Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

+26
smajli
Andromeda
Bambina
Dunja
sladjana
Rebeka
Mrvica
BoSaNKa
Čarobnica
hajkula
Snezana
Darko
beli lav
senka023
Aqua_
elaelena
Tajna
afrodita
smesko
Astrotanja
joki22
Flora
inja
Izida
Milica
IVA
30 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  senka023 Pon Nov 02, 2009 11:41 pm

[quote="hajkula"]Suncanje i solarijum - NE. Narocito dok je na nebu i opozicija marsa i neptuna a narocito oni kojima su licne planete, vladari u tim znacima, pa oni kojima su planete u druga dva fiksna znaka pa i ko ima planete u kardinalnim znacima, pa na kraju i u promenljivim. Jer osa lav-vodolija i kvadrat pluton - saturn su dugotrajno na nebu, narocito ovaj drugi aspekt pa uz tranzite mogu da donesu problem. Sumnjam u delotvornost krema sa mnogostrukim zastitnim faktorom. Da, stite od opekotina od suncanja ako se koriste po uputstvu, tj redovno mazu ali koliko su efikasne u zastiti od drugih UV zracenja? Obozavam preplanulost, pocrnelost od suncanja. Lepo je i seksi Cool. Ali ne protiv prirode! Sada, pod dejstvom aspekta saturna i plutona ce osecati posledice oni koji su prterivali. Sada pod dejstvom saturna se kaze, polako, postepeno, oprezno, uz zastitu. Cuvajmo imunitet.

Pozdravi je puno!!!
....tako mi je odgovorila koleginica kada sam joj u tri recenice ispricala da sam na astroforumu procitala o narocitoj nepovoljnosti za solarijume...gde je ona prilicno cest korisnik...
a ona mene iznenedila informacijom da je pre neki dan isla kod lekara zbog promene na jednom mladezu!

senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Milica Uto Nov 03, 2009 10:21 pm

Inače, samo da dodam, Saturn je na 0* Vage, a moj Mesec na 0* Raka- dakle, egzaktan kvadrat!

Počela sam da se hladim od dečka i da razmišljam o razilasku.
Verovatno će me to stanje popustiti kad se vrati Saturn na Devicu, ali imam utisak da ipak ulazim u novu etapu u tom smislu.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Čarobnica Sre Nov 04, 2009 11:35 pm

Prebacila sam sve postove koji imaju veze sa pig gripom u Astromedicinu, možemo sada tamo da nastavimo diskusiju, hvala na strpljenju Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Milica Čet Nov 05, 2009 2:24 pm

O.k.
Baš sam htela da predložim. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Gost Ned Jun 20, 2010 12:05 am

Gloria ::preuzeto sa neta:

Prvenstveno treba da naučimo da nismo centar sveta i da postoje i drugi oko nas, partneri ili javnost u širem smislu. Već zavisi kakve ko ima afinitete.

Moram da priznam da ne mogu vise, potpuno me je icsrpeo Sa, i gotovo ne vidim sta i dokle vise.. No A oko mene sve neljudi...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Aqua_ Ned Jun 20, 2010 12:09 am

Saturn tek treba da se pokaze na djelu, a u Vagu ulazi ponovo 21.7.2010 - i krece direktno od novembra mjeseca. Bitno je da se ovaj period prije ulaska u Vagu iskoristi najbolje, u smislu prociscavanja, transformacija itd.

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Ned Jun 20, 2010 12:24 am

Kako je u kući zdravlja, u Devici, mislite na čišćenje organizma, na veću pažnju posvećenu zdravlju, higijeni i svemu onome što zahteva ulaganje truda za bolje zdravlje, kao i na mentalnoj čistoći. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Aqua_ Ned Jun 20, 2010 11:54 am

Da se nadovezhem na ovaj Tanjin post - prociscavanje se odnosi i na rjesavanje od nezdravih odnosa i ljudi koji nam ne odgovaraju. Ja sam kroz taj proces prosla, i sada se super osjecam. Kao da je 10 kg spalo sa mene Smile Neki ljudi nam vise odmazu nego pomazu svojim prisustvom, a zivot je ipak samo jedan... Pa ga s toga treba iskoristiti na pozitivan nacin, i uz ljude koji sire ljubav, optimizam, srecu, radost Smile

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  BoSaNKa Pon Jul 19, 2010 4:07 pm

Sta bi meni mogao donijeti saturn u vagi? saturn mi je vladar 7 polja, i nalazi se u 6. Uskoro mi dolazi u 4 kucu Rolling Eyes

http://tinypic.com/view.php?pic=mue4co&s=6

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Gost Pon Jul 19, 2010 5:15 pm

Aqua_ ::Da se nadovezhem na ovaj Tanjin post - prociscavanje se odnosi i na rjesavanje od nezdravih odnosa i ljudi koji nam ne odgovaraju. Ja sam kroz taj proces prosla, i sada se super osjecam. Kao da je 10 kg spalo sa mene Smile Neki ljudi nam vise odmazu nego pomazu svojim prisustvom, a zivot je ipak samo jedan... Pa ga s toga treba iskoristiti na pozitivan nacin, i uz ljude koji sire ljubav, optimizam, srecu, radost Smile
Suspect Ohrabrujete me na ludost!!! scratch

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  BoSaNKa Uto Jul 20, 2010 3:30 pm

BoSaNKa ::Sta bi meni mogao donijeti saturn u vagi? saturn mi je vladar 7 polja, i nalazi se u 6. Uskoro mi dolazi u 4 kucu Rolling Eyes

http://tinypic.com/view.php?pic=mue4co&s=6

nekako me strah ovog...ali kazu kao da ce na mene vise djelovati kad bude u skorpijonu, mozda sto imam sunce u skorpijonu..

sta bi sad mi moglo donijeti? preseljenje??

http://tinypic.com/view.php?pic=mue4co&s=6

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Sre Jul 21, 2010 2:06 am

Bosanka, Saturn donosi obaveze, odgovornosti, koje treba prhvatiti relano i bez straha, da ne bi smo privukli nešto loše. Koliko smo spremni da se trudimo, ulažemo i nosimo sa ralnošću, toliko će nas Saturn naučiti i nagraditi za taj trud.
Kada tranzitira 4. onda su to obaveze i ogovornosti vezane za dom, ili roditelje i kao što ima perioda kada roditelji brinuo o nama dok smo mali i mladi, tako dolazi vreme kada mi treba da brinemo ili pomažemo njima, a Saturn u četvrtoj upućuje da se tako nešto baš može dogoditi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Saturn u svoj svojoj veličanstvenoj lepoti ušao je danas u Vagu

Počalji  Astrotanja Čet Jul 22, 2010 1:25 am

Dočekali smo da danas 20. jula 2010. Saturn odlučno uđe u sazvežđe Vage i donese jednu sasvim drugačiju od prethodne energiju. Princip pravde, morala, poštenja, dostojanstva, lepote suštinske i vernosti nastupa.Pre nego što bude utemeljeno, moraće doći do izvesnog prekida sa nečim što tome ne nalikuje, jer će sve što je u suprotnosti sa njegovim principom zahtevati ili okončanje, ili promenu.

Saturn u kući parnerstva, udruživanja postavlja visoke zahteva, pa zato ono što njih ne zadovoljava može dovesti do raskida veza, posebno kada bude opet ušao u kvadrat sa Plutonom ali do toga će napraviti opozicijiu sa Uranom i doći u sukob sa onim što je suprotno od njega, što je novo, smelo,neustaljeno, nekontinurano, buntovno, predstavljeno Uranom u Ovnu. Iskušenja, preispitivanja će biti. Napetosti, koju stvara suprostnost takođe. Ne zaboravimo da je Saturn u Vagi taj koji će prevagnuti, jer on je u znaku svoje egzaltacije, pa kao takav "jači". Ravnoteža će istina biti narušena na kratko, ali sve to ima neki svoj "kosmički smisao.


Ovo je vreme kada će doći za mnoge, posebno za on koji imaju ascedent, ili Sunce u Jarcu do značajnih promena na koje se dugo čekalo i koje će obeležiti sledeće dve i po godine.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Mrvica Čet Jul 22, 2010 9:42 am

Da, da..ja sam spremna bounce .....asc mi je u Jarcu.... Sa trenutno šeta 8 poljem...Svejedno šta će doneti..samo da ode iz glupave Device.....upropastio me potpuno Rolling Eyes

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Čet Jul 22, 2010 10:50 am

Nekim Jarčevima je već juče bio dan kada su počeli da planiraju i osmišljavaju svoju budućnost, mislim na one sa Ascdentom u Jarcu i to u vezi pre svega budućih investicija, poslova, zasnovani u skladu sa prirodom Vage na udruživanju. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Mrvica Čet Jul 22, 2010 11:40 am

Astrotanja ::Nekim Jarčevima je već juče bio dan kada su počeli da planiraju i osmišljavaju svoju budućnost, mislim na one sa Ascdentom u Jarcu i to u vezi pre svega budućih investicija, poslova, zasnovani u skladu sa prirodom Vage na udruživanju. sunny



Very Happy ...da, da....ja sam trenutno u "akciji" kupovine nekog malog slatkog stančića za myself Very Happy

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Rebeka Čet Jul 22, 2010 11:46 am

Astrotanja ::Nekim Jarčevima je već juče bio dan kada su počeli da planiraju i osmišljavaju svoju budućnost, mislim na one sa Ascdentom u Jarcu i to u vezi pre svega budućih investicija, poslova, zasnovani u skladu sa prirodom Vage na udruživanju. sunny

Sunce u Jarcu, Sa trenutno polako ide šestim poljem. I jučer jesu krenuli spontano neki planovi. Ili barem - razmišljanje o planovima. Laughing
Inače, ne znam zašto, ali mislila sam da Saturn u Vagi ne može donijeti ništa dobro. Nakon čitanja ove teme sam na pragu da promijenim mišljenje. ^^
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Čet Jul 22, 2010 8:13 pm

Mrvice, tebi je ovo povoljan period i zbog tranzitnog Jupitera koji je signfikator tvoje Venere, vladara četvrte kuće doma i nepokretne imovine. Povoljno će biti i avgusta kada Saturn iz osme pravi sekstil sa Venerom, za kredit,ili novac koji dolazi od drugih.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  sladjana Čet Jul 22, 2010 8:33 pm

Mrvica ::Da, da..ja sam spremna bounce .....asc mi je u Jarcu.... Sa trenutno šeta 8 poljem...Svejedno šta će doneti..samo da ode iz glupave Device.....upropastio me potpuno Rolling Eyes

I ja sam jedva čekala da ode iz Device, nekako sam bila u out-u totalnom ao samoći da ne govorim, bez obzira na svo društvo koje me je zvalo ja sam birala svoju sobu...
Ac i Sunce mi je u Jarcu , valjda dolazi bolje ... Question
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Pet Jul 23, 2010 11:16 pm

Slađana, samm tim što je tranzitni Saturn izašao iz kvadrata sa Merkurom došlo je do problema u komunikaciji, do čekanja na nešto i neraspoloženja, da ne kažem depresivnosti. Sada će to bar proći i biće ti lakše. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Jul 24, 2010 10:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Dunja Sub Jul 24, 2010 12:40 am

a sta ce meni doneti Saturn u Vagi?? Neutral
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Sub Jul 24, 2010 10:19 am

Dunja za sada budi racionalna i štedljiva sa novcem, a kadajesenas uđe u treću više ćeš biti usmerena na učenje, ozbiljniju komunikaciju, ili komunikaciju sa osobama koje su starije, ili koje su saturnovske prirode, jarčeve pre svega. Neke kontakt, komunikacija koja je površni mogu otpasti tokom septembra, početkom oktobra kada Saturn dođe na Pluton itd.
Saturn unosi ozbiljnost, veću promišljenost, potrebu za skladom i radom, pravdom, moralom u Vagi, a u trećoj to je u odnosima sa okolinom, komunikaciji, mentalnom radu, učenju itd.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  sladjana Sub Jul 24, 2010 3:21 pm

Astrotanja ::Slađana, samm tim što je tranzitni Saturn izašao iz kvadrata sa Merkurom došlo je do problema u komunikaciji, do čekanja na nešto i neraspoloženja, da ne kažem depresivnosti. Sada će to bar proći i biće ti lakše. sunny

Baš tako, nisam smela sebi da priznam ali bilo je depresije !!!
KOmunkacija sa partnerom je bila jako zabrinjavajuća, kao da smo dva sveta on jedno ja drugo...valjda dolazi bolji period za I love you
Hvala Tanja, sad se oseća lepota u vazduhu, nekako mi je sve lakše ... Smile
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Dunja Sub Jul 24, 2010 5:51 pm

hvala Tanjice,bice mi potrebna ozbiljnost u ucenju jesenas:))Komunikacija sa ljudima Saturnovske prirode...sa Jarcevima..??..hm...zanimljivo.. Rolling Eyes

Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Ned Jul 25, 2010 3:18 am

Mogu to biti i starije osobe, nekada i iz komšiluka, nekada preko posla sve zavisi od trenutne situacije.
Može doći i do prekida nekih veza.

Osobe koje imaju sestru ili brata mogu imati poteškoće u komunikaciji sa njima. Kraća putovanja zahtevaju veću pažnju i mogu doneti neke poteškoće, ili može biti nekog zastoja u vezi sa njima itd:sunny:
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 3 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu