Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 16 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pon Sep 27, 2010 8:24 pm

Crnka88 ::
mila2710 ::
Crnka88 ::Mila,imam jednu molbicu...Ako imas malo vremena pogledaj i moju natalnu kartu,pa mi reci nesto o mom buducem partneru... Koliko sam ja shvatila ,to ce biti neko agresivan,uniformisan,moguce upoznavanje na neobicnom mestu,necemo imati bas srece u braku... Osoba marsovske i ovnovske prirode,jos mi Mars R u 7. kuci...meni to deluje kao uzasna kombinacija Smile Mozes li mi pomoci u tumacenju? Hvala ti unapred Smile

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.45102.30928.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105
Hocu u toku dana, ako ne stigne sada,onda sutra sigurno.
Pre Tebe treba nam pomoc za Dunju! A i Dunjina pomoc - feedback! Wink

Ok,hvala ti jos jednom... Zeljno iscekujem Smile
Crnka88, ako uspem sutra Exclamation sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Sep 27, 2010 10:54 pm

Nadam se da ću uspeti da pošaljem ovu poruku, jer imam problema sa internetom.

Mila, ti si već puno toga dobrog i tačnog rekla najpre vladara 7. Urana u Dunjinom horoskopu, koji je u 3. kući u vagi, pa to može označiti muškarca koji je u simbolici Urana u Vagi, na poslednjm stepenu, dakle nekog ko je ima neke gubitke (poslednji stepen znaka), ali koji ima i iskustvo, mudrost tog 29. stepena. Moguće da je to razveden muškarac, jer je Uran u Vagi u opoziciji sa Mesecom, ali i u sektilu sa Uranom i Venerom u Devici, pa je to neko ko iznenada menja svoj život.

Kada je vladar sedme u sekstilu sa Suncem, tj vladarom prve postoje šanse za skladan brak i pored toga što su Mars i sunce u kvadratu. Uostalom ovaj aspekt može da ukaže ukaz da otac ima averziju prema tvojim mladićim, ali i o tome da si ti jer je sunce u tvojoj prvoj ta koja sa mladim muškarcem, mladićem možeš doći u konflikte, dok bolju vezu možeš ostvarirti sa zrelijim muškacem, nekim ko je u simbolici tvog Sunca u prvoj u Devici, dakle ko je sličan tebi, a ko ume sebe da daje u ljubavii da bude zahvalan kada to bude uzvraćeno, što govori o tvojoj Veneri retrogradnoj koja je u konjukciji sa Suncem. Venera je vladar tvoje treće, pa eto, još jednog dokaza da to može biti osoba kjoju već poznajš, ili neko iz tvoje bliže okolne, ko ti se možda i ranije dopadao. Venera je takođe u kvadratu sa Marsom, pa otuda mladalačke ljubavi i nisu bile skladne, ali vremenom kako budeš sazrela i kada se više oseti uticaj Sunca, moći ćeš da se više kontrolišeš, da savladaš aspekt koje mogu da dovedu do toga da jake emotivnim rekacijama, na koje utiče i opozicija Urana i Meseca, bude ublažena.

Ono o čemu govori Uran u trećoj u opoziciji sa Uranom da ćeš se povremeno sastajati, viđati sa partnerom, jer ono može biti osoba koja puno putuje, o čemu je Mila već govorila, pa da se ne ponavljam, pa će to biti nebična i moguće je nekontinuirana veza.

Što se tiče Saturna (tradicionalnog vladara 7.) u tvojoj 12., partnerovoj šestoj ona može ukazati na to da tebe ne rešavanje partnerstva, ne ulazak u vezu može pojačati emotivnu napetost, ili stvoriti neobičnu unutrašnju, emotivnu tenziju, pa čak i nepovoljno uticati na tvoje psihičko zdravlje, činiće te neispunjenom, stvarajući u tebi neku vrstu emotivne borbe, što nepovoljno može delovati na tvoje zdravlje, stvoriti probleme sa zdravljem, bilo kožom, bilo neke druge,psihosomatske tegobe.

Dunja, tvoja Sunce u prvoj u konjukciji sa Venerom, odnosno ti teži ljubavi i stalo ti je da budeš voljena i da voliš. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pon Sep 27, 2010 11:38 pm

Astrotanja :: Venera je vladar tvoje treće, pa eto, još jednog dokaza da to može biti osoba kjoju već poznajš, ili neko iz tvoje bliže okolne, ko ti se možda i ranije dopadao.

Venera je takođe u kvadratu sa Marsom, pa otuda mladalačke ljubavi i nisu bile skladne, ali vremenom kako budeš sazrela i kada se više oseti uticaj Sunca, moći ćeš da se više kontrolišeš, da savladaš aspekt koje mogu da dovedu do toga da jake emotivnim rekacijama, na koje utiče i opozicija Urana i Meseca, bude ublažena.


Što se tiče Saturna (tradicionalnog vladara 7.) u tvojoj 12., partnerovoj šestoj ona može ukazati na to da tebe ne rešavanje partnerstva, ne ulazak u vezu može pojačati emotivnu napetost, ili stvoriti neobičnu unutrašnju, emotivnu tenziju, pa čak i nepovoljno uticati na tvoje psihičko zdravlje, činiće te neispunjenom, stvarajući u tebi neku vrstu emotivne borbe, što nepovoljno može delovati na tvoje zdravlje, stvoriti probleme sa zdravljem, bilo kožom, bilo neke druge,psihosomatske tegobe.

Dunja, tvoja Sunce u prvoj u konjukciji sa Venerom, odnosno ti teži ljubavi i stalo ti je da budeš voljena i da voliš. sunny
~Tanja, hvala Vam. Ovde sam i prepoznala bolje formulisano ono sto sam mislila i zelela da kazem sto se odnosi na pojam Dunjinog Sunca u I polju. A opet, verjem kao sto ste rekli da je to neko koga vec poznaje, verovatno zato Ve retro opet ukazuje na period detinjstva, a Sunce na ideal kojem tezi i na kog se ugleda, pa kako vladari 7 polja po mom misljenju ukazuju na verovatnu i razliku u godinama, ta osoba je sto se tice sticanja iskustva isla daleko ispred nje. A gledano kroz razdoblja sigurno i nije u mladjem dobu bilo adekvatno gledati na osobu kao potencijalnu priliku ili mozda cak i u neku ruku, bez obzira na Dunjin temperament koji je slobodan, takva vrsta ljubavi prema nekom bila i zabranjena.

~A sto se tice ovog sa Sa i uticajem po unutrasnju disharmoniju onda kada ima kontakt sa licnom planetom i veze ja za 6 polje, to cu odmah ja Dunji da kazem: NE DAJ da ti se to desi. Iz prve ruke Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 28, 2010 12:00 am

Mila, u suštinu si ušla, što je najvažnije.Ostaje da Dunja da i one neophodne povratne inforamcije, koje su nam uvek bitne, da bolje uđemo u astrosimboliku natala. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Uto Sep 28, 2010 12:03 am

A nje nema, a ni ostalih da nam se pridruze.... Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Dunja Uto Sep 28, 2010 3:32 pm

epa drugarice,svaka vam cast!!Smile

toliko toga ste mi napisale,da sam se u cudu nasla..i treba mi vremena da malo svarim sve to..hvala vam obema -imate razlicit nacin pisanja,ali od obe ima stosta da se cuje i nauci

ono sto sada ovako na prvu loptu mogu da dam kao povratnu informaciju je sledece:
tacno je da me privlace momci koji su malo tajnoviti i u potputnosti razumem taj opis i ako ne mogu sad recima da objasnim..znaci ,malo neuobivcajeni momci,malo "svoji" u neku ruku...da,ne volim mladje momke,nikada se nisam dobro osecala u njihovom prisustvu..vise volim starije i ozbiljnije...znaci neko ko je "svoj" ko mi pruza zastitu,ko ce da zna da umiri moje uzavrele impulse,da ih razume a ne da odmah na prvu lopte pobegne od njih..jer ja ponekad namerno palim neku vatru,namerno idem dalje i dalje i cackam mecku sto bi se reklo,da vidim da li taj neko ima upravo ono sto meni treba-strpljnje ... zelju i mogucnost da me "otrpi" i onda kad cu mozda da budem najgora..e kad prodje taj test-ja se onda predajem u potpunosti i onda sam ono sto jesam...i mila je lepo rekla,da mnogi i ne "docekaju" taj trenutak da vide mene u pravom svetlu....vec se uplase i pobegnu...verovatno je zato za mene i potreban neko ko ce dugo da me poznaje..neko ko ce mozda kroz prijateljstvo da prodje sve te faze ne zamerivsi mi mnogo kao sto bi to decko uradio,i ko ce da stigne do te faze da me sagleda onakvu kakva jesam..i da uspe da me zavoli sa svim mojim manama i vrlinama..zato mi i zvuci logicno to da bi to mogo da bude neko ko me dugo poznaje( iako ja takvog nekog trenutno ne vidim usvojoj okolini)
sto se tice obrazovanja-ja moram pored sebe da imam obrazovanog i ucenog coveka! ja ne mogu da zamislim da zivot provedem sa nekim bravarom,ili vozacem( sto ne znaci da se nisam zabavljala sa istima,ali umladjim danima kad na brak nisam pomisljala i kad sam sve to nekim drugim ocima gledala)....ne zato sto mislim da su oni losi ljudi ili zato sto ih gledam sa visine,nego prosto ja u jendom momentu zivota-ne bih imala sta s njim pricam! doso bi momenat kad bi te razlike jako izasle na povrsinu,kad bi se doslovno i bukvalno osetilo da nemamo zajednicke tacke interesovanja..a ja ne zelim da tako nesto bude razlog za eventualni razvod braka...ako ce ga i biti-onda to treba da bude nesto konkretnije!
sto se tice kracih i duzih putovanja-ja ih OBOZAVAM! i volela bih da sa tim nekim provedem zivot u kojem ce biti dosta kracih i duzih putovanja.sto se tice toga da ce on da ima neka stalna kraca putovanja..paa..hmm..ne znam da li bih volela da bude tako!..kao sto tanja rece....ja sam neko ko ne voli retka i povremena vidjanja-prosto se u njima ne osecam dobro..i ako se za mene nesto zove veza-to onda mora da podrazumeva stalna vidjanja,deljenje zivota i obaveza u potpunosti( onako kako to veza dozvoljava,jel,ipak to nije i ne treba da bude brak) znaci ja sam neko ko ne praktikuje "kombinacije" ili veze koje ce da podrazumevaju vidjenje svaki drugi treci dan,ili gde ce da postoji prostora( kao sto bi ta kraca putovanja mogla da budu) gde ce taj neko da ih iskoristi za drzanje na distanci..tako da ,,kraca putovanja kod mene mogu da podrazumevaju samo KRACA PUTOVANJA SAMNOM Very Happy..kao sto tanja rece,samo tako meni sve to ne bi stvaralo unutrasnji nemir...
e sad sto se tice oca,tu Milu bas nisam jasno razumela,pa ako hoces Mila pojasni mi,da mi mogle da projomentarisemo i to na adekvatan nacin...

i ako treba jos neka povratna informacija-tu sam Very Happy

p.s.a sto se tice razvedenog-ja od njih bezim ko djavo od krsta! Smile jer sam malo-sto rece Mila -egoista,pa ne volim da nekog delim sa nekim i necim sto je bilo pre mene..(jer taj neko bi svakako morao da ima nekakav kontakt sa tim predjasnjim zivotom...i ne da ja mrzim tamo neciju decu,ili decu uopste -vec prosto mrzim DELJENJE!Smile Od tih operacija ipak vise volim UMNOZAVANJE:))

nadam se da sam vam dala malo povratnih informacija,a za sve sto sam preskocila,caskamo veceras,sada moram da bezim..

jubim vas...
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Milica Uto Sep 28, 2010 6:38 pm

Astrotanja ::U astrologiji je veoma bitna i komunikacija, jer je reč o oblasti gde ima puno simbolike, pa ima i višestrukosti u tumačenju, zato je potrebna i ta povratna informacija od onoga čiji se horoskop tumači.Astrolog će prema svojim prirortetima stavljati akcenat na neke stvari koje su jemu bitne, neko na psihološko tumačenje,kako same osobe, tako i osobina partnra, a drugi će akcenat staviti na vizulani izgled partnera, ili nešto treće. Naravno potrebno je vreme da se sve uzme u obzir, ali i iskustvuo tumača, jer ono pored znanja podrzumeva i razmišlajnje, kombinatoriku, povezivanje. Recimo vladar sedme u 11. u Jarcu, šta sve može da znači i podrazumeva, kakvo je Sunce pre svega u Jarcu, pa zatim kakvo je u jedanestoj, ali u Jarcu, kao i o signfikatoru Saturnu u 8, koja je ovde u Škorpuiji, pa otuda ima ratovanja, borbe, sučavanje sa smrću, sa strahom od smrti, jer je u oblasti Marsovog i Plutonovog delovanja,posebno jer su mu tu to su mu sginofokator i još Pluton, pa partner dolazi do zarade ulaganjem i fizičkog napora, ili kroz neku vrstu borbe,koja može biti opasna, odnosno vezana za život, smrt, opasnost, krizu. Jarac uvek ima veze za nečim ozbiljnim, odgovornim, često vezanim za red i disciplinu, a u jedanaestoj i za timski rad, grupe itd, itd.


Interesanto je kako u izboru partnera se često ponavlja nešto slično, što ne mora da bude izgled, ili zanimanje, ali može vrsta odnosa, čak i kada je početak veze različit,često priroda osobe utiče da odnosi postaju slični, i problemi u odnosu isti.
Često se događa da je i izgled parnera sličan, često je isti astrološki znak, ili podznak, nekada i ime, jer i ono nosi energije, ne retko i karakterne osobine. Da li ste to primetili i da li imate objašnjnje za to. Šta mislite zašto je tako?
Oh da Tanja, itekako sam primetila da se ''istorija ponavlja'' ! Laughing
Ja sam od onih, koji izgleda baš vole temeljno da pređu gradivo (doduše sa šest R planeta u natalu to i nije čudno). Very Happy

Imala sam period lepljenja za muške Vage. (vidi se iz mog natala zašto- imam stelijum u Vagi, a i te muške Vage često imaju stelijum u Vagi...i tako).
Pa sam imala fazu sa lepljenjem za muškarce sa Asc. u Strelcu. (pada u moje 5. polje)

Pa fazu sa muškim Devicama...ovo mi nije jasno zašto? (rekoše mi da mi je antiscija Sunca u znaku device, ali mi je to ipak preslab razlog)
Sad je zanimljiv jedan sa Asc u Devici...(Ovan sa Mo u Pi-)

O Mesecu u znaku Riba ni ne bih....veeelika većina ih je imala Mo u Pi! (nagradi trigon na moj Asc. ili vladara Ascedenta)

Inače, svaki drugi se zove Aleksandar (Saša), a da ne pričam da su svi sa kojima sam imala duge i ozbiljne veze bili Aleksandar. Suspect

To su sve neke lekcije koje moramo da naučimo da bismo, valjda, došli do onoga što opisuje naš DC, Sunce, Saturn...pa eto, neko nauči, a neko ne nauči ništa. Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  vanesa Sre Nov 03, 2010 1:09 am

caooo drustvo. Very Happy ako moze neko da pogleda kakav ce biti moj partner ,gde cu ga upozznati i sll Smile))
vanesa
vanesa

Broj poruka : 9
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  majabl Ned Nov 14, 2010 6:39 pm

pa ako bi neko mogao da mi malo pomogne dc mi je u djevici, merkur u drugoj kuci u biku u konjukciji sa suncem , i sve to u opoziciji sa plutonom u skorpiji iz osme , pa ako neko hoce.... Very Happy
http://www.astrosoft.mojanatalnakarta.com/cgi-bin/graphic/daisy03?index=27695&lang=hr

majabl

Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  MAXICA Pet Mar 18, 2011 2:10 pm

Uuu kako je ovde zabavno Smile Moze li neko da pogleda mog buduceg Smile? Zivo me zanima kako ce taj dasa da izgleda :p
Evo moje natalne, pa ako ste raspolozene..http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_01_maja_hp.40201.14278.gif&res=63&va=&cid=o1kfileTJse3K-u1113639902

MAXICA

Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Pet Mar 18, 2011 8:45 pm

MAXICA ::Uuu kako je ovde zabavno Smile Moze li neko da pogleda mog buduceg Smile? Zivo me zanima kako ce taj dasa da izgleda :p
Evo moje natalne, pa ako ste raspolozene..http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_01_maja_hp.40201.14278.gif&res=63&va=&cid=o1kfileTJse3K-u1113639902

Dobro nam došla Smile

Karta se ne vidi pa bih te zamolila da u rubrici Problemi nadješ objašnjenje kako se karta postavlja i postaviš je prema uputstvima da bismo mogli da je vidimo Smile

Pozdrav sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  MAXICA Sub Mar 19, 2011 1:59 pm

Bolje vas nashla sunny

Uff imam problem sa postavljanjem karte Shocked

Ako mozete pomagajte pirat Rodjena sam 24.01.1986. u 23:12h u Beogradu sunny

Cokim

MAXICA

Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  natasica Čet Mar 24, 2011 2:51 pm

Caos svima Wink Ako neko moze da mi pomogne kako se gleda buduci partner ako u 7 polju nemam nijednu planetu? Veliko hvala
moja natalna https://2img.net/r/ihimizer/i/astro2gw01natalijamilic.gif/
moja solarna https://2img.net/r/ihimizer/f/astro32gw01natalijamili.gif/


Poslednji put izmenio natasica dana Pet Apr 01, 2011 1:42 am, izmenio ukupno 2 puta

natasica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Čet Mar 24, 2011 11:21 pm

natasica ::Caos svima Wink Ako neko moze da mi pomogne kako se gleda buduci partner ako u 7 polju nemam nijednu planetu? Veliko hvala
moja natalna https://2img.net/r/ihimizer/i/astro2gw01natalijamilic.gif/
moja solarna https://2img.net/r/ihimizer/f/astro32gw01natalijamili.gif/

Natašice, dobro došla Smile

Kada je neka kuća prazna onda se gleda gde je otišao njen vladar, u tvom slučaju Neptun i kakve aspekte pravi sa drugim planetama...kod tebe je Neptun u Jarcu pa bi to mogao da bude neko ko je stariji od tebe ili ima neke osobine Jarca...a ako bismo ga gledali kroz Neptuna onda bi mogao da bude nekakav umetnik ili neko ko se bavi farmacijom ili nekom drugom egzaktnom naukom...

Pozdrav Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  natasica Pet Mar 25, 2011 12:17 am

Carobnice, hvala na dobrodoslici Smile I hvala ti najlepse na odgovoru flower I imam samo jos jedno pitanjce Smile kada gledam solarni, jel' ga uporedjujem sa natalnim?

natasica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Black-Woman Pon Mar 28, 2011 10:40 am

Mene interesuje kakav li će biti moj bračni partner?
Interesuje me da li se zaista vidi iz moje natalne karte ovo što mi je rekao jedan astrolog...

Rekao mi je...da ce moj budući muž imati smedju kosu, specifican hod,da ce biti emotivan,nezan ali i"mutan":? imace cudne prijatelje,rekreativno ce se baviti fudbalom,na neki nacin povezan sa inostranstvom,bice jako vezan za svog kuma, licice na svoju majku ili ce ga ona lepo vaspitati,imace mozda specifican nadimak...i iz prve ce mi se svideti....da će to biti prilicno duboka i tesko raskidiva veza ... gotovo sigurno ne laka. Vladar 7. polja u Skorpionu, fakticki "progutan" u tom znaku u konjunkciji sa dispozitorom (plutonom) - sigurno dosta posesivnosti, svadja, ali i vezanosti... da će to biti karmički brak, i da ću dvostruko biti vezana za njega (neću moći s njim, a ni bez njega), da će biti mladja inkarnacija od mene i da ću biti jača i čvršća od njega.

Ili u mojoj natalnoj stoji nešto drugo?
Smile
Black-Woman
Black-Woman

Broj poruka : 23
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  ana80 Ned Apr 24, 2011 7:28 pm

Meni je 7. kuca u znaku ovna i delimicno bika, a aktivirana mi je 9. kuca( merkur. retkogradna venera i sunce) i 11 kuca. (Merkur, Jupiter i retrogradni mesecev cvor). kako da ja to protumacim.
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  EMA66 Ned Apr 24, 2011 11:53 pm

celog zivota su me privlacili ovnovi ili lavovi... kao da drugi znakovi u horoskopu ne postoje...


cak i velike dve ljubavi.. koje sam imala su bili ovan ili lav... i danas je tako, opet jedan Ovan... do braka nikada nije ni doslo...PITAM SE ZASTO??????
sa 20 godina sam imala ljubano razocarenje sa devicom...i njih vise i ne podnosim....

pitam, se zasto me toliko privlace ovnovi .. i lavovi... kada sam svesna da nemogu da dokuce moju dubinu jedne ribe Sad

prodje mi zivot cekajuci da naidje neki koji ce razumerti moj mesec u ribama Sad a brak priznajem samo iz ljubavi i decu priznajem samo iz ljubavi INTERES me nikada nije zanimao...

DA LI NEKO MOZE DA MI ODGOVORI NA TO PITANJE....(OVAN ILI LAV.... razoruzaju me)

mozda moj natalni horoskop nije dobar....

cheers sunny Sad

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Apr 25, 2011 10:34 pm

Emma trebala bih videti natale tih osoba, jer to što je sunce u Lavu ne znači mi kao podatak ukoliko ne znanam gde je, da li je kod osobe koja je rođena sa Suncem u Lavu u tvojoj trećoj, komunikacije, druženja, razmene, ili je u četvrtoj, neko ko ti daja osećaj sigurnosti, ko je kao roditelja. da li nje njegovo Sunce možda u sekstilu sa tvojim Jupiterom, ili pravi inkonjukciju sa nekom od tvojih planeta u Ribama? Gde je njemu Mars, da li se on uklopa u tvoj natal više, ili šta je sve to što je dovelo do ljubavne veze.Natal na natal je najbolje videti., uporedne, pa onda shvatiti šta je dovolo do veze, ali ne i do braka.

Isto se odnosi i na Ovna, osim što je njegovo Sunc eu tvojoj natalnoj 11. prijatljstva, dobijene ljubavi, zajedničkih težnji. Da li je bilo u sekstilu sa Jupiterom, gde je bio Mars i kakvu je on priču doneo? Uz to gde je bila njegova Venera i Mesec, njegov Dc, tj. koliko si se ti uklopila u njegov natal, u njegov idela žene, njege ljubavne želje, potrebe.
Za tebe je bitan i komunikacija, jer ti je Ascedent u Blizancima i to komunikacijom koja podrazumeva razumevanje i emotivnu komunikaciju,jer ti je Merkur u Ribama. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  EMA66 Pon Apr 25, 2011 11:40 pm

draga astrotanja

problem je sto tada i nisam bila zainteresovana za asttrologiju kao nauku,... tako da znam samo datume njihovih rodjenja bez sata rodjena

ova dva lava jedan je rodjen 29.07 1965 godine u Valjevu
ovaj drugi 03.08.1962 u baru

o sto se tice ovog ovna... sadasnjeg ova sinatrija nije tacna a ni njegov natal zato sto mu je sat rodjenja u 13 i 50 minuta

ja kao laik mislim da u tom slucaju njegovo sunce pada u moju 8 kucu i ccak sta vise moje 4 planete padaju u njegovu 8 kucu...

ps... tanja .. odradicu to u toku ove nedelje i popraviti te natalne karte i sinatriju... pa bih volela da mi to pojasnite... njegovo vidjenje mene

unapred zahvalna

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  libra_girl Ned Jun 19, 2011 5:19 am

E i ja se ukljucujem u diskusiju... Probacu na mom primeru posto mi je 7. u strelcu moze biti da je iz drugog mesta,druge drzave ili druge nacije. A sad mi nije najjasnije kako da posmatram kako ga upoznajem jer je Jupiter otisao u 4. to bi trebalo da bude preko nekog iz porodice ili posto je vladar Asc. u 6. mozda i preko posla,fakulteta? A zanima me kakav ce biti,koji znak i cime ce se baviti taj dasa Smile
libra_girl
libra_girl

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  venus_pisces Ned Jun 19, 2011 3:52 pm

libra_girl ::E i ja se ukljucujem u diskusiju... Probacu na mom primeru posto mi je 7. u strelcu moze biti da je iz drugog mesta,druge drzave ili druge nacije. A sad mi nije najjasnije kako da posmatram kako ga upoznajem jer je Jupiter otisao u 4. to bi trebalo da bude preko nekog iz porodice ili posto je vladar Asc. u 6. mozda i preko posla,fakulteta? A zanima me kakav ce biti,koji znak i cime ce se baviti taj dasa Smile

Vladar 7 u 4 moze dati poznanstvo u domu, u svom mestu boravka, preko nekog od ukucana ili preko neke osobe koja te cesto posecuje i dolazi kod tebe kuci Smile ... u sustini trebalo bi da se sve vrti oko doma i tvog mesta rodjenja/boravka Smile

Dispozitor tog jupitera je sunce u 6 polju, pa mozda moze imati i neke veze sa poslom kojim ces se baviti ili mozda neka osoba sa tvog posla ce imati udela u tom poznanstvu...

Sto se fizickog izgleda tice ja obicno gledam stepen dc-a, naravno ukoliko ti je tacno vreme rodjenja... kod tebe je na stepenu raka,pa bi to trebalo biti neka srednja visina,baby face (vodeni znaci su obicno takvi), krupne oci i mozda malo puniji....jupiter, vladar 7 je u lavu pa ce verovatno imati i neke karakteristike lava...da je u centru paznje, da voli da se cuje to sto ima da kaze, glavni u drustvu itd Smile

...eto, to ti je onako ukratko....naravno treba dobro protumaciti 7 u strelcu, ne mora biti da je stranac, druge vere itd...moze biti sportista, diplomata i ko zna koje zanimanje koje je u simbolici strelca Wink
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Ned Jun 19, 2011 4:29 pm

U najvećem boju slučajeva stepen Dc nije precizan, tako da je mnogo bolje obrti pažnju na Sunce, koje često govori ne samoo ocu već i suprugu, kao i Marsu, kao i vladar sedme i samu sedmu kuću, ima li u njoj planeta,jer i one opisuju partnera, kao i naravno signfikator.

Reecimo ako je Dc u sedmoj Strelcu i Meseccu njoj, a vl. u šetoj u Škorpiji, Jupiter opisuje partnera kojeg osoba upoznaje na poslu i zaista se tamo i upoznaju. Onje Rak, a Mesec mu je u Škorpiji i eto opisa muškarca koji ima mnoge osobine Škorpije, čak radi i posao vezan za smrt,anstiziolog je. Neptun te osobe je na samom Dc-u, a Mesec u sedmoj u Strelcu opisuju njegovu nestalnost i promene raspoloženja, osetljivost. Njemu je pak Mars u Strelcu, vladar Ascedenta, tako da iako nije Sterlac po Suncu ima u akcijama, psotupcima puno tog strelčevskog itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  venus_pisces Ned Jun 19, 2011 4:35 pm

A Ako je vladar 7 sunce u 12 polju, koja bi simbolika bila osim zatvorenih institucija i mogucnosti da se iz tajne veze udje u brak? ... to je kod mene slucaj, meni je moja 7 totalna zbrka... pocinje u lavu, imam ukljestenu devicu u 7 polju i zahvata jos i 2 stepena vage affraid ... da li je u mom slucaju bitno gledati i merkura kao 2 vladara 7 p?
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  RainyDay Pon Jun 20, 2011 1:02 am

Sedma kuca mi pocinje u ovnu, vladar mars u drugoj kuci u skorpiji, mars konjukcija pluton koji je takodje u skorpiji, u sedistu 120 jupiter... Mars u skorpiji u sekstilu s venerom u jarcu iz cetvrte, venera u konjukciji s mesecem takodje iz cetvrte i takodje u jarcu... Drugo polje koje je u skorpiji sadrzi vec u sebi i Pluton i Mars kao planete koje odgovaraju tom znaku. Vladar 4. polja u kom su Mesec i Venera u Jarcu je Saturn u istom znaku, ali u 3. kuci koja je u Strelcu. Vladar trece Jupiter je u 9. u raku... Rakom vlada Mesec koji je opet u cetvrtoj u Jarcu...
Znaci li to da ce biti Skorpija, Jarac, Ovan? Ili ce imati kombinacije ovih znakova u horoskopu, i Strelac se umesa mozda?


Poslednji izmenio AutumnFlower dana Pon Jun 20, 2011 4:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 16 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu