugi razred, e to što su punoglavci izdržljiviji govori i da su muškarci fizički i na svaki drugi načein jači ali to je druga tema lol! lol! lol!

Sad nemam vremena, ali moram da pocnem tu temu muskarci - zene sa tobom, jer stvarno lupas... Samo ste fizicki jaci, a mi smo emotivno... Intelektualno smo isti to je ME i on je BESPOLAN, a ja znam da ti na to aludiras... Nemoj bre da me nerviras, jer postajem Twisted Evil


A šta su žene u tehnološkom smislu izmislile ? Ili kaži mi ime samo par žena proverenih folozofa ? Ili da li je najbolji pisac na svetu žena ili muškarac ? ITD ITD ITD
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Čet Avg 13, 2009 11:16 pm

DUH ::
Tajna ::
DUH ::
Tajna ::

Znaci i ti si mislio na srednjih 10 dana ciklus i to je tacno. NIje od kraja menstruacije nego od pocetka - 10-og do 20-og dana od pocetka ciklusa... Netacno je da smo mi plodne 2 dana, samo je jedan u pitanju i to ne ceo dan, radi se o satima, zato je priroda napravila da spermatozoidi zive duze....

Normalno da sam mislio na 10 srednjih dana a znam i da ste u srednjih nekih 2 dana samo par ili više sati plodne ali su zato tu punoglavci koji su izdržljiviji pa duže traju, osim ako ne zalutaju u drugi razred, e to što su punoglavci izdržljiviji govori i da su muškarci fizički i na svaki drugi načein jači ali to je druga tema lol! lol! lol!

Sad nemam vremena, ali moram da pocnem tu temu muskarci - zene sa tobom, jer stvarno lupas... Samo ste fizicki jaci, a mi smo emotivno... Intelektualno smo isti to je ME i on je BESPOLAN, a ja znam da ti na to aludiras... Nemoj bre da me nerviras, jer postajem Twisted Evil


A šta su žene u tehnološkom smislu izmislile ?

To je vec pitanje interesovanja i zivotne opredeljenosti a ne mogucnosti... Vecinu zena to ne interesuje sto ne znaci da ste vi pametniji... Znam da bi voleo ali nije tako...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Čet Avg 13, 2009 11:18 pm

Tajna ::
To je vec pitanje interesovanja i zivotne opredeljenosti a ne mogucnosti... Vecinu zena to ne interesuje sto ne znaci da ste vi pametniji... Znam da bi voleo ali nije tako...

Pa intelekt i odredjuje interesovanje, vas ne može da interesuje nešto za šta niste sposobne ali zato vi zaista koristite više emotivnu polovinu mozka a muškarci racionalnu.

Ustvari otvori temu pod razno da ne kvarimo ovu tvoju temu, ovde ipak pričamo o tebi
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Čet Avg 13, 2009 11:20 pm

U krajnjoj liniji kako to da ste vi toliko pametni naspram nas a romani pisani o tome kako zene ako hoce lako manipularaju muskarcima!!! Pozivam se na Idiota od Dostojevskog...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Čet Avg 13, 2009 11:22 pm

DUH ::
Tajna ::
To je vec pitanje interesovanja i zivotne opredeljenosti a ne mogucnosti... Vecinu zena to ne interesuje sto ne znaci da ste vi pametniji... Znam da bi voleo ali nije tako...

Pa intelekt i odredjuje interesovanje, vas ne može da interesuje nešto za šta niste sposobne ali zato vi zaista koristite više emotivnu polovinu mozka a muškarci racionalnu.

Ustvari otvori temu pod razno da ne kvarimo ovu tvoju temu, ovde ipak pričamo o tebi

Hocu otvoricu temu, ali interesovanje ne odredjuje intelekt... Ne znaci da je inzenjer intelektualno jaci od slikara samo zato sto je na tehnickom nivou skolovaniji...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Čet Avg 13, 2009 11:23 pm

Tajna ::U krajnjoj liniji kako to da ste vi toliko pametni naspram nas a romani pisani o tome kako zene ako hoce lako manipularaju muskarcima!!! Pozivam se na Idiota od Dostojevskog...

Otvori temu RAZLIKE MEDJU POLOVIMA pa ću da ti odgovorim
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Čet Avg 13, 2009 11:30 pm

DUH ::
Tajna ::U krajnjoj liniji kako to da ste vi toliko pametni naspram nas a romani pisani o tome kako zene ako hoce lako manipularaju muskarcima!!! Pozivam se na Idiota od Dostojevskog...

Otvori temu RAZLIKE MEDJU POLOVIMA pa ću da ti odgovorim

Otvorena tema, pod raznim temama sa naslovom Venera i Mars pricaju o Merkuru...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Pet Avg 14, 2009 7:09 am

Dobro kad smo utvrdili da cu ja ostati trudna (ili sam mozda ja nepopravljiv optimista) evo da vam postavim jos jedno pitanje. U stvari nije pitanje vise je zagonetka. Postavicu horoskop mog oca i reci vam da se nesto vrlo znacajno desilo u leto '79 godine, u pitanju je negativna stvar i vrlo znacajna - zivotno upadljiva. Desavanje koje bi jedan astrolog trebalo da ume da predvidi klijentu... Ovo je samo za one koji vole izazove jer ja desavanje i razresenje znam pa ne postavljam pitanje. Hocu da vidim da li ce neko makar i naslutiti u cemu je stvar... Vreme je kao sto vidite diskutabilno, baba se meni klela da je 3 ujuto, znaci tu je negde ali nije precizno... Postavljajte pitanja ja cu odgovarati. Prosto ni ne znam kako dalje da vam pomognem da bi vam priblizila stvari. Desavanje je ukljucilo njega i osobu koju ne poznaje, bilo je na putovanju... Ja sam bila prisutna i toliko je znacajno da i dalje imam delimicno secanje o tome i ako se desilo kad sam imala 4 godine.
Duse ti cuti, ako znas sta je jer sam ti sigurno pricala o tome. Mozes da dajes sugestije i komentare ali ako znas sta je cuti.

Tajna - Page 3 TATA
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Pet Avg 14, 2009 1:51 pm

Leta 1979. je tranzitni Uran bio u njegovoj natalnoj prvoj i pravio je kvadrat sa njegovim Mc i Pllutonom, pa je bilo događanja koje su bila uznemiravajuća i nesvakidašnja, čak i opasna.

Kako kažeš da se taj događaj odvijao na putu, da li reč o događaju koji je uslovio tranzitni Mars dok je tranzitirao devetom, praveći opoziciju sa natalnim, dok je Merkur pravio konjukciju sa saturnom u 10., a Mesec opoziciju sa natalnim Mesecom vl. 9,. to je bilo 5. septembra, ili je reč o nekim događanjima koji je uslovio tranzitni Jupiter dispoztor njegovog Sunca, na Mc-u u konjukciji sa Plutonom i u kvadratu sa tranzitnim Uranom što je bilo 5. avgusta. To leto je bilo burno za njega i dok je tranztirao Mars 9. verovatno je putovao.
Tajnice, približi nam malo vreme.


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pet Avg 14, 2009 5:14 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  andjela pizelli Pet Avg 14, 2009 4:47 pm

U muzevoj karti,po sistemu derivatnih kuca,vladar tvoje v kuce je Merkur konjukcija Mars 23 st Djevice.
Trenutno losa situacija zbog tranzita,jer je konjukcija opozicija tranzitni Uran,konjukcija tranzitni Saturn..
Moguc carski rez,kad dodje do pordjaja..
Tranzitni Uran ce se u februaru 2010 poceti odmicati od egzaktnog kvadrata sa ovom konjukcijiom a satrun mnogo prije...
andjela pizelli
andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Pet Avg 14, 2009 5:26 pm

Astrotanja ::Leta 1979. je tranzitni Uran bio u njegovoj natalnoj prvoj i pravio je kvadrat sa njegovim Mc i Pllutonom, pa je bilo događanja koje su bila uznemiravajuća i nesvakidašnja, čak i opasna.

Kako kažeš da se taj događaj odvijao na putu, da li reč o događaju koji je uslovio tranzitni Mars dok je tranzitirao devetom, praveći opoziciju sa natalnim, dok je Merkur pravio konjukciju sa saturnom u 10., a Mesec opoziciju sa natalnim Mesecom vl. 9,. to je bilo 5. septembra, ili je reč o nekim događanjima koji je uslovio tranzitni Jupiter dispoztor njegovog Sunca, na Mc-u u konjukciji sa Plutonom i u kvadratu sa tranzitnim Uranom što je bilo 5. avgusta. To leto je bilo burno za njega i dok je tranztirao Mars 9. verovatno je putovao.
Tajnice, približi nam malo vreme.

To se desilo 29 Jula '79...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Pet Avg 14, 2009 5:33 pm

andjela pizelli ::U muzevoj karti,po sistemu derivatnih kuca,vladar tvoje v kuce je Merkur konjukcija Mars 23 st Djevice.
Trenutno losa situacija zbog tranzita,jer je konjukcija opozicija tranzitni Uran,konjukcija tranzitni Saturn..
Moguc carski rez,kad dodje do pordjaja..
Tranzitni Uran ce se u februaru 2010 poceti odmicati od egzaktnog kvadrata sa ovom konjukcijiom a satrun mnogo prije...

Hvala na odgovoru, tako nesto sam i ja mislila... Zasto carski rez, zbog Marsa ili zbog moje postavke planeta? Moze i to ne smeta mi, manje boli...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Pet Avg 14, 2009 6:48 pm

Tajna ::.
Duse ti cuti, ako znas sta je jer sam ti sigurno pricala o tome. Mozes da dajes sugestije i komentare ali ako znas sta je cuti.


Naravno da znam i neću da se mešam, šta da se pravim pametan kad znaš da znam, pričala si mi.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Pet Avg 14, 2009 8:06 pm

Ono što meni pada u oči da je sunce, vl. Mc-a bilo u njegovoj natalnoj 9. u kvadratu sa Ascedentom, pa se pitam da li je reč o nekom neprijatnom događaju, koji je uticao na zdravlje.
Tebi je Uran bio na Mc i to ukazuje na neke veće, neočekivane, nagle promene u vezi sa ocem,koje menjaju život, unose uzbuđenje. I stovremeno ti je i Jupiter bio u kvadratu sa MC'om u 7. Jupiter u 7. može da ukaže i na strance, ili neke osobe koje su u simbolici Jupitera, bilo stranci, bilo ljudi u vezi sa zakonom, ili pak osobe jupiterovskog karaktera., koje su mogli da utiču na neku neprijatnost, možda zbog neke neumernosti.

Opet nejmu je Jupiter bio na Mc, u konjukciji sa njim i sa Plutonom, što predstavlja period neke vrste afirmacije, ne tog dana već u tom periodu, pogotovo što je to u Lavu pa to može dovesti do neke vrste ostvarenja nekih potisnutih ambicija, ali istovremno Uran vl. 4. u prvoj pravi kvadrat sa Mc, što donosi događanja koja remete ostvarenje planova, kroz neke uznemiravjuće okolnosti, neke prepreke, događanja koja remete svakidašnje zbivanja. Osoba sama biva buntovnija sklona da ekscesima kada Uran tranzitira prvom i sl.

Mesec koji govori o trenutnim događanjima, a vl. je njgove 9, je bio u 11, ali ne znam da li pri kraju Device i da li je pravio kvadrat sa Suncem, pa je doneo neko neprijatno događanjevezano za grupu ljudi i možda i za zaradu, ili se nalazio u Vagi i pravio kvadrat sa MErkurom i Jupiterom pa je doneo neki nesporazum, problem u komunikaciji, nerazumevanje, a i zbog kvadrata sanatl. Jupiterom da li je to možda imalo veze i sa zakonom, ili nekim zakonskim propisima, ili s anekom vrstom preterivanja i neumerenosti, netičnosti Rolling Eyes


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Avg 17, 2009 10:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Pet Avg 14, 2009 9:17 pm

Astrotanja ::Ono što meni pada u oči da je sunce, vl. Mec bilo u njegovoj natalnoj 9. u kvadratu sa Ascedentom, pa se pitam da li je reč o nekom neprijatnom događaju, koji je uticao na zdravlje.
Tebi je Uran bio na Mc i to ukazuje na neke veće, neočekivane, nagle promene u vezi sa ocem,koje menjaju život, unose uzbuđenje. I stovremeno ti je i Jupiter bio u kvadratu sa MC'om u 7. Jupiter u 7. može da ukaže i na strance, ili neke osobe koje su u simbolici Jupitera, bilo stranci, bilo ljudi u vezi sa zakonom, ili pak osobe jupiterovskog karaktera., koje su mogli da utiču na neku neprijatnost, možda zbog neke neumernosti.

Opet nejmu je Jupiter bio na Mc, u konjukciji sa njim i sa Plutonom, što predstavlja period neke vrste afirmacije, ne tog dana već u tom periodu, pogotovo što je to u Lavu pa to može dovesti do neke vrste ostvarenja nekih potisnutih ambicija, ali istovremno Uran vl. 4. u prvoj pravi kvadrat sa Mc, što donosi događanja koja remete ostvarenje planova, kroz neke uznemiravjuće okolnosti, neke prepreke, događanja koja remete svakidašnje zbivanja. Osoba sama biva buntovnija sklona da ekscesima kada Uran tranzitira prvom i sl.

Mesec koji govori o trenutnim događanjima, a vl. je njgove 9, je bio u 11, ali ne znam da li pri kraju Device i da li je pravio kvadrat sa Suncem, pa je doneo neko neprijatno događanjevezano za grupu ljud i možda i za zaradu, ili se nalazio u Vagi i pravio kvadrat sa MErkurom i Jupiterom pa je doneo neki nesporazum, problem u komunikaciji, nerazumevanje, a i zbog kvadrata sanatl. Jupiterom da li je to možda imalo veze i sa zakonom, ili nekim zakonskim propisima, ili s anekom vrstom preterivanja i neumerenosti, neetičnosti Rolling Eyes


Evo ovako, nije zdravlje, moj otac ima 61 godinu i znam da je nekoliko puta imao kijavicu, pored toga zdrav je kao dren. Nikad nije nista lomio, imao operaciju niti bilo sta slicno ili bilo kakvu povredu. Jednom je imao razbijen nos i to kad je bio mladic - razbila mu majka jer joj je rekao necu, gadjala ga papucom a on da se skloni udari nosem (koji je poveci) u kapiju. Ja nikada nisam upoznala niti cula za nekog da toliko nema fizickih smetni, na bilo kom nivou. Samo se nadam da budem zdrava na njega...

Nisu ni stranci u pitanju dogadjaj se odigrao u nasoj zemlji u okolini Valjeva odakle su njegovi roditelji poreklom. Isli smo u inostranstvo na more nekoliko nedelja pre toga i po povratku sa mora otisli u vikendicu koju imamo u Mionici.
Ukljucen je jos neko u desavanje, nije stranac ali je nama nepoznata osoba...

Jeste dogadjaj koji je remetio planove ali nema nikakve veze sa njegovim ambicijama, poslom, karijerom ili slicno. Bio je na odmoru. Po prirodi nije sklon ekscesima, vrlo je miran, povucen, stabilan i stalozen, ali ovo jeste bila vrlo ekstremnai ekscesna situacija.
Zakon se na kratko umesao posle nemilog dogadjaja, a bilo je prisutno vise ljudi, svi su time bili afektirani ali je akcija ipak jedan na jedan...

Ovde cu da prestanem jer cu da se odam ili vas odvedem u pogresnom pravcu.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Pet Avg 14, 2009 9:35 pm

Ne znam u koje je vreme tačno bilo, ali svakako je delovao Uran koji je pravio kvadrat sa njegovim Plutonom i Mc, da li je došlo do nekog nasilja, napada?Mars je bio u 8. i ulazio u konjukciju sa Uranom, ali je to -4,. i ne znam da li se to moglo osetiti. Sunce u kvadratu na Ascedent je opet neka energije, volja protiv njegove. Da nije bila neka provala, napad i pokušaj odbrane, možda i pokušaj pljačke, jer je Jupiter vl 2.?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Pet Avg 14, 2009 10:05 pm

Astrotanja ::Ne znam u koje je vreme tačno bilo, ali svakako je delovao Uran koji je pravio kvadrat sa njegovim Plutonom i Mc, da li je došlo do nekog nasilja, napada?Mars je bio u 8. i ulazio u konjukciju sa Uranom, ali je to -4,. i ne znam da li se to moglo osetiti. Sunce u kvadratu na Ascedent je opet neka energije, volja protiv njegove. Da nije bila neka provala, napad i pokušaj odbrane, možda i pokušaj pljačke, jer je Jupiter vl 2.?

Nije, provala, pljacka, nema veze sa lovom, niti je on bio napadnut. Evo jos jedna velika pomoc, on je izvrsilac akcije...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Pet Avg 14, 2009 10:45 pm

Probaću sutra, jako sam umorna, ne znam da li ima veze sa Marsom u blizancima ,saobraćajem, putem, ili Plutonom koji je tada bio ne znam gde, proveriću sutra. Nisam spavala dve noći. Odoh da spavam. Sleep
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Sub Avg 15, 2009 12:26 pm

Vratiću se na njegov natal.Vladar njegove trece je Saturn koji je u Devici i u konjukciji sa Mesecom i kvadratu sa Venerom, što ukazuje da nije baš sklon uživanju i zadovoljstvima, ali na mogućnost nekih neprijatnih, pa i tužnih događanja vezanih za putovanja. Merkur u Strelcu u opoziciji sa Uranom nije dobar za sabraćaj, jer tu nervoza ili napetost može da utiče neki put na nekontrolisano ponašnje, na mogućnost brzopetosti, impulsivnih rekcija koje mogu da dovedu do problema na putu, u saobraćaju, odnosno na putovanjima su moguća nepredviđena događanja, iznenadane neočekivane promene koje menjaju nešto u vezi putovanja, a kako je u 8. i iznenadne opasnosti na putu, rizičnost na putovanjima. Pri kraju druge, ali gotovo na vrhu treće je Jupiter, koji je u konjukciji sa Merkurom, što je povoljno, posebno što je Jupiter sig, Merkura, koji urazumljuje Mekura i donosi više razumnosti u postupcima, ali je Jupiter i u kvadratu sa Neptunom, što može uticati nekada na nemarnost, ili netačnosti, ali i na obmanu. Ovaj aspekt može dovesti da osoba bude žrtva prevare, obmana, razočarenja. U trećoj je i Mars. egzaltiran u Jarcu, koji je u kvadratu sa Neptunom u Vagi, koji je pri kraju 11. skoro pri vrhu 12. Taj Neptun je takođe bio zahvaćen događanjem, jer je Pluton vl. Ascedenta bio u konjukciji sa njim i to na vrhu 12.polja. Kako se to odrazilo? Pluton tranzitni je bio na vrhu 12. a Mars drugi vl. Ascedenta je bio u natalnoj 8. u Blizancima. Ovo meni sve asocira na opasnosti, čak i rizičnu situaciju, nešto što je opasano i po život.
E, sada bitno je tačno vreme kada se događaj odvijao.

Da se tvoj tata Tajnice ponašao nesvakidašnje i da je on bio taj koji je ušao u nešto što je opasano, rizično, meni to tako izgleda. , ali se pitam koji je aspekt u natalu najviše proradio, da li Mars u kvadratu sa Neptunom, ili zato što je Jupitern na Mc i na Plutonu , ili natalni aspekt Jupiter u kvadratu sa Neptunom bio prisutan i u konjukciji sa Merkurom.
Kako ima Merkur u opoziciji sa Uranom, a Uran je bio u prvoj, on je sam bio sklon da reaguje na uranovski način, a kako mu je natalni Uran u Blizancima i to u osmoj,tu je bio nekog rizikovanja, situacije koja je opasna, posebno jer je tranzitni Uran bio u kvadratu sa Plutonom natalnim, pa to svakako navodi na nešto što je bilo krizno, što je nije moglo da se kontroliše i što je dovelo do ekscesa. Meni nalikuje nekom saobaraćajnoj nesreći ovo sve. Deveta kuća je naglašena, tu je bio i retrogradni Merkur, koji nije povoljan i donosi probleme na putu, a Mars je u Blizancima i kreće se ka Uranu natalnom. Mars u Blizanacima je brz, energija je usmerena na više strana, mogućnost nezgoda i konflikata je povećana.

Zašto se niko ne uključuje osim mene.?Ovo je baš dobar primer za učenje, povezivanje.


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pon Avg 17, 2009 10:06 pm, izmenio ukupno 4 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 1:12 pm

Astrotanja ::
Zašto se niko ne uključuje osim mene.?Ovo je baš dobar primer za učenje, povezivanje.

Pa ja bih se uključio ali znam celu priču, čak poznajem i Tajninog oca i majku tako da je bezveze da se uključujem a i zabranila mi je, medjutim ako želite da proučite taj horoskop ima tu još interesantnih detalja u vezi Tajninog oca, ne samo taj dogadjaj....

A ne priključuje se niko, zato što je malo zaguljen horoskop, ja čak nisam siguran ni da li sam dobar general posle bitke
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 5:11 pm

Ja cu jos malo da cutim... mozda se jos neko ukljuci...
Da jako je dobar horoskop za ucenje, ima tu svacega... a jeste i zaguljen... horoskop mislim, ne otac, lol!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Sub Avg 15, 2009 7:16 pm

Tajna, da li je toj otac verbalno/fizicki napao nekog ko je vrsio fizicko nasilje nad drugom osobom?
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  hajkula Sub Avg 15, 2009 7:50 pm

ulaz, vrata, greska
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Sub Avg 15, 2009 8:17 pm

hajkula ::ulaz, vrata, greska

Hajkula, ja nista ne razumem??? Question Exclamation
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 8:37 pm

Nije nikoga branio, nije bilo napada, svadje, bio momenat iznenadjenja...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 3 Empty Re: Tajna

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu