Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

+26
smajli
Andromeda
Bambina
Dunja
sladjana
Rebeka
Mrvica
BoSaNKa
Čarobnica
hajkula
Snezana
Darko
beli lav
senka023
Aqua_
elaelena
Tajna
afrodita
smesko
Astrotanja
joki22
Flora
inja
Izida
Milica
IVA
30 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Bambina Ned Jul 25, 2010 2:54 pm

Saturn mi je izgleda poljuljao osecanja. Ne znam sta mi se desava, ali non stop se sukobljavam sa deckom? I sve je nesto pocelo da mi smeta? Da li je u pitanju i to sto smo trenutno razdvojeni i do kada cemo ne znam. Ali sve mi je delovalo kao da smo super partneri, a sada se bas preispitujem da li je to to. I njegova ravnodusnost mi smeta, kada su u pitanju neke trzavice/on je ravnodusan a ja to sve licno dozivljavam. Trazia sam da se malo udaljimo i ne znam da li je to prava stavr? da li je greska u meni?Sve mislim da mi je Saturn pomutio konce, da trazi od mene da budem zrelija. Dve godine smo u vezi???

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Dunja Ned Jul 25, 2010 4:50 pm

Hvala Tanjce...Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Ned Jul 25, 2010 5:39 pm

Bambna, nije u pitanju Saturn kod tebe, već tranzitna vnera, vladara tvog Ascdenta koja je u devici i koja je u ovom periodu tranzitrala petom, ali će uskoro biti u šestoj, a kada uđe u Vagu,7. avgusta nestaće to preispitivanje, sitničanje, analiziranje. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Bambina Uto Jul 27, 2010 12:26 am

Najlepse vam hvala, Tanja:)))))) kao i uvek odusevite me odgovorom...Cekam da me prodje kriza:-(

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Šta mi donosi Saturn u Vagi?

Počalji  Andromeda Uto Jul 27, 2010 2:06 am

Natalni Saturn mi je u 4. kući, Saturn mi takodje tranzitira 4. kuću. Pretpostavljam da je otežan odnos sa ocem i uopšte odnosi u domu.

https://2img.net/r/ihimizer/img72/1277/sanjica.png


Poslednji izmenio Andromeda dana Uto Jul 27, 2010 3:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  smajli Uto Jul 27, 2010 11:48 am

Andromeda ::Natalni Saturn mi je u 4. kući, Saturn mi takodje tranzitira 4. kuću. Pretpostavljam da je otežan odnos sa ocem i uopšte odnosi u domu.

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_01_sanja_kojcin_hp.82813.18722.gif&res=63&va=&cid=2xdfileJk7Sq3-u1257970385

Andromeda, postavi lepo natalnu kartu (neotvara se), ja sam upravo prosla tranzitni saturn kroz 4.kucu. Desavale su se razne poteskoce vezane za porodicu, ali mi je doneo i nesto lepo- preseljenje u veci i lepsi stan Wink

moja natalna http://a.imageshack.us/img248/2954/natalnakarta.gif

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Smajli postavljeno lepo :-)

Počalji  Andromeda Uto Jul 27, 2010 4:47 pm

Natalna karta

https://2img.net/r/ihimizer/img72/1277/sanjica.png

Nadam se da će i meni doneti nešto lepo, poput ličnog krova nad glavom Smile
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Uto Jul 27, 2010 10:30 pm

Koliko vidim iz natalne koju si postavila, a koja nije pregledna teni će se ovog leta obnoviti Saturnosvki ciklus i to na asmom kraju 4, skoro u 5. Na samom kraju kuće, planeta deluje najčešće kao da je već u sledećoj, donoseći recimo nove obaveze, nove dnosti, ako vezene za tu oblas.U vagi on uvek ukazuje na potrebu za saradnjom,ili udrivanjem, u četvrooj se odnosi na obaveze vezane za dom, porodicu, roditelje, a u petoj ona me doneti obaveze vezane ili za neki kreativan rad, koji postaje ozbiljniji,ili dobiva na važnosti. Nekada donos iveću postojost i potrebu za stabilnošću u ljubavnim vezama, a nekada donosi i odgovrnosti vezena za decu, ko ih ima.

Meni je tranzitirajući petom i došavaši u konjukciuju sa Venerom doneo rođenje sina, pre skoro 21. godinu. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Andromeda Uto Jul 27, 2010 11:38 pm

Verujem da je u pitanju još čvršća duga veza, jer se već nalazim u dugoj vezi, nove obaveze u porodici, odgovornost za dom u svakom slučaju...Kako mislite nije pregledna natalna?
Hvala Vam na odgovoru. Srdačan pozdrav :-)

Nadam se da će ova karta biti bolja Very Happy

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Astrow2gw01sanjakojcinh
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Sre Jul 28, 2010 12:25 am

Mislila sam da se ne vidi najbolje, ali sada si to popravila. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Čet Jul 29, 2010 12:36 pm

Kada uđe u petu, onda će doneti veću ozbiljnost u ljubavi, a odgovornosti su onda vezane ili za neki kretivan rad, ili neki hobi može postati ozbiljniji, lili donosi obaveze.dužnosti vezane za dete, a ne za dom, kao u četvrtoj. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Andromeda Čet Jul 29, 2010 1:30 pm

Astrotanja ::Kada uđe u petu, onda će doneti veću ozbiljnost u ljubavi, a odgovornosti su onda vezane ili za neki kretivan rad, ili neki hobi može postati ozbiljniji, lili donosi obaveze.dužnosti vezane za dete, a ne za dom, kao u četvrtoj. sunny

Ta veća ozbiljnost u ljubavi bi dobro došla mom partneru :-) Hvala Svetlana, divna si.
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Čet Jul 29, 2010 2:00 pm

Smeško, drago mi je da si ponovu sa nama, jer si mi nedostajala. Very Happy cheers

dok je još u tvojoj četvrtoj on neće više biti tako uslužan, jer je vaga dostojasnstvena,više "gospodstvena", ali pre svega sve što je u vagi teži pravednosti, poštenju, moralu, uskalađivanju sa drugima, a posebno Saturn, koji u sve to unosi veću ozbiljnost,odgovrnost, meru,. dok je u četvrtoj u vagi, aposebno kada tu uđe i vnere od 7. avgusta staviće akcenat na lepotu i sklad u domu i treba ga koristiti i u tome.

Kada uđe u petu na jesen onda će akcenat biti na veće još više doprineti stabilnosti u ljubavi,ali i osećaja odgovrnosti, pažnje, truda.

Saturn u toku tranztiranja petom često donosi odgvornosti vezane za decu, pa mnogi postaju roditelji u tom periodu, posebno ako postoje neki aspekti na Mesec natalni kod žena. Posebno ako o tome govori i solar.

Saturn u sve što se odnosi pete donosi više ozbiljnosti, pa tako nekima hobi postaje nešto čime počinju da se na drugačiji način bave, neki od toga naprave i posao, posebno ako na to ukazuje i natal. U svakom slučaju i hobi je nešto što dobija na važnosti, ozbiljnijem ulaženju u suštinu stvari, što ćeš ti i sama osetiti.

Smeško tebi će najpre Saturn u petoj biti u konjukciji s Plutonom, što će doneti suočavanje sa poteškoćama, mogućnst da se prekine sa nečim što nepovoljno utiče na tebe, bilo da je reč o nečemu vezanom za zabavu, ljubav. U tome donosi više upronosti, volje, posebno ako je reč nečemu što je bilo tajno u tvom ljubavnom životu, što je već bilo, a što bi moglo ponovo da iskrsne. Kraj oktobra, novembra je povoljno vreme da se nešto iz prošlosti vezano za ljubav rasčisti, okonča , jer će i Venera retrogradna tranzitirati petom, a Saturn će biti u konjukciji sa Plutonom. itd. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Gost Čet Jul 29, 2010 3:38 pm

Kako objasniti to sto cu sutra malo poseti Lekaru(onkologija)? Mislim toliko je znakova pored puta...?
Ako krenem od Sa, on ponajmanje ima veze sada sa bolom u desnoj dojci..kroz tranzite. Pre ce biti da su takva desavanja kad nagazi Mo(ali meni je u prvim godinama zivota doneo oziljak na glavi(potiljak) a dispoz. Ma je u sekstilu sa Mo...dakle nece biti da je Sa.
Ali nebitno..sad sta je. Generalno, uopsteno dobro da znamo ... Wink
Ako je uzeti u obzir Sade Sati...pa Mo mi je na 1`Skorpije, a sad je Sa zakoracio ...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Pet Jul 30, 2010 2:03 am

Mila, mislim da nemaš razloga za strah. Kontakt sa bolnicam donosi i trnzitni u 12, dok potragu sa informacijam saznanjem o zdrvlju donosi trnzitni Merkur u 6. Kroz šestu tranzitira pored Merkura, koji ulazi tek još i Saturn, i Mars i Venera i mislim da je ona ta koja utiče, zajedno sa Mesecom na pobleme koje osećaš. Četvrta kuća se odnosi na i na grudi i na nju utiče pre svega Mesec.

Tvoj natalni Mesec je u Škorpiji i trnutno sa njim pravi kvadrat tranzitno Suncem u Lavu .
Verujem da to nije ništa posebno i da ima veze sa horomonima, ili sa pms-om. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Gost Pet Jul 30, 2010 1:04 pm

Astrotanja ::Mila, mislim da nemaš razloga za strah. Kontakt sa bolnicam donosi i trnzitni u 12, dok potragu sa informacijam saznanjem o zdrvlju donosi trnzitni Merkur u 6. Kroz šestu tranzitira pored Merkura, koji ulazi tek još i Saturn, i Mars i Venera i mislim da je ona ta koja utiče, zajedno sa Mesecom na pobleme koje osećaš. Četvrta kuća se odnosi na i na grudi i na nju utiče pre svega Mesec.

Tvoj natalni Mesec je u Škorpiji i trnutno sa njim pravi kvadrat tranzitno Suncem u Lavu .
Verujem da to nije ništa posebno i da ima veze sa horomonima, ili sa pms-om. sunny
Hvala Tanja. S tim sto nisam rekla da mene ta upala muci od marta meseca, dakle bol nije nepodnosljiv ali stoji_____ I bila sam jutros kod onkologa, rekao je isto to. Da je sve OK. sunny
Upala...(hormoni) Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  smajli Pet Jul 30, 2010 4:44 pm

Astrotanja ::

Saturn u toku tranztiranja petom često donosi odgvornosti vezane za decu, pa mnogi postaju roditelji u tom periodu, posebno ako postoje neki aspekti na Mesec natalni kod žena. Posebno ako o tome govori i solar.
Smeško tebi će najpre Saturn u petoj biti u konjukciji s Plutonom, što će doneti suočavanje sa poteškoćama, mogućnst da se prekine sa nečim što nepovoljno utiče na tebe, bilo da je reč o nečemu vezanom za zabavu, ljubav. U tome donosi više upronosti, volje, posebno ako je reč nečemu što je bilo tajno u tvom ljubavnom životu, što je već bilo, a što bi moglo ponovo da iskrsne. Kraj oktobra, novembra je povoljno vreme da se nešto iz prošlosti vezano za ljubav rasčisti, okonča , jer će i Venera retrogradna tranzitirati petom, a Saturn će biti u konjukciji sa Plutonom. itd. sunny sunny sunny

Tanja hvala puno cheers ! Nadam se da cu "preziveti" tu konjukciju Saturna sa Plutonom.Nego sam gledala nesto ovaj moj sledeci solar. Ukazuje mi na mogucu trudnocu, ali i na probleme. Nego kada mi saturn bude prelazio preko plutona u 5.kuci, retroradna venera ce mi doci na urana (nulti stepen skorpije u 6.kuci). To me brine, mada je kod mene u ljubavi sve dobro za sada (zivimo zajedno).A u solaru mi je venera 0 uran u 6.kuci i ceo solar mi ukazuje na bolnicu.Da li je to bolnica u vezi trudnoce ili neceg drugog? Sve mi se cini da ce biti teska godina, sta Vi mislite? Veliki Pozdrav

moja natalna http://a.imageshack.us/img248/2954/natalnakarta.gif
moj solar http://a.imageshack.us/img338/6083/solar20102011.gif

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  sofia27 Sre Avg 18, 2010 12:07 am

molim vas,meni donosi saturn,koji je trnutno u 11kuci ali ce zahvatiti i 12 tokom boravka u Vagi,takodje mi je u natalu u 12 kuci ,u vagi,sta to znaci

sofia27
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Gost Sre Avg 18, 2010 12:19 am

sofia27 ::molim vas,meni donosi saturn,koji je trnutno u 11kuci ali ce zahvatiti i 12 tokom boravka u Vagi,takodje mi je u natalu u 12 kuci ,u vagi,sta to znaci
Daraga sofia, hajde se registruj i postavi natal imas na forumu uputstvo, jer ovako nam nista ne znaci jer ne vidimo polozaj polja i planeta u njima.
Cekamo te sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  jelena257 Uto Avg 24, 2010 11:03 pm

a kakve meni promene moze doneti Saturn vezane za ljubav, s obzirom da sam vec zadnjih par meseci na stand by sa bivsim deckom :/...a pravice mi opoziciju i sa venerom i merkurom koji je vladar sedme?

http://www.astro.com/tmpd/cr0sfileTz6Nmh-u1282679882/astro_w2gw_01_jjjj_jjjj_hp.72040.21550.gif
Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Astro_w2gw_01_jjjj_jjjj_hp.72040.21550

jelena257

Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty re

Počalji  IVA Čet Avg 26, 2010 12:57 am

Pozdrav,
da li traznitni saturn u 7 moze da donese neku ljubavnu vezu?
vec tri godine mi se tu seta, i nista posebno dobro nije doneo. Sad
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  venerica Čet Avg 26, 2010 11:36 am

Gloria,

Tebi će u 42. godini direktovana Venera doci na Sunce, a potom i na Merkura koji ti je vladalac 7. kuce. Obicno se takva konjunkcija u direkcijama moze uzeti kao neki pokazatelj desavanja na ljubavnom planu.
Pri tome, pocetkom 2011. tranzitni Saturn ce praviti trigon sa tvojom natalnom Venerom...
Ja bih laicki rekla da bi mogla neka ljubav da ti se desi, mada treba detaljnije pogledati. Ja umem samo da pobrojim ono sto je uocljivo na prvi pogled. Rolling Eyes
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty re

Počalji  IVA Čet Avg 26, 2010 2:07 pm

Rolling Eyes
hvala venerice Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Astrotanja Čet Avg 26, 2010 2:23 pm

Ove godine povoljan period je prva polovina decembra, posebno oko 6-10. decembra. Budi otovorena za nova poznastva i veze tokom ove godine, a 2011. za ljubav.

Tebi tek dobri tranziti saturna predstoje, prema tvojoj natalnoj Veneri. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  sofia27 Pet Avg 27, 2010 6:21 pm



poatvila sam svoj natal,dakle isto pitanje sta donosi ovaj tranzit saturna za mene,najvise me zanima ljubav,u vezi sam 3 god

sofia27
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti? - Page 4 Empty Re: Saturn uskoro u vagi, sta ce nam doneti?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu