Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 17 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  libra_girl Pon Jun 20, 2011 1:36 am

venus_pisces ::
libra_girl ::E i ja se ukljucujem u diskusiju... Probacu na mom primeru posto mi je 7. u strelcu moze biti da je iz drugog mesta,druge drzave ili druge nacije. A sad mi nije najjasnije kako da posmatram kako ga upoznajem jer je Jupiter otisao u 4. to bi trebalo da bude preko nekog iz porodice ili posto je vladar Asc. u 6. mozda i preko posla,fakulteta? A zanima me kakav ce biti,koji znak i cime ce se baviti taj dasa Smile

Vladar 7 u 4 moze dati poznanstvo u domu, u svom mestu boravka, preko nekog od ukucana ili preko neke osobe koja te cesto posecuje i dolazi kod tebe kuci Smile ... u sustini trebalo bi da se sve vrti oko doma i tvog mesta rodjenja/boravka Smile

Dispozitor tog jupitera je sunce u 6 polju, pa mozda moze imati i neke veze sa poslom kojim ces se baviti ili mozda neka osoba sa tvog posla ce imati udela u tom poznanstvu...

Sto se fizickog izgleda tice ja obicno gledam stepen dc-a, naravno ukoliko ti je tacno vreme rodjenja... kod tebe je na stepenu raka,pa bi to trebalo biti neka srednja visina,baby face (vodeni znaci su obicno takvi), krupne oci i mozda malo puniji....jupiter, vladar 7 je u lavu pa ce verovatno imati i neke karakteristike lava...da je u centru paznje, da voli da se cuje to sto ima da kaze, glavni u drustvu itd Smile

...eto, to ti je onako ukratko....naravno treba dobro protumaciti 7 u strelcu, ne mora biti da je stranac, druge vere itd...moze biti sportista, diplomata i ko zna koje zanimanje koje je u simbolici strelca Wink


Hvala ti puno Smile Ma pala mi na pamet sad opet ova tema,jer sam se upoznala sa nekim ovde,a on je iz kraja odakle mi je mama..pa to moze imati veze sa tim strelcom,a plus idemo na isti smer na fakultetu ,samo je on nesto stariji Very Happy
libra_girl
libra_girl

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  macika Čet Jun 23, 2011 10:49 am

Pozdrav. Da li iz moje natalne mozete videti u kom znaku bi bio buduci muz, da li se vidi mogucnost drugog braka (skoro sam se razvela, jedina duga veza)https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/15/astrow2gw01marijolastoj.gif/

macika

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lola89 Čet Jul 14, 2011 6:07 pm

Da li biste mogli da mi kazete sta me ocekuje na polju ljubavi u skorije vreme ili u buducnosti -bracni partner u kom znaku i kakav ce biti i to da li cu imati dva braka,jer mi je to vec receno ranije....
Inace trenutno sam singl,pa me zanima i bliza buducnost,neka ozbiljnija veza...?
Hvala unapred!
Veliki pozdrav! Smile

Evo i moje karte http://tinypic.com/r/2isv38n/7

lola89

Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  brineta90 Pon Jan 02, 2012 11:06 pm

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/846/daisy24.png/

Draga Tanja, ovo je moja natalna karta. Nadam se da ces uspjeti izdvojiti malo vremena i pogledati.
Unapred hvala!

brineta90

Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  marijaS5 Uto Jan 03, 2012 2:19 am

Mene zanima koji znak meni najvise odgovara kada je u pitanje moj buduci bracni partner ?Dali je mozda bolje kad bi bio jarac(da se ispune one povoljne aspekte planete jupiter i neptun) ili mozda strelac gde pada uran kao vladalac vodolije?

moj natal
http://tinypic.com/view.php?pic=ehlno6&s=7

marijaS5

Broj poruka : 22
Datum upisa : 02.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  AfRoDiTiCa Čet Feb 09, 2012 3:44 am

Moja 7.kuca je u vagi, a venera mi je u lavu u 5.kuci.
Da li to znaci da bi mi najvise odgovarala osoba u znaku vage, a da ima osobine lava (mozda neka poznata licnost)?
Obicno me privlace osobe koje su na neki nacin u centru paznje, svojim ponasanjem ili drzanjem. Idealan momak po meni bi bio (u smislu spoljasnjeg izgleda) visok, lepo razvijen, sa lepim osmehom i rupicama u obrazima (negde sam procitala da 7.kuca u vagi daje partnera sa prijatnom spoljasnjoscu i rupicom na bradi ili obrazima).
Moram da istaknem da mi mnogo prijaju muskarci u znaku blizanca, sa njima uspostavim divnu komunikaciju, mnogo su mi interesantni. U prepunom klubu tacno mogu da prepoznam osobu u znaku blizanca. To bih povezala sa jupiterom u blizancima...
Interesuje me, sa obzirom da mi se dugo dopada decko u znaku vodolije, kakav bi nas odnos bio, kako bi se slagali. Njegov podznak je u znaku raka, a ja sam rak. Dugo pokusavam da pronadjem nacin da ga izbacim iz glave ali mi to ne uspeva. Privlacnost izmedju nas je toliko ocigledna, ali nikako da se desi nesto vise.
cherry
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  sladjana Pon Apr 23, 2012 7:47 pm

Posto nisam udata jos ne mogu da se snadjem na svom natalu sta ce biti u horoskopu ...ali probala sam na svojoj mami , nekako mi je to najjednostavnije...

Dc u Vodoliji moji se razveli kada sam imala 12 godina ,Uran otisao u 11 kucu - upoznali ih prijatelji . Sam Ur ima 60 sa Me koji je u Devici , moj otac je Devica a jos Ur je u Raku Ne, Mo vladar je u Ovnu - moj otac u odznaku Ovan .
Ur0 ve ..Ve u raku u 12 kuci i ima 120 sa Ju, ju vlada maminom 5 kucom - trudnoca , zbog toga su najvise usi u brak ...

Ako gledam So u 1kuci ima 0 sa Pl sve u Lavu - to mi izgleda kao agresivnost ...

sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  malamo Pon Apr 23, 2012 8:12 pm

mojoj mami je takodje na dc vodolija. vladar uran je u konjukciji sa marsom u lavu, a saturn je u skorpiji, dipozitor mu je opet taj mars u lavu. moj tata je ovan- skorpija, pretpostavljam da je ovaj mars odradio svoje Smile
meni je jarac na dc, saturn u konjukciji sa marsom i plutonom, tako da bi mogao biti neko sa izrazenom skorpijom, ali nije iskljuceno ni da ima lavovske osobine zbog trigona na sunce i tog stelijuma koji je u 5..
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Uto Apr 24, 2012 3:26 am

Moja 7. pocinje u Raku, vladar Mesec je u Lavu, isto 7. Dispozitor Sunce je u Strelcu u 11. Moj sadasnji decko je Bik-Rak, i ima Mesec u Lavu u konj. sa mojim i orbis je 6. Da li to znaci da je moguc brak sa njim? Very Happy
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sanjchi Pon Apr 30, 2012 12:06 am

Astrotanja ::Nea, ti imaš obe muške planete koje predstavljaju muškarce u svom životu u kvadrtu. Mars u 5. opisuje tvoje mladiće, a Sunce zrele muškarce, što predstvlja u ženskom horopu oca i supruga. Kvadrat ove dve planete govori o muškarcima sklonim borbi, konfliktima, svađi. Bez obzira na Dc u Vodoliji i vl. u Vagi, kao i Mescu u Vagi tebi bi u nekim stvarima idgovarale vage, ali to je tvoja kuća komunikacije, pa bi u odnosu sa njima to moglo biti pre svega ono što vas vezuje. Vage se mnogo razlkuju od Devica.
Ti si Devica-Lavica, pa bi ti odgovaro partner sa As u Vodoliji, ili nekom vatrnom znaku, ili vazdužnom, ali sa Suncem u zemljanom, ili vodnom i sa Mesecom u vazdušnom, ili eventualno vatrenom.
Primetila sam da Saturn u 10 imaju osobe nimalo lako života i karme,. Osobe koje moraju da se potrude, pomuče u svemu i da pošto je je tu Saturn sličanan kao u Jarcu. Obično označavaju i partnera ili parnerku koji je imao neku tešku, tužnu porudičnu situcaju, blio kroz bolest roditelja, ili egzistncijalne probleme, koje su uticale na njega. Takođe, signifikator Urana je Venera, a ona je u kvadratu sa saturnom, što je uticalo na probleme,zahleđenje tokom vremena, nezadovoljstvo i razdvajanje. Tvoja veza sa bivšim parnerom očito je bila karmičke prirode i vi ste neki dug trebali da odradite i to ste prošli.
To, po mom mišljenju nisi ni mogla da izbegneš, ali je važno šta si shvatila i naučila u prethodnoj vezi, jer je možda ona priprma za neku drugu, bolju i uspešniju od predhodne.Tvoj Mesec u Vagi će uvek vapiti sa ljubavlju, nežnošću, pažnjom i težiti da pronađe srodnu dušu, odgovarajećeg partnera. flower


Moj ce da bude uniformisano lice...zivecemo zajedno kao da smo u braku...samo sto necemo potpisivati nikakve papire...? https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/302t3kn.gif Embarassed

Sanjchi

Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Apr 30, 2012 1:38 pm

Vladar 7. u 6. Uran u Jarcu u kvadratu sa Jupiterom, dok je Saturn drugi vladar baš u 7. Osoba koja ima tajni će biti partner i koja može nepovoljno da deluje na vaše zdravlje.Partnerstvo podrazumeva slobodu, ali i prijatelje koji nepovoljno deluju na partnerstvo itd. Sigurno da će partner imati neke odlike Jarca, bilo da mu se tu nalazi neka planeta, ili Ascedent, ali i Vodolije i biti saturnovski tip ličnosti itd. Nemam vremana za detaljne analizu. sunny

Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sanjchi Pon Apr 30, 2012 3:11 pm

Astrotanja ::Vladar 7. u 6. Uran u Jarcu u kvadratu sa Jupiterom, dok je Saturn drugi vladar baš u 7. Osoba koja ima tajni će biti partner i koja može nepovoljno da deluje na vaše zdravlje.Partnerstvo podrazumeva slobodu, ali i prijatelje koji nepovoljno deluju na partnerstvo itd. Sigurno da će partner imati neke odlike Jarca, bilo da mu se tu nalazi neka planeta, ili Ascedent, ali i Vodolije i biti saturnovski tip ličnosti itd. Nemam vremana za detaljne analizu. sunny


Jel ovo bilo za mene ? Nadam se da cete da mi odgovorite analizu detaljnu kad budete imali vremena study

Sanjchi

Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Natasha-77 Pon Apr 30, 2012 6:47 pm

Mni je 7 u Vodoliji Ur je u 4 u Skorpiji...moj suprug je podznak vodolija,obozava da cita novine,narocito vezano za ekonomiju,novac study ...Ur mi je kvadratu sa Ma u Lavu(on takodje ima Ma u Lavu)mozda to ukazuje da je uvek spreman za akciju,iako je Bik u horoskopu,voli da istrazuje,stalno ima neke ideje,spretan je sa rukama da napravi nesto novo..obozava da putuje,i bas kao i ja ako smo na odmoru nikada se nezadrzavamo vise od 2-3 dana u jednom mestu Very Happy
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Mrvica6 Pon Apr 30, 2012 10:10 pm

Nadam se da ovaj post neće proći bez odgovora.
Meni 7. kuća pocinje u biku. Vladar 7. kuče otišao u 12. koja je u znaku škorpije.. Inače descedent mi je u biku.. Šta ja mogu da očekujem?
Ako trebam još nešto da napišem, recite.. Hvala Smile bounce
Mrvica6
Mrvica6

Broj poruka : 5
Godina : 31
Datum upisa : 26.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  kety Uto Maj 01, 2012 1:38 am

A sta mislite u kom bi znaku mogao biti moj buduci? 7 polje mi pada u ribama. koliko sam skapirala neptun,vladar riba, u 4 u strelcu. onda jupiter u 3 u skorpiji. koje osobine bi trebao on da ima? uklapa li se u moj natal jedan dupli lav,sa marsom i venerom u lavu i mesecom u vagi?

kety

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zevzeka Čet Jun 07, 2012 10:49 pm

Pozdrav svima na forumu!
Nigde ne mogu da nadjem tumacenje za upoznavanje muza za sledecu situaciju...
Naime...7.kuca u strelcu i malim delom u jarcu, unutar 7.kuce nalaze se sunce i jupiter u konjukciji i neptun na kraju...znaci vladar 7. u 7.kuci i suvladar saturn u 6.kuci...na kraju 6.kuce, 2 stepena od DC se nalazi uran, u strelcu takodje...ribe kojima isto vlada jupiter i neptun su delom 10. i 11.kuca
Zbunjuje me mesto upoznavanja, a i koje bi bile uopste neke opste karakteristike potencijalnog muza?

zevzeka

Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  sweety Sub Jun 09, 2012 11:38 pm

Ja sam prvi put uopste na nekom forumu i zanima me gde mogu napisati svoje podatke i da mi neko izracuna natalnu kartu:) Ne kontam bas kako to ide ovdje Wink Izvinjavam se ako sam "upala" gde ne trebam Very Happy

sweety

Broj poruka : 6
Datum upisa : 08.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zevzeka Sub Jul 07, 2012 12:28 am

Neverovatno mi da niko ne zna...sve moguce varijante postoje na netu, al vladar 7. u 7. nikako da nadjem objasnjenje...

zevzeka

Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sre Jul 11, 2012 1:23 pm

Zevzeka potrebno je da se postavi natalna karta da bi mogao neko da ti odgovori. Smile

Istiaknuta 7. i vladr 7. u 7. ukazuje na važnost i veliki uticaj partnerstava na osobu. Partner je osoba koja se pojavljuje u javnosti, često je poznata i ima karakteristike tog znaka u kome se nalazi vladar 7. itd. Udruživanje i partnerstvo, delovanje u javnosti je ono što bitno. Ako je Jupiter u sedmoj u konjukciji sa Suncem u Strelcu, onda to može biti u simbolici Jupitera u Strelcu, zrela, uspešna, nešto starija, obrazovana, može biti i eventualno stranog porekla, moralna, filozofski orjentisana, ili religiozna itd, itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zevzeka Čet Jul 12, 2012 10:21 pm

Tanja, pre svega, hvala Vam na odgovoru...

I ja mislim kao i Vi da ce simbolika jupiter, strelac biti ispunjena...ali nikako da povezem mesto upoznavanja...zamrsim se sa vladarima i suvladarima raznih kuca koje upucuju na neki nacin na 7.kucu, gde sta ide i onda dodjem do zakljucka ili nekako preko prijatelja ili preko posla...ili u javnosti...ili na putovanju...pa to znam i bez gledanja u natal - malo je solucija koje ne nabrojah Very Happy presiroko je...

Nadam se da je natal uspesno dodat u potpis Wink

zevzeka

Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Ned Avg 19, 2012 12:40 pm

Da li bi neko mogao da mi kaze sta znaci vladar 7 MO u 7. lav i da li tu da gledam SO u 11. i to sto 7. kuca zahvata i 2 stepena Device??? ME u 12. Jako mi je konfuzno i ne znam sta da gledam. Da li ce moj partner imati osobine Raka ili Lava ili Strelca? Nemam pojma.... confused Shocked
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Emma Bovary Pon Sep 10, 2012 2:53 am

Sedma mi je u Strelcu, a vladar u Jupiter u Vagi u petoj, sadašnji dečko mi je Vaga,a upoznali smo se na proslavi Nove godine.
Također signifikator Venera se nalazi u 11. kući, a dečka mi je "namjestila" najbolja prijateljica. Zanimljivo. Very Happy
Kod njega kad gledam, vladar sedme mu je Mesec koji se nalazi na početku druge kuće u Ribama, a moje Sunce je u Ribama.
Jedino me buni ova druga kuća, nemam pojma šta to znači, pa ako neko može pomoći.

Možda sam ja ovo malo umislila, al' ne zamerite, zaljubljenost je čudo. Very Happy

Emma Bovary

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Mashtaradi Uto Sep 11, 2012 5:37 pm

Meni 7k pocinje u vagi,vladar venera u 1k u biku,tako da je ona ujedno i vladar bika,pa ne mogu da protumacim sta to onda znaci,ako je svoj na svome i ako je vl.7 u 1k.. Sedma mi obuhvata i veci deo skorpije,a u vladar skorpije pluton je u 7k, mars je takodje u 1k u biku....Da li se onda racuna da mi je pluton iz 8k u 7k ili ...? Venera ima konj.sa me i so(1k),a pl ima opoz sa mo(1k)..Meni je komplikovano,a mozda nisam dobro ni povezala,pa ako neko zeli da pogleda i rasvetli moj slucaj sunny hvala Very Happy
Mashtaradi
Mashtaradi

Broj poruka : 14
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  sara Uto Sep 11, 2012 8:34 pm

Emma Bovary ::Sedma mi je u Strelcu, a vladar u Jupiter u Vagi u petoj, sadašnji dečko mi je Vaga,a upoznali smo se na proslavi Nove godine. Također signifikator Venera se nalazi u 11. kući, a dečka mi je "namjestila" najbolja prijateljica. Zanimljivo. Very Happy
Kod njega kad gledam, vladar sedme mu je Mesec koji se nalazi na početku druge kuće u Ribama, a moje Sunce je u Ribama.
Jedino me buni ova druga kuća, nemam pojma šta to znači, pa ako neko može pomoći.
Možda sam ja ovo malo umislila, al' ne zamerite, zaljubljenost je čudo. Very Happy
...nije ni čudo da ste zaljubljeni, budi ustrajna, pokazatelji kako ste se sreli po ovim planetam i u kućama, nije baš slučajan... tvoj vl. 7. kuće Ju je u vagi, a njemu je sunce i merkur u vagi u tvojoj 5. kući, jedno drugom se jako sviđate i jedan drugog uveseljavate ju i so u 5. kući... vl. 7. kuće u 5. kući znači da bi ta veza mogla biti ozbiljnija, da bi je mogla dovesti do braka, ako ti je važan...također venera u 11. poznanstvo preko prijatelja, imala sam isti slučaj, neznam u kojem ti je znaku venera, pogledaj još gdje ti je mars u kojem je znaku jer u ženskom horoskopu označava karakteristiku muškarca koji joj pripada...postavi natalnu možda će ti još netko pomoći...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 11, 2012 11:03 pm

Ako je njemu Mesec u Ribama, njega privlače ženske osobe koje imaju neke osobine astrološkog znaka Ribe, ili su kao ti Ribe po sunčevom znaku. Dobro je ukoliko se tvoje Sunce nalazi u njegovoj drugoj, jer se ono nalazi često kod bračnih partnera, koji jedan drugog podstiču, ohrabruju u radu,odnosno zarađivanju i povoljno mogu da deluju na finasijsko stanje, da uvećaj sposonost zarade partnera, tj da finanansijski prosperijaju u vezi. U nekim slučajevima osod. sunny be mogu zajedno da rade u nekom periodu itd. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 17 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu