Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Jupitera

+52
Zorica
sladjana
sara
Dafni
ana n
Natasha-77
venerica
jassna
ena1976
mira
malamo
smajli
Rubiel
katja1
enca
lola
zelena dolina
jelenajeca
Maryah
Bambina
Mrvica
luna
tanjica
galaksija
Dream catcher
alea
vedrana
Darko
Angie
senka023
elaelena
Snezana
Tajna
IVA
joki22
Izida
Flora
Milica
nolita
gernica
afrodita
Čarobnica
Latica
nina4
Jane
Nale 83
inja
Lima
Supernova
Astrotanja
zeka
-menora-
56 posters

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Milica Sre Sep 23, 2009 3:04 pm

Na mene Jupiter kao da ne deluje...bio je i na DC-u i prošao čitavo 7. polje, seo na vladara 4. polja (Veneru)...nikakv brak ili popisan ugovor, ama ništa...osim što me je terao da jedem više i to je sve.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Sre Sep 23, 2009 3:05 pm

Dobro je dok tranazitni Jupiter ide normalno, ali kad krene retrogradno onda on donosi napredak onda kad se deašva nešto što je već bilo prisutno, pa se to sada obnavlja, nego kad je u pitanju nešto novo, bilo da se uči, ili radi.

Kako se na vas deluje retrogradni Jupiter, posebno ako vam je blizu Ascdenta, Dc, Ic, ili Mc-a?

Meni je na Dc-u i ne mogu da kažem da mi suprugu nije krenilo. Uočljiv je napredka u poslednjih mesec i po dana, mada sve to ide nešto teže, zbog opozicije Urana i Saturna, od kojih je Saturn u konjukciji sa njegovim Suncem na 24 stepnu Device, a Uran u opoziciji nego kad je prešao preko Ascdenta, a nije bio retrogradno. Nadam se da će ipak efekat ovoga što je sad postigao imati zbog njegove retrogradnosti duže trajanje, a da krene normalno da će se napredak još više osetiti, pogotovo jer se saturn udaljava od njegovog Sunca, pa će se samo osetiti Uran, koji donisi više stresa i iznendnih promena, ali će mu Jupiter biti u trigonu sa natalnom Venerom, vl. 7. i 2. kuć
e,. to će doneti napredak, bez obzira na stres i poteškoće koje će biti prisutne. Very Happy

Kako je meni Jupiter vl. moje 5. i na Dc ništa me više ne bi usrćila nego da mi sin u ovom periodu napreduje na fakultetu. Njemu je on na Asecdentu , ali kako ide retro sreća mu nije naklonjena, ali se nadam da kad krene normalno da će do napredka na fakultetu ipak doći. Smile


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sre Sep 23, 2009 3:16 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Sre Sep 23, 2009 3:15 pm

Milice, tebi je tad bio u Jarcu, gde je on kao što znaš u padu, a i natalni ti nije baš jak.
Meni je Jupiter u natalu u Raku, egzaltiran, baš gde je tebi Mesec i to u 11. polju i on ima poztivan uticaj na mene. On mi je pomogao i u stvaranju ovog foruma.

Važno je kakav nam je Jupiter u natalu, što je povoljniji i jači, to će njegovi tranzizi imati bolji uticaj na nas.

Milice, eebi kao vl. 6. u 7. je mogao pojačati apetiti, a mogao je delovati, a kako nije u braku nije mogao delovati na bračnog partnera, ali je možda delovao (pored debljanja, zbog opozicije sa Ascdentom) na neke ljude sa kojima si tada bila u kontaktu, kojima je doneo manji napredak, jer on u Jarcu daj puno truda i obaveza, a težak je u davanju i napredovanju. Neutral
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  joki22 Sre Sep 23, 2009 4:20 pm

Astrotanja moj Jupiter u natalu je retro u 12 kuci u Ribama. Sta meni donosi kad je retro Jupiter a meni je vec retro u natalu? Takodje imam Saturn trigon Jupiter.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Sre Sep 23, 2009 5:44 pm

Koki, jupiter ti trenutno ne prvi nikakve aspekte sa natalnim, pa ni ne može nešto posebno da ti donese, ali kad bude bude u direktnom kretanju pravio trigon sa natalnim uranom onda može doneti neke poztivne promene, koje povoljno mogu da utiču na prijateljtva, veze sa drugim., da ti donese neko novo prijateljstvo, ili šansu da napreduješ kroz neki grupni, ili timski rad. Ovo samo po tranzitu Jupitera, bez ostalih aspekata. To bi trebale da potvrde i progresih, solar, odnosno i drugie metodama predviđanja budućnosti, a ne sami tranziti. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Čet Sep 24, 2009 12:58 am

JUpiter sad seta 12 kucom. Uskoro ce sa neptunom takodje tranzitnim napraviti konj. Jedini aspekt koji moze da napravi bice sa natalnom venerom. Ovo za neptun, u 12 to je vec neko duze vreme. Ne znam da li je jupiter u 12. doneo zelju da se primirim, malo povucem, cak i da uzivam u tome. Ono sto primecujem je odsustvo , bilo kakvih zelja, planova, sve mi je nekako stihijski, sta bude bice, i pri tom sam sasvim mirna.
Nesto sve gledam i neptun i jupiter, pa pravice trigon sa mojom venerom. Jel to neko zaljubljivanje??? il cu se samo osecati prijatno. drunken
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  joki22 Čet Sep 24, 2009 12:17 pm

Astrotanja ::Koki, jupiter ti trenutno ne prvi nikakve aspekte sa natalnim, pa ni ne može nešto posebno da ti donese, ali kad bude bude u direktnom kretanju pravio trigon sa natalnim uranom onda može doneti neke poztivne promene, koje povoljno mogu da utiču na prijateljtva, veze sa drugim., da ti donese neko novo prijateljstvo, ili šansu da napreduješ kroz neki grupni, ili timski rad. Ovo samo po tranzitu Jupitera, bez ostalih aspekata. To bi trebale da potvrde i progresih, solar, odnosno i drugie metodama predviđanja budućnosti, a ne sami tranziti. sunny
Hvala Astrotanja.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Milica Čet Sep 24, 2009 8:12 pm

Astrotanja ::Milice, tebi je tad bio u Jarcu, gde je on kao što znaš u padu, a i natalni ti nije baš jak.
Meni je Jupiter u natalu u Raku, egzaltiran, baš gde je tebi Mesec i to u 11. polju i on ima poztivan uticaj na mene. On mi je pomogao i u stvaranju ovog foruma.

Važno je kakav nam je Jupiter u natalu, što je povoljniji i jači, to će njegovi tranzizi imati bolji uticaj na nas.

Milice, eebi kao vl. 6. u 7. je mogao pojačati apetiti, a mogao je delovati, a kako nije u braku nije mogao delovati na bračnog partnera, ali je možda delovao (pored debljanja, zbog opozicije sa Ascdentom) na neke ljude sa kojima si tada bila u kontaktu, kojima je doneo manji napredak, jer on u Jarcu daj puno truda i obaveza, a težak je u davanju i napredovanju. Neutral
Pa, baš je tako i bilo. Dečko je završavao doktorat i baš se mučio, a konstantno je nešto iskrsavalo i ometalo ga u tome....odnosno, namučio se mnogo više nego što je planirao i više nego što je realno bilo potrebno. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Flora Čet Sep 24, 2009 10:47 pm

Milica ::Na mene Jupiter kao da ne deluje...bio je i na DC-u i prošao čitavo 7. polje, seo na vladara 4. polja (Veneru)...nikakv brak ili popisan ugovor, ama ništa...osim što me je terao da jedem više i to je sve.

Milice, JU u Jarcu je u padu.
I ja ga nisam osetila na DC i pri tranzitu kroz VIII kucu...U tom periodu sam samo naletala na neke starije muskarce koji su se u potpunosti posvetili karijeri i ucenju, a emotivna inteligencija ostala na nivou deteta.
Ni tranzi kroz VIII nisam detektovala, ali se nadam da cu ga osetiti u IX.
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  afrodita Čet Sep 24, 2009 10:52 pm

Milica ::Ja moram da se ižalim na Jupiter. Very Happy
Stvarno je počeo da me nervira.
Meni je Venera u 8. polju i jako je lepo aspektovana (ve120mo, ve60ne, ve120sa, ve120pl), a vladar 8. polja mi je Uran koji je u 5. polju ( igara na sreću) i opet lepo aspektovan (ur120so, ur120me, ur60ma), a to isto Sunce sa kojim je Uran u trigonu mi je vladar 2. polja....i tako se ja ubih od igranja igri na sreću, te grebi, te igraj loto, te sportska kladionica....a ono ništa Sad ...samo mi se jede i jede i vola bih tri puta dnevno sljuštila...pih! scratch

Sto mi sve ovo zvuci poznato ;-))))) isti problem, i po pitanju hrane i u vezi lutrije..juce sam 3000 dinara potrosila na licitaciji za Fiat Punto ....kakav sam ja moron, i na kraju trt...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Tajna Čet Sep 24, 2009 10:56 pm

Tranzit Jupitera kroz Jarca ne moze doneti mnogo jer je Jupiter oslabljen, pa i iskrivljen u odredjenom smislu. Meni je u Jarcu bio na Asc, nista nisam osetila, nikakve dobitke imala, nisam se cak ni ugojila, naprotiv mrsavila sam...
Kako je presao u Vodoliju, uticaj se povecao, osetila sam se zasticeno u vise nezgodnih situacija, koje su mogle ostaviti ozbiljnije posledice, ali posredstvom Jupitera nisu.
Nije da jedem vise, ali kilogrami se malo gomilaju - sto je u mom slucaju dobro jer umem da odem u krajnost sa mrsavoscu. Uskoro idem i na put da obidjem zemlje koje ranije nikada nisam videla.
Posto je Jupiter u Vodoliji uclanila sam se i na 2 astroforuma i razmenjujem astrolosko znalje.
Optimizam i dobro raspolozenje su mi svakodnevica i bas uzivam u tranzitu Jupitera kroz moju 1 kucu. Osecam i da se dejstvo povecava sto godina vise odmice a on se priblizava mom Suncu.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  afrodita Čet Sep 24, 2009 11:01 pm

Gloria ::JUpiter sad seta 12 kucom. Uskoro ce sa neptunom takodje tranzitnim napraviti konj. Jedini aspekt koji moze da napravi bice sa natalnom venerom. Ovo za neptun, u 12 to je vec neko duze vreme. Ne znam da li je jupiter u 12. doneo zelju da se primirim, malo povucem, cak i da uzivam u tome. Ono sto primecujem je odsustvo , bilo kakvih zelja, planova, sve mi je nekako stihijski, sta bude bice, i pri tom sam sasvim mirna.
Nesto sve gledam i neptun i jupiter, pa pravice trigon sa mojom venerom. Jel to neko zaljubljivanje??? il cu se samo osecati prijatno. drunken

Gloria, koliko se ti i ja poklapamo, ovo je nesto neverovatno..i meni jupiter seta 12 kucom, i zaista doneo mi je unutrasnji mir, pocela sam da postim sredom i petkom, misilim postoje tu i tamo trzavice, zivot bi nam onda bio dosadan-jer kao sto rece Dzoni Stulic"Ne mozes biti ziv i sretan" tako i svi mi, ali ipak osecam ovog Jupitera...osecam da mi je i doneo neku smirenost, tz tihovanje...ali zanimljivo da mi se u poslednje vreme desavaju neke stvari koje mi namecu obavezu da stalno kalkulisem, da budem oprezna..i dosta putujem, jer sam se zaposlila...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  IVA Čet Sep 24, 2009 11:12 pm

afrodita ::
Gloria, koliko se ti i ja poklapamo, ovo je nesto neverovatno..i meni jupiter seta 12 kucom, i zaista doneo mi je unutrasnji mir, pocela sam da postim sredom i petkom, misilim postoje tu i tamo trzavice, zivot bi nam onda bio dosadan-jer kao sto rece Dzoni Stulic"Ne mozes biti ziv i sretan" tako i svi mi, ali ipak osecam ovog Jupitera...osecam da mi je i doneo neku smirenost, tz tihovanje...ali zanimljivo da mi se u poslednje vreme desavaju neke stvari koje mi namecu obavezu da stalno kalkulisem, da budem oprezna..i dosta putujem, jer sam se zaposlila...

i ja sam primetila da se dosta toga poklapa, a i dogadjanja neka.... tongue cheers
meni se sad pokrenuo posao, da kucnem u drvo, i sve neke koplikovane stvari, no dobro, samo da je krenulo sunny sunny sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  afrodita Čet Sep 24, 2009 11:24 pm

Gloria ::
afrodita ::
Gloria, koliko se ti i ja poklapamo, ovo je nesto neverovatno..i meni jupiter seta 12 kucom, i zaista doneo mi je unutrasnji mir, pocela sam da postim sredom i petkom, misilim postoje tu i tamo trzavice, zivot bi nam onda bio dosadan-jer kao sto rece Dzoni Stulic"Ne mozes biti ziv i sretan" tako i svi mi, ali ipak osecam ovog Jupitera...osecam da mi je i doneo neku smirenost, tz tihovanje...ali zanimljivo da mi se u poslednje vreme desavaju neke stvari koje mi namecu obavezu da stalno kalkulisem, da budem oprezna..i dosta putujem, jer sam se zaposlila...

i ja sam primetila da se dosta toga poklapa, a i dogadjanja neka.... tongue cheers
meni se sad pokrenuo posao, da kucnem u drvo, i sve neke koplikovane stvari, no dobro, samo da je krenulo sunny sunny sunny

ETO I KOD MENE, ZNAS VEC, O TOME SAM PISALA, ALI ME NERVIRAJU NEKE STVRI..I ZANIMLJIVO JE KOD MENE STO JE MOJ UGOVOR DO 31.12.2009..PA OPET NEIZVESNOST DA LI CE MI PRODUZITI..NO O TOME CU SUTRA DA RAZMISLAJM, KAO SKARLET O'HARA
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Milica Pet Sep 25, 2009 3:10 am

Flora ::
Milica ::Na mene Jupiter kao da ne deluje...bio je i na DC-u i prošao čitavo 7. polje, seo na vladara 4. polja (Veneru)...nikakv brak ili popisan ugovor, ama ništa...osim što me je terao da jedem više i to je sve.

Milice, JU u Jarcu je u padu.
I ja ga nisam osetila na DC i pri tranzitu kroz VIII kucu...U tom periodu sam samo naletala na neke starije muskarce koji su se u potpunosti posvetili karijeri i ucenju, a emotivna inteligencija ostala na nivou deteta.
Ni tranzi kroz VIII nisam detektovala, ali se nadam da cu ga osetiti u IX.
I ja se nadam da će mi , kad dođe u IX polje doneti neko usavršavanje, tipa magistrskog...videćemo. Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Jane Pet Sep 25, 2009 5:53 pm

Iako neki prvenstveno vežu Ju uz novac, ne stoji mi to, sve ovisi koji planet aspektira, kuću itd. Recimo kod mene će uskoro opet prijeći preko nat. Mo u 6. kući a Mo je vladar 11. kuće što bi značilo da ću možda upoznati neku novu zanimljivu osobu ali i motivacija za ispunjavanje svakodnevnih obaveza. Barem tako pretpostavljam jer ja ga stvarno ne osjećam nešto pretjerano.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  inja Čet Okt 01, 2009 3:19 pm

Meni Ju sada pravi finih 120 na Dsc tj. 60 na Asc ( a i vladar je istog) i tako ce biti sve do 4.XI dok je na 17* pa se nadam da ce mi dati bar malo stabilnosti... Smile
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Pet Okt 02, 2009 12:10 pm

Inja, kada Jupiter bude krenuo direktno, onda će se više osećati njegov pozitivan uticaj na tebe, odnosnosno na tvoje odnose sa drugima. Istina jače se oseti konjukcija tranzitnog Jupitera, jer sekstil više donese neku šansu, mogućnost da se nešto dogodi, nije toliko povoljaan kao konjukcija.

Moje iskustvo sa retrogradnim planetama, posebno sa Jupiterom kao planete širenja, ekspanzije, razvitka, panapredka itd. je da mu je uticaj umanjen kada ide retrogradno, čak i kada pravi dobre aspekte.

Recimo, sada dok je u Vodoliji on bi trebao da podstakne osobe koje se obrzuju, posebno kada je u prvoj, ili 9., ili 11. natalnoj, a on to ne čini. Istina i Merkur je bio retrogaradan, pa su udruženi još i više delovali, u poslednjih mesec dana, ali od kako je krenuo retrogradno on je umanji svoj pozitivan uticaj. Bilo je i više šansi za vraćanje na nešto od ranije i mogućnost da se to pokrene. Meni se to dogodilo, vezano za odnose , jer mi je u 7., a vama?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Snezana Pet Okt 02, 2009 2:24 pm

Astrotanja ::Inja, kada Jupiter bude krenuo direktno, onda će se više osećati njegov pozitivan uticaj na tebe, odnosnosno na tvoje odnose sa drugima. Istina jače se oseti konjukcija tranzitnog Jupitera, jer sekstil više donese neku šansu, mogućnost da se nešto dogodi, nije toliko povoljaan kao konjukcija.

Moje iskustvo sa retrogradnim planetama, posebno sa Jupiterom kao planete širenja, ekspanzije, razvitka, panapredka itd. je da mu je uticaj umanjen kada ide retrogradno, čak i kada pravi dobre aspekte.

Recimo, sada dok je u Vodoliji on bi trebao da podstakne osobe koje se obrzuju, posebno kada je u prvoj, ili 9., ili 11. natalnoj, a on to ne čini. Istina i Merkur je bio retrogaradan, pa su udruženi još i više delovali, u poslednjih mesec dana, ali od kako je krenuo retrogradno on je umanji svoj pozitivan uticaj. Bilo je i više šansi za vraćanje na nešto od ranije i mogućnost da se to pokrene. Meni se to dogodilo, vezano za odnose , jer mi je u 7., a vama?

Slično iskustvo imam sa Jupiterom. U direktnom hodu sa aspektom 60 na natalnu Ve0Mo, završila sam, meni važnu edukaciju (Wellness međunarodni sertifikat ), jako dobro raspoloženje je bilo sve vreme prisutno. Sa retrogradnim hodom Jupitera, vratila sam se na stara, već uveliko započeta interesovanja i usavršavanje na tom planu (Makrobiotika, nekoliko kraćih seminara), simbolika oba interesovanja je prisutna u mom natalu kroz natalne aspekte Ju, Me, Ur, Mo i Ve. Retro Ju i retro Me su mi doneli putovanje na koje je trebalo da odem nekoliko meseci ranije (simbolika MeR - uraditi nešto što je već trebalo i JuR - tamo gde je energija Jupitera već tebi znana, zadovoljstvo kroz znanje i sve vreme potreba da budem doterana, vizuelno sređena. Uskoro, kada Ju krene direktno celoj priči će se pridružiti i Sa u Lib sa 60 na natalni Ju, ja tu očekujem status a u vezi sa aktivostima o kojima napisah Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Flora Pet Okt 02, 2009 5:03 pm

E cini mi se da niko ne broji dane kada ce JU da krene direktno , SA i ME da izadu iz Device u udju u VAGU i da ostave moj natalni MO i mene na miru. Mislim da JU krece direktno 19.10, ako gresim ispravljajte me.
Meni nista nije doneo u Vodoliji do sada, ali valda cu nesto "ucariti" kada posle Nove godine stane na natalnu VE, a bas me zivo interesuje kako ce da se manifestuje kod mene prelaz tranzitnog JU preko natalnog Ju u IX kuci...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  inja Sub Okt 03, 2009 4:17 pm

Astrotanja ::Inja, kada Jupiter bude krenuo direktno, onda će se više osećati njegov pozitivan uticaj na tebe, odnosnosno na tvoje odnose sa drugima. Istina jače se oseti konjukcija tranzitnog Jupitera, jer sekstil više donese neku šansu, mogućnost da se nešto dogodi, nije toliko povoljaan kao konjukcija.

Moje iskustvo sa retrogradnim planetama, posebno sa Jupiterom kao planete širenja, ekspanzije, razvitka, panapredka itd. je da mu je uticaj umanjen kada ide retrogradno, čak i kada pravi dobre aspekte.
Znam da je uticaj najjaci u konjukciji.. ali ovo mi je eto bilo interesantno sto ce dugo biti na 17 *.
Flora , cini mi se da je do 13.X retro, a onda je malo stacionaran,malo mrda, pa tek 4.XI ide sa 17 *.
Nego ja zaboravih da mi je Ma na 16*46 Vodolije, pa ispada da je Ju sada u konjukciji sa njim...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Flora Sub Okt 03, 2009 5:01 pm

Inja, jeste bas dugo na 17 stepenu, ali pogledaj u efemeridima od 11.10.2009 stoji na 17 10, pa kao 13.10.2009 je direktan, ali jos uvek stacionaran, a tek onda 18,19.10.2009 krece da "mrda" unapred, minut po minut... I love you

Inja, u pravu si tek ce pocetkom Novembra kada se "zagreje" preci na 18 stepen... Like a Star @ heaven
Pisacu vam sta ce da mi donese u konjikciji najpre sa VE, a nedugo zatim sa JU... I love you
Samo da se ne odrazi kroz fizicko uzivanje u hrani i pojacan apetit (VE-slatkisi) i dobijanje u tezini, jer sam ga onda nagrabusila No
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  nolita Sub Okt 03, 2009 5:32 pm

jupi mi sece petom kucom, veselim se kad ude u ribe, dakle i dalje u petoj, a zatim do seste pa na mjesec - sto mislite sto bi mi mogao donijeti?nadam se ne trudnocu Wink
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Flora Sub Okt 03, 2009 5:45 pm

Nolita, nije dovoljno samo da se Ju seta kroz V da bi bilo naznake za trudnocu! Cak ne verujem da u Vodoliji to moze da donese, pre bih rekla nekog starijeg neobicno zanimljivog muskarca koji gaji nekakav tip avangardnog prijateljstva.
A do stajanja JU na tvoj MO ili moj JU ima jos vise od pet meseci, pa cemo da vidimo sta "zbori" JU u Ribama... sunny
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  nolita Sub Okt 03, 2009 8:37 pm

ma ja sam se malo zekala za trudnocu Wink
nego zasto stariji muskarac? zar starijeg ne oznacava saturn (koji mi je btw blizu asc, radi kvadrat na ve skoro)...

u a sto bi tebi jupi na jupiju u 9 mogao donijeti??putovanje? ili kako je prije na veneri neku ljubav?
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 3 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu