Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

+17
lado06
Jane
-menora-
IVA
Kocka je bacena
Milica
sasa62
Izida
afrodita
Čarobnica
Flora
Astrotanja
hajkula
Bambola
joki22
Tajna
DUH
21 posters

Strana 10 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  sasa62 Sre Okt 28, 2009 3:38 pm

Apsolutno ništa... nametanjem bilo čega nemože se postići ništa... tko čuje čuje.. tko nenečuje nečuje.. i nemožeš napraviti ništa...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  Milica Sre Okt 28, 2009 3:54 pm

I kako onda definisati to stanje gde te neko ne čuje, a ti ga upozoravaš?

Sudbina, zar ne?

E sad, razmimoilazimo se u stavu tamo gde ti smatraš da je onaj ko je upozoren i ko je čuo, promenio stvar svojom voljom.

Ali Bože moj, ništa strašno. Wink

Ionako je pitanje sudbine totalno filozofsko.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Sre Okt 28, 2009 4:02 pm

sasa62 ::Tebi je saksija već pala na glavu pa neznaš o čemu pričaš... kakav psihološki pristup te spopao?

otkud ti znaš kako ja radim da možeš tvrditi nešto ili izvoditi zaključke??

Što se nerviraš, trebao si da mi kažeš da imaš monopol na istinu pa da samo učim od tebe i ne razmišljam svojom glavom.

Pa o svemu gde god da si pisao bilo je neko psihološko tumačenje koje uslovljava ovo ili ono a zamisli hipotetički da je Dostojevski po tvom savetu ispravljao svoje aspekte i išao u ovom precenjenom kvazi duhovnom pravcu, pa on onda ni jednu reč ne bi napisao.

Osim toga preskačeš moja pitanja koja ti ne odgovaraju

I da, ovaj tvoj citat o saksiji i mojoj glavi je sasvim dovoljan dokaz koliko čovek može duhovno da napreduje i savldada svoje aspekte
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  sasa62 Sre Okt 28, 2009 4:23 pm

Uopće se ne nerviram, nemam zašto... samo sam bio postavio pitanje...

Tvoje je pravo da misliš što hoćeš i da kažeš što hoćeš... i to uopće nije upitno...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Sre Okt 28, 2009 4:25 pm

Optužuju me da sam uporan i tvrdoglav u svojim stavovima a niko neće da se vrati na početak i vidi da odgovaram samo na postove gde mene citiraju. Po ovome treba da budem nepristojan i ne odgovorim ili odustanem od odbrane svog mišljenja što takodje nije u redu.

Dalje ako sam ja tvrdoglav u svojim stavovima, neko ko to zaključi mora da ima isti broj postova sa svojim stavovima, pa da objektivno zaključimo ili diskutujemo ili smo oboje tvrdoglavi.

Pošto ovde uglavnom nemamo materijalne dokaze, nije mi jasno zašto bi ja ili bilo ko bio u pravu, dovoljno je to što smo izneli mišljenje a čitaoci neka sami odluče čije mišljenje im je bliže.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  sasa62 Sre Okt 28, 2009 4:28 pm

Milica ::I kako onda definisati to stanje gde te neko ne čuje, a ti ga upozoravaš?

Sudbina, zar ne?

E sad, razmimoilazimo se u stavu tamo gde ti smatraš da je onaj ko je upozoren i ko je čuo, promenio stvar svojom voljom.

Ali Bože moj, ništa strašno. Wink

Ionako je pitanje sudbine totalno filozofsko.

Ne, to nije sudbina već izbor, kakav je da je, to je izbor između varijanti...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Sre Okt 28, 2009 4:34 pm

sasa62 ::Uopće se ne nerviram, nemam zašto... samo sam bio postavio pitanje...

Tvoje je pravo da misliš što hoćeš i da kažeš što hoćeš... i to uopće nije upitno...

Znači prva rečenica je konstatacija, mislim na saksiju a druga je pitanje.

Pa dao sam ti mišljenje o konstataciji i odgovorio na tvoje pitanje i vidim nisi ga negirao pa zaključujem da sam u pravu kada kažem da je tvoj pristup astrologiji više psihološki za razliku od mene koji tražim objašnjenje za dogadjaje i dešavanja na koje nemamo uticaj ni po jednoj teriji onih koji zastupaju slobodnu volju.

Stvarno si me iznenadio, mislio sam da tebe ništa ne može da izvede iz takta ali drago mo je što si još uvek čovek a ne racionalna mašina.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  sasa62 Sre Okt 28, 2009 4:47 pm

Ma samo sam se našalio... izvini ako sam pretjerao... toliko stalno pominješ tu saksiju i zalutali metak da jednostavno nisam izdržao ne spomenuti to... Very Happy

Gledaj rekoh ti sve što sam imao reći na temu... nema nikakvog smisla ponavljati već rečeno...

Ako misliš da si me izbacio iz takta izvoli misli i dalje... tu pak nemam što ni dodati ni oduzeti, jer rekoh ti već o tome u prethodnom postu...

Što se mog pristupa astrologiji tiče, smatram da me samo osoba kojoj tumačim može potpuno razumijeti o čemu pričam, iz sasvim normalnog razloga , a to je činjenica da objašnjavam osobi čiji horoskop gledam... i to je to... ako želiš izvoditi zaključke na koji način radim astrologiju na osnovu mojih postova samo izvoli... nemam ništa protiv toga, i već sam ti dao do znanja da si u krivu, no ni to očito nema smisla ponavljati...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Sre Okt 28, 2009 4:49 pm

sasa62 ::Uopće se ne nerviram, nemam zašto... samo sam bio postavio pitanje...

Tvoje je pravo da misliš što hoćeš i da kažeš što hoćeš... i to uopće nije upitno...

Moram još ovo da ti kažem, verujem da ćemo se ovde složiti jer je tebi u prilog, lično verujem da svakoj fizičkoj bolesti prethodi neka frka u svesti ili podsvesti, hoći da kažem da je fizička bolest posledica a uzrok je ili u svesti ili u podsvesti, ovo važi i za najobičniji nazeb, oslabi imunitet i čovek odmah može lakše da nazebe a da ne pričam o težim uzrocima.

Fizička bolest je nekad sasvim poželjna jer da se frka u svesti ne manifestuje kroz fizički bolest, verovatno će stvoriti psihičke smetnje koje su teža farijanta


Poslednji put izmenio DUH dana Sre Okt 28, 2009 5:01 pm, izmenio ukupno 2 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Sre Okt 28, 2009 5:00 pm

sasa62 ::Ma samo sam se našalio... izvini ako sam pretjerao... toliko stalno pominješ tu saksiju i zalutali metak da jednostavno nisam izdržao ne spomenuti to... Very Happy

Gledaj rekoh ti sve što sam imao reći na temu... nema nikakvog smisla ponavljati već rečeno...

Ako misliš da si me izbacio iz takta izvoli misli i dalje... tu pak nemam što ni dodati ni oduzeti, jer rekoh ti već o tome u prethodnom postu...

Što se mog pristupa astrologiji tiče, smatram da me samo osoba kojoj tumačim može potpuno razumijeti o čemu pričam, iz sasvim normalnog razloga , a to je činjenica da objašnjavam osobi čiji horoskop gledam... i to je to... ako želiš izvoditi zaključke na koji način radim astrologiju na osnovu mojih postova samo izvoli... nemam ništa protiv toga, i već sam ti dao do znanja da si u krivu, no ni to očito nema smisla ponavljati...

U pravu si u delu koji se odnosi na osobu kojoj tumačiš horoskop ali kada pišeš uopštena objašnjenja, možda da pitamo ostale članove da li to liči na psihološko tumačenje, osim toga često pominješ karakter kao uslov i da to prvo tražiš u horoskopu, pa zar karakter ne spada u psihologiju.

I nisi mi odgovorio u koji trenutak vremena ćeš smestiti trenutak izbora slobodne volje, bez obzira koliko godina prethodno o tome razmišljali - prošlost - sadašnjost (koja ne postiji, ona je prelaz) - budućnost

Naravno , istina je da natal nije zaledjen ali svako posmatranje predikcija pokazuje razvoj fiksnog trenutka našeg rodjenja i ako ja nemam uslove za pare, mogu da biram i želim šta oću ali para neće biti
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  sasa62 Sre Okt 28, 2009 5:21 pm

Rekoh ti već, stalno biramo i donosimo vlastite odluke i to uvijek u sadašnjosti , koja za mene nije samo trenutak koji prelazi u prošlost već su to procesi, neki kraći a neki duži...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Sre Okt 28, 2009 5:42 pm

sasa62 ::Rekoh ti već, stalno biramo i donosimo vlastite odluke i to uvijek u sadašnjosti , koja za mene nije samo trenutak koji prelazi u prošlost već su to procesi, neki kraći a neki duži...

Možda ja grešim a možda ti pogrešno razumeš ali sve čega postanemo svesni već je prošlost, ako je svest prošlost onda je i proces prošlost.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  joki22 Sre Okt 28, 2009 6:03 pm

sasa62 ::Rekoh ti već, stalno biramo i donosimo vlastite odluke i to uvijek u sadašnjosti , koja za mene nije samo trenutak koji prelazi u prošlost već su to procesi, neki kraći a neki duži...
Ako ne postoji sudbina, kako objasnjavas stvari koje nam se dese a mi ih nismo izabrali niti zelili da nam se dese?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  sasa62 Sre Okt 28, 2009 6:10 pm

Nisam nigdje rekao da ne postoji sudbina , već da nije apsolutno sve sudbina kako neki žele prikazati, već je dobar dio slobodne volje i odluke osobe...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Sre Okt 28, 2009 6:18 pm

sasa62 ::Nisam nigdje rekao da ne postoji sudbina , već da nije apsolutno sve sudbina kako neki žele prikazati, već je dobar dio slobodne volje i odluke osobe...

Ustvari, pre nego što nešto konstatujem daj neki primer na šta čovek može da utiče, odnosno ispuni svoju slobodnu volju ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  lado06 Čet Okt 29, 2009 1:07 pm

Recimo zena ostane trudna. Njena volja je da li ce ga roditi ili nece.
Moguce je da je sudbina ili sta vec bilo da ostane trudna.Ali ona odlucuje dalji tok dogadjaja zar ne?
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Čet Okt 29, 2009 1:55 pm

lado06 ::Recimo zena ostane trudna. Njena volja je da li ce ga roditi ili nece.
Moguce je da je sudbina ili sta vec bilo da ostane trudna.Ali ona odlucuje dalji tok dogadjaja zar ne?

Tačno i recimo nena želja je da rodi to dete a i sudbinski je to ofredjeno i ona naravno rodi i misli kako je odlučila a ustvari samo su se poklopile želje i sudbina, što se često dešava
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  lado06 Čet Okt 29, 2009 2:34 pm

DUH ::
lado06 ::Recimo zena ostane trudna. Njena volja je da li ce ga roditi ili nece.
Moguce je da je sudbina ili sta vec bilo da ostane trudna.Ali ona odlucuje dalji tok dogadjaja zar ne?

Tačno i recimo nena želja je da rodi to dete a i sudbinski je to ofredjeno i ona naravno rodi i misli kako je odlučila a ustvari samo su se poklopile želje i sudbina, što se često dešava

A sta ako odluci da abortira?
A razloge moze da navede imam kuci vec dvoje-troje,nemastina ili hocu da gradim karijeru necu sad da ga rodim....To je njena odluka .
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Čet Okt 29, 2009 2:48 pm

lado06 :: A sta ako odluci da abortira? A razloge moze da navede imam kuci vec dvoje-troje,nemastina ili hocu da gradim karijeru necu sad da ga rodim....To je njena odluka .

Iso ti je to, ja sam gore rekao recimo pa to recimo važi i ovde ako abortira verovatno joj je to sudbina a ti postavljaš pitanje kao da ona zna sudbinu (poenta sudbine je što je mi ne znamo) i sad treba da odluči, ne ona će doneti odluku u skladu sa svojom sudbinom a da li će se poklopiti sa željom to je drugo pitanje


Poslednji izmenio DUH dana Čet Okt 29, 2009 2:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  lado06 Čet Okt 29, 2009 2:49 pm

Duse ja mislim da ti mene ne razumes .
Mislim da postoji nesto sto je predodredjeno coveku kad se rodi,ali postoje situacije kad donosimo dobre odluke ili lose pa se tako aktiviraju neki dobri ili losi aspekti.Barem ja sam tako razumela.
Mislim da u horoskopu postoji mnogo aspekata i da covek ne prozivi sve te aspekte bas iz razloga sto donosi pogresne odluke.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  lado06 Čet Okt 29, 2009 2:54 pm

Meni je jedan astrolog rekao da aspekti kazu da mislim samo na sebe affraid
Sto nije ni blizu istine.
Rekla mi je da ocekujem neko nasledstvo jer aspekti kazu.....ali od toga bas nista.Nisam dobila nista.
Kako objasnjavas tako nesto??
Pretpostavljam reci ces kriv je astrolog.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Čet Okt 29, 2009 3:00 pm

lado06 ::Duse ja mislim da ti mene ne razumes .
Mislim da postoji nesto sto je predodredjeno coveku kad se rodi,ali postoje situacije kad donosimo dobre odluke ili lose pa se tako aktiviraju neki dobri ili losi aspekti.Barem ja sam tako razumela.
Mislim da u horoskopu postoji mnogo aspekata i da covek ne prozivi sve te aspekte bas iz razloga sto donosi pogresne odluke.

Naravno da u horoskopu postoji mnogo više simbolike od one koje mi proživimo jer imamo samo 10 nebeskih tela, 12 znaka i 12 polja sa aspektima.

Slažeš se da u životu postoje neke predodredjene stvari i sad zamisli da imaš nešto predodredjeno u 70-oj godini ali ako imaš moć i odlučivanja bilo šta što odlučiš pre 70-te odvešće te na put koji te ne može dovesti do onog predodredjenog u 70-oj
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  lado06 Čet Okt 29, 2009 3:05 pm

Verujem da donosili dobre ili lose odluke dodjemo opet na ono sto nam je sudbina odredila.Tako da sam misljenja da postoje par putica i mozes da krenes ovim ili onim putem...i dodjes do kraja puta kad tamo te ceka ono sto je zapisano.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  DUH Čet Okt 29, 2009 3:05 pm

lado06 ::Meni je jedan astrolog rekao da aspekti kazu da mislim samo na sebe affraid
Sto nije ni blizu istine.
Rekla mi je da ocekujem neko nasledstvo jer aspekti kazu.....ali od toga bas nista.Nisam dobila nista.
Kako objasnjavas tako nesto??
Pretpostavljam reci ces kriv je astrolog.

Naravano da ću reći da greši astrolog, planete ne greše, greše ljudi, još je nama tanko znanje za ono što laici očekuju od astrologa a simnjam da ćemo ikada i naučiti sa 100% preciznosti tumačimo svačiji horoskop, pre će to postići sa DNK lancem
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  lado06 Čet Okt 29, 2009 3:09 pm

Ali Duse moji aspekti kazu....
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA - Page 10 Empty Re: MOŽEMO LI DA UTIČEMO NA SAVLAĐDIVANJE ASPEKATA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu