Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 7 od 22 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  danijela Uto Maj 19, 2009 10:51 am

Hvala vam Tanja na odgovoru,nekako mi se cini da nikad necu naci pravu osobu za sebe!,ali ipak se nadam da negdje postoji prava osoba za mene!! Very Happy http://img177.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw01rakvagahp457j.gif
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Maj 19, 2009 11:21 am

Dušo, to b treebla da menjaš kod sebe, tu tvoju sumnju, nesigurnost, strah, d prevaziđeš aspekt Venera opozicija Saturn, jer ti takvim stavom imaš već kočnicu, već negativno mišljenje. Za ljubav treba biti otvoren, kao i za druga poztivna iskustva, to želeti, tome se nadati i verovati u to, pa ćemo tome biti i bliži i lakše do toga doći. uz to stpljenje je uvek dobrodošlo, jer uz njega se i čekanje lakše prevaziđe. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  danijela Uto Maj 19, 2009 11:50 am

Hvala vam na lijepim rijecima,slazem se sa vama,treba misliti pozitivno,imala sam jednu vezu prije jedno sedam ili osam god.jos uvijek je negdje u mom srcu.I uvijek trazim nekog slicnog njemu,znam da to nije dobro.Za mene se uvijek"zaljepe" krivi,koji nisu za mene.Nadam se da ce se pojaviti pravi jednog dana!,i da cu biti sretna!! Surprised http://img134.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw01rakvagahp457.gif
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  viktorij Ned Avg 02, 2009 3:30 pm

Cao,svima!Ja sam nova ovdje...Svidja mi se vas forum! flower
Moja sedma kuca je u Raku,prazna,a Mjesec je u Strijelcu u 12. kuci.Kakav je to bracni partner?

viktorij
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  nolita Ned Avg 02, 2009 3:35 pm

moja sedma pocinje u ovnu, a uopce me ne privlace vatreni znakovi (jedino ovaj tajni u podznaku ovan, ali s hrpom planeta u biku). mjesec mi je u ribama, a mars u skorpionu i vise bih rekla da me privlace vodeni znakovi, no ne rakovi. takoder znam se zakeljit i na bikove, djevice ponekad.
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Ned Avg 02, 2009 3:40 pm

viktorij ::Cao,svima!Ja sam nova ovdje...Svidja mi se vas forum! flower
Moja sedma kuca je u Raku,prazna,a Mjesec je u Strijelcu u 12. kuci.Kakav je to bracni partner?

Nekakav stranac, rekla bih...ali bez celog natala ne možemo ništa više da ti kažemo...posatavi natala pa ćemo da vidimo Smile

Dobrodošla flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Ned Avg 02, 2009 3:49 pm

Nolita, taj podznak u Ovnu ti je i privukao, jer tu pada tvoj Dc, a kako ima puno planta u tvojoj 8.onda to govori i o vrsti vašeg odnosa.
Mars vl. Asc mu jemu je u Škorpiji, još ako je u 8, i još izraženogBbik, taj voli zadovoljstva i čulne uživanja, voli da je po njgovom, da on dominira. Da li mu je MArs u 7.?
Njegove planete u tvojoj 8. upućuju i na seksulanu vezu, a da postaviš ti ne jgov natal. Da li je njegov Mesec u konjukciji sa tvojim?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  viktorij Ned Avg 02, 2009 3:53 pm

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Natalnax.th

Hvala,bolje te nasla! Smile
Evo karte!

viktorij
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  nolita Pon Avg 03, 2009 12:03 am

Astrotanja ::Nolita, taj podznak u Ovnu ti je i privukao, jer tu pada tvoj Dc, a kako ima puno planta u tvojoj 8.onda to govori i o vrsti vašeg odnosa.
Mars vl. Asc mu jemu je u Škorpiji, još ako je u 8, i još izraženogBbik, taj voli zadovoljstva i čulne uživanja, voli da je po njgovom, da on dominira. Da li mu je MArs u 7.?
Njegove planete u tvojoj 8. upućuju i na seksulanu vezu, a da postaviš ti ne jgov natal. Da li je njegov Mesec u konjukciji sa tvojim?

kazem, da eventualno mogu tek s njim povezat da me privukla vatra...
ugl on nema sanse da bude moj suprug, jer nas nista ne veze.
evo njegova karta, mars mu je u prvoj, u biku, sto je jos jedan dokaz da on nije the ONE Wink

https://s677.photobucket.com/albums/vv135/nolita1906/?action=view&current=on.gif
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Avg 03, 2009 12:54 am

Muškarci sa Mesecom u Blizancima naginju dvostrukim vezama. Istina njemu je Mesec vl 4., paa to može da se odnosi na dvostruki izvor prihoda. Ono što ga je privuklo za tebe to je njegov Mesec u Blizancima, kojeg privlači osobe u znaku Blizanaca.

Sada vidim i ja da sam pogrešno razumela.Mars mu je u Biku, a tebi više odgovaraju Škorpijonski tipova, zbog vl. 7. Mars u Škorpiji. U pravu si nije on pravi izbor. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  nolita Pon Avg 03, 2009 1:14 am

upravo to kazem, da me taj ovan odnosno vatra nikad ne privlaci,ovo je donekle bila iznimka. vise sam tip za vodu/zemlju.
hvala Smile
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  viktorij Pon Avg 03, 2009 11:18 am

A meni?

viktorij
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Avg 03, 2009 1:54 pm

Viktorij tvoja Venera u Devici je sklona da sanaliyira, razmišlja o ljubav, posebno jer je i signifikator Merkur u Devici , pa tim više. Iako se venera u osmoj kući ne oseća najbolje, jer tu može naginjati ka poseivnosti u Devici, više nego kaa ljubomori. Venera je u kvadrtau sa saturnom što je ono što umanjuje još više njenom predavanju u ljubavi, jer tu ima sumnje, poteškoće u relizaciji ljubavi, nezadovojstva, ali i izvesne uzdržanosti ili nekih stega skeptučnosti, ili rezvrisanosti.Konjukscija sa suncem tu poprvalja stvari i povoljno deluje na zadovoljstva i ljubav, na prednost. Isto tako kako je u 8. a pravi sektil sa Plutonom, tako pojačava strasnost u vezi, fatalnost i sl.
Venra u konjukciji sa Suncem može dati i umetnički talenat, prefinjenst, lepotu i sl.


sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  viktorij Pon Avg 03, 2009 4:58 pm

Hvala,Tanja!Vec sam pomislila da ste me zaboravili...U pravu si,ja stalno razmaisljam,analiziram...Cini mi se da mi je Venera u Djevici donijela i stidljivost...Nadam se da ce konjukcija Venere sa Suncem,Marsom i sekstil se Plutonom da sve poprave. flower
Ako stignes pogledaj mi sedmu kucu i bracnog partnera!
:-*

viktorij
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  piconja Čet Avg 27, 2009 3:18 pm

meni 7ma u ovnu a mars u 2.kuci u škorpiji.
to znaci da ce osoba imat osobine ovna a medjusobni odnos, poznanstvo preko simbolike 2.kuce?
merkur je u 7moj kuci, predstavlja mladju (kolko zapravo mladju - 4,5god il 10-15g? Very Happy) i intelektualnu osobu. - i like it kak zvuci cheers
piconja
piconja

Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  sladjanap Pet Sep 04, 2009 5:11 pm

Cao Tanja, puno pozdrava !!! Ja sam novi clan i prvi put postavljam pitanje. Zanima me u kom znaku ce biti moj buduci bracni partner. Da li bi muskarac sa kojim sam od nedavno u kontaktu mogao biti moj buduci bracni partner?

Unapred zahvalna...

moja natalna karta:
https://2img.net/h/i769.photobucket.com/albums/xx333/sladjanap/natalnakartasladjana.gif

njegova natalna karta:
https://2img.net/h/i769.photobucket.com/albums/xx333/sladjanap/astro_w2gw_02_bojan_vucetic_hp65135.gif
sladjanap
sladjanap

Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sub Sep 05, 2009 12:24 am

Sladjanap, dobro nam došla. sunny flower flower flower

Ima ovde dosta poklapanja, tvoj vladar sedme je u konjukciji sa njegovom Venerom u 8. Opet Meseci su vam u konjukciji i emotivna sličnst i bliskost postoji. Njemu Vodolije odgovaraju, privače ga zbog Dc u Vodoliji itd. Samo se pitam da li je to neka tajna veza između vas, zog njegovog Meseca u12. u konjukciji sa tvojim Mesecom, koji je u njegovoj 12.? Kao da imate neku zajedničku tajnu. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Okt 14, 2009 12:11 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  sladjanap Pon Sep 07, 2009 6:41 pm

Cao Tanja,
Najpre hvala na odgovoru. Mogu da kazem da su se ta poklapanja u horoskopima osecala izmedju nas. Nismo se javno eksponirali,u pravu si, mada od nedavno nismo u kontaktu. Da li mislis da postoje predispozicije u buducnosti za obnavljanjem veze i da li se moze prevazici tajnost? Zanima me da postoji karmicka vezanost izmedju nas?

Hvala i puno pozdrava..
sladjanap
sladjanap

Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  danijela Ned Okt 11, 2009 11:48 am

https://2img.net/r/ihimizer/i/astrow2gw01rakvagahp457.gif/
Posto je moje 7.polje prikazano u ovnu na vrhu 10°,dobivamo sliku agresivnog muskarca,vladar 7 mars u raku,sa dispozitorom i aspektima.Neznam dali sam ja to sve dobro rekla,sad me zanima dali ce stvarno moj partner biti nasilan i kakav ce mi biti brak?? confused
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Ned Okt 11, 2009 11:52 am

danijela ::https://2img.net/r/ihimizer/i/astrow2gw01rakvagahp457.gif/
Posto je moje 7.polje prikazano u ovnu na vrhu 10°,dobivamo sliku agresivnog muskarca,vladar 7 mars u raku,sa dispozitorom i aspektima.Neznam dali sam ja to sve dobro rekla,sad me zanima dali ce stvarno moj partner biti nasilan i kakav ce mi biti brak?? confused

Možda će da bude oficir, uniformisano lice Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  hajkula Ned Okt 11, 2009 12:31 pm

danijela ::https://2img.net/r/ihimizer/i/astrow2gw01rakvagahp457.gif/
Posto je moje 7.polje prikazano u ovnu na vrhu 10°,dobivamo sliku agresivnog muskarca,vladar 7 mars u raku,sa dispozitorom i aspektima.Neznam dali sam ja to sve dobro rekla,sad me zanima dali ce stvarno moj partner biti nasilan i kakav ce mi biti brak?? confused

Moguce da je iz izbeglicke porodice, da su izgubili sve i otac ponovo morao da ,,gradi,, kucu, da svija porodicno gnezdo. Ili je mozda njegov tata slabiji s godinama, da li zbog bolesti? a mama racionalnija pa on (tvoj buduci) sa mamom delio odgovornost. Mozda se ranije osamostalio, sam ,,gradio,, kucu, dom, resio stambeno pitanje. Ne mora brak da ti bude sa agresivnim muskarcem. Vladar tvog asc i vladar 7 kuce su u dobrim aspektima. Ne znam kakva je slika tvog oca, brata ako imas, muskaraca iz tvoje genetike.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  danijela Ned Okt 11, 2009 12:46 pm

Mislila sam zbog ovna u 7.polju,i vladar mars,kao da to obicno daje agresivnog muskarca,Mars se nalazi u Raku, znaku svog pada i na vrhu njegovog IV. polja, konjukcija SO,a sto se tice mog oca,sve pohvale.Odlicno se slazemo,i dosta smo povezani.Znaci brak mi nebi bio los?,daj mi molim te reci kad bi moglo doci do upoznavanja sa ovim muskarcem?? Smile
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  elaelena Uto Okt 13, 2009 11:46 pm

kod mene je konjukcija sunca i marsa(vladara sedme) u desetoj kuci u raku a trigonira i marsa i sunce saturn iz druge kuce....ne znam kako ovo da povezem sa buducim partnerom Question Question sunce konjukcija mars u raku nije dobra mada je deseta kuca dobar polozaj za ove planete.saturn koji ih trigonira bi mogao da znaci starijeg partnera.s obzirom da je mars u desetoj kuci znaci da bi mi buduci mogao doci preko posla(samo ne daj boze da bude neki kolega od toga bezim).

posto je ovan na vrhu sedme gde god sam procitala uglavnom znaci naglo sklapanje braka...a jos posto mi je piodznak vaga koja prosto juri zuri da se uda

pomozite ne znam sta sve ovo govori o mom buducem da li sam dobro povezala Question Question Question

[img=https://2img.net/r/ihimizer/img26/668/astro2gw01frf4r4r442278.gif]
elaelena
elaelena

Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  jesha Uto Nov 24, 2009 1:27 pm

ja se nisam ni udala a izgleda da sam "istrosila" bracnog partnera kroz vezu koja nije odvela u brak. vladar VII je SA u drugoj kuci u lavu- neko na sefovskom mestu. dispozitor sunce na MC-u - radimo zajedno i mnogo mi je pomogao u toj sferi. SA kvadrat uran- u trenutku upoznavanja je bio ozenjen. sta cu ja sad? Laughing
evo i njegove karte...

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Astro2.th
jesha
jesha

Broj poruka : 8
Godina : 46
Локација : Beograd
Datum upisa : 23.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  nena Sre Nov 25, 2009 2:57 am

vladar 7. merkur,otišao u bika(5.kuća) gde muž ima veneru,a suvladar moje 7-me mesec ,nećete verovati u ovna(3.kuća),a muž mi ovan i na 3stepenu ovna,gde je moj mesec,njegovo sunce ) u konjukciji sa merkurom(vladar njegove 7-me)...kažu da je to karma,ne znam,al funkcionišemo fenomenalno već 27 god,mada moram da priznam da je bolji čovek,i tolerantniji je od mene..
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 7 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 22 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu