Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 6 od 22 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Aqua_ Sre Apr 22, 2009 10:42 am

Vrh 7. polja opisuje naseg buduceg partnera, i kakve ce osobine imati, njegov izgled, zanimanje itd. A u kom ce astroloskom znaku biti nas partner, mislim da se to ne moze vidjeti na osnovu necije natalne karte. Mislim da su bitnije karakteristike kad je u pitanju 7. kuca i bracni partner. Smile

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sre Apr 22, 2009 12:09 pm

Važno je ne samo gde je vrh sedme i aspekti planeta na njega, već gd je otišo vl sedme i kakve on aspekte pravi.
meni je vrh sedme u Vodoliji, a Uran mi je u 7. i suprug mi je Devica, a ne Vodolij, naravno ovo nipošto nije pravilo. parnter može da ima osobine vodolije, da bude ili u znaku, ili u podznaku Vodolija, ali ako se i druge planete uklapaju u to. meni nijew moglo to da se desi, jer mi je Sunce u Škorpiji, Mars u jarcu, a plamete emocije u zemljanim i vodenim znacima, tako da je partner u zmeljanim. Ascedent mi je u Lavu, a suprugov u Ovnu., oba u skladnim vatrenim znacima. Tamo gde je meni Ascdent njemu je Mesec, tako da sve to ima veze. Da ne govorim da je moj Mesec u Devici.

Evo još jednog primera. Moja sestra je Lavica-Bik, sa suprug joj je Škoprija. Njoj je Mars u Raku, a i Mesec, pa je to uticalo , kao i Dc da se uda za Škoppju Njenom suprugu Mesec je u Biku na njenom Ascedentu i Jupiteru itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Sre Apr 29, 2009 2:41 am

moram da priznam da mi sad nista nije jasno iz moje karte....vrh 7.kuce je u osetljivim ribama,MO je u ovnu u 7. kuci a tu je i SA. niti je moj partner osetljiva dusica niti je stariji od mene sto bi dao jedan Saturn....on je strelac-vodolija MO u jarcu VE u vagi gde je i moj MA. To je jedino sto vidim da je ok.....
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sre Apr 29, 2009 9:29 am

Lado,da li on ima eku planetu u Ribama?
Ako je u Ascedentu Vodolija, ondamu ribe zahvataju i ceo znak riba, što znači dase on menja i vremenom imao, sticao i neke osobine Riba. Čitala si šta je možda Latica pisala, da ona kod sebe ne vidi ništa od ekstravagancije, neobičnosti voodlije, a da sam i ja napisala da je i moj sin u Ascedentu vodolij i da je sličan, jer mu je Asceden i u većem delu riba.
Dakle i u horoskopu, natalu, se kao i u životu sve kreće, a astrološki to se prati kroz direkcije. Na početku života, u detinjstvu ko je u jednom delu života, kod njega bilo više od karakteristika Vodolije, vremenom i njegovim razvitkom dobijao je nešto od Riba. Da li je to b tajenstvenost,intutivnost, živitna mudrost, ili osetljivost, senzulnost, ili saosećajnost, razumevanje, ili dvoličnost to sve zavsi i od njegovog natala, položaja Neptuna, Jupitera, aspekata itd .Da li mu prva kuća zahvata i Ovna? Zavbisno od stepana n kom mu je Ascedent i to se događa, posebno ukoliko je Asc u trećoj dekadi, ili drugoj polovini druge, recimo oko 17, 18. stepena itd.
Upravo zbog toga kod izračunavanja godišnjeg horosklopa rade se i direkcije, pa vidimo u kojoj je životnoj godini osoba, gde mu je ascedet i Sunce u toj godini, Mesec i ostale planete,.

Činjenica je da mi ne ostajemo isti celog života, ni po izgledu, ponašanju, ni po načinu reagovanju, jer nas mnoge stvari menjaju, neoag manje, a nekog više, ali menjaju. Sigurno da osnova karaktera ostaje tu, ali se nadgrađujemo,stičemo saznanja, iskustvo i menjamo okolnosti življenja, a i izgled nam se menja, pa se začudimo na šta sad ličimo.Šalim se, promene mogu biti itekakako pozitivne. Laughing

Kako tvoja sedma pada u Ribe, a njegova prva u periodu kada ste se upoznali, najverevatnije vas je i to privuklo i spojilo. . Naravno, može on imati i više planeta u Ribama, ili Ovnu gde je tvoja sedma, pa da se na taj način ispuni simboliku sedmice .Mada partner nije samo decedent, već ga opisuju i vl. 7. i planete u sedmoj i često naše Sunce, ili Mars u horoskopu ženske osobe . Ne zaboravi da se i tvoj dc pomera, pa partner vremenom može imati nešto od simbolike vatrenog znaka Ovna, ali i od Vage gde je otišao tvoj Mars, a ti reče da je njemu tu Venera itd sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Izida Sre Apr 29, 2009 1:15 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Sre Apr 29, 2009 4:21 pm

Tanja hvala vam nas iscrpnom odgovoru.
Naravno da sam shvatila ovaj deo price.A sve ovo me je nagnalo da razmislim da mozda je ta 7.kuca drugi deo nas koji trazimo da bi bili celi.Sto opet ne znaci da svi to i nadjemo.
Znam da mi je MO u ovnu sto znaci da sam strastvena temperamentna zapravo moja osecanja ali verovatno ocekujem da je partner takav....vladar 7. kuce je u 3.kuci u skorpiji a to bi znacilo da trazim komunikativnog a MA u 2. kuci u vagi verovatno sarmantnog i posto je to 2. kuca ima veze sa parama....Htela bih jos da pitam pa ko zeli da se ukljuci sta predstavlja UR na Asc. Znam da Asc opisuje mene licno postoji li veza Asc i bracnog partnera...


Poslednji izmenio lado06 dana Sre Apr 29, 2009 4:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Sre Apr 29, 2009 4:28 pm

lado06 ::moram da priznam da mi sad nista nije jasno iz moje karte....vrh 7.kuce je u osetljivim ribama,MO je u ovnu u 7. kuci a tu je i SA. niti je moj partner osetljiva dusica niti je stariji od mene sto bi dao jedan Saturn....on je strelac-vodolija MO u jarcu VE u vagi gde je i moj MA. To je jedino sto vidim da je ok.....

Lado, ne mora Saturn uvek da da starijeg partnera, moj tata ga ima u 7. kući pa je moja mama 7 godina mladja od njega...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Izida Sre Apr 29, 2009 4:36 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Sre Apr 29, 2009 4:38 pm

Carobnice onda bi mozda pre znacilo nekog bolesnog .....nekog ko je mudar.....nekog ko je hladan al pravican. e tu se uklapa moj partner MO u jarcu. da li sam sad povezala stvari na pravi nacin....
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Strelica Sre Apr 29, 2009 4:40 pm

[quote="Čarobnica"]
lado06 ::moram da priznam da mi sad nista nije jasno iz moje karte....vrh 7.kuce je u osetljivim ribama,MO je u ovnu u 7. kuci a tu je i SA. niti je moj partner osetljiva dusica niti je stariji od mene sto bi dao jedan Saturn....on je strelac-vodolija MO u jarcu VE u vagi gde je i moj MA. To je jedino sto vidim da je ok.....

Lado,on ni ne bi trebao da bude osetljiva dusica... Mesec i Saturn kad se na bilo koji nacin dotaknu "racionalnu" ili "prakticnu" emociju, aspekt odredjuje kako ce se ta emocija pokazivati... A vidis ti imas Mesec i Saturn a on u Jarcu,drugo imas Jupiterskog tipa,ipak...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Sre Apr 29, 2009 4:41 pm

lado06 ::Carobnice onda bi mozda pre znacilo nekog bolesnog .....nekog ko je mudar.....nekog ko je hladan al pravican. e tu se uklapa moj partner MO u jarcu. da li sam sad povezala stvari na pravi nacin....MO u jarcu je hladan
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Sre Apr 29, 2009 4:43 pm

[quote="Strelica"]
Čarobnica ::
lado06 ::moram da priznam da mi sad nista nije jasno iz moje karte....vrh 7.kuce je u osetljivim ribama,MO je u ovnu u 7. kuci a tu je i SA. niti je moj partner osetljiva dusica niti je stariji od mene sto bi dao jedan Saturn....on je strelac-vodolija MO u jarcu VE u vagi gde je i moj MA. To je jedino sto vidim da je ok.....

Lado,on ni ne bi trebao da bude osetljiva dusica... Mesec i Saturn kad se na bilo koji nacin dotaknu "racionalnu" ili "prakticnu" emociju, aspekt odredjuje kako ce se ta emocija pokazivati... A vidis ti imas Mesec i Saturn a on u Jarcu,drugo imas Jupiterskog tipa,ipak...


ipak......pa dovrsi.....
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Sre Apr 29, 2009 4:46 pm

pandora* ::SA u 7 moze dati i starijeg i mladjeg flower

Pa ako ima dodira sa Merkurom i Blizancima, ili grešim... flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Strelica Sre Apr 29, 2009 4:47 pm

Hhahahah... "Ipak" je,izgleda trebalo da stoji ispred "Jupiterski" tip. Htela sam reci da je tebi na vrhu 7. Ribe i to je Jupiter a partner je Strelac u podznaku,pa ipak si dobila Jupiterskog tipa. Verovatno si prizeljkivala Ribljeg Jupitera,ali nije los ni ovaj Strelicasti,zar ne? Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Sre Apr 29, 2009 4:48 pm

izgleda samo da je strelicasti..... Very Happy
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Strelica Sre Apr 29, 2009 4:51 pm

lado06 ::izgleda samo da je strelicasti..... Very Happy

Ma nemoj mi to radit' Mad Postavi i njega,ali tamo na uporedni,pa da vidimo... Kako bre tako za jednu Vodoliju Strelca?! a? Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Izida Sre Apr 29, 2009 4:53 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:04 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Sre Apr 29, 2009 4:55 pm

hocu draga da postavim uporedni ali mi treba mala pomoc Very Happy moze Very Happy
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Strelica Sre Apr 29, 2009 4:58 pm

lado06 ::hocu draga da postavim uporedni ali mi treba mala pomoc Very Happy moze Very Happy

Moze,moze... Javi se Darku. Ako ga ne dobije s brzo,onda cu ja da uradim,pa ti posaljem na p.p a ti samo prekopiraj u potpis ili gde vec hoces... u temu,ok?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Sre Apr 29, 2009 4:59 pm

pandora* ::E flower
Pa cuj meni su 4 i 5 nat. u Blizancima a vl. je ME u 12, SA mi je u Ribama u 1...uvek su mi partneri bili stariji ali do 3 god. ali eto sad mi je tranz. SA kroz 7 doneo 2 mladja..ja nemam natalno SA u 7 i meni je nat. ME60SA ali eto meni donese i mladje lol! ...ne znam tacno za ME i Blizance..

To je sigurno zbog ovog Merkura u 12 kući lol! šalim se naravno...i nije u redu tebi dva a nekome nijednog lol!

Saturn inače daje partnere koji su stariji od 2,5 do 7,5 godina...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Sre Apr 29, 2009 5:01 pm

draga sa stelcevima se ja lako dogovorim Very Happy dogovoreno srce si flower
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Izida Sre Apr 29, 2009 5:04 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  danijela Pon Maj 18, 2009 9:03 pm

Meni je vrh 7 u ovnu,vladar 7 u 9,dali to znaci da bi mogla naglo uci u brak??,kada bi mogla upoznati buduceg??,vec mi dosadilo cekati?? Laughing http://img145.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw01rakvagahp457f.gif
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Maj 18, 2009 10:52 pm

Danijela, vl. tvoje sedme je u mars u Raku, a zna s da Rak nije tako brz i d j kolebljiv, pa nećeš naglo ući u brak.
Dušo, izlazi, iskoristi Jupiter u petoj i tranzitnu Veneru i Marsa u sedmoj, tako što ćeš biti više na javnim mestima, možda i na sportskim dešavnjim, ili tamo gde ima neke aktivnosti, dinamike, jer ti je tranzitna Venera u 7., pa su veće šanse da nekoga i upoznaš, a kad Saturn bude u trigonu s natalnom Venerom , eto prilike za nešto stabilnije.
Negde već tokom jula. I
duće godine ipak mi se još više dopadaju tranzti, kada Jupiter u petoj napravi najpre trigon sa Suncem, pa sa Marsom vl. 7. to su tranzti, bez solara i direkcija, ali ipak obećavajući. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Zorica Uto Maj 19, 2009 12:37 am

Posto imam iskustvo iz dva braka Suspect , mogu da potvrdim da 7 kuca opisuje partnere. Meni 7 kuca pocinje u ovnu , mars mi je u biku u 8 kuci. Moj prvi brak se raspao , muz mi je bio uniformisan i posle 18 godina mi smo se razveli.
Drugi muz mi je mladji od prvog , i opisan je merkurom u biku u 7 kuci . Moj drugi muz je bik ( inace ja imam i sunce i mars u biku) te. mene bikovi privlace, pa sam se eto udala za bika. Hvala Bogu merkur nema lose aspekte , imam kvadrat sa mesecom (moja majka uvek je zvocala oko odabira mojih momaka i muzeva, ali ja sam ostala na svome), ima sekstil sa jupiterom pa mi je to donelo srecu u ovom braku i povezanost dusevnu sa mojim dragim. sunny
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 6 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 22 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu