Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 15 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 12:56 am

Mrvica ::

E sad, pošto je ovo BIO moj muž......i sada smo prekinuli komunikaciju....on ima devojku...i ne verujem da će se više vraćati na staro..... Imam li ja još kog muža?? Pošto sam ovog iz tvog opisa već iskoristila?? Embarassed Embarassed
Pa mrvice, u tom slucaju, gledacemo osu 3/9. Ali pre toga da konsultujemo nekog jos, pre nego sto pocnemo? Suspect Ako to ima smisla, onda:
...Tebe cemo gledati kao ovaj Mars koji smo prethodno opisali, a vladar 9-og je Venera u 10-om u Strelcu i jos u konjukciji sa Merkurom?
Ovo mi je vec komplikovanije. Ali sa Saturnom u 8-moj, i "medjusprostoru" izmedju dva braka, imaces nekog s kim ce biti razlika u godinama.
ali za sad bih ti rekla da samo neki tranzit preko Marsa i Venere moze doneti i poznantsto s tom muskom osobom. Mozda zato sto je 9 u VAgi, opisuje takodje osobu koja je prethodno ima vezu kao "brak".

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Mrvica Sub Sep 25, 2010 1:46 am

mila2710 ::
Mrvica ::

E sad, pošto je ovo BIO moj muž......i sada smo prekinuli komunikaciju....on ima devojku...i ne verujem da će se više vraćati na staro..... Imam li ja još kog muža?? Pošto sam ovog iz tvog opisa već iskoristila?? Embarassed Embarassed
Pa mrvice, u tom slucaju, gledacemo osu 3/9. Ali pre toga da konsultujemo nekog jos, pre nego sto pocnemo? Suspect Ako to ima smisla, onda:
...Tebe cemo gledati kao ovaj Mars koji smo prethodno opisali, a vladar 9-og je Venera u 10-om u Strelcu i jos u konjukciji sa Merkurom?
Ovo mi je vec komplikovanije. Ali sa Saturnom u 8-moj, i "medjusprostoru" izmedju dva braka, imaces nekog s kim ce biti razlika u godinama.
ali za sad bih ti rekla da samo neki tranzit preko Marsa i Venere moze doneti i poznantsto s tom muskom osobom. Mozda zato sto je 9 u VAgi, opisuje takodje osobu koja je prethodno ima vezu kao "brak".

Zaglaviću sa nekim " polovnjakom" ?? Very Happy .... Oh ..jadna ja.... geek


Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sub Sep 25, 2010 2:03 am

U astrologiji je veoma bitna i komunikacija, jer je reč o oblasti gde ima puno simbolike, pa ima i višestrukosti u tumačenju, zato je potrebna i ta povratna informacija od onoga čiji se horoskop tumači.Astrolog će prema svojim prirortetima stavljati akcenat na neke stvari koje su jemu bitne, neko na psihološko tumačenje,kako same osobe, tako i osobina partnra, a drugi će akcenat staviti na vizulani izgled partnera, ili nešto treće. Naravno potrebno je vreme da se sve uzme u obzir, ali i iskustvuo tumača, jer ono pored znanja podrzumeva i razmišlajnje, kombinatoriku, povezivanje. Recimo vladar sedme u 11. u Jarcu, šta sve može da znači i podrazumeva, kakvo je Sunce pre svega u Jarcu, pa zatim kakvo je u jedanestoj, ali u Jarcu, kao i o signfikatoru Saturnu u 8, koja je ovde u Škorpuiji, pa otuda ima ratovanja, borbe, sučavanje sa smrću, sa strahom od smrti, jer je u oblasti Marsovog i Plutonovog delovanja,posebno jer su mu tu to su mu sginofokator i još Pluton, pa partner dolazi do zarade ulaganjem i fizičkog napora, ili kroz neku vrstu borbe,koja može biti opasna, odnosno vezana za život, smrt, opasnost, krizu. Jarac uvek ima veze za nečim ozbiljnim, odgovornim, često vezanim za red i disciplinu, a u jedanaestoj i za timski rad, grupe itd, itd.


Interesanto je kako u izboru partnera se često ponavlja nešto slično, što ne mora da bude izgled, ili zanimanje, ali može vrsta odnosa, čak i kada je početak veze različit,često priroda osobe utiče da odnosi postaju slični, i problemi u odnosu isti.
Često se događa da je i izgled parnera sličan, često je isti astrološki znak, ili podznak, nekada i ime, jer i ono nosi energije, ne retko i karakterne osobine. Da li ste to primetili i da li imate objašnjnje za to. Šta mislite zašto je tako?


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Sep 25, 2010 11:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 2:16 am

Astrotanja ::U astrologiji je veoma bitna i komunikacija, jer je reč o oblasti gde ima puno simbolike, pa ima i višestrukosti u tumačenju, zato je potrebna i ta povratna informacija od onoga čiji se horoskop tumači.Astrolog će prema svojim prirortetima stavljati akcenat na neke stvari koje su jemu bitne, neko na psihološko tumačenje,kako same osobe, tako i osobina partnra, a drugi će akcenat staviti na vizulani izgled partnera i sl.Naravno potrebno je vreme da se sve uzme u obzir, ali i iskustvuo tumača, jer ono pored znanja podrzumeva i razmišlajnje, kombinatoriku, povezivanje.


često priroda osobe utiče da odnosi postaju slični, i problemi u odnosu isti.

Da li ste to primetili i da li imate objašnjnje za to. Šta mislite zašto je tako?
Jaoj, Tanja..hvala Vam na ovome. I bila mi je potrebna Vasa pomoc, jer sam pocela u svakom tumacenju davati istu sliku(posto dolazi od istog tumaca).
Embarassed Exclamation

Apsolutno je "normalno" da reflektujemo svoje ponasanje iz jednog odnosa kada nam se "ponovi" situacija ili kada se nadjemo u istoj situaciji, barem slicnoj, onda i dodje do takvog reagovanja, a narocito nakon vise ponavljanja iza sebe.
sunny (ne opravdavam sebe, samo prepoznajem na razlicitim poljima, nije uvek lose ponavljanje).


Poslednji izmenio mila2710 dana Sub Sep 25, 2010 2:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sub Sep 25, 2010 2:36 am

Mila, tebi sve bolje ide i sve bolja i bolja si. Very Happy Samo napred, a ako se nađe i neka greška, kroz njih se i uči, a i koncentracija nije uvek ista, pa ne ide uvek jednako lako.

Sa druge strane naš ego se može projektovati na ono što radimo,u ovom slučaju tumačimo natal, pa se događa da u nekim natalima nesvesno, ili svesno nalazimo sličnost sa našim i kako smo i mi ljudi, onda se ponekad i ponavljamo. sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 2:46 am

U pravu ste, ego! sunny Ako cak ne moj(slabiji ego 60`So na MC), mislim moj ego, ali iz 7-mog, vezano za partnerstva i ono sto prepoznajem, me pogresno uputi iz nekog mog iskustva, a pokusavam da izolujem to, da greske svodim ka manjem broju... Smile


Poslednji izmenio mila2710 dana Sub Sep 25, 2010 2:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sub Sep 25, 2010 11:04 am

Mila, to je normalno i u redu.

Mene zanima šta misliš ti i drugi, zašto ima ponavljanja u sličnosti kada je reč o izboru partnera i još više što je bitno, ponavljanja ,modela ljubavnog odnosa, što spada u domen astropsihologije, a sa čime se lično dosta susrećem? Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 2:51 pm

Astrotanja ::Mila, to je normalno i u redu.

Mene zanima šta misliš ti i drugi, zašto ima ponavljanja u sličnosti kada je reč o izboru partnera i još više što je bitno, ponavljanja ,modela ljubavnog odnosa, što spada u domen astropsihologije, a sa čime se lično dosta susrećem? Question
Whow, Tanja super "tema" u temi - na pravom mestu, kao prvo, jer ne bi mogla da se odvoji.
Ja sam u svom prethodnom postu bas dopisala, zapocela...zato sam bas qoutirala s namerom par pasusa.

E sad, ja mogu da krenem pocevsi od onog sto sam prepoznala kao ljubav i pre ulaska u odnose i trazeci ljubavnog partnera.
Ovde je rec uopste o partnerstvu kao 7-mom polju.
Iako cu da se uhvatim za svoj cvrst oslonac - odbojke, verujte ima smisla.
Meni je cak potrebno da moj "partner" bude i odlican psiholog, da ne postavlja svoj model ponasanja prema svakom isto, jer nismo svi isti.
Tako sam i tokom treniranja trazila se kroz menjanje partnerke i grupe, dobitne kombinacije*mislim na celokupan tim, sve smo se menjale do te dobitne kominacije), a ta kombinacija govori o NE STAGNACIJI, o tome da se u odonosu sa tom osobom "pretvaras" u bolju osobu, nego kada si bez njih ili nje, da uvek mozes iznenaditi i biti iznenadjen - ALI SAMO POZITIVNO, iako se znate po svakom uzdahu, kako Vas pomera u vremenu i prostoru. Nek Vas ovo ne zacudi, jer ispada da Vas takva osoba ne moze iznenaditi. Da svaku rutinu uspete sa dogovorom, makar precutnim da pretvorite u nesto potpuno novo(ne da se lazete medjusobno da ste to uradili).

Najjednostavnije receno od strane mog trenera, i jos pamtim: "Postoje talenti i manje talentovani igraci(radilice). Prirodnom talentu je potrebno pokazati svega 1 put, i on ce jako brzo savladati element, termin i sl. I dok ce talenat ponoviti to svega 10tak puta, radilica je uraditi 100x, i kada se bude nasao/la u istoj takvoj situaciji, odreagovace bas na nacin na koji je "vezbala", cak i bolje nego iko drugi." (ovo bolje uvek ima 2 strane slave).

Ja bih samo iz ovoga izvukla poentu svega, na svim poljima u zivotu. Ako nekom lakse ide upoznavanje, prepoznavanje i ispoljavanje ljubavi, takodje ce cesto brze doci do zadovoljenja ili gubitka voljle ili motiva za ostajanjem u takvom odnosu. Ako nekom treba znatno duze da oseti potrebu, zelju ili da se uskladi, samim tim ostajanjem duze u odnosu, dublje prepoznaje i saznaje u svakodnevnim sitaucijama kako neko reaguje na nesto, a samim tim i kako sam uzvraca na to. To je samo prirodni refleks, a svaki duzi ostanak u nama samo jaca(fizicki i emotivno se ukorenjuje u nama), a svaki put kada se ponovi nova situacija u novom odnosu, ona je samo jos jacim intenzitetom ispoljena i tim gore po nas(ili bolje), jer mozda osoba preko puta tek prvi put dozivljava takvu situaciju. Rolling Eyes

Sta je to sto nas vraca Arrow ka izboru partnera koji podseca na nekog ko je prethodno bio u nasim zivotima Question Ja bih rekla(za mene), intenzitet na Rihterovoj skali, strah da je sve ostalo slabije i da necemo tom jacinom osetiti vise...
~ I naravno na prvom mestu cheers - samo secanje na lepo sunny

Tako i na nekom poslu, svakodnevnom...prvo savladati "vestinu", a onda steknete brzinu...cesto puta odreagujemo na neku "akciju" - situacijiu previse brzo, da ni ne primetimo da to nije - TA/ONA ista osoba koja nas je povredila ili mi nju!

A da li su nam isti aspekti, tj.kontakt planeta...jos uvek nisam nasla potpunih slicnosti, negde su to konjukcije, negde opozicije(licnih naravno), a sve sto je proslo manje zapazeno kdo mene, po tome da nista iz tog odnosa ne nosim u sebi(sada vec to znam) je odnos gde su verovali ili ne 60`, redje 120`.
(mahom je bio upleten moj Mesec)! Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 3:05 pm

~Inace, meni se jos nije desilo u zivotu da me je privukao neko sa Suncem u Strelcu(pa otud da ne budemo povrsni i kazemo nije doslo do ponavljanja, jer sigurno jeste nekog aspekta)...sem izuzetka: inspiracija mi je u zivotu, pocevsi od detinjstva bio i ostao miljenik citave nacije Vladimir Grbic. Ali nema ni sva nacija Sunce konjukciju Mars s njim, i Sunce na mojoj konjukciji VE0Ne, tacnije TACNO na 9 polju, i stvarno sam toliko punila sebe energijom samo gledajuci njega i ono sto nosi u sebi, kod mene je izazivalo osecaj: izazov, cistu akciju, zivotnu snagu, elan, motiv, volju za zivotom, stvaranjem lepog u sebi, da iznesem iz sebe, i time stvaram bolji "svet" oko sebe.

~Steta sto nemam sada takvu "muzu", jer time zaista pokazujem i dokazujem sebe kroz svoj natal i ono sto nisam ni znala da opisuje, a to je stvarno da samo osobu koju smatram svojim idealom(Sunce u 7-moj, jel tako), moze da me "pretvori" u ono sto jesam ali mi nedostaje podrska da bih to iznela iz sebe. Nekada sam to nalazila u sebi samo nazovi "telepatski" mislivsi i razmisljajuci da takva osoba postoji, a onda je dugo bio "procep" izmedju stvarnosti koja jeste i koju sam zelela da stvorim sebi. Embarassed (Inace, svog oca kao Sunce ne nalazim ni u cemu sto opisuje mesto koje zazima u mojoj karti, dakle pocevsi od ugledanja i ideala; nikada nisam imala zenskog ideala = to je tacno! ili nekog ko je "lomljiv" krhak, uvek su to bile zene poput: Demi Mur, ili zene koje su se u stvarnom zivotu borile za ravnopravnsot, vrhunske i profesionalne sportistkinje).

~Odoh u off.ali eto za mene je mnogo sto sta "spusteno" u tom natalnom 7-mom polju, i tako sam se i formirala, od najranijeg detinjstva, kroz druge...jer nisam osecala imam u svojoj prirodnoj sredini, porodicnim clanovima. No

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  jassna Sub Sep 25, 2010 3:27 pm

Astrotanja ::Mila, to je normalno i u redu.

Mene zanima šta misliš ti i drugi, zašto ima ponavljanja u sličnosti kada je reč o izboru partnera i još više što je bitno, ponavljanja ,modela ljubavnog odnosa, što spada u domen astropsihologije, a sa čime se lično dosta susrećem? Question

Sablon..Ljudi nesvesno prate sablon...Potrebno je mnogo rada na sebi, i mnogo hrabrosti i volje da bi se los sablon razbio, to je jedan jako bolan proces..Ako sa druge strane neko misli da je njegov sablon dobar, neka ga prati.. sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 3:30 pm

jassna ::Ako sa druge strane neko misli da je njegov sablon dobar, neka ga prati.. sunny
Zato sam rekla da uvek postoje 2 strane. Znas onnu izreku: "samo budala ne menja misljenje"? Pa necu biti "budala" po druge vec po sebe. Ako zelim da prihvatim da samo su promene stalne, onda cu uci u taj tok.
A ja sam gore na neki nacin pisala ono sto mislim da je uopsteno, ne odnosi se na sport...ali kazes kljucnu rece: "vezba''. I to je jedan od vidova da zelis da promenis... Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Crnka88 Sub Sep 25, 2010 3:39 pm

Mila,imam jednu molbicu...Ako imas malo vremena pogledaj i moju natalnu kartu,pa mi reci nesto o mom buducem partneru... Koliko sam ja shvatila ,to ce biti neko agresivan,uniformisan,moguce upoznavanje na neobicnom mestu,necemo imati bas srece u braku... Osoba marsovske i ovnovske prirode,jos mi Mars R u 7. kuci...meni to deluje kao uzasna kombinacija Smile Mozes li mi pomoci u tumacenju? Hvala ti unapred Smile

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.45102.30928.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 3:53 pm

Crnka88 ::Mila,imam jednu molbicu...Ako imas malo vremena pogledaj i moju natalnu kartu,pa mi reci nesto o mom buducem partneru... Koliko sam ja shvatila ,to ce biti neko agresivan,uniformisan,moguce upoznavanje na neobicnom mestu,necemo imati bas srece u braku... Osoba marsovske i ovnovske prirode,jos mi Mars R u 7. kuci...meni to deluje kao uzasna kombinacija Smile Mozes li mi pomoci u tumacenju? Hvala ti unapred Smile

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.45102.30928.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105
Hocu u toku dana, ako ne stigne sada,onda sutra sigurno.
Pre Tebe treba nam pomoc za Dunju! A i Dunjina pomoc - feedback! Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Crnka88 Sub Sep 25, 2010 4:21 pm

mila2710 ::
Crnka88 ::Mila,imam jednu molbicu...Ako imas malo vremena pogledaj i moju natalnu kartu,pa mi reci nesto o mom buducem partneru... Koliko sam ja shvatila ,to ce biti neko agresivan,uniformisan,moguce upoznavanje na neobicnom mestu,necemo imati bas srece u braku... Osoba marsovske i ovnovske prirode,jos mi Mars R u 7. kuci...meni to deluje kao uzasna kombinacija Smile Mozes li mi pomoci u tumacenju? Hvala ti unapred Smile

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.45102.30928.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105
Hocu u toku dana, ako ne stigne sada,onda sutra sigurno.
Pre Tebe treba nam pomoc za Dunju! A i Dunjina pomoc - feedback! Wink

Ok,hvala ti jos jednom... Zeljno iscekujem Smile

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Dunja Sub Sep 25, 2010 5:22 pm

u posihologiji se to zove -ucenje po modelu! naime,svaka zenska osoba prvo saznanje o muskarcima dobija gledajuci svog oca( ili prvu musku ulogu u njenoj okolini koja bi mozda trebala da zameni oca) ono sto se tad utelotvori u psihu zenskog deteta jeste poimanje kakav model muskarca je ISPRAVAN i pravilan,i tome ce nadalje u zivotu svesno ili nesvesno da tezi...zato se ne kaze badava da devojka u muzu trazi oca,a muskarac- majku...naravno,i sa suprotnim polom je ista situacija...porazmislite svaka ponaosob- koje su to osobine koje trazite od svojih partnera,sta biste to volele da on ima?-da je sarmantan,duhovit,vredan....a sta je to sto bi vam izricito smetalo,i videcete da vecinu toga sto trazite od svog muskarca-ZAPRAVO POSEDJE VAS OTAC!! posteno razmislite o tome i videcete da ima istine...
eto,to nije samo moje misljenje-to je zakljucak nauke!Smile))

pozzzzz
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Dunja Sub Sep 25, 2010 5:24 pm

mila2710 ::
Crnka88 ::Mila,imam jednu molbicu...Ako imas malo vremena pogledaj i moju natalnu kartu,pa mi reci nesto o mom buducem partneru... Koliko sam ja shvatila ,to ce biti neko agresivan,uniformisan,moguce upoznavanje na neobicnom mestu,necemo imati bas srece u braku... Osoba marsovske i ovnovske prirode,jos mi Mars R u 7. kuci...meni to deluje kao uzasna kombinacija Smile Mozes li mi pomoci u tumacenju? Hvala ti unapred Smile

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.45102.30928.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105
Hocu u toku dana, ako ne stigne sada,onda sutra sigurno.
Pre Tebe treba nam pomoc za Dunju! A i Dunjina pomoc - feedback! Wink

mila,tu sam ja..Smile)pruzam podrsku kad god pozelis..Smile) pozzzzzzzz
javni mi na fb kad da se ukljucim ovde....
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  mici Sub Sep 25, 2010 5:49 pm

Astrotanja ::U astrologiji je veoma bitna i komunikacija, jer je reč o oblasti gde ima puno simbolike, pa ima i višestrukosti u tumačenju, zato je potrebna i ta povratna informacija od onoga čiji se horoskop tumači.Astrolog će prema svojim prirortetima stavljati akcenat na neke stvari koje su jemu bitne, neko na psihološko tumačenje,kako same osobe, tako i osobina partnra, a drugi će akcenat staviti na vizulani izgled partnera, ili nešto treće. Naravno potrebno je vreme da se sve uzme u obzir, ali i iskustvuo tumača, jer ono pored znanja podrzumeva i razmišlajnje, kombinatoriku, povezivanje. Recimo vladar sedme u 11. u Jarcu, šta sve može da znači i podrazumeva, kakvo je Sunce pre svega u Jarcu, pa zatim kakvo je u jedanestoj, ali u Jarcu, kao i o signfikatoru Saturnu u 8, koja je ovde u Škorpuiji, pa otuda ima ratovanja, borbe, sučavanje sa smrću, sa strahom od smrti, jer je u oblasti Marsovog i Plutonovog delovanja,posebno jer su mu tu to su mu sginofokator i još Pluton, pa partner dolazi do zarade ulaganjem i fizičkog napora, ili kroz neku vrstu borbe,koja može biti opasna, odnosno vezana za život, smrt, opasnost, krizu. Jarac uvek ima veze za nečim ozbiljnim, odgovornim, često vezanim za red i disciplinu, a u jedanaestoj i za timski rad, grupe itd, itd.


Interesanto je kako u izboru partnera se često ponavlja nešto slično, što ne mora da bude izgled, ili zanimanje, ali može vrsta odnosa, čak i kada je početak veze različit,često priroda osobe utiče da odnosi postaju slični, i problemi u odnosu isti.
Često se događa da je i izgled parnera sličan, često je isti astrološki znak, ili podznak, nekada i ime, jer i ono nosi energije, ne retko i karakterne osobine. Da li ste to primetili i da li imate objašnjnje za to. Šta mislite zašto je tako?


Impresivno, sada znam da zivi u mojoj karti Smile Nego ne mogu da pogodim podznak...nekako me sve vuce ka lavu ili devici ??? Hvala na pomoci flower drunken
mici
mici

Broj poruka : 14
Godina : 40
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Ned Sep 26, 2010 12:38 am

Dunja ::u posihologiji se to zove -ucenje po modelu! naime,svaka zenska osoba prvo saznanje o muskarcima dobija gledajuci svog oca( ili prvu musku ulogu u njenoj okolini koja bi mozda trebala da zameni oca) ono sto se tad utelotvori u psihu zenskog deteta jeste poimanje kakav model muskarca je ISPRAVAN i pravilan,i tome ce nadalje u zivotu svesno ili nesvesno da tezi...zato se ne kaze badava da devojka u muzu trazi oca,a muskarac- majku...naravno,i sa suprotnim polom je ista situacija...porazmislite svaka ponaosob- koje su to osobine koje trazite od svojih partnera,sta biste to volele da on ima?-da je sarmantan,duhovit,vredan....a sta je to sto bi vam izricito smetalo,i videcete da vecinu toga sto trazite od svog muskarca-ZAPRAVO POSEDJE VAS OTAC!! posteno razmislite o tome i videcete da ima istine...
eto,to nije samo moje misljenje-to je zakljucak nauke!Smile))

pozzzzz
Pa kao sto sam rekla postoje uvek 2(ako ne i vise) strana. A upravo model oca koji imate - ako je ono sto se kosi sa nasim pravilima i stavovima koje gradimo, govori o tome da TO NECE BITI MUSKARC koji poseduje te karakteristike! Dakle, svako ima svoj sablon, a necij je upravo suprotan od onoga sto ste imali pred sobom. Pa normalno je da necu da jurim za necime sto mi je vrsilo teror, nego da bezim od toga! Na prvo prepoznavanja "oca" u nekome!!! study

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  vilabezkrila Ned Sep 26, 2010 9:55 am

mila2710 ::
Dunja ::u posihologiji se to zove -ucenje po modelu! naime,svaka zenska osoba prvo saznanje o muskarcima dobija gledajuci svog oca( ili prvu musku ulogu u njenoj okolini koja bi mozda trebala da zameni oca) ono sto se tad utelotvori u psihu zenskog deteta jeste poimanje kakav model muskarca je ISPRAVAN i pravilan,i tome ce nadalje u zivotu svesno ili nesvesno da tezi...zato se ne kaze badava da devojka u muzu trazi oca,a muskarac- majku...naravno,i sa suprotnim polom je ista situacija...porazmislite svaka ponaosob- koje su to osobine koje trazite od svojih partnera,sta biste to volele da on ima?-da je sarmantan,duhovit,vredan....a sta je to sto bi vam izricito smetalo,i videcete da vecinu toga sto trazite od svog muskarca-ZAPRAVO POSEDJE VAS OTAC!! posteno razmislite o tome i videcete da ima istine...
eto,to nije samo moje misljenje-to je zakljucak nauke!Smile))

pozzzzz
Pa kao sto sam rekla postoje uvek 2(ako ne i vise) strana. A upravo model oca koji imate - ako je ono sto se kosi sa nasim pravilima i stavovima koje gradimo, govori o tome da TO NECE BITI MUSKARC koji poseduje te karakteristike! Dakle, svako ima svoj sablon, a necij je upravo suprotan od onoga sto ste imali pred sobom. Pa normalno je da necu da jurim za necime sto mi je vrsilo teror, nego da bezim od toga! Na prvo prepoznavanja "oca" u nekome!!! study

citam ovo...moj otac je poginuo kad sam ja imala dve ipo godine...ocuh definitivno nije model mog buduceg...pu pu daleko bilo...sledeci muskarac u mom zivotu je bio moj muz prvi...i mislim da sam pored njega naucila sta zelim tj sta ne zelim od muskarca...i sada sam u vezi upravo sa jednim po mojoj meri...mozda bi to sve bilo lakse da sam imala oca, mozda bi znala sta treba da cenim kod izabranika a sta ne...meni je bila vazna ljubav...i jeste vazna ljubav, samo sto se ljubav ne jede viljuskom, niti placa racune i oblaci obuva, hrani i skoluje decu...po onome sto sam cula o mom ocu od raznih ljudi koji su ga dobro poznavali, bio je vredan i radan covek, koji je potrebe porodice stavljao na prvo mesto...zbog njegovog preranog odlaska sa ovog sveta, ja sam ostala uskracena za mnogo cega, ali mi je darovano kao supstitucija saznanje da su ljudi razliciti, da ih je ne mogu promeniti, vec samo prihvatiti...i voleti sa svim manama i vrlinama...
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  jassna Pon Sep 27, 2010 2:42 am

mila2710 ::
jassna ::Ako sa druge strane neko misli da je njegov sablon dobar, neka ga prati.. sunny
Zato sam rekla da uvek postoje 2 strane. Znas onnu izreku: "samo budala ne menja misljenje"? Pa necu biti "budala" po druge vec po sebe. Ako zelim da prihvatim da samo su promene stalne, onda cu uci u taj tok.
A ja sam gore na neki nacin pisala ono sto mislim da je uopsteno, ne odnosi se na sport...ali kazes kljucnu rece: "vezba''. I to je jedan od vidova da zelis da promenis... Wink

Mila, kada sam spominjala sablone, mislila sam prvenstveno na sebe..Kaze Tanja-biramo slicne partnere, dozivljavamo slicne odnose..Moje dve propale duge veze imaju toliko toga zajednickog, i momci su jako slicni, slicne su im i zivotne price, mada mi na prvi pogled nije tako izgledalo..Obojica imaju slabe Marseve, moj sadasnji decko ima jakog Marsa u konjukciji sa So, uspeva da mi odrzi paznju..

Da me neko pita sto sam ih ostavila (mislim na ove bivse) iako su me obojica ludacki voleli, ja bih se vadila na svoj Mesec u Vagi, Sanja Peric ga je tako dobro opisala, u svakoj recenici sam se pronasla, ali bas u svakoj..Pa bih se vadila i na svoje 12.polje, pa na ovu inkonjukciju izmedju mog neskromnog Marsa i skromnije Venere, pa bih se vadila na Fortunu u Ribama u 5. polju, na opoziciju izmedju Ve i Ju, na Ve koja je u Biku na fiksnoj zvezdi Saratan, a scucurila se na descedentu-tesko mi je da je dostignem, vadila bih se na to sto je kod mene sve prenaglaseno, i emocije i strasti i sve..I stalno prisutna jaka potreba za partnerstvom, od 18. godine ja sam stalno u nekoj vezi..

Dok nisam sela i popricala sama sa sobom, i polako pocela da rusim neke sablone koje sam nesvesno sledila, a to nije bilo prijatno..Mo u Vagi-dileme, dileme, dileme-kraja im ne vidis.. sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  wanja Pon Sep 27, 2010 3:23 pm

mila2710 ::
wanja ::
Mrvica ::


Uh, sjajna si....... Very Happy Hoću i ja ovakav opis mog budućeg??' Very Happy Embarassed Very Happy


Mrvice...pa i jaaa..mi smo drugarice....Ova malecka je opasna...PRAVO CUDANCE.. Very Happy
Da,da...ja i Tadz Mahal(Taj Mahal) Laughing
~Ako je uzeti za opste stanje DC u Jarcu, obicno se vezuje da se partner biti stariji ili izgledati od Tebe starije, opet pripisuju mu se osobine crnog coveka. Ali kako je taj Sa u Lavu(retro), meni nikako ne lezi da kazem da neko ko ima osobine ili je pod uticajem Lava(znamo koliko je mlad lav duhom), da je to tako lako reci, ono sto sigurno jeste je "kraljevsko drzanje".
Ono sto opisuje 28` Lava gde se nalazi Sa, je obilje: pa sad kako je tebi u 2-oj kuci, a njemu u 8-moj, moze se pored opstih karakteristika(Lav-ego, koji moze smetati kod onih polja na sta se odnosi i na koga se odnosi, pa jos kako je Sa u pitanju krutost), da Vas vezuje neka crta novcanih priliva, ili imate istu vrstu ili se upoznajete na mestu gde se vrse ili rade neke uplate/isplate, tamo gde se vrti novac. Pritom ovo je stepen koji govori o bliskosti iznanadjujuce sto se tice ljubavnog ili bracnog zivota tacnije, a kako ima Sa lep aspekt sa Mo, onda se u braku i moze ocekivati senzualnost i naklonjensot partnera prema zeni uopste! Osoba geijalnog uma i tajnih priliva novca ili samo dodatnih Wink - a ovo se odnosi i na tebe.

vezano za opis preko stepena - uzeto iz "Tajne stepena zodijaka" autor Aleksandar Imsiragic.



Opasna si..ALI STRASNO..Enciklopedija u malom..

Svog partnera,sadA bivseg..xaxxa..upoznala sam na poslu..ja sam bila zaduzena za finaskijsku operativu...tj.radila sam sva devizna i dinarska placanja u osiguranju a i inace on nije mogao nikako da me izbegne...xexxe...ni u ljubavi ni u svadji...sve je to trajalo 7 godina...koliko i moj boravak u toj firmi...a cela nasa prica je jako komplikovana...sada mi kaze Mrvica da ce da me cepnu neke planete (posto se ja ne razumem u strologiju) pa mozda izbije neki neocekivani SUSRET SA BIVSIM...xaxxa...AX TI TRANZITI...Sta ce biti ne znam?

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pon Sep 27, 2010 3:48 pm

Pa bas smo zapoceli pricu i oko toga kako nas "vrte" isti sabloni i slicni nacini upoznavanja ili bar nesto po cemu se svi mogu okarakterisati kao isti. Pa eto otud ne bi iznenadilo i to da nekkog opet upoznas putem finansija...ako i dalje pricamo o 7 polju. e to je ono isto gde ja u mnogim stvarima prepoznajem ljude "iza sebe", pa iako nisam "ispucala' to 7 polje, niti zivela niti bila u braku s nekim, a pritom puno je kao brod(Uran Very Happy), ne znam sta me ceka...ali tako mi se cini i kao najbolje. "Put koji je unapred poznat i nije put" - rekose....znalci(enciklopedija zabagovala) What a Face ali ono sto je prepoznatljivo kod mene je i da ja privucem osobe koje cesto imaju DC u Strelcu ili neku vrstu povezanosti i u opisu njihovg partnera stoji "stranac", na bilo koji nacin povezanost, a to mi sto se tice eksterijera, radi moj Neptun(daje opis i ono kako ja izgledam ili sta vec i cemu tezim, ali tako sam oduvek odavala utisak na svoju okolinu, iako tu zivim...pa zivim), pa jos 120`na Asc. Eto ti...belaja, samo to je Neptun i ta iluzija da sam svetski putnik ili sl.meni je bolna zato sto nisam ''lazov", ne umem da se pravim da nisam ono sto jesam i da jesam ono sto nisam, ali ne umem da se odbranim i ne umem da pricam, jer me odbija to dokazivanje ako je neko stekao pogresan utisak o meni, mene to udaljava od tih osoba jer znam usledice razocarenja, mozda cak vise moje nego te osobe. Ali vec mi je postalo "onostrano" da neko kada me upozna ne pita: "ti nisi odavde?"... Suspect

U pravu je Tanja - OVO iz svega sto sam napisala, kada kaze: "nadji nacin sto pre da putujes", ali ne toliko da bih upoznala partnera nekog stranca ili ono kako se moj natal sa mnom igra, vec eto da bih ispunila i to da jesam neko sa Ne u 9-oj, onda kada me neko tamo bude pitao "nisi odavde?" zaista me nece povrediti, ni po cemu. a ja sam ponosna na svoje poreklo ali kada me to iznova pitaju ljudi iz moje prirodne postojbine, onda ne nalazim unutrasnji mir nikako. sunny Sifra: bice bolje ... Wink Exclamation

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  wanja Pon Sep 27, 2010 4:01 pm

mila2710 ::Pa bas smo zapoceli pricu i oko toga kako nas "vrte" isti sabloni i slicni nacini upoznavanja ili bar nesto po cemu se svi mogu okarakterisati kao isti. Pa eto otud ne bi iznenadilo i to da nekkog opet upoznas putem finansija...ako i dalje pricamo o 7 polju. e to je ono isto gde ja u mnogim stvarima prepoznajem ljude "iza sebe", pa iako nisam "ispucala' to 7 polje, niti zivela niti bila u braku s nekim, a pritom puno je kao brod(Uran Very Happy), ne znam sta me ceka...ali tako mi se cini i kao najbolje. "Put koji je unapred poznat i nije put" - rekose....znalci(enciklopedija zabagovala) What a Face ali ono sto je prepoznatljivo kod mene je i da ja privucem osobe koje cesto imaju DC u Strelcu ili neku vrstu povezanosti i u opisu njihovg partnera stoji "stranac", na bilo koji nacin povezanost, a to mi radi moj Neptun(daje opis i ono kako ja izgledam ili sta vec i cemu tzim, ali tako sam oduvek odavala utisak na svoju okolinu, iako tu zivim...pa zivim), pa jos 120`na Asc. Eto ti...belaja, samo to je Neptun i ta iluzija da sam svetski putnik ili sl.meni je bolna zato sto nisam ''lazov", ne umem da se pravim da nisam ono sto jesam i da jesam ono sto nisam, ali ne umem da se odbranim i ne umem da pricam, jer me odbija to dokazivanje ako je neko stekao pogresan utisak o meni, mene to udaljava od tih osoba jer znam usledice razocarenja, mozda cak vise moje nego te osobe. Ali vec mi je postalo "onostrano" da neko kada me upozna ne pita: "ti nisi odavde?"... Suspect


ajooj..cesto primecujem te sablone...npr.zauzeti..sportisti...to ne masim...i da necu takvi mora da mi se dese...jednostavno tako je...SA svojim bivism sam pocela pre nego se ozenio...tada sam bila ja u vezi...on se ozenio...ja prekinula svoju trenutnu vezu i dalje sa njim nastavila...ajoojjj...TO SU SVI ZNALI...MOJI.. NJEGOVI...NA POSLU..to je bila moja najveca ljubav....nooooo...NEKA IDE VOZ KARTA JE KOD MENE..SADA CEKAM TOG NOVOG MALECKOG...
a Mila ko VOLI DA ZNA SVE PUTEVE UNAPRED...Sada kada sagledam sve svoje puteve,svoja izletanja sa tih puteva,svoje prepreke,teskoce...pametnije je da ne znam...NE BIH POSTALA OVO STO JESAM SADA.. Very Happy



wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Dunja Pon Sep 27, 2010 5:22 pm

MILAAAA....

ja cekam li cekam...Razz
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pon Sep 27, 2010 8:11 pm

Dunja ::MILAAAA....

ja cekam li cekam...Razz
Oduzio se dan, ali i nedelje i meseci.
prvo da Ti zahvalim na strpljivosti(spolja gledano) Smile , ipak je to Asc.u Lavu sa Suncem u I polju.
Mogu da osetim ako nista drugo...
Suspect
Evo gde sam zapela i zasto, a to je kao drugo Dunja.
Radi se zapravo o tome da svaki put kada otvorim Tvoj natal, setim se unazad prica sa Tobom i uopste nikako da pocnem zato sto kroz te razogovore nisam dobila pravi feedback, ali to je samo moj osecaj. Kada to kazem mislim da je tebalo da zajedno analiziramo, zato sto sam ja samouka a i sve sto me sprecava u tome da i dalje napredujem, ja to odlazem jer dobijem averziju, guram u stranu, pretrpana sopstvenim interesovanjem u astrologiji i zasto se njome zanimam, ali ne dozvolivsi da me opterecuje ni na koji nacin. Ali kako zaista zelim biti dobra jednog dana u ovome o cemu se radi na ovom forumu(pocevsi od toga kako se to radi), ne bih bila svoja kada Ti ne bih rekla iskreno sve sto mislim, pa makar me to ubilo(Uran u 8-moj 90` Ma moj vladar Asc.; i postala najomrazeniji clan ikada).
Dosta si cekala, tako da evo sta sam uspela iz svega da izvucem na videlo(a videces ili se bar nadam da hoces, nije lako zato sto uvek izostaje najbitnije a to je pomoc ili odgovor onog sa kim "pricas"...)


Evo ovako - pocinjem o figuri muskarca uopsteno a to je Sunce; koje je odmah vladar Tvog Ascendenta. Zenske osobe sa ovim vladarom mogu izgledati samodovoljne sebi, prejake da bi im bio potreban muskarac, a jos kako se Tebi nalazi u I polju, to samo pojacava taj ego u licnosti, da to zaista tako jsete. Sunce je i ono ta muska figura kakva ti pristaje, a kako je u Devici, taj uzoran muskarac je nasuprot bas onom Marsu s kakvim gradi 90` i koji se nalazi u Blizancima(momci, vrdalame, vetropirasti, neozbiljni, nestalni decaci u telu odrasle osobe); a takve akcije(Mars) kakve te privlace su upravo Tvom Suncu(energiji licnoj) a i nekom muskarcu,a zauzvrat dobija nesto sto apsolutno Tebi ne odgovoara, jer ti svojim akcijama ili ponasanjem dajes do znanja da i nisi za vezivanje(o cemu je gotovo zabranjeno po meni suditi i meriti izvan i unutra nekoga). Takodje se odnosi da muskarac(So) figura kakva je Tebi prirodna i prirodno potrebna, dobija averziju prema necemu u Tvom spoljnom dokazivanju, pa cesto zna da ode a da ne zna sta je propustio. Jer to je Devica!!! (vidi kako mozes to proveriti isto - pa nam javi ovde, znaci jako je bitno = da li su nekada Tvoje ponasanje ili oponasanje uticale da Tvoj otac stekne pogresne utiske cemu ta prejaka delovanja kod zenske osobe ili sl., ili mu je imponovala..e i od toga zavisi kakvog ces muskarca dobiti).
Dakle imamo s jedne strane, Sunce u Devici - cistotu, naspram onoga sto ti prilazi preko privlacenja Marsa
Question

Bilo da je otac, bilo da je muskarac Tvog zivota(samim tim sto je to i 1 polje, pa prirodno za Ovna, mozda malo glasnija komunikacija Tvoja cak, u drustvu i privlacenje paznje na neki nacin) moze da se javi indisponiranost kod autoritativnog Sunca s tom nekom crtom u ponasanju. A Tebi su autoriteti redji.

DC - Vodolija, na 19`-20` Skorpijonske ili cudne crte, ma malo da kazemo mracne. Ja sam zapravo zapanjena ostala i dalje ostajem sa "Portretom Dorijana Greja" - a to sam zapravo i rekla nekom koga tako vidim, kome se i dalje nakon losih stvari divim, a to niko jos nije uspeo kod mene.
Vladar o kome pricamo Uran je u 3 polju, a to vezujemo kao sto znamo pored, bliske okoline i brace i sestara, za komunikaciju, saobracaj, nisko obrazovanje...a Tvoj Uran kao generacijska planeta(mnogi ga imaju ovde zato se ne bih posvetila stepenu na kom se nalazi), gotovo da je na ulasku u Skopriju. Posto mesto gde se nalazi vladar opisuje i nacin na koji bi mogli da stupimo u taj prvi kontakt ili upoznavanje sa partnerom, mene asocira na nesto poput svega ovoga po malo

Smile :
...put ka vodi, ali mozda nije jos...kreces se ka tamo. Zbog tog prelaska Urana u Skorpiju, ali i zbog jednog drugog koji ce se nadovezti kasnije samo da potvrdim nesto usput. Wink
~Rekoh da je 3 polje i nisko obrazovanje ali i saobracaj, pa zasto da ne bude to neko kao na primer ucitelj ili nastavnik u skoli, ako je jos vezan za racunare(Uran) i to je vrsta komunikacije(3), ali i neko ko je poslom povezan za kratke puteve. Interesantno je da je vladar DC, derivatnog 1 polja u 9-om(duga putovanja ali i visoko obrazovanje), a vladar derivatnog 6 polja(svakodnevice i posla), vezan za derivatno 3 polje. Mislim na Mesec. Dva puta se ponavljaju - putevi - dugi i kratki ali i obrazovanje visoko i nisko!
Ako je u pitanju neka skola u kojoj radi, onda je sasvim jedna od verzija da kako je u pitanju saobracaj i neko ko je instruktor voznje, ili ga tako upoznajes kao nekoga ko je to u tom momentu, jer kako i dalje pricamo o nekom koga opisuje Uran, radi se o nepredvidivosti i promeni.
Ekskurzije za decu ili izleti, su jos nesto sto mi pada na pamet Exclamation
Arrow Ja bih se sada osvrnula i na ovaj jako bitan detalj, ali tako ocigledan i kao sto rekoh bitan. A to je "an old man" - cika Saturn! Koji nas sve gleda iz Raka(a rekoh gore vezano za Uran i prelaska u Skorpiju vezano za vodu), jer kao sto znamo, Saturn je tradicionalni vladar Vodolije, i ako postoji ikakvo pokretanje onda sve krece ili se zavrsava sa Saturnom.
Ne postoji nijedan drugi nacin sem da on "pokaze" gde se "krije" osoba o kojoj pricamo sada. A ona je u 12-om polju/opet sve sto ima veze sa tajnama, ali kako je Tebi i vladar 6 polja, i to su tajni neprijatelji, moze da ukaze da se upozvanje desava preko nekog sukoba ili da Ti tu osobu dozivljavas kao nekog neprijatelja, a Saturn90Uran, ohohoo...pa tu nije ni potrebno da Ti neko toga dana "pomeri vinklu" (...se izvinjavam na svom izrazu, cujem ga u poslednje vreme cesto upuceno bas meni Laughing ), jer Sa90Ur i jeste sam po sebi bas taj izraz: egoizam, okrutnost, nervni problem, iznenadna ili losa promena u zivotu. Te tako upravo mislim da krece upozavanje tog nekog partnerskog odnosa, opet kako je tu umesan Uran, ni ne sluteci cete se vezati(Sa)...i dobiti zajednicu koju cete zajedno ojacati do te mere da se necete ni secati kako ste poceli. A onaj ko vas podseti, ...ups.... silent za njega! sunny Sa90Ur, moze da ukaze i na razvedenog, ali najcesce se radi i o bitnijoj razlici, recimo u godinama. I jos nesto sto mi daje povod da ramisljam o razvedenom ili rastavljenom, ostavljanom muskarcu. A to je da Uran kao vladar ima separacije: Mesec opozicija 180`, Mesec separacija Saturn 90`...sto mi ukazuje da je dva puta bio ostavljan i to minimum, dakle kao dve zajednici, i cak mozda on jednom nekoga ostavio, jer Sunce pravi separaciju sa sekstilom 60` na Uran.

I dalje Ti ne rekoh u kom se znaku biti, ali ja to ne znam, samo po nekom mom vidjenju tebi bi imponovao jedan Ovan, po karakteru...sve ostalo ni sama ne znam.
Wink Exclamation


Poslednji put izmenio mila2710 dana Pon Sep 27, 2010 9:07 pm, izmenio ukupno 5 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 15 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu