Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

+17
lado06
Jane
-menora-
IVA
Kocka je bacena
Milica
sasa62
Izida
afrodita
Čarobnica
Flora
Astrotanja
hajkula
Bambola
joki22
Tajna
DUH
21 posters

Strana 11 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Čet Okt 29, 2009 3:09 pm

lado06 ::Verujem da donosili dobre ili lose odluke dodjemo opet na ono sto nam je sudbina odredila.Tako da sam misljenja da postoje par putica i mozes da krenes ovim ili onim putem...i dodjes do kraja puta kad tamo te ceka ono sto je zapisano.

Kda sam pomenuo 70-tu nisam mislio na smrt ali ajde ovako, imaš nešto predodredjeno u 36-oj i bilo šta da odlučiš pre toga neće te odvesti na to predodredjeno u 36-oj a ako te odvede onda ništa nisi odlučila.

Sudbina ne može biti parcijalna ili je cela ili je nema.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  lado06 Čet Okt 29, 2009 3:27 pm

Mislim da postoje razliciti putevi kojim cemo doci do toga sto nam je predodredjeno u 36g ili 70g.
A ti putevi su nasa saznanja,odluke,lose procene....
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Čet Okt 29, 2009 3:50 pm

lado06 ::Mislim da postoje razliciti putevi kojim cemo doci do toga sto nam je predodredjeno u 36g ili 70g.
A ti putevi su nasa saznanja,odluke,lose procene....

Dobro
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  lado06 Čet Okt 29, 2009 7:12 pm

DUH ::
lado06 ::Mislim da postoje razliciti putevi kojim cemo doci do toga sto nam je predodredjeno u 36g ili 70g.
A ti putevi su nasa saznanja,odluke,lose procene....

Dobro

Very Happy Very Happy Sta bi?
Razumela necemo polemisati vise.Ti imas svoj stav ja svoj.A niko ne odstupa. Very Happy
JA sam htela da me ubedis u suprotno.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Čet Okt 29, 2009 7:20 pm

lado06 ::
Razumela necemo polemisati vise.Ti imas svoj stav ja svoj.A niko ne odstupa. Very Happy
JA sam htela da me ubedis u suprotno.

Ma mrzi me da ponavljam, ako hoćeš moje mišljenje pročitaj moje postove na ovoj temi od početka i naći ćeš odgovor na svako svoje pitanje vezano za ovu temu
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  zelena dolina Čet Dec 17, 2009 6:00 pm

Ja verujem da se mnogi ljudi koji se bave astrologijom nisu usrecili i da im ona nije pomogla, uglavnom su poceli da se bave zato sto im se nesto lose dogodilo pa su trazili nacin "zasto"... Ako ste citali Stivena Aroja, a ja postujem njegovo pisanje, jer je psiholog i astrolog onda ste mogli naci da se duhom i verom sve moze prevazici, ja sam krenula da radim na sebi od skora, pa se ne mogu pohvaliti da sam mnogo toga promenila, ali bar sam osvestila probleme pa kod sebe sad prepoznajem mehanizme i znam sta se desava, koji je uzrok... A to je duga prica... svako treba da nadje nacin kako da nesto lose pretvori u dobro... NPR,neki ljudi prirodno rade jako mnogo i bave se fizickim poslom kao da znaju da u sebi nose izvesnu destrukciju pa se tako prazne i budu kao bebe kad dodju kuci... meni prija kad citam, obrazujem, setam, putujem i verujem u boga...
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  astromaestro Uto Dec 29, 2009 1:25 am

Da mislim da se može, u Jyotish astrologiji postoje pravila kako ublažiti ili pojačati aspekte, isto vrijedi za ubrzano odrađivanje karme..... ne znam mnogo ali sam dobio takvu informaciju......
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Sub Jan 02, 2010 12:11 pm

astromaestro ::Da mislim da se može, u Jyotish astrologiji postoje pravila kako ublažiti ili pojačati aspekte, isto vrijedi za ubrzano odrađivanje karme..... ne znam mnogo ali sam dobio takvu informaciju......

A kako znaš da nije bilo predodredjeno da te neko uputi kako da ublažiš aspekte (ako je to uopšte moguće) ?

Kakvo je tvoje lično verovanje, može li se uticati na aspekte, naravno loše ali mislim samo u fizičkom smislu, kroz dogadjaje ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Sub Jan 02, 2010 12:15 pm

zelena dolina ::Ja verujem da se mnogi ljudi koji se bave astrologijom nisu usrecili i da im ona nije pomogla, uglavnom su poceli da se bave zato sto im se nesto lose dogodilo pa su trazili nacin "zasto"... Ako ste citali Stivena Aroja, a ja postujem njegovo pisanje, jer je psiholog i astrolog onda ste mogli naci da se duhom i verom sve moze prevazici, ja sam krenula da radim na sebi od skora, pa se ne mogu pohvaliti da sam mnogo toga promenila, ali bar sam osvestila probleme pa kod sebe sad prepoznajem mehanizme i znam sta se desava, koji je uzrok... A to je duga prica... svako treba da nadje nacin kako da nesto lose pretvori u dobro... NPR,neki ljudi prirodno rade jako mnogo i bave se fizickim poslom kao da znaju da u sebi nose izvesnu destrukciju pa se tako prazne i budu kao bebe kad dodju kuci... meni prija kad citam, obrazujem, setam, putujem i verujem u boga...

Meni je recimo astrologija pomogla, shvatio sam da je sve unapred bilo predodredjeno i da ništa nisam moga da izbegnem i to saznanje me je skroz opustilo i sad samo čekam šta će novo da se dogodi, ustvari detalji onog pravca koji vidim u svom natalu...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty astro

Počalji  astromaestro Ned Jan 03, 2010 1:59 pm

Pa ovako u Jyotishu postoji i takva varijanta.... Naime imam doma Horashastra parashara knjigu ima tamo negdje napisano o tome, kako se mogu ublažavati ili pojačavati neki aspekt.......ima još jedna knjiga koju imam a zove se LAl Kitab....... u njoj isto ima navoda kako nešto napraviti kako bi neki aspekt bio neutraliziran ili pojačan.... konačno postoje i yagne... prinošenje žrtve. tj.. prinošenje voča, hrane cviječa. koji su strogo propisani rituali... Naime, u indiji se ode do Brahmana svećenika koji poznaje rituale, koji u suradnji sa astrologom izračuna kada se treba izvršiti yagna, koja mora početi u točno određeno vrijeme, odvijati se po točnom scenariju i završiti u točno određeno vrijeme... Mislim da ne trebam spominjati da se pritom ne smije napraviti nijedna greška u recitiranju molitvi, jer u protivnom sve treba ispočetka, ali u novom terminu......
Nisam stručan za jyotish, tako da se nisam našao pozvanim kako bih išao do kraja.....
Dakle mogućnosti postoje... evo još jedan primjer.... svaka planete u Jyotishu ima svoje božanstvo... tako da postoje molitve koje se opet kroz vedsku tradiciju koriste...
Na aspekte se dakle može utjecati, samo trebam napomenuti da sve treba krenuti iz više frekvencije, iz duhovnog, kako bi se ono što je u duhovnom manifestiralo u materijalnom......
Sve se kreće iz više frekvencije i ide ka nižoj.....
Samo sam rekao da ne znam mnogo, recimo da sam skroman.......

Na kraju kontroverza koja možda i nije... sve je relativno... neke stvari se ne mogu itbjeći, ali ima stvari koje se mogu izbjeći.... ovisi kako se gleda santa rendeer lol!
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Ned Jan 03, 2010 3:11 pm

astromaestro ::Pa ovako u Jyotishu postoji i takva varijanta....Dakle mogućnosti postoje... . Na aspekte se dakle može utjecati, samo trebam napomenuti da sve treba krenuti iz više frekvencije, iz duhovnog, kako bi se ono što je u duhovnom manifestiralo u materijalnom......Sve se kreće iz više frekvencije i ide ka nižoj.....Samo sam rekao da ne znam mnogo, recimo da sam skroman....... Na kraju kontroverza koja možda i nije... sve je relativno... neke stvari se ne mogu itbjeći, ali ima stvari koje se mogu izbjeći.... ovisi kako se gleda santa rendeer lol!

OK, ja o Djotišu nemam pojma, tako da tu nemam šta da kažem ali mogu da izrazim samo svoje verovanje da svaki uzrok ima samo jednu posledicu a ne više njih...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty ok

Počalji  astromaestro Ned Jan 03, 2010 3:30 pm

Moguće je ali zašto biti isključiv, zašto ne ostaviti vrata otvorena, pa dozvoliti da postoji mogućnost da jedan uzrok može imati više posljedica, ili više uzroka jednu posljedicu.... meni je to osobno sve ok, pa čak i moguće... u svakom slučaju ostaje činjenica da svaki uzrok ma kakav on bio ima posljedicu ma kakva ona bila... clown
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Ned Jan 03, 2010 4:16 pm

astromaestro ::Moguće je ali zašto biti isključiv, zašto ne ostaviti vrata otvorena, pa dozvoliti da postoji mogućnost da jedan uzrok može imati više posljedica, ili više uzroka jednu posljedicu.... meni je to osobno sve ok, pa čak i moguće... u svakom slučaju ostaje činjenica da svaki uzrok ma kakav on bio ima posljedicu ma kakva ona bila... clown

Pazi, dobro je ostaviti mogućnost za više posledica jednog uzroka, to daje lepotu postojanju ali me zbunjuje, ovde sam i sam sebi dosadan koliko sam puta to ponovio, medjutim ako je uzrok vremenski i prostorno odredjen onda i posledica mora biti vremenski i prostorno odredjena....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  astromaestro Uto Jan 05, 2010 12:18 am

Što ako je potrebno više uzroka kako bi se stvorile posljedice.... što ako jedan uzrok nije dovoljan .. ako su potrebne uzastopne greške da bi se desila posljedica koja opominje..... ja samo kažem, barem sam to sam sebi tako posložio kockice, da u astrologiji ima pravila, ali što ako je pravilo da nema pravila, da je sve relativno promjenjivo... npr. kako to da svi oni koji su rođeni isti dan ne umru na isti dan. po pravilu bi trebali, ali kako se to ne dešava, znaći da je pravilo da nema čvrstog pravila... nekad je jedan pokazatelj dovoljan, nekad ne.... može biti da si u pravu, može biti da nisi, isto vrijedi i za mene.... ali nije bed, čak i da smo obojca u krivu, gle čuda, nema panike... sve je kako je i bilo....ako kreneš u dučan istim smjerom kao i inače ne znači da ne možeš ići drugim smjerom kako bi stigao do istog dućana... moguće je da je sve definirano u nekom nivou, to da, ali čemu se ograničavati...sloboda je ok.. može i jedno i drugo. afro
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Uto Jan 05, 2010 12:39 am

astromaestro ::Što ako je potrebno više uzroka kako bi se stvorile posljedice.... što ako jedan uzrok nije dovoljan .. ako su potrebne uzastopne greške da bi se desila posljedica koja opominje..... ja samo kažem, barem sam to sam sebi tako posložio kockice, da u astrologiji ima pravila, ali što ako je pravilo da nema pravila, da je sve relativno promjenjivo... npr. kako to da svi oni koji su rođeni isti dan ne umru na isti dan. po pravilu bi trebali, ali kako se to ne dešava, znaći da je pravilo da nema čvrstog pravila... nekad je jedan pokazatelj dovoljan, nekad ne.... može biti da si u pravu, može biti da nisi, isto vrijedi i za mene.... ali nije bed, čak i da smo obojca u krivu, gle čuda, nema panike... sve je kako je i bilo....ako kreneš u dučan istim smjerom kao i inače ne znači da ne možeš ići drugim smjerom kako bi stigao do istog dućana... moguće je da je sve definirano u nekom nivou, to da, ali čemu se ograničavati...sloboda je ok.. može i jedno i drugo. afro

Lepo objašnjeno ali zar uzrok i posledica nisu celina, jer posledica je uzrok za sledeću posledicu ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Kazahstan 3 urugvaj 4

Počalji  astromaestro Uto Jan 05, 2010 12:52 am

Iskreno rečeno, ne znam, ali ako netko zna, taj zna.. Moguće je da je tako.... zašto da ne
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Uto Jan 05, 2010 7:42 pm

astromaestro ::Iskreno rečeno, ne znam, ali ako netko zna, taj zna.. Moguće je da je tako.... zašto da ne

Ne tvrdim ni ja, svako izabere odgovor koji mu pomaže Smile
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  zelena dolina Uto Apr 20, 2010 10:58 am

svidja mi se rezon i razmisljanje gosp.astromaestro...

Valjalo bi da malo vise pisete na forumu...

Vidim da znate ponesto o indijskoj astrologiji koja me zanima ali nisam dosla u kontakt ni sa kakvom literaturom dosad..mada sam cula da je jako teska za ucenje...cula sam takodje, da Brahmani ili svestenici tj najvisa kasta, bas tako kako si ti opisao "izbegavaju" lose aspekte i energiju koja je data horoskopom i time "ispravljaju" neciju sudbinu.
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  astromaestro Uto Apr 20, 2010 3:10 pm

I ja volim skakati po zelenim dolinama....... bounce bounce bounce

ma kad mi dođe onda pišem ili ako me netko podmiti nečime, ili tko zna kaj već....
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  mrgud78 Ned Avg 02, 2015 12:09 am

Pozdrav.
Vidim da tema nije aktivna. Steta. Jer bas sam je citala sa nadom da cu nesto novo i korisno saznati. Vise bih volela da nisam ni ulazila u nju. I ono sto mi je bilo jasno vise nije.
A mozda je to samo zato sto nisam na vasem nivou znanja i saznanja astrologije. Mozda vas jesnostavno ne razumem jer ne vladam materijom. Ni vasim nacinom objasnjavanja.
Zato cu jednostavno postaviti pitanja u vezi nekih misljenja koja ste izneli, a koja su mene zbunila.

Napisano je i primerom objasnjeno kako je sudbi a neminovno zapisana. Primerom crnca u Africi koji ce umesto koze imati kravu ako ima jako drugo polje. A Amerikanac sa takvim poljem ce imati milione dolara.
Moje pitanje je...Ako je tom crncu iz Afrike zacrtana sudbina da bude bogat/milioner zar ta ista sudbina/planete nece njemu obezbediti da stigne do Amerike i svojih dolara?

Neko je ovde rekaobda je jedina slobodna volja ustvari nase rodjenje, a sve ostalo sudbina koju smo izabrali rodjenjem. Kako je to moguce? Sta je pod tim mislio? Jer ja to ne mogu da shavtim, mora mi se jednostavnim jezikom objasniti. Meni je logicno da rodjenje nije nas izbor, niti nasa slobodna volja. Ni zacece, ni momenat rodjenja...
Pitanje je...Na koju slobodnu volju je clan mislio?

Nikako ne mogu da razumem da Astrolozi Astrologiju poistovecuju sa kristalnom kuglom. Ja sam mislila da je Astrologija vise od toga. Jer ako je sve zacrtana sudbina koja je svrha astrologije? Onda se ona ne razlikuje od drugih vasarskih disciplina. I gde je razlika izmedju ucenog astrologa i baba Zane iz Donje Kobilje?

mrgud78

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  mila1978 Ned Avg 02, 2015 3:21 pm

Ja sam billa slicnog misljenja kada sam pocela da proucavam astrologiju.Medjutim,sada se ne bih slozila sa tim.Astrologija nikako nije vracanje(nekada je bila nauka),i ona i te kako ostavlja mogucnost slobodne volje i izbora.
Iz natalne karte osobe moze mnogo toga da se protumacii,karakter,temperament,predispozicije za bolesti,predispozicije za finansije...
Kad trnziti planeta aktiviraju aspektom neku natalnu planetu ili vise njih,otvaraju se mogucnosti za realizaciju nekih dogadjaja "zapisanih"u natalu,a da li ce se stvari konkretizovati zavisi od same osobe.Ljudi cest znaju da "prespavaju"dobre tranzite(ja sam zivi primjer),pa tako da sve ostane samo na mogucnostima,trnziti budu i prodju.
Sa druge strane osoba koja vodi racuna o sebi i o svom zdravlju,moze da ublazi simptome bolestili za koje ima predispozicije u natalnoj karti ili da odgodi bolest za neki kasniji period ili aspete tranzitnih planeta.
Sto se se tice finansijske situacije osobe treba imati na umu da je horosop nase zemlje ispred naseg.Razlicito je poimanje finansijske stabilnosti u nasem regionu,u Americi,u Africiitd...
A sto se tice Crnca iz tvog posta planete i sudbina ga nikad nece odvesti do miliona i Amerike.To moze samo on da uradi pod uslovom da ima dobro aspektovano polje inostranstva i da odabere profesiju u skladu sa svojom natalnom kartom.
Nadam se da ti je jasnoje!

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  mrgud78 Ned Avg 02, 2015 4:03 pm

Hvala puno na vremenu i odgovoru.
Opet nisam sigurna da li sam shvatila...Ti mislis da sudbina nije zacrtana i nepromenljiva ili ipak nisam shvatila...

Ono o crncu je primer jednog clana ali ja ne znam da citiram postove.

Naime taj clan insistira na zapecacenoj sudbini. A za primer iste natalne karte koju imaju Afrikanac i Amerikanac, kaze da ce jedan bito milioner, a drugi ce umesto koze imati kravu.

Ja to razumem upravo jer mislim da puno faktora utice na ispunjenje natalnih predispozicija.
Ali u kontekstu onog suprotnog misljenja to mi noje logicno. Jer ako je sve neminovnost i ako sudbina uvek nadje put da se ispuni ( pokusaj izbegavanja smrti koja ipak stigne samo u drugoj situaciji) zasto i u ovom slucaju ne bi ta ista sudbina nasla put da jedan Afrikanac postane milioner ( u dolarima).

Ili se neminovnost i sudbina podtazumevaju samo kod zle sudbine ili usuda?

Jer zaista sada razmisljam koja je poenta mog ucenja astrologije...
Da za deset godina mogu da sednem ispred coveka, pogledam u oci, kazem da ce se sa 40 teskobrazboleti, naplatim i budem ponosna na sebe jer sa pogodila. Zar je moguce da se astrologija moze svesti na isto ono sto nam daju lokalne vidovite bake...samo za nizu cenu

mrgud78

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  mila1978 Ned Avg 02, 2015 9:36 pm

Neko moze da ima kravu(ili punu stalu krava) i da se smatra bogatim,jer zivi u siromasnoj sredini.Ako natalna karta upucuje na osobu koja ne voli promjene,nije sklona rizicima vjerovatno ce tako da zivi do kraja zivota,i time ce simbolika drugog polja biti ispunjena.S druge strane ako je osoba aktivna,ne zadovoljava je zivot na takav nacin,vjerovatno ce nesto i promjeniti(umjesto teladi brojace dolare).Znaci,zavisi od natalne karte u cjelini.
Misljenja sam da su "sudbinske stvari" odredjene sporim planetama.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  mila1978 Ned Avg 02, 2015 9:46 pm

Prije par dana sam pogledala natal jednoj maloj curici.Ima odlicne aspekte za pare Ju u Strelcu u drugoj,u Ve u Biku u sedmoj,Sa u Lavu u desetoj,naravno obrazuju veliki trigon,pri tom je i Pl u drugoj u siroj konjukciji sa Ju.
Protumacila sam horoskop roditeljima,naravno koliko sam znala(amaterski) i uputila ih kod profesionalnog astrologa,kako bi znali blagovremeno usmjeriti dijete.
Steta bi bili protraciti potancijal iz natala koji svakako postoji!

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  mrgud78 Pon Avg 03, 2015 12:10 am

mila1978 ::
Steta bi bili protraciti potancijal iz natala koji svakako postoji!

Koliko sam ja shvatila pitanje na ovoj temi je
Da li je natalna karta zapisana sudbina ili potencijal...

Pa ta devojcica moze imati velike pare ako iskoristi natalni potencijal. Nisi rekla da su joj velike pare zagarantovane samim rodjenjem? Jesam li dobro razumela

mrgud78

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 11 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu