Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solarna eklipsa

+18
inja
Angie
galaksija
nena
IVA
Flora
hajkula
Tajna
Bambola
smesko
Strelica
DUH
Čarobnica
gernica
Izida
mrs_r
Astrotanja
Snezana
22 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 11:01 pm

pandora* ::Moracu ja da ti odgovorim i ako se nisi meni obratio...ja ne vidim da je iko ovde rekao da ti nesto ne znas ja LICNO mogu da zakljucim da ti ovde nekoga zaj......ahhaha...ccc DUSE,DUSE Razz

Ja ne znam šta ti je danas, do sada smo uvek lepo pričali, sećaš se da pomračenja nismo pominjali a tema je pomračenja o kojima malo znam i pitanja su za to vezana i na osnovu čega zaključuješ da nekog zezam kada najozbiljnije pitam, uostalom pitaj Strelicu da li sam je pitao i privatno da mi objasni pomračenje na mom JU što je ona i učinila ali mi je pomenula samo imunitet, u redu ali ja sam pitao za pravila kako se tumači pomračenje i stvarno nemam nameru nikog da zezam.

Evo kako ti shvataš u svom horoskopu šta će ti doneti pomračenje na JU 180 SO i na osnovu čega to zaključuješ ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 11:03 pm

DUH ::Ja ne znam šta ti je danas, do sada smo uvek lepo pričali, sećaš se da pomračenja nismo pominjali a tema je pomračenja o kojima malo znam i pitanja su za to vezana i na osnovu čega zaključuješ da nekog zezam kada najozbiljnije pitam, uostalom pitaj Strelicu da li sam je pitao i privatno da mi objasni pomračenje na mom JU što je ona i učinila ali mi je pomenula samo imunitet, u redu ali ja sam pitao za pravila kako se tumači pomračenje i stvarno nemam nameru nikog da zezam.

Evo kako ti shvataš u svom horoskopu šta će ti doneti pomračenje na JU 180 SO i na osnovu čega to zaključuješ ?

Da i Snezana ti je savrseno to objasnila,zar ne?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 11:09 pm

Strelica ::
DUH ::Ja ne znam šta ti je danas, do sada smo uvek lepo pričali, sećaš se da pomračenja nismo pominjali a tema je pomračenja o kojima malo znam i pitanja su za to vezana i na osnovu čega zaključuješ da nekog zezam kada najozbiljnije pitam, uostalom pitaj Strelicu da li sam je pitao i privatno da mi objasni pomračenje na mom JU što je ona i učinila ali mi je pomenula samo imunitet, u redu ali ja sam pitao za pravila kako se tumači pomračenje i stvarno nemam nameru nikog da zezam.

Evo kako ti shvataš u svom horoskopu šta će ti doneti pomračenje na JU 180 SO i na osnovu čega to zaključuješ ?

Da i Snezana ti je savrseno to objasnila,zar ne?

DA
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 23, 2009 11:29 pm

.....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 11:41 pm

pandora* ::
DUH ::
pandora* ::Moracu ja da ti odgovorim i ako se nisi meni obratio...ja ne vidim da je iko ovde rekao da ti nesto ne znas ja LICNO mogu da zakljucim da ti ovde nekoga zaj......ahhaha...ccc DUSE,DUSE Razz

Ja ne znam šta ti je danas, do sada smo uvek lepo pričali, sećaš se da pomračenja nismo pominjali a tema je pomračenja o kojima malo znam i pitanja su za to vezana i na osnovu čega zaključuješ da nekog zezam kada najozbiljnije pitam, uostalom pitaj Strelicu da li sam je pitao i privatno da mi objasni pomračenje na mom JU što je ona i učinila ali mi je pomenula samo imunitet, u redu ali ja sam pitao za pravila kako se tumači pomračenje i stvarno nemam nameru nikog da zezam.

Evo kako ti shvataš u svom horoskopu šta će ti doneti pomračenje na JU 180 SO i na osnovu čega to zaključuješ ?

Nesto po pitanju posla a i zdravlja, da obratim malo vise paznje na ove stvari...proslo i sve je ok za sada videcemo...
Nije mi nista pa mi i dalje lepo pricamo. nemoj nista shvatati licno...

Samo si zaboravila da je pomračenje okidač nečega što dolazi kroz vreme, o tome ja razmišljam jer pomračenje to sam od početka bavljenja astrologijom naučio da ne deluje odmah, čak i da ima pomračenja koja pokrenu nešto dobro, neki novi ciklus, ali za to su po meni ipak potrebni dobri aspekti planete na kojoj je pomračenje, kao i dobar vladar...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Pet Jul 24, 2009 10:29 am

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Pet Jul 24, 2009 10:36 am

pandora* ::
Samo si zaboravila da je pomračenje okidač nečega što dolazi kroz vreme, o tome ja razmišljam jer pomračenje to sam od početka bavljenja astrologijom naučio da ne deluje odmah, čak i da ima pomračenja koja pokrenu nešto dobro, neki novi ciklus, ali za to su po meni ipak potrebni dobri aspekti planete na kojoj je pomračenje, kao i dobar vladar...


Pa sad moram da ti kazem da neki aspekti tranzita koji aktiviraju natalnu planetu, aplikacioni, egzaktni ili separacioni znaju i te kako da budu okidac za naredni period i da pokrenu dogadjaje koji tek treba da se dogode i tesko da se u trenutku solarne eklipse nekome bas tada nesto dogodilo...ja ne znam puno o eklipsama ali kako vidim meni se desava na nat. JU koji kako rece tANJA MOZE I DA UBLAZI NEGATIVNI UTICAJ NA MOJE SO, e sad kako mi se ovim aktivira brdo aspekata po natalu ja samo mogu da ti kazem videcemo sta ce biti, ja se nadam nista strasno i nista sto ne mogu prevazici...

Slažem se, mada stvarno nisam proučavao pomračenja, ustvari nekako nisam nailazio na tekstove o tome ali ću morati malo da pretresem internet, možda nešto zanimljivo nadjem, ne znam videćemo....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Bambola Pet Jul 24, 2009 7:40 pm

...


Poslednji izmenio Bambola dana Ned Jun 09, 2013 1:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sub Jul 25, 2009 12:27 am

Hvala Žoržet na pozdravu. Topli pozdrav tebi od mene iz Vršca.

Što se tiče solaranog pomrčenja pratim ih intenzivno u poslednjih nekoliko godina i primetila sam da efekti mogiu biti u nekim slučajevima izuzetno jaki,da dovode nekad i do opasnost po život, ali sve zavisno na kojoj su planeti i da li su na svetlu, ili na nekoj drugoj planeti. Najjači efekat imaju na svetlima. Efekat nekada stiže i par dana, pa i istog dana, ili nekoliko dana nakon pomrčenja.
Mene ne iznenđuju veće saobarćajne nesreće, jer nije dobro putovati kada je pomrčenje, pa čak i koji dan posle njega, venčanja nisu dobra u tom periodu itd. Naravno, da sve zavisi od kuće, znaka, natala osobe i da efekti različiti. Dobro je upozoriti osobu, ukoliko mu se pomrečenje događa na natalno Sunce o čemu treba obratiti pažnju, šta treba izbećii sl.
Meni se događa već nekoliko godina da mi se više ljudi obraća za savet baš te prve nedelje po pomrčenju,, da se žali da psihičke probleme više, da im se događaju psihičke krize, ili zdravstveni problemi koji ponekad bivaju krizni. Imala sam iskustvo koje nikada neću zaboraviti, kada sam upozorila jednu svoju klijentkinju kojoj je pomrčenje bilo u nat. 7., a solarnoj prvoj u konjukciji sa natalnim Suncem, baš na rođendan. Upozorila sam je da ne putuje, jer može imati probleme i to pre svega zdravstvene. Otputovala je dva dana nakon rođendana, a posle nekolliko dana hitno prebačena u bolnici zbog jakog izliva krvi. Javila mi se i puno mi je svojih prijateljica poslala, ali ona se više ne usuđuje da dođe kod mene, jer kako je rekla plaši je istina.

Eto i to se događa, mada sam je ja vrlo taktično upozorila biranim rečima, ali jasno. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sub Jul 10, 2010 5:52 pm, izmenio ukupno 3 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 12:42 am

Astrotanja ::Hvala Žoržet na pozdravu. Topli pozdrav tebi od mene iz Vršca.

Što se tiče solaranog pomrčenja pratim ih intenzivno u poslednjih nekoliko godina i primetila sam da efekti mogiu biti u nekim slučajevima izuzetno jaki,da dovode nekad i do opsnost po život, ali sve zavisno na kojoj u planetii da li su na svetlu, ili na nekoj drugoj planeti. Najači efekat imaju na svetlima. Efekat nekada stiže i par dana, pa i istog dana, ili nekoliko dana nakon nakon pomrčenja.
Mene ne izneđauju veće saobarćajne nesreće, jer nije dobro putovati kada je pomrčenje, pa čak i koji dan posle njegevenčanja nisu dobra u tom periodu itd. Naravno da sve zavisi od kuće, znaka, natala osobe i da efekti različiti. Dobro je upozoriti osobu, ukoliko mu se pomrečenje događa na natalno sunce o čemu treba obratiti pažnju, šta treba izbeći, na šta treba da obrati pažnju i sl.
Meni se događa već nekoliko godina da mi se više ljudi obraća za savet baš te prve nedelje po pomrčenju,, da se žali da psihičke probleme više, da joj se događaju psihičke krize, ili zdravstveni problemi koji ponekad bivaju krizni. Imala sam iskustvo koje nikada neču zaboraviti, kada sam upozorila jednu svoju klijentkinju kojoj je pmrčenje bilo u natč. 7., a sdolarnoj prvoj u konjukciji sa natalnim suncem, baš na rođendan, da ne putuje jer može imati probleme i to pre svega zdravstvene, otputovala je dva dana nakon rođendana, a posle nekolliko dana hitno prebačena u bolnici zbog jakog izliva krvi. Javila mi se i puno mi je svojih prijateljica poslala, ali ona se više ne usuđuje da dođe kod mene, jer kako je rekla plaši je istina.
Eto i to se događa, mada sam je ja vrlo taktično upozorila biranim rečima ali jasno. sunny

Zaista ste ovo lepo objasnili još bolje nego pethodna objašnjenja, čak je i Dupor rekao da su najvažnija pomračenja na svetlima i ASC IC DSC i MC ali i na 90 od SO mada ako pominje senzitivna mesta možda je mislio na važne planete kao lični vladar....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sub Jul 25, 2009 1:36 am

Naravno da svega toga ima i u literaturi,odakle sam ja učila, jer nisam nikada odlazila na kurseve i u škole astrologije, ali meni sve ima smisla, tek kada iz astro. literature povežem i sa svojim iskustvom i kada povezujem teoriju i praksu. Godinama sam pisala dnevnik l pa puno toga posmatram kroz lično iskustvo, kao i iskustvo sa meni bliskim ljudima, pa zatim sa klijentima.

O tome sam ja pisala.


Ovo što sam pisala naravno nije namenjeno onima koji puno toga znaju, kao što si ti , već onima koji ne znaju, ili nisu sigurni šta sve pomrčenje može da donese. Meni je interesantno da se pišu konkretni primeri, pogotovo kad ih ima.
Što više primera, to više mogućnosti da se objasni , razume i sagleda šta pomrčenje može da donese. nije dovoljno staviti samo da on može na Ascedentu i Dc, Suncu, Mesecu itd. doneti važna događanja, već treba to objasnii, šta to i kako deluje, a najbolje se i najjasnije se na primerema uči.
p.s. Da i ja imam taj osećaj da ti provociraš i ispituješ, da nisi iskren. sunny Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 10:53 am

Astrotanja ::Naravno da svega toga ima i u literaturi,odakle sam ja učila, jer nisam nikada odlazila na kurseve i u škole astrologije, ali meni sve ima smisla, tek kada iz astro. literature povežem i sa svojim iskustvom i kada povezujem teoriju i praksu. Godinama sam pisala dnevnik l pa puno toga posmatram kroz lično iskustvo, kao i iskustvo sa meni bliskim ljudima, pa zatim sa klijentima.

O tome sam ja pisala.


Ovo što sam pisala naravno nije namenjeno onima koji puno toga znaju, kao što si ti , već onima koji ne znaju, ili nisu sigurni šta sve pomrčenje može da donese. Meni je interesantno da se pišu konkretni primeri, pogotovo kad ih ima.
Što više primera, to više mogućnosti da se objasni , razume i sagleda šta pomrčenje može da donese. nije dovoljno staviti samo da on može na Ascedentu i Dc, Suncu, Mesecu itd. doneti važna događanja, već treba to objasnii, šta to i kako deluje, a najbolje se i najjasnije se na primerema uči.
p.s. Da i ja imam taj osećaj da ti provociraš i ispituješ, da nisi iskren. sunny Wink

Zašto mislite da ja provociram, iz mog natala ste stekli takav utisak, ili zato što postavljam pitanja u želji da dobijem konkretan odgovor a ne upakovan poklon u lepu ambalažu sa katancem koji mi ničemu ne služi. I zaista o pomračenjima kroz život na senzitivnim mestima zaista malo znam kao i o bolestima, osim u grubim crtama jer me to posebno nije interesevolo.

Kada bi se ove forumašice izražavale konkretno kao ja, verovatno bi svi imali drugačiji utisak. Na temi GEY PARADA u Beogradu, pokušavaju da me ubede da su se promenili seksualni aspekti a seks ostao isti kao što je vekovima i bio, naravno da to ne mogu da progutam niti imam nameru, samo mi nije jasno čemu to zbunjivanja početnika.

Neka pogledaju prvi pokušaj GEY PARADE u BEogradu 30.06.2001 u 14h, isto nebo vrvi od "zastarelih" aspekata iako pokušavaju iz ne znam kog razloga da negiraju nešto što će biti isto dok postoji i seksualnost, mislim ako ćemo proizvoljno menjati seksualne aspekte, ajde i ME SA JU pa i UR ako ima veze sa njima da oduzmemo uticaj na intelekt, pa intelekt se tek menjao kroz vekove. Ne to ostaje isto ali seksualnost, e to je navodno nešto drugo.

Pa ako statistika kaže da je svaki 10-ti muškarac homoseksualac, ili da svaka 3-ća žena je bar jednom prevarila muža, da svaka 3-ća žena trpi fizičko ili psihičko maltretiranje, pa o čemu mi pričamo, o psihološkom uticaju ne znam ni ja čega, ta dešavanja se vide kroz natal a psihološki uzrok koji sigurno postoji nije uslov, već uzrok koji ima samo jednu posledicu a natal pokaže i uzrok i posledicu i tu mi nemamo nikakav uticaj, jer da imamo, najbolji astrolozi bi bili najzadovoljniji ljudi jer "MOGU" da prevazidju aspekte, mislim aspekte niko ne može da prevazidje, u naboljem slučaju možemo da se pomirimo sa njima. Kada mi neko objasni kako čovek sa UR u 3p da izbegne saobraćajku e onda ću da poverujem u prevazilaženje aspekata....

Seksualnost je nagon a nagon je kao talenat, ima težnju da se ostvari i mi slabu kontrolu imamo nad nagionima inače ne bi bili nagoni, znači čovek se radja sa seksualnom orjentacijom i tu nema nikakav uticaj, vaspitanje, okolina ili ne znam ni ja šta.

Ako je čovek hetero orjentisan, žena ili muškarac sa aspektima tajnih ljubavi će prevariti svog partnera i to nema veze sa psihologijom, mislim ima veze ali meni nije primarno to što će mi neki astrolog protumačiti koji su to duboko potisnuti razlozi za prevaru, kada ja znam toliko muškaraca koji su prevarili svoje žene samo zato što ih dobra ženska (fizički) nije odbila, istina je jedino da to neće uraditi dok iskreno vole svoju ženu ali posle 10-ak godina ako ne i pre sigurno će popustiti u situaciji koju možda i nije planirao, pa ako je život jedna velika promena pa menjaćemo i partnere.

Mesec je duša i svaki aspekt sa njim nam govori o nekim potrebama ili sklonostima duše, pa ako MO (duša, ženski princip) 90 (problem) MA (muški princip) objasnite vi meni kako ovaj aspekt najednom može da dobije drugo značenje ako ako ga posmatramo kroz seks, naravno pokzaće i operaciju majke (bez obzira gde se aspekt nalazio), pokazaće i sukobe u porodici, ako je muško hrabrost mu sigurno nije vrlina i da ne nabrajam, sve to može da zakači ali kada pričamo o seksu ta duša sa tim MO ne trpi suprotan pol i meni je to azbuka.

A vi razmislite na osnovu ovoga da li ja provociram ili branim, ne svoje mišljenje, već astrologiju i njene elementarne zakone. Neka bar priznaju da će u Beogradu za vreme GEY PARADE biti "zastareli" aspekti makar slučajno, jer poenta je da je nebo nad Beogradom tog 20.09.2009 puno klasičnih aspekata i za mene to nije slučajno i sad ja provociram što branim očigledno.

Ili , ne znam da li ste čitali, u knjigama piše da stepen egzaltacije Meseca (3 Bika) je i homoseksualni stepen i ja im dam primer dugogodišnjeg prijatelja sa MO na 2 i nešto TA i još opzicija NE i MO 90 UR i vladar 5 U AQ u 11p i sve to nije dovoljno da sam mogao da zaključim da mi je prijatelj biseksualac, iako sam već posumnjao samo sa MO 180 NE a posle tražio potvrdu u drugim aspektima, na kraju taj prijatelj je i priznao.

Ja stvarno ne znam gde provociram ili gde sam bio neiskren a najmanje mi je to bila namera, ja samo ne želim da se zaludjujem ublažavanjem aspekata i činjenica koje su više nego očigledne a pošto sam malobrojan i uporan a niko da argumentovano kaže da li i danas ti aspekti mogu uticati na seksualnu orjentaciju, one navode neke druge argumente koji samo dopunjuju ali ne negiraju klasične aspekte.

I molio bih vas da mi objasnite gde sam konkretno provocirao ili bio neiskren jer pošto mi to nije bila namera nisu mi prijatne ni takve insunacije bez konkretnih činjenica, pa bih vas zamolio da u svoje ime i u ime ostalih koji tako misle, konkretno na primerima mi objasnite gde sam provocirao ili bio neiskren. jedno je izvesno , to mi nije bila namera ?????????
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sub Jul 25, 2009 11:13 am

Duše, ne mogu ti to argumentovano objasniti, to je više stvar osećaja, a priznajem i mojih trenutnih aspekata, koje me čine skeptičnim i nepoverljivim.

Izvinjavam se Jupiter mi pravi kvadrat sa natalnim Suncem, pa eto grrešim u odnosima sa drugima i pretrujem, neodmereno istupam, priznajem.
Nadam se da ćeš razumeti. Bilo bi mi drago da vidim tvoj natal. . Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  gernica Sub Jul 25, 2009 11:15 am

Pomracenje dogadjalo oko Sunca u XII, blizu Asc.
Prelom je u meni, osecam... Ovo pomracenje sigurno donosi korenite promene u mom zivotu.
Svima oko sebe pocinjem da postavljam svoje >uslove<, i zelim da izravnam racune tj
da konacno pokazem svoje lice, jer mislim da sam dosta trpela i dala previse sansi, ali u isto vereme saznala kakvi su ljudi oko mene tj kakva sam ja i kakva zelim biti...

Ne znam kako da tumacim to sto se eklipsa dogodila na 29* Raka u kvadratu sa mojim
natalnim Plutonom na 29* Vage? Question
Sve sto se desavalo u domu, tzv prijatelji - sve to stavljam na test, tj pokazujem da sam i te kako prepredena i
da bi im bilo bolje da me ostave na miru ili cu uzvratiti istom merom.

Verujem da ce se efekti ovog pomracenja osecati tek za nekih sest meseci do godinu dana, ali
sada polako pocinjem da cistim ono sto me tisti i da se beskompromisno borim za sebe.
Kako su moji vladari svetla Mesec i Sunce, za mene su eklipse od velike vaznosti, jer zaista nagovestavaju
sta ce se to desavati u narednom periodu, a i tih 30ak dana sam jako osetljiva i mogu slobodno reci, neuracunljiva.
Sta vi mislite, hocu li uspeti da se izborim sa svim strahovima i konacno predstavim sebe u drugacijem, tj pravom svetlu... Question Question
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sub Jul 25, 2009 11:29 am

Gernice, verujem da će ono potisnuto što te je činilo nezadovoljnom i što želiš da promeniš isplivati na površinu i dovesti do promena. Sledi svoj osećaj i čini to što si i počela i sigurno ćeš uspeti da prevazilaziš, ukoliko budeš uporna i dosledna na tom putu. Kako je tebi ovo pomrčenje bilo u 12. neke stvari se događaju duboko ispod površine, u tojoj podsveti, pa obrati veću pažnju na snove, na intuiciju i pokušavaj da protumačiš te poruke koje dobijaš i njih slediš. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Jul 10, 2010 5:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 11:38 am

Astrotanja ::Duše, ne mogu ti to argumentovano objasniti, to je više stvar osećaja, a priznajem i mojih trenutnih aspekata, koje me čine skeptičnim i nepoverljivim.

Izvinjavam se Jupiter mi pravi kvadrat sa natalnim Suncem, pa eto grrešim u odnosima sa drugima i pretrujem, neodmereno istupam, priznajem.
Nadam se da ćeš razumeti. Bilo bi mi drago da vidim tvoj natal. . Smile

Pa evo ga ispod mog posta, odmah iznad ovog vašeg, Strelica ga je postavila, pošto ja nisam umeo, medjutim to je natal po profesionalnim astrolozima za vreme 22,03h ali u krštenici mi piše 22,50h ali kako sam sve više klasično ćelav a i zbog činjenice da kada sam se rodio, bio sam toliko ružan sa dugom gustom crnom kosom i majka kaže nekom tamno crvnom kožom da nije mogla da me poljubi prva 3 meseca (valjda se posle navikla) nekako verujem da sam više Lav u podznaku jer transformaciju od tako ružne bebe do najlepšeg deteta na Dorćolu, bez lažne skromnosti, mogao je da dovede samo PL na ASC a to je ovo vreme 22,03h ali sam vam ipak rekao i šta piše u krštenici 22,50h.

Nego da ja budem iskren, lično mislim da ste vi jedna fino vaspitana,kulturna i pristojna žena koja će do krajnjih granica izbegavati sukobe, ako je sa vama uopšte moguće doći u sukb ali mislim da ste mislili ono što ste rekli, mislim nije važno, uvek zaintrigiram ljude i mnogi takav utisak steknu dok me bolje ne upoznaju a posle mi priznaju da su pogrešili ali se pravdaju rečima, pa tako si mi delovao e sad zašto takav prvi utisak ostvljam, ne umem da objasnim ni astrološki, možda MO u Jarcu (privlačnost koja odbija)....?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Bambola Sub Jul 25, 2009 12:30 pm

...


Poslednji izmenio Bambola dana Ned Jun 09, 2013 1:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 12:55 pm

zorzet ::Meni ovaj Duh bas djeluje kao super lik. Lijepo pise, cisto se i jasno izrazava.
Pristojan covjek, inteligentan. Nisam gledala u kartu, osudjujem po napisanom. study


Hvala, najzad i jedna konkretna pohvala, pored Strelice koja ne zna da joj se više svidjam ili manje ne svidjam.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 2:43 pm

DUH ::
zorzet ::Meni ovaj Duh bas djeluje kao super lik. Lijepo pise, cisto se i jasno izrazava.
Pristojan covjek, inteligentan. Nisam gledala u kartu, osudjujem po napisanom. study


Hvala, najzad i jedna konkretna pohvala, pored Strelice koja ne zna da joj se više svidjam ili manje ne svidjam.....

lol! ovo mi se svidja!

Zorzet,tili si na slici?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 2:54 pm

Strelica ::
DUH ::
zorzet ::Meni ovaj Duh bas djeluje kao super lik. Lijepo pise, cisto se i jasno izrazava.
Pristojan covjek, inteligentan. Nisam gledala u kartu, osudjujem po napisanom. study


Hvala, najzad i jedna konkretna pohvala, pored Strelice koja ne zna da joj se više svidjam ili manje ne svidjam.....

lol! ovo mi se svidja!

Zorzet,tili si na slici?

Pa gde si Strelice, nedostaješ mi, mislim ovde na forumu,

Nego da te pitam, kako da izbrišem sva citiranja a da u pravougaoniku sa crnim slovima ostane samo citirano ono što hoću a ispod moj odgovor ovim zelenim slovima (mada bi bilo preglednije da je obrnuto, da je citiranje zelenim slovima a odgovor crnim)
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 3:01 pm

DUH ::Pa gde si Strelice, nedostaješ mi, mislim ovde na forumu,

Nego da te pitam, kako da izbrišem sva citiranja a da u pravougaoniku sa crnim slovima ostane samo citirano ono što hoću a ispod moj odgovor ovim zelenim slovima (mada bi bilo preglednije da je obrnuto, da je citiranje zelenim slovima a odgovor crnim)

Znam da ti nedostajem,zato sam i navila sat da ustanem u 1:30 Laughing
E,kad ides na "quote" i kad sencis sve sto ide posle "quote="onaj ciji odgovor sencis"",brises,do "/quote" Jel sam ja to dobro objasnila...?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 3:14 pm

Strelica ::

Znam da ti nedostajem,zato sam i navila sat da ustanem u 1:30 Laughing
E,kad ides na "quote" i kad sencis sve sto ide posle "quote="onaj ciji odgovor sencis"",brises,do "/quote" Jel sam ja to dobro objasnila...?

Pitam se kada bi ustala da ti ne nedostajem lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Sub Jul 25, 2009 3:15 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Uto Okt 04, 2011 8:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 3:17 pm

DUH ::
Strelica ::

Znam da ti nedostajem,zato sam i navila sat da ustanem u 1:30 Laughing
E,kad ides na "quote" i kad sencis sve sto ide posle "quote="onaj ciji odgovor sencis"",brises,do "/quote" Jel sam ja to dobro objasnila...?

Pitam se kada bi ustala da ti ne nedostajem lol!

Embarassed radim nesto i vrlo mi je naporno,pa i kad legnem,ne mogu da zaspim,ubice me ma u Devici...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 3:29 pm

Strelica ::

Embarassed radim nesto i vrlo mi je naporno,pa i kad legnem,ne mogu da zaspim,ubice me ma u Devici...

A jel pomogao malo tvij NE natalni i tranzit SA kroz Vi da te "ubije" ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 5 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu