Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASPEKTI VENERE

+74
lilyrose
volimzivot
Vita83
Rasheljka
Hocanka
kaktus-vila
Anchica
Sagittarius :))
Marina N
medgirl85
galaksija
Natasha-77
Felikitas
venus_pisces
redwoman
NasmeJANA
yildirim
Nikolina
bubili
EMA66
Alicia
malamo
pravoizpodsvesti
AfRoDiTiCa
Formalhaut
lijana
Dunja
sara
skorpijica
Milica
senka023
sudija
venerica
hello
IVA
alea
zelena dolina
Rebeka
tanjica
jassna
BoSaNKa
Angie
Revelation
Kocka je bacena
elaelena
nolita
gernica
golicava mašta
danijela
hajkula
DUH
Makica
Doree
Snezana
Izida
vedrana
Strelica
draganica
ArijeL
Jane
capella
beskrajnost
lado06
Kasija
Čarobnica
inja
LoSt_in_SpaCe
mesmerized
Lima
Astrotanja
zeka
Nale 83
Latica
SANDRA
78 posters

Strana 9 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Formalhaut Uto Mar 15, 2011 3:53 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 3:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Formalhaut Uto Mar 15, 2011 4:00 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 3:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  lijana Uto Mar 15, 2011 5:49 pm

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw&nhor=4
nadam se da je sad ok.ako nije ,datum je 4.6.1971 u 4.45h.kraljevo
nisam bas vesta sa kompjuterima No

lijana

Broj poruka : 33
Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  sara Uto Mar 15, 2011 7:06 pm

lijana, sunny želim te ovim putem pozdraviti i reći da se držiš hrabro, tako kako si hrabro i progovorila na sajtu, da pobjediš situaciju, ničega se ne srami, jer kad kažemo svog demona onda je njegova moć slabija (ono što nas muči), olakšamo podsvijest...
hvala astrotanji na ovom forumu, uz astrološku analizu, svatko je progovorio o svom problemu, pa nam je ovo bilo na neki način emocionalno pražnjenje, gdje smo olakšali dušu, za sve ono što smo vjerujem nedužni proživjeli...

malo ću sadržaj nadopuniti, žao mi je što ti astrološki ne mogu pomoći, jedino to što ti je rekla i marina, da bi partnera mogla upoznati u svojoj kući ili kući prijatelja, jer ti je mars u raku, jer ja uvijek kažem da naš budući partner, u braku ili u nekoj asocijaciji braka, poprima odlike i marsa, tako ga i upoznajemo, u tvom slučaju preko prijatelja jer je njegov dispozitor mjesec u 11 polju, moguće da je to već poznata osoba iz mladosti jer je mars vl. 5. polja....ili ćeš ga upoznati preko posla, venera u djevici u 10 polju, a dispozitor joj je merkur opet u 11 polju, opet preko prijatelja...

slažem se da je mars loše položen i još u 8. polju, ali ne vidim da je venerin položaj tako loš, bez obzira što se nalazi u djevici i još joj je dispozitor merkur, jedna od mojih sestara ima veneru u djevici i neznam koliko je ona od koristi ili njezin partner, to može opisivati muškarca s intelektualnim odlikama i mladolikog izgleda (što se tako kod nje i potrefilo), kod tebe se oba dispozitora, marsa i venere, nalaze u vagi i još u 11 polju, što znači da bi ti muškarc mogao biti oženjen ili razveden...
inače ukoliko nemaš posla priključi se nekoj organizaciji tj. društveno korisnom radu ili nekoj humanitarnoj organizaciji, u simbolici 11 polja, kako bi izašla iz kuće i promjenila atmosferu Laughing ... pozdrav
...amater sam u analizi i neznam koliko sam s ovim u pravu...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Formalhaut Sub Mar 19, 2011 8:11 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 9:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  lijana Ned Mar 20, 2011 9:39 pm

sara ::lijana, sunny želim te ovim putem pozdraviti i reći da se držiš hrabro, tako kako si hrabro i progovorila na sajtu, da pobjediš situaciju, ničega se ne srami, jer kad kažemo svog demona onda je njegova moć slabija (ono što nas muči), olakšamo podsvijest...
hvala astrotanji na ovom forumu, uz astrološku analizu, svatko je progovorio o svom problemu, pa nam je ovo bilo na neki način emocionalno pražnjenje, gdje smo olakšali dušu, za sve ono što smo vjerujem nedužni proživjeli...

malo ću sadržaj nadopuniti, žao mi je što ti astrološki ne mogu pomoći, jedino to što ti je rekla i marina, da bi partnera mogla upoznati u svojoj kući ili kući prijatelja, jer ti je mars u raku, jer ja uvijek kažem da naš budući partner, u braku ili u nekoj asocijaciji braka, poprima odlike i marsa, tako ga i upoznajemo, u tvom slučaju preko prijatelja jer je njegov dispozitor mjesec u 11 polju, moguće da je to već poznata osoba iz mladosti jer je mars vl. 5. polja....ili ćeš ga upoznati preko posla, venera u djevici u 10 polju, a dispozitor joj je merkur opet u 11 polju, opet preko prijatelja...

slažem se da je mars loše položen i još u 8. polju, ali ne vidim da je venerin položaj tako loš, bez obzira što se nalazi u djevici i još joj je dispozitor merkur, jedna od mojih sestara ima veneru u djevici i neznam koliko je ona od koristi ili njezin partner, to može opisivati muškarca s intelektualnim odlikama i mladolikog izgleda (što se tako kod nje i potrefilo), kod tebe se oba dispozitora, marsa i venere, nalaze u vagi i još u 11 polju, što znači da bi ti muškarc mogao biti oženjen ili razveden...
inače ukoliko nemaš posla priključi se nekoj organizaciji tj. društveno korisnom radu ili nekoj humanitarnoj organizaciji, u simbolici 11 polja, kako bi izašla iz kuće i promjenila atmosferu Laughing ... pozdrav
...amater sam u analizi i neznam koliko sam s ovim u pravu...
hvala saro.zaista,od srca hvala. Very Happy
iskreno,nije lako pricati o ovome,ponizavajuce je ,ali mi nazalost zivimo u zemlji u kojoj su prava zena margalizovanai tek kada se dogodi nesto lose,reaguje se.
i zbog lose finansijske situacije mnoge zene su robovi svog zivota.to je zaista zalosno.
ja na srecu radim,ali se iskreno nadam da cu nekad moci da se bavim humanitarnim radom jer mi je to velika zelja.a iskreno,volela bih i da volim i budem voljena,zaboravila sam kako je to.bice ,ako Bog da i to.HVALA!!! flower flower flower flower flower flower flower

lijana

Broj poruka : 33
Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  lijana Ned Mar 20, 2011 9:42 pm

MARINA ::
lijana ::http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw&nhor=4
nadam se da je sad ok.ako nije ,datum je 4.6.1971 u 4.45h.kraljevo
nisam bas vesta sa kompjuterima No

Poslala sam ti privatnu poruku pre neko vece, ali kako mi je nema u "poslatim", verovatno ti nije stigla, ili ti nisu ukljucene privatne poruke.. ne znam. Ili ti se mozda nije svidelo ono sto sam ti poslala? lol!
Aj javi bar da l' ti je stigla.. ili ako ti nije problem, stavicu je ovde. Ionako nas ovde niko ne poznaje.. Wink Suspect Cool Pozz flower

marina,draga ,poslala sam ti pp.izvini ,kraj je skolske god.blizu pa imam obaveza sa klincima.mojim Very Happy slobodno mozes izneti sve ovde.ne poznajemo se a i treba da ucimo.HVALA I TEBI!!! flower flower flower flower flower flower

lijana

Broj poruka : 33
Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Formalhaut Ned Mar 20, 2011 10:04 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 9:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  lijana Uto Mar 22, 2011 12:34 am

marina,kako god je tebi lakse.zaista si divna i ne znam kako da ti se zahvalim na ulozenom vremenu i trudu.i ostali su zaista dobri.slobodno postavi i njegovu kartu da vidimo koji su to pokazatelji agresivnosti i kakva je njegova venera,pa ako se desi da tako nesto prepoznate kod potencijalnog partnera,bezite Exclamation Exclamation Exclamation

lijana

Broj poruka : 33
Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  AfRoDiTiCa Sre Mar 23, 2011 1:31 pm

Pozdrav,
Nadam se da vam neće biti problem da malo virnete u moju natalnu kartu i kažete mi šta mogu da očekujem od moje venerice Laughing
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Sre Mar 23, 2011 1:49 pm

Tvoja Venera je u petoj u Lavu u konjukciji sa tvojim vl. prve Marsom u vatrenom Lavu, pa tvoje ljubavi su strasna, kad voliš onda voliš svim srcem Senzualne su ti želje i jake u ljuubavi, pa si zavodljiva i vrlo privlačna osoba.. Pazi da ne izgubiš takt, da ne reaguješ ponekad suviše impuslivno, jer to može dovesti do nesklada. Signfikator Venere je Sunce u Raku, koji ukazuje da je tebi stalo do porodice, dece, a Mesec u 6. u Devici, koji je sklon da analizira, ali i da bude drugima da pomaže, da bude na usluzi, d avodi brigu o zdravlju, čistoći, higijena d.

Ljubav možeš upoznati na neko javnom mestu, na nekoj proslavi, ili ceremoniji i dobro je da veza bude javna, nikako tajna, jer bi to izazvalo bol i patnju. U ljubavi si otvoren, pokazuješ svoje želje, umeš da se predaš, lako podstičeš osećanja kod osobe sa kojom si u vezi.Ume da te ponese ljubavni žar, pa ti je potreban sličan partner, vatrenog temperament, neki Lav, bar u podznaku, ili da ima za sebe neku bitnu planetu u Lavu itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  AfRoDiTiCa Sre Mar 23, 2011 3:18 pm

Hvala na izdvojenom vremenu.
Impulsivna sam veoma, teško se kontrolišem u pojedinim situacijama. bom
Za partnera je tačno, ne volim mekane tipove. Very Happy
Ostalo je true. Very Happy
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  pravoizpodsvesti Uto Apr 19, 2011 2:31 pm

U Damarovoj knjizi Astroloski tumac, pise da venera u konjukciji sa suncem stvara nezrelu osobu, a ako ima los aspekt sa saturnom i emotivnog prevaranta??? i da nije dobra za brak jel bi mogao neko da mi da objasnjenje zasto?
pravoizpodsvesti
pravoizpodsvesti

Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Uto Apr 19, 2011 6:15 pm

PravoizpodsvestiVenera u konjukciji sa Suncem može doneti nešto mladalačko osobi. Što se tiče nepovoljnih aspekata između Saturna i Venere o njima je puno već pisano na forumu, kako utiču na ljubav i brak, pa se ne bih ponavljala. Sigurno je da sa nepovoljnim aspektom nije lako ni doći do braka, mada u ženskom horoskopu to zavisi i od položaja Sunca i Marsa, kao i vl. 7. itd. sunny flower sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Uto Maj 10, 2011 1:16 pm

Imam veneru koja je jako lose aspektovana. Tacnije u mom natalu su venera i saturn malo pomesali uloge. Venera je u jarcu a saturn u vagi. Venera se nalazi u 7. u jarcu a saturn je otisao u 5. u vagu (koja je vladar 5.) naravno u kvadratu su Crying or Very sad .Da zlo bude vece saturn kao vladar braka je u u konjukciji sa marsom u 4. u vagi i plutonom u 5. u vagi. Ceo taj stelijum u vagi (mars,saturn, pluton) je u kvadratu sa jadnom venerom. Tako da mi nema spasa Crying or Very sad . Jedino sto malo izvlaci celu pricu su aplikacioni trigoni marsa, saturna i plutona sa mojim suncem i merkurom u vodoliji. Hiljadu puta sam iskusila dejstva aflikovane venere i saturna, da li ovako aflikovana venera i ova konverzija venere i saturna u znacima, nikad nece doneti brak i emotivnu srecu? pale
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Sre Maj 11, 2011 9:13 am

Malame, dobro nam došla u ovom astrološko društvo. Very Happy cheers sunny flower

Takve aspekte sam već viđala,kod udatih osoba kao što si opisal, ali molim te postavi natal, d se i sami uverimo kako to izgleda. Smile Obično brak dolazi posle 29. godine, nakon Saturnovskog ciklusa,, ima dakl ečekanja i odugovlačenja. Kako je Pluton trazitira Jacem a iz ovog šo si napisala sedma je u Jarcu, kad Pluton dođe na DC doćiće i do promene statusa , posebno ako istovremno ta Saturn bude pravio recimo sekstil sa natalnom vnerom iz Škorpije, kad bude ušao u Škorpiju, sa tvojom natalnom Vnerom u Jarcu. Važmo jre da i kod sebe menjaš svoj stav, sumnju u ljubav. Tvog partnera će opisti i vladar sedme Saturn u Vagi isa svim svojim aspektima pre svega. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Sre Maj 11, 2011 11:13 am

Sjajno! Hvala na dobrodoslici, forum je sjajan sunny
Ovo je moj natal

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at&rs=3

Nekoliko astrologa mi je reklo da bi moj partner, obzirom na ovakav polozaj venere i saturna, trebao biti stariji makar 6,7 god, i trebala bi biti neka ne bas tako lagodna veza pre braka. Ja i jesam u nekoj takvoj vezi trenutno, al iskreno- ne verujem da ce to rezultirati brakom Rolling Eyes . Pa kako god.
Ne vidim nikakav attach, nadam se da moze i ovaj link. Ako ne onda- 09.02.1982., 13:35, Valjevo.
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Pet Maj 13, 2011 3:15 pm

astrotanja, nadam se da sam konacno uspela da prikacim svoj natal! cheers
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Pet Maj 13, 2011 9:43 pm

Super, vidi se! Smile

Da, Venera je u kvadratu sa Saturnom i Marsom. Saturn i Venera su zamenili mesta, što je dobro, jer olakšava mogućnost suočavanja sa ljubavnim problemima aktivnošću, zalaganjem da se kontrolišeš svoju sklonost ka kritikovanju. što manje brineš, sumnjaš, to ćeš manje sebe blokiraš dnosno kočiti razvoj ljubavnih veza. Koji mog da krenu, pa satanu, ukoliko ne naučiš Satunovu lekciju da trebaš kod sebe da menjaš tu svoju sklonost da očekuješ i tražiš više nego što ti drugi mogu pružati i da daješ ne očekujući uvek da bude isto vraćan, ali da činiš sve kao da hoće. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Jun 22, 2011 9:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Alicia Sub Maj 14, 2011 8:59 pm

Jedini aspekt sto mi Venera gradi je kvadrat sa Neptunom... s tim da je orbis dosta velik, pa mozda mi je i venera neaspektirana. Mozda i zato vucem taj osjecaj da mi je dobro da sam usamljena, samu sebe zavaravam. rendeer

"Ve­ne­ra i Nep­tun
Ka­da su ove dve pla­ne­te u me­đu­sob­no lo­šim aspek­ti­ma, oso­ba lju­bav do­ži­vlja­va kao pre­va­ru, ilu­zi­ju i raz­o­ča­ra­nje. Da­kle, u lju­ba­vi do­no­si ne­ver­stva, pa oso­ba va­ra ili bi­va pre­va­re­na, sve dok u njoj po­sto­ji po­tre­ba za bo­ljim od ono­ga što ima..."

Nisam varala, a nisam (koliko sam upucena) ni bila prevarena. Vjerujem da ovaj aspekt kod mene se odnosi vise na idealizaciju ljubavi, partnera. Stvaram sliku o nekome, a volim i veze na daljinu. Valjda tako imam dovoljno prostora da budem slobodna, a u vezi sam. sunny
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Ned Maj 15, 2011 12:47 pm

Alicia, kod tebe je orbis između kvadrata Venere i Neptuna 8 stepeni, a uzima se da je orbis do sedam stepeii, tako da ja ne bih uzela u obzir da ovaj aspekt kod tebe postoji. Venera je sama po sebi u Vagi sklona da bude zaljubljena u samu ljubav, da ljubav i kao ideja postoji i da se njoj teži i da je ima u okruženju porodici, domu, od strane roditelja itd, u mestu rođenja se do nje može doći itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Pon Maj 16, 2011 9:00 am

Hvala, astrotanja flower

Malo je to lakse reci nego uraditi, nazalost. Biti u vezi 3 godine a ne ocekivati nista lako je u 25oj ali u 30oj to malo teze ide, tad vecina devojaka vec ocekuje brak i decu. U suprotnom, bilo bi zaludjivanje i neodgovornost prema sebi. Mislim da svaku Veneru u jarcu karakterise velika doza odgovornosti i ozbiljnosti u pristupu ljubavi, sto ne znaci da ne umeju da vole. Naprotiv, kad zavole, vole jako iskreno i duboko.
Takodje, misljenja sam da tranzit saturna kroz znak vage (narocito onima kojima je time aspektovana venera u jarcu) donosi otreznjenje i realno sagledavanje situacije, tacnje da kaznjava zamajavanja i iluzije a nagradjuje ono sto zaista vredi.
Sad rizikujem da malo pomesam teme na forumu, ali cu napisati jos da sam negde procitala da je Saturn u Vagi sudija ili matičar. I prosto sam sigurna u to kako tranzit tece iz sopstvenog primera ali i iz primera ljudi oko mene.

Poz! flower
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  sara Čet Maj 19, 2011 3:20 pm

malamo ::

Sad rizikujem da malo pomesam teme na forumu, ali cu napisati jos da sam negde procitala da je Saturn u Vagi sudija ili matičar. I prosto sam sigurna u to kako tranzit tece iz sopstvenog primera ali i iz primera ljudi oko mene.


sunny ....ja mislim da si u potpunosti u pravu da tebi tranzitni saturn može donijeti poziv za matičara, jer i meni je tranzitni saturn u vagi u 5. polju uvijek donosio ozbiljne ponude, a da ne govorim kada je došao na natalno mjesto, donio mi je najozbiljniju ponudu za brak, koja mi se jako-jako sviđala...

neznam kako se ti osjećaš u potpunosti u toj vezi, s bozirom da ti se vl. 7. kuće nalazi u vagi, koji je tu u egzaltaciji i kako osjećaš aspekte Saturna, konkretno aspekt SA 0 MA, da li je to uvijek loš aspekt, negdje sam čitala da i nije, jer MA daje inicijatorsku energiju SA, njegov je pokretač, pročitaj malo...

....saturn je ovdje i preispitivanje i sazrijevanje u vezi, baš u ovim tvojim godinama u kojima jesi, što tražiš od života, pa razmisli koliko ti se ta veza u konačnosti sviđa i koliko ti odgovara, ja mislim da nas nitko ne tjera na neku opciju ukoliko nismo zadovoljni s njom barem više od 50 posto, na to nas nemože natjerati ni saturn, koji nas poziva ali i ostavlja same da razmislimo... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  EMA66 Čet Maj 19, 2011 4:57 pm

sara ::
malamo ::

Sad rizikujem da malo pomesam teme na forumu, ali cu napisati jos da sam negde procitala da je Saturn u Vagi sudija ili matičar. I prosto sam sigurna u to kako tranzit tece iz sopstvenog primera ali i iz primera ljudi oko mene.


sunny ....ja mislim da si u potpunosti u pravu da tebi tranzitni saturn može donijeti poziv za matičara, jer i meni je tranzitni saturn u vagi u 5. polju uvijek donosio ozbiljne ponude, a da ne govorim kada je došao na natalno mjesto, donio mi je najozbiljniju ponudu za brak, koja mi se jako-jako sviđala...

neznam kako se ti osjećaš u potpunosti u toj vezi, s bozirom da ti se vl. 7. kuće nalazi u vagi, koji je tu u egzaltaciji i kako osjećaš aspekte Saturna, konkretno aspekt SA 0 MA, da li je to uvijek loš aspekt, negdje sam čitala da i nije, jer MA daje inicijatorsku energiju SA, njegov je +pokretač, pročitaj malo...


imam slicnu pricu sa odredejnom osobom... 5 godina u vezi... pa sam pocela da se pitam cemu sve to vodi i dokle ce dovesti sa venerom u jarcu 29 stepenu ... po pitanju saturna... kojom kucom na tranzitira.. s obzirom da se ja u toj vezi ponasam skoro onako kako me je on postavio u toj vezi....

kako je saturn usao u vagi on je postao malo vise odgovoran... i poceo je da razmislja na duze staze po pitanju nekih stvari u zivotu... velika promena s obzirom da je ziveo od danas do sutra..
sta li ce nam doneti saturn moj i njegov ne znam... da li ce doci do raskida ili...... ne

unapred zahvalna

ema66


....saturn je ovdje i preispitivanje i sazrijevanje u vezi, baš u ovim tvojim godinama u kojima jesi, što tražiš od života, pa razmisli koliko ti se ta veza u konačnosti sviđa i koliko ti odgovara, ja mislim da nas nitko ne tjera na neku opciju ukoliko nismo zadovoljni s njom barem više od 50 posto, na to nas nemože natjerati ni saturn, koji nas poziva ali i ostavlja same da razmislimo... Laughing

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Pet Maj 20, 2011 10:22 am

drago mi je zbog tebe sto je tvoj partner ulaskom venere u vagu postao ozbiljniji i odgovorniji, trebalo bi da je i vaša veza pretrpela neku promenu u tom smislu.
imam jos jedan primer drugarice koja ima veneru u jarcu, saturn u vagi, koja se nalazi u jako slicnoj situaciji, pa prosto ne mogu da verujem da su svima sa ovakvim ili slicnim aspektima veze dosle na prekretnicu.
inace, moj sadasnji partner je apsolitno opisan u mom natalu. stariji od mene 9 god (saturn vladar 7.), podznak skorpija sa mesecom u skorpiji u 1. (moj saturn konjukcija mars i pluton koji su vladari skorpije, meni pada u 5.), veza komlikovana i teska ( sve to kvadrat venera ), on razveden (opet saturn u vagi konjukcija mars i pluton), ima decu (moj kiron u 11. sto je 5. mog muskarca), oboje za brak imamo aspekt venera kvadrat pluton, vladar mog ac u njegovom 1., vladar njegovog dc u mojoj 7.
Obzirom da je njego njegova venera na mom ac, jako smo vezani jedno za drugo i volimo se. Ali nisam sigurna da cemo opstati kroz gomilu prepreka i frustracija Rolling Eyes
Al sta ce doneti saturn na saturn ... Sad
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 9 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu