Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solarna eklipsa

+18
inja
Angie
galaksija
nena
IVA
Flora
hajkula
Tajna
Bambola
smesko
Strelica
DUH
Čarobnica
gernica
Izida
mrs_r
Astrotanja
Snezana
22 posters

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Snezana Čet Sep 10, 2009 12:56 am

Gloria ::ima da otegnem papke:)

ne vidim to tako, to je novi udah energije Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  nena Uto Dec 22, 2009 3:05 am

predstoji prva solarna eklipsa 15.01.2010 na 25* sazveždja jarca, a druga 11.07.2010 na 19* sazveždja raka...odnosi li se iskljucivo na te stepene,ili postoji obris delovanja?
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Ne volem ali tako biva

Počalji  hajkula Uto Dec 22, 2009 10:07 pm

Ima orbis a na njega utice i vreme trajanja ekslipse, jer ta eklipsa nije u trenutaku, kao kad se ugasi sijalica pa odmah upali. Prvo je ulazak u senku, znaci postepeno ,,gasenje,, do ,,kulminacije,, to je taj stepen na kome se desava eklipsa, pa onda postepeno izlazenje iz senke. Orbis uticaja je veci nego sto se obicno misli ako gledamo konjunkcije na natalne planete.

A mene ce bas osenciti predstojeca lunarna i solarna pomracenja... Cool a pod uticajem plutona i saturna...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty re

Počalji  IVA Sre Dec 23, 2009 12:17 am

Ako ce uskoro solarna eklipsa, da li je onda na mene deluje i dalje solarna eklipsa koja se desila na moj rodj?
Koliko cu jos dugo da osecam dejstvo te eklipse?
sunny sunny sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  nena Sre Dec 23, 2009 2:30 am

hajkula ::Ima orbis a na njega utice i vreme trajanja ekslipse, jer ta eklipsa nije u trenutaku, kao kad se ugasi sijalica pa odmah upali. Prvo je ulazak u senku, znaci postepeno ,,gasenje,, do ,,kulminacije,, to je taj stepen na kome se desava eklipsa, pa onda postepeno izlazenje iz senke. Orbis uticaja je veci nego sto se obicno misli ako gledamo konjunkcije na natalne planete.

A mene ce bas osenciti predstojeca lunarna i solarna pomracenja... Cool a pod uticajem plutona i saturna...

hvala,no nadam se da nije preveliki obris,sin mi ima mesec na 11*raka
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  galaksija Čet Jan 07, 2010 3:22 pm

Sta ocejujete od solarne eklipse 15.1.2010.?Jer tada ce ta solarna eklipsa biti u konjukciji sa venerom?Mozemo li ocekivati nove pocetke u ljubavi? santa
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Angie Čet Jan 07, 2010 7:43 pm

je li to pitas za svoj natal??ili??
jeli ta solarna eklipsa u knjukciji sa tvojom VE ili inace ...?? Rolling Eyes
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  galaksija Čet Jan 07, 2010 7:45 pm

Angie ::je li to pitas za svoj natal??ili??
jeli ta solarna eklipsa u knjukciji sa tvojom VE ili inace ...?? Rolling Eyes
Inace je u konjukciji sa venerom.a u mom natalu je u 11 polju to sve
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Angie Čet Jan 07, 2010 7:55 pm

stvarno se ne razumem sto se tice te solarne eklipse...No ja to ni ne znam..ni lunarnu ni solarnu..pa eto..koliko se secam 31.1.2010. je bila lunarna eklipsa....pa sta se desilo????...meni nista... No
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty re

Počalji  IVA Pet Jan 22, 2010 1:48 am

Proslo je 6 meseci od solarne eklipse koja se desila za moj rodjendan.
U medjuvremenu cesto sam bila bolesljiva, nije bilo nista ozbiljno, al cesto sam pila neke antibiotike.
Ipak stvari se jesu pokrenule , i energija je povecana.

Sve sto ste mi predocile da moze da se desi, dogodilo se i dogadja se. Hvala vam Smile Smile Smile
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  inja Sub Jun 05, 2010 9:21 pm

Sledeca solarna eklipsa je 11.7. na 19,24 Raka.
Kakvo iskustvo imate ( ili sta mislite ) kada se solarna eklipsa nadje u konjukciji sa nat. Sa ?
Eklipsa pada u 2.kucu (orbis 1 st.), a Sa vlada 8.kucom... Meni se ovo ne svidja... jedino ako nece dati neko resavanje nasledstva, finansija...
To se desava njemu... https://2img.net/r/ihimizer/img.373/9725/njegovnatalys0.gif
A pored ove solarne kaci ga i lunarna koja je 26.6. na 4,46 Jarca i napravice mu 180 na Mo (orbis 2 st.) , a i 150 na Ve.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  gernica Sub Jun 05, 2010 9:46 pm

Inja, ne vidi se karta.
Ono sto ti mogu reci je da se prethodna eklipsa odigrala tacno na mom So u XII kuci.
To je ujedno bila i najduza eklipsa u poslednjih mnogo godina.
Kako je So vl ASC i II kuce, ja plako pocinjem da postavljam svoje uslove svima oko sebe, preuzimam odgovonost kada su finasije u pitanju i borim se sa strahovima sa kojima nisam smela dugo da se suocim i sada pocinjem da radim na njima tacnije da ih pretvaram u nesto sto ce mi koristiti tj biti prednost, a ne nedostatak.

To sto ce jmc biti tacno na MO moze znaciti da ce u se narednih 6 meseci dogoditi emocionalna transformacija... Ne vidim kartu, pa ne znam cime taj Mo vlada u kojoj je kuci, kakve aspekte pravi, pa kad postavis kartu, pisem dalje...
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  inja Sub Jun 05, 2010 10:20 pm

Gernice, evo karte opet https://2img.net/r/ihimizer/img373/9725/njegovmatalys0.gif sada ce se valjda videti... Smile
Zbunila si me sad sa JMC na Mo ? Lunarna eklipsa ce biti na 4,46 Jarca i pravice 180 na njegov Mo (orbis 2) i tih egz. 150 na Ve... I da dodam , prosla lunarna eklipsa ga je takodje zakacila, bila je na 10, nesto Raka - dakle u 0 sa Mo... finasije, posao, ma sve se tumba... ja jedva da mogu da ga pohvatam... i taman mislih proci ce ga, kad eto druge dve eklipse . Sad
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  gernica Sub Jun 05, 2010 10:40 pm

Iz vase sinastrije videh raspored kuca u njegovom natalu...
Pa, bice prilagodjavanja zbog 150 sa Ve koja pored Me vlada V kucom, ali smc tranzitira VII kucom, tj pomracenje stavlja akcenat na partnerske odnose, pa to sto je u Jarcu ne bi trebalo toliko da te brine.
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  inja Sub Jun 05, 2010 10:53 pm

gernica ::Iz vase sinastrije videh raspored kuca u njegovom natalu...
Pa, bice prilagodjavanja zbog 150 sa Ve koja pored Me vlada V kucom, ali smc tranzitira VII kucom, tj pomracenje stavlja akcenat na partnerske odnose, pa to sto je u Jarcu ne bi trebalo toliko da te brine.
Gernice, hvala...Smile Shvatih zasto si spomenula JMC . Nekako ce se valjda pregurati turbulentan period... Ja ranije nisam obracala paznju na eklipse do te prosle lunarne, ali cini mi se da itekako umeju da naprave pometnju ako zakaze neku planetu...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  gernica Sub Jun 05, 2010 11:04 pm

XeXe!
Nema zasto. Meni pomracenje na Ju u VI vl V. SMC pravi 90 sa Mo, 150 sa Ve i 60 sa Sa.
Stresno kod kuce i sa prijatrljima - 150 Ve.
Trebalo bi biti pozitivo za posao, jer isti i trazim, pa bih mogla tada poceti da radim?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  smajli Sre Jul 07, 2010 10:20 am

inja ::Sledeca solarna eklipsa je 11.7. na 19,24 Raka.
Kakvo iskustvo imate ( ili sta mislite ) kada se solarna eklipsa nadje u konjukciji sa nat. Sa ?
Eklipsa pada u 2.kucu (orbis 1 st.), a Sa vlada 8.kucom... Meni se ovo ne svidja... jedino ako nece dati neko resavanje nasledstva, finansija...
To se desava njemu... https://2img.net/r/ihimizer/img.373/9725/njegovnatalys0.gif
A pored ove solarne kaci ga i lunarna koja je 26.6. na 4,46 Jarca i napravice mu 180 na Mo (orbis 2 st.) , a i 150 na Ve.
[quote]

Draga Inja, meni ce solarna eklipsa takodje praviti konjukciju sa natalnim Sa u 2.kuci, koji mi je inace vladar 8.kuce, takodje u natalu mi je Sa kvadrat Pl. Sta ja da ocekujem? Lunarna eklipsa 26.juna mi je donela jaku upalu jajnika. Nisam ranije obracala paznju na eklipse, a ova 11.jula me bas zanima.Ne znam da li se gleda i solar, jer mi u solaru pada na DC. Ako neko ima volje da pogleda, bila bih mu bas zahvalna Smile

moja natalna https://2img.net/r/ihimizer/img248/2954/natalnakarta.gif
moj solar https://2img.net/r/ihimizer/img39/2853/nenasolar.gif

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sre Jul 07, 2010 12:17 pm

Neno, kako će tebi biti u drugoj natalnoj u konjukciji sa Saturnom mogla bi doneti izvesne promene vezade za tvoju zaradu, ili sistem vrednosti.

Kako je tebi natalni Saturn u drugoj u Raku, to bi se moglo odraziti na neki strah od besparice,ili nezadovoljstvo vezano za finansijsku situaciju., eventualno štednju,ili promena stava prema novcu i trošenju. Nije povoljno vreme za neke kupovin evezane za kuću, ili za neka veća ulaganja u narodnom periodu.

Mlad Meec u drugoj mogao bi dovesti i do nekim promena vezanih za ishranu, možda neka dijeta, ili uopšte neki nešto drugačiji način ishrane i sl.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  smajli Sre Jul 07, 2010 9:03 pm

Astrotanja ::Neno, kako će tebi biti u drugoj natalnoj u konjukciji sa Saturnom mogla bi doneti izvesne promene vezade za tvoju zaradu, ili sistem vrednosti.

Kako je tebi natalni Saturn u drugoj u Raku, to bi se moglo odraziti na neki strah od besparice,ili nezadovoljstvo vezano za finansijsku situaciju., eventualno štednju,ili promena stava prema novcu i trošenju. Nije povoljno vreme za neke kupovin evezane za kuću, ili za neka veća ulaganja u narodnom periodu.

Mlad Meec u drugoj mogao bi dovesti i do nekim promena vezanih za ishranu, možda neka dijeta, ili uopšte neki nešto drugačiji način ishrane i sl.
[quote]

Uh, a ja bas u ovom periodu lagano renoviram stan i kupujem stvari vezane za kucu, znaci da "iskuliram" malo Smile
Pozdrav!
https://2img.net/r/ihimizer/img248/2954/natalnakarta.gif

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  orhideja Čet Jul 08, 2010 11:15 am



citam o solarnoj eklipsi koja pada 11.7. 2010.u raku i to se desava na mladi mesec... kako ce se to odraziti na moj natal?
u raku mi je 3. kuca.

sta donosi ovaj aspekt?

orhideja

Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  smajli Čet Jul 08, 2010 3:13 pm

orhideja ::

citam o solarnoj eklipsi koja pada 11.7. 2010.u raku i to se desava na mladi mesec... kako ce se to odraziti na moj natal?
u raku mi je 3. kuca.

sta donosi ovaj aspekt?
[quote]

Postavi i solar sa kucama da bi se videlo da li ti neka planeta pravi konjukciju sa suncem. Sto se tice natala, nemas nijednu planetu u toj kuci, a solarna eklipsa utice samo ako je u konjukciji sa nekom planetom. Tako kazu drugi...

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Čet Jul 08, 2010 4:02 pm

Neno, pre eklipse može, ali za i posle stani na neko vreme, uživajući u onome što si do sada kupila.


Ukoliko eklipsa ne pravi aspekte na natalne planete,ili neke važne tačke u natalu neće imati neki naročit efekat. Ona može dovesti do nekih prolaznih promena i novina, koji neće ima neki veći značaj za tu osobu. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  orhideja Čet Jul 08, 2010 10:43 pm

Postavi i solar sa kucama da bi se videlo da li ti neka planeta pravi konjukciju sa suncem. Sto se tice natala, nemas nijednu planetu u toj kuci, a solarna eklipsa utice samo ako je u konjukciji sa nekom planetom. Tako kazu drugi...

smajli,

kako da postavim solar - kako da ga napravim?

hvala unaprijed.

Smile


orhideja

Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  smajli Pet Jul 09, 2010 1:06 am

Astrotanja ::Neno, pre eklipse može, ali za i posle stani na neko vreme, uživajući u onome što si do sada kupila.


Ukoliko eklipsa ne pravi aspekte na natalne planete,ili neke važne tačke u natalu neće imati neki naročit efekat. Ona može dovesti do nekih prolaznih promena i novina, koji neće ima neki veći značaj za tu osobu. Smile

Hvala Tanja puno na savetu! Veliki Pozdrav!

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  smajli Pet Jul 09, 2010 1:11 am

orhideja ::Postavi i solar sa kucama da bi se videlo da li ti neka planeta pravi konjukciju sa suncem. Sto se tice natala, nemas nijednu planetu u toj kuci, a solarna eklipsa utice samo ako je u konjukciji sa nekom planetom. Tako kazu drugi...

smajli,

kako da postavim solar - kako da ga napravim?

hvala unaprijed.

Smile


Orhideja, idi na http://www.astro.com/, pa onda na Free horoscopes, pa na Extended Chart Selection, i onda u opciji Please select the type of chart you want.: ti stavi Natal + Solar return chart, with houses. Nadam se da sam ti pomogla Smile

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 8 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu