Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solarna eklipsa

+18
inja
Angie
galaksija
nena
IVA
Flora
hajkula
Tajna
Bambola
smesko
Strelica
DUH
Čarobnica
gernica
Izida
mrs_r
Astrotanja
Snezana
22 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty ASC PORAČENJA

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 9:02 am

Vidim svuda pominju ASC pomračenja koji je, ako sam dobro zapamtio, negde na 22 Raka.

Pa koji su parametri za izračunavanje ASC, i kako se tumači, mislim te kuće u odnosu na natalne ali i planete kroz koje kuće se gledaju, mislim stvarno malo ima tekstova o pomračenjima, ono što sam ja našao, odnosi se kao uglavnom ako špmračenje padne na SO MO ASC IC DSC MC i kao na 90 180 SO MO ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Snezana Čet Jul 23, 2009 2:28 pm

DUH ::Vidim svuda pominju ASC pomračenja koji je, ako sam dobro zapamtio, negde na 22 Raka.

Pa koji su parametri za izračunavanje ASC, i kako se tumači, mislim te kuće u odnosu na natalne ali i planete kroz koje kuće se gledaju, mislim stvarno malo ima tekstova o pomračenjima, ono što sam ja našao, odnosi se kao uglavnom ako špmračenje padne na SO MO ASC IC DSC MC i kao na 90 180 SO MO ?

22.07. 2009 u 4:34 po lokalnom racunanju vremena za Beograd, dogodila se TOTALNA SOLARNA EKLIPSA na 29* Raka. Asc je, takođe bio u Raku na 20.45.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 2:43 pm

Snezana ::
DUH ::Vidim svuda pominju ASC pomračenja koji je, ako sam dobro zapamtio, negde na 22 Raka.

Pa koji su parametri za izračunavanje ASC, i kako se tumači, mislim te kuće u odnosu na natalne ali i planete kroz koje kuće se gledaju, mislim stvarno malo ima tekstova o pomračenjima, ono što sam ja našao, odnosi se kao uglavnom ako špmračenje padne na SO MO ASC IC DSC MC i kao na 90 180 SO MO ?

22.07. 2009 u 4:34 po lokalnom racunanju vremena za Beograd, dogodila se TOTALNA SOLARNA EKLIPSA na 29* Raka. Asc je, takođe bio u Raku na 20.45.

U 4,36h po WinStar 2 programu je egzaktno pomračenje na 29,27 Raka i nad Beogradom i ASC je na 21,10 stepeni Raka ali pitanje je bilo kako natal pomračenja posmatram u odnosu na moju natalnu kartu ____ ??????????
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 23, 2009 4:43 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 5:05 pm

DUH ::U 4,36h po WinStar 2 programu je egzaktno pomračenje na 29,27 Raka i nad Beogradom i ASC je na 21,10 stepeni Raka ali pitanje je bilo kako natal pomračenja posmatram u odnosu na moju natalnu kartu ____ ??????????

Pa jel ti bio na Jupiteru? Pa jel vidis sta nam radis ovde na forumu,kako pitas kako je tebi to u natalu?! lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Čet Jul 23, 2009 5:44 pm

Nešto bih o efektu pomrčenja.

Jednoj mojoj prijateljici je ono bilo u konjukciji sa Lilit na 29. stepenu Raka, koje je izazvalo vekiki strah, paniku, nakon slučajnog konzumiranja uljnog razređivača umesto vode. Sunce joj je vladar 12. a ova konjukcija joj je bila na samom kraju 11 kuće, pa je dovela do panike, uznemirenosti, povišenog krvnog pritiska i srčanih problema, kao poseledica takvog emotivnog stanja.

Što se tiče nesanice, nemira, toga je bilo više nego uobičajeno, a kako je i meni bilo u 12. nat i ja sam te noći vrlo loše spavala.

Zvali su me ljudi koji su imali povećan strah u vezi novina koje nastupaju, kao što je prvi dan na poslu osobi kojem je ono bilo u 6. kući posla itd.
sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Jul 10, 2010 5:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 6:35 pm

Strelica ::
DUH ::U 4,36h po WinStar 2 programu je egzaktno pomračenje na 29,27 Raka i nad Beogradom i ASC je na 21,10 stepeni Raka ali pitanje je bilo kako natal pomračenja posmatram u odnosu na moju natalnu kartu ____ ??????????

Pa jel ti bio na Jupiteru? Pa jel vidis sta nam radis ovde na forumu,kako pitas kako je tebi to u natalu?! lol!

Pitao sam ako se radi ASC za trenutak Pomračenja, znači da postoji cela natalna karta pomračenja sa planetama u tom natalu, a pitanje je prosto kako kartu pomračenja posmatram u ODNOSU na moju natalnu kartu....

Jeste mi pomračenje bilo na Jupiteru ali da li se gledaju aspekti tranzitnih planeta samo u odnosu na pomračenje i Jupiter ili ....
ma zaboravi, nije važno, očigledno ne umem da formulišem pitanje jer ne znam zašto pominju ASC pomračenja i ako on ima neke veze u odnosu na šta se posmatra a i tranzitne planete....

ili ajde ovako, napisala si mi da može malo da mi oslabi imunitet lol! e napiši mi na osnovu čega si došla do tog zaključka, samo nemoj da mi kažeš na osnovu pomračenja SO i MO i mog natalnog JU.

Šta se sve gleda za pomračenje....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 6:37 pm

pandora* ::Opet nije jasno nista jel...a ti si nepopravljiv, jesi Strelac al si zaguljen do ludila.hahahah.. lol!


Umesto da izvlačiš konstatacije, što lepo ne objasniš šta si ti razumela, pa da i mmene edukuješ ???
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 6:42 pm

DUH ::ili ajde ovako, napisala si mi da može malo da mi oslabi imunitet lol! e napiši mi na osnovu čega si došla do tog zaključka, samo nemoj da mi kažeš na osnovu pomračenja SO i MO i mog natalnog JU.

Šta se sve gleda za pomračenje....

A da... Pa znas ono kad pitas astrologe a oni ti kazu imunitet i nervoza lol! pa to je ludilo od odgovora,svidja mi se,kad nisam raspolozena...
Zezam se,ali svakako da ce se odraziti na tvoje Sunce i polje kojim on vlada,kao i dispozitor...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 23, 2009 6:49 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 7:08 pm

Strelica ::
DUH ::ili ajde ovako, napisala si mi da može malo da mi oslabi imunitet lol! e napiši mi na osnovu čega si došla do tog zaključka, samo nemoj da mi kažeš na osnovu pomračenja SO i MO i mog natalnog JU.

Šta se sve gleda za pomračenje....

A da... Pa znas ono kad pitas astrologe a oni ti kazu imunitet i nervoza lol! pa to je ludilo od odgovora,svidja mi se,kad nisam raspolozena...
Zezam se,ali svakako da ce se odraziti na tvoje Sunce i polje kojim on vlada,kao i dispozitor...


Da li pomračenje pored planete na kojoj se nalazi pokreće i aspekte koje u natalu pravi planeta na kojoj je pomračenje ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 7:13 pm

DUH ::Da li pomračenje pored planete na kojoj se nalazi pokreće i aspekte koje u natalu pravi planeta na kojoj je pomračenje ?

Po meni da. Usput,vidis kako je kad neko zaobilazi sustinu,a? Ali uporan si ti... lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 7:20 pm

Strelica ::
DUH ::Da li pomračenje pored planete na kojoj se nalazi pokreće i aspekte koje u natalu pravi planeta na kojoj je pomračenje ?

Po meni da. Usput,vidis kako je kad neko zaobilazi sustinu,a? Ali uporan si ti... lol!

Ne zaista sam iskren, nisam proučavao pomračenja, ali te na ovoj temi ne razumem, kakvu sad istinu zaobilazim, iskreno te pitam ?

Znači pomračenje na mom JU pokrenulo je kvadrata JU 90 NE a neptun mi vlada 8 poljem.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 7:32 pm

DUH ::Ne zaista sam iskren, nisam proučavao pomračenja, ali te na ovoj temi ne razumem, kakvu sad istinu zaobilazim, iskreno te pitam ?

Znači pomračenje na mom JU pokrenulo je kvadrata JU 90 NE a neptun mi vlada 8 poljem.....

Duse,ne izvrci mi reci,nisam rekla istinu,nego susttinu,a aludirala sam na temu gay parade,a tamo sam ti sve napisala,evo malopre...
Mislim da ti se aktiviralo,nesto si iskopao "iz podruma" sigurno...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 7:38 pm

Strelica ::
DUH ::Ne zaista sam iskren, nisam proučavao pomračenja, ali te na ovoj temi ne razumem, kakvu sad istinu zaobilazim, iskreno te pitam ?

Znači pomračenje na mom JU pokrenulo je kvadrata JU 90 NE a neptun mi vlada 8 poljem.....

Duse,ne izvrci mi reci,nisam rekla istinu,nego susttinu,a aludirala sam na temu gay parade,a tamo sam ti sve napisala,evo malopre...
Mislim da ti se aktiviralo,nesto si iskopao "iz podruma" sigurno...


Oprosti, stvarno sam pogrešno pročitao, da piše suština....

Šta ti to znači "iz podruma" misliš iz podsvesti ? Ako si na to mislila, nisam, taj podrum sam zaključao i ključ bacio sa 36 godina...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Čarobnica Čet Jul 23, 2009 7:42 pm

pandora* :: jesi Strelac al si zaguljen do ludila

Tako je majka govorila meni kad prvih dana kad me je rodila lol! lol! lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 7:42 pm

DUH ::Šta ti to znači "iz podruma" misliš iz podsvesti ? Ako si na to mislila, nisam, taj podrum sam zaključao i ključ bacio sa 36 godina...

Ja cu ipak sebi da dam za pravo da te posavetujem...
Ja verujem da si ti neke stvari "zaokruzio",sto se podsvesti tice,s obzirom da ti je Sunce u kakvom-takvom trigonu sa Jupiterom,koji je u 12,ali vladar Marsa ti je u 12. iz 6.pa jos u opoziciji sa njim... Mislim da bi uvek trebao da radis na tome... Tihovanje,ali ti valjda znas sta ti najvise prija...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 7:50 pm

Strelica ::
DUH ::Šta ti to znači "iz podruma" misliš iz podsvesti ? Ako si na to mislila, nisam, taj podrum sam zaključao i ključ bacio sa 36 godina...

Ja cu ipak sebi da dam za pravo da te posavetujem...
Ja verujem da si ti neke stvari "zaokruzio",sto se podsvesti tice,s obzirom da ti je Sunce u kakvom-takvom trigonu sa Jupiterom,koji je u 12,ali vladar Marsa ti je u 12. iz 6.pa jos u opoziciji sa njim... Mislim da bi uvek trebao da radis na tome... Tihovanje,ali ti valjda znas sta ti najvise prija...

Vladar mog MA nema nijednu opoziciju osim UR 90 NE ??? Jesi na to mislila ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 7:53 pm

DUH ::Vladar mog MA nema nijednu opoziciju osim UR 90 NE ??? Jesi na to mislila ?

Izvinjavam se,previdela sam nesto...Mislila sam na Mars180Pluton...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 23, 2009 8:14 pm

@EKLIPSA

ja se bogami skoro nisam bolje osecala. ja mirna i vesela, a jedan posao realizovan, drugi se valja, najznacajniji pozorisni covek ovoh prostora se odjednom zainteresovao za moje pisanije. i tako...
sto se tice "nervozica" i "nesanicica" to su budalastine. tenzija je bila i jos je takva da prsti na sve strane. uticaj ove eklipse ce se osecati naredne DVE GODINE!!!! mundano, predvijdnja, zbog fixne zvezde na kojoj se desila, govore o dolasku "novog kralja", a posto je u znaku raka, a USA je rak neka predvijdnja govore o mogucnosti atentata na obamu, koji ima iste aspekte kao i JFK (da ne pominjem mars u 8, jel lol!

OBOZAVAM EKLIPSE lol!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 8:19 pm

Strelica ::
DUH ::Vladar mog MA nema nijednu opoziciju osim UR 90 NE ??? Jesi na to mislila ?

Izvinjavam se,previdela sam nesto...Mislila sam na Mars180Pluton...

Pa ta opozicija MA 180 PL ima i najjači aspekt MA 120 NE 60 PL , mislim svašta sam u vezi smrti doživeo sa ovim aspektom ali u poslednjem trenutku neko čudo i ja opet živ, čak i kada su me otpisali......
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 8:24 pm

mrs_r ::@EKLIPSA

ja se bogami skoro nisam bolje osecala. ja mirna i vesela, a jedan posao realizovan, drugi se valja, najznacajniji pozorisni covek ovoh prostora se odjednom zainteresovao za moje pisanije. i tako...
sto se tice "nervozica" i "nesanicica" to su budalastine. tenzija je bila i jos je takva da prsti na sve strane. uticaj ove eklipse ce se osecati naredne DVE GODINE!!!! mundano, predvijdnja, zbog fixne zvezde na kojoj se desila, govore o dolasku "novog kralja", a posto je u znaku raka, a USA je rak neka predvijdnja govore o mogucnosti atentata na obamu, koji ima iste aspekte kao i JFK (da ne pominjem mars u 8, jel lol!

OBOZAVAM EKLIPSE lol!


Pa i ja bi obožavao kada ništa ne bih imao tamo gde se juče dogodila....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 8:25 pm

Čarobnica ::
pandora* :: jesi Strelac al si zaguljen do ludila

Tako je majka govorila meni kad prvih dana kad me je rodila lol! lol! lol!

Ja sam zaguljen zbog PL na ASC ato što sam Strelac samo je ublažilo tu zaguljeniost...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 23, 2009 8:30 pm

ne bih se ja bas kladila da pluton na asc daje zaguljenost, pre regenerativnost i borbenost...kazem ja sa pl na asc Rolling Eyes

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 23, 2009 8:45 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 3 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu