Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Jupitera

+52
Zorica
sladjana
sara
Dafni
ana n
Natasha-77
venerica
jassna
ena1976
mira
malamo
smajli
Rubiel
katja1
enca
lola
zelena dolina
jelenajeca
Maryah
Bambina
Mrvica
luna
tanjica
galaksija
Dream catcher
alea
vedrana
Darko
Angie
senka023
elaelena
Snezana
Tajna
IVA
joki22
Izida
Flora
Milica
nolita
gernica
afrodita
Čarobnica
Latica
nina4
Jane
Nale 83
inja
Lima
Supernova
Astrotanja
zeka
-menora-
56 posters

Strana 9 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Uto Jun 15, 2010 1:31 am

Lola, dobro došla!
Jupiter tranzitra tvojom 10. , zajedno sa Uranom i pravi trigon na natalni neptun u 6, pa može doneti neke povoljne prilike vezane za posao,koje su odrazi nekih ranijih " zasluga. u svakom slučaju moglo bi iznendna iskrsnuti neka nova prilika za napredovanje, koja bi mogla imati veze sa daljinama, ili nekim putovanjem, ili pak podstaći duhovni razvitak, u zavisnosti čime se baviš, odnosno u kakvoj si trenutnoj situaciji. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  lola Uto Jun 15, 2010 10:40 am

Draga Tanja hvala na dobrodoslici! Very Happy
Nadam se povoljnim prilikama vezanim za posao vec duze vreme! Nezaposlena sam ali radim na jednom projektu vec nekoliko meseci i da vezano je za inostranstvo.. Ali (uvek postoji to ali), pojavili su se nekakvi problemi ustvari, sve izgleda kao super sutra se sklapa posao a onda sutra- nekakva smetnja .... Shocked
Nadam se da sada ide na bolje Very Happy

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  inja Pet Jun 18, 2010 5:46 pm

Sada cu da postavim verovatno glupo pitanje Very Happy . Da li vam je Ju u tranzitu na samog sebe donosio nesto ? Ne mislim na 0 tj. natalni povratak, vec na 120, 90... Primetih da cu imati 120 na nat. Ju.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Gost Pet Jun 18, 2010 6:48 pm

inja ::Sada cu da postavim verovatno glupo pitanje Very Happy . Da li vam je Ju u tranzitu na samog sebe donosio nesto ? Ne mislim na 0 tj. natalni povratak, vec na 120, 90... Primetih da cu imati 120 na nat. Ju.
Ju 120` na DC, zatim i na "samog sebe" Wink poznanstvo/upoznavanje sa nekim ko mi je postao bitan i bio bitan, mislim odmah vec tad..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  inja Pet Jun 18, 2010 8:14 pm

mila2710 ::
inja ::Sada cu da postavim verovatno glupo pitanje Very Happy . Da li vam je Ju u tranzitu na samog sebe donosio nesto ? Ne mislim na 0 tj. natalni povratak, vec na 120, 90... Primetih da cu imati 120 na nat. Ju.
Ju 120` na DC, zatim i na "samog sebe" Wink poznanstvo/upoznavanje sa nekim ko mi je postao bitan i bio bitan, mislim odmah vec tad..
Hvala... Smile to je verovatno 120 na Dsc doneo...
Ju mi je vladar Asc, pa cu ja bolje upoznati samu sebe Very Happy , onog bitnog preko puta upoznah! Smile Prolupala sam, ne zamerite.
Pitam da li tranziti deluju na antiscije i ekvidistance (opet mislim na 120) ? Znam da 0 deluje... Hm... sa jedne strane Ju 120 Ju , a sa druge Ju 120 antiscija Mo tj. ekv. So - Mo...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Gost Pet Jun 18, 2010 8:16 pm

inja ::
mila2710 ::
inja ::Sada cu da postavim verovatno glupo pitanje Very Happy . Da li vam je Ju u tranzitu na samog sebe donosio nesto ? Ne mislim na 0 tj. natalni povratak, vec na 120, 90... Primetih da cu imati 120 na nat. Ju.
Ju 120` na DC, zatim i na "samog sebe" Wink poznanstvo/upoznavanje sa nekim ko mi je postao bitan i bio bitan, mislim odmah vec tad..
Hvala... Smile to je verovatno 120 na Dsc doneo...
Ju mi je vladar Asc, pa cu ja bolje upoznati samu sebe Very Happy , onog bitnog preko puta upoznah! Smile Prolupala sam, ne zamerite.
Pitam da li tranziti deluju na antiscije i ekvidistance (opet mislim na 120) ? Znam da 0 deluje... Hm... sa jedne strane Ju 120 Ju , a sa druge Ju 120 antiscija Mo tj. ekv. So - Mo...
Pa da rekoh posto je bio egzaktno 120`Dc, ali nije samo zbog toga, vec i sam Jupiter je umesao prste u 7-mom u recepciji sa vladarem 7 i posto mi je Ju vladar 9, onda sasvim i logicno osoba nije odavde poreklom.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  zelena dolina Pon Jul 12, 2010 2:22 pm

zelena dolina ::Lolo postavi svoju kartu !

Astrotanja ::Zelana Dolino tebi će obe planete tranzitni jupiter i Uran praviti trigon sa Neptunom i Jupiterom natalnim, pa će poztivno delovati na tebe, posebno na stvari vezane za posao i promene na tom planu ,na zdravlje, ali i na komunikaciju, eventualno i za neko putovanja preko posla i slično sunny

Tanja nego da li bi mogla dobiti na lotou tada Razz Very Happy


samo da javim da sam stvarno putovala preko posla Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  tanjica Pet Sep 17, 2010 2:30 pm

Crying or Very sad Meni Ju tranzitira 9.poljem,a od diplomskog ni traga.zastoooo Sad

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Gost Pon Nov 08, 2010 1:12 am

Kada tacno Jupiter krece direktno? Koliko ce biti stacioniran?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  enca Sub Dec 25, 2010 12:10 am

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&cid=gqsfileoPUBZZ-u1288719504&btyp=w2gw&stx2=s=outs=24

pozdrav svima, ne znam jesam li uspjela da stavim svoju kartu, tek sam se učlanila, imam probleme sa trudnoćom već 7 godina, nikako da ostvarim zdravu trudnoću i rodim dijete, malo sam gledala svoju natalnu, imam nekoliko baš loših asperata iz pete kuće, u petoj su mo i mars u kvadratu sa uranom i suncem u osmoj u škorpiji, mislim da mi to pravi problem, sada je saturn u vagi, izašao iz djevice, a jupi treba da oko prvog februara uđe u moje prvo polje i tada će da napravi trigon sa mjesecom i marsom u petoj, da li bi mi to moglo donijeti ostvarenje trudnoće i rođenje djeteta? jako me sve to mući, ako ko može da mi odgoviri bila big jako zahvalna!

enca

Broj poruka : 2
Datum upisa : 24.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  enca Sub Dec 25, 2010 12:42 am

Inače za jupija da kažem da kada mi je 2005 tranzitirao vagom po sedmoj kući donio mi je brak poslije jako duge veze, a poslije toga i kroz brak studij, odnosno upis na faks po mom izboru, podrška muža u tome, kroz deveto polje da u roku završavam ispite, nadam se da će mi dosta dobra donijeti njegov tranzit kroz prvo polje koje je u ovnu, naročito djecu koju toliko želim!

enca

Broj poruka : 2
Datum upisa : 24.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  katja1 Ned Feb 27, 2011 5:48 pm

ja bih da pitam vezano za tranzit jupitera . Rolling Eyes posto sam u nedoumici....tranzitni jupiter ce mi praviti trigon sa natalnim suncem i merkurom ,naredni godinu dana i vise ... inace tranzitirace 5 kucom ,a trigon pravi u odnsu na sunce i malog merkura koji su u 1 kuci ..... posto mi je vladar prve kuce jupiter, ima li njegov tranzit veze sa nekim licnim beneficijama ili pak, ce da mi se konacno posreci na ljubavnom planu .... Very Happy Very Happy Very Happy rado bi postavila kartu ali imam s tim teskoce vec duze vreme No
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Rubiel Pon Feb 28, 2011 11:19 pm

Tranzit Jupitera koji će praviti trigon sa natalnim Suncem i Merkurom u tranzitu kroz petu kuću prije svega bi značio da ćete u tom perodu više uživati u životu, biti opušteniji, vedriji, skloni zaljubljivanju.
Ljubav može donijeti, ali ne mora.
Kad je meni tranzitirao kroz petu kuću, nadala sam se ljubavi, ali mi se nije desila, međutim, puno sam izlazila, družila se, upoznavala nove ljude. Bila sam u tom periodu jako kreativna i otvorena.
Ne vidim ostatak karte, ali može značiti i neka putovanja, čak dobitak na nekoj nagradnoj igri (opet putovanja jer i Merkur je u igri), ali u svakom slučaju veliku aktivnost, entuzijazam, možda početak bavljenja nečim novim što će vas veseliti, a do sada još niste radili.
Rubiel
Rubiel

Broj poruka : 20
Godina : 58
Локација : Split
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  katja1 Uto Mar 01, 2011 12:23 am

da ,to sam i ocekivala....posto vec duze vrijeme razmisljam da putujem po zemlji da posjetim neke prijatelje i da se opustim ....ali posto mi je venera vladar 5 kuce ,eto ,ruku na srce ponadah se i nekoj ljubavnoj prici Cool
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  galaksija Pon Maj 23, 2011 11:49 am

Meni ni jupiter ne pomaze!Iako trenutno pravi trigon na natalnu veneru ja sam jako depresivna i neki planovi mi pali u vodu i tako vec duze vreme!Izgleda da ovaj saturn u kvadratu na mesec drzi svoje!Jedva cekam da prodje taj aspekt!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Pon Maj 23, 2011 12:07 pm

Trenutno, danas Mars i Vnera su u opoziciji sa Uranom, što nepovoljno deluje iizaziva neke nepredviđane stvari koje te iritiraju, uzbuđuju. Sutra bi trebalo da se malo više aktiviraš i ići će lakše. Jupiter i Venera deluju, samo ne zanam kako ih koristiš i da li se svesna šta ti donos ili će ti ovih dana doneti. Kod tebe Galaksija istina sve zahteva više truda,angažovanja, discpline, odgovornosti, da bi donelo neke rezultate. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  galaksija Pon Maj 23, 2011 12:11 pm

Tanjice,potpuno ste u pravu!Bas juce su se stvari iznenada okrenule u negativnom pravcu kad je jedan poslovni plan u pitanju i to me drzi i danas!Kupila sam neke srecke pa se nadam dobitku zbog aspekta jupiter/venera.Neznam sta bi drugo mogao da mi donese taj aspekt!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  galaksija Pon Maj 23, 2011 12:30 pm

Sad gledam nesto,pa Jupiter ce u avgustu praviti opoziciju mom uranu natalnom!Zar opet neke neocekivane promene i preokreti?!hoce li ista dobro doneti sekstil sa Mesecom?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Mrvica Pet Jun 03, 2011 1:30 pm

Ja mnogo očekujem od ovog tranzita.
Vrh mog 4 polja je u znaku Bika.
Pošto sam u fazi intenzivnog ( ovaj mars me potpuno izbacio iz kuće, svakog dana gledam 2-3 stana...angažovala sam čak tri agenta ) traženja adekvatne nekretnine, u fazi nespavanja, preračunavanja, obilaženja banaka...i sortiranja kroz eksel eskontnih kamata ( malo sam, čini mi se, postala i frik Very Happy ) a i uvo mi je ozračeno od telefoniranja...Očekujem da će Ju završiti celu akciju uskoro, u suprotnom....poješću nekog.. Very Happy
Najgore od svega je što nalazim mane..... te ovde mi fali dva kvadrata...onde terasa...ovom fali veća kuhinja...onaj treći mi je skup...četvrti dalek....petom fali jedan papir.... Mad Uuuuuuhh!!!

I najgore što sam u celoj priči sama. Moji roditelji " potpuno veruju u moj izbor "...i osim što je mama obezbedila deo novca.... Rolling Eyes ...sama sam! Od toga me i hvata najveća panika.....Lakše je kada se odgovornost podeli na pola..... pale

Uh!

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  smajli Uto Jun 07, 2011 1:36 pm

Ima li neko iskustva sa tranzitnim Jupiterom kroz 12.kucu ? Pritom mi pravi opoziciju sa natalnim uranom u 6.kuci. Jupiter je natalno vladar 7.kuce, a uran Mc-a...

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Bambina Uto Jun 07, 2011 2:37 pm

Smajli, ja imam iskustva, meni seta 12. kucom, i pravi opoziciju sa Uranom, s tim sto je meni Uran u 7. kuci. Ne znam, meni je Vladar 8. kuce, Jupiter. Prolazim kroz agoniju, ne mogu posao da nadjem, ali mozda je zato kriv Saturn u 6. Inace, nadam se da kada bude presao preko ASC da ce mi doneti neke promene, ako nista drugo, bar da ostanem u drugom stanju.

Takodje, jako sam depresivna, imam potrebu da placem, a kao Jupiter je zastitnik????

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  malamo Uto Jun 07, 2011 3:19 pm

ima li nekoga kome ce jupiter u biku praviti trigon VE i trigon MO?
meni je ceo bik umetnut u 11, JU ce mi praviti trigon sa VE u 7. i MO u 3. venera mi je vladar 5. mesec vladar 1.
sta to moze da znaci?
nadam se da ce doneti neko dobro, jer su mi svi ostali tranzitni aspekti bezvezni... Rolling Eyes
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  mira Sre Jun 08, 2011 6:37 pm

Meni će taj folirant od Jupitera da trigonira (kad mi se nalijepi na smrknutog Saturna u Biku-11.kuća), Plutona (3.kuća) i Marsa (6.kuća)...pojma nemam-vjerovatno ću se opet odrijeti od posla, ni za šta...ili još bolje, ubijem se od posla, a onda to malo zarade podijelim prodici...nekeko mi sve na to miriše...moraću početi sa nekim afirmacijama,kako bih ublažila tranzite Smile

Jupiter u Biku u trigonu sa Ve, eh, pa meni tu miriše na neku ljubav iz društva, sa kojim će te upoznati neko od rodbine...(ako sam se izlupala, zanemarite, ipak imam teške tranzite;))...
mira
mira

Broj poruka : 26
Godina : 53
Локација : Podgorica
Datum upisa : 07.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  katja1 Pet Jun 10, 2011 12:23 am

lepo si rekla da je folirant ,veci od neptuna Wink Very Happy
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty tranzitni Ju konjukcija natalni

Počalji  ena1976 Čet Jul 07, 2011 5:01 pm

Ju je vladalac moje V kuće. Natalni Ju mi je u IX kući na 4°56` Bika, u opoziciji sa Uranom (5°29` Škorpije).
MC na 7°35`Bika. Kada mi je Ju pravio konjukciju sa natalnim Suncem (26°36` Ovna u IX) započela sam jednu vezu. Trenutno je tranzitni Ju u konjukciji sa natalnim. Može li mi neko objasniti šta to donosi, kao i konjukcija natalnog Ju i MC koja me uskoro čeka? Hvala unapred I love you

Tranziti Jupitera - Page 9 Moj-chart



Poslednji put izmenio ena1976 dana Čet Jul 07, 2011 7:01 pm, izmenio ukupno 3 puta (Razlog : ubacivanje natalne karte :))
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 9 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu