Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5.kuća u kom znaku vam počinje

+64
lola92
spikaa 23
ena1976
kaktus-vila
neobicna
*andjela*
Rasheljka
Katja87
kunigunda
Vita83
Oceana
sputana
ivankovacic
Djordje
virgo87
tvigy
bubili30
sara
libra_girl
malamo
likac
AfRoDiTiCa
Arijaaa
RainyDay
bonafides
Natasha-77
taurus13
sagitariusleone
mojra
amajlija
sladjana
Replay
nolita
kristina
Dunja
venerica
alea
Bellatrix986
zelena dolina
jassna
Paradoks
Angie
galaksija
tanjica
Milica
Katarinaki
viktorij
Doree
Strelica
Djomla
BoSaNKa
Bambola
Izida
gernica
vedrana
GOGA
nina4
Jane
lado06
mesmerized
inja
Čarobnica
Nale 83
Astrotanja
68 posters

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty 5 polje i predbracne veze!!!

Počalji  Gost Sub Maj 22, 2010 4:27 am

Astrotanja, evo sta sam ja upravo zakljucila na svom primeru:
Ako je 5 polje i polje zabavljanja i predbracne veze, ja mislim da sam se "ispucala"...ukratko, svo vreme sam gledala u svog I vladara Sunce, i nije mi bilo jasno broj veza kod mene, koje opet moram da priznam pre uopste ulaska u bilo kakvo zabavljanje nisam ni pomisljala da ce dostici toliki broj!!! Cak 3 veze: od 1 god, nekoliko godina - vise od 4, i od 2god.

A u stvari sam trebala da gledam aplikacije drugog vladara Merkura Razz Merkur aplikacija Jupiter, Pluton, Venera i konacno dolazim do Neptuna (ako je to i poslednje, sto se tiche mog Umetnika nesudjenog "nesudjeno je sudjeno"), iako je ova poslednja i naobavezna vrsta odnosa bila gotovo neizleciv i neizlazan "pakao" posle Raja (ja Raj dozivljavam sa onim sto najvise volim i osecam - s muzikom), mozda mogu da odahnem, udahnem...i da se konacno vise ne opterecujem time. Mislila sam da po prvi put znam da je to taj osecaj kad te neko zeli i ne daje,posesivno.. pa bash onako kako zamisljam ali bez nekih viskova uz to..
..konacno da zakljucim sebe na ovoj temi. Cini mi se... Suspect apslovirala izgleda...

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven X 1 (Valjda ce doci taj 1 sunny ali koji vredi za ovu 4-icu, sto se kaze da naplatim muke Wink ) Samo nek ima lep sunny osmeh i nista mi ne treba..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Sub Maj 22, 2010 11:38 am

Mila, da.

naravno gledaju se i dispoztoritvog Sunca, Pluton i Mars. Mars takođe u ženskom horoskopu predstavlja animus, kao i sunce. E, sad pitanje je na koji tip osobe u ljubavi si nailazila, da li onih predstavljenih Marsom u Devici, u šestoj, to ili na tip osobe u simbolici tvog Sunca u Škorpiji. Stabilniji je tip Sunca, jer je tvoj Mars i pored sekstila sa Suncem i Mesecom, Plutonom ipak u kvadratu sa Uranom i u promenljivom znaku, tako da to može da dovodi do raskida u vezi. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Maj 22, 2010 5:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Sub Maj 22, 2010 2:50 pm

Sad ste me zbunili malo Tanja scratch iz svega bih rekla, dve "stabilne" veze; prvi decko i 3, a veza izmedju je licila bas na to Ma90Ur, s prekidima, zato sam i napisala nekoliko godina, neodredjeno. Tako da je on bio u periodu kad se taj tranzitni Pluton setao preko mojih Ve0Ne, s orbisom pre i nesto posle. U poslednjem odnosu, koji je za mene najbitnijeg traga (ne i na njega, verujem)..nista mi nije lakse od ove koja je i pored toga sto je trajala godinama, sada ova je bila jacha od svega sto sam upoznala do sada, a nerado priznajem i da sam po prvi put osetila da je "To - To". Naravno prekidi u naletima, ali sa ostankom u kontaktu, koji je nemoguce prekinuti. Ponekad sam mislila da to sto se povlaci ima veze sa onim sto i sam je rekao pre ikakvog upustanja(emocije uvek su tu), sto zbog velikog kontakta sa zenama i ostanka u shemama (sto sam gledala kao izgovor), ali sam patila i pochela jache da se okrecem samoci, mada nikad nisam izgubila nadu, a to je valjda i njegov Jupiter koji me "osvetli" tacno na mom Suncu sunny
Samo Tanja, volela bih ja da je Mars u sekstilu sa Plutonom, ali nije..ovde se mozda ne vidi najbolje. Zato sam ja gledajuci Sunce videla samo 2 separacije, ali jel to znaci da za mene jos nije zavrsno po pitanju 5 polja? pale

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Sub Maj 22, 2010 5:46 pm

Mila, dok se ne uđeš u zajednički život sa nekim, nije gotovo sa 5. poljem, sve je to zbavljajne. 7. predstavlja uduživanje, partnerstvo, brak, zajednički život itd.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Sub Maj 22, 2010 5:53 pm

Astrotanja ::Mila, dok se ne uđeš u zajednički život sa nekim, nije gotovo sa 5. poljem, sve je to zbavljajne. 7. predstavlja uduživanje, partnerstvo, brak, zajednički život itd.sunny
Rolling Eyes oh, my God
Mislila sam da se i na taj nacin moze odrediti broj "onih" znacajnih ili bitnih veza, pre braka!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sladjana Sub Maj 22, 2010 6:29 pm

Moja V kuća je prazna ali je u Biku. Bik je plodan znak, jakih osecanja, ukazuje na dobar ljubavni i seksualni zivot, prozet snaznim osecanjima i zadovoljstvom. Znakom Bika vlada Venera, koja je meni dobro postavljena valjda Shocked

Ne snalazim se sa praznim kućama, ne znam kako da se povežem... Question
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  venerica Sub Maj 22, 2010 11:03 pm

sladjana ::Moja V kuća je prazna ali je u Biku. Bik je plodan znak, jakih osecanja, ukazuje na dobar ljubavni i seksualni zivot, prozet snaznim osecanjima i zadovoljstvom. Znakom Bika vlada Venera, koja je meni dobro postavljena valjda Shocked

Ne snalazim se sa praznim kućama, ne znam kako da se povežem... Question

Sladjana,
ja bih rekla da si napravila lapsus, tebi je 4. polje u znaku Bika i njegov vladar je Venera, a 5. polje je ipak u Blizancima i kao njegovog vladara gledas ME, samim tim polje i znak u koje je ME smesten kao i aspekte koje pravi...
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  amajlija Uto Maj 25, 2010 12:18 am

venerica ::
sladjana ::Moja V kuća je prazna ali je u Biku. Bik je plodan znak, jakih osecanja, ukazuje na dobar ljubavni i seksualni zivot, prozet snaznim osecanjima i zadovoljstvom. Znakom Bika vlada Venera, koja je meni dobro postavljena valjda Shocked

Ne snalazim se sa praznim kućama, ne znam kako da se povežem... Question

Sladjana,
ja bih rekla da si napravila lapsus, tebi je 4. polje u znaku Bika i njegov vladar je Venera, a 5. polje je ipak u Blizancima i kao njegovog vladara gledas ME, samim tim polje i znak u koje je ME smesten kao i aspekte koje pravi...

I moja 5. kuća je prazna, a 5. kuća je pozicionirana u vodoliji, uran u škorpiji (2. kuća). inače mjesec je u kvadratu i sa venerom i sa saturnom(mjesec u blizancima). pokazuje da neću imati svoju djecu ili...?

amajlija

Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  mojra Pet Sep 10, 2010 9:24 pm

jedan novi clan pozdrav svima Very Happy

u mom horoskopu vrh 5. kuce u Strelcu,unutra je NE 90 VE,ME a JU je u Raku u 11.
da ne bi zbunila dalje sa aspektima postavicu natal,,,,,najvise me interusuje moguca trudnoca, u braku sam , jedan spontani pre deset godina ,,,,ako neko ima neki savet, komentar bila bih veoma zahvalana Very Happy


https://2img.net/r/ihimizer/img707/1984/mnatal.gif

mojra

Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sladjana Sub Sep 11, 2010 7:30 pm

venerica ::
sladjana ::Moja V kuća je prazna ali je u Biku. Bik je plodan znak, jakih osecanja, ukazuje na dobar ljubavni i seksualni zivot, prozet snaznim osecanjima i zadovoljstvom. Znakom Bika vlada Venera, koja je meni dobro postavljena valjda Shocked

Ne snalazim se sa praznim kućama, ne znam kako da se povežem... Question

Sladjana,
ja bih rekla da si napravila lapsus, tebi je 4. polje u znaku Bika i njegov vladar je Venera, a 5. polje je ipak u Blizancima i kao njegovog vladara gledas ME, samim tim polje i znak u koje je ME smesten kao i aspekte koje pravi...

Meni ipak V kuca počinje u Biku ,pogledaj bolje kartu, na zdanjem stepenu 29 a nastavlja se u Bliznacima !!!
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Sub Sep 11, 2010 8:27 pm

amajlija ::
venerica ::
sladjana ::Moja V kuća je prazna ali je u Biku. Bik je plodan znak, jakih osecanja, ukazuje na dobar ljubavni i seksualni zivot, prozet snaznim osecanjima i zadovoljstvom. Znakom Bika vlada Venera, koja je meni dobro postavljena valjda Shocked

Ne snalazim se sa praznim kućama, ne znam kako da se povežem... Question

Sladjana,
ja bih rekla da si napravila lapsus, tebi je 4. polje u znaku Bika i njegov vladar je Venera, a 5. polje je ipak u Blizancima i kao njegovog vladara gledas ME, samim tim polje i znak u koje je ME smesten kao i aspekte koje pravi...

I moja 5. kuća je prazna, a 5. kuća je pozicionirana u vodoliji, uran u škorpiji (2. kuća). inače mjesec je u kvadratu i sa venerom i sa saturnom(mjesec u blizancima). pokazuje da neću imati svoju djecu ili...?
Draga, hajde nam postavite natal sunny Ovako kada pomislim na vladara 5 u 2, setim se da se to odnosi i na decu koja ce biti uspesna(i ifinansijski) ako se budu bavila onim poslom koji ona vole.
Prazna 5 polja ne govore o nemogucnosti potomstva. Very Happy Kao niti bilo koje drugo polje ukoliko Vam je prazno. Pogledajte i ostala polja koja su Vam prazna, i setite se da li ste zaista uopste bez toga u svom zivotu?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  mojra Ned Sep 12, 2010 11:25 am

Molim vas ,moze li neko da pogleda moju 5. kucu
znam da sam u mladosti imala previse idealizovane partnere zbog Ve90Ne i problem verovatno za neiznesenom trudnocom sa jos nekim tadasnjim tranzitom(1.maj 2000.) ,ineresuje me sadasnji uticaj planeta i moguca trudnoca ,,ukoliko se ponovo gleda 5. kuca ?



Mojra natal sunny

mojra

Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Ned Sep 12, 2010 4:34 pm

Draga mojra,
dobrodosla nam na forum Astrotanja!
sunny
Veliko mi je zadovoljstvo da te pozdravim i da zamolim samo za malo strpljenja. Takodje bih Vas zamolila da natalnu kartu postavite u potpis kako bi nam u svakom momentu na bilo kojoj temi bila vidljiva i da ne biste morali stalno da je postavljate iznova.
Jos jednom, drago nam je da ste izabrali nas forum i do skorijeg javljanja, prijatan dan Vam zelim.

Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Ned Sep 12, 2010 5:07 pm

mojra ::Molim vas ,moze li neko da pogleda moju 5. kucu
znam da sam u mladosti imala previse idealizovane partnere zbog Ve90Ne i problem verovatno za neiznesenom trudnocom sa jos nekim tadasnjim tranzitom(1.maj 2000.) ,ineresuje me sadasnji uticaj planeta i moguca trudnoca ,,ukoliko se ponovo gleda 5. kuca ?



Mojra natal sunny
Draga mojra, kao prvo Vi ste i dalje mladi. Ako se ne varam za sledecu trudnocu se gleda 7 polje i sve vezano za njegovog vladara.

Sto se tice konkretno vaseg 5 polja:
~koje pocinje na 1` Strelca(manje plodnog znaka sto se tice ovog polja kao polja dece, dakle sledeca trudnoca gleda se 7-mim...), sa Neptunom u 5-oj, a vladar Jupiter na 5` Raka, pa sa toliko aspekata medjusobno...cini da Vam sve otezava i komplikuje, za zapravo Vi imate posebne zahteve u ljubavnim zadovoljstvima, cudna iskustva u osecanjima, emocijama i interesovanjima. Malo vece potrebe i uslvoe u vezi sa seksom, zavodnickog i senzualnog zadovljstva(koja ocekujete od onog sa kim se zabavljate). Upravo neptun koji je afliktovan oznacava probleme i tugu u ljubavi i gubitak samokontrole izmedju apetita i zelja. Moguce da ste bili nekada pokradeni ili prevareni(a vi znate na koji nacin to osecate, ne mora znaciti u materijalnom i fizickom obliku), ali vi ne idealizujete samo partnera ili ljubav jer Vama je zapravo Uran vladar 7-mog polja partnerstva, a Ve o kojoj ste pricali je vladar i porodice ili clana porodice(isto tako ako ste udati, jedan roditelj VAseg partnera), kao sto je i vladar 10 polja i ukljestnog znaka Bika(gde se nalaze vase emocije - Mesec). ali vi ste zapravo lepo uskladjeni sto se tice Vasih unutrasnjih zenskih principa i emocija, lepo slaganje sa zenskim polom.
Nacin na koji bi ste se upustali u zabavljanje je za Vas igra, slobodna i bez zadnjih namera pa cak i sa onima kojima pokusate da budete priajtelj ili ste vec neko vreme(Ju u 11 polju, ali na kraju 12-og polja), moze Vas cesto odvesti ne Vasom teznjom u tajne veze ili one koje vremenom prerastu u takve jer ste ipak svesni i toga da nista nije idealno(ovo ja treba sebe da ubedim, kliknite kartu i bice Vam vise nego jasno Wink ). A kako je Jupiter i sinonim za "velika sreca" nadam se da se iz svega ostajete ipak prijateljski natrojeni, ili u normalnim i nezategnutim odnosima. I ono sto Vam uvek moze praviti problem je Jupiter120`Uran koji uvek moze aktivirati iznenadno ulazenje ponovo u neke od istuh veza, zato sto su deo Vaseg opisa, iznenadne, nestaticne, zanimljive, slobodne...ne ogranicavaju Vam slobodu.
Poemnuli ste trudnocu i da ste izgubili plod, ali za sada cu ostaviti sturcnijima od mene iz ove oblasti i uopste strucnijima, ali i sam kontakt Neptuna u 5-om polju 90` Merkur(koji predstavlja i decu) je pokazatelj da je moglo doci do problema, ali mislim da s obizrom da je to dosta iza VAs a Vi ste spremni da se ostvarite kao majka da treba samo da se opustite i da ce Vas mozda i Vas Uran iznenaditi(koji je vladar 7 mog) u pozitivnom smislu! Mada ne znam kako vam se manifestovao kao vladar 7-mog sto se tice drugih pojmova koji su opisani znacenjem ovog polja, ali i to sto je u ukljestnoj Skorpiji i 4-om polju, ipak je mozda i to sto ste malo odlozili rodjenje 1 deteta on razlog kao vladar 1 rodjenog deteta.

Ja Vam zelim sve najbolje, i nadam se da ce neko uspeti da me u svemu sto sam previdela ispravi!
Embarassed

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  mojra Ned Sep 12, 2010 9:19 pm

Hvala jos jednom na odgovoru! Pokusacu da svojim zivotnim iskustvom opravdam tvoj trud!

Hm,,,, sto se tice nekih stvari jesu istinite ,neke su delimicno istinite, mozda neki skriveni delovi moje licnosti kasnije se pojave ,inace kad covek misli da sebe najbolje poznaje , drugacija iskustva u zivotu ga gurnu jos malo dalje pa se iznenadi.
Prohtevi u ljubavi i sexu ,naravno da postoje, sad dal'su cudni ,to ne bi znala, suprug se ne buni Very Happy.
Uvek sam bila nezadovoljna (Ve90Ne) u ljubavi i trazila nesto"drugo" u periodu zabavljanja, udala sam se za coveka sa kojim sam se prvi put zabavljala, ali 15 godina kasnije Very Happy ,(njegov Asc je Strelac).
Mnoge ljubavi jesu bili prijatelji ili pre veze ili su to ostali posle veze. I danas smo u kontaktu.
Za svoj brak mislim da je sudbinski, i nas prvi susret posle njegovog gubitka clana porodice(sestre), kao i nas ponovni susret posle 15 godina, nacin na koji su nam se kasnije desavale jos neke stvari, mislim da ne bi bila u stanju da odrzavam nijednu tajnu vezu pored ovog coveka.Sto me vraca na moju prvu recenicu. Crying or Very sad
Clan porodice ,zapravo brat jeste Vaga i to "dupla" Very Happy i veoma dobro se slazemo.
Sa osobama zenskog pola imam odlicnu saradnju kako na poslu takoi u druzenju.

Pozdrav i nastavi study bas ti ide

mojra

Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Dunja Ned Sep 12, 2010 10:32 pm

mila2710 ::
mojra ::Molim vas ,moze li neko da pogleda moju 5. kucu
znam da sam u mladosti imala previse idealizovane partnere zbog Ve90Ne i problem verovatno za neiznesenom trudnocom sa jos nekim tadasnjim tranzitom(1.maj 2000.) ,ineresuje me sadasnji uticaj planeta i moguca trudnoca ,,ukoliko se ponovo gleda 5. kuca ?



Mojra natal sunny
Draga mojra, kao prvo Vi ste i dalje mladi. Ako se ne varam za sledecu trudnocu se gleda 7 polje i sve vezano za njegovog vladara.

Sto se tice konkretno vaseg 5 polja:
~koje pocinje na 1` Strelca(manje plodnog znaka sto se tice ovog polja kao polja dece, dakle sledeca trudnoca gleda se 7-mim...), sa Neptunom u 5-oj, a vladar Jupiter na 5` Raka, pa sa toliko aspekata medjusobno...cini da Vam sve otezava i komplikuje, za zapravo Vi imate posebne zahteve u ljubavnim zadovoljstvima, cudna iskustva u osecanjima, emocijama i interesovanjima. Malo vece potrebe i uslvoe u vezi sa seksom, zavodnickog i senzualnog zadovljstva(koja ocekujete od onog sa kim se zabavljate). Upravo neptun koji je afliktovan oznacava probleme i tugu u ljubavi i gubitak samokontrole izmedju apetita i zelja. Moguce da ste bili nekada pokradeni ili prevareni(a vi znate na koji nacin to osecate, ne mora znaciti u materijalnom i fizickom obliku), ali vi ne idealizujete samo partnera ili ljubav jer Vama je zapravo Uran vladar 7-mog polja partnerstva, a Ve o kojoj ste pricali je vladar i porodice ili clana porodice(isto tako ako ste udati, jedan roditelj VAseg partnera), kao sto je i vladar 10 polja i ukljestnog znaka Bika(gde se nalaze vase emocije - Mesec). ali vi ste zapravo lepo uskladjeni sto se tice Vasih unutrasnjih zenskih principa i emocija, lepo slaganje sa zenskim polom.
Nacin na koji bi ste se upustali u zabavljanje je za Vas igra, slobodna i bez zadnjih namera pa cak i sa onima kojima pokusate da budete priajtelj ili ste vec neko vreme(Ju u 11 polju, ali na kraju 12-og polja), moze Vas cesto odvesti ne Vasom teznjom u tajne veze ili one koje vremenom prerastu u takve jer ste ipak svesni i toga da nista nije idealno(ovo ja treba sebe da ubedim, kliknite kartu i bice Vam vise nego jasno Wink ). A kako je Jupiter i sinonim za "velika sreca" nadam se da se iz svega ostajete ipak prijateljski natrojeni, ili u normalnim i nezategnutim odnosima. I ono sto Vam uvek moze praviti problem je Jupiter120`Uran koji uvek moze aktivirati iznenadno ulazenje ponovo u neke od istuh veza, zato sto su deo Vaseg opisa, iznenadne, nestaticne, zanimljive, slobodne...ne ogranicavaju Vam slobodu.
Poemnuli ste trudnocu i da ste izgubili plod, ali za sada cu ostaviti sturcnijima od mene iz ove oblasti i uopste strucnijima, ali i sam kontakt Neptuna u 5-om polju 90` Merkur(koji predstavlja i decu) je pokazatelj da je moglo doci do problema, ali mislim da s obizrom da je to dosta iza VAs a Vi ste spremni da se ostvarite kao majka da treba samo da se opustite i da ce Vas mozda i Vas Uran iznenaditi(koji je vladar 7 mog) u pozitivnom smislu! Mada ne znam kako vam se manifestovao kao vladar 7-mog sto se tice drugih pojmova koji su opisani znacenjem ovog polja, ali i to sto je u ukljestnoj Skorpiji i 4-om polju, ipak je mozda i to sto ste malo odlozili rodjenje 1 deteta on razlog kao vladar 1 rodjenog deteta.

Ja Vam zelim sve najbolje, i nadam se da ce neko uspeti da me u svemu sto sam previdela ispravi!
Embarassed

milaaaaaaaaaaaaaaa...pa ocu i ja ovakvo tumacenje:)))
sad salu na stranu,meni je neko davno pre mnogo godina kad mi je prvi put uradjena karta reko da su mi moguci problemi sa prvom trudnocom,a da su druga i naredne u redu..
ima li to veze ili ....?
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sladjana Pon Sep 13, 2010 5:22 pm

Mila2710 ,moja natalna i solarni su stalno u potpisu .... Very Happy
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  amajlija Sre Okt 20, 2010 2:44 pm

mila 2710 puno ti hvala na odgovoru (koji je u svakom slučaju utješan za nekog kome se takvo pitanje o potomstvu vrti u glavi). prošlo je prilično vremena od kako sam postavila pitanje ovdje na forumu, a u međuvremenu je odgovor stigao iz drugog izvora Wink u proljeće, ako bog da, očekujem svoju bebu što ide u prilog tvojoj konstataciji. nekako sam vjerovala da će me izvući trigon mjeseca i plutona. moja natalna

amajlija

Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Sre Okt 20, 2010 5:06 pm

amajlija ::mila 2710 puno ti hvala na odgovoru (koji je u svakom slučaju utješan za nekog kome se takvo pitanje o potomstvu vrti u glavi). prošlo je prilično vremena od kako sam postavila pitanje ovdje na forumu, a u međuvremenu je odgovor stigao iz drugog izvora Wink u proljeće, ako bog da, očekujem svoju bebu što ide u prilog tvojoj konstataciji. nekako sam vjerovala da će me izvući trigon mjeseca i plutona. moja natalna
cheers jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Milica Sre Okt 20, 2010 6:38 pm

mila2710 ::Draga, hajde nam postavite natal sunny Ovako kada pomislim na vladara 5 u 2, setim se da se to odnosi i na decu koja ce biti uspesna(i ifinansijski) ako se budu bavila onim poslom koji ona vole.
Prazna 5 polja ne govore o nemogucnosti potomstva. Very Happy Kao niti bilo koje drugo polje ukoliko Vam je prazno. Pogledajte i ostala polja koja su Vam prazna, i setite se da li ste zaista uopste bez toga u svom zivotu?
Vladar 5. u 2. znači i ''dete je projekat''.
Izbor partnera za dete na osnovu proračuna da li je osoba dobra kao genetski materijal. Smile
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Sre Okt 20, 2010 7:40 pm

Vladar 5 u 5? Plod ljubavi...?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sladjana Sre Okt 20, 2010 8:37 pm

venerica ::
sladjana ::Moja V kuća je prazna ali je u Biku. Bik je plodan znak, jakih osecanja, ukazuje na dobar ljubavni i seksualni zivot, prozet snaznim osecanjima i zadovoljstvom. Znakom Bika vlada Venera, koja je meni dobro postavljena valjda Shocked

Ne snalazim se sa praznim kućama, ne znam kako da se povežem... Question

Sladjana,
ja bih rekla da si napravila lapsus, tebi je 4. polje u znaku Bika i njegov vladar je Venera, a 5. polje je ipak u Blizancima i kao njegovog vladara gledas ME, samim tim polje i znak u koje je ME smesten kao i aspekte koje pravi...

Nisam napravila lapsus jer meni V kuca poćinje u bIku na 29 stepenu i to nije baš najbolje jer mi donosi zbrkane veze, tj baš se tu ne snalazim uopšte...možda mi bude bolje ako se udam ?!
Poznato je da kuce koje počinju na 29 stepenu donose poteškoće , tako je meni u vezama a sada deca videcemo mada ja bi samo 1 dete?!
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Milica Sre Okt 20, 2010 8:48 pm

mila2710 ::Vladar 5 u 5? Plod ljubavi...?
Hmmm...ima logike.
Ako je vladar 7. u 5. -brak iz ljubavi.
Onda je sasvim logično i da vladar 5. u 5. daje decu iz ljubavi. I love you
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  amajlija Čet Okt 21, 2010 6:11 pm

"dete je projekat"- milice da li podrazumijevaš u smislu da treba duže vremena da neko sa 5. u 2. dobije dijete (budući da je projekat zatrudnjivanje kod mene trajao 3 godine)?? ili...? a vladara 5. u 2. sam posmatrala s obzirom da mi je 5. kuća prazna. i sama natalna puna je nepovoljnih aspekata mjeseca (nadam se da sam dobro postavila natalnu u potpisu).

amajlija

Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  amajlija Čet Okt 21, 2010 6:13 pm

mila2710 ::
amajlija ::mila 2710 puno ti hvala na odgovoru (koji je u svakom slučaju utješan za nekog kome se takvo pitanje o potomstvu vrti u glavi). prošlo je prilično vremena od kako sam postavila pitanje ovdje na forumu, a u međuvremenu je odgovor stigao iz drugog izvora Wink u proljeće, ako bog da, očekujem svoju bebu što ide u prilog tvojoj konstataciji. nekako sam vjerovala da će me izvući trigon mjeseca i plutona. moja natalna
cheers jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
I love you

amajlija

Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 6 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu