Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 9 od 22 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sre Feb 24, 2010 3:32 pm

Eoja ::
mila2710 ::
Eoja ::Ima dosta poklapanja sa pozicijom vladara sedme i sunčevim znakom muža/supruge.
Ako nije sunčev znak, onda partner obično ima nešto drugo naglašeno u tom znaku - Mjesec, Ascendent, stelijum, vladara Asc...

Pa to bi bio san snova... bounce ako sam razumela da ako je meni vladar 7mog Venera, a nesto nisam zagrizena za Strelceve, tesko ce se obrnuti ubuduce, mogao bi da ima vladar Asc.Veneru??? Razz

Nisam skontala pitanje confused .
Ako je tebi, npr. sedma u Biku, on može imati npr. stelijum u Biku, ili mu je vladar Asc ME smješten u Bika ili je podznak Bik itd... Sve kombinacije su u igri.
Pa dobro, mislila sam posto je Venera vladar i Vage i Bika. Meni je 7-mo u Vagi, a za opis se uzima i gde je Venera, ona je u Strelcu, pa sam mislila sledece: a sto ne bi moglo da znaci da ce njemu vladar Asc.biti u vezi sa Venerom, pa ce samim tim mu polje gde mi se nalazi Venera imati veze sa njegovim 7poljem.mozda., ondonosno Venerin dispozitor, Jupiter.
Ps.nisam bas ni zagrizena za Vage muskarce, ali su me cak 3 prosle godine izazivali koji su podznak Bik, samo jedan je uspeo da me zainteresuje.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  jassna Sre Feb 24, 2010 9:56 pm

Eoja ::
jassna ::Mene zanima da mi neko kaze sledece...koji aspekti ukazuju na to da cemo imati bas starijeg bracnog druga (15+godina)...neverovatno, ali primecujem da me u poslednje vreme privlace tipovi koji su 20 godina striji od mene..jel ima toga u mom natalu ili je ovo samo neka prolazna faza kod mene?

Do skoro sam ulazila u veze samo sa momcima koji su do tri godine stariji...nikada se nisam petljala sa "matorcima"..izgleda da je poceo da me radi Elektrin kompleks pale Very Happy flower

Jos da mi proradi ovo Sunce u osmoj koje zaista hoce da da veze sa ozenjenima (ima ga jedna moja prijateljica i to jeste kod nje slucaj), pa da fino lupim glavom o zid...sto sam starija, sve vise za mene vazi ona -nikad ne reci nikad...situacije koje su mi do skoro bile NEMA SANSE da se to MENI desi mi se sve vise smese (ironicno)...

Na veze sa starijima obično ukazuju aspekti VE i SA ili vladara pete i SA - ti nemaš ništa od navedenog, ali imaš nešto drugo. Imaš opoziciju VE i JU (po meni neko tiho nezadovoljstvo vezama, a i privlače ti tipovi JU, moćni, stabilni, zaštitnički tipovi), osim toga imaš inkonjukciju VE i MA i VE i NE. Iako nije ptolomejski aspekat, inkonjkcije umije biti itekako važna. Ova sa Marsom ti donosi nerazumijevanje sa muškarcima tvojih godina (oni su predstavljeni Marsom), jer je inkonjukcija aspekat neshvatanja, planete dolaze iz znakova koji jedan drugog ne doživljavaju, oni (vršnjaci) ne mogu da ti održe pažnju.
Eto, tako ja to vidim.

Hvala ti puno, Eoja Smile

Ovo za tiho nezadovoljstvo u vezama je 100% tacno...idi ako te ne mrzi na aspekte Venere i procitaj sta sam napisala o svojim vezama i inkonjukciji Ve i Ma...
I privlace me muskarci kakve si opisala...ali, jesi li primetila trigon koji prave Saturn i moje Sunce (bracni partner)..mozda to ukazuje na starijeg...

Sorry ako sam promasila temu ovde bounce bounce

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Sub Mar 06, 2010 7:16 am

Cao ekipo, hocete li mi molim vas pomoci s analizom partnerskog dijela karte ? I love you

Na prvi pogled situacija djeluje jednostavno a cini mi se da bas i @ Riba i ovan ne kontam
nikako svega mi Embarassed I gdje je tu razlika izmedju muskog i zenskog dijela price Shocked Question

Dakle, vrh 7. je Ovan, vladar Mars u konjukciji s Venerom u Ribama, dispozitor Neptun u 3. u
kvadratu na njega. Buduci da je vladar moje 1. Venera a dispozitor nam zajednicki, sto znaci,
sta ? I taj kvadrat Neptuna na Mars me bas lijepo brine . . . . pale

Hvala svima na bilokakvoj pomoci ! I love you I love you I love you I love you
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Zhade Pon Apr 05, 2010 8:34 pm

Evo ako je neko raspolozen da mi kaze nesto vise o ljubavi... Totalni sam laik sto se tice astrologije, u poslednje vreme sam pocela da se zanimam i tumacim svoju kartu. Poslednji decko koji mi se svidjao (nazalost jos uvek) je vodolija-rak, on ima apsolutno sve osobine koje ja cenim kod muskaraca, znaci odlepila sam totalno prvog dana kada smo se upoznali! Ali vremenom, shvatila sam da smo mi dijametralno razliciti po mnogim vaznim zivotnim pitanjima... kada smo zajedno, uvek bi me pratio onaj osecaj- O Boze, nije to to, sta ja trazim sa njim, jedva cekam da dodjem kuci i slicno. A onda kada nismo zajedno, previse razmisljam, pa sam skoro ubedila sebe da je on savrsen a da sa mnom nesto nije u redu, odkud takva negativna energija izmedju nas dvoje, a kada nisam sa njim, iznova i iznova se zaljubljujem u njega. Znam da zvuci previse cudno, nisam neki psiho, samo sam devica-lav u horoskopu Laughing Jel to ima neke veze sa mojim DC u vodoliji?? Ajde molim vas, neka mi neko pomogne malo, malko sam u konfuziji... evo moje natalne:

[img]U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Nat[/img]

Zhade

Broj poruka : 2
Godina : 36
Локација : Bg
Datum upisa : 05.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 06, 2010 1:54 am

Dobro došla na forum!
Obrati pažnju ta je tebi Saturn u natalnoj petoj,š[to donosi upravo da razum utiče na osećanja, da ima presipitivanjaSaturn u petoj umanjuje prepuštanju zadovoljstvima,a kako je Sturn je u kvadratu sa Marsom, Što može stvoriti hlađenje u veyi i da se dopatanje pretvori u neoodapadnje. Ne znam kada je došlo do veze, ali ko je dok je Saturn bio u konjukciji sa Venerom u Devici, koja je takođe analitična Venera, koja se uglavnom teže prepušta ljubavi, jer je sklon analiziranja, emotivnoj spontanosti, ili je do veze došlo pod nekim drugim aspektom, ali i to je bitno za vezu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Zhade Uto Apr 06, 2010 2:46 pm

Hvala na dobrodoslici i odgovoru! Wink
Da, znam da me taj Saturn ogranicava... Lako je reci- iskljucicu racio, ali je malo teze da to sprovedem u delo. A kad razmislim, i ne zelim. Jer konkretno u ovom slucaju koji sam navela, za vodoliju, ako mi sad neke stvari smetaju (a smetaju mnogo...), nema smisla da se nadam da ce u buducnosti biti bolje!
Hvala jos jednom!!!

Zhade

Broj poruka : 2
Godina : 36
Локација : Bg
Datum upisa : 05.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  galaksija Uto Apr 06, 2010 8:48 pm

Sta moze biti moj buduci muz u znaku? bounce
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 06, 2010 11:05 pm

Mogu reći d će ga karakteristi proicljivost i inteligencija, privlačnost, dominatnost, borbenost i da će tu biti dosta strasti, na šta ukazuje vl. 7 . u Škorpiji, kao i sunce i Mars u Škorpij i u 8. tako da će imati i izvesne osobine Škoprije, bez obzira da l tu bude imao Ascdent, ili vladar Ascdent,ili neku za njega važnu planetu u Škorpiji. Takđe zbog Dc u Devici, mogao bi imati i neke osobine devici, ili asc u ovom znaku☀
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  galaksija Sre Apr 07, 2010 1:11 pm

Hvala vam Tanja!Po nekim tumacenjima mi svi kazu da ce moj izabranik biti covek sa prosloscu,razveden,ili sa decom.Mogu li to izbeci?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Emma Bovary Ned Apr 18, 2010 4:55 pm

Ukoliko je DC u Strelcu, a vladar Ju u 5 kući u Vagi, je l' to može značiti upoznavanje u srednjoj školi?
Hvala unapred.

Emma Bovary

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Ned Apr 18, 2010 11:27 pm

Pozdravljam te Emma Bovary i želim ti dobrodošlicu! Smile cheers flower sunny
.
Astrosimboika je jako široka i mogla bi da znači i da ljubav ili trudnoća deluju na brak. Bitno je i gde je signfikator Venera, kao i kakve aspekte pravi, jer i ona govori gde se možete sresti. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pon Apr 19, 2010 12:50 am, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Emma Bovary Pon Apr 19, 2010 12:36 am

Tanja hvala puno, nadam se da će druženje biti lepo. Smile

Misliš na moju Veneru? Inače, u Ovnu je u 11.k je l' to možda znači da ćemo prvo biti prijatelji...jer sadašnjeg momka sam upoznala u srednjoj
i bili smo prijatelji skoro godinu dana, ali intenzivno druženje.

Emma Bovary

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Apr 19, 2010 12:52 am

Emma, e pa da, Venera u 11. donosi vze koje mogu biti i najpre druženje, a možete se upoznati ili u nekoj grupi, ili preko prijateljice.

Bilo bi najbolje da postaviš natal, jer ovako samo nagađam. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  viktorij Sub Apr 24, 2010 9:37 pm


viktorij

Broj poruka : 22
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Ned Apr 25, 2010 11:58 pm

Viktorij,imaće nešto od Strelca izraženo, ili Sunceascdent ili će u Strelcu biti neka za njega značajna planeta, ili će nešto bitno imati. Ukoliko ne to, onda će njegovo deveto polje biti izraženo. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  viktorij Pon Apr 26, 2010 12:11 pm

Hvala, Astrotanja! Smile

viktorij

Broj poruka : 22
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  sladjana Pon Apr 26, 2010 8:00 pm

Meni ovaj moj budući može biti ovako -- S'obzirom da mi je Dsc u Raku moj bracni partner bi mogao biti jako osetljiv,ili ono "mekusac"...ali osoba koja ce biti jako privrzena svojoj majci.Nekako postoji mogucnost mesanja porodice u nas brak i da to bude uzrok problema ili svadja.
Ili ovako pozicija Marsa u VII polju,oznacava da ce možda moj potencijalni partner biti jako dominantna licnost,autoritativna i moguce da ce biti neka uniformisana osoba,osoba koja moguce iam kompleks "vise vrednosti"..i td..
Ali svakako kad se Mars nadje u VII kuci to nije najsjajnija pozicija,jer ce ovde biti cestih svadja i sukoba izmedju partnera.
Možda preterujem tako mi reče drugarica koja je malo više obrazovana u astrologiji jer je
Marsa jeste retro,a i tu mu je dejstvo "oslabljeno"... Question Very Happy
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zelena dolina Uto Apr 27, 2010 10:53 am

nista ja u to ne verujem...ali bas nista...jer znam ljude koji su u braku i kad neko ko ne zna njihove partnere tumaci kartu taj opis nema veze sa stvarnoscu...zato ne zamlacujte se pogadjanjem nego ozbiljno pogledajte u sebe i onog preko puta i znacete na cemu ste...
Kaze vam neko ko se godinama zaludjivao...a sad mi je SA na AC pa sam postala totalno ogoljena i ozbiljna...a to je najbolje jer ljubav prava dolazi kad realnost vlada...od leptirica nema nista.
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Kocka je bacena Uto Apr 27, 2010 11:22 am

šta bi moj budući muž mogao biti?

DESC u devici,a Me se nalazi u strelcu u jakoj konjukciji sa Sa,dispozitor je Ju u vodoliji....dakle na pamet mi pada da bi mogao biti strelac,jarac ili vodolija....iako sam sama strelac muški strelčevi su mi najmanje privlačni od ova tri......
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Izida Uto Apr 27, 2010 12:01 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:02 pm, izmenio ukupno 3 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  venerica Uto Apr 27, 2010 12:10 pm

Kocka je bacena ::šta bi moj budući muž mogao biti?

DESC u devici,a Me se nalazi u strelcu u jakoj konjukciji sa Sa,dispozitor je Ju u vodoliji....dakle na pamet mi pada da bi mogao biti strelac,jarac ili vodolija....iako sam sama strelac muški strelčevi su mi najmanje privlačni od ova tri......

Kocka,

Teorijski, sve što si napisala može da bude, nego meni pade na pamet kako ti stojiš sa muškim Lavovima, npr. neki Lav čije bi Sunce bilo u konjukciji sa tvojim MO i pravilo trigon na tvoje SO i vladara 7. ME ( mada bi u tom slučaju pravilo kvadrat na Pl )

Ovo mi pade na pamet gledajući svoje značajne veze, brak pre svega:
Vladar 7. PL0MO u Vagi, moj muž je dupla Vaga, da ne nabrajam ostale aspekte.... takodje, još jedan značajan muškarac u mome životu bio je Vaga, mada, iskreno, umorna sam od tolike količine vazduha u mome životu.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  venerica Uto Apr 27, 2010 12:26 pm

Izida ::nemam pojma, do sada se nije pokazalo kao nesto sjajno tumaciti po natalu na ovaj nacin ali kod mene se pa sve nekako poklopilo kao po sablonu...vanbracna zajednica sa Blizanacem-moj ME je u 12 a vl. je 5 kuce i dolazi iz Device koja je umetnuta u 7....dalje zvanican brak koji je razveden po mom DESC u Lavu, bivsi je bio Lav znakom a Skorpija podznakom a meni SO u 12..sada ova zadnja duza veza /oko 3 godine/ Riba znakom a opet Lav podznakom i opet moj DESC e sad ovi vodeni znaci i podznaci koji mene jednostavno proganjaju su proizvod ovog mog velikog vodenog trigona valjda-to mi je jedno logicno objasnjenje
Potencijalni, buduci bi mogao da se uklopi u sve ovo pogotovo u ovaj veliki trigon jer sad pa gledam 11 kucu u Strelcu i ovog JU koji je u Raku, dakle opet neki vodenjak sa Lavom,Devicom, Vagom u kombinaciji i sa puno Vodolije, jak UR i tipujem na ovu zadnju vezu sada jer me 180 SO,ME,JU navodi na misljenje da je bez papira sve bolje i da ja jedino tako mogu da funkcionisem..dakle videcemo bounce

Kako si sjajno ovo pojasnila, ipak uz ispravno tumačenje sve ima smisla i svaka osoba se tačno uklopi u natal, da li je bivši, sadašnji ili budući nije bitno, poenta je da nijedan nije slučajno zalutao niti je pogrešan, svaki ima svoje mesto i svrhu.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 27, 2010 12:28 pm

Povljam ja kao papagaj, a nije ni čudo kad je Merkur retro, da ne mora partener biti baš u znaku gde se nalazi vl. 7. niti mu ascedet biti tmo gde je nama DC, već može imati neku za njega bitu planetu u tom znaku.

Recimo , sad mi pada na pamet da jedna moja prijateljica, im vl. 7. u Škorpiji, a njen bivši suprug koji je Rak tačno tu, u konjukciji sa njenim Jupiterom ima Mesec, pa tako i naglašene osobine Škorpije. Dalje njoj je Neptnu u konjukciji s Dc, a on je anestiziolog itd. Ona čak ima u sedmoj i Mesec u Strelcu, a o tu ima Mars. Šta reći nego da se stvari ne poklapaju slučajno. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zelena dolina Uto Apr 27, 2010 1:54 pm

naravno da nije slucajno i ja vidim da tu ima dosta toga...ali meni su svi mahom strelci (bio je jedan lav i bik) tako da svi se uklapaju........ pa ko je onda neki "pravi" sa kojim bi imala cvrscu i duzu vezu... jer ja ocigledno sa strelcevima ne mogu Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Kocka je bacena Uto Apr 27, 2010 9:43 pm

venerica ::
Kocka,

Teorijski, sve što si napisala može da bude, nego meni pade na pamet kako ti stojiš sa muškim Lavovima, npr. neki Lav čije bi Sunce bilo u konjukciji sa tvojim MO i pravilo trigon na tvoje SO i vladara 7. ME ( mada bi u tom slučaju pravilo kvadrat na Pl )

Dobro si primetila da bi mi muški lavovi odgovarali,posebno je još bitno što je ovaj moj Mo vladar moje 5.kuće,pa kad bi nečije So u lavu stalo pored mog Mo kud ćeš bolje,ali u realnosti je malo drugačije....imala sam jednog dečka koji je bio Lav,i koji me je prilično povredio,ne znam vreme rođenje,a kako je bio rođen krajem znaka,i njegovo So je padalo na poslednje stepene znaka pa tako nije bilo aspekta između mog Mo i njegovog So...inače se trenutno viđam sa jednim lavom,mada iskrena da budem nisam baš nešto oduševljena,pre svega jer nisam spremna za neku novu vezu...on je Lav-škorpija sa Mo u škorpiji,Sunca sa nam u egzaktnom trigonu,moj Mo0njegovo So,njegov Mo0 moj Pl,njegov Ma 0 moja Ve u škorpiji,njegova Ve 60 moj Ma....po svemu ovome bi se zaključilo da veza pršti od strasti,ali ništa od toga,možda zato što smo oboje izašli nedavno iz veza,pa smo se istrošili....

Tako da generalni utisak je da nemam baš neko iskustvo sa lavovima,šta više velika većina lavova mi nije nimalo privlačna jer su mi nekako prilično samoživi i sebični,posebno muškarci,imaju tu neku crtu ja,pa ja,pa ja i to meni generalno smeta kod ljudi,bilo da je muškarac ili žena...žena lavice znam i izrazito sebične i egoistične,ali i onaj viši tip lavica koje su mentalno jake i dobre majke,ali koje nemaju tu egositičnu crtu....

Moja najduža veza je bila sa čovekom koji je bio Bik-vodoliji sa Marsem na ASC i Mo u škorpiji,a Ve u ovnu...ono što jedino mogu da primetim kao zajedničko za dve moje najduže veze je da su obojica imali Mo u škorpiji,a i ovaj lavić ima taj čuveni Mo u škorpiji...ali uopšte ne shvatam zašto se toliko lepim za taj Mo u škorpiji
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 9 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 22 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu