Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 10 od 22 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zelena dolina Sre Apr 28, 2010 10:22 am

Kocka..mozda zato sto imas toliko mnogo planeta u sco...isto kao i ja za strelce...izrazeni stelijum obicno privlaci bas taj znak..
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Kocka je bacena Sre Apr 28, 2010 11:34 am

zelena dolina ::Kocka..mozda zato sto imas toliko mnogo planeta u sco...isto kao i ja za strelce...izrazeni stelijum obicno privlaci bas taj znak..

shvatam ja to,ali moj stelijum je u strelcu gde imam 4 planete,jedino što imam jaku 8.kuću,ali je i dalje vrlo dikutabilno da li Me i Sa više pripadaju 8. ili 9.polju,tako da....generalno meni zapravo uopšte ne bi trebalo da odgovara ovaj Mo u škopriji jer time pravi 90 na moj natalni Mo,a iza leđa je mom Suncu-mislim da je Sanja Perić baš jednom pričala o ovome kako nije poželjno da su svetla jedna iza drugog jer se onda ne vide,pa samim tim i ne osećaju...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zelena dolina Sre Apr 28, 2010 11:39 am

pa jeste i ja sam citala kod Stivena Aroja isto...ali kvadrati MO mozda bas tebi daju to sto tebi treba...ipak je dispozitor tvog MO tvoje SO a njega JU u vodoliji tako da si ti jedna dusa koja oseca ljude pa mislim da i nije toliko vazno ako vam se gledaju MO (pa makar i preko kvadrata) da vam se vide i SO Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Kocka je bacena Sre Apr 28, 2010 12:03 pm

zelena dolina ::pa jeste i ja sam citala kod Stivena Aroja isto...ali kvadrati MO mozda bas tebi daju to sto tebi treba...ipak je dispozitor tvog MO tvoje SO a njega JU u vodoliji tako da si ti jedna dusa koja oseca ljude pa mislim da i nije toliko vazno ako vam se gledaju MO (pa makar i preko kvadrata) da vam se vide i SO Very Happy

Pa,možda je stvarno to ono što meni odgovara,mada još uvek sam ja mlada da bih mogla da napravim neki zaključak kakvi mi muškarci odgovaraju,možda bi baš sledeći bude neki Lav sa Mesecem u strelcu Wink
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  venerica Čet Apr 29, 2010 1:09 pm

Kocka je bacena ::
Pa,možda je stvarno to ono što meni odgovara,mada još uvek sam ja mlada da bih mogla da napravim neki zaključak kakvi mi muškarci odgovaraju,možda bi baš sledeći bude neki Lav sa Mesecem u strelcu Wink


Kako si ovo sjajno rekla, eto to je ovaj tvoj ME0SA na delu kad kažeš da si još mlada da zaključiš kakvi ti muškarci odgovaraju, a ovo će malo koja žena da kaže jer sve mislimo ( bar dok smo mlade) da dobro znamo ko nam i šta odgovara a najčešće smo u zabludi.
Tebi se kao po defaultu pojavljuju muškarci sa MO u Sco, što je sasvim objašnjivo jer taj MO pada u tvoju jaku 8. kuću, ali naravno nije pravilo da ono što nas privuče uvek bude i dobro za nas. Možda tebi zaista muškarac sa MO u Sco i ne odgovara u tolikoj meri, ali eto taj ME0SA će ti dati dovoljno zdravog razuma da vremenom spoznaš šta je ono što u suštini tebi treba.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zvjezdica Ned Maj 02, 2010 6:55 pm

Pozdrav, draga Tanja molila bih malo pomoći sa analizom mog budućeg partnera.

Vrh 7 u biku - stabilan brak, iz ljubav..
Venera u vagi u 12 kući - prirodno egzaltirana ovdje.
U konjukciji sa ME..kvadratu saturna, trigonu marsa.

Što bi rekli za opis? Mnogi govore da će biti pjevač, upoznavanje na putu, e sad neznam da li stariji. Neki govore da kvadrat venere i saturna daje jako starijeg, mada ja sam primjetila da to uopće nije pravilo.

Neobičan izgledom? Njegovo derivatno 7 - kako ga javnost vidi je u škorpiji i tu je Pl...dakle neobično odjevanje ?...

Mislim da će možda biti super sa svojim roditeljima. Vjerojatno će imati sestru?
Da li postoji mogućnost da je trenutno popularan u javnosti?
I fizički izgled kakav bi bio ako se može nešto vidjeti. Rekli su mi smeđe oči, kosa, oči možda na dolje onako obješene...da li ima nešto karakteristično za izgled?


Hvala puno, evo natal Smile

https://2img.net/r/ihimizer/img248/9564/astro2gw01jask722479330.gif
zvjezdica
zvjezdica

Broj poruka : 8
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Kocka je bacena Pon Maj 03, 2010 3:36 pm

venerica ::
Kako si ovo sjajno rekla, eto to je ovaj tvoj ME0SA na delu kad kažeš da si još mlada da zaključiš kakvi ti muškarci odgovaraju, a ovo će malo koja žena da kaže jer sve mislimo ( bar dok smo mlade) da dobro znamo ko nam i šta odgovara a najčešće smo u zabludi.
Tebi se kao po defaultu pojavljuju muškarci sa MO u Sco, što je sasvim objašnjivo jer taj MO pada u tvoju jaku 8. kuću, ali naravno nije pravilo da ono što nas privuče uvek bude i dobro za nas. Možda tebi zaista muškarac sa MO u Sco i ne odgovara u tolikoj meri, ali eto taj ME0SA će ti dati dovoljno zdravog razuma da vremenom spoznaš šta je ono što u suštini tebi treba.

Ja to pojavljivanje muškaraca sa Mo u škorpiji povezujem sa time da imam Ve u škorpiji,a vladar 5.polja Mo u jakom aspektu sa Pl,što naglašava da je kod mene bitna ta starstvenost,pa iako je po pravilu loše da nečija planeta pokreće 8.kuću drugog partnera,na neki način meni je to potrebno...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Maj 03, 2010 4:22 pm

Eo, ukratko, jer sam skučena vremenom, a drugi mogu nastaviti. To bi mogla biti osoba koju nije iz tvog meste, već neko ko je ne samo iz drugog mesta, već i iz daleka, ili se njegov život odvija u simbolici 12. usamljena mesta, ili mesta zatvorenogog tipa.
Mogli bi ste se upozanti i na nekom koncertu, izložbi, nekom kulturom događaju, ili na nekom ili udaljenom mestu, ili mestu zatrovenog tipa, za manji broj ljudi. Upoznavanje u simbolici 12. je i preko interneta i sl. Ponekad se pojavljuje i osoba koja ima zdravstvenih problema, u nekom periodu života, kao u Izidinom horoskopu, gde je vl. 7. Sunce u 12. u opoziciji sa Jupiterom.

Vladar sedme u 12. nije najpovoljniji položaj za brak, a kako je u kvadratu sa sa Satrnom to može malo usporiti ulazak u brak i pored toga što su Mars i Venera u trigonu.Zapravo ovde je preporučljivo da se ne žuri sa ulaskom u brak,dok se ne stekne izvesna zrelost,dakle ne pre 29, što se često i događa, da do braka ne dolazi rano,a i bolje je tako. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zvjezdica Sre Maj 05, 2010 1:38 am

Hvala puno na pomoći! Smile

Ovo sa zdravstvenim problemom mislite zbog sunca koji je u vagi u padu i k tome u 12 i u kvadratu sa SA iz treće?...Ja na to gledam kao simboliku koja se ispunila kroz tatu koji je bio jako bolestan i nažalost umro prije 7 mjeseci...

A čime bi se partner mogao baviti?
zvjezdica
zvjezdica

Broj poruka : 8
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sre Maj 05, 2010 12:10 pm

Zvedalice, tužno.

Nisam mislila na Sunce, već vladara tvoje 7-me., Veneru koja je u tvojoj natalnoj 12., a u njegovoj 6. u trigonu sa Marsom i u kvadratu sa Saturnom, u tvojoj drugoj, a njegovoj osmoj. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zelena dolina Čet Maj 06, 2010 10:29 am

ja se uvek pitam ako gledam derivatne da li moj mars vladar 7 u konjukciji sa NE i JU 180 MO moze da znaci kada se objasnjava neki covek sa kojim bi zivela? Da li konjukcija sa JU i NE u njegovoj 9 moze da znaci da je on otisao u inostranstvo, pored mora, da njegova majka to nije odobravala zbog 180 sa MO...ili da je otisao sa zenom tadasnjom pa su se osecanjanja ohladila tamo negde jer je MO vladar njegove 4 kuce u II po derivatn. sta bi to sve moglo da bude...a pri tom mu je i vladar 7 tj moje 1 u 9 tj mojoj 3 kuci... takodje u tom stelijumu u strelcu..
Pa NE vladar njegove 12 kuce u 9 takodje... pa je vladar njegove 6 u 10 kuci...

evo ja sam izokrenula svoju kartu i postavila da bude lakse Smile...nekako sad moja karta izgleda lepse Smile

http://www.dodaj.rs/?3j/wd/Uvp3tIP/derivatne.jpg
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Dunja Čet Maj 06, 2010 5:57 pm

Mislim da će možda biti super sa svojim roditeljima. Vjerojatno će imati sestru?
Da li postoji mogućnost da je trenutno popularan u javnosti?
I fizički izgled kakav bi bio ako se može nešto vidjeti. Rekli su mi smeđe oči, kosa, oči možda na dolje onako obješene...da li ima nešto karakteristično za izgled?


A iz natala moze da se vidi i fizicki izgled partnera??? ono..BAS...? U fulu..??? i cime ce da se bavi i koga ce od najuze porodice da ima????
nisam to znala...ajde ako to moze, a neko zna da mi protumaci,volela bih i ja da cujem te detalje za svog buduceg...Smile ako nije problem..Smile)

hvala.. Smile
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Čet Maj 06, 2010 6:32 pm

zelena dolina ::Kocka..mozda zato sto imas toliko mnogo planeta u sco...isto kao i ja za strelce...izrazeni stelijum obicno privlaci bas taj znak..
Ja sam se apslotuno izgubila u nekim pojmovima. Gledajuci moje roditelje, oba So u Vodoliji, na neki nacin mogu da ih povezem eto preko So, mama ima 4 planete i stelijum, otac nema stelijum, mada nema ni u Devici nista, mami je tu Asc.
Sa mojom postavkom, najvise privlacim osobe kojima je nesto u Biku, i one mene i to Asc tu; Riba sa Asc na Jarcu a stelijum u Vodoliji...ne znam ili njima nije tacan podatak oko vremena. Eto ima jedan koji je Blizanac i ima Asc na Vagi ili Skorpiji, ali on mene ne privlaci... Suspect
To su eto neke bitnije, e da i ona kad decko koji je mladji od mene 3 god.ima konjukciju So0Mo u Skorpiji, rodjen dan pre mene, a i Asc mu je tu, samo sto su sve ostale u zavadi. jaoj kakve on sekstile ima, pasiva pasiva pasiva...a to je ono od cega bzeim, jasno cim vidite moj natal da bi me to ubilo.
bounce

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  barbus Ned Maj 09, 2010 11:11 pm

moze li mi neko pogledati buduceg Smile ,znam samo da je merkur vladar 7.kuce koja je prazna na 0 st.(marsa),a u aspekte se ne razumem...hvala
barbus
barbus

Broj poruka : 8
Godina : 45
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Bellatrix986 Uto Maj 25, 2010 2:14 am

Ovako, meni 7. kuća počinje u Ribama (gdje se i Jupiter fino smjestio), a Neptun je otišao u Jarca (skupa sa Marsom) u 4. kuću.
Da li ta 4. kuća predstavlja partnera iz daleka (iz inostranstva) ??? ((Nadam se da ne, jer se ne mogu zamisliti da popijem kafu sa nekim ko ne govori moj jezik, a kamoli da se udam))

Ima još jedna stvar koja me brine, naime, dok sam još bila dijete, jedna astrologinja u Hrvatskoj izradila mi je natalnu i za brak stoji

"brak sa nekim ko će vrlo brzo razočarati, mogući su problemi radi partnerovog alkoholizma" [u]
Jel' to simbolika Neptuna???

I prognozirala mi je brak u 25-toj godini, a za to su male šanse, kada pogledam solar za predstojeću godinu, te trenutnu situaciju (nisam u vezi, hmmm, neke tri godine - ako se izuzme jedna tajna relacija pretprošle godine - gdin. Vaga je varao djevojku sa mnom hahahahahahahaa)

p.s.: A zanimanje potencijalnog partnera, i porodica???
Ako se gleda po mojoj 12. (Lav), jel' to neki glumac, biznismen u pitanju??
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Maj 25, 2010 11:06 am

Bellatrix, vrlo je široka astrosimbolika.
Neptun u četvrtoj u Jarcu, daje nekog ko je iz tvoje bliyine, rodnog kraja, dok Jupiter koji je uticajniji kod tebe, jer je u svom sedištu u Ribama govori ne uvek o partneru koji dolazi iz daleka. Jupiter se između ostalog odnosi na daljine, ali nekada su to ne prostorne daljine, već se može odnositi na duhovne " daljine, na religioznost, ili na misaonu slobodu, umnu širinu, posebno u Ribama. To može biti i neko ko je proisutan u javnosti,ili ko je religiozan, ili duhovan, zbog samog Jupitera u Ribama. Bolje bi bilo da je Jupiterovski tip, jer je on pozitivniji, bolje postavljen i jači od Neptuna, koji ti je u opoziciji sa Suncem, dakle neko ko je osećajan, pun razumevanja, ali osoba koja drži do svoje "slobode".
Neptun u četvrtoj nekada označava i oca koji je sklon udaljavanju od stvarnosti, nekada i kroz alkohol, a nekada donosi i neke obmane koji otac doživljava, ili razočarenja itd.


Neptun u opoziciji sa Suncem može doneti neiskrenost, kao i nerealno viđenje partnera. Položaj Neptuna ukazuje da partner na neki način je sklon "begstvu od stvarnosti", međutim kako je on u Jarcu, znaku koji je racionalan i gde e neptunovski uticaj slab, onda je bitno videtei i gde je otišao dispoztor Neptuna i šta on govori. Da li o nekom ko je duhovan, pa na taj način "beži" od stvarnosti, , što je moguće i zbog jakog J upitera, koji često daje religioznu osobu, odnosno duhovnu itd. Puno toga treba gledati i obuhvatiti analizom natala. Na žalost vreme mi ne dozvoljava, da se bavim više od ovog što sam napisala, ali sam te usmerila šta trebaš da gledaš i kako dalje. Dakle dispoztore Saturna i Sunca. Za porodičnio život gleda se i 4. kuća i položaj Meseca. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Bellatrix986 Uto Maj 25, 2010 3:51 pm

Mnogo hvala, već sam se prepala da mi ne gine neki Kinez ili Japanac.
Meni su dispozitori Saturna(u Strijelcu) i Sunca (u Raku) baš Jupiter u Ribama i Mjesec u Biku, gdje su egzaltirani Smile
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  viktorij Sub Maj 29, 2010 10:45 pm

Moja sedma pocinje u Raku, ali se nastavlja u Lavu. Interesuje me da li se moja sedma moze tumaciti djelimicno i kroz znak Lava i smatrati Sunce suvladarem descedenta? I kakvog to partnera opisuje? Evo i natalne, zbog aspekata. Wink

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Natalna

Uploaded with ImageShack.us

viktorij

Broj poruka : 22
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zelena dolina Pon Maj 31, 2010 11:37 am

viktorij ::Moja sedma pocinje u Raku, ali se nastavlja u Lavu. Interesuje me da li se moja sedma moze tumaciti djelimicno i kroz znak Lava i smatrati Sunce suvladarem descedenta? I kakvog to partnera opisuje? Evo i natalne, zbog aspekata. Wink

[/URL]

naravno da ukljucuje i simboliku lava, ali posto ti je sunce na 9 stepenu a mesec u strelcu onda ce nositi neku simboliku strelca i device gde ti je sunce tj merkur kao konacni dispozitor...a simbolika je beskrajna Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Čet Jun 10, 2010 4:32 pm

Sha ::Cao ekipo, hocete li mi molim vas pomoci s analizom partnerskog dijela karte ? I love you

Na prvi pogled situacija djeluje jednostavno a cini mi se da bas i @ Riba i ovan ne kontam
nikako svega mi Embarassed I gdje je tu razlika izmedju muskog i zenskog dijela price Shocked Question

Dakle, vrh 7. je Ovan, vladar Mars u konjukciji s Venerom u Ribama, dispozitor Neptun u 3. u
kvadratu na njega. Buduci da je vladar moje 1. Venera a dispozitor nam zajednicki, sto znaci,
sta ? I taj kvadrat Neptuna na Mars me bas lijepo brine . . . . pale

Hvala svima na bilokakvoj pomoci ! I love you I love you I love you I love you

Sta nitko nema nikakav komentar ? Sad
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  natilus Čet Jun 10, 2010 5:26 pm

izvini,natal ti se lose vidi.Ali ako sam dobro shvatila ovo je vise Dejvisonka.Uradi sinastriju pa postavi na forum sinastrije da pogledamo Very Happy

natilus

Broj poruka : 14
Godina : 45
Datum upisa : 04.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Pet Jun 11, 2010 6:21 am

Natal je thumbnail sto znaci kliknes na njega i on se poveca
Nemam trenutno partnera pa nemam s kim radit sinastriju Laughing
Nije Davison Exclamation Wink

Zanima me kakav me to muskarac zapravo upotpunjuje Neutral Imala sam 4 bitne veze do sad a svaki je bio unikat svoje vrste (pa naravno kad su razliciti ljudi u pitanju lol! ) mislim da je 'kriv' kvadrat Urana na Ve/Ma i Mjesec, al u principu ne mogu definirat tog nekog svog 'idealnog' scratch . . pa me zanima, na sto da se fokusiram, kakva mi veza zapravo treba ? Ne da mi se vise svrljat a u vezama sam opcenito pretolerantna pa se napatim svaceg dok shvatim da nije to to i onda posaljem sve k vragu Arrow I moram priznat da me nakon svakog veze sve manje i manje zanimaju, pa se pitam, mozda mi nije sudjeno ? I to je moguce a ako je tako, voljela bih znati . . . .

Hvala svima na svakoj pomoci !
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sub Jun 12, 2010 12:01 am

Vladar 7. je u 5., u Ribama u konjukciji sa tvojim vladarem ascedenta, pa je to tip osobe koja će biti slična tebi u ljubavi. To je emotivac, neko koga možeš upoznati negde na odmoru, zabavi, na moru, ili pored neke vode. To je osoba koja se sanjar, u nekom svom svetu, koja može raditi jedan javni posao, nešto u državnoj službi i nešto tajno.
Do susreta će doći iznenda. Ne očekuj da će on biti spreman lako da daje obećanja, ali će biti sklon idelaisanju, ali i ekstremnim rekcijama, zbog kvadrata sa Uranom. Ipak kako je Mars u konjukciji sa Venerom, koja je jača, egzaltirana u Ribama, on je u stanju da sledi tu Veneru, da bude pod njenim uticajem, da dok voli sve izgleda bajkoliko. sunny sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Jun 15, 2010 1:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Sub Jun 12, 2010 1:40 am

Astrotanja ::Vladar 7. je u 5., u Ribama u konjukciji sa tvojim vladarem ascedenta, pa je to tip osobe koja će biti slična tebi u ljubavi. To je emotivac, neko koga možeš upoznati negde na odmoru, zabavi, na moru, ili pored neke vode. To je osoba koja se sanjar, u nekom svom svetu, koja može raditi jedan javni posao, nešto u državnoj službi i nešto tajno.
Do susreta će doći iznenda. Ne očekuj da će on biti spreman lako da daje obećanja, ali će biti sklon idelaisanju, ali i ekstremnim rekcijama, zbog kvadrata sa Uranom. Ipak kako je Mars u konjukciji sa Vnerom, koja je jača, egzaltirana u Ribama, on je u stanju da sledi tu Veneru, da bude pod njenim uticajem, da dok voli sve izgleda bajkoliko. sunny sunny

Hvala vam puno na odgovoru Tanja ! flower

Sad sam sigurna da necu naci nikog Laughing A mozda mi s ovom Ma/Ve konjukcijom ni ne treba ? scratch Pozdrav !
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 10 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 22 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu