Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 19 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Sre Jan 09, 2013 6:54 pm

Gledam tvoju kartu i ne znam odakle da pocem... Smile Ono sto sam ti vec napisala i dalje vazi, s tim sto mi se cini da ce partner imati neke umetnicke sklonosti, zbog Ve i Ma0Ne. U svakom slucaju u pitanju je jaka i snazna licnost, vjerovatno ces ga upoznati preko prijatelja, rodjaka, komsija, ugl preko svoje blize okoline. On je tip Marsa, a to mu daje osobine impulsivnosti, borbenosti, temperamentnosti i on je taj koji ce tebi prici, on mora preduzeti akciju. Novac ces dobiti od njega, mozda i neko nasledstvo, tako da ne bi trebalo da brines o materijalnoj strani braka. Sto se tice potomstva jedino sto mogu da rastumacim je da ce ti deca biti pametna, inteligentna... zbog vl. 5. u 3. Mozda ce biti nemirnog duha (konj. sa Ma), ali mislim da ce ti doneti srecu (konj. sa Ju). Nadam se da sam ti bar malo pomogla... I ja sam jos uvek u fazi ucenja astrologije... study Smile
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Rasheljka Sre Jan 09, 2013 7:19 pm

Tanja1612 ::Gledam tvoju kartu i ne znam odakle da pocem... Smile Ono sto sam ti vec napisala i dalje vazi, s tim sto mi se cini da ce partner imati neke umetnicke sklonosti, zbog Ve i Ma0Ne. U svakom slucaju u pitanju je jaka i snazna licnost, vjerovatno ces ga upoznati preko prijatelja, rodjaka, komsija, ugl preko svoje blize okoline. On je tip Marsa, a to mu daje osobine impulsivnosti, borbenosti, temperamentnosti i on je taj koji ce tebi prici, on mora preduzeti akciju. Novac ces dobiti od njega, mozda i neko nasledstvo, tako da ne bi trebalo da brines o materijalnoj strani braka. Sto se tice potomstva jedino sto mogu da rastumacim je da ce ti deca biti pametna, inteligentna... zbog vl. 5. u 3. Mozda ce biti nemirnog duha (konj. sa Ma), ali mislim da ce ti doneti srecu (konj. sa Ju). Nadam se da sam ti bar malo pomogla... I ja sam jos uvek u fazi ucenja astrologije... study Smile
Uh vec sam se prepala ovoga neznam odakle da pocmem pale hvala ti puno na trudu. Inače da se nadovezem na tekst, uvijek su me i privlacili muškarci koji su jaki po karakteru. Borbeni i znaju sto hoće. Inače imam jednog ovna s kojim vec 7 godina se nesto događa ali nikako da se realizira. Mladi je od mene ali ja sam ta koja to koci jer smatram da je jako neodgovoran. Sve ovo sto sam istrazivala uvijek mi se sve svede na to neko nasljedstvo i materijalnu zbrinutost bilo sa obiteljske strane ili sa muževe strane. Voljela bi jos saznati u kojoj kući mi se vidi bolest. Jer bila sam kratko bolesna pa ako slučajno neto otkrijes vezano za to oka bi ti jako zahvalna
Hvala ti jos jednom cheers
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lola92 Ned Jan 13, 2013 10:14 pm

Bok!nova sam na forumu možete li mi dati približan opis mog budućeg..Zanima me što znači vladar 7. u 8. kući vladar moje 7.je jarac 24 stepen(analogno ribama),suvladar mjesec u vodenjaku na 5 stepenu (analogno lavu),a vladar saturn otišao u 8. kuću u vodenjaku na 15 stepenu(analogno blizancima) gdje pravi konjukciju sa venerom u vodenjaku na 20 stepenu(škorpiona) također u 8. kući.eh da i vladar 1.kuće podznak rak,otišao u 7. kuću(mjesec) ..Bila bih zahvalna kada biste mi to pobliže objasnili Smile


lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Anja Moody Pon Jan 14, 2013 1:17 am

Pozdrav svima! Smile
Nova sam na forumu, tek počinjem da listam teme, ali možete li reći i meni nešto o ljubavnom/bračnom životu, budući da mi je sedma kuća prazna, pa ne umem sama? Smile
Nije mi dozvoljeno da postavim sliku natalne, da li je neko ljubazan da mi odgovori privatnom porukom, ili da ipak sačekam tih 7 dana, ili neka treća opcija?
Hvala unapred! Smile

Anja Moody

Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Pon Jan 14, 2013 9:49 pm

lola92 ::Bok!nova sam na forumu možete li mi dati približan opis mog budućeg..Zanima me što znači vladar 7. u 8. kući vladar moje 7.je jarac 24 stepen(analogno ribama),suvladar mjesec u vodenjaku na 5 stepenu (analogno lavu),a vladar saturn otišao u 8. kuću u vodenjaku na 15 stepenu(analogno blizancima) gdje pravi konjukciju sa venerom u vodenjaku na 20 stepenu(škorpiona) također u 8. kući.eh da i vladar 1.kuće podznak rak,otišao u 7. kuću(mjesec) ..Bila bih zahvalna kada biste mi to pobliže objasnili Smile



Pozdrav! Moras biti malo preciznija, jer vladar nije znak, vec planeta. Moras navesti u kom znaku je DC odnosno vrh 7. kuce, zatim koje znakove obuhvata 7. kuca i navesti polozaj planeta vladara tih znakova, za pocetak. A onda bi bilo dobro i da navedes aspekte koje grade te planete - vladari 7.

E sada, koliko sam ja shvatila, tebi 7. pocinje u Jarcu, zahvata i deo Vodolije. Vladar 7. je Saturn, otisao u 8. u znak Vodolije. Cini mi se da tebi odgovara neko ko je ambiciozan, pomalo rezervisan, siguran, odgovoran, sa obe noge na Zemlji, praktican. Medjutim, kako se 7. prostire i na znak Vodolije, svemu tome teba dodati i neku crtu idealizma, drustvenosti, neko kome je ceo svet bitan ili se bori za ljudska prava, pomalo neobican, sklon nauci i tehnici, istrazivanjima, razumu. Opet svemu tome treba pridodati i simboliku osme, a to znaci da on moze biti tajanstvena osoba, snaznih emocija, mozda prikrivenih. Tebi kao osobi koja je osteljiva i jakih emocija (Asc Rak) odgovara neko ko je siguran u sebe, promisljen, cvrst oslonac, tezis stabilnosti. Medjutim zbog polozaja Meseca u 7. rekla bih da veza ili odnos nece uvek biti mirna luka, jer Mesec tezi promenama, sto ce tebi na neki nacin i odgovarati, jer si i sama takva, a mozda ces upravo ti i biti inicijator nekih pomena iako po prirodi tezis skladnim odnosima u vezi ili braku. Motiv ulaska u brak moze biti seksualne prirode, kao posledica velike fizicke privlacnosti, a od partnera mozes ocekivati finansijsku stabilnost i podrsku. Tu konjukciju Sa sa Ve tumacim kao trajnu ljubav, ili brak iz ljubavi, ali svakako postoje neke tendencije koje ukazuju na dobitke kroz brak. Takodje bitan je i polozaj Urana u karti, kao suvladara 7 i ekspozitora 8... Smile
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lola92 Sre Jan 16, 2013 6:51 pm

Hvala Tanja1612!Smile...Inače moj uran se nalazi u 6. kući u jarcu,što to treba značit vezano za partnera,ako može neka netko pogleda evo napokon i moje natalne Smile



https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/


Poslednji put izmenio lola92 dana Ned Jan 20, 2013 6:06 pm, izmenio ukupno 2 puta
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Rasheljka Sub Jan 19, 2013 10:02 pm

Trebam pomoć. Moja venera je u skorpionu u drugoj kući, a mars u jarcu u trećoj kući. Njemu je venera u skorpionu u osmoj kući, a mars u jarcu u 10 kući. Dali to ima ikakve veze sa budućim partnerom s obzirom da mi u natalnoj karti piše da će taj moj netko biti iz moje okoline, najvjerojatnije preko obitelji a imam upravo jednog takvog "kandidata" lol!
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Rasheljka Uto Mar 05, 2013 12:45 am

Koja planeta opisuje zanimanje budućeg partnera?
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Uto Mar 05, 2013 10:46 am

Rasheljka ::Koja planeta opisuje zanimanje budućeg partnera?

Vladar tvoje 12. kuće opisuje njegovu 6. kuću tj. njegov posao. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  malamo Uto Mar 05, 2013 11:50 am

Vita83 ::
Rasheljka ::Koja planeta opisuje zanimanje budućeg partnera?

Vladar tvoje 12. kuće opisuje njegovu 6. kuću tj. njegov posao. Very Happy

ako je vladar 12. tj. derivativne 6 - blizanac, merkur je u vodoliji, koja su to zanimanja?
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Uto Mar 05, 2013 11:54 am

Tebi je Merkur u vodoliji u 8. kući, pa on se može baviti nekim humanim poslom, npr. ljekar - hirurg. Very Happy Nešto iz simblike 8. i 11. kuće.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  malamo Uto Mar 05, 2013 11:55 am

Vita83 ::Tebi je Merkur u vodoliji u 8. kući, pa on se može baviti nekim humanim poslom, npr. ljekar - hirurg. Very Happy Nešto iz simblike 8. i 11. kuće.

to je derivativna 2. al nesto ne kontam zasto bi to bio humani posao il hirurski? nit vodoliju vezem za hirurgiju nit 2. kucu bikovsku mogu da povezem s tim Question
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Uto Mar 05, 2013 11:58 am

Vodolija mi ukazuje na humanost, 8. kuća - škorpijska, Me90Pl, mada može tu još poslova da se ukombinuje.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  malamo Uto Mar 05, 2013 12:15 pm

Vita83 ::Vodolija mi ukazuje na humanost, 8. kuća - škorpijska, Me90Pl, mada može tu još poslova da se ukombinuje.

vodolija mi vise vuce na neku tehniku ili rad na visinama, ok skorpija moze da se poveze sa hirurgijom ali i sa nekim mozda opasnijiim poslom zbog me90pl (sad ni za to nisam sigurna da li se gleda ovaj kvadrat jer je prilicno velik orbis za plutona, 7 stepeni), 2. kuca bikovska mi je nekako vezana za novac. ono sto je meni interesantno jeste da su derivativne 6. i 10. u kvadratu - me90ju, pretpostavljam da to donosi problem kad je napredovanje u karijeri u pitanju Question . a i ovaj merkur je u sekstilu sa uranom. ne znam, ja opet mislim da ovde moze neko inzenjerstvo da bude u pitanju (merkur u vodoliji, dispozitor u uran u strelcu u sekstilu)

mozda gresim, sta znam.. ima li jos neko misljenje? sunny
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  malamo Uto Mar 05, 2013 12:20 pm

vita, za tebe smo vec odprilike rekli, jel da? vladar 10 i 6 je isti, merkur u skorpiji. e to moze biti hirurg, mada moze da bude i neki krivicar, neki detektiv Laughing . konjukcija sunce, mozda radi sa ocem e sad obzirom da je dispozitor mars u devici to bi trebalo da da da me marljiv radnik, precizan. vrlo pronicljiv i detaljan (em skorpija, em devica Smile ) . saostalan biznis moguc
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Rasheljka Uto Mar 05, 2013 1:29 pm

Vita83 ::
Rasheljka ::Koja planeta opisuje zanimanje budućeg partnera?

Vladar tvoje 12. kuće opisuje njegovu 6. kuću tj. njegov posao. Very Happy
Moja 12 kuca je u vagi a tu imam sunce i merkur? Ne kužim Sad
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Uto Mar 05, 2013 1:33 pm

malamo ::vita, za tebe smo vec odprilike rekli, jel da? vladar 10 i 6 je isti, merkur u skorpiji. e to moze biti hirurg, mada moze da bude i neki krivicar, neki detektiv Laughing . konjukcija sunce, mozda radi sa ocem e sad obzirom da je dispozitor mars u devici to bi trebalo da da da me marljiv radnik, precizan. vrlo pronicljiv i detaljan (em skorpija, em devica Smile ) . saostalan biznis moguc

Tvoj može biti i inžinjer, i to se uklapa u simboliku Merkura u vodoliji, jer je potrebna spretnost, inovativnost itd. A ovaj moj će biti ili advokat ili sudija, ja takav imam osjećaj, ali možda se i zeznem. Smile

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Rasheljka Uto Mar 05, 2013 6:29 pm

Jeli to sad gledam kao da je vladar 12 kuce tj vage venera, pa onda gdje je venera otisla(u mom slučaju u prvu kuću u skorpionu) i onda da vidim koja zanimanja venera daje? Ili? Molim pomoć. Hvala!
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Uto Mar 05, 2013 6:50 pm

Jeste, Venera u škorpiji opisuje posao tvog partnera, u 7. kući njegovoj u konjukciji sa Saturnom, ne znam šta bi to moglo biti, neki javni posao...

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Rasheljka Uto Mar 05, 2013 7:55 pm

Npr direktor košarkaškog kluba?
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Uto Mar 05, 2013 8:08 pm

Rasheljka ::Npr direktor košarkaškog kluba?

Možda, ili neki posao povezan sa komunikacijom dubokom - Saturn vladar 3. kuće - Ve0Sa u sco, psiholog ili sa kretanjem, ili sa novcem ili imovinom drugih - škorpija...nešto tako.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Rasheljka Uto Mar 05, 2013 8:17 pm

Nadam se samo da nije trgovački putnik! Njih mi je dosta Very Happy
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Sre Mar 06, 2013 1:29 pm

Moja 12. pocinje u Strelcu, Ju u 6 u Raku, suvladar 12. Sa u 12. Koji je to posao? Neko? I love you
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Sre Mar 06, 2013 1:39 pm

Tanja1612 ::Moja 12. pocinje u Strelcu, Ju u 6 u Raku, suvladar 12. Sa u 12. Koji je to posao? Neko? I love you

Ju u 12. deriv. u raku, možda neki povučeni posao iza očiju javnosti, možda u okviru nečije kuće služi, možda nešto sa računarima, ili je neki putujući umjetnik.... ima tu još kombinacija Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lola92 Pon Mar 11, 2013 12:04 am

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/ a sto bi mogao biti moj partner po zanimanju??ja sam se tu skroz izgubila,ako moze netko pogledati?hvala Very Happy
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 19 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu