Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 20 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Pon Mar 11, 2013 1:29 pm

lola92 ::https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/ a sto bi mogao biti moj partner po zanimanju??ja sam se tu skroz izgubila,ako moze netko pogledati?hvala Very Happy

Dvanaesta u blizancima, a vladar derivatne 6. je u derivatnoj 11., a to je Merkur u strijelcu, pa bi to mogao biti neki posao vezan za putovanja, inostranstvo, strance ili rad u velikim organizacijama, možda i pravnik. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Uto Mar 12, 2013 9:25 am

Vita83 ::

Ju u 12. deriv. u raku, možda neki povučeni posao iza očiju javnosti, možda u okviru nečije kuće služi, možda nešto sa računarima, ili je neki putujući umjetnik.... ima tu još kombinacija Very Happy

Hvala Vita Smile I love you samo nije Ju u 12. vec u 6. ali je Sa u 12... to isto moze znaciti izolovano zanimanje...zatvorene institucije... tako nesto? Like a Star @ heaven
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Uto Mar 12, 2013 10:09 am

Tanja1612 ::
Vita83 ::

Ju u 12. deriv. u raku, možda neki povučeni posao iza očiju javnosti, možda u okviru nečije kuće služi, možda nešto sa računarima, ili je neki putujući umjetnik.... ima tu još kombinacija Very Happy

Hvala Vita Smile I love you samo nije Ju u 12. vec u 6. ali je Sa u 12... to isto moze znaciti izolovano zanimanje...zatvorene institucije... tako nesto? Like a Star @ heaven

Mislila sam na njegovu 6. kuću po sistemu derivatnih kuća. A svakako neko izolovano zanimanje, možda i socijalni radnik, mada je simbolika velika, oće 12. kuća da da i ljekare, medicinare, farmaceute. Kako ti izgleda kod mene 12. kuća, tj. njegova 6.?

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Uto Mar 12, 2013 11:38 am

Vita83 ::

Mislila sam na njegovu 6. kuću po sistemu derivatnih kuća. A svakako neko izolovano zanimanje, možda i socijalni radnik, mada je simbolika velika, oće 12. kuća da da i ljekare, medicinare, farmaceute. Kako ti izgleda kod mene 12. kuća, tj. njegova 6.?

Aaaa ja sam zeznula Very Happy flower

Tvoja 12. pocinje u Blizancima, to svakako govori o vrlo komunikativnom, otvorenom zanimanju, tipa glumac, spiker, nastavnik, trgovac, pravnik, ekonomista, obzirom da je Me u 5. naglasava otvorenost zanimanju, javna licnost - politicar, umetnik, bankar, u Devici govori da ce biti pisac, lingvista, trgovac, opet glumac, sportista.... Kada sazmes sve ili je posao vezan za novac (trgovine, transakcije) i zakon ili se radi o ekstrovertnoj licnosti koji na poslu kojim se bavi stavlja sebe u prvi plan, svakako je on taj koji drzi konce.... Smile king


Poslednji izmenio Tanja1612 dana Uto Mar 12, 2013 11:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Uto Mar 12, 2013 11:42 am

Slažem se sa tobom, to je neki javni društveni posao, što dodatno potvrđuju blizanci i peta tj. derivatna 11. kuća. Merkur u škorpiji u konjukciji sa Suncem u škorpiji, može dati neko rukovedeće mjesto, a kako je Merkur na stepenu strijelca - 21. stepenu, to može biti pravnik, sudija ili advokat, Me60Ma u djevici, pa je to posao u okviru kojeg se mnogo priča, piše, raspravlja itd. Laughing

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lola92 Sre Mar 13, 2013 12:04 am

Vita83 ::
lola92 ::https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/ a sto bi mogao biti moj partner po zanimanju??ja sam se tu skroz izgubila,ako moze netko pogledati?hvala Very Happy

Dvanaesta u blizancima, a vladar derivatne 6. je u derivatnoj 11., a to je Merkur u strijelcu, pa bi to mogao biti neki posao vezan za putovanja, inostranstvo, strance ili rad u velikim organizacijama, možda i pravnik. Very Happy


Hvala vita zanima me jos samo da li na to ima utjecaj i mars u raku
kao suvladar u 12?
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Vita83 Sre Mar 13, 2013 10:05 am

Mars u raku je na asc skoro i ne bih rekla da utiče na posao tvog partnera, mada ne znam i nije ti on suvladar 12. kuće, koja se nastavlja u raku, nego Mjesec u vodoliji. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  ana maria Ned Mar 24, 2013 7:36 pm

Zamolila bih vas ako moze neko da baci pogled na moju natalnu i opise mi malkice mog buduceg supruga, njjegovo okruzenje, posao, mjesto upoznavanja? Smile Unaprijed hvala Smile


http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=fjrfilezI5Zux-u1364139966&lang=g&gm=a1&nhor=2&nho2=1&btyp=2&mth=gw&sday=24&smon=3&syr=2013&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=
ana maria
ana maria

Broj poruka : 3
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Pon Mar 25, 2013 6:21 pm

ana maria ::Zamolila bih vas ako moze neko da baci pogled na moju natalnu i opise mi malkice mog buduceg supruga, njjegovo okruzenje, posao, mjesto upoznavanja? Smile Unaprijed hvala Smile


http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=fjrfilezI5Zux-u1364139966&lang=g&gm=a1&nhor=2&nho2=1&btyp=2&mth=gw&sday=24&smon=3&syr=2013&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

Pozdrav Smile
Za tvog supruga bih rekla da ce biti odana osoba, koja sluzi nekom ili ima posao u kom radi za opste dobro (na primer lekari) Mozda pomalo neobicnog stila ili nacina zivota, ili ce i samo mjesto upoznavanja biti neobicno, prepuno ljudi, takodje moguce da se upoznate u nekoj ustanovi zatvorenog tipa. On je osoba koja rado pomaze drugima, i na taj nacin ce i sticati zaradu. Verovatno je obrozavan, analitican, sklon nauci, voli da cita, a vrlo verovatno i da je bogat ili ima lepu platu... Smile to je ono sto bih ja rekla, ako neko zna bolje nek me ispravi. Me u vodoliji u 12, cini mi se da ovaj opis odgovara Smile

PS Mozda ima i umetnicke sklonosti... afro
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lola92 Pon Mar 25, 2013 7:06 pm

[quote="Tanja1612"]
lola92 ::Bok!nova sam na forumu možete li mi dati približan opis mog budućeg..Zanima me što znači vladar 7. u 8. kući vladar moje 7.je jarac 24 stepen(analogno ribama),suvladar mjesec u vodenjaku na 5 stepenu (analogno lavu),a vladar saturn otišao u 8. kuću u vodenjaku na 15 stepenu(analogno blizancima) gdje pravi konjukciju sa venerom u vodenjaku na 20 stepenu(škorpiona) također u 8. kući.eh da i vladar 1.kuće podznak rak,otišao u 7. kuću(mjesec) ..Bila bih zahvalna kada biste mi to pobliže objasnili Smile



Pozdrav! Moras biti malo preciznija, jer vladar nije znak, vec planeta. Moras navesti u kom znaku je DC odnosno vrh 7. kuce, zatim koje znakove obuhvata 7. kuca i navesti polozaj planeta vladara tih znakova, za pocetak. A onda bi bilo dobro i da navedes aspekte koje grade te planete - vladari 7.

E sada, koliko sam ja shvatila, tebi 7. pocinje u Jarcu, zahvata i deo Vodolije. Vladar 7. je Saturn, otisao u 8. u znak Vodolije. Cini mi se da tebi odgovara neko ko je ambiciozan, pomalo rezervisan, siguran, odgovoran, sa obe noge na Zemlji, praktican. Medjutim, kako se 7. prostire i na znak Vodolije, svemu tome teba dodati i neku crtu idealizma, drustvenosti, neko kome je ceo svet bitan ili se bori za ljudska prava, pomalo neobican, sklon nauci i tehnici, istrazivanjima, razumu. Opet svemu tome treba pridodati i simboliku osme, a to znaci da on moze biti tajanstvena osoba, snaznih emocija, mozda prikrivenih. Tebi kao osobi koja je osteljiva i jakih emocija (Asc Rak) odgovara neko ko je siguran u sebe, promisljen, cvrst oslonac, tezis stabilnosti. Medjutim zbog polozaja Meseca u 7. rekla bih da veza ili odnos nece uvek biti mirna luka, jer Mesec tezi promenama, sto ce tebi na neki nacin i odgovarati, jer si i sama takva, a mozda ces upravo ti i biti inicijator nekih pomena iako po prirodi tezis skladnim odnosima u vezi ili braku. Motiv ulaska u brak moze biti seksualne prirode, kao posledica velike fizicke privlacnosti, a od partnera mozes ocekivati finansijsku stabilnost i podrsku. Tu konjukciju Sa sa Ve tumacim kao trajnu ljubav, ili brak iz ljubavi, ali svakako postoje neke tendencije koje ukazuju na dobitke kroz brak. Takodje bitan je i polozaj Urana u karti, kao suvladara 7 i ekspozitora 8... Smile

Hvala Smile
a,kakav bi utjecaj imao Uran u jarcu u 6 kući?I da li bi moj partner mogao biti stariji zbog vladara 7?
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/


Poslednji izmenio lola92 dana Pon Mar 25, 2013 9:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  ana maria Pon Mar 25, 2013 8:56 pm

Tanja1612 ::
ana maria ::Zamolila bih vas ako moze neko da baci pogled na moju natalnu i opise mi malkice mog buduceg supruga, njjegovo okruzenje, posao, mjesto upoznavanja? Smile Unaprijed hvala Smile


http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=fjrfilezI5Zux-u1364139966&lang=g&gm=a1&nhor=2&nho2=1&btyp=2&mth=gw&sday=24&smon=3&syr=2013&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

Pozdrav Smile
Za tvog supruga bih rekla da ce biti odana osoba, koja sluzi nekom ili ima posao u kom radi za opste dobro (na primer lekari) Mozda pomalo neobicnog stila ili nacina zivota, ili ce i samo mjesto upoznavanja biti neobicno, prepuno ljudi, takodje moguce da se upoznate u nekoj ustanovi zatvorenog tipa. On je osoba koja rado pomaze drugima, i na taj nacin ce i sticati zaradu. Verovatno je obrozavan, analitican, sklon nauci, voli da cita, a vrlo verovatno i da je bogat ili ima lepu platu... Smile to je ono sto bih ja rekla, ako neko zna bolje nek me ispravi. Me u vodoliji u 12, cini mi se da ovaj opis odgovara Smile

PS Mozda ima i umetnicke sklonosti... afro



Hvala puno na odg. Smile Samo na osnovu sedmog polja i aspekata koje merkur pravi sa saturnom i uranom koliko godina stariji bi mogao biti? Posto mi je 1 astrolog rekao do 5 godina, drugi od 5 do 7, treci 5 - 9? hvala jos jednom Smile pozdrav
ana maria
ana maria

Broj poruka : 3
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Uto Mar 26, 2013 3:31 pm

ana maria ::
Hvala puno na odg. Smile Samo na osnovu sedmog polja i aspekata koje merkur pravi sa saturnom i uranom koliko godina stariji bi mogao biti? Posto mi je 1 astrolog rekao do 5 godina, drugi od 5 do 7, treci 5 - 9? hvala jos jednom Smile pozdrav

Nema na cemu Smile ovo drugo ne znam... mogu samo da nagadjam... Smile ako budem skontala kako se to gleda, javicu ti flower
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Uto Mar 26, 2013 3:46 pm

lola92 ::
Hvala Smile
a,kakav bi utjecaj imao Uran u jarcu u 6 kući?I da li bi moj partner mogao biti stariji zbog vladara 7?
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/

Pa ja bih to tumacila kao neki zajednicki posao, npr ulaskom u brak postaces i ti deo njegovog tima, ili cete zajedno pokrenuti neki biznis. Cini mi se da se u tvojoj karti sto se tice partnera sve vrti oko posla, novca, dobitaka. A to za godine, stvarno ne znam da tumacim... Sa u 7. daje starijeg partnera, to znam, ali ti tamo imas mesec. Mesec u 7 govori o pomalo tvom majcinskom i zastitnickom odnosu prema partneru... Nek ti jos neko pogleda za taj Ur.
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty ...

Počalji  keleraba Uto Mar 26, 2013 9:21 pm

Pozdrav moje dame .... ( i gospodo )

Sad jedno znam a to je da Ja nista ne znam o natalnim kartama, kucama, polozaju planeta ...Pre par dana sam pokusala sama protumaciti nesto iz natalne karte koju sam napravila na netu, no nisam uspjela. Ako nekom nije probelm da pogleda u kom znaku ce biti moj buduci partner ( ako ga neko na karti uopste vidi ...jer ga "ovako" duugo nema )

Moja karta https://2img.net/r/ihimg/a/img526/4001/daisy24m.png

Moj datum rodjenja 29.12.1980. godine



Hvala...i pozdravi iz Sarajeva Smile

keleraba

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Sre Mar 27, 2013 1:25 pm

Pozdrav Keleraba Smile

Pre svega moram da te pitam jesi li vec imala jedan brak?

Po natalu se cini da ce tvoj partner biti neko ko je upadljive prirode (tip Lava), zatim sklon analitcnom razmisljanju, detaljima, prakticnom, moguce da je ambiciozan, moguce da ne ispoljava lako emocije, mozda se svojim nacinom zivota suprotstavlja tradiciji i konvencionalnom... samo mi se cini da si ti jako otvorena osoba, mozda popularna ili se bavis nekim poslovima vezanim za javnost... jesam blizu? Smile
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  keleraba Sre Mar 27, 2013 3:49 pm

Hej Tanja Very Happy

Nemam brak iza sebe, u stavri nikada se nisam udavala ( niti bila blizu braka ).

Kazes Lav Surprised

Ja se sa Lavovima uopste ne druzim, ( moram početi ) ... u stvari nemam Lavova u okruzenju, ni bližem ni širem ... (a valjda ću ga uočiti nekako).
Da sam otvorena osoba ...e to je tačno. Popularna nisam i ne bavim se javnim poslom Sad ali činjenica je da me ljudi u okruženju vole ( staro, mlado, djeca ) i nekako me pamte, dozivljavaju svojom a takođe imam dosta prijatelja i kumova. Radim u administaciji ( trenutno )
Moja prijateljica kaze da sam ja “ kokoška“ koja skuplja svoju "pilad" oko sebe. Very Happy
E Tanja bas si me obradovala odgovorom.
Hvala na trudu...
Pozdrav

keleraba

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lola92 Sre Mar 27, 2013 4:04 pm

Tanja1612 ::
lola92 ::
Hvala Smile
a,kakav bi utjecaj imao Uran u jarcu u 6 kući?I da li bi moj partner mogao biti stariji zbog vladara 7?
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/

Pa ja bih to tumacila kao neki zajednicki posao, npr ulaskom u brak postaces i ti deo njegovog tima, ili cete zajedno pokrenuti neki biznis. Cini mi se da se u tvojoj karti sto se tice partnera sve vrti oko posla, novca, dobitaka. A to za godine, stvarno ne znam da tumacim... Sa u 7. daje starijeg partnera, to znam, ali ti tamo imas mesec. Mesec u 7 govori o pomalo tvom majcinskom i zastitnickom odnosu prema partneru... Nek ti jos neko pogleda za taj Ur.

Ok hvala na pomoći!Smile
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Sre Mar 27, 2013 5:50 pm

keleraba ::Hej Tanja Very Happy

Nemam brak iza sebe, u stavri nikada se nisam udavala ( niti bila blizu braka ).

Kazes Lav Surprised

Ja se sa Lavovima uopste ne druzim, ( moram početi ) ... u stvari nemam Lavova u okruzenju, ni bližem ni širem ... (a valjda ću ga uočiti nekako).
Da sam otvorena osoba ...e to je tačno. Popularna nisam i ne bavim se javnim poslom Sad ali činjenica je da me ljudi u okruženju vole ( staro, mlado, djeca ) i nekako me pamte, dozivljavaju svojom a takođe imam dosta prijatelja i kumova. Radim u administaciji ( trenutno )
Moja prijateljica kaze da sam ja “ kokoška“ koja skuplja svoju "pilad" oko sebe. Very Happy
E Tanja bas si me obradovala odgovorom.
Hvala na trudu...
Pozdrav

Molim i drugi put Smile
Pa ne mora biti striktno lav, ali neko sa naglasenim Suncem i Merkurom, moze da se manifestuje zanimanjem - neka javna licnost, voditelj, poznatiji pisac, umetnik, glumac recimo... A opet to Sunce je u Jarcu, moze imati osobine i Jarca (a to su i tvoje osobine)... Ima dosta mogucnosti... samo ja nemam bas neko veliko iskustvo u gedanju natalnih karata, nek tvoju kartu jos neko pogleda svakako Smile

PS Mozda neka Devica dodje u obzir? Wink
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  keleraba Čet Mar 28, 2013 5:01 pm

Shvatila sam, mogućnosti su brojne.

Kao što sam već navela, ja sam laik po pitanju astrologije, ali cackajuci po netu i forumima vidjela sam ( ako sam uopste dobro skontala ) da mi je Mjesec u Vagi koji, po navedenim tumačenjima, predstavlja i samački život. Naravno da to sad zavisi od niza drugih aspekata ( u koje se ja opet ne razumijem ) pa sam iz radoznalosti, ipak htjela potražiti mišljenje nekoga ko se razumije. Očigledno da sam pobrkala lončiće.
Hvala jos jednom... Very Happy

keleraba

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  ana maria Pon Apr 01, 2013 6:02 pm

Tanja1612 ::
ana maria ::
Hvala puno na odg. Smile Samo na osnovu sedmog polja i aspekata koje merkur pravi sa saturnom i uranom koliko godina stariji bi mogao biti? Posto mi je 1 astrolog rekao do 5 godina, drugi od 5 do 7, treci 5 - 9? hvala jos jednom Smile pozdrav

Nema na cemu Smile ovo drugo ne znam... mogu samo da nagadjam... Smile ako budem skontala kako se to gleda, javicu ti flower

a izvinite sto se znaka tice, koji bi horoskopski znak priblizno mogao odg. njemu da se otprilike orjentisem Smile i da li bi mogao 9 god. stariji biti? hvala jos jednom Smile pozdrav
ana maria
ana maria

Broj poruka : 3
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  alek2 Pet Apr 05, 2013 12:45 pm

Pozdrav svima jos jednom,meni su cure u predhodnim postovima opisale kakav bi mogao biti moj partner i zahvalna sam na tome. Posto volim astrologiju malo sam cackala po natalnoj karti i meni stoji da bih mogla zavoljeti i dosta starijeg muskarca od sebe,valjda mi je to natalno jer imam neku konjukciju venera saturn ( sta god da znaci) .. Jedan takav mi se i pojavio, strijelac, po zanimanju ljekar specijalista hirurgije.. Da li bi neko mogao da nam uporedi natalne bar sto se ljubavi tice,ima li tu ikakve hemije i sudbine.
Moja karta..

http://www.dodaj.rs/f/1J/YF/3cWnYvny/1/cartephp.png

njegova

[http://www.astrotheme.fr/partenaires/carte.php?partenaire=9999&lang=en]

alek2

Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty caos :)

Počalji  black-cat Sub Jul 27, 2013 11:48 pm

Ja sam nova clanica i naravno ko o cemu ja o nekoj ljubavi pa me eto na ovoj temi Smile

Malo sam cituckala ovu temu pa me zanima da li sam dobro protumacila...



U horoskopu sam Ovan,podznak Jarac, moja sedma kuca pocinje u Raku, a vladar Mesec (u Strelcu) je u konjukciji sa Marsom. Ako muskarca predstavlja Mars onda ga opisuje taj Mesec u konjukciji? Ono sto me zanima jeste da li ti aspekti opisuju sledecu osobu:

On je Rak, Mesec u konjukciji sa Marsom ( u Jarcu), Jupiter u konjukciji sa Asc (moj Mesec u Strelcu to opisuje?). Da li sam ja tu ista dobro protumacila? Smile

Postavila bih natalne ali mi trenutno ne dozvoljava (ne znam zasto)?

black-cat

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tanja1 Uto Jul 30, 2013 12:52 pm

black-cat ::Ja sam nova clanica i naravno ko o cemu ja o nekoj ljubavi pa me eto na ovoj temi Smile

Malo sam cituckala ovu temu pa me zanima da li sam dobro protumacila...



U horoskopu sam Ovan,podznak Jarac, moja sedma kuca pocinje u Raku, a vladar Mesec (u Strelcu) je u konjukciji sa Marsom. Ako muskarca predstavlja Mars onda ga opisuje taj Mesec u konjukciji? Ono sto me zanima jeste da li ti aspekti opisuju sledecu osobu:

On je Rak, Mesec u konjukciji sa Marsom ( u Jarcu), Jupiter u konjukciji sa Asc (moj Mesec u Strelcu to opisuje?). Da li sam ja tu ista dobro protumacila? Smile

Postavila bih natalne ali mi trenutno ne dozvoljava (ne znam zasto)?

Pozdrav<
Da, dobro si protumacila, meni se cini da se odlicno uklapate jedno drugom u natalnu kartu, naravno kad postavis natale, onda moze jos preciznije da se vidi. Smile
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty :)

Počalji  black-cat Uto Jul 30, 2013 5:05 pm

Hvala na odgovoru Smile

Moj natal: http ://s11.postimg.org/igxq5iykz/image.gif

Njegov: http ://s11.postimg.org/4981gvlw3/image.gif

Vidim ja tu jos po neku slicnost samo nisam sigurna da li vidim ono sto zelim da vidim ili je to stvarno tako Smile

black-cat

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  neobicna Uto Jul 30, 2013 10:32 pm

Jel moze neko da prokomentarise moju sedmu kucu?

http://www.dodaj.rs/f/l/fl/3PTwESRQ/eeeeeee.gif
neobicna
neobicna

Broj poruka : 21
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 20 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu