Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 14 od 22 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  katja1 Čet Sep 23, 2010 9:22 pm

rabbit gracias...
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  vilabezkrila Čet Sep 23, 2010 9:47 pm

katja1 :: rabbit gracias...


de nada Smile
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Čet Sep 23, 2010 10:37 pm

Katja1, veći deo sedme je u Raku , tako da područije braka i partnerstava je u većem delu života pod Mesec Mesec u strelcu teži slobodi, promena, napredeku, a u u konjukciji sa Uranom ukazuje na mogućnost iznenadnih promena u emotivnim vezama, kao i porodičnom životu.Ovo može mimati veze i sa putovanjima. Često dovodi i do nekonvencionalnih veza, ali i do mogućnosti isprekidanosti, ili pomena, neobičnih odnosa. Nekada do razdvajanja i zbog putovanja, nekada i zbog uticaja prijatelja.

Za brak, porodicu je jako bitan položaj Meseca i aspekti koje on pravi.

Razlog problema u vezi mogu biti i obmane, ili samoobana , jer je Sunce u konjukciji sa Neptunom, pa se često kako otac, u nekom periodu, tako i suprug ideališu, da bi kasnije moglo doći do otkrivanja istina, pa i do razočarenja.

Zbog mogućnosti i negativnih iskustva, je veoma bitno da slediš svoju intuciju koju poseduješ i koju bi dobro bilo da koristiš. Ona ti može pomoći ne samo u izboru partnera, nego i u vezi da osetiš kad se pojavi mogućnost da partner izneveri očekivanja. Intuicija će ti pomoći da bolje prolaziš u emotivnim vezama, ali i uopšte. Kroz duhovnost možeš menjati sebe, ili pak preko kreativnog rada.

Vila bez krila je rekla da si ti jedna fina duša i tu je potpuno u pravu. Svaka čast Vilo bez krila! Smile


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sub Sep 25, 2010 12:57 am, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  katja1 Čet Sep 23, 2010 11:00 pm

to sam videla za mesec i uran ,nije bas najsrecniji aspekt,i jos su u 12 kuci...a sto se tice idealizacije ,tu ste u pravu. sklona sam kako vi kazete samoobmani,ali sam i naivna valjda zbog tog meseca u strelcu Rolling Eyes u ljubavi najvise I love you
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Pokusaj :)

Počalji  mici Pet Sep 24, 2010 2:38 am

Krenucu sama ako neko zeli nek dopuni Smile
Vrh 7 u lavu dalje devica i kraj vaga, prazna 7 kuca. vladar 7. u 11. u jarcu( ozbiljan, karijerista, bavi se odgovornim poslom, vojska), vladar 7 gradi jedini aspekt sextil sa saturnom u 8. skorpije crn covek ( u mom slucaju crnac), uporan, tvrdoglav, odgovoran. merkur /10. jarca/ 90 sa mesecom vladar moje 5 kuce, venera u 9. strelac ima takodje jedini aspekt konjukcija sa uranom 9. strelac, uran vladar mog asc. Mars u vagi 8 kuca, skorpijonski mars Smile Laughing
mici
mici

Broj poruka : 14
Godina : 40
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pet Sep 24, 2010 12:15 pm

Mici, dobro došla na forum. Very Happy cheers : flower study sunny

Dobro si započela, samo ne vidi se natal, a on je neophodan za tumačenje. Objašnjenje kako ga staviti u potpis imaš u rubrici problemi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  mici Pet Sep 24, 2010 12:40 pm

Astrotanja ::Mici, dobro došla na forum. Very Happy cheers : flower study sunny

Dobro si započela, samo ne vidi se natal, a on je neophodan za tumačenje. Objašnjenje kako ga staviti u potpis imaš u rubrici problemi. sunny

Hvala, uspela sam da je postavim Basketball Very Happy
mici
mici

Broj poruka : 14
Godina : 40
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pet Sep 24, 2010 4:02 pm

katja1 ::hvala...mada si ti prva koja mi je rekla jedan brak cyclops zbog blizanaca a i jupko mi je u 1 kuci... neko mi je rekao za brak vise od jedan manje nego zaza gabor lol!
hhaaaxaxa...meni se uvek svidi tumacenje koje mi pomeri ili prosiri vidike, kao sto vidis i kod mene je jako naglaseno "vise od jednog - manje nego Elizabeth Taylor"...pa mozda i vise puta sa istom osobom.
Niko jos nije "VIDEO" samo 1 brak.
Wink Exclamation

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pet Sep 24, 2010 4:22 pm

mici ::
Astrotanja ::Mici, dobro došla na forum. Very Happy cheers : flower study sunny

Dobro si započela, samo ne vidi se natal, a on je neophodan za tumačenje. Objašnjenje kako ga staviti u potpis imaš u rubrici problemi. sunny

Hvala, uspela sam da je postavim Basketball Very Happy
Hm.draga mici, kako ti je naglasena Vatra, mislim na Strelca, a DC opet u vatrenom Lavu, ciji je vladar u kardinalnom znaku Jarca(odlike: dinamican, aktivan, preduzimljiv...samim tim mu je neki deo zivota obelezen znacajnom krizom ili ogromnim uspehom!!! Kako je to Sunce u 5 derivatnom polju, tj.5 polje od 7-mog, ovo mi se cini da je u pitanju osoba koja ce bavila sportom, ali kako je njegov dispozitor SA u Skorpiji(mozda sportovi vezani za vodu), malo mi je tesko da povezem da su ga od toga cime se bavio odvojile povrede. kako je Sa u 3 polju/komunikacije, pre bih rekla da je svoj posao(Sa vladar 6 polj0 nastavio isto vezano za sport ili hobi ono cime se bavio) nastavio kroz menadzment ili u svakom slucaju nesto sto za nejga ima vise materijalnog smisla, tj.osoba koja je u "odsudnom momentu" presla na vise "prakticniji" ili isplativiji po njega posao. Ljubav prema ocu ili glavi porodice kod ove muske osobe, a mozda i nasledni talenat.

To je jedan Vodolijanski tip(zbog Sunca kao vladara 7 u 11), sto znaci nepredvidiv, ali bas po Tvom ukusu koji gaji tradiciu i trajnost(So60Sa).

Tanja, molim Vas pomozite, 7 polje je sirok pojam(ukljeten je Lav)....a vladar Sunce je u 11-om polju?

Ono sto ja imam iskustva je posto se ova polja "otkljucavaju" nekim bitnim tranzitima ili recimo u kasnijoj dobi zivota(za nase bake i prabake je kasno bilo i posle 20god.ako su neudate...), a bitno mi je da je ovo neko sa kim si ili prijatelj duze, postojan, neko ko te ozari svojim prisustvom sunny a istovremeno kao da zbog tog ukljestenog polja, a i Sunca koje umetnuto, da se niste dugo vidjali ili je vasa :komunikacija: i durzenje bilo prekinuto zbog odvajanja ili toga sto je on bio posvecen svom interesovanju(sportu recimo), putovao naokolo, karci putevi(Ve vladar derivatnog 9 u 3) i kroz to zaradjivao(Sa vladar 5 u 2/derivatno)...pa se kako vreme odmice smirio i posvetio ipak prikupljanju materijalnog. drunken

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Mrvica Pet Sep 24, 2010 4:38 pm




Uh, sjajna si....... Very Happy Hoću i ja ovakav opis mog budućeg??' Very Happy Embarassed Very Happy

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pet Sep 24, 2010 4:43 pm

Mrvica ::


Uh, sjajna si....... Very Happy Hoću i ja ovakav opis mog budućeg??' Very Happy Embarassed Very Happy
Hvala, mrvice...daj da vidimo sta kazu nadlezni prvo, nije samo to sto izadje na "papiru"...pokusacu. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Mrvica Pet Sep 24, 2010 4:46 pm

mila2710 ::
Mrvica ::


Uh, sjajna si....... Very Happy Hoću i ja ovakav opis mog budućeg??' Very Happy Embarassed Very Happy
Hvala, mrvice...daj da vidimo sta kazu nadlezni prvo, nije samo to sto izadje na "papiru"...pokusacu. Wink

Skromna si Very Happy čitala/m sam te...a i komentare " nadleznih" na neka tvoja tumačenja.... I love you
Pokušaj sunny

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  wanja Pet Sep 24, 2010 4:53 pm

Mrvica ::


Uh, sjajna si....... Very Happy Hoću i ja ovakav opis mog budućeg??' Very Happy Embarassed Very Happy


Mrvice...pa i jaaa..mi smo drugarice....Ova malecka je opasna...PRAVO CUDANCE.. Very Happy

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  katja1 Pet Sep 24, 2010 4:57 pm

dear mila izgleda da swe zavisi od logike tumacenja...po nekim i nemam predispozicije za brak kao takav....ono kao jesmo muz i zena ali nas nema na papiru u maticnoj evidenciji... Razz Basketball scratch
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  mici Pet Sep 24, 2010 5:04 pm

mila2710 ::
mici ::
Astrotanja ::Mici, dobro došla na forum. Very Happy cheers : flower study sunny

Dobro si započela, samo ne vidi se natal, a on je neophodan za tumačenje. Objašnjenje kako ga staviti u potpis imaš u rubrici problemi. sunny

Hvala, uspela sam da je postavim Basketball Very Happy
Hm.draga mici, kako ti je naglasena Vatra, mislim na Strelca, a DC opet u vatrenom Lavu, ciji je vladar u kardinalnom znaku Jarca(odlike: dinamican, aktivan, preduzimljiv...samim tim mu je neki deo zivota obelezen znacajnom krizom ili ogromnim uspehom!!! Kako je to Sunce u 5 derivatnom polju, tj.5 polje od 7-mog, ovo mi se cini da je u pitanju osoba koja ce bavila sportom, ali kako je njegov dispozitor SA u Skorpiji(mozda sportovi vezani za vodu), malo mi je tesko da povezem da su ga od toga cime se bavio odvojile povrede. kako je Sa u 3 polju/komunikacije, pre bih rekla da je svoj posao(Sa vladar 6 polj0 nastavio isto vezano za sport ili hobi ono cime se bavio) nastavio kroz menadzment ili u svakom slucaju nesto sto za nejga ima vise materijalnog smisla, tj.osoba koja je u "odsudnom momentu" presla na vise "prakticniji" ili isplativiji po njega posao. Ljubav prema ocu ili glavi porodice kod ove muske osobe, a mozda i nasledni talenat.

To je jedan Vodolijanski tip(zbog Sunca kao vladara 7 u 11), sto znaci nepredvidiv, ali bas po Tvom ukusu koji gaji tradiciu i trajnost(So60Sa).

Tanja, molim Vas pomozite, 7 polje je sirok pojam(ukljeten je Lav)....a vladar Sunce je u 11-om polju?

Ono sto ja imam iskustva je posto se ova polja "otkljucavaju" nekim bitnim tranzitima ili recimo u kasnijoj dobi zivota(za nase bake i prabake je kasno bilo i posle 20god.ako su neudate...), a bitno mi je da je ovo neko sa kim si ili prijatelj duze, postojan, neko ko te ozari svojim prisustvom sunny a istovremeno kao da zbog tog ukljestenog polja, a i Sunca koje umetnuto, da se niste dugo vidjali ili je vasa :komunikacija: i durzenje bilo prekinuto zbog odvajanja ili toga sto je on bio posvecen svom interesovanju(sportu recimo), putovao naokolo, karci putevi(Ve vladar derivatnog 9 u 3) i kroz to zaradjivao(Sa vladar 5 u 2/derivatno)...pa se kako vreme odmice smirio i posvetio ipak prikupljanju materijalnog. drunken


Hvala puno, ovaj poslednji pasus opisuje trenutno nase stanje ....brb, ovo gore o sportu se moze vise odnositi na mene ako se ne varam.....kissss
mici
mici

Broj poruka : 14
Godina : 40
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pet Sep 24, 2010 5:07 pm

Mrvica ::
mila2710 ::
Mrvica ::


Uh, sjajna si....... Very Happy Hoću i ja ovakav opis mog budućeg??' Very Happy Embarassed Very Happy
Hvala, mrvice...daj da vidimo sta kazu nadlezni prvo, nije samo to sto izadje na "papiru"...pokusacu. Wink

Skromna si Very Happy čitala/m sam te...a i komentare " nadleznih" na neka tvoja tumačenja.... I love you
Pokušaj sunny
Pa upravo to - sto sam podlegla utisku kao da gledam u nesto sasvim slicno kao kod mici ili si se Ti delimicno pronasla u ovoj "izjavi".
S tim sto ovde kao da je u pitanju neko ko nije iz Tvog mesta rodjenja, ili se selio. Ali jeste izmedju dve vere, dva grada...i sl. mozda su roditelji razlicitog porekla...neko s kim si prijatelj, kuma, pobratimka ili slicno.
Kao prvi vladar 7-mog Mesec u Blizancima, odaje nekog ko je vecito mladalackog duha, kome ce isti taj emotivni zivot praviti probleme na polju ljubavi, mozda je stalno upadao u veze ili zabavljanje iz prijateljstva(tako da ce kasnije njegova partnerka, tj.ti - vecito biti pod sumnjom, ako je mogao tako pre zasto ne i sad...mislim tad Embarassed ).
Dok ces ti upravo brak zapoceti iz ljubavi. ciste..., ali kako je ovaj Mesec u separaciji sa Saturnom u 8-moj(koje je pojam i za zabavljenje izmedju prvog i drugog braka), pa neko ce od vas dvoje biti ili u toku razovoda ili razveden. Ili mozda cak averziju prema drugom braku! Ili braku uopste Exclamation
Zasto mislim da je iz drugog grada(ali samo privremeno) Question
Zato sto je Sunce u 9-oj koje je vladar ili tacnije suvladar 7-mog, ali ovo se moze odnositi i na njegovo poreklo, posto je osa 1/7 - baka/deka.
Pa kako je Sunce ima aplikaciju 90` sa Marsom, njemu je izazov vratiti se po "nesto" sto je ostavio. Ili se on odseilio, doselio u svojoj 10-oj godini(ovo zbog stepeni do egzaktnih 90` sa Marsom)... Rolling Eyes - ovo je inspirativno nagadjanje clown

DA ova muska osoba ima veze sa uniformisanim licima ili mu je otac bio vojno lice, asocira me i ta povezanost Sunca i njegovog dispozitora(ili cak kazem mozda deda/baba), i ova konjukcija sa Uranom u 9-oj, mozda se nejmu nesto specificno desilo u ranom detinjstvu(Uran su i elementarne nepogode), mozda s njim ili sa ocem...
Mars u 7-moj, ali derivatnoj 1-oj mogao bi da znaci i oziljak ili neki beleg, a prvo polje vezujem za glavu. A Lava hm...za mnogo toga, samo ovaj 24` Lava na kom je Mars - je stepen "srazmernosti i nesrazmernosti"...pa mozda neki nepravilan oblik tog mladeza, belaga ili oziljka, a mozda samo i vezano za tezinu osobe. Mozda jaci gornji deo od donjeg ili obrnuto. Embarassed ne znam sad Exclamation
Mislim Lav je i SRCE...a ovo kako je Mars na 5-6`pre Regulusa, a Mars je i noz, pa oept mislim nesto vezano za detinjstvo osobe... Suspect

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pet Sep 24, 2010 5:14 pm

mici ::


Hvala puno, ovaj poslednji pasus opisuje trenutno nase stanje ....brb, ovo gore o sportu se moze vise odnositi na mene ako se ne varam.....kissss
Napisi sta tacno, mozes na drugoj temi. Bas me zanima, kako ti je 5 polje umetnuto u Raka(jer to nesto nasledno sto se tice sporta ili totalno si prva u svojoj porodici, jesi li imala poteskoca da zapocnes ili da realizujes i da se ostvaris u tom sportu? 5 umetnuto, Mesec u 1-oj ukljestenoj, Ribama, 2x voda, pa kakve veze ima s vodom taj sport? Jer ti dragi neki menadzer ili trener ili sl.?). Kako ste povezani?
Sad vidim da je Tebi mnogo cistije i naglasenije to za vodu ili za hobi uopste, ali onda to znaci da ste se upoznali na nekom javnom "takmicenju" ili preko prijatelja(mislim ako vec imas partnera, ako nemas ostaje da se vidi) Exclamation Wink (samo nemoj da mi kazes: "hobi mi je aquaristika"... Laughing ) Exclamation

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pet Sep 24, 2010 5:30 pm

wanja ::
Mrvica ::


Uh, sjajna si....... Very Happy Hoću i ja ovakav opis mog budućeg??' Very Happy Embarassed Very Happy


Mrvice...pa i jaaa..mi smo drugarice....Ova malecka je opasna...PRAVO CUDANCE.. Very Happy
Da,da...ja i Tadz Mahal(Taj Mahal) Laughing
~Ako je uzeti za opste stanje DC u Jarcu, obicno se vezuje da se partner biti stariji ili izgledati od Tebe starije, opet pripisuju mu se osobine crnog coveka. Ali kako je taj Sa u Lavu(retro), meni nikako ne lezi da kazem da neko ko ima osobine ili je pod uticajem Lava(znamo koliko je mlad lav duhom), da je to tako lako reci, ono sto sigurno jeste je "kraljevsko drzanje".
Ono sto opisuje 28` Lava gde se nalazi Sa, je obilje: pa sad kako je tebi u 2-oj kuci, a njemu u 8-moj, moze se pored opstih karakteristika(Lav-ego, koji moze smetati kod onih polja na sta se odnosi i na koga se odnosi, pa jos kako je Sa u pitanju krutost), da Vas vezuje neka crta novcanih priliva, ili imate istu vrstu ili se upoznajete na mestu gde se vrse ili rade neke uplate/isplate, tamo gde se vrti novac. Pritom ovo je stepen koji govori o bliskosti iznanadjujuce sto se tice ljubavnog ili bracnog zivota tacnije, a kako ima Sa lep aspekt sa Mo, onda se u braku i moze ocekivati senzualnost i naklonjensot partnera prema zeni uopste! Osoba geijalnog uma i tajnih priliva novca ili samo dodatnih Wink - a ovo se odnosi i na tebe.

vezano za opis preko stepena - uzeto iz "Tajne stepena zodijaka" autor Aleksandar Imsiragic.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pet Sep 24, 2010 5:39 pm

katja1 ::dear mila izgleda da swe zavisi od logike tumacenja...po nekim i nemam predispozicije za brak kao takav....ono kao jesmo muz i zena ali nas nema na papiru u maticnoj evidenciji... Razz Basketball scratch
Pa sta bi rekla za moje "predispozicije"? Kada sam ukljucila i neke asteroide i fiksne zvezde, nasla sam sebe i objasnjenje koj me opisuje, a to je izmedju ostalog i da ja na neki nacin tezim tome da nemam klasican brak(na papiru), to je ono sto govorim od kada sam svesna sebe i svog dozivljavanja bracne zajednice. Osetila bih se "pretrpanom" i "osudjenom" na "njega" ko god to bio? Za mene nema razlike...teznja da ostanem originalna, ali se i protivim tome, zato sto se opustam sa partnerom tek kada imam svoju unutrasnju sigurnost da me nece izneveriti(mada se to desilo vec 3x do sada - da sam se tako osecala), a opet to ne znaci i ovo: ako si me poljubio - ne znaci da smo zajedno, ako smo zajedno - ne znaci da necemo raskinuti, a ako se udam za Tebe - ne znaci da se necemo razvesti.
Svaki dan je dokazivanje, a ako to mogu ja onda to moze i onaj preko puta! Cesce nije bilo tako...uopste.
Zato ova izjava gore, zato sto oni koji su do sad bili sa mnom, misle da su zavrsili "stvar" time sto me je: poljubio, ostvario vezu sa mnom(do udaje nisam stigla i razumljivih ralzoga)...i time vec sam "na korak od udaje", jos samo da se udam(znaci nije u pitanju ni finansijsko stanje partnera, niti samo moralno, vec i ono da me svaki dan iznenadi , moze i verbalno samo... sunny )

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  mici Pet Sep 24, 2010 5:53 pm

mila2710 ::
mici ::


Hvala puno, ovaj poslednji pasus opisuje trenutno nase stanje ....brb, ovo gore o sportu se moze vise odnositi na mene ako se ne varam.....kissss
Napisi sta tacno, mozes na drugoj temi. Bas me zanima, kako ti je 5 polje umetnuto u Raka(jer to nesto nasledno sto se tice sporta ili totalno si prva u svojoj porodici, jesi li imala poteskoca da zapocnes ili da realizujes i da se ostvaris u tom sportu? 5 umetnuto, Mesec u 1-oj ukljestenoj, Ribama, 2x voda, pa kakve veze ima s vodom taj sport? Jer ti dragi neki menadzer ili trener ili sl.?). Kako ste povezani?
Sad vidim da je Tebi mnogo cistije i naglasenije to za vodu ili za hobi uopste, ali onda to znaci da ste se upoznali na nekom javnom "takmicenju" ili preko prijatelja(mislim ako vec imas partnera, ako nemas ostaje da se vidi) Exclamation Wink (samo nemoj da mi kazes: "hobi mi je aquaristika"... Laughing ) Exclamation

Nestade mi post...ovako bavim se jahanjem od svoje 10 god to je jupiter u strelcu 10 kuca, dosta uspesno mada vise imam pocetnicku srecu ovan vrh 2, sa vodom sam posvadjana jako....koliko znam ni dragi se nije bavio vodenim sportom vise je to bio taj njihov fudbal Razz on je inace vojnik ratuje po svetu pa je sad vec doslo vreme da se skrasi nadam se pored mene a onaj uran nam je internet konekcija .....ukratko:) koliko se uklapa? nekako meni treba stranac i ovaj saturn u skorpiji ga jako dobro opisuje, mada imamo marseve u vagama, ima tu dosta slicnosti kod nas, e da ono za oca, to mu nije pravi otac al mu je uzor, isto uniforma. flower :*


Poslednji izmenio mici dana Uto Okt 12, 2010 11:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
mici
mici

Broj poruka : 14
Godina : 40
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pet Sep 24, 2010 5:57 pm

To za Sa u Skorpiji, zar Skorpija nije islamska kultura?
Eto izgresih sve, mada mene i dalje kopka ta voda? Mozda deca? (da ne budem totalni promasaj). Javi -to za decu...a mozda se porodis u bazenu, znas kao alternativni metod, slatko...xi.. Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  mici Pet Sep 24, 2010 6:00 pm

mila2710 ::To za Sa u Skorpiji, zar Skorpija nije islamska kultura?
Eto izgresih sve, mada mene i dalje kopka ta voda? Mozda deca? (da ne budem totalni promasaj). Javi -to za decu...a mozda se porodis u bazenu, znas kao alternativni metod, slatko...xi.. Laughing

pa protiv islama se i bori Razz + sa u skor crnac, razmisljala sam o porodjaju u vodi jer je manje bolno hahhaha kukavica , mene zanima njegov podznak, ince je blizanac, nesto mi on odgovara opisu asc lava ??? hvala za pomoc Smile))
mici
mici

Broj poruka : 14
Godina : 40
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Mrvica Pet Sep 24, 2010 6:35 pm

mila2710 ::
Mrvica ::
mila2710 ::
Mrvica ::


Uh, sjajna si....... Very Happy Hoću i ja ovakav opis mog budućeg??' Very Happy Embarassed Very Happy
Hvala, mrvice...daj da vidimo sta kazu nadlezni prvo, nije samo to sto izadje na "papiru"...pokusacu. Wink

Skromna si Very Happy čitala/m sam te...a i komentare " nadleznih" na neka tvoja tumačenja.... I love you
Pokušaj sunny
Pa upravo to - sto sam podlegla utisku kao da gledam u nesto sasvim slicno kao kod mici ili si se Ti delimicno pronasla u ovoj "izjavi".
S tim sto ovde kao da je u pitanju neko ko nije iz Tvog mesta rodjenja, ili se selio. Ali jeste izmedju dve vere, dva grada...i sl. mozda su roditelji razlicitog porekla...neko s kim si prijatelj, kuma, pobratimka ili slicno.
Kao prvi vladar 7-mog Mesec u Blizancima, odaje nekog ko je vecito mladalackog duha, kome ce isti taj emotivni zivot praviti probleme na polju ljubavi, mozda je stalno upadao u veze ili zabavljanje iz prijateljstva(tako da ce kasnije njegova partnerka, tj.ti - vecito biti pod sumnjom, ako je mogao tako pre zasto ne i sad...mislim tad Embarassed ).
Dok ces ti upravo brak zapoceti iz ljubavi. ciste..., ali kako je ovaj Mesec u separaciji sa Saturnom u 8-moj(koje je pojam i za zabavljenje izmedju prvog i drugog braka), pa neko ce od vas dvoje biti ili u toku razovoda ili razveden. Ili mozda cak averziju prema drugom braku! Ili braku uopste Exclamation
Zasto mislim da je iz drugog grada(ali samo privremeno) Question
Zato sto je Sunce u 9-oj koje je vladar ili tacnije suvladar 7-mog, ali ovo se moze odnositi i na njegovo poreklo, posto je osa 1/7 - baka/deka.
Pa kako je Sunce ima aplikaciju 90` sa Marsom, njemu je izazov vratiti se po "nesto" sto je ostavio. Ili se on odseilio, doselio u svojoj 10-oj godini(ovo zbog stepeni do egzaktnih 90` sa Marsom)... Rolling Eyes - ovo je inspirativno nagadjanje clown

DA ova muska osoba ima veze sa uniformisanim licima ili mu je otac bio vojno lice, asocira me i ta povezanost Sunca i njegovog dispozitora(ili cak kazem mozda deda/baba), i ova konjukcija sa Uranom u 9-oj, mozda se nejmu nesto specificno desilo u ranom detinjstvu(Uran su i elementarne nepogode), mozda s njim ili sa ocem...
Mars u 7-moj, ali derivatnoj 1-oj mogao bi da znaci i oziljak ili neki beleg, a prvo polje vezujem za glavu. A Lava hm...za mnogo toga, samo ovaj 24` Lava na kom je Mars - je stepen "srazmernosti i nesrazmernosti"...pa mozda neki nepravilan oblik tog mladeza, belaga ili oziljka, a mozda samo i vezano za tezinu osobe. Mozda jaci gornji deo od donjeg ili obrnuto. Embarassed ne znam sad Exclamation
Mislim Lav je i SRCE...a ovo kako je Mars na 5-6`pre Regulusa, a Mars je i noz, pa oept mislim nesto vezano za detinjstvo osobe... Suspect


Pet puta sam pročitala tekst....ti si neverovatna....

Kao što sam već naglasila...skromna si, a sada ću ti dati dokaz da ne treba da budeš skromna po pitanju svog znaja Very Happy
Ti si ovde do detalja opisala mog bivšeg dečka, tj. bivšeg muža po astrologiji ( živeli smo skupa godinu dana).
On nije iz mog mesta, par godina je živeo u inostranstvu pa se vratio. Bio je mnogo vezan za oca (koji je umro pre par godina) pa se vratio nazad kada se on razboleo. U vreme kada smo nas dvoje počeli neku priču, on je bio u vezi ( živeo je sa devojkom )...ali ta veza nije funkcionisala....jer sam se ja umešala. I kasnije tokom našeg " braka" ja sam konstantno bila u grču....u fazonu ..ako je mogao da prevari nju ,, što ne bi mene Embarassed
T o je negde i razlog zbog čega smo prekinuli.
Dalje....deda mu je bio neki Budža u vojsci. Shocked Shocked
Dal ima averziju prema braku...ne znam.....ali znam da živi sa svakom devojkom sa kojom započne priču affraid ..... I da, ima problema sa težinom....debeo je... Razz
Ah, da.....par puta smo prekidali i mirili se...( a to je isto radio i sa devojkom sa kojom je bio pre mene )....on je definitivno neko ko se vraća na staro.

E sad, pošto je ovo BIO moj muž......i sada smo prekinuli komunikaciju....on ima devojku...i ne verujem da će se više vraćati na staro..... Imam li ja još kog muža?? Pošto sam ovog iz tvog opisa već iskoristila?? Embarassed Embarassed

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Dunja Pet Sep 24, 2010 10:55 pm

pa mila duso...Smile pa ajde bre malo meni protumaci tog mog buduceg...vish kako si se lepo uvezbala-prosto te ne prepoznajem:))) ;lepo ti ide.,....aj da vidimo sad ovako uvezbana sta ces da vidis iz moje karte...

ajde,budi drug!!! geek Basketball
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 12:36 am

Dunja ::pa mila duso...Smile pa ajde bre malo meni protumaci tog mog buduceg...vish kako si se lepo uvezbala-prosto te ne prepoznajem:))) ;lepo ti ide.,....aj da vidimo sad ovako uvezbana sta ces da vidis iz moje karte...

ajde,budi drug!!! geek Basketball
Ne? Upoznaces me Exclamation Hajde, u toku veceri Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 14 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 22 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu