Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solarna eklipsa

+18
inja
Angie
galaksija
nena
IVA
Flora
hajkula
Tajna
Bambola
smesko
Strelica
DUH
Čarobnica
gernica
Izida
mrs_r
Astrotanja
Snezana
22 posters

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 8:48 pm

DUH ::Pa ta opozicija MA 180 PL ima i najjači aspekt MA 120 NE 60 PL , mislim svašta sam u vezi smrti doživeo sa ovim aspektom ali u poslednjem trenutku neko čudo i ja opet živ, čak i kada su me otpisali......

Ok to za smrt,ali ja kad sam je spomenu (stalno pomeras i razvodnjavas teme,ali nema veze),mislila sam zato sto obrazuju T-kvadrat sa Saturnom,koji je dispozitor Meseca a Mesec vladar 12. a ta prica je vezana za "podrum",mislim na to sam mislila,ali sigurno da Pl na asc-u znaci puno u tom slucaju,koji sei gore opisao...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 8:51 pm

pandora* ::
DUH ::
Čarobnica ::
pandora* :: jesi Strelac al si zaguljen do ludila

Tako je majka govorila meni kad prvih dana kad me je rodila lol! lol! lol!

Ja sam zaguljen zbog PL na ASC ato što sam Strelac samo je ublažilo tu zaguljeniost...

Ja ipak mislim da tebe .ebe ova VE90MA pa ti komunikacija nije bas jaca strana Razz Razz hahahah...salim se ali stvarno nisam videla coveka koji na svako pitanje odgovara pitanjem ali bukvalno...kad neko drugi pita ti ga uvijes u oblandu i serviras Dupora Razz

VE 90 MA je tek posredan i to separacioni aspekt i sumnjam da uopšte radi, a ako pričamo o astrologiji, to nije moj pismeni sastav zato kada kažem nešto neka kritikuju onog ko je to rekao, dakle Dupor....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 8:51 pm

pandora* ::ali stvarno nisam videla coveka koji na svako pitanje odgovara pitanjem ali bukvalno...kad neko drugi pita ti ga uvijes u oblandu i serviras Dupora Razz

Slazem se. To sta je Dupor mislio,manje vise svi znamo,imamo knjige... Nama trebas TI i TVOJE misljenje. Cast i pozdrav Duporu i Milekicu,naravno,po nasim postovima se vidi,na kraju krajeva,gde smo se i na osnovu cijeg predanja usmerili...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 8:52 pm

DUH ::to nije moj pismeni sastav zato kada kažem nešto neka kritikuju onog ko je to rekao, dakle Dupor....

Hahahahah... Jel ovo Ju u 12? "sramotis" strelce,bre!!!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 8:54 pm

Strelica ::
DUH ::Pa ta opozicija MA 180 PL ima i najjači aspekt MA 120 NE 60 PL , mislim svašta sam u vezi smrti doživeo sa ovim aspektom ali u poslednjem trenutku neko čudo i ja opet živ, čak i kada su me otpisali......

Ok to za smrt,ali ja kad sam je spomenu (stalno pomeras i razvodnjavas teme,ali nema veze),mislila sam zato sto obrazuju T-kvadrat sa Saturnom,koji je dispozitor Meseca a Mesec vladar 12. a ta prica je vezana za "podrum",mislim na to sam mislila,ali sigurno da Pl na asc-u znaci puno u tom slucaju,koji sei gore opisao...

I taj aspekt SA 90 MA i SA 90 PL je posredan aspekt jer je ME suviše brz za SA
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 8:56 pm

Strelica ::
DUH ::to nije moj pismeni sastav zato kada kažem nešto neka kritikuju onog ko je to rekao, dakle Dupor....

Hahahahah... Jel ovo Ju u 12? "sramotis" strelce,bre!!!

Ne razumem šta si htela da kažeš ???

Možda mi je pomračenje na JU poremetilo intelekt pa sam malo postao priglup.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 23, 2009 8:59 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 9:06 pm

DUH ::I taj aspekt SA 90 MA i SA 90 PL je posredan aspekt jer je ME suviše brz za SA

Ja bas osecam "dah Saturna" dok te citam,pogotovo sto ti je vladar 3. u konjukciji s njim pa nema veze sto je separaciona,pogotovo kad je Sa u pitanju...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 9:07 pm

DUH ::
Strelica ::
DUH ::to nije moj pismeni sastav zato kada kažem nešto neka kritikuju onog ko je to rekao, dakle Dupor....

Hahahahah... Jel ovo Ju u 12? "sramotis" strelce,bre!!!

Ne razumem šta si htela da kažeš ???

Možda mi je pomračenje na JU poremetilo intelekt pa sam malo postao priglup.


E,dobro je sto nisi shvatio sta si napisao,tako mi je lakse da ti oprostim Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 9:14 pm

pandora* ::
DUH ::
pandora* ::
DUH ::
Čarobnica ::
pandora* :: jesi Strelac al si zaguljen do ludila

Tako je majka govorila meni kad prvih dana kad me je rodila lol! lol! lol!

Ja sam zaguljen zbog PL na ASC ato što sam Strelac samo je ublažilo tu zaguljeniost...

Ja ipak mislim da tebe .ebe ova VE90MA pa ti komunikacija nije bas jaca strana Razz Razz hahahah...salim se ali stvarno nisam videla coveka koji na svako pitanje odgovara pitanjem ali bukvalno...kad neko drugi pita ti ga uvijes u oblandu i serviras Dupora Razz

VE 90 MA je tek posredan i to separacioni aspekt i sumnjam da uopšte radi, a ako pričamo o astrologiji, to nije moj pismeni sastav zato kada kažem nešto neka kritikuju onog ko je to rekao, dakle Dupor....


Jeste on separacioni ali kod tebe radi ali bs..lepo ti vezuje 3 i 7 kucu i jos na sve to MA180PL na ASC i da, vl. tvog ME je upravo ovaj MA i gle opet 3 i 7 i gle opet u 90 Razz


I gle ne slažem se jer je sve suviše nategnuto ali ne radi to tako
inače ne bi postojala jačina aspekata bili bi dovoljni samo znaci koji
se slažu i koji se ne slažu
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 9:16 pm

Strelica ::
DUH ::
Strelica ::
DUH ::to nije moj pismeni sastav zato kada kažem nešto neka kritikuju onog ko je to rekao, dakle Dupor....

Hahahahah... Jel ovo Ju u 12? "sramotis" strelce,bre!!!

Ne razumem šta si htela da kažeš ???

Možda mi je pomračenje na JU poremetilo intelekt pa sam malo postao priglup.


E,dobro je sto nisi shvatio sta si napisao,tako mi je lakse da ti oprostim Laughing

Ništa te ja ne razumem, ako nekog citiram ili interpretiram nije to moj pismeni sastav i kakve to veze ima sa JU u 12p
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 9:18 pm

DUH ::Ništa te ja ne razumem, ako nekog citiram ili interpretiram nije to moj pismeni sastav i kakve to veze ima sa JU u 12p

DUSE,
DOBRO DOSAO SA SVOJIM STAVOM cheers
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 23, 2009 9:19 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 8:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 9:22 pm

Strelica ::
DUH ::Ništa te ja ne razumem, ako nekog citiram ili interpretiram nije to moj pismeni sastav i kakve to veze ima sa JU u 12p

DUSE,
DOBRO DOSAO SA SVOJIM STAVOM cheers

A da predjemo na srpski možda te i razumem, moj stav ćeš svuda naći mimo astrologije ali ja koristim ono što sam naučio od drugih i upotrebim tamo gde mislim da treba..


ps . šta znači ovaj smajlić ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 9:26 pm

PANDORA

nategnut aspekt je diskutabilan aspekt, pročitaj još jednom taj post gde sam pomenuo nategnut aspekt.

Ne naježiš se ti od mog Saturna, to je projekcija tvog Saturna


Poslednji izmenio DUH dana Čet Jul 23, 2009 9:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 9:29 pm

Strelica ::
DUH ::A da predjemo na srpski možda te i razumem, moj stav ćeš svuda naći mimo astrologije ali ja koristim ono što sam naučio od drugih i upotrebim tamo gde mislim da treba..

ps . šta znači ovaj smajlić ?

Ma nemoj... Da li bi piskio u wc solju da te mam i tata,ili ko vec nije naucio,ili bi posle video od nekog,instiktivno bi znao,ili bi vremenom stekao stav da piskis u solju,ili ne kakis u gace...
Treba nam tvoj stav,naravno. Sta ces nam na forumu,mi Duporove knjige imamo a i razumemo ih,ne treba nam prevodioc.
Izvini sto sam gruba,ali mislim da tvoj MO i ME drugacije ne funkcionisu,ocigledno...

Pa nisam primetio ni na jednom forumu da je neko rekao nešto iz astrologije što negde već nisam pročitao...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Snezana Čet Jul 23, 2009 9:34 pm

@duše
taman sam mislila da Ti pomognem u razrešenju značenja totalne Solarne eklipse na tvom Jupiteru, zaštitniku, vladaru V polja (između ostalog V polje je i naš izlazak na pozornicu, mesto gde crpimo znanja a i pokazujemo šta znamo o oblastima koje volimo), gde je smešten Mesec a Solarna eklipsa govori o aktiviranju prvenstveno Sunca i kuće u kojoj se nalazi, kao i kuće u kojoj vlada Sunce, kad eto tumačenje dođe postepeno post po post i naravno pokaza da So Solarne eklipse kada padne na benefika kao što je Jupiter, pomogne da se uticaj ne oseća tako snažno, ublaži poruku Eklipse Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 23, 2009 9:35 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 9:39 pm

Snezana ::@duše
taman sam mislila da Ti pomognem u razrešenju značenja totalne Solarne eklipse na tvom Jupiteru, zaštitniku, vladaru V polja (između ostalog V polje je i naš izlazak na pozornicu, mesto gde crpimo znanja a i pokazujemo šta znamo o oblastima koje volimo), gde je smešten Mesec a Solarna eklipsa govori o aktiviranju prvenstveno Sunca i kuće u kojoj se nalazi, kao i kuće u kojoj vlada Sunce, kad eto tumačenje dođe postepeno post po post i naravno pokaza da So Solarne eklipse kada padne na benefika kao što je Jupiter, pomogne da se uticaj ne oseća tako snažno, ublaži poruku Eklipse Smile

Gde si Snezo,spasioce nas?! Laughing Bas si ovo lepo obradila,svidja mi se,ali sto ne nama,nego njemu affraid promenicu ja politiku,vidim lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 9:45 pm

Snezana ::@duše
taman sam mislila da Ti pomognem u razrešenju značenja totalne Solarne eklipse na tvom Jupiteru, zaštitniku, vladaru V polja (između ostalog V polje je i naš izlazak na pozornicu, mesto gde crpimo znanja a i pokazujemo šta znamo o oblastima koje volimo), gde je smešten Mesec a Solarna eklipsa govori o aktiviranju prvenstveno Sunca i kuće u kojoj se nalazi, kao i kuće u kojoj vlada Sunce, kad eto tumačenje dođe postepeno post po post i naravno pokaza da So Solarne eklipse kada padne na benefika kao što je Jupiter, pomogne da se uticaj ne oseća tako snažno, ublaži poruku Eklipse Smile

A zar nije rano za taj zaključak koji mi se svidja, pomračenja koliko ja znam ne deluju odmah nego kroz vreme ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 9:47 pm

pandora* ::Projekcija mog SA i mog stava o SA o mom shvatanju MOG SA nema ama bas nikakve veze s tobom...ako iko ovde nateze i pravi se blesav to si onda ti, ja te lepo pitam da mi objasnis a ti se izdrkavas, da si napisao kakpo treba ja te ne bih pitala i ako neces da mi odgovoris sta me briga u ostalom znam i ja nesto po MALO iz astrologije...

Nategnut aspekt ne radi inače nam ne bi trebali aspekti već bi gledali samo znake da li se slažu ili ne.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 23, 2009 9:58 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Snezana Čet Jul 23, 2009 10:00 pm

Strelica ::
Snezana ::@duše
taman sam mislila da Ti pomognem u razrešenju značenja totalne Solarne eklipse na tvom Jupiteru, zaštitniku, vladaru V polja (između ostalog V polje je i naš izlazak na pozornicu, mesto gde crpimo znanja a i pokazujemo šta znamo o oblastima koje volimo), gde je smešten Mesec a Solarna eklipsa govori o aktiviranju prvenstveno Sunca i kuće u kojoj se nalazi, kao i kuće u kojoj vlada Sunce, kad eto tumačenje dođe postepeno post po post i naravno pokaza da So Solarne eklipse kada padne na benefika kao što je Jupiter, pomogne da se uticaj ne oseća tako snažno, ublaži poruku Eklipse Smile

Gde si Snezo,spasioce nas?! Laughing Bas si ovo lepo obradila,svidja mi se,ali sto ne nama,nego njemu affraid promenicu ja politiku,vidim lol!

pa covek ima Mo u V, žene se polomiše da mu objasne već napisano, a samo je trebao pažljivo da pročita Smile al definitivno skromnost nije njegova vrlina, ta IV - ka pa VII-ca ga razbiše, al nema veze Smile
Ti si jedna fina astrologica i ne menjaj taktiku Very Happy

@duše, preporuka za Eklipse je dati sebi malo mira, razmisliti šta mu to kosmos poručuje, i te poruke su trenutne, a realizacija može trajati kraće ili duže, zavisi od natala. Hoću reći, ne možeš se baviti astrologijom na silu, astrologija traži poznavanje simbolike planeta, kuća i puno razmišljanja Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 10:10 pm

Snezana ::
Strelica ::
Snezana ::@duše
taman sam mislila da Ti pomognem u razrešenju značenja totalne Solarne eklipse na tvom Jupiteru, zaštitniku, vladaru V polja (između ostalog V polje je i naš izlazak na pozornicu, mesto gde crpimo znanja a i pokazujemo šta znamo o oblastima koje volimo), gde je smešten Mesec a Solarna eklipsa govori o aktiviranju prvenstveno Sunca i kuće u kojoj se nalazi, kao i kuće u kojoj vlada Sunce, kad eto tumačenje dođe postepeno post po post i naravno pokaza da So Solarne eklipse kada padne na benefika kao što je Jupiter, pomogne da se uticaj ne oseća tako snažno, ublaži poruku Eklipse Smile

Gde si Snezo,spasioce nas?! Laughing Bas si ovo lepo obradila,svidja mi se,ali sto ne nama,nego njemu affraid promenicu ja politiku,vidim lol!

pa covek ima Mo u V, žene se polomiše da mu objasne već napisano, a samo je trebao pažljivo da pročita Smile al definitivno skromnost nije njegova vrlina, ta IV - ka pa VII-ca ga razbiše, al nema veze Smile
Ti si jedna fina astrologica i ne menjaj taktiku Very Happy

@duše, preporuka za Eklipse je dati sebi malo mira, razmisliti šta mu to kosmos poručuje, i te poruke su trenutne, a realizacija može trajati kraće ili duže, zavisi od natala. Hoću reći, ne možeš se baviti astrologijom na silu, astrologija traži poznavanje simbolike planeta, kuća i puno razmišljanja Very Happy

Danas mi očigledno nije dan, jer ti hoćeš da kažeš da ja ne poznajem simboliku planeta i polja ???

Pre nego što izvedeš definitivan zaključak sačekaj da pročitaš postove na drugim temama, jer ovde sam na početku rekao da Pomračenja nisam proučavao i zato postavljam pitanja a da li poznajem simboliku, možeš da proveriš i na temi GEY PARADE u Beogradu, mislim da je u forumu (valjda se tako kaže) AKTUELNI DOGADJAJI
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 23, 2009 10:28 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 4 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu