Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

+26
smajli
Andromeda
Bambina
Dunja
sladjana
Rebeka
Mrvica
BoSaNKa
Čarobnica
hajkula
Snezana
Darko
beli lav
senka023
Aqua_
elaelena
Tajna
afrodita
smesko
Astrotanja
joki22
Flora
inja
Izida
Milica
IVA
30 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  sofia27 Pet Avg 27, 2010 6:23 pm

moja natalna karta:


veliki pozdrav:)

sofia27
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Pet Avg 27, 2010 11:40 pm

Sofia27, ne vidi ti se natalna. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  sofia27 Ned Avg 29, 2010 2:04 am



Draga Tanja,zahvaljujem se na strpljenju,al bas mi ne ide da postavim svoju natalnu,pa cu vam staviti svoj datum rodjenja,pa ukoliko nadjete vremena da pogledate... 27.11.1982 u 05:10ujutru,Podgorica
pitanje isto kao gore..Smile

pozz

sofia27
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  jelena257 Ned Avg 29, 2010 5:36 pm

hvala puno Smile

jelena257

Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Dunja Sre Nov 10, 2010 12:33 am

ono sto sigurno znam jeste to da je meni ulaskom u Vagu doneo odluku da se vratim na pravi zivotni put,da ostavim poso koji me je dugo godina mucio i stvarao stres i tenziju,i da se vratim fakultetu ,i da shvatim da je to pravilno i ispravno..i da je jedino to resenje i izlaz..odluka je bila nagla,trenutna,momentalna,dosla ni od kuda,i kad sada vratim film,bas se i desavalo u vreme uslaska Sa u Vagu...:)odlukaje donesena u oktobru prosle god,al je ipak realizovana zbog niza situacija nesto kasnije..Smile
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Dunja Sre Nov 10, 2010 12:36 am

a moze li mi ko reci kako ce ovaj tranzit uticati na ljubav?? posto je ovim,smatram,"resena" promena na ovom drugom planu:)))Kako ce cika Saturn da me opravi na tom polju?Razz
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  sonata19 Pon Feb 07, 2011 6:43 pm

ne znam za druge vage, znam dok je Saturn boravio u drugim znakovima mrsio im je konce debelo...
cak i oni sto ne veruju planetama i astrologiji, jedva su cekali da im Saturn izadje iz znaka...a mene posteno rastura,
ja sam u vezi 2 godine, skoro pa verenik trebao je da dodje kod mene u inostranstvo...smislio je laz ili je zaista umislio
da imam drugog i da mu telefonom prenosim svoj sex sa dr.muskarcem...nemam iskustva sa ljudima koji "cuju" glasove, ali znam
istinu nisam mogla nikako da dokazem, niti mi se iko sa njegove strane javio da pita sta se desilo i sta je istina zapravo...
u soku sam, ja sam Vaga-Rak, mesec u Ribama, mislim da je mi regular.planeta saturn u blizancima :s
[img][/img]Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Untitled

sonata19
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Aqua_ Ned Jul 31, 2011 9:40 pm


jel kome "svanulo" na ljubavnom planu od kako je Saturn u Vagi? Smile Ja jos cekam da se primakne Veneri - sad je na 12. stepenu, valjda ce bit desavanja kad dodje na 16.- 17. stepen I love you
Uskoro me ceka i Saturnov povratak, a status quo je zadnjih godina bio tako zamoran..

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  relativna Pon Avg 01, 2011 3:12 am

Aqua_ ::
jel kome "svanulo" na ljubavnom planu od kako je Saturn u Vagi? Smile Ja jos cekam da se primakne Veneri - sad je na 12. stepenu, valjda ce bit desavanja kad dodje na 16.- 17. stepen I love you
Uskoro me ceka i Saturnov povratak, a status quo je zadnjih godina bio tako zamoran..
Isto se i ja pitam, status quo poslednjih godina me je potpuno iscrpeo, a osećam se preslabom za novi početak. Rastrzana sam dilemama, dolazim do zaključka da sam godinama bila na pogrešnom mestu... U 5. mi je kući, a i tranzitni Neptun (u 10. oj) je u nepovoljnom aspektu sa njim - gubim samopouzdanje, ne vidim kuda da idem...
relativna
relativna

Broj poruka : 16
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 02.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Aqua_ Pon Apr 30, 2012 4:11 pm

Evo da malo obnovim ovu temu. Pomaka je bilo kad je Saturn zagrlio Veneru u oktobru 2011. godine da bi opet prikocio, i sad opet cekanje Very Happy Sreca, pa ce Saturn biti u Vagi do oktobra ove godine, pa ima jos sanse da se ostvari stabilizacija. ide sporo, nema sta lol!

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Natasha-77 Pon Apr 30, 2012 6:37 pm

Mom suprugu je trenutno ekzaktno na natalnom Mo koji je u konjukciji sa Pl u 8 kuci...natalni Sa nalazi mu se u 7 kuci u Devici a posto mu je Mo vladar 5 kuce,zanima me da li se to odnosi na dete ?...augusta ocekujemo nasu prvu bebu pa me zanima kakav je uticaj tog Sa na njegov Mo i da li je to tezak tranzit?..Mo mu pravi 190 Me,120 Ve,60 Ma,60 Ju,60 Ne,60 S.Cvor i 120 MC... cheers
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Pon Apr 30, 2012 11:25 pm

Natasha, ako pravi većinu povoljnih aspekta Saturn, onda će on imati verovatno da uradi nešto što je ranije već radio, dok je Saturn retrogradan i da se nosi stoučki sa svojim obavezama i odgovornostima, bez obzira što mu nije lako. Što se bolje nosi, to je bolje. Ovo pojačava u muškom horoskopu i odgovrnosti, ili brigu za ženske članove porodice, za tebe najverovatnije. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Natasha-77 Pon Apr 30, 2012 11:45 pm

Verovatno je vezano za mene Smile ..hvala Tanja..
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Čet Maj 03, 2012 1:24 pm

Natasha, ako pravi većinu povoljnih aspekta Saturn, onda će on imati verovatno da uradi nešto što je ranije već radio, dok je Saturn retrogradan i da se nosi stoički sa svojim obavezama i odgovornostima, bez obzira što mu nije lako. Što se bolje nosi, to je bolje. Ovo pojačava u muškom horoskopu i odgovornosti, ili brigu za ženske članove porodice, za tebe najverovatnije. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Aqua_ Sre Maj 09, 2012 4:28 pm


Za one koji imaju jake aspekte Saturna sa ostalim planetama, neka posebno obrate paznju na nastupajuce eklipse u junu (Blizanci - Strijelac) (posebno lunarna eklipsa), i pri tom se pokusajte sjetiti sta vam se dogadjalo u junu/julu 2004. godine, jer se aspekti ponavljaju. Ja jedva cekam da vidim sta ce biti, jer mi je 2004 godina bila sretna sunny

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Dunja Pon Maj 21, 2012 11:41 pm

pa,vidis, ja sam u junu/julu 2004 god slavila apsolventsko vece, znaci odslusala cetvrtu god faxa, a evo sada, nakon pauze od 8 god, upravo pisem diplomski i ocekujem da diplomiram bas u junu:))) kakva divna koincidencija ..Smile)) neverovatno!! Smile znaci opet kraj na faxu, ovog puta u pravom smislu te reci Smile) lepo mi je bilo tada, bas mi je bio super period... i radujem se opet takvom osecanju..Smile))
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Dunja Pon Maj 21, 2012 11:43 pm

i generalno, cela 2004 mi je bila odlicna... u septembru sam cak nasla svoj prvi "pravi" posao u firmi..Smile) lepo bi bilo ako se i to ponovi, ali ovoga puta recimo, sa poslom u struci .>Smile)
divno,bas si me obradovala Aqua.. Very Happy
doduse ne znam da li su moji aspekti Saturna sa dr planetama jaki, ali ja sma se vec obradovala Very Happy bounce king
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Aqua_ Sre Jun 06, 2012 9:58 pm


Dunja, drzim ti fige da ti bude sve onako kako si pozeljela! Smile Kod mene se jos nije nista zanimljivo desilo, ali cim bude, potvrdicu da zvijezde ipak znaju put Cool

Ono sto je isto poznato sa Saturnom je da donese dogadjaje tek nakon sto se tranzit zavrsi, tj ima kasno dejstvo, ali se dogadjaj svakako odigra. Tako da se treba strpiti samo! bounce

Meni se obnavlja Saturnovski ciklus bas ovog ljeta, pa me cudi da sve jos uvijek stoji kako stoji. puh, umorna sam od cekanja! Sleep

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Dunja Čet Jun 07, 2012 12:09 am

videcemo,videcemo... javicu i ja Razz

a samo jedno razjasnjenje...kad se zavrsava taj tranzit????

i koje to lepe dogadjaje ti cekas Aqua, pa ti dosadilo cekanje??Smile))))
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re

Počalji  Aqua_ Čet Jun 07, 2012 2:05 pm

Ako se dobro sjecam, do 2. oktobra ove godine ce Saturn boraviti u Vagi, i onda ulazi u znak Skorpije. A meni je Saturn u 5. kuci, i vladar 7. kuce - pa onda mozes zakljuciti sta toliko dugo cekam. Osusila sam se cekajuci Basketball lol!

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 5 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu