Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5.kuća u kom znaku vam počinje

+64
lola92
spikaa 23
ena1976
kaktus-vila
neobicna
*andjela*
Rasheljka
Katja87
kunigunda
Vita83
Oceana
sputana
ivankovacic
Djordje
virgo87
tvigy
bubili30
sara
libra_girl
malamo
likac
AfRoDiTiCa
Arijaaa
RainyDay
bonafides
Natasha-77
taurus13
sagitariusleone
mojra
amajlija
sladjana
Replay
nolita
kristina
Dunja
venerica
alea
Bellatrix986
zelena dolina
jassna
Paradoks
Angie
galaksija
tanjica
Milica
Katarinaki
viktorij
Doree
Strelica
Djomla
BoSaNKa
Bambola
Izida
gernica
vedrana
GOGA
nina4
Jane
lado06
mesmerized
inja
Čarobnica
Nale 83
Astrotanja
68 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Pon Maj 10, 2010 12:06 pm

Bellatrix, nije običaj, ali ja ne stižem. Radila sam i za vikend, a drugi su verovatno odmarali, što ide uz vikend.

Ako je vrh tvoje 5. zaista u Jarcu on ne donosi puno veza i zabavljanja, gde je Jarac tu je odgovrnost, ozbiljnost, a ako je tebi u petoj, a Saturn u opoziciji sa Mesecom onda Saturn donosi probleme, nekada teškoće vezane za emotivne veze, pa Mesec u Biku kojem je stalo do ljubavi i i uživanj nailazi na nešto što ga neuveseljava ,ponekad donosi tugu, suze. Loše se vidi tvoj natal, da li je to Mars u 5. u Jarcu, ili je pri kraju 4.-te? Veći deo pete ti je u vodoliji, pa će seš ti iše osećati uticaj 5. u Vodoliji, koja može doneti i iznendne veze, nekontinuirnost u ljubavi, možda nekog ko putuje, jer je i Uran u Strelcu.
Na izgled utiču pre svega planete koje seprve aspekt s scdentom posebno oa koja pravi prva aspekt,rastojanje najmanjeg orbis na asc Smile
Izida, mislila sam na natalin Pluton u petoj.

tanjice, po meni jbolji period ti je u jesen, posebno kad Venera bude na u tigonu sa natalnom. Dugo će se zadražati u oktobru , novembru u tvojoj četvrtoj, pa petoj i to je po meni vreme povoljno za tebe. Prati rastojanje između Sunca i Meseca, da bude isto kao pri rođenju. O tome smo pisali kod ličnih pitanja koje je Tajna postavila. Tu ima dosta toga vezanog za začeće, trudnoću, pa da se ne ponavljamo.Smile sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Pon Maj 10, 2010 1:22 pm

Bellatrix986 ::Evo Tanja, stavila sam u potpis natal, pa ako mi Vi ili neko drugi može pobliže objasniti značenje V kuće u Jarcu, i sve ove zle retrogradne teške planete, osobito kada je riječ o uticaju na ljubav i prijateljstvo, bila bih zahvalna.

p.s.: Kakav fizički izgled daje ascedent na Djevici, te Merkur i Venera u Lavu Smile

Natal; https://2img.net/r/ihimizer/img339/6467/natalg.png
Tamnoput Very Happy ...ali kakve veze ima sa 5-im polje? U svakom slucaju potvrdi.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Bellatrix986 Pon Maj 10, 2010 2:14 pm

@Tanja, hvala na odgovoru, osjetila sam već i uticaj Vodolije u petoj kući. Ne znam, po svemu ovom mislim da sam beznadežan slučaj, jer ta nekontinuiranost kod mene znači 2 mjeseca godišnje se kao nešto dešava ( u koliko imam sreće), a preostalih 10 su mrtvo more. Eto, meni je od septembra nastupila faza u kojoj je mrtvo more živo u odnosu na moj ljubavni život Laughing Laughing Laughing I po svemu sudeći, ne nazire joj se kraj. Ima li nekih aspekata koji ukazuju na samostanski život, mislim da bi to bila najpametnina odluka Very Happy

I da, Mars mi jeste u Jarcu, ali u IV kući, ne u V.
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Bellatrix986 Sub Maj 15, 2010 8:19 pm

Ozbiljno, bez šale Very Happy, imam li neki aspekt koji govori o samostanu, jer imam nekad osjećaj da sam "odsvirala svoje" po pitanju muškaraca, možda trebam biti zahvalna za to što sam imala ...

I da, iako mi vrh V kuće počinje u Jarcu (ukazuje to na neke duže, ozbiljnije veze), a ja nikada nisam imala vezu dužu od par mjeseci. Na početku na neki način bih očarala te muškarce (jer sam dosta vesela, komunikativna, obrazovana, pa eto, usudim se reći i lijepa Smile), a onda jednostavno, uvijek neki kratki spoj, preokret iz noći u dan. Danas savršeno, sutra početak kraja. Ja sam dosta nezavisna, samostalna, i nisam onaj tip "vješalice" i plačljivice", koja ne da frajeru disati i prosipa patetiku. Nekad mi se čini da bi bilo bolje da jesam takva, da muškarci vole takve cure, te one šutljive, ah tako MISTIČNE ribe, koje ne progovaraju i koje samo kimaju glavom pokorno na sve što dotični kaže Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Dunja Sub Maj 15, 2010 9:05 pm

[quote="Astrotanja"]Bellatrix, nije običaj, ali ja ne stižem. Radila sam i za vikend, a drugi su verovatno odmarali, što ide uz vikend.

Ako je vrh tvoje 5. zaista u Jarcu on ne donosi puno veza i zabavljanja, gde je Jarac tu je odgovrnost, ozbiljnost, a ako je tebi u petoj, a Saturn u opoziciji sa Mesecom onda Saturn donosi probleme, nekada teškoće vezane za emotivne veze, pa Mesec u Biku kojem je stalo do ljubavi i i uživanj nailazi na nešto što ga neuveseljava ,ponekad donosi tugu, suze.

epa Bellatrix,i ja imam isto ovo.. Vrh 5-te u jarcu a Mesec u Biku i veruj mi duso,da te u potpunosti razumem..!Smile

I da, iako mi vrh V kuće počinje u Jarcu (ukazuje to na neke duže, ozbiljnije veze), a ja nikada nisam imala vezu dužu od par mjeseci. Na početku na neki način bih očarala te muškarce (jer sam dosta vesela, komunikativna, obrazovana, pa eto, usudim se reći i lijepa Smile), a onda jednostavno, uvijek neki kratki spoj, preokret iz noći u dan. Danas savršeno, sutra početak kraja. Ja sam dosta nezavisna, samostalna, i nisam onaj tip "vješalice" i plačljivice", koja ne da frajeru disati i prosipa patetiku. Nekad mi se čini da bi bilo bolje da jesam takva, da muškarci vole takve cure, te one šutljive, ah tako MISTIČNE ribe, koje ne progovaraju i koje samo kimaju glavom pokorno na sve što dotični kaže Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

OVo?? TA SAM!!!Smile)
znam da nije neka uteha,al eto.....

Very Happy
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Bellatrix986 Sub Maj 15, 2010 9:45 pm

@Dunja - evo otvorila sam tvoju natalnu, i amaterski ono što vidim mogu misliti kako ti je od 2005. Prvo Saturn u 11. i 12. kući (Rak/Lav)+ natalni povratak, pa onda kroz Ascedent (uhhh), a kao da mu to nije dovoljno, krenuo je i na Sunce. Mislim da si tek 2007. (kraj), ili 2008. malo došla sebi. Wink

I da, ima nas još ... Žalosno je što sam ja sa nepune 24. vidjela više jada sa ovim aspektima od prosječne osobe mojih godina ... i gotovo izgubika svaku nadu.

Nadam se da nam Tanja ima nešto utješno za reći Very Happy
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Dunja Ned Maj 16, 2010 3:36 am

pa skroz si u pravu....tacno tako je i bilo...mislim,ovo sa godinama..

a Tanja ce da nam sigurno kaze reci utehe..Smile)) meni ih je vec rekla...vise puta..Wink

ostaje nam samo da se nadamo.... cheers
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Bellatrix986 Ned Maj 16, 2010 2:05 pm

Nadam se da će ih Tanja reći i meni ... Smile

Mislim da je moć podsvijesti čudo Wink
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Ned Maj 16, 2010 4:52 pm

Ma,kakav gubitak nade, nade mora biti, jer sve počnije od željenja nego i nade koja to posdtiče. Pesimistički st nas samo udaljava od želje., pa se protiv toga trebate boriti.

Saturn vladar vaše pete od decembra ide retrogrdno, ali uskoro, 29. maja prestaje da ide rertogradno,što je bitno za vas. Bitno je za obe da Saturn pravi aspekte ka Mesecu, Veneri, Neptunu, kako bi veza bila ljubavna.

Bellatrix tebi je će krajem maja Saturn praviti trigon, a Uran i Jupiter tranzitni iz 7. sekstil sa Mesecom, što obećava da će biti prilike za neka emotivno dešavanja. Samo treba iskoristiti Jupiter u Ribama, pa verovati da je tako nešto moguće.
Veze koje nastaju pod utiacajem Saturna su dugotrajije, za razliku od oih koje donosi Uran, u aspektima prema Veneri, ili Mesecu. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Maj 16, 2010 10:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Dunja Ned Maj 16, 2010 5:18 pm

a meni?? Sad
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  kristina Ned Maj 16, 2010 11:30 pm

Meni je vrh 5 kuce u ribama (12' o9')
Severni cvor (retro) u ribama (26'30')
severni cvor u 5-oj kuci samo to ..da li je ovo lose??? zanima me kada cu uci u vezu i da li cu se udati?

Crying or Very sad

i opis bracnog partnera, braka i se gleda u 7-oj kuci moja je u biku (02'09')ali neeema planeta
(decedent u biku neeeeema planetaa Embarassed shmmmrrcc...

evo moja natalna karta zamolila bix da mi neko odgovorii bounce bounce bounce bounce 5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Astro_w2at_01___hp.72659.651

kristina

Broj poruka : 9
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Bellatrix986 Pon Maj 17, 2010 12:06 am

@Kristina - to što ti je VII kuća prazna nema nikakve veze, gleda se gdje je otišla Venera (predstavnik Bika), te kakve aspekte pravi. Pokušaću ti odgovoriti, mada sam ja amater Smile

Tebi je natalna Venera u IV kući, u znaku Vodolije, znači tvoj životni partner bi vjerojatno neko iz tvoje sredine, sličnog mentaliteta, možda i neko koga poznaješ još iz najranijeg djetinjstva, komšiluk, djeca porodičnih prijatelja isl. Osim toga, natalni mjesec ti je u Blizancima, a natalna Venera u Vodoliji, tako da bi ti partner mogao biti Bik, Vodolija ili Blizanac (u podznaku ili u znaku), ili sa mnogo planeta u tim znacima.


Što se tiče trenutne situacije, tebi je V kuća (ljubav) u Ribama, a Saturn tranzitira Djevicom još od 2007. godine, pa je moguće da nisi imala mnogo ljubavnih dešavanja u proteklom periodu, ali krajem juna tj. početkom jula ove godine ulazi u znak Vage, te prestaje opozicija (nepovoljan položaj sa tvojom V kućom i tranzitirajućim Jupiterom). Osim toga, V kućom ti tranzitira i Uran, pa je moguće neko poznanstvo preko interneta, i lepršavija ljubavna dešavanja.

U ozbiljniju vezu bi mogla ući nekad sredinom 2011 godine, kada Saturn u Vagi napravi trigon sa tvojom natalnom Venerom i istodobno sa natalnim Mjesecom, ali kako će biti u tvojoj 12. kući, postoji mogućnost i tajne veze, pa budi oprezna po tom pitanju.

I za kraj; provodi se, izlazi, uživaj, putuj (u granicam mogućnosti), ganjaj fax i hobije, jer još smo mlade i trebamo uživati u životu, a za ozbiljnije veze (a o braku da ne govorim) ima dovoljno vremena Wink)
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Pon Maj 17, 2010 1:14 am

Kristina, povedi računa u kakve veze ulauziš. Izbegavaj tajne veze, jer one mogu biti teške, doneti ti patnju. Posebno veze sa zauzetom osobom ili da početeš jednu veze, dok druga nije završena. Ljubomora i posenost mogu epooljno da utiče na veze, pa je bitno ne izazivati je svesno, a nastojati i kod budućeg dečka, ili partnera dokazati i pokazivati osećanje lojalnosti,iskrenosti i poverenja.

Tebe će ljubav menjati. Komunikacijom, razgovorom možeš rašavati svoje ljubavne probleme i ona je bitna vezama. Ljubavna vez gde ima puno i druženj i komunikcije doneće više sreće, zabave.

Ljubavi će biti, posebno će ti ih doneti ulazak NEptuna u tvoju petu, ali i neki drugi tranziti... o kojima neki drugi put. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Pon Maj 17, 2010 1:20 am

Dunja, tebi je vrh pete u strelcu i tebi će tranzitni Jupiter donesti ljubav kada bude pravio trigon sa Venerom, jer taj aspekt imaš i u natalu, tako da je povoljno vreme za neku veću, značajniju ljubav iduće godine, negde u prvoj polovini juna. Tada će trnzitni Jupiter biti i u konjukciji sa natalnim Mesecom i u trigonu sa Venerom i Suncem. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Dunja Pon Maj 17, 2010 1:30 am

fala Tanjce!

raaazumela!! farao

znaci,cekaj cico,da rezimiramo ovako:
ja sledece god u martu/aprilu promenim mesto boravka (grad najverovatnije,moguce,recimo,zbog posla) pa onda tamo u junu nadjem sebi svoju srodnu dushichku...Smile) i zivimo srecno i dugovecno....DO KRAJA ZIVOTA!!!Smile))))

znaci,moze da bude ta pricica,a??Smile

pa,da vidis...i ne zvuci mi lose!!Smile cak mi se svidjaaaaaaa lol!
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  nolita Pon Maj 17, 2010 1:33 am

Astrotanja ::Dunja, tebi je vrh pete u strelcu i tebi će tranzitni Jupiter donesti ljubav kada bude pravio trigon sa Venerom, jer taj aspekt imaš i u natalu, tako da je povoljno vreme za neku veću, značajniju ljubav iduće godine, negde u prvoj polovini juna. Tada će trnzitni Jupiter biti i u konjukciji sa natalnim Mesecom i u trigonu sa Venerom i Suncem. sunny

oprostite na upadu, ja kad sam imala tr ju na mo, trigon venera (a asc mi u vagi) nije mi se dogodila ljubav, sto i je ok, obzirom da natalno nemam jak jupi, niti mi radi aspekte s ve,mo...ali mi je donio debljanje!! e na to sam poludila...

inace meni peta pocinje u vodenjaku, ali kazu da trebam gledat i saturna kao vladara pete...
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Dunja Pon Maj 17, 2010 1:42 am

jao,nemoj debljanje nolita,molim te!!

pa kud cu vise,ionako sad imam tezinu koju nikad u zivotu nisam imala ...Smile kud ces jos,majke ti???Smile)))
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  nolita Pon Maj 17, 2010 1:46 am

ma tebe to nece copit, imas asc u lavu Wink
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Pon Maj 17, 2010 1:49 am

Nolita, kod tebe nije Jupiter važan za ljubav, a i slab je u Jarcu.
Da ,za tebe su bitnij aspekti Urana, i Satura na Veneru, Mesec, kao i na Marsa, vl. tvoje 7.

Meni je Jupiter na Veneri u mladosti u natalnoj petoj doneo puno ljubavi i zadovoljstva, ali kad sam dobila decu, onda je u tranzitima sa Venerom donosi sreću, preko dece. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pon Maj 17, 2010 1:53 am, izmenio ukupno 4 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Dunja Pon Maj 17, 2010 1:51 am

uffff... silent sad mi je lakse....
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  nolita Pon Maj 17, 2010 1:56 am

Astrotanja ::Nolita, kod tebe nije Jupiter važan za ljubav, a i slab je u Jarcu.
Da ,za tebe su bitnij aspekti Urana, i Satura na Veneru, Mesec, kao i na Marsa, vl. tvoje 7.

Meni je Jupiter na Veneri u mladosti u natalnoj petoj doneo puno ljubavi i zadovoljstva, ali kad sam dobila decu, onda je u tranzitima sa Venerom donosi sreću, preko dece. sunny

to sam i rekla, da mi jupi nije bitan, i nije donio ljubav, ali mi je prasac donio debljanje Wink
a sto mislis o mojem tr sa90ve?plus tr.uran 90 ve?
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  kristina Pon Maj 17, 2010 2:59 am

Jaooo hvala vam punoooo!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower

kristina

Broj poruka : 9
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Replay Pon Maj 17, 2010 12:48 pm

Meni peta pocinje u strelcu,A vladar jupiter mi je sada tranz. u ribe gde mi je inace venera.Rece mi jedan covek da u martu moze biti povoljno na ljubavnom planu i nije puno pogresio.E sad pitanje da li ce se to nastaviti i u buducim mesecima???

Replay

Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Bellatrix986 Pon Maj 17, 2010 12:54 pm

Ja mislim da (mada je sve individualno), sve zavisi od vladara pete kuće i njihovih aspekata sa Mjesecom i Saturnom za dublje emocije i čvršće veze, a mislim da aspekti Venere i Jupitera više donose same prilike za upoznavanje nekoga, te sticaj okolnosti koja ta poznanstva produbi Smile)
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  tanjica Pon Maj 17, 2010 1:51 pm

geek Meni 5.kuca pocinje u skorpionutu.Tu su uran i neptun.Mars kao vladar otisao u 9.polje.Tranzitno,sada su tu uran i Jupiter...mozda se desi neka trudnoca,neocekivano??? flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 5 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu