Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5.kuća u kom znaku vam počinje

+64
lola92
spikaa 23
ena1976
kaktus-vila
neobicna
*andjela*
Rasheljka
Katja87
kunigunda
Vita83
Oceana
sputana
ivankovacic
Djordje
virgo87
tvigy
bubili30
sara
libra_girl
malamo
likac
AfRoDiTiCa
Arijaaa
RainyDay
bonafides
Natasha-77
taurus13
sagitariusleone
mojra
amajlija
sladjana
Replay
nolita
kristina
Dunja
venerica
alea
Bellatrix986
zelena dolina
jassna
Paradoks
Angie
galaksija
tanjica
Milica
Katarinaki
viktorij
Doree
Strelica
Djomla
BoSaNKa
Bambola
Izida
gernica
vedrana
GOGA
nina4
Jane
lado06
mesmerized
inja
Čarobnica
Nale 83
Astrotanja
68 posters

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  tvigy Sre Apr 04, 2012 5:23 pm

Moja 5 kuca je u blizancima,mars u 5 kuci...i mars u blizancima...kombinacija,cini mi se katastrofa...koliko sam malo citala po internetu to donosi probleme za trudnocom,decom...sta mislite..?

tvigy

Broj poruka : 8
Godina : 48
Datum upisa : 14.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  virgo87 Sre Apr 04, 2012 6:04 pm

Lijep pozdrav svima!

Moja 5.kuća je u Ribama. Vladar Neptun(retro) je u Jarcu u 3. kući.
Drugi vladar pete kuće je Jupiter koji je u 7. kući u Ovnu, tu je i DC.
Njegov vladar Mars je u 11. kući u Djevici gdje imam i stelijum (Venera, Mars, Sunce, Merkur na 29.stupnju).
U 5. kući imam i Mjesec na 8 stupnju, zviježđe Skat.
Mjesec je u sekstilu sa Neptunom.
Neptun iz 3. kuće je u trigonu sa Jupiterom iz 7. kuće. AC je u Vagi u 12.

Budući da sam imala dvije ozbiljne veze, 1. bik, podznak djevica, mjesec riba i 2. riba, podznak vaga, mjesc riba da li postoji mogučnost da s prva veza opet nastavi, obnovi u dogledno vrijeme.
Šta vi mislite, budući da ja muku mučim već dosta vremena...nikako da povežem sve.

virgo87

Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Djordje Čet Jun 14, 2012 2:18 pm

u kom znaku pocinje moja peta kuca? Kako to da vidim? Ja sam nov na forumu, odgovorite mi molim vas!!

Djordje

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  venerica Čet Jun 14, 2012 5:32 pm

Na kraju naslovne strane foruma imaš topic Problemi, i tu ćeš pronaći teme vezane za postavljanje natalne karte.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  ivankovacic Pet Avg 24, 2012 12:03 pm

Možete li mi detaljnije objasniti 5. kuću u znaku bika. Rođen sam 24.04.1985.

ivankovacic

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.08.2012

http://www.astrologijatarot.com/

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Sre Sep 05, 2012 2:15 am

meni peta pocinje u devici Sad nastavlja se vagom tj vaga je ukljestena i u njoj ma, mo0sa, i sa0pl, zatim prelazi u skorpiju i pri kraju same pete mi je ju u sco , dispozitor mi otisao u sedmu kucu, koja se zavrsava u jarcu.. ako ima neko nesto da kaze za ove nemile postavke u mojoj natalnoj, zbog kojih i imam ovaj nik, neka se oglasi, hvala Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Sre Sep 05, 2012 8:39 am

Sputana, dobro došla na moj forum, gde ćeš nadam se pronaći neke od odgovara na tvoja pitanja! cheers sunny flower

Neophodno je da se postavi natalna karta, da bi moglo da se tumači i odgovara. Na više mesta na forumu su data objašnjenja, ali ih najviše ima u rubirici problemi, gde je odgovor na njih dao Darko. Ako pratiš uputstva, uspećeš da postaviš natal u potpisu. Ako ne uspeš zamoli nekog od prisutnih da ti pomogne. Rado bih ti pomogla ali sam jako zauzeta, tako da takve stvari ne stižem da radim. :)Srdačno te pozdravljam! sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Sre Sep 05, 2012 7:08 pm

Hvala na dobrodoslici Tanjice Smile znam da treba da postavim, znam i kako, ali forum kaze da moram da budem bar nedelju dana registrovana da bih postavaljala.. Embarassed No dobro, sacekacu, mozda neko bude imao vremena za mene i moju crnu petu kucu Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Sre Sep 12, 2012 9:59 am

evo sad sam stasala da imam natalnu u potpisu pa ko hoce da baci pogled, tu je Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Oceana Sre Sep 12, 2012 11:52 pm

Astrotanja ::Peta kuća, ili polje u horoskopu onosi se na ljubav, decu, kretivnost, razonodu, hobi, zadovoljstva, odnos sa decom, javne nastupe, umetničke sklonosti, igre na sreću, špekulacije itd.

Kakva je vaša peta kuća, gde vam se nalazi i kakve vam ljubavi donosi. U čemu nalazite zadovoljstvo? Kakav je vaš odnos prema deci? Kako ona utiče na vaše zadovoljstva, hobi i sl?

Dobrovecer,

Ja sam nova na forumu i ovo je moja prva poruka. Procitala sam ovaj divan tekst, koji sam nashla u potrazi za znacenje "Strelca na vrhu 5 kuce" posle dugih razocaranja u ljubav odgovore trazim u horoskopu, pa bi zelela da meni neko kaze sta je to sa moim ljibavima, 5 mi je bas prepuna.. Ima li sanse da se konecno stabilizujem i nadjem neshto sto ke me ispuniti i sto ce trajati?

Postavila sam kartu u potpisu nadam sam to dobro uradila..
Oceana
Oceana

Broj poruka : 1
Godina : 39
Datum upisa : 12.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Sub Okt 13, 2012 8:34 pm

Peta kuća mi počinje u vagi i završava se na početnim stepenima strijelca, što znači da je uklještena škorpija. U petoj su smješteni Pluton, Saturn, Sunce i Merkur u škorpiji. Vladar 5. je Venera u djevici smještena u 4. kući u konjukciji sa vladarem 11. kuće i suvladarem 5. kuće Marsom u djevici, a vladar 7. kuće Saturn je u konjukciji sa suvladarem 5. kuće Plutonom u škorpiji. Umije li mi ko rastumačiti šta bi mogle da znače ove dvije konjukcije Ve0Ma u 4. i Sa0Pl u 5. kući? Smile


Poslednji izmenio Vita83 dana Sre Dec 12, 2012 4:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  kunigunda Čet Okt 25, 2012 6:10 pm

Meni peta kuća počinje u škorpionu i nastavlja se na strijelca a u kući su uran i neptun. Kako to protumačiti ako se gleda prvo dijete koji još čekamo? Hoćemo li ga dobiti ili će biti usvojeno?
Evo moje natalne karte http://tinypic.com/r/2rxwghg/5

kunigunda

Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Pet Okt 26, 2012 11:02 am

Ovo pitanje zahteva dosta analize i spada u ona ozbiljna pitanja, koja zahtevaju da im se posveti vreme, sa kojim ja stalno kuburim.. Do trudnoće će doći iznenada, ali je potrebno pre toga uraditi nešto sa medicinske strane, da bi moglo da dođe do trudnoće.Ako želite da saznate šta i kako pošaljite mi poruku u inbox. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Katja87 Pet Nov 16, 2012 2:18 pm

Moja V kuća je prazna, i počinje u Vodoliji. Prirodni vladaoci Vodolije , Uran i Saturn prave sledeće aspekte:

Saturn in the Third House 3rd hs
Saturn in Sagittarius
Saturn Conjunct Uranus
Sun Square Saturn
Mercury Square Saturn
Venus Square Saturn
Mars Square Saturn study

Uranus in the Third House 3rd hs
Uranus in Sagittarius
Saturn Conjunct Uranus
Mercury Square Uranus
Venus Square Uranus
Jupiter Trine Uranus study

Šta Vi mislite o ovakvim aspektima affraid
Katja87
Katja87

Broj poruka : 5
Godina : 36
Локација : Beograd
Datum upisa : 15.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Rasheljka Ned Jan 06, 2013 11:15 pm

Moja peta kuca je prazna, ali u vodenjaku. Sto to znaci!
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Pomoc pleaseeeee

Počalji  *andjela* Sre Feb 20, 2013 5:25 pm

jel moze neko da kaze nesto vise za moju v kucu...i kad mogu ocekivati trudnocu jer trenutno pokusavamo par mjeseci ,koliko sam ja pokusavala V kuca je prazna pocinje u raku,znaci vladar mjesec,on je u VIII kuci u vagi pravi dobar aspekt sa venerom ....
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=rcvfilezDrEKA-u1351757173&lang=e&gm=a1&nhor=3&nho2=1&btyp=24&mth=gw&sday=17&smon=2&syr=2013&hsy=0&zod=&orbp=&rs=0&ast= confused

*andjela*

Broj poruka : 1
Datum upisa : 06.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  neobicna Ned Feb 24, 2013 9:34 pm

Pozdrav svima na forumu Smile

Nisam postavila natalnu kartu, zato sto ne umem. Ali moje neko skromno astrolosko znanje mi kaze da je moja peta kuca u horoskopu najbolja..
Pocinje u jarcu, u njoj su sunce u jarcu(aspektovano konj. ve, i sextilom sa marsom), venera(aspekt konjukcije sa mer.suncem i sextilom sa marsom u skorpiji i trigonom sa mojim podznakom) u jarcu i jupiter u vodoliji (od aspekata imam ju kvadrat mars i ju trigon MC). Dispozitor moje pete kuce je saturn u strelcu u trecem polju. Po ovome bih trebala imati decu....
neobicna
neobicna

Broj poruka : 21
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Ned Feb 24, 2013 10:20 pm

neobicna ::Pozdrav svima na forumu Smile

Nisam postavila natalnu kartu, zato sto ne umem. Ali moje neko skromno astrolosko znanje mi kaze da je moja peta kuca u horoskopu najbolja..
Pocinje u jarcu, u njoj su sunce u jarcu(aspektovano konj. ve, i sextilom sa marsom), venera(aspekt konjukcije sa mer.suncem i sextilom sa marsom u skorpiji i trigonom sa mojim podznakom) u jarcu i jupiter u vodoliji (od aspekata imam ju kvadrat mars i ju trigon MC). Dispozitor moje pete kuce je saturn u strelcu u trecem polju. Po ovome bih trebala imati decu....

Blago tebi, imaš sreće u ljubavi. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  neobicna Ned Feb 24, 2013 11:54 pm

Nisam neke srece pale Sve to pripisujem jarcu i saturnu...nisam imala mnogo veza, nisam imala dugu vezu, i poprilicno sam komplikovana u ljubavi.... nadam se da ce nagrada stici kasnije,bas zbog saturna....
neobicna
neobicna

Broj poruka : 21
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Ned Feb 24, 2013 11:59 pm

Kakve aspekte pravi Saturn, oni ti je ipak vladar, a ne dispozitor 5. ako ti počinje u jarcu? To gledaš, inače, ovo što si nabrojala je super, kad god bude, biće dobro.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  neobicna Pon Feb 25, 2013 12:04 am

Sa mi je u strelcu, a pravi jedino trigon sa mesecom u ovnu...nemam pojma..mozda ce jednog dana doci sve na svoje...i tebi je peta puna Smile
neobicna
neobicna

Broj poruka : 21
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Pon Feb 25, 2013 12:09 am

neobicna ::Sa mi je u strelcu, a pravi jedino trigon sa mesecom u ovnu...nemam pojma..mozda ce jednog dana doci sve na svoje...i tebi je peta puna Smile

Oće sigurno, super su ti aspekti, nemaš razloga za brigu sigurno Very Happy , dok ja Sad . Em uklještena peta, em vladar 5. Venera u djevici kvadrirana Neptunom i Mjesecom.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  neobicna Pon Feb 25, 2013 12:14 am

koliko znam ukljestene kuce donose dogadjaje kasnije,sad mozda sam pogresila... kvadrat ve i ne mozda neke iluzije po pitanju ljubavi(pocetnik sam tako da ovo uzmi sa rezervom)...moj mesec je u kvadratu sa neptunom..i ja cesto idealizujem svoje partnere pa se razocaram...tu je moj problem sigurno... nekad imam stah da i pored tih aspekata ne ostanem sama.....
neobicna
neobicna

Broj poruka : 21
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Pon Feb 25, 2013 12:19 am

neobicna ::koliko znam ukljestene kuce donose dogadjaje kasnije,sad mozda sam pogresila... kvadrat ve i ne mozda neke iluzije po pitanju ljubavi(pocetnik sam tako da ovo uzmi sa rezervom)...moj mesec je u kvadratu sa neptunom..i ja cesto idealizujem svoje partnere pa se razocaram...tu je moj problem sigurno... nekad imam stah da i pored tih aspekata ne ostanem sama.....

Ja sam cijeli život blokirana na ljubavnom planu, ničeg lijepog nije bilo, samo pogrešna zaljubljivanja, platonske veze, idealizacija, pa razočarenje. I ja imam kontakt Mjeseca i Neptuna, konjukciju pri kraju šeste kuće, skoro u 7. kući, negdje sam čitala da Mjesec u jarcu obojen Neptunom u 7. kući ukazuje na celibat, izgleda je to moja sudbina, a poprilično aspekata i položaja u mom natalu to potvrđuje.

Tačno je da se uklještene kuće kasnije realizuju, ali isto tako neke se nikada ne otključaju, ima i toga.


Poslednji put izmenio Vita83 dana Pon Feb 25, 2013 12:29 am, izmenio ukupno 2 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  neobicna Pon Feb 25, 2013 12:24 am

moj mesec je u ovnu a neptun u jarcu..citala sam dosta za taj kontakt meseca i neptuna , i sve sto sam procitala ne dopada mi se... i ja sam slicne sudbine bar do sada bila... Neka ti neko ko se bolje razume u astrologiju pogleda...
neobicna
neobicna

Broj poruka : 21
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 8 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu